Üzüm Çekirdeği Yağı ve Tozu

Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri hakkındaki yorumlarınız, tavsiyeleriniz.

Moderatörler: muhendis, allure

Mesajgönderen billiejean » Cum May 11, 2007 10:32 am

ben cilde iyi geldiği, yaşlanmayı geciktirdiği,bağışıklık sistemini güçlendirdiği için yıllardır kullanırım, sabah akşam birer kaşık yiyorum... ama öyle göğüs büyümesi filan gibi etkileri olmadı, aslında böyle bir etkisi olduğunu hiç duymamıştım.
Kullanıcı avatarı
billiejean
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen loulou » Cmt May 12, 2007 2:18 am

billijean sen kuru uzum tozunu neyle yıyosun? ben normalde yogurtla yıyodum ama hosuma gıtmıyo ,bugunde suya kattım mıdemı bulandırdı neye katabılırımkı baska ?
Kullanıcı avatarı
loulou
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen staphyle » Cmt May 12, 2007 7:14 pm

bende bugun aldım kızlar hayırlısı
Kullanıcı avatarı
staphyle
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen billiejean » Pzt May 14, 2007 1:44 pm

loulou yazdı:billijean sen kuru uzum tozunu neyle yıyosun? ben normalde yogurtla yıyodum ama hosuma gıtmıyo ,bugunde suya kattım mıdemı bulandırdı neye katabılırımkı baska ?

canım kaşıkla ağzıma atıp üzerine su içiyorum, ilaç gibi :)
Kullanıcı avatarı
billiejean
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen loulou » Pzt May 14, 2007 3:17 pm

tamam cnm saol :)
Kullanıcı avatarı
loulou
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen staphyle » Pzt May 14, 2007 6:18 pm

kızlar bunu cigniyormusunuz yoksa direk yutuyomusunuz bir forumda iyi cekilmis olması gerektıgını yoksa bagırsaklara zarar verecegını cızebılecegını okudum faydalı derken zarar vermesin
Kullanıcı avatarı
staphyle
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sweetbalmond » Sal May 22, 2007 11:58 am

http://www.naturaturk.com sitesinden temin edebilirsiniz kızlar..
hatta sitede üzüm çekirdeği yağı var, yemeklerde salatalarda kullanabilirsiniz.

http://www.naturaturk.com/default.asp?git=9&urun=120274
sweetbalmond
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen loulou » Sal May 22, 2007 2:01 pm

for you magazalarındadad kapsul şeklinde satılıyo ,hanı balık yagı gibi. ama içinde üzüm cekrıdegi tozu var..ben ondan aldım içimi daha bi kolay :P
Kullanıcı avatarı
loulou
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ladia » Sal May 22, 2007 6:43 pm

ben de geçen gün aldım üzüm çekirdeği tozu ama arkadaşlar böbreklerde taş filan yapmaz dimi
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen iceberg » Pzr May 27, 2007 12:36 pm

loulou yazdı:for you magazalarındadad kapsul şeklinde satılıyo ,hanı balık yagı gibi. ama içinde üzüm cekrıdegi tozu var..ben ondan aldım içimi daha bi kolay :P

loulou senin üzüm çekirdeğine başlayalı 1 ay oldu sanırım , faydasını görebildin mi cnm? bende 2 gündür kullanıyorum,faydası varsa devam edicem..
iceberg
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen finduk » Pzr May 27, 2007 12:53 pm

ladia yazdı:ben de geçen gün aldım üzüm çekirdeği tozu ama arkadaşlar böbreklerde taş filan yapmaz dimi
yok yapmaz figencim için rahat olsun
Resim
Kullanıcı avatarı
finduk
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen SOFIALOREN » Çrş May 30, 2007 11:52 am

ben aylar once keten tohumu tozu ıle uzum cekırdegını gunde 3 kez yogurtla beraber tok karnına ac karnına ne zaman vakıt bulduysam 1-2 hafta falan yedım.suan ıs seyahatınde oldugumdan onları yanıma almayı unuttum aslında pek bı degısıklık goremedıgım ıcın bıraktımda dıyebılırım.bende asırı halsızlık bas donmesı var uzun zamandır.bazan yurumeyı bırak konusmaya bıle halım olmuyor.hem vucut ıcın cok yaararını okumustum.goguslerı buyutme ıle ılgılı bısı duymamıstım ama.nese ıstanbula bır doneyım daha duzenlı bı sekılde tekrar baslıycam. :D
Kullanıcı avatarı
SOFIALOREN
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen coquette » Sal Haz 05, 2007 5:07 pm

merhaba kızlar ben yeniyim :wink: bende yaklaşık bir haftadır kara üzüm çekirdeği kullanıyorum ama dikkat edin çok iyi çekilmiş olması lazım un gibi olması lazım yoksa bağırsaklara zararı olabilir. göğüs büyütrme işi sanırım biraz genetik yapıyla alakalı 3 haftada büyüyen de oluyo 1 ay kullanıp hiç bi dolgunluk hissetmeyende ama genelleme yaparsak 2 aylık düzenli kullanım bir bedene yakın büyüme yapıyor hemde yazılanlar gibi bir çok yararı var bu arada hafızaya iyi geldiği tecrübeyle sabittir :wink:
coquette
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen staphyle » Sal Haz 05, 2007 6:37 pm

bende 3 haftadır kullanıyorum gayet mennun kaldım fark edılır derecede
ama bu gece uykudan öle kıvranarak uyandımki karın agrısı ıle k.u.c sebep olabılecegını dusunup korkup kestım
persembede doktora gıdıcem kesınlıkle
Kullanıcı avatarı
staphyle
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen aslihayal » Sal Haz 05, 2007 7:41 pm

kızlae tatlı kaşığı ile bir ölçek içiyosunuz sabahları :?:
Kullanıcı avatarı
aslihayal
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen coquette » Sal Haz 05, 2007 8:34 pm

evet canım bir tatlı kaşığı sabah bir tatlı kaşığıda akşam alıyorum ben yemeklerden önce alıyorum ama bazı arkadaşlar sonrada alıyormuş. gerçekten bu üzüm çekirdeği muhteşem bişey doğadaki en güçlü antioksidan
coquette
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen finduk » Sal Haz 05, 2007 9:41 pm

coquette yazdı:merhaba kızlar ben yeniyim :wink: bende yaklaşık bir haftadır kara üzüm çekirdeği kullanıyorum ama dikkat edin çok iyi çekilmiş olması lazım un gibi olması lazım yoksa bağırsaklara zararı olabilir. göğüs büyütrme işi sanırım biraz genetik yapıyla alakalı 3 haftada büyüyen de oluyo 1 ay kullanıp hiç bi dolgunluk hissetmeyende ama genelleme yaparsak 2 aylık düzenli kullanım bir bedene yakın büyüme yapıyor hemde yazılanlar gibi bir çok yararı var bu arada hafızaya iyi geldiği tecrübeyle sabittir :wink:
hoşgeldin arkadaşım,evet kesinlikle çok iyi çekilmiş olması lazım,kızlar alıyorsanız kutu içinde mersins markayı alın,tabi nacizane fikrim çünkü çok iyi çekilmiş poşet içinde ayrıca poşette kutusu içinde,evet hakikaten unutkanlığım azaldı kızlar coquette çok iyi teşhis etmiş :P
Kullanıcı avatarı
finduk
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen melis25 » Sal Haz 05, 2007 10:18 pm

staphyle yazdı:bende 3 haftadır kullanıyorum gayet mennun kaldım fark edılır derecede
ama bu gece uykudan öle kıvranarak uyandımki karın agrısı ıle k.u.c sebep olabılecegını dusunup korkup kestım

geçmiş olsun niye öyle olduki :o
melis25
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen staphyle » Çrş Haz 06, 2007 7:24 am

melis25 yazdı:
staphyle yazdı:bende 3 haftadır kullanıyorum gayet mennun kaldım fark edılır derecede

saol meliscim
tas olusturabıleceginden korktum aslında belkide ilgisi yok doktora gitmeden bilemem
Kullanıcı avatarı
staphyle
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen roserose » Prş Haz 07, 2007 12:48 pm

staphyle yazdı:
melis25 yazdı:

saol meliscim
tas olusturabıleceginden korktum aslında belkide ilgisi yok doktora gitmeden bilemem

geçmiş olsun canım bende dün aldım tozunu sen böyle diyince korktum şimdi kullanmaam mı acaba :roll:
Kullanıcı avatarı
roserose
KoKoŞ
KoKoŞ

ÖncekiSonraki

Dön Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir