Batıklar ve Kıl Dönmeleri

Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri hakkındaki yorumlarınız, tavsiyeleriniz.

Moderatörler: muhendis, allure

Re:

Mesajgönderen zsertkan » Sal Haz 26, 2007 12:08 am

verdacım ürünü emzirenler de kullanabilir mi acaba? bi reçetesine bakabilir misn canım?
Kullanıcı avatarı
zsertkan
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen roserose » Sal Haz 26, 2007 9:35 am

verda o kadar yararlı yani :o süper bişey o zaman benim batıkları çıkardığım için hani sıkarsın ya yara olur onlardanda çok var acaba onlarada iyi gelir mi canım sende öle bir sorun var mıydı çok oluyorum ama :?
Kullanıcı avatarı
roserose
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen pitircik » Sal Haz 26, 2007 10:03 am

canım bu pedleri nerden siparis verdin ve maliyeti nekadar ? Bizi aydınlatır mısın?
Kullanıcı avatarı
pitircik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen verda82 » Sal Haz 26, 2007 10:04 am

öyle kızarıklıkları falan geçiriyor mu bilmiyorum ama ben batıklarımın üzerine kullanma talimatındaki gibi sürtüyorum pedi ve çıktığını görüyorum.ayrıca hamilelerle ilgili bişey yazmıyor kutusunda.bliss e mail atıp sorabilirsin bu soruyu.
Kullanıcı avatarı
verda82
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen 06gokce06 » Sal Haz 26, 2007 12:10 pm

Fiyatı ne kadar acaba :?: :roll:
Kullanıcı avatarı
06gokce06
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen verda82 » Sal Haz 26, 2007 1:28 pm

strawberryden verdim.bliss ingrown hair eliminating pads diye geçiyor.43 ytl.içinde 50 tane ped var.sülfirik asit var bileşiğinde.ben faydasını gördüm ki daha 4 tane falan kullandım.ama o kızarıklıklar bende de var oynamaktan batıklarla.onlara bir etkisi olacağını sanmıyorum.
Kullanıcı avatarı
verda82
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen Fake » Cmt Oca 05, 2008 1:27 am

perilin yazdı:kızlar batığa iyi gelen bir krem buldum doktor bi arkadaşıma önermış üstelik çok ucuz 1.7 ytl. ismi ihtiyol pomad....

perilin bu bahsettiğin krem kapkara bir merhem. eskilerin kara merhem dedikleri krem bu. bende var. nasıl anlatsam çıban veya büyük bir sivilce baş yapıp iltihabını atamadığı zaman kullanırlır ve iltihabın çıkmasını sağlar. fakat canım bu merhem çok leke bırakıyor yıkandıktan sonra bile kalıyor ve tek tek her batık kıla sürmek lazım. çok zahmetli bir iş. ayrıca da çok kötü kokuyor.
bende şu bliss in pedlerinen almayı düşünüyorum 50 lik kutuda satılıyor strawberryde. fiyatı da 40 ytl.
Kullanıcı avatarı
Fake
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: Batıklar ve Kıl Dönmeleri

Mesajgönderen gonuldemujde » Sal Oca 22, 2008 5:25 pm

ihtiyol pomad bildiğimiz kara merhem
çok ağır bir kremdir o çıbanalr için kullanılır patlatır çıbanı ve iltihabı akıtır ama sonrasında coğunlukla kahverengi leke veya iz bırakır
o kremin batıkla ilgisi yok içeriğide ağır bacaklara kullanmayın bence
benim kasığımda kıl dönmesi vardı şişti kullandım akıttı ama delik gibi iz kaldı ablamdada oldu aynısı çıbanı patlattı ama delik gibi bişey yaptı.

benimde bacaklarımda feci batıklar var suna dumankayanın bir formülünü denedim açıldı biraz
1 kase toz şeker ve yumurtanın akıyla bacakları ovun sonra ılık suyla yıkayın demiş denedim
güzel peeling etkisi yapıyor
ben birde haftada bir banyoda bacakalrımı ponza taşıyla ovuyorum maalesef :( kızarıyo ama tahriş olmuyo tam duştan çıkarken ıslakkende bebek yağı sürüyorum tavsiye ederim
gonuldemujde
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen aybuke822 » Prş Oca 24, 2008 7:08 pm

kızlar kıl dönmesinin tenle alakası yok. yalnız bende epilasyon aleti yapıyodu bacaklarımda bıraktım artık. ciddi anlamda kötü oluyo. sonra kurcalıyordum iz kalıyor. yazın etek giymeye utanıyordum. kesin çözem lazerli epilasyon. fakat bunu yaptırmak biraz masraflı. oyüzden ağda yapın. ağdada da oluyorsa ara sıra jilet uygulayın. bu sanırım kılların kalınlığıyla ve derinin sertliğiyle ilgili. çünkü içerdeki kıl çıkamıyor. bunun nedenleri deride ve kılın kalınlığında..
Kullanıcı avatarı
aybuke822
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen aslibesyo » Prş Oca 24, 2008 8:17 pm

jilet kılları kalınlaştırıyor ve çıkışını zorluyor...eczanelerde ağda öncesi uygulanan kremler var ağdadan önce sürüyosun ve o bölgede oluşabilecek kıl dönmesini engelliyor...
ben sir ağda yapıyorum çok memnunum,jilet 3,4 kez yapmışımdır bugüne kadar ama bir daha asla yapmam :x :angryfire
Kullanıcı avatarı
aslibesyo
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen marshmallow » Cmt Oca 26, 2008 9:04 pm

bir sene öncesine kadar epilasyon aleti kullanıyordum fakat bacaklarımı rezil etti.oluşan batıklar yüzünden etek giymek nedir unuttum..(amma acitasyon yaptım yaf) :P uzun süredir sir ağda yaptrıyorm-bikini bölgesi de dahil-esmer tenli ve kıl bakımından orman statüsünde yer almama rağmen sonuçtan çok memnunum.bioder takviyesi filan da yapmıyorm.tüy köklerim kesinlikle zayıfladı.tavsiyem budur epilasyon aleti kolay ve temiz olsa da tüy sorununa kalıcı bi çözüm getirmez
Kullanıcı avatarı
marshmallow
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mormermaid » Sal Oca 29, 2008 1:34 pm

ben o kremden alıcam umarım faydasını görürüm çok taktım
blissi de almak istiorum ama strawberryden kredi kartıyla alışveriş yapılıo sanırım
yoksa napcaz?
mormermaid
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen esra654 » Sal Şub 19, 2008 6:46 pm

benim de son 3 yıldır batık problemim var.batıkla kalsa iyi onları sıktığımdan dolayı lekeler oluştu :cry:ihtiyolpomat ın bi yararı olmadı ama bepantol kullanıyorum.uzun vadede geciricek zannedersem.bacak derim ince,tüyler sert olunca bide epilasyon aletıyle bırlıkte sonuc böyle oldu.caresı olmalı yaa :crybaby:
Kullanıcı avatarı
esra654
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ozlemakis » Çrş Şub 20, 2008 12:59 pm

Epilasyon makinaları batığı resmen tetikliyor, yazın kurtarıcı olsalarda sonucu cok baş ağrıtıyor :) Ben bu yaza başlamadan önce, baharın sonlarında güzel, temiz şöyle konforlu bir hamamda iyice keselenmeyi planlıyorum hem ölü deriler gitsin hemde batık falan hic bir şey kalmaz :) arkadaşım anlatmıştı cildi pamuk gibi olmuş, bütün batıklar gitmiş :bye:
Kullanıcı avatarı
ozlemakis
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen elfybal » Prş Şub 28, 2008 10:53 pm

çok zor durumda kaldıım icin bi arkadasımdan duydugum gibi bıyıklarımı braun silk epille aldım,kıl dönmesi olmasından korkuyorum hiç deneyeniniz oldumu?
Kullanıcı avatarı
elfybal
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen arundati » Prş Şub 28, 2008 11:18 pm

ben de yıllardır braun epilatör kullanırım ...sadece bacaklarımda tek tük batıklar olur ama bikini bölgemdeki batıklardan şikayetçiyim..haftada bir kese yapmanın iyi olduğunu duymuştum batıklar için..
Kullanıcı avatarı
arundati
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ozlemakis » Cum Şub 29, 2008 8:53 am

Kese hem cilde iyi hemde batıklarada iyi :bye:
Kullanıcı avatarı
ozlemakis
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen dory » Cum Şub 29, 2008 10:02 am

Ben de yaklaşık 6-7 senedir Braun Silk Epil kullanıyorum ve her daim cildim pürüzsüzdür, şimdiye kadar hiç batık problemiyle karşılaşmadım.. :roll: Belki de cildimin yapısındandır, yani yumuşak bir tenim var normalde, ama ben iyi de bakıyorum cildime, onun da etkisi olabilir.. Mesela kuzenimde çok olurdu, sadece dizden aşağı kısmı değil, bacaklarının üst kısımlarında da olur onun, o da hep sıkar :lol: , bu sefer de yara bere içinde kalıyo cildi.. :tongue:
Kızlar bence sıkıp çıkarmaya çalışmayın siz de, düzenli olarak kese yapın ve bence en etkili çözüm yeterli bi şekilde cildi nemlendirme, kuruyan ciltte daha çok oluyo sanırım bu tarz problemler.. Banyodan sonra iyice kremlenin ya da yağlanın.. :lol: Bebe yağları gerçekten güzel, yumoş yumoş yapıyo.. :innocent:
Kullanıcı avatarı
dory
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen esra654 » Cum Şub 29, 2008 1:48 pm

dory peki kuzeninin lekeleri gectı mı?emınım o da sinir oluodur bu duruma.lekeler için bi çözüm bulsam bi daha sıkmıcam da yok işteee :crybaby:
Kullanıcı avatarı
esra654
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen yasim30oldu » Cum Şub 29, 2008 9:29 pm

Ya acaba şu yüzümüz için kullandığımız leke giderici-soyucu kremleri (differin, tretin, talsil vs.) bacak batık izleri üzerinde denesek nasıl olur :lol: Ben deniycem galiba. Yüzüme sürdüğüm şey bacağımda birkaç noktaya bişey yapmaz heralde. Ben eskiden banyodan önce makinayla alırdım bacaklarımı. O zaman daha çok vardı batık. Bi de sıkıp kanatıyordum, izleri kaldı. Ama bir süredir banyoda bastıra bastıra kese yapıyorum, sonra makinayı kullanıyorum. Gayet başarılı :)
yasim30oldu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen marshmallow » Cum Şub 29, 2008 9:39 pm

ille de kese...
her banyoda mutlaka kese yapıyorum bacaklarıma ve ağda sonrasında jiletliyorum..
batıklarla dolu bacaklarım düzeliverdi yukarda saydıklarım sayesinde
Kullanıcı avatarı
marshmallow
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen esra654 » Cum Şub 29, 2008 11:46 pm

yasim30oldu canım eger memnun kalırsan yazarsan sewınırım.. :P
Kullanıcı avatarı
esra654
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dory » Cmt Mar 01, 2008 4:49 pm

esra654 yazdı:dory peki kuzeninin lekeleri gectı mı?emınım o da sinir oluodur bu duruma.lekeler için bi çözüm bulsam bi daha sıkmıcam da yok işteee :crybaby:

Canım bacaklarındakiler yazın bronzlaşınca kayboluyo ama onun asıl sorunu sırtı be kollarıyla da çok oynaması, mesela karşılıklı oturup muhabbet ederken bile elleri hep kollarında, sivilcelerini sıkıyo, sırtındaki lekeler çok kötü görünüyo gerçekten.. :cry: Şu anki batıklarının halini bilmiyorum ama.. Eğer çok rahatsızsan bi dermatoloğa görün canım, elbette bi çözümü vardır bu lekelerin de.. Ama dediğim gibi en iyisi hiç ellememek.. :roll:
Kullanıcı avatarı
dory
SüsLü
SüsLü

Re:

Mesajgönderen ofelya » Pzt Mar 17, 2008 6:15 pm

verda82 yazdı:2-3 gündür kullanıorum batıkların üzerine pedi sürtüyorsun peeling gibi.ve batık nasıl oluyorsa çıkıyor.hiç iğneyle falan oynamaya gerek yok.sanırım içeriğinde asit olduğu için çok etkili.

selam verda batıklar için pedleri kullanmaya devam ediyor musun?memnun musun?güzel birşeye benziyor ama benim bacak ve bikini bölgemde ki batıklara çoğu zaman iğne ile müdahale ediyorum.bu pedler işe yarar mı?
ofelya
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen karmenas » Pzt Mar 17, 2008 10:12 pm

http://www.dogalecza.com/index.php?p=sh ... %D6NMES%DD
arkadaşlar bende de aynı sorun oldugu için araştırdım ve bu ürünü buldum.Deneyen var mı bilmiyorum?*Ben denersem görüşlerimi yazarım.Kese iyi çözüm ama heryere de kese olmaz sanırım: :oops:
Kullanıcı avatarı
karmenas
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ofelya » Sal Mar 18, 2008 12:55 am

karmenas yazdı:http://www.dogalecza.com/index.php?p=sh ... %D6NMES%DD
arkadaşlar bende de aynı sorun oldugu için araştırdım ve bu ürünü buldum.Deneyen var mı bilmiyorum?*Ben denersem görüşlerimi yazarım.Kese iyi çözüm ama heryere de kese olmaz sanırım: :oops:

karmenascım sayfayı acamadım.ama o kadar çok keselenirim ki o da bir yere kadar.batan batıyor işte.bana eczane bir sprey önerdi ama burda okuduğum yorumlardan onunda etkisiz olduğunu anladım.yorumlarını bekliyoruz :bye:
ofelya
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen Vbreeze » Pzt Nis 07, 2008 4:48 pm

verda82 yazdı:ben 2 eczaneye sordum ki eczacılar daha iti bilir bence onlar satıyor.bize memnunum diye gelen olamdı henüz dedi.ben şu bliss in batık pedlerinden sipariş verdim amerikada çok etkili bi ürün diye geçiyor.hidroksi aside batırılmış pedler.hemen batıkları hafifletiyormuş hatta its beuty de bile methedilmiş.

canım ismi tam olarak ne ürünün baktım ama göremedim yahu :blushing:
Kullanıcı avatarı
Vbreeze
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen KeLeB3K » Sal May 20, 2008 12:24 pm

kızlar benim de ciddi bir batık sorunum vardı hatta o yuzden lazere basladım...ama kadınlarkulubunde okudum bir bayan ponza tasını kuru bacaklarınıza daireler halinde yavasca surun demişti ..hem olu deriyi dokuyor hem de batıklara iyi geliyor demişti ..ben de deneyim dedim..yaklasık 1 aydır yapıyorum haftada 2-3 kez oturdugum yerde tv'ye filan bakarken ve gercekten inanılmaz hiç batıgım kalmadı...hatta benim lazerden dolayı bazı tuylerim yanıp deri altında kalmıstı cıkmıyorlardı hepsi cıktı ve dokuldu:))) ama fazla bastırmadan yapın cunku tahris olur cildiniz..her banyoda da kese yaptım surekli de nemlendiriyorum bacaklarımı inanın cok farketti tavsiye ederim bi deneyin derim
Kullanıcı avatarı
KeLeB3K
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen KeLeB3K » Sal May 20, 2008 12:27 pm

bu arada almayı dusunenler icin bir ara skin doctors'ın batık için bir ilacını kullandım bende hicbir ise yaramadı bilginiz olsun kızlar
Kullanıcı avatarı
KeLeB3K
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lunitari » Cmt May 24, 2008 1:04 am

fito diye bir krem var, yanıklar için aslında, içinde biraz antibiyotik ve deriyi iyileştirici şeyler var sanırım, ben batıklarıma kullanıyorum işe yaradığını söyleyebilirim. batık sivilceleri iniyor ;)
Kullanıcı avatarı
lunitari
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dismoi » Cmt May 24, 2008 12:47 pm

Kızlar bende de çok batık var ve her geçen gün artıyor :(
Geçen gün sauna ve buhar banyosunda kaldıkta sonra ponza taşıyla yavaş yavaş bacaklarımı ovaladım iyi bişi değilmiş taşı topuklardan başka yerlere sürmek ama deneyim dedim
Daha bir kere yaptığım için batıklarımda azalma olduğunu sanmıyorum ama bacaklarım inanılmaz yumuşadı
Haftada iki kere bunu yapmayı düşünüyorum
dismoi
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Zeca » Cmt May 24, 2008 5:05 pm

Dismio, annem senin yöntemini senelerce kullanmış, bir sorun olmamış. Yalnız ponza taşı hafif ve gözenekleri biraz iri olacak. Çok sert veya sık gözenekliler cildi soyabilirmiş.
Kullanıcı avatarı
Zeca
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Zeca » Cmt May 24, 2008 5:07 pm

Kusura bakmayın eklemeyi unutmuş, yalnız annem bunu banyoda yapıyormuş. Kuru cildine hiç yapmamış.
Kullanıcı avatarı
Zeca
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen esra654 » Pzt May 26, 2008 12:25 pm

lunitari peki fito lekelere de iyi gelir mi*ay bu konu cok uzuo beni yaa :crybaby:
Kullanıcı avatarı
esra654
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen esra654 » Pzt May 26, 2008 4:30 pm

fitoyu aldım bile kullanıcam umarım iyi sonuclar alırım da paylasırım burda sizinle :blushing:
Kullanıcı avatarı
esra654
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dismoi » Sal May 27, 2008 9:28 pm

Batıklarımı sıkmaktan bacaklarım yara bere içinde kaldı hangi kremi sürsem yaralar düzelir bir tavsiye verseniz :confused:
dismoi
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen dismoi » Sal May 27, 2008 9:32 pm

Zeca yazdı:Kusura bakmayın eklemeyi unutmuş, yalnız annem bunu banyoda yapıyormuş. Kuru cildine hiç yapmamış.

Bence en iyisi banyodan sonra yumuşamış cilde yapmak. Islakken olmuyor gibi geliyor bana kayıp duruyor kuruykende çatlatır cildi gibi geliyor o yüzden ben cildim iyicene yumuşadıktan sonra yapıyorum
dismoi
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen paloma86 » Pzr Tem 20, 2008 12:12 pm

kese yapıorum fırçalıyorum banyoda ama pek bi işe yaramıyo yine batık dolu :confused:
bn bacaklarıma hiç jilet yapmadım epilasyon aleti yüzünden bu durumda :tongue:
Kullanıcı avatarı
paloma86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen zrrn » Çrş Ağu 06, 2008 7:50 pm

ağdadan sonra bile siyah noktacıklar kalıyor bacaklarımda sıkınca içinden 1 mm boyunda bi karartı çıkıyor kıl gibi...

ben ne yapacağım kızlar ? :blushing:
Kullanıcı avatarı
zrrn
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bunny » Çrş Ağu 06, 2008 8:14 pm

karmenas yazdı:http://www.dogalecza.com/index.php?p=sh ... %D6NMES%DD

Biraz geç görmüşüm ama sanırım burdaki ürün PBF Vanish. Bu ürünü almıştım ben bir zamanlar. Millette işe yarıyormuş ama ben de olmadı birşey. Aslında öyle hergün de süremedim bir ay boyunca öyle yapmak gerekiyordu. Bunu yapamamın sebebi bacağıma bu roll-onu sürünce rahatsız olmam. Yani ben öyle her tarafımı kremlemeye filan alışkın değilim. Rahatsız oluyorum cildim nefes almayınca. Bir de bayağı alkollü. Kokusu rahatsız etti beni. Yine de tekrarlıyorum genelde işe yarıyormuş duyduğuma ve bu forumda bir zamanlar okuduğuma göre. Ben biraz arızayım sanırım ondan olmuyor :blushing: :crybaby:
Kullanıcı avatarı
bunny
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen bruno » Çrş Ağu 06, 2008 8:38 pm

zrrn yazdı:ağdadan sonra bile siyah noktacıklar kalıyor bacaklarımda sıkınca içinden 1 mm boyunda bi karartı çıkıyor kıl gibi...

ben ne yapacağım kızlar ? :blushing:

canım batık yapıyor demek ki ağda sende de. devamlı kese ve arada ağdayı bırakıp jilete dönmen gerekiyor o batıkları kazıamk için.
Kullanıcı avatarı
bruno
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen KeLeB3K » Çrş Ağu 06, 2008 11:07 pm

valla bende de cok batık sorunu vardı ozellikle bikini bolgemde ..bacaklarimda da oyle siyah noktalar oluyordu etek bile giyemiyordum ..ben herseyi denedim kızlar tek kurtulusu lazer...daha sadece 3 seans gitmeme ragmen bu yaz cok rahat ettim hatta sanki baska kıyafetim yokmuş gibi ha bire etek giyiyorm baskada bişey giymiyorum:)
Kullanıcı avatarı
KeLeB3K
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Emi06 » Pzt Ağu 11, 2008 1:50 am

kelebek nerde oturuosun ankaradaysan eğer nerde yaptırdın lazeri? bende istorum lazer..
Kullanıcı avatarı
Emi06
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen KeLeB3K » Pzt Ağu 11, 2008 9:27 am

canim ben koroglunda diva guzellik merkezi die bi yere gidiyordum...3 seans gittim baya bi azaldı koltukaltımda kalmadı zaten bacaklarımda da cok az kaldı herhalde 4.seansta da biter bacaklar ama su anda bronzum acılmayı bekliyorum
Kullanıcı avatarı
KeLeB3K
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Emi06 » Sal Ağu 12, 2008 9:32 pm

ya bu tüyler bi kaç sene sora tekrar çıkıomuş ya sana o konuda bilgi verdiler mi kelebek?
Kullanıcı avatarı
Emi06
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Petrichor » Sal Ağu 12, 2008 10:38 pm

Emi06 yazdı:ya bu tüyler bi kaç sene sora tekrar çıkıomuş ya sana o konuda bilgi verdiler mi kelebek?

tekrar mı çıkıyomuş bi de :popeyes: :popeyes:
Kullanıcı avatarı
Petrichor
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen bruno » Sal Ağu 12, 2008 10:52 pm

Petrichor yazdı:
Emi06 yazdı:ya bu tüyler bi kaç sene sora tekrar çıkıomuş ya sana o konuda bilgi verdiler mi kelebek?

canım herkeste aynı şey olmuyor, bazı bünyelerde tekrarlama yapabiliyormuş. nadiren tabi.
Kullanıcı avatarı
bruno
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Petrichor » Sal Ağu 12, 2008 10:59 pm

bruno yazdı:
Petrichor yazdı:

canım herkeste aynı şey olmuyor, bazı bünyelerde tekrarlama yapabiliyormuş. nadiren tabi.

anladım canım herkeste olsa hiçbir avantajı olmazdı zaten. o kadar para, zaman, sabır... ama ben kesin çözüm sanıyordum az da olsa ihtimal varmış
Kullanıcı avatarı
Petrichor
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen bruno » Çrş Ağu 13, 2008 11:21 pm

evet malesef tam kesin bir çözüm değil ama yine de denemeye değer, bence 5 yıl batık, ağda, kıl, tüy problemi olmadan gezmek de bir avantaj :)
Kullanıcı avatarı
bruno
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen dune14 » Prş Ağu 14, 2008 1:14 am

Benimde yıllardır başımda bu kıl dönmeleri :angryfire Dr gitmiştim ama bana ilaç bile vermemişti o zamanlar.Ben ponzada yaptım,kaya tuzu bile yaptım düşünün.Kaya tuzununda peeling etkisi yaptığını duyup yapmıştım ama bir işe yaramamıştı.Tabii düzenli yapmadım belki ondan. Silkapil çok kıl dönmesi yapıyor ben bu yaz jilet yapıyorum.2 yıldır sir ağda yapıyordum ama pürüzsüz olmuyordu her yanda elime geliyordu.Ağda yapan hanımın söylediği mantıklı gelmişti bana.Kıllar sir ağdayla zamanla incelip zayıflıyor ve bu sefer de deriden çıkamayınca batıklar oluşuyor arada jilet de yapın demişti.Bende şimdi jilet yapıyorum ama batıklar var tabi ellemiyorum eskisi gibi.

Lazer epilasyon en etkili çözüm ama ya devam edip yenileri çıkarsa ona bir formül var mı acaba ???
Kullanıcı avatarı
dune14
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir