Yağlı Saçlar İçin Ürünler

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Yağlı Saçlar İçin Ürünler

Mesajgönderen pinart » Pzt Ağu 15, 2005 2:15 pm

arkadaslar saclarim inanilmaz derecede yagli yani yikaniyorum 3-4 saat sonra yaglanma baslio gunun sonunda iyice sonuyo vs.. pek cok sampuan kullandim ama fayda etmedi gerci edecegini de sanmiyorum ama onerisi olan var mi? schwarzkopf bi sampuan cikarmis uclari kuru dipleri yagli saclar icin onu deneyen var mi? her gun yikaniyorum kafamda sac kalmadi ya dokuldukce dokuluo :(
Kullanıcı avatarı
pinart
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen bubblin » Pzt Ağu 15, 2005 2:27 pm

pantenein bir çok saç türüne göre şampuanı var. tavsiye edebilirim
Kullanıcı avatarı
bubblin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen pinart » Pzt Ağu 15, 2005 2:29 pm

keske pantene isime yarasaydi kotu bile gelmisti o cunku fazla kremimsi bir sampuan, bakim yapicam derken iyice yaglandirio.. cok tesekkurler yine de :)
Kullanıcı avatarı
pinart
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen bubblin » Pzt Ağu 15, 2005 2:35 pm

o zaman sana kerastase yi önerebilirim. bir çok saç sorununa cevap buluyor...
Kullanıcı avatarı
bubblin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dkaplan » Sal Ağu 16, 2005 12:30 pm

Gliss'i ben denemiştim. 2 kere yıkayıp bıraktım. Pantene'in biraz daha iyisi. Ama tavsiye etmem. Kerastase daha iyi bir seçim olabilir bence.
Kullanıcı avatarı
dkaplan
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen pinart » Sal Ağu 16, 2005 1:09 pm

tuh ya ben de du nkasam gliss i aldim bi hevesle :) neyse deneyelim bakalim, tesekkur ederim arkadaslar
Kullanıcı avatarı
pinart
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen dkaplan » Sal Ağu 16, 2005 2:09 pm

Bir dene bakalım. Umarım iyi gelir. Görüşürüz.
Kullanıcı avatarı
dkaplan
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen pinart » Sal Ağu 16, 2005 2:16 pm

umarim cok sagol :) bu arada yaninda bi de sivi sac kremini veriyodu pakette onu da aldim bol silikonlu durulanmayan 2 fazli birsey meyve suyu gibi harika kokuyor umarim ise yarar .. :)
Kullanıcı avatarı
pinart
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen dkaplan » Sal Ağu 16, 2005 2:32 pm

Evet onu halen kullanıyorum ara sıra. Saç kremi gibi. Ama yıkadıktan sonra kullanılıyor ve durulanmıyor. Benim saçlarım dalgalı hatta kıvırcık. Bir de boyalı! O yüzden yıkadıktan sonra krem şart. Bazen özel besleyici maskelerden kullanıyorum ama kullanmadığım zamanlarda sıvı kremi kullanıyorum. Kullanımı kolay ve iyi geliyor. Yalnız çok sıkınca saçlar çok yumuşak oluyor ve şekle girmiyor. Saçların yağlı olduğuna göre sadece uçlara sıkmanı tavsiye ederim. :)
Kullanıcı avatarı
dkaplan
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cheerful » Sal Ağu 16, 2005 3:33 pm

Bir arkadaşım kullanmıştı Keratase'ı. Onun da yağlıydı saçları ve inanılmaz memnun kaldı.
Kullanıcı avatarı
cheerful
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen pinart » Sal Ağu 16, 2005 11:35 pm

hmmmm tesekkurler :)
Kullanıcı avatarı
pinart
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen mickey5 » Çrş Eki 26, 2005 11:24 am

bu sorunu bende yasıyorum. Genelde hergun yıkamam gerekiyor saclarimi , 2.gununde bir haftadir yıkanmamış gibi duruyorlardı. Yukarıda yazanlari ve daha bir cok markayi bende denedim. Gecen ay Body Shoptan nettle oil balance shampoo ve yine bu serinin conditionerini aldim. Sanada tavsiye ederim, bende 2-3 gun temiz tutuyor. Panten vs ye göre biraz daha fazla para vereceksin ama bence deger. Isırgan otlu bu sampuanla benim sacim hem yumusak , hemde yag ifrazati ayarlanmis gibi oldu. cok memnunum.
Kullanıcı avatarı
mickey5
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen pinart » Çrş Eki 26, 2005 6:14 pm

hmmm cok tesekkur ederim, hemen edinecegim :D
Kullanıcı avatarı
pinart
SüsLü
SüsLü

Re:

Mesajgönderen gloria » Prş Ara 01, 2005 4:23 pm

mickey5 yazdı:bu sorunu bende yasıyorum. Genelde hergun yıkamam gerekiyor saclarimi , 2.gununde bir haftadir yıkanmamış gibi duruyorlardı. Yukarıda yazanlari ve daha bir cok markayi bende denedim. Gecen ay Body Shoptan nettle oil balance shampoo ve yine bu serinin conditionerini aldim. Sanada tavsiye ederim, bende 2-3 gun temiz tutuyor. Panten vs ye göre biraz daha fazla para vereceksin ama bence deger. Isırgan otlu bu sampuanla benim sacim hem yumusak , hemde yag ifrazati ayarlanmis gibi oldu. cok memnunum.

Body Shop'ın ısırganlı yağ dengeleyici şampuan ve kremini ben de kullanıyorum.. Kesinlikle işe yarıyor, çok çok memnunum. Tertemiz ve çabuk yağlanmayan, parlak mis gibi saçlar..
Kullanıcı avatarı
gloria
BaKımLı
BaKımLı

Re: yagli saclar icin sampuan

Mesajgönderen sedanet » Sal Ara 20, 2005 2:08 am

pinart yazdı:arkadaslar saclarim inanilmaz derecede yagli yani yikaniyorum 3-4 saat sonra yaglanma baslio gunun sonunda iyice sonuyo vs.. pek cok sampuan kullandim ama fayda etmedi gerci edecegini de sanmiyorum ama onerisi olan var mi? schwarzkopf bi sampuan cikarmis uclari kuru dipleri yagli saclar icin onu deneyen var mi? her gun yikaniyorum kafamda sac kalmadi ya dokuldukce dokuluo :(
Acaba Pınarcım saçların doğal mı yoksa boyalı mı?eskiden saçlarım doğalken annem bana vıcık vıcıksın derdi :D şimdi boya kuruttu bayağı..Ben o zamanlar saçlarımı komik gelecek ama yeşil sabunla ve arap sabunuyla yıkardım..o kadar yağlıydıki anca öyle başediyordum.ama o zamanlar saçlarım omuzlarımdaydı bu kadar uzun değildi yoksa asla açamazdım birbirine girerdi..
Kullanıcı avatarı
sedanet
BaKımLı
BaKımLı

Re: yagli saclar icin sampuan

Mesajgönderen pinart » Sal Ara 20, 2005 6:34 pm

sedanet yazdı:
pinart yazdı:arkadaslar saclarim inanilmaz derecede yagli yani yikaniyorum 3-4 saat sonra yaglanma baslio gunun sonunda iyice sonuyo vs.. pek cok sampuan kullandim ama fayda etmedi gerci edecegini de sanmiyorum ama onerisi olan var mi? schwarzkopf bi sampuan cikarmis uclari kuru dipleri yagli saclar icin onu deneyen var mi? her gun yikaniyorum kafamda sac kalmadi ya dokuldukce dokuluo :(
Acaba Pınarcım saçların doğal mı yoksa boyalı mı?eskiden saçlarım doğalken annem bana vıcık vıcıksın derdi :D şimdi boya kuruttu bayağı..Ben o zamanlar saçlarımı komik gelecek ama yeşil sabunla ve arap sabunuyla yıkardım..o kadar yağlıydıki anca öyle başediyordum.ama o zamanlar saçlarım omuzlarımdaydı bu kadar uzun değildi yoksa asla açamazdım birbirine girerdi..

Sedacim, saclarim su an boyali. ilk defa 3 sene kadar once boyattim. muhtelif renkler, kizil da oldu, simsiyah da oldu, gecen yaz sari idi, simdi cila yapildi, açıklı koyulu kahveler var. neyse onemli olan bu degildi di mi :)
yaglanmada hicbir değişiklik yok :)
şu an elimdeki şampuanim bitsin hemen şu body shop unkini deneyecegim..
her gun yikanmaya alistim artik :)
Kullanıcı avatarı
pinart
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen sedanet » Çrş Ara 21, 2005 12:08 am

Hımm :roll: seninki farklıymış benimkinden..Bu kadar bol yağdan dolayı saçında kırık çok azdır senin..Body Shop işe yarar umarım :D
Kullanıcı avatarı
sedanet
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen gloria » Çrş Ara 21, 2005 9:26 am

Benim de saçım çabuk yağlanıyor ama, çoook ince telli olduğu için de çabuk kırılıyor.. Yağ dengeleyici, onarıcı, kırılma ve kopmaları önleyici bakım ürünleri de kullanmak şart oluyor dolayısıyla.. :lol:

Kadınların işi ne kadar zor.. Ne eşimin, ne kardeşimin, ne babamın böyle dertleri yok!.. Kıskanıyorum bazen onların rahatlığını.. Tam tabir yerindeyse, yıkıyorlar çıkıyorlar.. Çoğu zaman kurutmuyorlar bile.. :x
Kullanıcı avatarı
gloria
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen pinart » Çrş Ara 21, 2005 4:14 pm

benim saclarim da yagli ve ince telli, zamanlar uclari inceliyor, iyice hacimsiz oluyor. tek cözümü sık sık kestirmek. simdi kestirdim, toparlandilar biraz :)
tek derdimiz bu olsun, o kadar yaglilar ki.. cok sukur sacim var, kel degilim diye pollyanna cilik yapmaya basladim :D
Kullanıcı avatarı
pinart
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen gloria » Çrş Ara 21, 2005 6:06 pm

Haklısın Pınarcım..
Ben de bu hafta sonu kestireceğim.. Kararlıyım.. :lol:
Kullanıcı avatarı
gloria
BaKımLı
BaKımLı

Kepek Şampuanları

Mesajgönderen aslihayal » Cum Oca 20, 2006 2:03 pm

kızlar hem bana yardımcı oldunuz?şimdi de ailemden birine yardımcı olursanız çok sevinirim;kardeşimde kepek sorunu var;ben de araştırırım dedim;sizce medikal olabilir ya da işe yarayan kepekleri yok eden en etkili şampuan hangisi?yorumlarınızı bekliyorum
Kullanıcı avatarı
aslihayal
KoKoŞ
KoKoŞ

Re: kepek sorunu

Mesajgönderen pinart » Cum Oca 20, 2006 4:28 pm

aslihayal yazdı:kızlar hem bana yardımcı oldunuz?şimdi de ailemden birine yardımcı olursanız çok sevinirim;kardeşimde kepek sorunu var;ben de araştırırım dedim;sizce medikal olabilir ya da işe yarayan kepekleri yok eden en etkili şampuan hangisi?yorumlarınızı bekliyorum

kepek sorunu bir ara ben de yasamistim. Clear kullandim ve cok iyi geldi. sonra da kalmadi.. staj yaptıgım Unilever de kepegin asil sebebinin bakteriler oldugunu soylemişlerdi.. :roll: bilemiyorum ..?
eger farklı sampuanlar ile kepek gecmezse doktora basvurabilirsiniz..!
Kullanıcı avatarı
pinart
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen princess » Cum Oca 20, 2006 10:46 pm

Pınarcım,Loreal 'in yağlı saçlar için şampuanını denedin mi??
Ben yeni aldığım Loreal Elseve den çok memnun kaldım da belki bu markanın yağlı saçlar için olan şampuanını beğenirsin diye düşündüm.... :roll: :roll:
Kullanıcı avatarı
princess
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen pinart » Cum Oca 20, 2006 11:15 pm

princess yazdı:Pınarcım,Loreal 'in yağlı saçlar için şampuanını denedin mi??
Ben yeni aldığım Loreal Elseve den çok memnun kaldım da belki bu markanın yağlı saçlar için olan şampuanını beğenirsin diye düşündüm.... :roll: :roll:

Canım onu denememiştim, aklımda bulusun. yazin bir dünya Schwarzkopf Gliss serisinden almıştım, son şişeyi kullanmaktayim, bugun icine çam terebentin ekledim. bakalim neler olacak :)
teşekkürler :wink:
Kullanıcı avatarı
pinart
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen princess » Cmt Oca 21, 2006 12:12 am

Hadi bakalım,iyi olur inşallah canım
Zor bu işleerr :roll: :)
Kullanıcı avatarı
princess
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen flora7 » Cmt Oca 21, 2006 1:16 am

Novocrin'in Tea Tree şampuanını öneririm.Kadıköydki parfümerilerde ve bazı eczanelerde vr.Saç derisini temizliyor .13ytl.Fakat saçı kabartmadığı için saç kremiyle kullanmak lazım.(Swiss Formulanın Şeftalili saç kremini öneririrm.)Marketlerde satılan şampuanların hiçbiri saç derisini temizlemiyor.İçlerindeki silikon saçı kabartıyor sadece ve deterjan ağırlıklı.Novocorin markasının saç tonikleri (Sulfur)de vr.Banyodan sonra tonikle diplerine masaj yapınca öyle fresh bi duygu oluyo ki.Body Shopun da Hair Scalp diye saç derisini temizleyen bi şampuanı vr.Ondan da çk memnun kalmştm.Kısaca marketlerde satılan hiçbir şampuanı almayın. :!:
flora7
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen pinart » Cmt Oca 21, 2006 10:45 am

Mervecim, flora7, teşekkürler.. :)
elimdekiler bitince ne deneyeceğimi şaşırdım doğrusu :)
ama önce body shop ısırgan özlü denemeye kararlıyım :) sonra bu yazdıklarınızı da kenara yazıyorum B plani olarak :D
çok merci :wub:
Kullanıcı avatarı
pinart
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen princess » Cmt Oca 21, 2006 11:11 am

Ben de öyle denemek istediğim şeyleri not bile ediyorum..
Ama kafam karıştı iyice,liste kabardı...
Pınarcım şampuanımdan memnunum .
Ama ben de ballıyı merak ediyorum...offf
Bu arada rica ederim canım... :) :)
Kullanıcı avatarı
princess
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen edaocal » Çrş Oca 25, 2006 3:25 pm

mickey5 yazdı:bu sorunu bende yasıyorum. Genelde hergun yıkamam gerekiyor saclarimi , 2.gununde bir haftadir yıkanmamış gibi duruyorlardı. Yukarıda yazanlari ve daha bir cok markayi bende denedim. Gecen ay Body Shoptan nettle oil balance shampoo ve yine bu serinin conditionerini aldim. Sanada tavsiye ederim, bende 2-3 gun temiz tutuyor. Panten vs ye göre biraz daha fazla para vereceksin ama bence deger. Isırgan otlu bu sampuanla benim sacim hem yumusak , hemde yag ifrazati ayarlanmis gibi oldu. cok memnunum.

benimde aynı sorunum var bu şampuanı almak istiyorum fakat ısırganotu kokusu yıkandıktan sonra kötü kokmuyor mu?
Kullanıcı avatarı
edaocal
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen gloria » Prş Oca 26, 2006 2:51 pm

edaocal yazdı:

benimde aynı sorunum var bu şampuanı almak istiyorum fakat ısırganotu kokusu yıkandıktan sonra kötü kokmuyor mu?

Hayır kesinlikle kötü kokmuyor..
Bilakis.. Adına aldanma.. :wink:
Kullanıcı avatarı
gloria
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen edaocal » Prş Oca 26, 2006 4:20 pm

gloria yazdı:
edaocal yazdı:

Hayır kesinlikle kötü kokmuyor..
Bilakis.. Adına aldanma.. :wink:

sağol gloria haftaya alıcam :P
Kullanıcı avatarı
edaocal
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gloria » Prş Oca 26, 2006 4:25 pm

Rica ederim..
Kullanıcı avatarı
gloria
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ckozkan » Sal Şub 14, 2006 7:28 pm

Bende bu konuyu çok araştırdım Pınarın dediği kısmen doğru, yoğun kepekle görülen bazı saç derisi hastalıkları mantar kaynaklıda olabiliyor. Eğer bu tarz bir kepeklenme varsa medikal şampuanlardan birini tercih edebilirsiniz. Fungoral, ketoral vs
Kullanıcı avatarı
ckozkan
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen rose » Prş Nis 27, 2006 12:55 am

kızlar yaglı saçlar için dove şampuan da cok iyi gelıyor ...yanı bu kadar iyi olacagını tahmın etmemıstım ...annem almıs saclarım yaglı dıye önce kullanmakta tereddüd ettim ama gercekten işe yarıyor 2-3 gün temiz tutuyor sacları :wink:
Kullanıcı avatarı
rose
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen angedemusiqu » Cmt Tem 01, 2006 11:13 am

kızlar aldınız mı body shopun ısırgan otlu şampuanını?nasıl iyi geldi mi bari?
Kullanıcı avatarı
angedemusiqu
SüsLü
SüsLü

kepek şampuanı

Mesajgönderen montania » Cmt Tem 08, 2006 6:58 pm

KIZLAR ACABA KEPEK ŞAMPUANLARINDAN EN KULLANIŞLISI VE EN İİSİ HANGİSİ
Kullanıcı avatarı
montania
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen zoix » Pzt Tem 10, 2006 9:24 am

kerastas ve schwarzkoph bonacure kullandım. mevsim dolayısıyla senede 2-3 kez musallat oluyolar banada. ama bu ürünlerle hemen üstesinden geliyorum.
Kullanıcı avatarı
zoix
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen pinart » Pzt Tem 10, 2006 7:43 pm

Clear bende işe yaramıştı..
Kullanıcı avatarı
pinart
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Pixie79 » Sal Tem 11, 2006 9:05 am

Erkek arkadaşımın kepek ve saç derisinde pullanma sorunu vardı. Sülfür diye bi şampuan önerdiler, aynı zamanda kepeğe karşı losyonu da vardı. Başka arkadaşlarım da daha sonra kullandı o şampuanı, işe yarıyor. Ancak uzun süreli kullanımlarda saçı kurutuyormuş, normal şampuanlarla dönüşümlü kullanmak gerek herhalde.. :roll:
Kullanıcı avatarı
Pixie79
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen angedemusiqu » Cum Ağu 18, 2006 9:24 pm

arkadaşlar ben pantenein onarıcı şampuanını kullanıodum.başlarda çok iyi geldi ama sonra saçlarım alıştı diye mi bilmiyorum saçlarımı kurutmaya başladı.ben de hep şey diye duyuyorum saçlarınızı çok sık yıkamayın kendi yağında beslensin fln diyorlar ya onu deniyorum yaklaşık 1 aydır fln ve çoook iyi geldi.normalde her gün yıkardım saçlarımı hatta bazen yetmezdi günde iki kere fln yıkardım.şimdi duş bile alsam saçlarıma dokunmuyorum.zaten çok sık sokağa çıkmıyorum.sıcak havaları hiç sevmem.o yüzden böyle 4 günde bir falan yıkıyorum saçlarımı.başka extra bişe yok ve saçlarım canlandı resmen.eskisi gibi de yağlanmıyor.böyle 3. günün sonunda biraz biraz artıyor yağı.
Kullanıcı avatarı
angedemusiqu
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen narcicegi » Cum Ağu 18, 2006 9:59 pm

saçlarım normalde yağlı değildir ama şimdi hemen yağlanıyor havaların bir etkisi olabilir mi bilmiyorum. body shopun ısırgan otlu şampuanını kullanıyorum bi fark göremedim henüz.
Kullanıcı avatarı
narcicegi
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen pinart » Cmt Ağu 19, 2006 9:37 am

arkadaşlar, ben kışın bir süre ısırgan otlu şampuani kullandım. normalde saçlarım çok yağlıdır. fazla kullanmadım, 250 ml'lik şişe bitmedi bile. ama faydasını gördüm. hatta artık her gün değil, iki günde bir yıkanıyorum (ama 3 gün idare etmiyor kesinlikle!!) şu ara Schwarzkopf Gliss Shining Blonde şampuan ve Avon'dan muhtelif şampuanlar- karışık bir şekilde kullanıyorum, elime hangisi gelirse :lol:
yaş ilerlediğinden midir nedir, yoksa ısırgan otundan mıdır, yağlanma azaldı... :D
Kullanıcı avatarı
pinart
SüsLü
SüsLü

Re:

Mesajgönderen iremsultan » Pzt Ağu 21, 2006 5:36 pm

pinart yazdı:arkadaşlar, ben kışın bir süre ısırgan otlu şampuani kullandım. normalde saçlarım çok yağlıdır. fazla kullanmadım, 250 ml'lik şişe bitmedi bile. ama faydasını gördüm. hatta artık her gün değil, iki günde bir yıkanıyorum (ama 3 gün idare etmiyor kesinlikle!!) şu ara Schwarzkopf Gliss Shining Blonde şampuan ve Avon'dan muhtelif şampuanlar- karışık bir şekilde kullanıyorum, elime hangisi gelirse :lol:
yaş ilerlediğinden midir nedir, yoksa ısırgan otundan mıdır, yağlanma azaldı... :D

Benim de saçlarım yağlı, deneyecem bu ısırgan otlu şampuanı :wink: Bi de Pınarcım sanırım forumun bi yerlerinde şampuanının içine çam terebendini katacağını söylemiştin yanlış hatırlamıyosam.. Denedin mi onu? Faydası oluyo mu acaba? Ben de bi deniim en azından doğal.. Ben her gün yıkıyorum saçlarımı we sanırım bu da kafa derisinin Ph'ını bozuyo we yağlanma daha çabuk oluyo.. Tıpta okuyan bi arkadaşım söylemişti etki tepki-meselesi diye.. Yani wücudun bi şekilde sawunmaya geçmesi.. Sonuçta kafa derisinden salgılanan madde doğal bişi, yani wücudun mekanizması.. Biz saçlarımızı çok sık yıkayıp saçlı deriyi kuruttukça wücut daha fazla sebum üretmeye başlıyomuş..
Kullanıcı avatarı
iremsultan
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen pinart » Pzt Ağu 21, 2006 9:39 pm

Evet çam terebentini koymuştum, dökülmeyi engellemesi için. ama sonra saç derimi kuruttu ve pul pul yaptı. sonra vazgeçtim...
Kullanıcı avatarı
pinart
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen sumuzdas » Çrş Ağu 30, 2006 5:18 pm

elseve'in mavisini 2 yıldır kullanıyorum. Gayet iyi. Tavsiye ederim..
Kullanıcı avatarı
sumuzdas
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen tibia » Çrş Ağu 30, 2006 6:51 pm

ben de dove ve elidorun kepek şampuanlarını kullanıyorum kışın işe yarıyor.gerçi normalde de onları kullanıyorum zaten :D
tibia
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen SOFIALOREN » Prş Ağu 31, 2006 4:05 pm

canımcıklarım hepsı hıkaye bence head sholders alın kepek ıcın bu urunden daha etkılısı yok benım felaket kepek sorunum vardı ılk yıkamada nasıl sokup attı sasırdım kaldım hakkaten ınanamadım ondan once bır yıgın kepek ıcın sampuan denemıstım amwayı bıle ama ıse yaramamıstı.sholdersın hangı ıcerıklısını alırsanız alın hepsının kepege karsı etkısı var cıft yonlu bı sampuan yanı.ıcınız rahat kullanabılırsınız samımıyetle :D
Kullanıcı avatarı
SOFIALOREN
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen aslibesyo » Cum Eyl 01, 2006 3:44 pm

eğer saçlarınız boyasız ve yağlıysa bady shopun nem dengeleyici şampuanını ve kremini tavsiye ederim.
Kullanıcı avatarı
aslibesyo
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sumuzdas » Çrş Eyl 06, 2006 6:21 pm

evet canım haklıymışsın. bende geçen hafta alıp denedim. daha öncede söylediğim gibi elseve kullanıyordum. Onunla karşılaştırırsam head and shoulders daha ucuz ve daha iyice diyebilirim. İki senedir kullandığım şampuanımı değiştiriyorum. teşekkürler sofialoren....
Kullanıcı avatarı
sumuzdas
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sumuzdas » Çrş Eyl 06, 2006 6:27 pm

saçını çok sıcak suyla yıkamaktan kaçınmalısın. nizoral adındaki şampuandan kullanırsan sonuca ulaşırsın. bazen benimde kepek problemim oluyor, o zaman nizoralla yıkıyorum geçiyor. hala geçmezse dermatolog ve dahiliye doktoru ile görüşmeni öneririm...
Kullanıcı avatarı
sumuzdas
KoKoŞ
KoKoŞ

Sonraki

Dön Ürünler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir