Chanel Parfümleri

Moderatörler: zoix, Pixie79, ChunLi

Re: Chanel Parfümleri

Mesajgönderen svly25 » Pzr Kas 27, 2011 10:34 pm

arkadaşlar hepinizi öpüyorum... :huggs: :blushing:
parfümlerin hissedirdikleri çok önemli kadın hatları olan şişeler bana hep kadınsılığı hatırlatır ve bununda yaşla bir alakası yoktur.çekici alımlı kadın her yaşta öyle kalır.18 de olsa 50 de olsa.şimdi JPG klasik ya da organza ya da the one ya da chanel allure sen. vs. parfümler o kadar kadınsı ki bu illa 40 yaş üstü mü demek oluyor? 20 li yaşlardakiler kadın değil de ne ozaman?kadınlık belli bir yaşla mı başlıyor????yok böyle bir şey......... :blushing:
Kullanıcı avatarı
svly25
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen FISFISFIS » Pzt Kas 28, 2011 1:40 am

Yelizcim :love10: :love10: :huggs:
Kullanıcı avatarı
FISFISFIS
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen FISFISFIS » Pzt Kas 28, 2011 1:49 am

Shatzicigim :love10: :love10: guzel sozlerin icin Cok tesekkurler iltifat ediyorsun canim. :blushing: alacagin parfum konusunda ise Ben olsam Michael kors alirim.chance ve allure un cizgisi birbirine yakindir ,sensual ve midnight da hipnotic poison ve adict le benześtigi icin .tabii bence canım ,:) kararını merak ettim :) :kiss: :huggs:
Kullanıcı avatarı
FISFISFIS
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen FISFISFIS » Pzt Kas 28, 2011 5:58 pm

yelizzz yazdı:Fısfısfıscım, tüm yazdıklarına canı gönülden katılıyorum :yeah: Bu konudaki tüm düşüncelerimi aynen yazmışsın canım benim. :huggs:
Bende parfümün yaşdan çok, kullanıldığı ortama uygun olmasına önem veririm mesela. Dediğin gibi eşorfmanları giyip alışverişe veya yürüyüşe giderken coco sıkmak ne kadar abesse, katıldığım çok önemli bir toplantıda da magnetizm sıkmam.Parfüm tercihimi, gün içinde gireceğim ortam, ogünkü kıyafetim(spor -klasik-yada abiye) birazda ruh halim belirler. Bu yüzdende,kullanma sıklığım değişmekle beraber, dolabımın üzerinde her tarz parfüm vardır. Valla yaşa başa bakmadan hepsinide seve seve kullanıyorum.. :)

Fısfısfıs, Libra,Schatsi,Svly25....ve tüm parfümsever arkadaşlar.Forumda benim gibi düşünenlerin olduğunu görmek çok mutlu edici. :huggs: :bye:

:love10: :love10: :kiss: canım benim
Kullanıcı avatarı
FISFISFIS
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen schatzi » Sal Kas 29, 2011 10:59 am

fısfısfıs, libra svly25 :huggs: :love10:

dün akşam nihayet M.kors siparişimi verdim.. :banana:
tabii kocişimin haberi yok..
az önce sevgili kocişim beni aradı, dedi ki" bir arkadaşım eşine alıyordu yılbaşı hediyesi, ben de sana aldım, kokladım çok hoşuma gitti..hermes elixir De Marveilles ":dontknow: ..tabii bana kal geldi :crybaby: nasıl kokar bu acep güzelmi kardeşlerimm. :huggs: :huggs: .
:toofunny: :toofunny:
Kullanıcı avatarı
schatzi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen libra » Sal Kas 29, 2011 11:34 am

kızlar iyiki varsınız :kissmuch: :huggs:
schatzicim hayırlı uğurlu olsun.inşallah parfümünü çok severek kullanırsın :kissmuch:
hermese gelince ben birkaç sene önce elixir olanını değilde eau de merveilles i koklamıştım.aklımda biraz erkeksi bir kokuydu diye kalmış :blushing: .elixiri belki farklıdır.ama çok kalıcı olduğunu hatırlıyorum.hatta ben parfümeride çok çok kalıcı buram buram kokacak birşey istiyorum dediğimde bunu göstermişlerdi.ayrıca beğenenide çok.güle güle kullan parfümlerini canım :bye: .
Kullanıcı avatarı
libra
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen schatzi » Sal Kas 29, 2011 11:40 am

Sagol lıbracım

Ay ınsallah oyledır..kocam almıs bır de begenmıs ( hıc yapmadıgı sey gercı cok hayret ettım de) kullanmasam olmas..ama guzel bıseyse severek kullanmak baska tabısı de..sagol bebısım ınsallah dedıgın gıbıdır..
Kullanıcı avatarı
schatzi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen libra » Sal Kas 29, 2011 11:47 am

schatzicim eşinin sana sürpriz yapması çok hoş.düşünmesi bile yeter.inşallah parfümüde beğenirsinde içine sine sine kullanırsın :kissmuch: :bye:
Kullanıcı avatarı
libra
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen schatzi » Sal Kas 29, 2011 12:53 pm

Sagol bebısım..
Elıxır ın kokusunu bılen,duyan,kullanan var mııı.
Tek bıldıgım bıraz pahalı oldugu o kadar hahahahahahah
Kullanıcı avatarı
schatzi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen FISFISFIS » Sal Kas 29, 2011 11:58 pm

Shatzicim :love10: :love10: gule gule kullan :)) :huggs:
Kullanıcı avatarı
FISFISFIS
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen hotchocolate » Çrş Kas 30, 2011 10:12 am

ben de çok beğenerek chance aldım bir haftadır kullanıyorum,memnunum çok güzel bir koku ama bir daha alır mıyım emin değilim çünkü onu kullanırken hypnotic poison'ımı özlüyorum.evet hakkaten gün içinde "ya keşke hypnoticimi kullansaydım bugün" diyorum,şaka gibi...
Kullanıcı avatarı
hotchocolate
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen eda77 » Çrş Kas 30, 2011 9:04 pm

arkadaşlar chanelın chancesini bana kım tarıf edecek ?ilk sıkıldığında ne kokuyor sonrası nasıl oluyor merak ettım :)
Kullanıcı avatarı
eda77
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ASKIMEMNU » Cum Ara 09, 2011 11:46 am

daha dun farkettim allure sensuelle durdukca miss dior cherie gibi koktu ben de diyorum sanki cherie kokuyor halbuki allure sensuelle mis baska benzeten var mi ama tenimdeyken degil giyside oyle kokuyor :love10:
<3<3<3 jAmEs DeAn <3<3<3
Kullanıcı avatarı
ASKIMEMNU
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen eda77 » Çrş Ara 14, 2011 4:07 pm

:bye: arkadaşlar,
chanelin erkek parfümleri güzelmi?
Kullanıcı avatarı
eda77
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mltm1903 » Cmt Ara 17, 2011 12:52 am

gecen gun sephorada mademoiselle yi ve chance i denedım ılk sıktıgımda cok agır geldı ama 1 saat ıcınde mademoıselleye asık oldum:D aslıda chance le nerdeyse aynı gıbı durdu bende ama yıne de madm. ayrı bı havası vardı sankı... ustelık 2 gun kaldı dus falan almama ragmen:D mademo. ıstıyorum ama bana acıkcası cok pahalı gelıyor zaten ogrencıym o kadar para veremem parfume. zaten asla cıldıme sıkamıyorm orjınal bıle olsa en fazla koluma o da denemek ıcın. gunluk kullandıgımm parfumlerı kıyafetıme sıkıyorum dolayısıyla orjınal almama pek gerek kalmıyo.. acıkda hangı magazadan alsam karar veremıyorum???
Kullanıcı avatarı
mltm1903
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen darkblue » Cmt Ara 17, 2011 3:16 pm

mltm1903, ben de aynı durumdayım bi öğrenci olarak bana da çok pahalı geliyor chanel ve ben de ne orjinal ne açık tenime sıkmıyorum ;) forumdan biri d&p de benzediğini söylemişti ben de daha bakamadım
darkblue
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mltm1903 » Cmt Ara 17, 2011 4:09 pm

Izmirdeyim ben ama urlada kaliyorum dp bana cok uzak bi iki saat once ixora da denedim ilk basta tabi ki hic benzemiyodu ama suan cok yakin orjinaline. Acikcasi orta boy alicam birazdan ixoradan bekleyemeyecegim daha fazla istiyorum o parfumu:D Dp ye giidince buyugunu alcam :)
Kullanıcı avatarı
mltm1903
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ecemm » Cmt Ara 17, 2011 5:13 pm

dp nin mademoiselle i gerçeğinden daha ağır kokuyor ve ilk sıktığınizda benzer gibi görünse de ilerleyen zamanda mademoiselle le alakası bile kalmıyor...
http://pinterest.com/hkayac/
http://hkayac.tumblr.com/
https://twitter.com/hkayac
Kullanıcı avatarı
ecemm
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen buhayra » Cmt Ara 17, 2011 6:06 pm

ve sonunda parfümüme kavuştum... :banana: :love10: :love10: allure sensuelle.. :love10: :love10: tenimde mükemmel durdu.. :yeah: bence oryantal parfümlerin en mükemmeli bu koku.. :love10:
***Ne kötüdür insanın aklıyla yüreği arasında çaresiz kalması.
Ne kötüdür ona an kadar yakın, bir asır kadar uzak olması.***
Kullanıcı avatarı
buhayra
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen darkblue » Cmt Ara 17, 2011 7:42 pm

ecemm yazdı:dp nin mademoiselle i gerçeğinden daha ağır kokuyor ve ilk sıktığınizda benzer gibi görünse de ilerleyen zamanda mademoiselle le alakası bile kalmıyor...

doğrudur taklit neticede... ama andırıyorsa kullanılabilir diye düşünüyorum benzeri bi parfüm gibi
darkblue
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir