Avon Parfümleri

Moderatörler: zoix, Pixie79, ChunLi

Re: Avon Parfümleri

Mesajgönderen Patibis » Pzt Tem 21, 2008 11:50 am

avon un parfumleri genelde kötü ben temsilciyim ama sadece duş jli falan alıorum birde abim takıntı seklinde wilderness istiyor

cynthia nın parfumu inanılmaz agır alır almaz hediye ettim liv botanicalı cantası yuzunden istedim
cayı dolaba at icine bi tane karanfil at limon sık al sana liv botanical

en kulllanılabilir olan gene blue rush cok ferah ve pur blanca pudralı gibi ve erkekler genelde begeniyorlar
wis of happines wish of love sanki parfum olacakmısta olamamıs yanındna geçmiş gibi

avon dan parfum yerine duş jeli banyo kopugu sampuan ara sırada kozmetik ve krem alıyorum bogurtlenli vanilyalı bir krem dus jeli seti almıstım onları bazen kullanıyorum herkes bebek gibi koktugumu soyluyor
ne yazıkki onuda sadece bi kez falan sattılar
avondan parfum almam kullanmam kampanyaları yuzundne isteyip eşe dosta hediye ediyorum
Patibis
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen esiiin » Pzt Tem 21, 2008 12:20 pm

o kdrda kötü deil avonun parfümleri ama kişiden kişiye deişio tabi :)
Kullanıcı avatarı
esiiin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen aniel » Pzt Tem 21, 2008 3:02 pm

yok ya gerçkten kötü diiil yani tene sıkmamakta fayda war çnkü avonun dier kaliteli parfmlere göre içindeki asit oranı daha fazla kızlar unutmayın :shh:
Kullanıcı avatarı
aniel
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen karmenas » Pzt Tem 21, 2008 3:20 pm

pudahepa yazdı:Kızlar soft musk nasıl bir kokudur,arkadaşımda deodorantı vardı bileğime sıktım durdukça burnuma geliyo çok hoş bence ama kalıcılığı felan nasıldır,kullanan varmı

Kullandım çok güzeldir,kalıcıdır ve seksi bulunur.
Kullanıcı avatarı
karmenas
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen pudahepa » Pzt Tem 21, 2008 5:50 pm

karmenas yazdı:
pudahepa yazdı:Kızlar soft musk nasıl bir kokudur,arkadaşımda deodorantı vardı bileğime sıktım durdukça burnuma geliyo çok hoş bence ama kalıcılığı felan nasıldır,kullanan varmı

Kullandım çok güzeldir,kalıcıdır ve seksi bulunur.

Sağol canım deosunu sipariş verdim bakalım ;)
Kullanıcı avatarı
pudahepa
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Patibis » Pzt Tem 28, 2008 12:21 pm

Avon un diger ulkelerdeki sitelerinde daha değişik parfumler var turkiyede olmayan parfumler isterseniz bakın

Pur Blanca Blue rush belki soft musk digerleri tercihlerim arasına girmez :) zevk meselesi tabii..
Patibis
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Scentt » Sal Tem 29, 2008 4:11 pm

Kızlar bi ara Pur blanca blush vardı şimdi göremiyorum kalktı mı acaba tamamen katalogtan :dontknow:
Bu ay pur blanca indirimde onu almayı düşünüyorum ama arkadaşım pur blanca blush daha güzel demişti
Bi de winki çok seviyorum ama o da çok oldu kalkalı keşke yeniden gelse :tongue:
Kullanıcı avatarı
Scentt
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen paloma86 » Sal Tem 29, 2008 4:13 pm

Scentt yazdı:Kızlar bi ara Pur blanca blush vardı şimdi göremiyorum kalktı mı acaba tamamen katalogtan :dontknow:
Bu ay pur blanca indirimde onu almayı düşünüyorum ama arkadaşım pur blanca blush daha güzel demişti
Bi de winki çok seviyorum ama o da çok oldu kalkalı keşke yeniden gelse :tongue:

pur blanca blushı bnde istiorum ama kalkmış cnm katalogtan sinir oluyorum güzel şeyleri piyasadan kaldırmalarına :angryfire
Kullanıcı avatarı
paloma86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Scentt » Sal Tem 29, 2008 4:20 pm

paloma86 yazdı:
Scentt yazdı:Kızlar bi ara Pur blanca blush vardı şimdi göremiyorum kalktı mı acaba tamamen katalogtan :dontknow:

pur blanca blushı bnde istiorum ama kalkmış cnm katalogtan sinir oluyorum güzel şeyleri piyasadan kaldırmalarına :angryfire

aynen katılıyorumm wish of love da kalktıı :crybaby:
neyse ben pur blanca alıyım en iyisii ,onu da kaldırmasalarbari :tongue:
Kullanıcı avatarı
Scentt
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ozzdidem » Prş Tem 31, 2008 1:23 pm

ya ben wish of love'mı geri istiormm hayatımın parfümü ama oo :crybaby:
Kullanıcı avatarı
ozzdidem
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Patibis » Prş Tem 31, 2008 2:49 pm

Arkadaşlar ben daha once bir vucut krem seti icin mail atmistim avon musteri temsilcisine
Dediğine gore satistan kalkan urunler satilmadiği icin ratingi dusuk oldugu icin kaldiriliyormus benimde en begendigim avon urunleri genelde 1-2 kes satildiktan sonra kaldiriliyor mesela amerikadaki avon sitesinde wish of love hala satiliyor
satis rakamlari cok etkili dediler bana
avondan wish of peace de var ama o daha turkiyede satilmiyor henuz

bu arada kampanya 10 kataloğu geldi bugun cok fazla yeni urun var kampanya 10 da
2 tanede yeni parfum gordum
Summer White;Oryantal Çicek kokulari ..Hafif ve taze his veren kokusu ile parfüm ,çiçek kokularinin yumusak beyaz misk kokusuyla birlesiminden olusuyor ve sizi yaz gunlerine goturuyor
edt fiyati 19 YTL sayfada kokusu var demisler ama ben kokuyu bir turlu alamadim :(
digeri sadece temsilcilerin satis kataloğunda
U by Ungaro ;Taze çiçeksi,odunsu;Parfümün üst notalarinda bergamot,frezya ve biber,orta notalarinda akasya ve lotus ile bütünleşiyor.Bu büyüleyici karişim alt notalarindaki sandal ağaci ve misk ile tamamlaniyor
edp fiyati 40,50 YTL
Patibis
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ozzdidem » Prş Tem 31, 2008 4:37 pm

evet int sitesnde hala var wish of love bize ulaşın kısmından mesaj göndermeye çalıştım olmadı.gerçktn sevrdm.neyse artık gitti gzlm parfüm.
avonda bu sefer güzel şeyler var gibi
Kullanıcı avatarı
ozzdidem
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Patibis » Prş Tem 31, 2008 4:55 pm

ben sitesinden formu doldurup yolladim senin icin cevap gelirse yazarim buraya
Patibis
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen miarosa » Prş Tem 31, 2008 8:49 pm

kızlar gitti gidiyorda var wish of love, oradan alabilirsiniz..ben şimdiye kadar aldığım bütün avon parfümlerini gitti gidiyordan aldıım 13 -14 ytl gibi fiyatlara :bye:
Kullanıcı avatarı
miarosa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Marjolaine » Cmt Ağu 02, 2008 10:46 am

neeeeeee wish of love hala var mı??? hemen girip bakıyorum nerde nerde?? ben de istiyorum :crybaby:
Kullanıcı avatarı
Marjolaine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen miarosa » Cmt Ağu 02, 2008 2:18 pm

gittigidiyor da var canım hem gayet uygun fiyatlara :yeah:
Kullanıcı avatarı
miarosa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Marjolaine » Çrş Ağu 06, 2008 9:07 am

bugün yine avon tahitian holiday kullandım, ama bugün komik bi şey oldu arkadaşlar :P aynı ofisi paylaştığım arkadaşlarım bu koku neeee bayılıyoruz bu kokuya, koridorda kokuyu alınca senin geldiğini anlıyoruz dediler, sevindirik oldum ya, koku bana gelmiyo ama demek ki başkalarına geliyomuş :) tatil kokusu diyorum ya, aynen öyle, süper yorumlar aldım, herkese tavsiye ederim :banana:
Kullanıcı avatarı
Marjolaine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Candy1 » Çrş Ağu 06, 2008 9:25 am

ya kızlar bende wish of love kullandım ama öyle çokda güzel diyemicem yani bana göre..Kullandım sıkıldım az kalmıştı arkadaşıma hediye ettim eheuhe :) :) :) İlk sıkılınca sanki şarap kokuyo gibi geliodu bana yani ben onu çağrıştırıorum ferah bi koku ama yaz için güzelde. Çok sevdiğimi söyleyemicem yada benim maymun iştahımm :toofunny:
Kullanıcı avatarı
Candy1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Patibis » Çrş Ağu 06, 2008 10:02 am

mailime cvapgeldi maalesef wish of love artık satılmayacakmış
urunler turkiyede uretilmiyormus ve avrupadada cok satılmıyormus
wish of love u kampanyadan almıstım arkadasıma hediye etmistim oda cok begeniyor ama bence sıradan bir parfumdu avonun purblancasını oneririm bide blue rush
ablam be spontenous kullanıyor floral bir koku oda memnun su ana kadar blue rush pur lancayı denedim kullanılabilir parfumler ayrıca wish of love bana blue rushu anımsatıyor tabi bana gore:)
Patibis
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ozzdidem » Pzt Ağu 11, 2008 10:02 pm

Patibis tşk bilgilndirdn bni.wish of love bnm tnmle çok uyum sağlıodu okulda herkes bi daha bi daha kokluyodu ama dediğin gibiyse kalbime gömmekten başka çarem kalmıo artık :) blue rushu bi deneyebilirim bakalım :bye:
Kullanıcı avatarı
ozzdidem
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Marjolaine » Sal Ağu 12, 2008 7:51 pm

ozzdidem'cim aynen benim de tenime çok güzel uyuyodu, ztn parfümlerin her tende kokusu farklı duruyor ya imza gibi.. benim testerım bitti, wish of love'ım gitti :( tahitian da etraftan bayaa övgü alıyo ama yazlık bi koku bu, eylüle kadar bitsin istiyorum, sonra yeniden parfüm arayışlarına başlicam. bu arada blue rush'ı hiç ama hiç beğenmedim, çok sıradan geldi bana, çok eskilerden kalma bir koku gibi.. bir iki gün deneyim fikrim değişir diye düşündüm ama tahammül edemedim malesef ve sinirden çöpe attım :(
Kullanıcı avatarı
Marjolaine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ozzdidem » Sal Ağu 12, 2008 11:34 pm

bugn black xs dndm wish of love siparişi vericktm vazgçtm bn sürkli avondan alırdım parfümelrimi evde avonun nerdyse tüm parfümleri varı en sonkuznmde koklayıp çok beendiim tahıtıan holiday denedmgzl durmadı bnde yaa artk bunu denicm cnm bn de
Kullanıcı avatarı
ozzdidem
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gizemel » Pzt Ağu 18, 2008 9:35 am

bana geçen yaz avon belli bi satış yaptııgm için summer white diye bir parfüm yollamıştı çok fresh bir kokuydu acaba aynıısnı mı çıkarıyor yine öyleyse çok sevinirim çok hoştu ;)
yeni blog
sweetpinkbox.blogspot.com
Kullanıcı avatarı
gizemel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen paloma86 » Çrş Ağu 20, 2008 8:20 pm

gizemel yazdı:bana geçen yaz avon belli bi satış yaptııgm için summer white diye bir parfüm yollamıştı çok fresh bir kokuydu acaba aynıısnı mı çıkarıyor yine öyleyse çok sevinirim çok hoştu ;)

aa evet canım bu ay çıkan parfümün adıda o aynıdır muhtemelen ;)
Kullanıcı avatarı
paloma86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen paloma86 » Cum Ağu 22, 2008 12:52 pm

kızlar avonun erkek parfümlerinden hangileri güzel
Kullanıcı avatarı
paloma86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen bunny » Cum Ağu 22, 2008 1:13 pm

Spor bir koku istiyorsan Fullspeed öneririm. Onun dışında Christian Lacroix güzel. Bir de Black Suede Touch çok hoş. Özellikle son söylediğimi şiddetle tavsiya ederim :yeah:
Kullanıcı avatarı
bunny
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen paloma86 » Cum Ağu 22, 2008 1:22 pm

bunny yazdı:Spor bir koku istiyorsan Fullspeed öneririm. Onun dışında Christian Lacroix güzel. Bir de Black Suede Touch çok hoş. Özellikle son söylediğimi şiddetle tavsiya ederim :yeah:

tamam canım saol onları yazdım kenarabide perceive in erkek parfümü varmış yeni katalogta yarı fiyatı bilen var mı nasıl
Kullanıcı avatarı
paloma86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen bunny » Cum Ağu 22, 2008 1:26 pm

Perceive'in erkek parfümüne bazı arkadaşlar bayılıyordu. Ben de kokusunu merak edip testerını kokladım ama hayal kırıklığına uğradım. Eskiden Aqua Velva mıdır nedir öyle birşey vardı ya, aynı onun kokusu. Tende koku değişiyorsa bilemem ama.
Kullanıcı avatarı
bunny
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen missela » Cum Ağu 22, 2008 6:15 pm

paloma86 yazdı:
bunny yazdı:Spor bir koku istiyorsan Fullspeed öneririm. Onun dışında Christian Lacroix güzel. Bir de Black Suede Touch çok hoş. Özellikle son söylediğimi şiddetle tavsiya ederim :yeah:

tamam canım saol onları yazdım kenarabide perceive in erkek parfümü varmış yeni katalogta yarı fiyatı bilen var mı nasıl

paloma86 ben eşime almıştım ama sonra ben yokken kullanmasına izin vermedim.ne kadar güzel olduğunu tahmin edersin. :banana:
Kullanıcı avatarı
missela
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen paloma86 » Cum Ağu 22, 2008 6:21 pm

missela yazdı:
paloma86 yazdı:

paloma86 ben eşime almıştım ama sonra ben yokken kullanmasına izin vermedim.ne kadar güzel olduğunu tahmin edersin. :banana:

hehe anladım canım saol :banana:
Kullanıcı avatarı
paloma86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen missela » Pzt Ağu 25, 2008 6:08 pm

:bye: paloma86 ben eşime almıştım ama sonra ben yokken kullanmasına izin vermedim.ne kadar güzel olduğunu tahmin edersin. :banana:[/quote]
hehe anladım canım saol :banana:[/quote]
bu ay ki katalogda en çok satan erkek parfümü olmuş... :bye:
Kullanıcı avatarı
missela
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Marjolaine » Pzt Ağu 25, 2008 11:55 pm

paloma eğer spor tarzı varsa bence en iyisi blue rush, çok ferah bi koku, biz erkek arkadaşımla o tarz kokuları tercih ediyoruz.. katalogda gördüm ve percieve'in en çok satan parfüm olmasına şaşırdım açıkçası..

yeni çıkan parfümlerden summer white nasıl sizce? katalogdaki diğer iki parfümle (crystal aura ve celebre) summer white'ı birbirlerine çok benzettim :S sanki testerı daha ağır gibiydi crystal auranın.. şaşırdım yahu.. ayrıca soft musk'ı da merak ediyorum ben.. bi de tahitian'dan stok yapıcam, ne olur ne olmaz, bu da kaldırılırsa üzülmiyim yine :confused:
Kullanıcı avatarı
Marjolaine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Ross » Sal Ağu 26, 2008 12:38 pm

ben kokusunu bilmeden perceive ve essence almıştım erkek arkadaşıma ama perceive çok ağır geldi bana yaa hiç sevmedim :tongue: erkek arkadaşıma vermedim,başka bi arkadaşıma vermiştim hatta kimse beğenmiyodu da siz böyle deyince şaşırdım.Ama essence çooook güzel bence bayılıyorum hafif ama çok güzel bi koku
Kullanıcı avatarı
Ross
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen green29 » Sal Ağu 26, 2008 12:54 pm

marjolaine ben geçen sene soft muskı almıştım pudralı çiçek kokusu diyebiliriz ,daha doğrusu anne kokusu gibii geldi anneme daha çok yakıştıı parfüm çok ağır bi parfüm değil yine de zevk meselesi ben de en çok avonun little black dressini, tahitian holiday ve tressele beğenerek kullanıyorum .
Kullanıcı avatarı
green29
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen tugcee » Sal Ağu 26, 2008 2:05 pm

Ross yazdı:ben kokusunu bilmeden perceive ve essence almıştım erkek arkadaşıma ama perceive çok ağır geldi bana yaa hiç sevmedim :tongue: erkek arkadaşıma vermedim,başka bi arkadaşıma vermiştim hatta kimse beğenmiyodu da siz böyle deyince şaşırdım.Ama essence çooook güzel bence bayılıyorum hafif ama çok güzel bi koku

essence şahane gerçekten çok beğeniorum çok ferah bi koku çokta kalıcı
Kullanıcı avatarı
tugcee
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen kaanlazayfla » Cum Ağu 29, 2008 11:03 pm

1980lerde Avonun skylines diye bir erkek kokusu vardı... buzlu cam şişe içinde... çok hoştu, Fransadan almıştım, bir daha hiç denk gelmedi :crybaby:
Kullanıcı avatarı
kaanlazayfla
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen hilary » Pzt Eyl 01, 2008 11:06 am

kızlar elinde 11.katalog olan arkadaş var mı hangi parfümler indirimde?
Kullanıcı avatarı
hilary
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen elenisahra1 » Sal Eyl 02, 2008 2:06 pm

rusyadayken kullanmistim avon kadar bi ise yaramayan marka yok bence
Kullanıcı avatarı
elenisahra1
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Katenka » Prş Eyl 04, 2008 10:44 pm

Christian Dior Rouge nasıl peki?O parfümü çok merak ediyorum muhtemelen beyaz tenlilere göre değildir ama yinede reklamı bile etkileyici :love10:
Kullanıcı avatarı
Katenka
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Marjolaine » Cum Eyl 05, 2008 12:26 pm

k11'de parfümlerde çok kampanya var 1 parfüm alana wish of peace uygun fiyata fln gibi bi şey, ayrıntıları hatırlayamadım eve gidince yazarım tekrar.
Kullanıcı avatarı
Marjolaine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Katenka » Cum Eyl 05, 2008 5:39 pm

Christian Dior Rouge nasıl peki?O parfümü çok merak ediyorum muhtemelen beyaz tenlilere göre değildir ama yinede reklamı bile etkileyici :love10:
Kullanıcı avatarı
Katenka
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ayseayse » Cum Eyl 05, 2008 5:42 pm

kızlar cosmopolitanın yeni sayısında ungaro diye parfümü gördüm.sayfaya koymuşlar kokusunu da.bayıldım ya.erkek için ve bayan için süper kokular.almam lazım.fiyatı ne kadar,var mı kataloglarda?indirime girince de haber verin haaaa :)
Kullanıcı avatarı
ayseayse
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Marjolaine » Cum Eyl 05, 2008 10:45 pm

katenka christian dior değil lacroix demek istedin sanırım.. açıkçası bende onun testerı var ama nasıl tarif edicem bilmiyorum, değişik bi koku, biraz ağır ve baharatlı, tam algılayamadım ne kokladığımı :P , içinde safran zencefil fln varmış öyle yazıyor katalogda. kış kokusu olabilir, ben pek beğenmedim ama sen belki seversin canım.. :dontknow: :bye:
Kullanıcı avatarı
Marjolaine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen hilary » Cmt Eyl 06, 2008 10:24 am

marjocum wish of peace nası bi koku,tavsiye eder misin
Kullanıcı avatarı
hilary
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Katenka » Cmt Eyl 06, 2008 10:31 am

Çok teşekkürler Marjocuğum hem yardımın hemde ddüzeltmen için :kissmuch: :blushing: Hatta Princess'ın dediği gibi mersilerden bir demet :flowers: :flowers: :flowers:
Kullanıcı avatarı
Katenka
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mero748 » Cmt Eyl 06, 2008 3:07 pm

ben mi göremedim bilmiyorum ama
kampanya 11de ne gibi indirimler olduğunu bi zahmet bi arkadaş yazıverse pek mutlu olucam :love10:
http://twitter.com/merimania
mero748
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cupcake82 » Cmt Eyl 06, 2008 3:13 pm

mero748 yazdı:ben mi göremedim bilmiyorum ama
kampanya 11de ne gibi indirimler olduğunu bi zahmet bi arkadaş yazıverse pek mutlu olucam :love10:

Avon 2 başlıgına bakabilirsin ,orda ayrıntılı yazıyor :bye:
Kullanıcı avatarı
cupcake82
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Marjolaine » Cmt Eyl 06, 2008 5:49 pm

hilary yazdı:marjocum wish of peace nası bi koku,tavsiye eder misin

tatlım son derece hafif bi taze ve koku, ağaçsı bi koku, tabii ki içinde sandal ağacı ve sedir ağacı var (alt notalarında bu kokular olmayan parfümleri sevmiyorum da :blushing: ) açıkçası almayı düşünüyorum.. k11'de indirimde 22 ytl, yok başka bi parfüm alırsan, yanında wish of peace 13 ytl. always ile wish of peace mi alsam yoksa sadece wish of peace mi alsam kararsızım :confused:
Kullanıcı avatarı
Marjolaine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Marjolaine » Cmt Eyl 06, 2008 5:50 pm

"hafif ve taze bir koku" dicektim, yanlış yazmışım :blushing:
Kullanıcı avatarı
Marjolaine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen mero748 » Pzr Eyl 07, 2008 1:36 am

ciiden yazdı:
mero748 yazdı:ben mi göremedim bilmiyorum ama

Avon 2 başlıgına bakabilirsin ,orda ayrıntılı yazıyor :bye:

teşekkürler:D
http://twitter.com/merimania
mero748
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir