Kullanıcı avatarı
Gönderen: CHACE - KoKoŞ
#930065 Raf ömrü dolmuş ürünümü sattılar acaba :confused:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: merviss - BaKımLı
#932433 kızlar dpden parfüm alınca promosyon artful diye bir parfüm verdiler .çok güzel :love10: :love10: acaba o hangi parfümün taklidi?d&gnin artful diye bir parfümü var mı? :bye: :bye:
Gönderen: bggy - Güzelliğine Düşkün
#932514 Yok chace ya ocak uretimi gorunuyo bi de :(((

Merviss ben de cok seviyorum o parfumu orjinalinin ne oldugunu bilmiyorum soran olunca ik mik diye kaliyorum :D
Kullanıcı avatarı
Gönderen: libra - BaKımLı
#932613 merviss canım genelde promosyon olarak verdikleri parfümler kendi üretimleri olan parfümler oluyor.mesela bir ara lancome myth diye bir parfüm veriyorlardı.lancome un öyle bir kokusu yok :confused: .ama onunda kokusu çok güzeldi :love10: belki şimdiki promosyonlarıda böyle birşeydir :kissmuch: .
Kullanıcı avatarı
#933045 Bggy çok üzüldüm :crybaby: Mağazaya gittin mi?
#937731 chace kusura bakma biraz gec oldu ama :) yok hayir gitmedim saticilarin suratlar zaten mahkeme duvari gibi cekemem simdi onlarin tafralarini ... :confused:
Kullanıcı avatarı
#938539 Evet ben dp'den alışveriş yapmıyorum ama alışveriş yapan her arkadaşım satıcıların tavrından çok ama çok şikayetçiler :pisik: :pisik: :pisik: Ne kusuru :huggs:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: melc - KoKoŞ
#941905 hani evde sıkarım falan die euphoria almıstım yaklasık 3 ay kadar önce 1 hafta kadar önce tekrar alayım dedim baska bi subeden hiç denemeden aldım ama ilk aldıgımla alakası olmayan bişi cıktı :tongue: sanırım değişebiliyor
212 sexynin acıgını kullanan varmı acaba kokusu nasıl,tamam birebir örtüşmesini beklemiyorum ama en azından andırsın istiyorum evde oldugumda orjinalleri sıkmaya kıyamyorum acıkcası
Kullanıcı avatarı
#943020 Melc benim de bir arkadaşım almış resmen çürük çülek gibi bir kokusu vardı çöpü boylamış hemen :pisik:
En son CHACE tarafından Çrş May 18, 2011 11:14 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Gönderen: loretta - Güzelliğine Düşkün
#946437 dp parfümlerin fiyatları nasıl arkadaşlar ? ben bugün bi alışveriş yaptım burdan ama biraz şüphelendim. 50ml parfüm aldım poşete ben daha bir şey demeden 2 deodorant koydu bınlar hediyesiymiş. sonra camda bunun aslında set olduğunu öğrendim. tek başına satılmıyo mu dedim hayır dedim :/ ve 23tl 50ml.si. en son hatırladığım kadarıyla böyle değildi fiyatlar. :dontknow:
#946487 50 ml 13 100 luk 22 lira normalde... bazen sirf sette olan tek satilmayan urunler var onlardan miydi acaba seninki?
Gönderen: loretta - Güzelliğine Düşkün
#946551 L'Instant de Guerlain aldım. ama bana böyle bi bilgi de varmediler. anneler günü dolayısıyla dediler.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: tuucemm - KoKoŞ
#946800 bi arkdsm bndeki 212sexyi begenince gidip doldurmasini almsti hem d&p den hem bargellodan almmisti kesinlikle bargello daha basariliydi baya benzemis hatta benden daha pufur pufur kokuodu kiz :) deli olmustm nasl yaa die :nanik:

melc yazdı:hani evde sıkarım falan die euphoria almıstım yaklasık 3 ay kadar önce 1 hafta kadar önce tekrar alayım dedim baska bi subeden hiç denemeden aldım ama ilk aldıgımla alakası olmayan bişi cıktı :tongue: sanırım değişebiliyor
212 sexynin acıgını kullanan varmı acaba kokusu nasıl,tamam birebir örtüşmesini beklemiyorum ama en azından andırsın istiyorum evde oldugumda orjinalleri sıkmaya kıyamyorum acıkcası
Kullanıcı avatarı
Gönderen: melc - KoKoŞ
#946830 Chace aynen inanılmaz kötü kokuyordu aslında keşke geri verseydim sinirle döktüm.
hımm bargello pek bildiğim biyerde yok yada görüyorum ama pek dikkatimi cekmiyor eğer denk gelirsem mutlaka bakıcam canım saol :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: bktbkt - SüsLü
dkmkci yazdı:Buket, internetten baktim ,diabolic hypnotic poison diyor.

canm benm tşk edermm..
ilk defa duydum bu parfmüü :blushing:
Gönderen: zelii - Güzelliğine Düşkün
#951701 arkadaslar yapmis oldugum liste deki kokular varmi?

Armani diamonds
Diesel Fuel for Life Homme
Guerlain Idylle
Flowerbomb
Paco Rabanne Ultraviolet
Kullanıcı avatarı
#951975 Mecl euphoria'yı benzeten bir marka görmedim zaten :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: romneya - SüsLü
#952175 Chace aynen :yeah: Euphoria ve Allure ne yaparsalar yapsınlar hiç bir markanınki benzemiyor, çok da kötü taklitleri :tongue:
Kullanıcı avatarı
#952177 :yeah: :yeah: :yeah:
Gönderen: zelii - Güzelliğine Düşkün
loretta yazdı:L'Instant de Guerlain aldım. ama bana böyle bi bilgi de varmediler. anneler günü dolayısıyla dediler.

Guerlain idylle de varmiydi ?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: baronesss - Güzelliğine Düşkün
#970255 merhaba belki şu an çok alakasız olacak ama önceki sayfalarda D&G The one la ilgili yorumlar gördüm bende buradaki yorumlara bakarak parfüm aldığım için yardımcı olmak istedim bende bu parfümün hem orjinali hem D&P si var, kokular benziyor ama D&P deki biraz daha şekerli hatta bence orjinalinden daha güzel kokuyor,kalıcılığına gelirse belki benim cildim kuru olduğundan da olabilir orjinali bende hiç kalmıyor maksimum 15 dakika yani kokmuyor :crybaby: ,ama D&P yi bol bol sıkıyorum bütün gün burnuma geliyor harika:love10: parfümün kokusuna gelirsek gerçekten asil güzel bi koku ama bi daha alırmıyım hayır :( hala hayatımın kokusunu arıyorum :dontknow:
Kullanıcı avatarı
#970261 açık parfümde son gözdem bargello.her kokusunu bilmiyorum ama denediğim birkaç parfümünü çok beğendim :yeah: (midnight fantasy kodu 405,chanel chance kodu134,chloe love kodu 141) :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: FISFISFIS - BaKımLı
libra yazdı:açık parfümde son gözdem bargello.her kokusunu bilmiyorum ama denediğim birkaç parfümünü çok beğendim :yeah: (midnight fantasy kodu 405,chanel chance kodu134,chloe love kodu 141) :bye:

GÜLE GÜLE KULLAN CANIM,KALICILIKLARI NASIL? :huggs: BEN DE DP NİN HYPNOZUNU ÇOK BEĞENMİŞTİM.. :yeah: Bir de PARİS var ZAMAN ZAMAN DOLMA PARFÜMLERİN ORJINALLERİ GEÇTİĞİ OLUYOR :yeah: :huggs:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: yelizzz - BaKımLı
#971850 Libra, bargello benim evimin çok yakınına açıldı...Ama ben birkaç açık parfümü hep D&P den alıyorum, girip denemedim bile bu yüzden kokularını...Bende kalıcılıklarını merak ettim, D&P kadar başarılımı kalıcılık konusunda...
Gönderen: minna - Güzelliğine Düşkün
#975526 kızlar dp den escada collection deo aldım benden başka kimse kokusunuz duymuyor üstüme boca edip soruyorum yok kokusunu alamıyorlar dp nin deoları pek kokmuyo galiba parfümlerinin kokusunu alabiliyomu acaba etraftakiler
Gönderen: soiloe - Güzelliğine Düşkün
#976996 bana yazlık güzel bir koku öneriniz var mı? noa gibi sabunumsu değilde daha az tatlı bir koku meyveli de olabilir,yaşım 18
bu arada bu lolita lifti daha yeni aldım hoşuma gitti ama yazın kullanılabilir mi merak ediyorum
buğday tenli biri olarak(:
aslında denediklerim arasından karar veremiyorum .şunları denedim;
lacoste classic
magnetism
collection vs.

touch of pink için güzel denilmişti bir ara bunada bakmak istiyorum
nolur yardım edin yarın alıcam kesinlikle
Kullanıcı avatarı
#977001 Dolce And Gabbana The One ve Chane Chance desem :yeah:
CHACE yazdı:Dolce And Gabbana The One ve Chane Chance desem :yeah:

:)))? the one çok kadınsı değilmi bilmiyorum ki ama bakıcağım
chanel chance nasıl bir koku ben hiç bilmiyorum açıklayabilrmisiniz lütfen?
Kullanıcı avatarı
#977023 Bu kokular yazdıklarından daha güzel ve mevsime daha uygun=)

Chanel Chance mevyeli ve turungil notalarıda bulunan bir koku
Dolce Gabbana The One ise hafif şekerli ve meyveli bir koku
Kullanıcı avatarı
#977478 Var diye biliyorum ama=)Rica ederim :huggs:
Kullanıcı avatarı
#977574 cevizlikekcim,fısfısfıscım,yelizcim kusura bakmayın mesajlarınızı yeni gördüm :blushing: .
bende normalde açık alacağım zaman dp yi tercih ederdim.dp nin bazı kokuları gerçekten güzel ve orjinallerinden kalıcı.bargelloyu methedenler olunca merak ettim ve deneyince hoşuma gitti.açıkçası çok fazla parfümünü denemedim ama aldıklarımdan memnunum.orjinallerine benziyorlar.kalıcılık gayet iyi.mesela chloe love sıktığım bluzum 3-4 gün sonra bile mis gibi kokuyordu.1 alana 1 bedava olmasıda güzel :) .en azından bundan sonra açık alacağım zaman hem dp ye hem bargello ya bakıp öyle alacağım :bye:
withmyheart yazdı:şöyle şeker ve meyve karışımı,biraz sabunumsu ve fresh bir koku istesem,azcıkta çekici bir koku olsa,çok şey mi istiyor olurum acaba?

ralph louren umarım doğru yazmışımdır,bugün denedim fresh hoş bir koku,eğer beyaz tenliysen denemeni öneririm(:
bu arada the one gerçekten çok hoş ama yoğun kışlık gibi geldi
Kullanıcı avatarı
withmyheart yazdı:şöyle şeker ve meyve karışımı,biraz sabunumsu ve fresh bir koku istesem,azcıkta çekici bir koku olsa,çok şey mi istiyor olurum acaba?

Withmyheart tabi ki istemiyorsun :huggs:

Chanel Chance-Allure,Dolce Gabbana Rose The One,Narciso Rodrugiez For Her,Gucci EDP 2 :yeah:
Gönderen: BanuArslan - Güzelliğine Düşkün
romneya yazdı:Chace aynen :yeah: Euphoria ve Allure ne yaparsalar yapsınlar hiç bir markanınki benzemiyor, çok da kötü taklitleri :tongue:

De&Mi parfümün euphoria sını aldım ben.çok kötü değil benziyor bence,tamamen olmasa da.
bi de bi arkadaşım pazardan almış 5 lıraya, aynısı kokuyodu resmen:)adını bılmıyorum sorım bi
Kullanıcı avatarı
Gönderen: xesrax - KoKoŞ

bişeyler önerilmiş ama bende yazmak istedim :) moschino cheap&chic :yeah:
Gönderen: darkblue - Güzelliğine Düşkün
#978418 euphoriayı ben hem dp de hem de orjinalini denedim valla ben ayırt edemedim sadece dp deki daha yoğun geldi o da zamanla geciyor en azından alakasız değil bana kalırsa belkide koku duyum hassas değildir anlamıyorumdur bilemiyorum :dontknow:
Gönderen: minna - Güzelliğine Düşkün
#980019 kızlar tbs nin vanilya body msitiyle daniel walkerden aldığım parfümleri karıştırdım güzel oldu bence :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
#980025 Withmyheart rica ederim :huggs:
Gönderen: palmiye - Güzelliğine Düşkün
xclsx yazdı:kızlar ; britney spears - midnight fantasy almak istiyorum kullanan varsa d&p de mi yoksa ixora da mı daha çok orijinaline benzetebilmişler :)

birde ben givenchy - ange ou demon le secret parfümünü çok seviyorum ben :love10: gerçi bende orijinali varda sürekli kullanmaya kıyamıyorum bu parfümü bulabilceğim bi açık parfümcü biliyormusunuz acaba d&p de var mıdır :) :blushing:

XCLSX bende ange ou demon u çok seviyorum orginaline en yakınını tespit edebildin mi. bu arada midnight fantasy bargelloda bir de sansiroda çok başarılı ve çok kalıcı
#982674 yaz kış tercih edebileceğim bir parfüm istiyorum burdan?
çok şey mi istiyorum hafif çiçek hafif meyveli şekerli..esmer sayılırım ve yaşıma uygun olsun(18) =) :type:

G9 ve armani code kullanan varmı aranızda? beğenildiği yazıyor ben denemedim henüz acaba yaza gidermi?
gloria nasıl bir koku tarif edebilirmisiniz bu arada?yaza ağır gitsede olur koku güzelse farketmez :pray: :pray:
Gönderen: darkblue - Güzelliğine Düşkün
#982679 meyve şeker kokusu istiyorsan escada kokularına bakabilirsin ya da bu sitede cok övülmüş ralph lauren ralph a bakabilirsin armani code kullananlar daha iyi bilir ama sanki bana göre yaz için ağır gibi gloria da tam yazlık değil bence ama asla kullanılmaz diyemiyorum ben sadece kokularına baktım kullanmadım ona göre yorum yapıyorum :)
darkblue yazdı:meyve şeker kokusu istiyorsan escada kokularına bakabilirsin ya da bu sitede cok övülmüş ralph lauren ralph a bakabilirsin armani code kullananlar daha iyi bilir ama sanki bana göre yaz için ağır gibi gloria da tam yazlık değil bence ama asla kullanılmaz diyemiyorum ben sadece kokularına baktım kullanmadım ona göre yorum yapıyorum :)

çok teşekkürler :kissmuch: ralph i denediğimde tam olarak kokuyu alamadım zaten 1-2dk da denemekle malesef olmuyor yada süre bana yetmiyorda olabilir(:
gloria nasıl bir koku ben hiç koklamadım .eğer varsa birşeye benzetebilirmisiniz hem banada fikir olmuş olur
(vanilya mı baharatmı acı bir kokumu vs.) :yeah: