Kullanıcı avatarı
Gönderen: zepp - KoKoŞ
#845404 watsons'a gitmek farz oldu ... ! Of kataloğada bakamıyorum.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: seLda39 - KoKoŞ
#845594 palmolive ilk yıkamada saçımı mükemmel yumusattı saç kremli olmamasına ragmen kokusu cok güzel saçlarım cok güzel kokuyo benimkisi yabani nane&deniz mineralli+kepege karsıymıs...ben cok bgendim bir kez yıkamama ragmen saçlarım yumusacık oldu hemen bisürü almak istiyorummm cok uygundu fiyatı :banana:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: baharrr - SüsLü
#846191 kızlar john frida hacim veren şampuanı kullananınız ve memnun olanınınız varmı??
Kullanıcı avatarı
Gönderen: baloncukk - KoKoŞ
#846199 ben ısrarları üzerine cok güvendiğim aktarımdan aldım şampuanı sac kreminide aldım.herkes saçlarımı koklamaktan kendini alamıyor.ayrıca cok da memnun kaldım.artık marketten asla şampuan almam
:love10: :love10: :love10: :love10: :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: photographer - KoKoŞ
#846242 gittim dün john frieda şampuanını aldım koyu kahve saçlar için olanını inş.memnun kalırım daha kullanmadım :confused: :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: sumuzdas - KoKoŞ
#846269 şunu da söylemek istedim: jf in kapağını çok zor açıyorum. bu aldığımda mı bir problem var acaba yoksa sizdede öyle oluyor mu?
Kullanıcı avatarı
#846377 benimkininde kapağı biraz zor açıldı heralde öyle hepsi bakalım memnun kalcakmıyım :banana:
Kullanıcı avatarı
#846383 kızlar kf ne kadara aldınız ayıptır sorması bide nerden.şampuanımdan memnunum ama bi denerim
Kullanıcı avatarı
#846384 22 tl ye aldım jf nin şampuanı ama limango sitesinde kampanya varmış indirimdeydi :confused:
Gönderen: jalapeno - BaKımLı
#846470 baloncukk,
Canım hangi şampuanı aldın, markası nedir tatlım ? ben de arada alıyorum aktardan doğal şampuan :bye:
Kullanıcı avatarı
#846542 canım ben aslında mecit efendi almaya gittim ama ısrarla bunu önerdi aktar. markası habiboğlu. ben ısırganlıyı aldım. sarımsak ve üzüm çekirdekliside vardı.hepsinin etkisi aynı yazıyodu arkasında ısırgan cok güzel kokuyodu bunu aldım
#846671 Canım biliyorum o markayı. Annem sarımsaklısını kullanıp memnun kalmıştı...
Umarım sen de memnun kalırsın :bye:
Kullanıcı avatarı
#846727 ben 1 aydır kullanıyorm nerdeyse cok memnunum değiştirmem sanırım. :) bu şampuanlar daha az kimyasal içeriyor.diğerleri sacı temizlerken zyıflatıyor.
Kullanıcı avatarı
#846851 evet canım sacım boyalı.şampuanı yıkayınca sertleşiyo baya ama sonra kremleyince yumuşacık oluyo.zaten düzenli krem kullanıyordum
Kullanıcı avatarı
Gönderen: shayna - KoKoŞ
#847190 hem güzel kokan hemde içeriği güvenilir bir şampuan bulamadım hala..en azından hiç kokmasalar :blushing:
şampuanım bitmek üzere.sebamed everyday saçıma iyi geliyor ama kokusunuda pek sevmiyorum.ne alsam bilemedim :confused:
Kullanıcı avatarı
#847220 Elseve'de saçıma tek iyi gelen pembe ambalajlı olan ..
Gliss 'de kaşmirli olan şampuan .. özellikle dus sonra uygulanan kremi süper..
kerestase ; Bain age recharge artık saçımı çok kurutuyor ..
schauma ; Doğrumu yazdım emin değilim hindistan cevizlisini sevdim ..

favorim; j.F blonde nemlendiricili serisi ..
#847229 Teşekkürler baloncukk. :kiss:
Ben şuanda Elseve pembe şampuanı kullanıyorum. Nutri Gloss sanırım. İhtiyacım olan tek şey saçımı nemlendirmesi ve kurutmaması. yumuşaklık istiyorum...şuanda fena değil ama saçım yine buna da alışacak, zamanla etkisi azalacak eminim... :(
makus kaderim bu benim... :crybaby: :laugh:
Kullanıcı avatarı
#847240 benimde saçlarım ince telli ve kuru boyadan vs... palmolive şampuan almıstım öylesine kipadan inanılmaz memnun kaldım kızlarr..kokusu çok güzelll mis gibi we kalıcı..bide yumus yumus yaptı saçımı :banana: benimkisi yabani nane-deniz mineralli ama nane kokmuyo cok hoş bi kokuuuu
Kullanıcı avatarı
#847251 Seldacım bahsettiğin mavi şişemi ? .. tatildeyken bende 1 şişe bitirdim .. Saclarımı onla yıkadığım zaman kokusundan sanırım cok temiz hissediyordum kendimi :banana:
Kullanıcı avatarı
#847252 evet tatLım mavi şişesi ben cok memnun kaldım bu fiyata cok iyi
Kullanıcı avatarı
#847253 Benimde saçlarım ince telli .. Kesinlikle fiyatına göre cok güzel bir performansı var .. Aslında iyi hatırlattın kokusunu cok seviyordum onun J.f ile dönüşümlü kullanmak için alabilirim .. Diğerlerinide çok merak ediyorum .. tebrikler palmolive (:
Kullanıcı avatarı
#847257 evet tatLım bende arkadasıma 3şişe daha sipariş veerdim..bende digerlerini çok merak ediyorum..sabunlarını seviyordum şampuandan acıkcası bukdr performans beklememiştim bencede tesekkürler palmolive :)
Kullanıcı avatarı
#847261 aslında hep aynı hatayı yapıyoruz .. tabikide belirli ürünlerde kerestase kalitesi tartısılmaz ancak coğu ürünü vasatta olabiliyor ... Kesinlikle rahatlıkla kullanılabilecek bi şampuan palmolive .. özellikle kuru saclar için nemlendricili şampuan kullanıp ardından birsürü bakım ürünüyle yağlandırmasını hızlandırıyoruz saçın .. normal saçlar için bi şampuan kullanıp serum vs kullanmak saçı kendine getiriyor .. yazın günde 2 kere duş aldığım için 1.5 haftada bitirmiştim ben palmolive .. ama saclarıma cok iyi gelmişti...
Kullanıcı avatarı
#847299 kızlar öyle bir anlatmıssınızki çıkıp palmolive alasım geldi :laugh: benim saçlarım ince telli ve yağlı bu çok övdüğünüz mavi şişe banada iyi gelirmi acep :bye:
Kullanıcı avatarı
#847301 baharcım bu saç tipiyle alakalı bişey .. fiyatıda cok makul .. alıp bir dene istersen .. cnkü kimine iyi gelen kimine gelmiyor .. birde yanlıs yorumlar yapıyoruz hep .. Örneğin bi sampuanı kullanıyorum memnunuz diyoruz ama banyodan sonra serum/ sac acıcı spray 7/24 ler birçok sey sürüyoruz saçımıza kimimiz .. O zamanda cok sağlıklı yorum olmuyorki saca iyi gelen sampuan mı diğer ürünlermi .. ben şampuanı J..f serumla birlikte kullanmısdım cok memnundum canım .. serum kullanmadığım zamanlardada tek başına şampuanı yetiyordu :huggs:
Kullanıcı avatarı
#847303 dediklerin doğru zepcim deniyim bende bakalım dediğin gibi zaten makul fiyatıda var saol canım :kiss:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dofa - SüsLü
#847313 down underları aldım watsonstan 3 al 2 ödeden. Daha önce hiç kullanmadığımdan her çeşidinden aldım. Nar, böğürtlen, kivilisinden. Umarım memnun kalırım.
Kullanıcı avatarı
#847316 ben palmolive ile yıkayınca özellikle maske saç kremi vs. gibi seyler hiç sürmedim nemlendirmesi nasıL diye gercekten basarılı bana göre saç uçlarım cok kuru cünkü güzel nemlendirdi :yeah: :yeah:
Kullanıcı avatarı
#847375 Dofa'cım aldığın down under'lar dikdörtgen değilmi ? .. onların yuvarlak şişeleri mükemmeldi ! .. hayatımın şampuanı idi ama değiştirdiler .. bulamıyorum hiççbiyerde :tongue:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: blueangel84 - Güzelliğine Düşkün
#848289 kızlar pantenin yeşil kapaklı doğal sentez şampuanını kullananınız varmı.benim saçım ince telli yağlı iyi gelirmi.alsammı bilemedim.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: barones - KoKoŞ
#848643 pantene e karşı çok önyarılıyım mahvetmişti saçımı ama yeşil kapak serisini öle bi reklam yapmışlardı ki deneyesim geldi...
ben artık banyoda elime ne geçerse onu sürüyorum saçıma ...geçen avon kivili geçti dün elseve miş baktım onu sürdüm...bide hacı şakir vardı onla yıkamşıtım...ama genelde avon kiviliyi kulanırım..
ide ben saç kremi sürmüyorum duştan sonrada bişey sürmüyorummm
Kullanıcı avatarı
Gönderen: p11nar - KoKoŞ
#848658 john frieda straight ahead kullanıyorum bir süredir, gerçekten düzleştirmeye yardımcı etkisi olduğunu düşünüyorum, hiç beklemiyordum ama :) çok sevdim kendisini. tabi gayet silikonlu falan :) saç kremi olarak da gliss in shea cashmere i kullanıyorum onu da sevdim. :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Bertaberry - BaKımLı
#848665 Bir seneden uzun süredir Vichy Dercos hacim veren şampuan kullanıyorum. Çok da memnun kaldım ama artık saçım alıştı sanırım ilk zamanlardaki etkilerini görememeye başlamıştım. Dün John Frieda'nın yoğun hacim veren şampuanını aldım. Bugün kullandım. Benim saçım hem ince telli, hem 2. gününde yağlanır, hem de düz, dümdüz, hani bildiğiniz pırasa gibidir :laugh: İlk intibam olumlu yönde :yeah: :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dofa - SüsLü
#848736 zepp evet canım dikdörtgenlerdendi fark etmemişim sorunu biraz geç oldu cevap :blushing:
yuvarlakları ben de yakın zamanda görmedim.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: blueangel84 - Güzelliğine Düşkün
#848798 ben de jf volume kullanıyorum ama saç kremi kullanmama rağmen kesinlikle açamıyorum.tararken saç derim çok acıyo.saçım çok dolaşıyo.siz de böle olmuyo mu.
Kullanıcı avatarı
#848799 benimde tararken saçlarım cok dolasıyo we kopuyolarr :( :( tutam tutam saç atıyorum içim gidiyo walla...napmak gerek of off
Kullanıcı avatarı
#848807 saç kremi yerine saç açıcı spraylerden kullanırsanız ilk 1 hafta yine zor açılır ama sonra alışır kızlar
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pentagram - KoKoŞ
#848979 saç açıcı sprey olarak avonun çocuklar için olan karpuzlu ürününü kullanıyorum,çok işime yarıyor :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: labello - KoKoŞ
#849389 benim de saç açma ile başım belada kızlar. krem kullanamk yetmiyor mutlaka saç açıcı sprey lazım. ben en çok glissinkinden fayda gördüm. taramadan önce 5-6 fıs ile biraz daha dayanılabilir yapıyor saç tarama işini.
ayrıca geçen hafta şu mavi su denilenden aldım ama hiç beğenmedim. bi işe yaramadı. gliss ondan 10 kat daha iyi.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: labello - KoKoŞ
#849391 markasını hatırlamıyorum canım eve gidince bakarım. evde diilim şuan.
ama ben pek farklı olacaklarını düşünmemiştim bu mavi suların. sonuçta içerik aynı diilmi
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ElaSel - KoKoŞ
#849397 Yok canım deği, ben de aynı diye bakardım ama kullandıkça anladım. İlk aldığım mavi su Tecnicolor diye bir markaydı ve süperdi ama şimdi Marjinal s.o.s diye bişey var ve rezalet :)

Glissden de ben hiç memnun kalmadım nedense..plastik gibi oldu saçım :dontknow: