Kullanıcı avatarı
Gönderen: nehir - Güzelliğine Düşkün
#31191 bence de nu ve addict birbirinden çok farklı, ayrıca nu addicten kesinlikle daha ağır.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zarzu - Güzelliğine Düşkün
#31254 addict hic kullanmadım hicbir fikrim yok oyzden.. internette okudum, icinde bulunan baharatlar benzermis, oyzden addict kullanıcıları nu yu severlermis, oyle yazıyordu..zaten kokular birbirine benziyor diye bisey okumadım yani. pek yorum yapamıcam hangisi daha agırdır diildir diye, cunku dogru yorum yapamam addict i kullanmadıgım icin. ama nu baya agır
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Takhisis - BaKımLı
#182940 Benim bugüne kadar kokladığım en güzel koku cinema.Yaz için ağır olduğunu düşünmüyorum.Evet çok hafif bir parfüm değil ama çok ağır da değil.Çok asil çok güzel bir kokusu var.Pudralı gibi geliyor bana biraz.Şişesi kokusu herşeyiyle bambaşka bir parfüm cinema.Ömrüm boyu tek bir parfüm kullanma şansım olsa hiç düşünmeden cinemayı seçerdim.
Gönderen: caramio - Güzelliğine Düşkün
#207446 cinema oldukca guzel ve etkileyici bi koku,ben kışın kullanmıştım genelde daha fresh ve taze kokuları sevmeme ragmen cok severek kullandım,yaz için cok uygun olur diye dusunmuyorum yazın sıcaklarda bayabilir ama asırıya kaçmamak kaydıyla aksamları da kullanılabilir belki...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: allure - Moderatör
#210658 Tam kış kokusu, geçen hafta ilk kez denedim. Beğendim 8) ebru Şallı bunu kullanıyormuş.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cecilya - KoKoŞ
#225230 99 da cıkmış eski bir koku ama ben adını cok duymama regmen hiç denemedim.ysl baby doll tatlı meyveli bir kokuymuş.yani ralph gibi falansa bakayım hemen..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Fake - Güzelliğine Düşkün
#225272 ysl cinema bencede çok güzel kokuyor. hem de kalıcı.

ayrıca baby doll hem şekerli hemde çiçeksi bir koku. eau de toilette olmasına rağmen çok kalıcı. ilk kokladığında tatlımsı bir gül kokusu geliyor insanın burnuna. ayrıca şişeside çok şeker. ;)
Baby Doll Greyfurt, frenk üzümü, yaban gülü, zencefil, kakule, tarçın, nar, sedi ağacı, şeftali kokularını içeriyor
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pebblesss - BaKımLı
#230015 cınemayı bende begenmsıtım sımdılık parfum degıstırmeyı dusunuyorum kızlar kalıcılıgı nasıl ben cok kalıcı parfumlerden hoslanıyorum :P
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zeynep87 - BaKımLı
#230267 canım baby doll çok eski bir parfüm bööle şekerli ilk sıktığın biraz ilaç gibi ama sonra güzelleşio
Kullanıcı avatarı
#230393 lolıta hs bı koku eskıden kulanıodum ama etrafta cok kullanan oldugu ıcın sogudum bnm etrafımda en azından bıde bana aartık sekerlı gelıyooo ... :roll: ama guzel Tabı o ayrı...

cınema alıcımı pekı zeynepcım ?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zeynep87 - BaKımLı
pebblesss yazdı:lolıta hs bı koku eskıden kulanıodum ama etrafta cok kullanan oldugu ıcın sogudum bnm etrafımda en azından bıde bana aartık sekerlı gelıyooo ... :roll: ama guzel Tabı o ayrı...

cınema alıcımı pekı zeynepcım ?

canım cinema kullanmadım ben hiç bende çok merak ediyorum kızlar çok övmüş
Kullanıcı avatarı
Gönderen: krokan - Güzelliğine Düşkün
#230577 cinema yı tütün kokusu olarak biliyorum babydoll çok sewimli şirin meyweli şekerli nu gerçekten ağır yoğun baharatlı
Kullanıcı avatarı
#230758 hafıf pudramsı bı koku kalıyo cınema da denedıgımde oyle olmustu....

cınema kullanan varmııııııııı :nanik: :nanik: kalıcımı ? kızlarr huuuuu kalıcılıgı acısından merak edıyorum agır sevıyorum cunku :P
Kullanıcı avatarı
#231990 kızlar cınema kullannan varmııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı :guitar:

kalıcıı mı???????????????????????????????????????????

merak edıyoruz amaaaaaaaaaaaaaaaaa :crybaby:
Kullanıcı avatarı
allure yazdı:Kalıcılığını bilmiyorum :roll:

hahahahhahaha :lol: tek cevap allure 'cum dan gelmıss oda bılmıorum sans ıste :blushing:

kızlar ben arastırdım fena dııldır kalıcıdır dıyorlar eh işteee gıbı bısey bu sorumuzun cevabı ;)
Kullanıcı avatarı
missceren yazdı:baby doll'a baktım bugün aynı cappy karışık meyveli gibi kokuyor :innocent:

:lol: :lol: :lol:

hem de nasıl guzel benzetmıssın annatamam katılıyorum ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: longislandicetea - Güzelliğine Düşkün
#237310 kızlar ysl young sexy lovely die bi parfüm cıkarmış. turkiye de goreniniz war mı?
cok merak ediorm bikere sırf ismi bile almak için bi neden olabilir:) limited edition sanırım neyse umarım yakın zmnda yurt dışına giden birilerini bulurm
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dory - SüsLü
#241895 Kızlar çook merak ettiğim Cinema'yı denedim bugün sonuçta ve bayıldımmmm.. :mosthappy
Tam benim tarzım, başta baharatlı, kaldıkça çook hoş oluyo.. Ve kalıcılığı süper.. Arada koklayayım diye elimin üzerine sıkmıştım, elimi iki kere yıkamama rağmen hala buram buram kokuyo.. Deneyin derim kızlar..
Baby Doll de güzel bi parfüm, onu da beğenirim.. :innocent:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: miarosa - Güzelliğine Düşkün
#245479 Bu sitede Cinema nın o kadar methini duydum ki ben de çok merak ediyorum, en kısa zamanda deniycem :roll:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dory - SüsLü
pebblesss yazdı:dorrrrrrrrrrryyyyyyyyyyy :guitar: :pray: :innocent: :pisik:

Ayyy canım kusura bakma ya, görmemişim mesajlarını.. :oops:
Cildim yağlıdır normalde ve beyaz tenliyim ben, bende acayip kaldı, zaten 2 parfüm denemiştim o gün, bi bileğime Cinama'yı bi bileğime de Kenzo Amor sıkmıştım.. İkisi de kaldı, fakat ben Cinema'ya bayıldım.. Oryantal, baharatlı bi koku.. Dene bak beğenirsin umarım.. :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: melc - KoKoŞ
cgryldrm yazdı:kızlar ysl young sexy lovely die bi parfüm cıkarmış. turkiye de goreniniz war mı?
cok merak ediorm bikere sırf ismi bile almak için bi neden olabilir:) limited edition sanırım neyse umarım yakın zmnda yurt dışına giden birilerini bulurm

ewt şişesi falanda cok güsel kullanan varmı acaba nasıl bir koku?
ysl young sexy lovely
Resim
Kullanıcı avatarı
Gönderen: abakr - Güzelliğine Düşkün
#265156 CİNEMAYI YAKLAŞIK 1 YILDIR KULLANIYORUM GERÇEKTEN ÇOK KADINSI BİR KOKU
AMA KALICI DEĞİL BUNU SÖYLEYEBİLİRM YADA BEN BEYAZ TENLİYİM BENDE KALMIO AMA VAZGEÇEMİYORUM ÇOK ETKİLEYİ OLDUĞUNU SÖYLEYEBİLİRM
Kullanıcı avatarı
Gönderen: NINARICCI - Güzelliğine Düşkün
carmen290606 yazdı:elle için ne diyosunuz kızlar???

Canim bana gecen testerini verdiler ve su ana kolumda kokluyorum Bariz bir cicek kokusu oyle farkli bise degil ama cirkin de degil yani cicek kokusundan hoslananlar begenebilir tam bir bahar kokusu
Kullanıcı avatarı
Gönderen: nihayet - Güzelliğine Düşkün
#293787 burda yazılanlardan dolayı cinemayı çok merak ettim ama malesef ykmde yokmuş,
ayrıca nu kullanan var mı onun da kokusunu merak ediyorum.
ykm elemanı 2sininde ağır olduğunu söyledi:(
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Sweet84 - BaKımLı
#413406 ben ysl parfümlere bayılıyorum...en çok onlar kalıyo sanırım tenimde...baby doll 2. kez aldığım nadir parfümlerden......birde jardins romantiques diye bi kokusu var oda süper ötesi...ama cinema ya gelince bence gerçekten ağır bi koku....sanırım sadece kışın rahat kullanılır.... :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: miarosa - Güzelliğine Düşkün
#413535 Ben cinemayı hiç beğenmedim, benim tarzım değil ama çok kalıcı olduğuna katılıyorum. Babydollu merak ediyorum ben de.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: nibo - Güzelliğine Düşkün
#500646 Kizlar YSL Cinema gelin parfumumdu, o zamandan beri kullaniyorum. Onumuzdeki hafta tam 1 yil olacak :yeah: Cok severek kullaniyorum...

Strawberry'de gezerken YSL BabyDoll gordum, sisesi cok sevimli geldi. Parfumericilere gidip de koku sormayi seven biri degilim maalesef ki... Bir koku sormaya gidiyorum 2 kolumun ic kisminda bir suru koku ile aklim karisik disari cikiyorum.

Icinizde cinema kullanip ama ayni zamanda babydoll icin yorum yapacak arkadaslar var mi? Hangisini tercih edersiniz?

:bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: nibo - Güzelliğine Düşkün
#500848 Kizlar gittim baktim babydoll'a...

Hayatimda kokladigim en kotu kokulardan biri...

Cinema ile kiyaslanmazmis bile... Gul yagi gibi kokuyor... :tongue:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: lucento - Güzelliğine Düşkün
#510502 :kiss: :kiss: [color=#FFFF00]YSL parfümlerinden cinemayı çok mereak ediyordum.Cinemanın festival olan edt versiyonunu aldım.Muheteşem bir parfüm.Gece dışarıya çıktığımda kullandım o kadar güzel bir parfümki resmen taptım.Birkaç kişide ne kadar hoş kokuyorsun dedi.Sabah giydiklerimin üzerinde hala kokusu vardı.Tatlı ve çiçek kokusunu sevenler için doğru seçim.Ben bayıldımmmmmmmm.[/color]
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pamukseker - Güzelliğine Düşkün
#535670 kızlarr,dün bir süre bileğime YSL danışmanı tarafından sıkılan CINEMA'yı kalıcılık anlamında denedikten sonra sonuçtan memnun kalıp edindim.Tarzım olmayan bir koku aslında.Fakat kesinlikle ayrıcalıklı.Seksi hissettiriyor.Bi kısmınızın bahsettiği gibi öle çok çok ağır bir kokuda değil.Hafiflediğinde ardında bıraktığı pudramsı koku armanimania'yı andırdı biraz bana.Dİyebilirimki baştan sona tek nota.Yani hep aynı kokuyu alıyorusunuz.Sadece tesiri azaldığında daha bi koklanası oluveriyo..Buğday ten için uygun olduğunu düşünüyorum.Fakat bu tarz oryantal kokuların beyaz tende nasıl duracağını bilemicem.Bana yakıştı.Kendine bağlayacağını samnıyorum bu kokunun beni.Ama tecrübe edilmesi gereken parfümler arasında olduğu muhakkak.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: peony - KoKoŞ
#581382 cinema gerçekten çok klas bir koku :yeah:

bir de elle çok hoşuma gidiyor, şişesi givenchy very irresistible gibi, kokusu bana karanfil kokusunu anımsattı çok güzel ama çok hafif geldi. bileğimde pek kalıcı olmadı :(
Kullanıcı avatarı
Gönderen: barbieee - Güzelliğine Düşkün
#591802 ysl young sexy lovely kokusunu cok guzel kullanan varmı?ben cok sevıyorum cok sırın buarada ben kendıme aldıgım parfumde erkek ıcınde almayı sevdıgım ıcın yslde l'homme uda erkek arkadasıma almıstım cok cekıcı bır koku ben cok begenıyorum bırde erkek arkadasa hedıye ıcın guccı envy muthıs:)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: esosh - KoKoŞ
#596656 dün kokladım cinema yı bende çok beğendim, çok güzel bi koku :love10: en kısa zamanda almak istiyorum