Gönderen: KONTESSS - Güzelliğine Düşkün
#193067 Agent Provocateur Maitresse
kıslar bu parfümü derinmordan şipariş etmeiy düşünüorum kullanan yada kokusunu bilewn arkadşalar varsa yardımcı olursa sevinirim :lol:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: sparkle - BaKımLı
#194183 canım bence de çok ağır br koku zaten güzel olsa bile teninde denemeden hiçbir parfümü alma derim ben
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Exlibris - BaKımLı
sifurek yazdı:birde bu parfümle ilgili afrodizak içeriyor erkekler bu kokuya bayılıyor gibi promosyon laflarada inanma (ki sanırım bilmediğin bir kokuyu sırf bu yüzden alıyorsun) zevkler görecelidir ben sevgilimede koklattım mesela o hiç sevmedi

Kesinlikle doğru benim eşimde hiç beğenmemişti :lol:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: glamourous - Güzelliğine Düşkün
#196485 ben de erkek arkadaşım da hiç beğenmedik bu parfümü, bence fazlasıyla sıradan, anne kokusu sanki...
Gönderen: Maitresse - Güzelliğine Düşkün
#213196 Maitresse süper bir kokudur, koku duyusu kişiden kişiye çok değiştiği için bir parfümü kötüleyerek insanları yanıltmış oluruz diye düşünüyorum ben. Çünkü bana berbat gelen bir başkasına çok hoş gelebiliyor.
Nickim de maitresse kokum da ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: amwayshop - Güzelliğine Düşkün
#222907 :yeah: kesinlikle kullan derim.. bir de sevilin aralık boyunca kampanyasında da satılıyor haberin olsun derim.. a.p iç çamaşırları kadar parfümleriylede başarılıdır...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: krokan - Güzelliğine Düşkün
#235410 maitress i bilemiyorum ama normal olan şişesi çook kötü hatta hayal kırıklığına uğradım çok farklı bi koku bekliyodum anlamsız bi koku bence
Kullanıcı avatarı
Gönderen: etsote87 - KoKoŞ
KONTESSS yazdı:Agent Provocateur Maitresse
kıslar bu parfümü derinmordan şipariş etmeiy düşünüorum kullanan yada kokusunu bilewn arkadşalar varsa yardımcı olursa sevinirim :lol:

bumuydu bilmiyorum ama bende sevilde denedim,şişesine bayılıyorum zaten..koku tek kelimeyle berbattı :x bu şişeden bu isimden daha ii bi performans beklerdim :P
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cupcake82 - KoKoŞ
sifurek yazdı:birde bu parfümle ilgili afrodizak içeriyor erkekler bu kokuya bayılıyor gibi promosyon laflarada inanma (ki sanırım bilmediğin bir kokuyu sırf bu yüzden alıyorsun) zevkler görecelidir ben sevgilimede koklattım mesela o hiç sevmedi

Böle bi itici koku olamaz :confused: Ben bu kokuyu hiç ama hiç mi hiççç sevmedim.Garip bi sevimsizlik var kokuda.Aynen benim de erkek arkadaşım igrendi resmen..Ve inadına o kadar da kalıcı ki,dün öglen denemiştim bugun duş aldım şuan hala koku üstümde :pisik: Maitresse fena sayılmaz ama yine de a.p parfumleri bana göre diil :pisik:
Gönderen: mihrihatun - SüsLü
Maitresse yazdı:Maitresse süper bir kokudur, koku duyusu kişiden kişiye çok değiştiği için bir parfümü kötüleyerek insanları yanıltmış oluruz diye düşünüyorum ben. Çünkü bana berbat gelen bir başkasına çok hoş gelebiliyor.
Nickim de maitresse kokum da ;)

Bu kokuyu ben de merak ediyordum. Peki sen nahgi kokuları beğeniyorsun başka? Acaba benim zevkimle örtüşecek mi diye soruyorum.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dramaqueenn - KoKoŞ
#407872 Kızlar dün Sevil'de erkek arkadaşımla Maitresse'e baktık ve tam anlamıyla bir babaanne parfümü, belki beyaz tenli kuru ciltlilerde bu kadar kötü duruyordur. Hiç beğenmedik, çok kötü bir parfüm bence, "içinde feromon varmış senin beğenmen lazımdı" falan dedim ama erkek arkadaşım da iğrenç dedi :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: minimalist - Güzelliğine Düşkün
#428723 Herkes kensi parfümünü kendi beğenmeli, tavsiye ile olacak iş değil. 50 tane parfüm denedim 5 tanesi hoşuma gitti. Birde erkek bayan beğenmiş muhabbetide tuhaf ben kendim beğenmem yeterli, neymiş kızlar Rochas tan hoşlanıyormuş.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pinkcat - BaKımLı
#441953 AP ün bütün parfümlerini seviyorum ama ablam Strip kullanıyor ve inanılmaz güzel bayılıyorm kokuya.. hem pudralı hem kışkırtıcı kısacası çok başarılı.. ayrıca çok da kalıcı. alınıcaklar listeme ekledim ama ablama ayıp olmasın die hemen alamıyorum :blushing: :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: marmara2000 - Güzelliğine Düşkün
#441966 Ben de maitresse kullanıyorum. Cheapsmells'ten almıştım. :love10:
Herkes begenmiyo ama ben kendimi seksi hissediyorum onu sıkınca. (Envy sıkınca da Yaprak dökümündeki Ferhunde gibi hissediyorum!) :banana:
Lakin bu zamana kadar herhangi bi iltifat almadım..
Ama şunu söyleyebilirim ki kendinden emin bi duruşu var maitresse'in.. Sanki böle ancak benim! diyen kadın kullanabilirmiş gibi..
Ciddi iddialı bi parfüm!!
Ama maalesef kokusu kalıcı değil.. :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: peony - KoKoŞ
#489249 agent provocateur sıktım bugün, saatlerdir üstümde.. bu koku harvey nichols'te satılan jo malone parfümlerinin pomegranate'ine çok benziyor hatta aynı. iki parfüm de afrodizyak etkiliymiş zaten.

bir de maitresse'i denedim sırada bir parfüm pek orijinal bulmadım ama güzel bir koku fena değil en azından baymadı yine de diğeri daha iyi :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: sorry - BaKımLı
#527524 ben sisesine hayranım bu parfümün.bence cok kadınımsı bi koku..tabi bu bnm fkrim er arkımda bende ve etrafımda bi cok arkımda begenmioo bu parfümü..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: selinimu - BaKımLı
#622642 kızlar agent provocateur un bi parfümünü denemiştim!
böle sabun gibi pudra gibi kokuyordu ama hangisi bilemiorum.sadece maitresse olmadıından eminim.hangisi olduunuu tahmn eden varsa söyleyebilrmi lütfen
Kullanıcı avatarı
Gönderen: tugcee - BaKımLı
#622875 peonycim hangi parfüm bu normal pembe sade şişesi olan mı? birde sanırım aynı şişede eau emotionelle versiyonu vardı o mu yoksa?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dory - SüsLü
#625992 Peki kızlar ödüllü, klasik pembe şişeli olanla, Maitresse arasında kaldım, ikisini de koklamadım, gözümü karartıp sipariş verecem netten.. Vanilyalı, tatlı-şekerli kokulardan hoşlanıyorum. Hangisi daha uygun olur sizce?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pinkcat - BaKımLı
#626141 canım ikiside tatlı ve şekerli değil. klasik pembe olan pudralı bir koku, maitresse de hafif sabunumsu. agent provocateur lar arasında en tatlı olan strip ama o da ilk sıkıldığında çok acı ve biraz ağır bir parfüm.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dory - SüsLü
#627039 Anladım canım, teşekkürler cevabın için.. Zaten notalarına bakılınca da anlaşılıyo, hemen hemen hepsi pudralı-sabunumsu sanırım.. Pek tarzım kokular değil, daha doğrusu çabuk sıkılıyorum böyle kokulardan.. Bazen şişesine falan kanıp alıyorum, sonra bitirinceye kadar sıkılıyorum.. :confused:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: audrey - BaKımLı
#629236 kış parfümü olarak agent provocateur eau emotionelle alıcam emin oldum artık... pudralı, sabunlu, temiz ama çok çekici bence. orijinal, değişik buldum bir de. tek emin olamadığım nokta, bir süre sonra ağır gelir, bayar mı? parfüm konusunda biraz hassasım da... çok beğendiğim bir parfüm bile olsa, bir süre sonra başımı ağrıtabiliyor. bu konu yüzünden arkadaşlık bitirmişliğim var öyle düşünün :laugh: herhalde en iyisi bir gün sıkıp öyle gezmek. bileğime çok denedim ama öyle tam anlaşılmaz tabi. bu arada kalıcılığı çok iyi gerçekten, kokla kokla bitmiyor.
Gönderen: eriberi - Güzelliğine Düşkün
sedabirgin yazdı:Agent Provocateur’un limitli sayıda üretip piyasaya sürdüğü yeni parfümü gerçek pırlanta tozu püskürtüyormuş kızlar nasıl bişey acaba.

bu parfüm strawberry de var mı?
Gönderen: BitterAlmond - Güzelliğine Düşkün
#909783 Agent Provocateur Eau Emotionelle ve Agent Provocateur Maitresse arasında kararsız kaldım. Kokuları kullanan varsa yardımcı olabilir mi?... Baharatlı kokular kullanıyorum genelde... Daha kalıcı oluyorlar tenimde... Bri de Maitresse Gold Edition Edp varmış. Hangisini alacağım konusunda kararsız kaldım... :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: eczsn - BaKımLı
#940112 kızlar bu parfümü bilen var mı .. ben kokladım ama açığını hoşuma gitmişti.. yardımcı olur musunuz bana :kiss:
Gönderen: fatma61 - BaKımLı
#1098459 son çıkardığı fatale adlı parfümü çok güzel bir çikolata-şeker kokusu. kalıcılığı da gayet iyi. la vie est belle ile benzerlikleri olduğu için almadım ama çok sıcak bir parfüm. tavsiye ederim.