Cilt Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: arundati - BaKımLı
#263939 bende bugün üzüm çekirdeği tozu aldım,kutusunda sabah ,öğle, akşam 1 tatlı kaşığı kullanılması gerektiği yazıyor..normalde günde 1 tatlı kaşığı yeterli olur diye düşünmüştüm, kızlar :bye: siz ne kadar kullanıyorsunuz ?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: malenkiy - Güzelliğine Düşkün
#264620 valla ben de bi tatlı kaşığı yiyorum canım, çok da abartmaya gerek yok heralde, sonuçta üzümü yemeye kalksak bi tatlı kaşığı çekirdek için bi tabak üzüm yerdik :innocent:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: arundati - BaKımLı
#265178 canım tadı pek güzel sayılmaz ,aktarlarda açıkta satıyorlar ama ben güvenilir olsun diye markalı bir ürün aldım..açığın kilosu 7.5 ytl..fiyatları değişiyor markaya göre :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: tirki - Güzelliğine Düşkün
#300103 kilo yapmamasını istiyorsanız günlük 1 çay kaşığını geçmeyin düzenli kullanılması gerekiyo ve çok iyi bide bi ara yapıyodum yağıyla karıştırıp iyi geliyodu aslında güçlü bi antioksidan çünkü ve yatıştırıyoda du yine alıp denim yağıyla :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: lora - Güzelliğine Düşkün
#468374 faydalarını okuduktan sona bende annem için aldım annem şeker ve tansiyon hastası aslında annem için ideaal bir ürün öneri üzerine sabah ve akşam yemekten önce 1 çay kaşığı dendi
sorun şu annem yedikten sonra başım ağrıyor diyor böyle durumla karşılaşan oldumu acaba
Kullanıcı avatarı
Gönderen: tiramisu35 - BaKımLı
#468443 üzüm çekirdeği tozu tecrübelerimi paylaşıyım;ben yaklaşık 6 ay düzenli sayılır kullanmıştım.1.kilo yapmadı(kilo almamam yardımcı olur diye de kullandım özellikle)2.cildimi düzgünleştirmedi,hiçbişey değişmedibende.3.göğüs büyütücü etkisinide duymuştum,bende o yönden de bi değişiklik olmadı.4.baş ağrısıyla karşılaşmadım.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: berincik - Güzelliğine Düşkün
#507131 Kızlar ben üzüm çekirdeği tozunu doktorumun önerisi üzerine kan yapması için iki ay kadar kullandım.Sabah akşam harnup pekmeziyle (1tatlı kaşığı toz ve iki tatlı kaşığı pekmez) karıştırıp yedim.Bence kilo yapmıyor;kilom aynı kaldı.Kan değerlerimde artış oldu.Cilt ve ğöğüs konusundaki faydalarını sizden duydum... Benim cildimde bir değişiklik olmadı fakat son zamanlarda ğöğüsümde büyüme farkediyordum fakat spora başlamıştım ona yordum belki üzüm çekirdeğinin etkisidir :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gulsahh - Güzelliğine Düşkün
#637395 Bende uygulucam inş. Kilo aldırma gib bir özelliği de sorun olmaz.Çünkü bir kaç kilo alsam hiçte fena olmaz :) İnş. olumlu sonuç alırım. 1 taşta 2 kuş vursam süper olurdu yani :laugh: Yalnız bir kaç forumda zayıflamak için kullanıldığını okumuştum.Kafam karıştı şimdi ama yine de kullanıcam :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ckrt1071 - Güzelliğine Düşkün
#697689 Arkadaşlar üzüm çekirdeği tozu özellikle keçi boynuzu pekmezi ile karıştırıldığı zaman hem cild sorunlarına hemde en önemlisi saç dökülmelerine karşı iyi geliyormuş. Çok pahalı bir karışım değil..Ama ben karışımla uğraşmam zamanım az diyorsanız SEDERİNE ürünleri ilk göze çarpan doğal destek takviyesidir. dr.quicks ürünlerinide denedim..bekliyorum :)

http://www.medikalsepetim.com/Sederine- ... R-692.html

başka sitelerdende bakabilirsiniz. :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dessert - Güzelliğine Düşkün
#698041 bende 1 kutu alıp kullandım bıtınce dewam etmedim ama bnde kilo yaptı cidden yanaklarım falan topladı kendıni bana iyi geldi cok sevdim bu halimi tekrar alcam inşşalhhh :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ckrt1071 - Güzelliğine Düşkün
dessert yazdı:bende 1 kutu alıp kullandım bıtınce dewam etmedim ama bnde kilo yaptı cidden yanaklarım falan topladı kendıni bana iyi geldi cok sevdim bu halimi tekrar alcam inşşalhhh :)

evet canım geç kalmadan denemelisin. :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: maestro - BaKımLı
#827744 kızlar ben de üzüm çekrideği aldım bugün ama öğütülmemeiş çünkü keten tohumu ve üzüm çekirdeği gibi şeyler ögütüldükten kısa bi süre sonra üketilmeli die okudum.bir dr açıkklama yapmıştı ve fakat bunları çiğnesem olmaz mı yaa..çektircek yer oalrak da neresi olabilri ki ben bunları zman zman çektirsem ? nerde bulabilirim bu aleti...