Kullanıcı avatarı
Gönderen: nehirsu - Güzelliğine Düşkün
#43263 arkadaşlar arama yaptırdım fakat bir sonuç çıkmadı ralp lauren glamourous nasıl bir koku bileniniz kullananınız varmı :?: fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim
Gönderen: KONTESSS - Güzelliğine Düşkün
#51550 canım eger agır olmayan ve çicek kokan bi parfüm arıosan bu derim ben kulanmadım ama testeri var bende çok hoş ağır olmayan çiçekli bir parfüm bu tür parfümlerden hoşlanıosan dene derim
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ecesibel - Güzelliğine Düşkün
#58878 bir dönem severek kullandığım bir koku.. çiçeksi ve ağır değil.. hoşuna gider diye düşünüyorum. bence çok hoş..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: banu86 - Güzelliğine Düşkün
#59079 bide onun simlisi war içinde sanki altın tozları war çiceksi 1 koku. sanırım simli olanı kaldırdılar türkiyeden bence r.l glmrs.başka güsel kokular war onları dene derim 1de..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: nehirsu - Güzelliğine Düşkün
#59631 teşekkürler kızlar evet gerçekten hafif çiçeksi güzel bir kokuymuş :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dory - SüsLü
#241899 Ralph Lauren'in Ralph serisine bayılıyorum.. Ralph, Ralph Hot ve Ralph Cool.. Bi de Rocks var onu denemedim sadece.. 3'ü de kalıcı, hoş kokular.. Hele yazın dönüp dolaşıp Ralph'e geliyorum, şişesi de çok hoş mavi mavi.. :innocent:
Kullanıcı avatarı
ozlemakis yazdı:Ben yıllarca Ralph Lauren Romance kullandım, haladaha kullanırım arada, vazgecilmezimdir. :bye:

Romance nasıl bi parfüm Özlem? Tarif edebilir misin rica etsem?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ozlemakis - BaKımLı
#247573 Lotus ciceği ve misk iceriyor, nadir hayatımda 2. şişe parfüm bitiririm, buda onlardan biridir. Sıktığım zamanlarda arkadaşlarım hep sorarlardı bu nedir diye, cok ağır bir koku değil ama kesinlikle class bir koku. Muhakkak koklamanızı tavsiye ederim. :bye:
Kullanıcı avatarı
ozlemakis yazdı:Lotus ciceği ve misk iceriyor, nadir hayatımda 2. şişe parfüm bitiririm, buda onlardan biridir. Sıktığım zamanlarda arkadaşlarım hep sorarlardı bu nedir diye, cok ağır bir koku değil ama kesinlikle class bir koku. Muhakkak koklamanızı tavsiye ederim. :bye:

Cevabın için teşekkürler Özlem..
Ben zaten Ralph Lauren'in Ralph serisine bayılıyorum, buna da bakacam.. :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: peony - KoKoŞ
#471510 ralph lauren parfümlerinden en aklımda kalanı lauren style oldu, trde satılıyor mu bilmiyorum ama mükemmel bir koku. ralph de güzel ama fazla fresh olduğu için biraz yakıcı bir koku sanki, deterjan gibi.. yine de bu parfümden asla vazgeçmem, ortaokuldan beri kullanıyorum :banana:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: yelizzz - BaKımLı
#705488 Polo Blue bir dönem eşim almıştı. Zevk meselesi tabii, ama ben fazla beğenmedim, özel bir koku değil. Biraz sert, traş sonrası losyonlarına andırıyor. :pisik: Ama feci kalıcı birşeydi, yıkandıktan sonra gömleklerindeki vernel kokusunu bile bastıracak kadar hemde. Kokuyu beğenmediğimden bu durum hoşuma gitmedi benim ama, beğenenler alınmasın, zevkler farklı oluyor tabii. :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: FISFISFIS - BaKımLı
ASKIMEMNU yazdı:digerlerini bilmiyorum ama ralph parfumu çok guzel :love10:

BENCEDE CANIM.2005 DE BİR BAŞLADIM UZUUUUN YILLARDIR DEVAMLI KULLANIR OLDUM.KENDİSİNİ HER DAİM NEŞELİ VE CANLI HİSSEDENLERİN PARFÜMÜ OLMALI BENCE... :) :huggs: :yeah: :kiss:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: minnicikim - Güzelliğine Düşkün
#1051353 ralph başta çok güzel geliyor ama belli bir zaman sonra burnuma sırf limon kokusu geliyor ve içimi bayıyor. sanki bu parfümde hafif bir çiçek kokusu olsaymış bu kadar ekşi olmazmış.

yine de bence yaz kış kullanılabilecek bir parfüm :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: svly25 - BaKımLı
ASKIMEMNU yazdı:svly25 deterjan kokusuna da bayilirim bakmak lazim bu kokuya :laugh:

tatlım romance az sıkılırsa uzaktan rüzgar esince güzel geliyor burnuma hoş koku yani temiz bir koku. :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: yelizzz - BaKımLı
FISFISFIS yazdı:YELİZZCİMM :love10: TENİMİZDE KOKMAYAN PARFÜMLERİDE TUTDURMAYA BAŞLADIK.

Fısfısfıscım... evet canım, seninle parfüm zevklerimizin yanısıra kalıcılıklarda da hemfikiriz demekki. :huggs:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ALLAK - Güzelliğine Düşkün
#1055882 hatunlar ralp lauren romance ı denedim dün şu yumoş yumuşatıcıları gibi ferah bi koku ben çok beendim kalıcılığıda orta derecedeydi,çoğu ferah parfüme kıyasla kalıcı geldi bana :bye: ,almayı düşündüğüm yazlık parffümlerden...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: eda77 - Güzelliğine Düşkün
ALLAK yazdı:hatunlar ralp lauren romance ı denedim dün şu yumoş yumuşatıcıları gibi ferah bi koku ben çok beendim kalıcılığıda orta derecedeydi,çoğu ferah parfüme kıyasla kalıcı geldi bana :bye: ,almayı düşündüğüm yazlık parffümlerden...

ilk sıkıldığında güzel ama sonrasını beğenmedim.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: melekhnm - Güzelliğine Düşkün
#1070837 kızlar ralph in mavi şişeli parfmüyle paris hiltonun parfümü birbirlerinie çok benziyor.
ralph i pahalı bulanlar parisi deneyebilirler
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ASKIMEMNU - BaKımLı
#1076442 ralph lauren in bir serisi var tam bilmiyorum 1,2,3,4 diye isimleri var turuncu ,mavi ,kirmizi,yesil siseler falan bilen var mi en guzel ,siradan kokmayan hangisi?