Bikini Bölgesi

Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri hakkındaki yorumlarınız, tavsiyeleriniz.

Moderatörler: muhendis, allure

Re: Bikini Bölgesi

Mesajgönderen mero748 » Pzt Ağu 24, 2009 9:51 pm

ben karınca yumurtaı yağına pek güvenmiyorum çünkü internette kesin konuşan bir kişiyi bile görmedim.bence ağda uzun sürede kılları azaltan ve güçsüzleştiren bir şey.yani demek istediğim öyle çeşitli şeyler kullanmadan sadece ağda bile yapsan baya faydası olur gibi geliyor bana.
http://twitter.com/merimania
mero748
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen missie » Pzt Ağu 24, 2009 10:57 pm

Haklısın Mero748.. :roll:
life imitates art.
Kullanıcı avatarı
missie
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lovestruck » Sal Ağu 25, 2009 9:32 am

evet yaa benim kızkardeşimi de ağdaya başlatmam lazım bikini bölgesi için ama nasıl olacak bilmiyorum. o açamaz ben bakamam :laugh: tüylerle savaş halindeyiz sürekli. onlar çıkıyor biz alıyoruz. :)
Kullanıcı avatarı
lovestruck
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen mero748 » Sal Ağu 25, 2009 3:21 pm

canım senin açından bakarsak olaya başka birininkini almak daha kolay daha acımasız oluyorsun :) bence bir an önce başlasın yaşı küçükken hem ileride daha zorlanır hem de şimdiden alışırsa bir daha bırakamaz hem o temizliği görünce kendi ister
http://twitter.com/merimania
mero748
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen pebblesss » Çrş Ağu 26, 2009 1:18 am

kızlar agda sarkma yapar dıyorlar dogrumu sızce?

ben yıllarrdaır yaptırıyorum ama bıkınnı bolgesınde sarkma yaparsa :tongue: boyle bırseyler soyledı bıkac arkadasım sız ne dusunuyorsunuz :blushing:
Kullanıcı avatarı
pebblesss
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen mihrace » Çrş Ağu 26, 2009 10:33 am

ağda zamanla sarkma yapar evet. o bölgedeki sinirleri incitiyor. özellikle de çok hassas yerlere uygulamamak lazım aslında.
Kullanıcı avatarı
mihrace
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen buke » Çrş Ağu 26, 2009 12:55 pm

Ben de kuaföre gitmeye utanırdım. Kendim almaya çalışırdım yıllarca el ağdasıyla, kanardı heryerim, acıdan yapamazdım. Sadece çevresini alıp bırakıyordum, gerisini de kısaltıyordum. En son arkadaşlarımın hepsinin lazere gitmesinden cesaret aldım. Dedim 4 seans gitsem 8 kere açacam ve hayat boyu bitecek bu dert :D kararttım gözümü gittim. Korktuğum kadar kötü olmadı. Hala utanıyorum ama artık engel teşgil etmiyor. 2. seansım bitti. 3. seans 3 ay sonraydı. 1 ayı geçti çok az sarı sarı çıkmaya başladı. Zaten lazer yapan kadın özellikle dudak çevresinde sarı sarı, zayıf da olsa bırakacağını, sağlık için gerekli olduğunu söyledi. Tamam dedim bende ağda yapmayayım razıyım :D
buke
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lovestruck » Çrş Ağu 26, 2009 2:35 pm

dudak çevresine hiç mi dokunmuyor yoksa birkaç seanstan sonra bırakıyor mu? sarı ve ince tüylere de oluyor mu ki lazer?
Kullanıcı avatarı
lovestruck
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gokche19 » Çrş Ağu 26, 2009 11:07 pm

lazerle ince tüyler daha uzun zamanda etkili oluomş kalın sert kökler daha kısa sürede yok oluomş dr sölemişti :confused:
gokche19
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen buke » Çrş Ağu 26, 2009 11:11 pm

lovestruck yazdı:dudak çevresine hiç mi dokunmuyor yoksa birkaç seanstan sonra bırakıyor mu? sarı ve ince tüylere de oluyor mu ki lazer?

sarı derken benim normal halime göre çok zayıf çıktığı için açık renkli gözüküyor. Henüz o kıvama gelmedi gerçi. son seansta sanırım dudak çevresine dokunmayacak. Şuan heryere girişiyo :confused:
buke
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kimberly » Prş Ağu 27, 2009 12:10 am

kızlar bende bikini bölgeme epilasyon yaptırmak istiyorum acaba lazerin zararı varmıdır yumurtalıklara falan :dontknow: 17 yaşındayım ve çok yaymadan kurtulmak istiyorum bu tüylerden :confused: ağdayla kendim almayı denedim kuaföre açmaya çekindiğim için :laugh: mosmor yaptım kendimi yanlış falan çektim galba :confused:
Kullanıcı avatarı
kimberly
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen mihrace » Prş Ağu 27, 2009 12:28 am

ben de zararlı diye biliyorum. henüz uzun vadede kalıcı zararları olup olmadığı konusunda kesin bir delil olduğuna inanmadığım için güvenemiyorum.

örneğin bir tanıdığım normalde bacakların lazer yaptırırken bir kere de özel bölgesine lazer yaptırmıştı ve ondan sonra 6 ay adet görememişti. :dontknow:
Kullanıcı avatarı
mihrace
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen kimberly » Prş Ağu 27, 2009 12:56 am

ayyy ne diosn mihracee çok tırstım şimdi hayatta yaptırmam :popeyes: :o
Kullanıcı avatarı
kimberly
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen mihrace » Prş Ağu 27, 2009 1:03 am

öyle işte, anlattığım gibi oldu maalesef. 6 ay sonra adet gördü ama ondan sonrasınında nasıl oldu, düzeldi mi yoksa sorun devam etti mi bilmiyorum.

böylesi yöntemlere hep şüpheyle yaklaşıyorum çünkü uzun vadedeki etkileri henüz bilinmiyor. ve uygulayanlar gözlerini para bürüdüğü için işlerine geldiği gibi konuşuyorlar :dontknow: .
Kullanıcı avatarı
mihrace
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen kimberly » Prş Ağu 27, 2009 1:08 am

evet canım haklısın ama kesin bi çare bulmak lazım şu tüylere :angryfire
Kullanıcı avatarı
kimberly
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen mihrace » Prş Ağu 27, 2009 1:14 am

onlar da doğal bir parçamız. nefret etmek yerine kabullenmek taraftarıyım. bir kendimizde yokki, herkeste var nasıl olsa. ondan sonra zaten daha ne yöntemler çıkacak kurtulmak için, tıp ve kozmetik birarada müthiş ilerliyor. o zamana kadar barış içinde yaşayalım onlarla :laugh:
Kullanıcı avatarı
mihrace
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen kimberly » Prş Ağu 27, 2009 1:33 am

biraz olsun olumlu yönden bakmamı sağladın saol mihrace :blushing:
Kullanıcı avatarı
kimberly
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen lovestruck » Cum Ağu 28, 2009 3:02 pm

ayy mihrace inanmıyorum 6 ay adet görmemek mi?!?!? Allah'ım korusun ben stresten iyice bozarım dengeyi. ödüm patladı aman koltukaltı düşünüyordum gene soğudum.. sire aynen devam
Kullanıcı avatarı
lovestruck
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen missie » Cum Ağu 28, 2009 11:08 pm

Kızlar aranızda emla krem kullanan varsa birşey sormak istiyorum..Emla kremi sürdükten sonra siliyormuyuz?? çünkü silmeden nası ağda sürcez anlamadım :dontknow: :laugh: Kullanan arkadaşlar rica etsem bilgilendirirmisiniz beni biraz.. :type:
life imitates art.
Kullanıcı avatarı
missie
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lovestruck » Cmt Ağu 29, 2009 9:18 pm

canım o bekliyor cilt onu emiyor. ama kalanı mesela kağıt peçeteyle silmen lazım. bir de ağdadan önce pudra kullanırsan bir problem kalmaz ;)
Kullanıcı avatarı
lovestruck
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen pebblesss » Çrş Eyl 02, 2009 1:21 am

lazer tehlıkelı olabılır , agda sarkıtabılır :crybaby: :tongue: kurtulmak ıstıyoruuummm
Kullanıcı avatarı
pebblesss
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen B4RB4R4 » Çrş Eyl 02, 2009 9:21 am

missie yazdı:Kızlar aranızda emla krem kullanan varsa birşey sormak istiyorum..Emla kremi sürdükten sonra siliyormuyuz?? çünkü silmeden nası ağda sürcez anlamadım :dontknow: :laugh: Kullanan arkadaşlar rica etsem bilgilendirirmisiniz beni biraz.. :type:

cnm emle 5 tane tup seklınde krem bırını actınmı bıtırmek zorundasın ıyıce sur yedır ama tamda cok yedırme sonra ustunu fılm strecle sar 60 dakıka beklet ben gercı 1.5 saat benletıyorum oylede yapabılırsın sonra cıkart kuru bı bezle ustunde kalan varsa onları al cnm o kadar
chickendrella
Kullanıcı avatarı
B4RB4R4
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen prettypink » Çrş Eyl 02, 2009 9:47 am

kızlar yaptıracağınız yere çok dikkat edin benm halamın kızı yaptırdı kendisi beyaz tenli.. o bölgesi tamamen yandı hatta su topladı iz kaldımı bilmiyorum ama bildiğiniz yanık işte...
üstelik tüyleri sarı olduğu için fayda da etmedi :(

ben 2 seans 2 de rötuşa gittim başka bi yere gayet azaldı tüylerim.. şuan hamile olduum için devam etmiyorum aynı yere ağdaya gidiyorum. ama inanılmaz azalma var
tavsiye ediyorum.. başta acıyo ama değer bence :yeah:
Kullanıcı avatarı
prettypink
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dolunayy » Çrş Eyl 02, 2009 11:28 am

Evet bütün bu yazılardan sonra bugün sağlık ocağından Emla yazdırdım ve aldım...Kısmetse cumartesi deneyip sonucu buraya yazıcam...Emekli sandığı olduğu için hiç bir para da ödemedim ve eczaneden kolayca temin ettim...İnşallah kullanım aşaması da bu kadar kolay olur,çünkü ilk defa ağda girişiminde bulunacağım bikini bölgesine...Hadi bakalım:))))
dolunayy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lovestruck » Çrş Eyl 02, 2009 1:19 pm

kolay gelsin sana tatlım ;) yazılanları aynen yap. inşallah sonuç iyi olacak :)
Kullanıcı avatarı
lovestruck
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen missie » Prş Eyl 03, 2009 6:55 pm

Evet dolunayy, lütfen bizi bilgilendir kullandıktan sonra :type: Birde kızlar, bunu bikini bölgesine sürerken çok yayıyormusunuz yani hani şey anladınız işte dudak bölgesine flnn :blushing: :blushing:
life imitates art.
Kullanıcı avatarı
missie
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lovestruck » Cum Eyl 04, 2009 10:52 am

tatlım ağda yapacağın bölgeye yay ;) nereye yapacaksan oralara yani.
Kullanıcı avatarı
lovestruck
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen syanka » Cum Eyl 04, 2009 11:14 am

lovestruck ben lazer uygulanan bi klinikte çalışıyorum 4 yıldır .lazer hakkında baya bilgi sahibi oldum burda . böyle bişeyi ilk defa duyuyorum.
6 ay adet görememesi lazerle ilgili değildir o kadar kesin konuşabilirm.bizdeki lazer cihazının dalga boyu 755 nm yani ışın sadece kıl köküne kadar ulaşabilir ve lazer ışını sadece siyahı görür.beyaz ya da çok açık sarı tüyü de görmez.bu olayın lazere bağlanmasına çok şaşırdım .ayrıca bu cihazlar FDA ONAYLI

lovestruck yazdı:ayy mihrace inanmıyorum 6 ay adet görmemek mi?!?!? Allah'ım korusun ben stresten iyice bozarım dengeyi. ödüm patladı aman koltukaltı düşünüyordum gene soğudum.. sire aynen devam
Kullanıcı avatarı
syanka
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ssinemm » Cmt Eyl 05, 2009 7:06 pm

Emla kremi harika bisey hic bir zararı da yok agda yapılacak bölgeye 1 tüpü ne cok yedirerek nede cok kalın olmayacak sekilde sürüyosunuz sonra uzerini strecle sardıktn snra üzerine pecete kyp camasrlarınızı giydkten sonra 1 , 1.5 saat beklettikten sonra iş tamamdır .. :)
Kullanıcı avatarı
ssinemm
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen dolunayy » Pzr Eyl 06, 2009 12:12 am

Gün cumartesi ve deneyimlerimi paylaşma zamanı.Evet emlanın faydası var bunu saatler geçtikten sonra daha çok anladım:))kızardımm çünkü.demek emlayı sürmesem halim nolcaktı.1tüpü sürdüm,üzerine poşet sardım,üzerine iç çamaşırını giydim.2 saat bekledim.sonrasında direk kuförüme gittim.Üst kısımları gerçekten hissetmedim biraz kanadı kızardı ama ben acı hissetmedim.ama neden etki etmedi o kısmını anlamadım dudak kısımları inanılmaz canımı yaktı ve tahriş oldu şu an hala canım yanıyo...yarım bıraktık mecbur..EE haliyle bende bir analiz yaptım..benim annem anestezici ve şunu önerdi.2 tüpü elinle masaj yaparak deriye temas edinceye kadar sür.önemli olan deriye temas etmesi.ayrıca alınmadan önce çok sağlam silmek gerekiyo...biraz krem kalınca sir yapışmıyo.Sonuç olarak biraz sancılı oldu ama olsun bu da bir aşamadır.Herşey bir tecrübe..Bakalım 1 ay sonra 2.deneme..Kendinize ii bakın:)))
dolunayy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kimberly » Pzr Eyl 06, 2009 4:05 am

kızlar napsak hep bi kötü dönüşü var ya jilet çoğaltıyo epilatör çok acıtıyo ağdada hem acıtıyo hemde bi zaman sonra sarkma yapıyo :confused: acaba sarktığı zaman orayada botoks olurmu kızlar :laugh:
Kullanıcı avatarı
kimberly
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen pebblesss » Pzt Eyl 07, 2009 2:24 am

kımberly :toofunny: valla bılmıyorum botoks oluyormu ama bı dergıde vajına estetıgı yapıldıgını okumustum yıllarla ve dogumlarla yıpranan bır bolge cok normal fln dıye yazıyordu :blushing:
Kullanıcı avatarı
pebblesss
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen lovestruck » Pzt Eyl 07, 2009 2:20 pm

ay canım benim yaa botoks :toofunny: oraya iğne yaptırabilir miyiz biz.. çok bariz bir sarkma mı oluyor? en son o kısma estetik yaptırmayı düşünürüm herhalde. uf kızlar yaa her şeyimiz de kusursuz olacak değil ya, ne biçim şartlandırıyorlar bu güzellik endüstrisiyle biziii :pisik:
Kullanıcı avatarı
lovestruck
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen periprensesi » Pzt Eyl 07, 2009 2:38 pm

merhaba

bende malum yere ağda yaptırırken emla kullanıyorum 3 yıldır. sorun yaşamadım daha.

kimberley, herkes de farklı sürelerde etki ediyor. bir dahaki sefere daha uzun beklersen daha az canın yandığını göreceksin. 2. tüpe ihtiyacın olmayacak deri zaten belli kısmını emebiliyor. dudaklara daha fazla sürebilirsin ama içine kaçırma çünkü yakıyor...

tahriş olma sebebi, tüylerin çok kalın olmasından dolayı ağdayı bir kaç kez sürüp çekmesidir.
mümkünse 1 defada olmazsa 2 defada alsın ama 3. kesinlikle sürdürtme. bırak kalsın cımbızla toplarsın. mutlaka dezenfektan sürsün, is bitip eve gelince üstüne bepanthene sürersin.

sevgiler
periprensesi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kimberly » Pzt Eyl 07, 2009 7:21 pm

pebblesss verdiğin haber süper eğer öle bişey olursa kesin yaptrırım valla :laugh:
Kullanıcı avatarı
kimberly
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen lava » Pzt Eyl 07, 2009 7:31 pm

benim canım niye bu kadar yanmıyor anlamıyorum :confused: bende 3 sene önceye kadar jiletle aldım sonra kuaföre gittim düşünsenize kadın görünce bu ne dedi ormannnn direk :tongue: şimdi epilatörle dalıyorum direk tüğlerim gri oldu bazısı bayağı açık gri azalma bayağı var şimdi de önce ağda sonra epilatörle üzerinden geçiyorum pırıll pırıll bebek poposu gibi seviyorum bunu :) neden bu kadar canınız yanıyor acaba?çok mu sert davranıyosunuz?
..........................I brain METU..............................
Kullanıcı avatarı
lava
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen NLCNSDW » Pzt Eyl 07, 2009 8:13 pm

Şanslı insan lava :) alışmışsın sanırım cnm sn ne güzel..İlk yapınca insanın içinde bi korku oluo acaba cekebılıcekmym acıcakmı dıe snr tam cekıcekken duruosn snr yapısıo hıc cekemıosn derken acıdan kıvranıosn fln:D snr insan tırsıo tabi bidaa yapmaya dolasyla bı korku olusuo..Bazı insanlarnda acı eşiği çok az oluo..Neyseki bnde snn gbi dayanabiliorm acıya ama kesnlklede cok acımıo dıemem acı acı acıo yani:D dayanabılmek onemli..
Beautyruless
Kullanıcı avatarı
NLCNSDW
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen kimberly » Pzt Eyl 07, 2009 8:39 pm

kızlar ya ben kendim ağdayla almaya çalıştım bikaç hafta önce mosmor oldu :crybaby: şu sesunun soğuk ağdasından aldım ısıtmaya gerek olmyan çok kötü bi ağda ya hiç beğenmedm :confused: sürdüm bi çektim hiçbişe gelmedi canım da çok yandı ölüyodum ilk kızardı kan topladı sora morardı 4 5 gün geçmedi morluk yanlış çektim ondan oldu sanırım :(
Kullanıcı avatarı
kimberly
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen NLCNSDW » Pzt Eyl 07, 2009 9:43 pm

hayatm onlar hassas bolgeler ıcın yeterlı dııl o kdr güçlü yerleri cekemıo cnku..Snde bi hata yok yani bn şimdi sochicin tavsiyesyle vivetin sir el ağdasını aldm kutusuda çok tatlı :banana: sochic cok memnunmus acısıda cok azms dıgerlerne ve gore en onemlı tarafı cok kolayms uygulaması..Onu denicem bakalm...
Beautyruless
Kullanıcı avatarı
NLCNSDW
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen pebblesss » Sal Eyl 08, 2009 1:28 am

euheuueh valla oyle kımberlly ılerleyen yaslarımda sorun olursa dusunebbılırım bılmem :laugh: :toofunny:
Kullanıcı avatarı
pebblesss
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen gsemmm » Sal Eyl 08, 2009 1:21 pm

ben ağda,jilet denedim ama ağda çok zarar veriyor cildime;jilet de istediğim sonucu vermiyor..tüğ dökücü kremlerden denemeyi düşünüyorum kullanması pratik en azından..Bikini bölgesi için tüğ dökücü kullananlar mı kızlar??
Kullanıcı avatarı
gsemmm
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen duygunesli » Sal Eyl 08, 2009 2:25 pm

kızlar bende çok acayip bişi oldu.. tüylerim çıkmıyo... :dontknow: sevineyim mi üzüleyim mi anlamadım.. 7 ay önce ilk defa lazer epilasyona gitmiştim.. gerçekten süper bişi 2 ay çok rahat insan, neyse sonra tabi tüyler yeniden çıktı ve azalama flnda olmamıştı, dvm da edip gidemedim 2 ayda bir gitmem gerekiyodu neyse işte..
2 haftadır acayip bi şekilde tüylerim uzamıyo, düşünüyorum yaptığı m farklı bişi var mı diye evet var ama mantıklı gelmedi tüy dökücü krem kullanmıştım bi süre önce.. o böyle bişi yapmaz ki çnk kollarımada kullanmıştım.. acaba diorum lazer epilasyon ve tüy dökücü mü böyle bi durum yaptı.. kadın bana bi daha gelene kadar sadece jilet vur demişti.. anlıycağnız çok tırstım kızlar.. kafama takılmaya başladı en kısa zamanda bi gidip görüşcem :dontknow:
Kullanıcı avatarı
duygunesli
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen NLCNSDW » Sal Eyl 08, 2009 2:31 pm

tüğ dökücü yaptıktan snrmı 2 hafta boyunca cıkmadı??? :confused:
Beautyruless
Kullanıcı avatarı
NLCNSDW
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen kimberly » Sal Eyl 08, 2009 2:44 pm

cnm vivetin sır el ağdasını nerden kaça aldın bende alim deniyim diyorum :confused: diğer ağdaylada bacaklarımı falan alırım bitsin diye tabi alırsa :pisik:
Kullanıcı avatarı
kimberly
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen NLCNSDW » Sal Eyl 08, 2009 2:49 pm

carrefourdan aldm cnm 6.50tl turunculu pembeli kutusu var çok tatlı :)
Beautyruless
Kullanıcı avatarı
NLCNSDW
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen kimberly » Sal Eyl 08, 2009 2:54 pm

tamam canım saol bakıcam bi ara :bye:
Kullanıcı avatarı
kimberly
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen duygunesli » Sal Eyl 08, 2009 10:55 pm

NLCNSDW yazdı:tüğ dökücü yaptıktan snrmı 2 hafta boyunca cıkmadı??? :confused:

evet 2 hafta önce fln kullanmıştım ve o zamandan bu zamana uzamamsı çok ilginç geldi.. :confused: kökleri var ama uzamıyo tabiri caizse hani saçları kazıtırlar ya 3 numara fln diye aynen öyle :tongue: :tongue:
aynı anda kollarıma yapmıştım onlar çoktan çıktılar tekrar aldım bile..
Kullanıcı avatarı
duygunesli
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen NLCNSDW » Sal Eyl 08, 2009 11:19 pm

Bence lazer etkisini yeni gösterio :) Sn tabiki sor yinede ama tüğ dökücüyle alakalı oldugunu sanmıorm cnku tüğ dökücü bi nevi jilet gbi bişi hemen cıkarır yani..Enteresan ama sorun olduğunuda düşünmüorm, lazerle alakalı olabilir..
Beautyruless
Kullanıcı avatarı
NLCNSDW
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen love34 » Çrş Eyl 09, 2009 1:28 am

kızlar bıkını bolgeme agda yapamıorm cok acıo fakat epılasyon yaptrmayı dusunuorm ama tanıdıkların bagzlarından cok acıtıyor cnku lazerle tuyler teker teker yakılıyor dıe bazılarında ıse normal agda kadar acıyor dıolar hangısı dogru yaptıranlar bana bılgı verebılr mı :dontknow:
love34
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen duygunesli » Çrş Eyl 09, 2009 1:52 am

hayır canım hiç ağdanın acısıyla hiç ama hiç alakası yok kesinlikle.. ama çeşidine de bağlı iğneli epilasyon olursa tabi biraz tek tek olduğu için ağrı olabilir ama ztn çok kullanılan bi yöntem değil.. hem zaman, hem masraf fln bence.. bide düşünsene 5-6 dklık bi işlem ile saatlerce bi işlemin kıyası bile yapılmaz insan çok daha utanır. lazer epilasyonun ağrısına gelince ise hiç dayanılmıcak gibi bişi değil hafif cimcik gibi tarif edebilirim çok can yakmıyo çnk ztn emla krem sürüp gidiyosun uyuşmuş oluyo.. sadece dudak kısımları biraz acıdı bende..

inş NLCNSDW cim dediğin gibidir.. içim pek rahat deil ama gidip sorup rahatlamaktan başka çare yok.. bende öyle umuyorum inş öyledir de kafamı karıştıran bu ay meselesi hani 6 ay önce fln olmuştum şu an etki etmiş olması .. bilmiorum :dontknow: nese gidip sorup rahatlıcam artık
Kullanıcı avatarı
duygunesli
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir