Avon Parfümleri

Moderatörler: zoix, Pixie79, ChunLi

Re: Avon Parfümleri

Mesajgönderen Patibis » Pzt Tem 21, 2008 11:50 am

avon un parfumleri genelde kötü ben temsilciyim ama sadece duş jli falan alıorum birde abim takıntı seklinde wilderness istiyor

cynthia nın parfumu inanılmaz agır alır almaz hediye ettim liv botanicalı cantası yuzunden istedim
cayı dolaba at icine bi tane karanfil at limon sık al sana liv botanical

en kulllanılabilir olan gene blue rush cok ferah ve pur blanca pudralı gibi ve erkekler genelde begeniyorlar
wis of happines wish of love sanki parfum olacakmısta olamamıs yanındna geçmiş gibi

avon dan parfum yerine duş jeli banyo kopugu sampuan ara sırada kozmetik ve krem alıyorum bogurtlenli vanilyalı bir krem dus jeli seti almıstım onları bazen kullanıyorum herkes bebek gibi koktugumu soyluyor
ne yazıkki onuda sadece bi kez falan sattılar
avondan parfum almam kullanmam kampanyaları yuzundne isteyip eşe dosta hediye ediyorum
Patibis
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen esiiin » Pzt Tem 21, 2008 12:20 pm

o kdrda kötü deil avonun parfümleri ama kişiden kişiye deişio tabi :)
Kullanıcı avatarı
esiiin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen aniel » Pzt Tem 21, 2008 3:02 pm

yok ya gerçkten kötü diiil yani tene sıkmamakta fayda war çnkü avonun dier kaliteli parfmlere göre içindeki asit oranı daha fazla kızlar unutmayın :shh:
Kullanıcı avatarı
aniel
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen karmenas » Pzt Tem 21, 2008 3:20 pm

pudahepa yazdı:Kızlar soft musk nasıl bir kokudur,arkadaşımda deodorantı vardı bileğime sıktım durdukça burnuma geliyo çok hoş bence ama kalıcılığı felan nasıldır,kullanan varmı

Kullandım çok güzeldir,kalıcıdır ve seksi bulunur.
Kullanıcı avatarı
karmenas
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen pudahepa » Pzt Tem 21, 2008 5:50 pm

karmenas yazdı:
pudahepa yazdı:Kızlar soft musk nasıl bir kokudur,arkadaşımda deodorantı vardı bileğime sıktım durdukça burnuma geliyo çok hoş bence ama kalıcılığı felan nasıldır,kullanan varmı

Kullandım çok güzeldir,kalıcıdır ve seksi bulunur.

Sağol canım deosunu sipariş verdim bakalım ;)
Kullanıcı avatarı
pudahepa
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Patibis » Pzt Tem 28, 2008 12:21 pm

Avon un diger ulkelerdeki sitelerinde daha değişik parfumler var turkiyede olmayan parfumler isterseniz bakın

Pur Blanca Blue rush belki soft musk digerleri tercihlerim arasına girmez :) zevk meselesi tabii..
Patibis
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Scentt » Sal Tem 29, 2008 4:11 pm

Kızlar bi ara Pur blanca blush vardı şimdi göremiyorum kalktı mı acaba tamamen katalogtan :dontknow:
Bu ay pur blanca indirimde onu almayı düşünüyorum ama arkadaşım pur blanca blush daha güzel demişti
Bi de winki çok seviyorum ama o da çok oldu kalkalı keşke yeniden gelse :tongue:
Kullanıcı avatarı
Scentt
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen paloma86 » Sal Tem 29, 2008 4:13 pm

Scentt yazdı:Kızlar bi ara Pur blanca blush vardı şimdi göremiyorum kalktı mı acaba tamamen katalogtan :dontknow:
Bu ay pur blanca indirimde onu almayı düşünüyorum ama arkadaşım pur blanca blush daha güzel demişti
Bi de winki çok seviyorum ama o da çok oldu kalkalı keşke yeniden gelse :tongue:

pur blanca blushı bnde istiorum ama kalkmış cnm katalogtan sinir oluyorum güzel şeyleri piyasadan kaldırmalarına :angryfire
Kullanıcı avatarı
paloma86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Scentt » Sal Tem 29, 2008 4:20 pm

paloma86 yazdı:
Scentt yazdı:Kızlar bi ara Pur blanca blush vardı şimdi göremiyorum kalktı mı acaba tamamen katalogtan :dontknow:

pur blanca blushı bnde istiorum ama kalkmış cnm katalogtan sinir oluyorum güzel şeyleri piyasadan kaldırmalarına :angryfire

aynen katılıyorumm wish of love da kalktıı :crybaby:
neyse ben pur blanca alıyım en iyisii ,onu da kaldırmasalarbari :tongue:
Kullanıcı avatarı
Scentt
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ozzdidem » Prş Tem 31, 2008 1:23 pm

ya ben wish of love'mı geri istiormm hayatımın parfümü ama oo :crybaby:
Kullanıcı avatarı
ozzdidem
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Patibis » Prş Tem 31, 2008 2:49 pm

Arkadaşlar ben daha once bir vucut krem seti icin mail atmistim avon musteri temsilcisine
Dediğine gore satistan kalkan urunler satilmadiği icin ratingi dusuk oldugu icin kaldiriliyormus benimde en begendigim avon urunleri genelde 1-2 kes satildiktan sonra kaldiriliyor mesela amerikadaki avon sitesinde wish of love hala satiliyor
satis rakamlari cok etkili dediler bana
avondan wish of peace de var ama o daha turkiyede satilmiyor henuz

bu arada kampanya 10 kataloğu geldi bugun cok fazla yeni urun var kampanya 10 da
2 tanede yeni parfum gordum
Summer White;Oryantal Çicek kokulari ..Hafif ve taze his veren kokusu ile parfüm ,çiçek kokularinin yumusak beyaz misk kokusuyla birlesiminden olusuyor ve sizi yaz gunlerine goturuyor
edt fiyati 19 YTL sayfada kokusu var demisler ama ben kokuyu bir turlu alamadim :(
digeri sadece temsilcilerin satis kataloğunda
U by Ungaro ;Taze çiçeksi,odunsu;Parfümün üst notalarinda bergamot,frezya ve biber,orta notalarinda akasya ve lotus ile bütünleşiyor.Bu büyüleyici karişim alt notalarindaki sandal ağaci ve misk ile tamamlaniyor
edp fiyati 40,50 YTL
Patibis
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ozzdidem » Prş Tem 31, 2008 4:37 pm

evet int sitesnde hala var wish of love bize ulaşın kısmından mesaj göndermeye çalıştım olmadı.gerçktn sevrdm.neyse artık gitti gzlm parfüm.
avonda bu sefer güzel şeyler var gibi
Kullanıcı avatarı
ozzdidem
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Patibis » Prş Tem 31, 2008 4:55 pm

ben sitesinden formu doldurup yolladim senin icin cevap gelirse yazarim buraya
Patibis
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen miarosa » Prş Tem 31, 2008 8:49 pm

kızlar gitti gidiyorda var wish of love, oradan alabilirsiniz..ben şimdiye kadar aldığım bütün avon parfümlerini gitti gidiyordan aldıım 13 -14 ytl gibi fiyatlara :bye:
Kullanıcı avatarı
miarosa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Marjolaine » Cmt Ağu 02, 2008 10:46 am

neeeeeee wish of love hala var mı??? hemen girip bakıyorum nerde nerde?? ben de istiyorum :crybaby:
Kullanıcı avatarı
Marjolaine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen miarosa » Cmt Ağu 02, 2008 2:18 pm

gittigidiyor da var canım hem gayet uygun fiyatlara :yeah:
Kullanıcı avatarı
miarosa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Marjolaine » Çrş Ağu 06, 2008 9:07 am

bugün yine avon tahitian holiday kullandım, ama bugün komik bi şey oldu arkadaşlar :P aynı ofisi paylaştığım arkadaşlarım bu koku neeee bayılıyoruz bu kokuya, koridorda kokuyu alınca senin geldiğini anlıyoruz dediler, sevindirik oldum ya, koku bana gelmiyo ama demek ki başkalarına geliyomuş :) tatil kokusu diyorum ya, aynen öyle, süper yorumlar aldım, herkese tavsiye ederim :banana:
Kullanıcı avatarı
Marjolaine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Candy1 » Çrş Ağu 06, 2008 9:25 am

ya kızlar bende wish of love kullandım ama öyle çokda güzel diyemicem yani bana göre..Kullandım sıkıldım az kalmıştı arkadaşıma hediye ettim eheuhe :) :) :) İlk sıkılınca sanki şarap kokuyo gibi geliodu bana yani ben onu çağrıştırıorum ferah bi koku ama yaz için güzelde. Çok sevdiğimi söyleyemicem yada benim maymun iştahımm :toofunny:
Kullanıcı avatarı
Candy1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Patibis » Çrş Ağu 06, 2008 10:02 am

mailime cvapgeldi maalesef wish of love artık satılmayacakmış
urunler turkiyede uretilmiyormus ve avrupadada cok satılmıyormus
wish of love u kampanyadan almıstım arkadasıma hediye etmistim oda cok begeniyor ama bence sıradan bir parfumdu avonun purblancasını oneririm bide blue rush
ablam be spontenous kullanıyor floral bir koku oda memnun su ana kadar blue rush pur lancayı denedim kullanılabilir parfumler ayrıca wish of love bana blue rushu anımsatıyor tabi bana gore:)
Patibis
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ozzdidem » Pzt Ağu 11, 2008 10:02 pm

Patibis tşk bilgilndirdn bni.wish of love bnm tnmle çok uyum sağlıodu okulda herkes bi daha bi daha kokluyodu ama dediğin gibiyse kalbime gömmekten başka çarem kalmıo artık :) blue rushu bi deneyebilirim bakalım :bye:
Kullanıcı avatarı
ozzdidem
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir