Üzüm Çekirdeği Yağı ve Tozu

Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri hakkındaki yorumlarınız, tavsiyeleriniz.

Moderatörler: muhendis, allure

Re: ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ YAĞI VE TOZU

Mesajgönderen arundati » Prş Mar 27, 2008 4:40 pm

bende bugün üzüm çekirdeği tozu aldım,kutusunda sabah ,öğle, akşam 1 tatlı kaşığı kullanılması gerektiği yazıyor..normalde günde 1 tatlı kaşığı yeterli olur diye düşünmüştüm, kızlar :bye: siz ne kadar kullanıyorsunuz ?
Kullanıcı avatarı
arundati
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen malenkiy » Cum Mar 28, 2008 6:19 pm

valla ben de bi tatlı kaşığı yiyorum canım, çok da abartmaya gerek yok heralde, sonuçta üzümü yemeye kalksak bi tatlı kaşığı çekirdek için bi tabak üzüm yerdik :innocent:
Kullanıcı avatarı
malenkiy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sabish » Cum Mar 28, 2008 11:26 pm

tadı nasıl bu çekirdeğin ben kara üzümü sevmediğim için çekirdeğini almayı düşüyorum ve ne kadara aldınız
Kullanıcı avatarı
sabish
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen arundati » Cmt Mar 29, 2008 7:41 pm

canım tadı pek güzel sayılmaz ,aktarlarda açıkta satıyorlar ama ben güvenilir olsun diye markalı bir ürün aldım..açığın kilosu 7.5 ytl..fiyatları değişiyor markaya göre :bye:
Kullanıcı avatarı
arundati
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen tirki » Çrş Haz 18, 2008 3:16 pm

kilo yapmamasını istiyorsanız günlük 1 çay kaşığını geçmeyin düzenli kullanılması gerekiyo ve çok iyi bide bi ara yapıyodum yağıyla karıştırıp iyi geliyodu aslında güçlü bi antioksidan çünkü ve yatıştırıyoda du yine alıp denim yağıyla :yeah:
Kullanıcı avatarı
tirki
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen melegim » Cum Şub 13, 2009 7:06 pm

SLM KIZLAR BENDE İLK DEFA DUYUYORUM YA GERÇEKTEN KİLO ALDIRIYO MU?DENEMEDİGİM ŞEY KALMADI BUNUDA DENİYCEM BAKALIM NOLCAK... :blushing:
Kullanıcı avatarı
melegim
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: Üzüm Çekirdeği Yağı ve Tozu

Mesajgönderen lora » Pzr Mar 08, 2009 4:33 pm

faydalarını okuduktan sona bende annem için aldım annem şeker ve tansiyon hastası aslında annem için ideaal bir ürün öneri üzerine sabah ve akşam yemekten önce 1 çay kaşığı dendi
sorun şu annem yedikten sonra başım ağrıyor diyor böyle durumla karşılaşan oldumu acaba
Kullanıcı avatarı
lora
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tiramisu35 » Pzr Mar 08, 2009 5:54 pm

üzüm çekirdeği tozu tecrübelerimi paylaşıyım;ben yaklaşık 6 ay düzenli sayılır kullanmıştım.1.kilo yapmadı(kilo almamam yardımcı olur diye de kullandım özellikle)2.cildimi düzgünleştirmedi,hiçbişey değişmedibende.3.göğüs büyütücü etkisinide duymuştum,bende o yönden de bi değişiklik olmadı.4.baş ağrısıyla karşılaşmadım.
Kullanıcı avatarı
tiramisu35
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen berincik » Pzr Nis 26, 2009 10:39 pm

Kızlar ben üzüm çekirdeği tozunu doktorumun önerisi üzerine kan yapması için iki ay kadar kullandım.Sabah akşam harnup pekmeziyle (1tatlı kaşığı toz ve iki tatlı kaşığı pekmez) karıştırıp yedim.Bence kilo yapmıyor;kilom aynı kaldı.Kan değerlerimde artış oldu.Cilt ve ğöğüs konusundaki faydalarını sizden duydum... Benim cildimde bir değişiklik olmadı fakat son zamanlarda ğöğüsümde büyüme farkediyordum fakat spora başlamıştım ona yordum belki üzüm çekirdeğinin etkisidir :)
Kullanıcı avatarı
berincik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gulsahh » Çrş Eki 14, 2009 2:36 pm

Bende uygulucam inş. Kilo aldırma gib bir özelliği de sorun olmaz.Çünkü bir kaç kilo alsam hiçte fena olmaz :) İnş. olumlu sonuç alırım. 1 taşta 2 kuş vursam süper olurdu yani :laugh: Yalnız bir kaç forumda zayıflamak için kullanıldığını okumuştum.Kafam karıştı şimdi ama yine de kullanıcam :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
gulsahh
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ckrt1071 » Çrş Oca 06, 2010 12:19 pm

Arkadaşlar üzüm çekirdeği tozu özellikle keçi boynuzu pekmezi ile karıştırıldığı zaman hem cild sorunlarına hemde en önemlisi saç dökülmelerine karşı iyi geliyormuş. Çok pahalı bir karışım değil..Ama ben karışımla uğraşmam zamanım az diyorsanız SEDERİNE ürünleri ilk göze çarpan doğal destek takviyesidir. dr.quicks ürünlerinide denedim..bekliyorum :)

http://www.medikalsepetim.com/Sederine- ... R-692.html

başka sitelerdende bakabilirsiniz. :bye:
Kullanıcı avatarı
ckrt1071
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dessert » Çrş Oca 06, 2010 6:45 pm

bende 1 kutu alıp kullandım bıtınce dewam etmedim ama bnde kilo yaptı cidden yanaklarım falan topladı kendıni bana iyi geldi cok sevdim bu halimi tekrar alcam inşşalhhh :)
Kullanıcı avatarı
dessert
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ckrt1071 » Cum Oca 08, 2010 11:16 am

dessert yazdı:bende 1 kutu alıp kullandım bıtınce dewam etmedim ama bnde kilo yaptı cidden yanaklarım falan topladı kendıni bana iyi geldi cok sevdim bu halimi tekrar alcam inşşalhhh :)

evet canım geç kalmadan denemelisin. :bye:
Kullanıcı avatarı
ckrt1071
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen maestro » Pzt Ağu 16, 2010 9:05 pm

kızlar ben de üzüm çekrideği aldım bugün ama öğütülmemeiş çünkü keten tohumu ve üzüm çekirdeği gibi şeyler ögütüldükten kısa bi süre sonra üketilmeli die okudum.bir dr açıkklama yapmıştı ve fakat bunları çiğnesem olmaz mı yaa..çektircek yer oalrak da neresi olabilri ki ben bunları zman zman çektirsem ? nerde bulabilirim bu aleti...
Hard candy yeşil şişe parfüm satın almak istiyorum ... Elinde olan varsa ulaşabilir mi ..
Kullanıcı avatarı
maestro
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen lapicika » Prş Şub 23, 2012 7:43 pm

slm arkadaşlar gerçekten gösülerde etklimi kilo aldırıyormu kaş yapalım derken göz çıkarmayalımm :)
lapicika
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Önceki

Dön Vücut ve Tırnak Bakım Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir