Kullanıcı avatarı
Gönderen: cheerful - Güzelliğine Düşkün
#641 Kullanmadım ama kokusunu biliyorum. Fresh bir koku, güzel.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: beyza - Güzelliğine Düşkün
#39947 Canım ben bu parfüme hiç rastlamadım parfümerilerde, önümüzdeki hafta tekrar gidiceğim unutmazsam deniyeceğim..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: vitebelle - Güzelliğine Düşkün
#40014 ben aldım bitiriyorum bile,güzel ama etkisiz
Kullanıcı avatarı
Gönderen: bilgem - Güzelliğine Düşkün
#40020 vitebelle ben almıştım o kokuyu ama ondan daha etkili kokular var bence de.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pinart - BaKımLı
#40087 ben pek etkisini alamadım bu kokunun. karakteristik bir yönü yok bence :roll:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: sumuzdas - KoKoŞ
#40159 evet bayağı fresh bir koku, beyaz tenliysen yakışır. Hani dunlop diye bir erkek parfümü var ya aynı onun gibi kokuyor.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ezgicanan - SüsLü
#45658 ben bu parfümü uzun zaman önce denemiştim aklımda güzel diye kaldı hep. bugünlerde tekrar bakıyım dedim bulamadım testıtını... çok şaşıtıcı bir fiyatı var ama 100ml 230 falan strawberryde 70-80ytl :)
en kısa zamanda bidaha bakıcam kokusuna
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cecilya - KoKoŞ
#46047 elizabeth arden 5th avenue ve after five denedim ikisi de hos ama after five cok hosuma gitti. hele ilk notalarında gelen tatlı koku cok hos sonrada limonumsu tatlı bir koku oluyor yani bana oyle geldi. deneyen var mı
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cilek25 - Güzelliğine Düşkün
#46825 ben elizabeth arden 5th aveneu yu kullanıyorum şu an bitmek üzere.çok begenmiyorum sırf bitsin diye kullanıyorum gerçi insanlar hep soruyorlar hangi marka diye ama parfüm konusunda biraz takıntılıyım.jadore,channel no 5,kenzo leopaur favorılerim hele jadore bagımlısı olduktan sonra hepsi basit geliyor
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cecilya - KoKoŞ
cilek25 yazdı:ben elizabeth arden 5th aveneu yu kullanıyorum şu an bitmek üzere.çok begenmiyorum sırf bitsin diye kullanıyorum gerçi insanlar hep soruyorlar hangi marka diye ama parfüm konusunda biraz takıntılıyım.jadore,channel no 5,kenzo leopaur favorılerim hele jadore bagımlısı olduktan sonra hepsi basit geliyor

bir yıldır jadore kullanıyorum ama ben de bundan sıkıldım ki cok sevdiğim bir kokudur.baska bir koku aramaktayım...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cilek25 - Güzelliğine Düşkün
#47070 bilemiyorum jadore çok özel geliyor bana ama artık çok kişi de bu kokuyu duymaya başladım malum bazı taklit parfümlerde birebir aynı oluyor.bu kokuyu çok sewmeme ragmen ben de sırf daha farklı ve bana özel bir koku istedigim için degiştirmeyi düşündügüm oluyor
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dory - SüsLü
#289597 Elizabeth Arden Red Door'u denedim dün, aynen Chanel 5 gibi kokuyo, ona benzettim yani.. Normalde ağır kokuları severim ama bu ikisi daha çok anne kokusu gibi geliyo bana.. Chanel No:5 ya da sabunumsu kokulardan hoşlananlar bunu da deneyebilirler..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: paolina - Güzelliğine Düşkün
#318014 Yabancı bir sitede okuduğum yorumlarda 5th avenue için çok ferah , huzur verici vb. şeyler demişler. Ben bu kokuyu denemeden almak istiyorum ama anneanne kokusu gibi veya bayıcı olmasından süpheliyim. Burda başka kullananlar varsa kendi görüşlerini söyleyebilir mi?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: NEWMOON - Güzelliğine Düşkün
#320812 Elizabeth Arden'in MEDİTERRANEAN parfümünü kullanan var mı?çok merak ettiğim bir koku..(mavi )bilgilendirirseniz çok sevinirim... :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: umut38 - Güzelliğine Düşkün
paolina yazdı:Yabancı bir sitede okuduğum yorumlarda 5th avenue için çok ferah , huzur verici vb. şeyler demişler. Ben bu kokuyu denemeden almak istiyorum ama anneanne kokusu gibi veya bayıcı olmasından süpheliyim. Burda başka kullananlar varsa kendi görüşlerini söyleyebilir mi?

Bu kokuyu ben de kullanıyorum hakikaten ferah ve temiz bir koku asla bayıcı değil
Gönderen: fiorina - Güzelliğine Düşkün
#324986 nedense hiç bir parfümünü beğenmedim ben elizabeth ardenın.tek tek de kokladım,belki çıkar beğendiğim diye.ama yok,hiçbiri güzel gelmedi bana.5th avenue eh işte belki bi derece iyi denebilir ama ortalamanın altında bence,bu kadar güzel parfümler varken...
Gönderen: meimei - Güzelliğine Düşkün
NEWMOON yazdı:Elizabeth Arden'in MEDİTERRANEAN parfümünü kullanan var mı?çok merak ettiğim bir koku..(mavi )bilgilendirirseniz çok sevinirim... :)

Ben kullaniyorum, bence cok guzel bir koku, tanimlamak cok zor, cicek desen cicek degil, ferah desen desen o da yetmez, cok kendine has bir kokusu var :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: november07 - Güzelliğine Düşkün
#515728 Elizabeth Arden Green Tea tam bir ferah yaz kokusu,herkese yakışacak ve kimseyi yormayan bir koku..
Benim en favorim Beauty idi,allahım bu kokuyu ilk kokladığımda bayılmıştım,ama sonra üretilmedi..ya da Türkiye'ye gelmiyor artık..biraz acımsı-ağaç kokusu idi,biber-sandal ağacı gibi bir parfümdü,ama bana çok hoş gelmişti..zaten benim parfüm zevkim çevremle hiç uyuşmaz..Beauty de piyasadan kalktı bu kadar olmaz yani! :laugh:

Sunflowers'tan ise resmen nefret ediyorum,çünkü hiç güzel anılarım yok o parfümle ilgili..çok üzücü bir haber almıştım o kkokuyu sürdüğüm gün,o gün bugündür duyduğum yerde kaçarım bu parfümden :(

Provocative Woman ve Fifth Avenue da güzel kokular,yoğun-kalıcı ama buna paralel olarak da çoğu zaman ağır kaçabilen parfümler..ama gayet şık,hoş parfümler..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: handeberhan - BaKımLı
#516532 kızlar green tea guselmıı ?ıcınde yanılmıorsam bı arkadas nane gıbde kokuor dedı ben böle nane notaları kokanda ıstıorumm green tea hakında yorumlarınız nasıl
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Pixie79 - Moderatör
#530110 Red Door Velvet EDP – Body Lotion

Orta yaş üstü bayanlara uyacak, kışa uygun bir koku.. Notalarında çiçekler var ama ben tamamen odunsu ağırlıklı baharatlı bir koku olarak algılıyorum :lol: İlk sıkıldığında “bu ne!?” dedirten ama tabiri caizse demlendiğinde hoş bir koku… Ben seviyorum ama herkesin seveceği bir tarz değil 

Bir de bu parfüm normalde çok kalıcı olmasına rağmen, bu şişede o performansı görmedim :scratch: Body Lotion’ıyla beraber kullanmama rağmen.. Lotionı fazla nem vermiyor. Onun yerine Pagi Shick Oil Mist ile daha iyi bir ikili oluyor. :beer:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: mylove95 - BaKımLı
Deryam yazdı:Elizabeth Arden Green Tea kulananiz varmi arkadaslar

halamda var bu parfüm, çok güzel kokuyor, ama kalıcı değil, sürekli tazelemek gerekiyor, eğer sık sık tazelenirse kalıcı bir parfüm oluyor...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Berry90 - Güzelliğine Düşkün
handeberhan yazdı:kızlar green tea guselmıı ?ıcınde yanılmıorsam bı arkadas nane gıbde kokuor dedı ben böle nane notaları kokanda ıstıorumm green tea hakında yorumlarınız nasıl

canım bende var o parfümden ve kokusu çok güzel bence tam yaz parfümü :love10: pek kalıcı değil arada tazelemen lazım ama zaten 100 ml benimki kullan kullan bitmio :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dory - SüsLü
#609612 Spiced Green Tea, Beauty ve Sunflowers sipariş verdim.. Şimdi burda yorumları okuyunca keşke Spiced olanı yerine klasik Green Tea sipariş etseydim dedim.. :(
Kullanıcı avatarı
Gönderen: aayylliinn - Güzelliğine Düşkün
#612292 kızlar strawberry de elizabeth arden green tea %50 indirime girmiş alsam mı siye düşünüyodum (içinde nane kokusuda warmıs çünkü bayılırım :love10: ) sizinde yorumlarınızı okuyunca almaya karar werdım bakalım ilk deneyımım olcak :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Renginur - Güzelliğine Düşkün
#687965 Elizabeth Arden - True Love EDT Sprey' ile Green Tea EDP Sprey'i bende var.

True Love'ı ben beğenmedim ama çevremdekiler beğendi, bir kez kullandım, duruyor.

Green Tea ise yazın iyi olabilir, hemen de uçmuyor.

Ama her ikisinin de bir orijinalliği yok.

Tek orijinal yanı Çilek'te ucuz olması, beğenmezseniz bile çok şey kaybetmiş olmazsınız.. :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: yelizzz - BaKımLı
#780403 Kızkardeşim Green Tea Lotus almış bana hediye. Özel bir koku değil ama, yazın kullanılabilecek tertemiz bir parfüm. Henüz kullanmaya başlamadım, umarım kalıcıdır da her dakika tazelemek zorunda kalmam. :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: edalp - BaKımLı
#782107 kızlar 5th avenue nası bi boku acaba çilekde indirimde çiçek kokusu diolarr
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Renginur - Güzelliğine Düşkün
#789207 Elizabeth Arden - True Love için temiz koku deniyor ama ben öyle bir koku alamadım, plastik kokuyor. Ama ilginçtir ki odaya sıkmıştım, biri beğendi, ona hediye ettim.. :)

Elizabeth Arden - Green Tea'yi ise oda parfümü olarak kullanmaya devam ediyorum, mis gibi..

Ancak böyle kokuları üzerimde taşımak istemem; çay gibi, nane gibi, limon gibi kokmak.. :confused:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: timanitis - Güzelliğine Düşkün
#796522 Arkadaşlar bana yardım edin lütfen :pray:
Abim yurtdışından elizabeth arden den bi parfüm getirecek ama ben hiç birinin kokusunu bilmiyorum sizce en güzel parfümü hangisi ve nasıl kokuyor? karar veremiyorum 3 gün içinde siparişi vermem gerek beyaz tenliyim hafif fresh ve çiçeksi kokuları seviyorum hangisinden istemeliyim?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: svly25 - BaKımLı
dory yazdı:Elizabeth Arden Red Door'u denedim dün, aynen Chanel 5 gibi kokuyo, ona benzettim yani.. Normalde ağır kokuları severim ama bu ikisi daha çok anne kokusu gibi geliyo bana.. Chanel No:5 ya da sabunumsu kokulardan hoşlananlar bunu da deneyebilirler..

geçenlerde bende red dooru denedim ilk başta inanılmaz ağır eski esanslı kolonyaların kokusunu hatırlattı bana ama daha sonra aradan 5 10 dk geçince yumuşacık bir kokua dönüştü pudramsı bebeklerin popo temizleme mendilleri kokusu gibi bir kokuya dönüştü. :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: yelizzz - BaKımLı
#851863 Sunflower kullanan varmı kızlar. Free shopda fiyatı çok uygun, sipariş vermek istiyorum ama, fazla bir yorum bulamadım. Çilekdeki tanıtımında gece kullanımına uygun demiş ama, isim olarak sanki yaz parfümü gibi :dontknow:
Kokuyu bilenlerden yardım istiyorum... :type:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Princesss06 - KoKoŞ
#852067 elizabeth arden kötü koku üretmez canım bende 2 kokusu var... Bence cok gzldir fiyatı ıyı ise kaçırma olmadı hedıye edersın yılbası geliyor :)
Gönderen: eylemuah - Güzelliğine Düşkün
#870917 kızlar 5 th avanue kullandım.çiçek kokusu ama aynı zamanda çokta fresh bi koku ben beğeniyordum.red door tütün kolanyasıyla hacı yağı arası bahartlı gibi acı garip bi koku hiç beğenmedim.true love ne gibi kokuyo biliyomusunz dove sabun gibi..tıpkısının aynısı yani :D ama çokkkk bayııkkkkk çookkk
Kullanıcı avatarı
Gönderen: francesca - KoKoŞ
#873495 Elizabeth Arden kokularını seviyorum,free shoplarda genellikle indirimde oluyorlar ve bence hiç sıradan kokmuyorlar.
Bir de genellikle herkesin kullandığı bir anda patlayan,çok göz önünde parfümler olmadıkları için kendine özel bir şey arayanlar için güzel bir marka.
Ben sunflowers ve 5th avenue kullandım şimdiye kadar,yurt dışına çıkarsam yine hiç düşünmeden alırım-nerdeyse sahte parfüm fiyatına satılıyor çünkü.
Kullanıcı avatarı
#873968 süper ya o zaman elizabeth arden parfümleri cidden kaliteli kokular bende bu markayı beğeniyorum ve yurt dışında bu kadar uygun bir fiyatla satıldığını bilmiyordum bizim ülkemzide de uygun fiyatla satılsa keşke parfümler ne güzel olurdu. :banana: :blushing:
Kullanıcı avatarı
ASKIMEMNU yazdı:green tea yi hiç begenmiyorum yani benim tarzim degil kullananlara saygim var tabiyki :dontknow:

aynen bende bu kokuyu hiç beğenmiyorum canım. :blushing: