Kerastase Saç Bakım Ürünleri

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Mesajgönderen beyza » Pzt Haz 26, 2006 7:29 am

Hayat Çimentosu mu o nasıl bir ürün ya ilk kez duyuyorum muhtemelen saç ürünü ama ne işe yarıyor, ismi çok enteresan gerçekten.. :roll:
Kullanıcı avatarı
beyza
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen zoix » Pzt Haz 26, 2006 10:02 am

çift etkilisini (gri seri), kepeğe karşı olanını ve saç dökülmesini önleyenini (beyaz seri), ve boyadan yıpranan zavallı saçım için bakım serisini (yeşil kutular) kullandım. küçük bakım tüplerini de kullandım. hepside ihtiyaca birebir çözüm getiren ürünler.
en son aldığım yıkandıktan sonra saç uçlarına masajla sürülen ve kırılmayı önleyep tüp hoşuma gitmedi ama. hem çok küçük bir tüp ve hemen bitiyor hem de saç kreminin yapabileceğinden fazlasını yapamadı. ayrıca 3 şampuan parası ya. yan ürünleri haricinde şampuanlarını tavsiye ederim kısacası.
Kullanıcı avatarı
zoix
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen Pixie79 » Çrş Haz 28, 2006 3:49 pm

Saçlarım ince telli olduğu için Volumactive serisinden şampuan, bakım kremi ve saç köpüğü almıştım. Şampuan güzel ama öyle aman aman bi fark görmedim. Bakım kremine verdiğim paraya üzüldüm hiç bi fark göremedim ve hemen bitiverdi :( Saç köpüğü güzel, yapış yapış bir his bırakmıyor, kepek yapmıyor ve saçları hemen yağlandırmıyor. Özellikle kısa saçlar için uygun olabilir, çünkü orta tutuculukta bir ürün. Ayrıca kutusu küçük görünse de uzun süre dayanıyor. Bir de bir ara kuaförde hayat çimentosu dedikleri ürünlerle bakım yaptırmıştım, sanırım düzenli gitmediğim için çok bi fark göremedim. Ama saç bakımı sırasında kafa masajı yapıyorlar ki süpper bişey :lol: Sonuç olarak Kerastase ürünlerini bi daha alacağımı sanmıyorum çünkü aradaki fiyat farkına deyicek bi değişiklik olmadı saçlarımda.
Kullanıcı avatarı
Pixie79
Moderatör
Moderatör

Re:

Mesajgönderen Pixie79 » Prş Haz 29, 2006 7:37 am

elmalisarlot yazdı:beyza hayat cımentosu urunun adı degıl, bazı serılarde kullandıkları bır bılesıme verdıklerı bır ısım
yesıl kutulu urunlerı yıpranmıs saclar ıcın,ben sac kremını ve forumda bahsedılen 5 yada 6 kucuk tupten olusan bakım urununu kullandım
kremı cok cok guzeldı, rofle yapmıstım ve saclarım taranmıyordu bıle,1 kutu kremden sonra artık normal kremlerle (loreal ve panthene yanı,dıgerlerı asla acamaz sacımı ) ıdare edebılır hale geldım
ama nıye bu kadar pahalı ya,kerastase loreal lancome vıchy aılesının bır ferdı
ama cok cok pahalı, ve krem hergun kullanılan bırsey, tuptekı bakım urunu de ıyıdı ama hemen bıttı :cry:
acaba bunlar duty free lerde falan bulunur mu?

Evet ürünler gerçekten pahalı, duty free lerde varmıdır emin değilim ama atu'nun sitesinde göremedim. Onun dışında strawberrynet'ten bakmıştım ki, orda da fiyatlar burdakilerle aynıydı. Mesela ben şampuanı 30ytl civarında bi rakama almıştım, strawberrynette fiyat 24 dolar ... Son günlerde doların artmasıyla beraber çook daha pahalıya geliyor. :o
Kullanıcı avatarı
Pixie79
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen zoix » Prş Haz 29, 2006 9:51 am

duty free lerde bulunmaz sanırım çünki sadece kuaförlerde satılıyor ya. mağzalarda da satılsa belki bi ihtimal bulunabilirdi.
Kullanıcı avatarı
zoix
Moderatör
Moderatör

Re: KERASTASE URUNLERI?

Mesajgönderen sedanet » Cum Haz 30, 2006 4:02 pm

elmalisarlot yazdı:Arkadaslar kerastase urunlerını kullanıp memnun olanınız var mı ben hayat cımentosu ve sac kremı kullanmıstım ınanılmaz ıyıdı fakat cok pahalı urunler
sız ne dusunuyorsunuz?
Bende bu serisini kullandım.Gayet güzel.Ama maskesini sürüp beklemeyi sevmiyorum.İçlerinde en etkiliside zaten maskesi.
Kullanıcı avatarı
sedanet
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen sedanet » Cmt Tem 01, 2006 2:19 am

elmalisarlot yazdı:seda kremle o kucuk tuplerdekı urun arasında fark goremedım galıba krem daha ucuzdu ve daha uzun sure kullanılıyordu strawberrye baktım ne kadar pahalıymıs ben nasıl alıyordum bunları dıye dusundum,valla sımdı asla alamam b
Küçük tüpler yoktu bende.Bi maske,krem ve şampuan vardı..
Kullanıcı avatarı
sedanet
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen chilek » Cmt Tem 01, 2006 9:30 pm

Bende maskesini kullanmıştım. Elmalışarlot o tüptekiler en yoğun olanları ve genelde kuaförde uygulanan kürler canım.Belli bir süre saçta kalıyor ve masaj yapıyorlar.sonra da hemen yıkıyorlar.Fazla saçta kalması iyi diil o yüzden kuaförde uygulanıyor.
Kullanıcı avatarı
chilek
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen missceren » Pzr Oca 07, 2007 11:00 pm

elmalisarlot yazdı:cilek valla kremı daha ıyıdı o tupler pat dıye de bıtıyo ve sac uzunsa saca yetmıyor
bır de sprey bakımı vardı o da cok guzeldı ben almadım da kuafor uygulamıstı bana :mosthappy

Canım benim saçlarım fönden çok yıprandı hatta kuaför saçımın yapısının değiştiğini söyledi.Sen kerastase ürünlerini çok kullanmışsın heralde bilirsin ben bir maske arıyorum gerçekten işe yarıyor mu maskeleri?Fiyatları ne kadar?
Kullanıcı avatarı
missceren
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen missceren » Prş Oca 11, 2007 11:30 pm

canım çok pardon ben çok geç gördüm mesajını :oops: aslında ben maske aliyim istiyordum ama krem almam daha iyi olursa öyle yapiyim.pahalı derken bir krem yada maskesi 100ytlyi geçmiyordur umarım :o
Kullanıcı avatarı
missceren
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen maryy » Cum Oca 12, 2007 9:47 am

Kızlar kerastes i hiç kullanmadım ama amvay diye bür ürün markası var saç bakım maskesi var 3 dk lık saçı yıkadıktan sonra kullanılıyor.Söyliyebileceğim tek şey harika sonuç verdi bende.2 yıl önce kullandım saçım röfle sonrası mattı ve çok yıpranmıştı bu ürünü 3 kullanışımdan sonra parladı ve yumuşacık oldu fönde kendim çok kolay çekebiliyordum normalde ben çok zor fön çekerim saçıma isterseniz deneyin.Hemde çok uygun 20 yada 25 yatl şu an şampuanı da harika kokusuda muhteşem
Kullanıcı avatarı
maryy
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen missceren » Cum Oca 12, 2007 3:54 pm

canım benim çok teşekkür ederim resimler ve fiyatlar için :kisslove: en yakın zamanda alıcam fiyatları tahmin ettiğim kadar çok değilmiş.bu arada amway'ın maskesini ben de kullandım aslında iyi ama belki bu daha iyi gelir diye denemek istedim.
Kullanıcı avatarı
missceren
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen maryy » Cum Oca 12, 2007 4:07 pm

missceren yazdı:canım benim çok teşekkür ederim resimler ve fiyatlar için :kisslove: en yakın zamanda alıcam fiyatları tahmin ettiğim kadar çok değilmiş.bu arada amway'ın maskesini ben de kullandım aslında iyi ama belki bu daha iyi gelir diye denemek istedim.

Sen bilirsin cnm ama bu ara gene alıp kullanayım diyorum ihtiyacım uçlar yıprandı gene
Kullanıcı avatarı
maryy
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen azzurro » Cmt Oca 20, 2007 8:59 pm

Kerastase'in 8 senedir kullanıcısıyım ve çok memnunum :P
Kuaförüm sonbaharda saçıma hayat çimentolu olan Resistance serisini, kış aylarında Nutritive serisini, yazın ise kırmızı seri olan Soleil'i kullandırıyor. Hepsi de ayrı güzel. Eğer saçınız elektrikleniyor ya da çok kuru olduğuna inanıyorsanız, yumuşacık değil de, tülenen pürüzlü bir yapıya sahipse KERASTASE AQUA OLEUM %100 çözüyor diyebilirim.Ayda 2 kez yaptırmak suretiyle 2 ay bile devam ettirseniz saçınız adeta ipek gibi oluyor, beslenmişliğiyle ışıl ışıl parlıyor :wink:
Şimdi boyalı saçlar için Reflection serisi çıktı, henüz kullanmadım ama kullanınca yorumumu yazarım.
Saç bakımında kesinlikle KERASTASE'i tek geçerim.
Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim..
Test edilmiş, onaylanmıştır :wink:
Kullanıcı avatarı
azzurro
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen azzurro » Pzr Oca 21, 2007 10:02 am

Elmalışarlot bahsettiğim ürün AQUA OLEUM adlı serum.
Bunun bir serisi yok.Kendi başına dünyada saç bakımı konusunda ödül almış bir ürün. Evde de yapılabilir ama çok zahmetli.Zaten azıcık bişey, kuaförün de saç derine masaj yaparak yediriyor, sadece1 dk beklenmek suretiyle hemen saçını duruluyorlar. Kuruttukları anda bile saçındaki değişimi farkediyorsun,yumuşaklığına hayran kalıyorsun.
Bi akrabam vardı, saçı resmen saç değil, süpürge teliydi!!! Dokunduğum zaman biz hatır hatır deriz ya işte o biçim saçtan başka herşeye benziyordu!!
Sadece basit bi şampuanla bunu çözemeyeceğini defalarca söyledikten sonra onu AQUA OLEUM yaptırmaya ikna ettim.
Canım inan bana :arrow: sadece 3 uygulamayla o saç saça benzediyse, seninki eminim zaten bakımlıdır, kesin çok güzel olur :wink:
Fiyatı en son 18 YTL'en 20 YTL'ye çıktı sanırım..
Yaptırırsan yorumunu beklerim..
Kullanıcı avatarı
azzurro
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen demet_angel » Pzt Oca 22, 2007 3:20 pm

kızlar ben de arkadaşımın şiddetle tawsiye ettiği kerastase'in age recharge diye bi maskesini alcam en kısa zamanda. yeşil seriden. gerçekten de arkadaşlarımın saçlarını görseydiniz kaçardınız yani :D okadar kötüydüki kendi bile kazıtçam diip duruodu ama bu ürünü kullandıktan sonra nası düzeldi anlatamam. bende saçlarımı kestirmek istemiyorum ya uzasın artık :cry: o yüzden bu ürünü alcam. sanırım 70 ytl..
Kullanıcı avatarı
demet_angel
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen billiejean » Pzt Mar 19, 2007 3:49 pm

Her ay dergilerde ünlü bayanların kullandığı ürünler yer alır ya, bu listelerde en sık gördüğüm ürün Kerastase Nutritive Bain Satin şampuan ve de Lait Vital saç kremi. Neredeyse herkes bunu kullanıyor. Pınar Altuğ'dan Güzide Duran'a Deniz Akkaya'dan Demet Şener'e hepsi bu şampuan ve saç kremini söylüyor. Ben de almaya karar verdim ama elimdekiler azaldıktan sonra :wink:

ikisi 80 YTL, fiyat biraz fazla ama güzelmiş dediklerine göre...

Sizden bu 2 ürünü kullanan var mı kızlar?
Kullanıcı avatarı
billiejean
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen favoruite » Pzt Mar 19, 2007 7:31 pm

bu hayat çimentosu serisi saçı uzatıomuş :roll: :roll: galba öle okumuştum nette... 60 ytl olması lasım fiyatıda
Kullanıcı avatarı
favoruite
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sizkaya » Pzt Mar 19, 2007 9:10 pm

arkadaşlar kerastasın kıvırcık saçlar için bir serisi var kullanan arkadaşların önerilerini bekliyorum
Kullanıcı avatarı
sizkaya
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen billiejean » Sal Mar 20, 2007 3:27 pm

:roll: ok, teşekkürler
Kullanıcı avatarı
billiejean
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen soyacini » Sal Mar 20, 2007 4:15 pm

ben de masqueintense maskesini aldim.

aslinda sampuanini aliim yeter diodum ama kuafor asil maske onemli dedi.. bende sirf maskesini aldim (saclarimin cok kotu durumda oldugunu 3 ayri kuaforden duyunca ve hepsinin bu maskeyi onermesine vardir bir bildikleri dedim)

bir iki haftadir kullaniyorum, valla 32 euro odediim icin midir yoksa gercekten de azicik surmek yettigi icin midir ne ama bir findik kadar suruyorum ve yetio yani.. ehe ehe :lol:

sanirim sandigimdan daha uzun sure dayancak bir kutusu oh be :D
Kullanıcı avatarı
soyacini
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen nekoneko » Cmt Mar 24, 2007 9:05 pm

sizkaya yazdı:arkadaşlar kerastasın kıvırcık saçlar için bir serisi var kullanan arkadaşların önerilerini bekliyorum

canım ben kullandım o serinin şampuanını ve kremini ve açıkçası memnun kalmadım çünkü hiçbir sonuç görmedim. Kıvırcıklarım belirginleşsin, nemlensin, elektriklenme olmasın diye kullanmıştım ama hiçbirini yapmadı açıkçası, boşuna paramı savurmuş oldum. Aynı işi gören l'oreal professionel serisinden perm energy var, onu zamanında denemiş ve oldukça memnun kalmıştım en azından kıvırcıkları belirginleştirme açısından
nekoneko
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sizkaya » Pzr Mar 25, 2007 12:07 pm

teşekürler canım iyiki almamışım
Kullanıcı avatarı
sizkaya
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen kardelen22 » Cum Nis 06, 2007 8:57 am

elmalisarlot yazdı:
soyacini yazdı:ben de masqueintense maskesini aldim.

aslinda sampuanini aliim yeter diodum ama kuafor asil maske onemli dedi.. bende sirf maskesini aldim (saclarimin cok kotu durumda oldugunu 3 ayri kuaforden duyunca ve hepsinin bu maskeyi onermesine vardir bir bildikleri dedim)

bir iki haftadir kullaniyorum, valla 32 euro odediim icin midir yoksa gercekten de azicik surmek yettigi icin midir ne ama bir findik kadar suruyorum ve yetio yani.. ehe ehe :lol:

soyacinim dimi cok etkili ve aslinda 1 kutu alsak saci bayagi bi onaracak bir urun,kerastase in herseyi cok guzel :!:

kızlar bende bu ürünü ve şampuanını da aldım. sıcak havluya sarmak gerekiyo diye duydum doğrumu kaç dk bekletiyorsunuz öptüm
Kullanıcı avatarı
kardelen22
SüsLü
SüsLü

Re: KERASTASE URUNLERI?

Mesajgönderen kristal » Cum Nis 06, 2007 4:58 pm

elmalisarlot yazdı:Arkadaslar kerastase urunlerını kullanıp memnun olanınız var mı ben hayat cımentosu ve sac kremı kullanmıstım ınanılmaz ıyıdı fakat cok pahalı urunler
sız ne dusunuyorsunuz?

bu urunu kuoforum banada onermisti alip kullanmistim ama hic memnun kalmadim hatta daha kotu yapti sacimi urunleri bitirmeden cope attim :evil:
kutusuda yesil renkliydi
kristal
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen soyacini » Cum Nis 06, 2007 7:08 pm

kardelen22 yazdı:
elmalisarlot yazdı:

soyacinim dimi cok etkili ve aslinda 1 kutu alsak saci bayagi bi onaracak bir urun,kerastase in herseyi cok guzel :!:

kızlar bende bu ürünü ve şampuanını da aldım. sıcak havluya sarmak gerekiyo diye duydum doğrumu kaç dk bekletiyorsunuz öptüm

kardelencim, sampuanini almadim, kuru sac icin baska bi sampuan da kullansan iidir demisti kuafor maskesini alirken.. maskeyi ama suyu alinmis saclara uyguluyorsun. ben maskeyi surmeden once havlu ile sacimdaki suyu aliyorum sonra da maskeyi uyguluyorum valla azicik surmek yetio.. haftada 2 kez maskeyi uyguluyorum, 2 ila 5 dakika arasi tutuyorum.
Kullanıcı avatarı
soyacini
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen kardelen22 » Pzt Nis 09, 2007 8:17 am

soyacini yazdı:
kardelen22 yazdı:
elmalisarlot yazdı:

kardelencim, sampuanini almadim, kuru sac icin baska bi sampuan da kullansan iidir demisti kuafor maskesini alirken.. maskeyi ama suyu alinmis saclara uyguluyorsun. ben maskeyi surmeden once havlu ile sacimdaki suyu aliyorum sonra da maskeyi uyguluyorum valla azicik surmek yetio.. haftada 2 kez maskeyi uyguluyorum, 2 ila 5 dakika arasi tutuyorum.

canım çok teşekkür ederim :kisslove:
Kullanıcı avatarı
kardelen22
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen angelique1 » Pzt Nis 09, 2007 4:30 pm

kızlar masqueintenseden memnun kaldınız mı saclarım tek tek kopuyor acil bakıma ihtiacım war :(
Kullanıcı avatarı
angelique1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ladia » Sal May 01, 2007 1:14 pm

arkadaşlar kerastase nutri sculp köpük kullanan oldumu fiyatı 48 ytl miş kuaförlerde satılıyomuş gwyneth paltrowun kuaförünün düz fön öncesi saçın fönden zarar görmemesi için tavsiye ettiği bi ürün acilen böyle bişeye ihtiyacım var bi de kerastase ürünlerini ankarada bulabileceğim kuaförler hangileri?
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen Nolita » Çrş Haz 06, 2007 11:20 pm

Kızlar saçlarım bir haftada iki kez pakete girdiği için resmen yandı tel tel oldular o kadar kuruydularki yatarken tenime değince batıolardı resmen daha önceden saçım boyalı iken 2600 PPM lik çimento serisinin 5 haftalık bakım programını kullandığımda çok iyi gelmişti ama röfleli saçıma etki bile etmedi bende bu kez kuaförün tavsiyesi ile Aqua-Oleum un 4 tüplük bakımını aldım ve ilk uygulamada saçlarım hem yumuşadı hemde parladı üstelik bi kaç yıkama etkisi kalıyormuş o da bittikten sonra aynı serinin serumuna geçiş yapicam serum 70 ytl imiş bakım lar her ikiside 65 ve bence kesinlikle bu para yarattığı sonuçlar için birşey değil ama doğru ürünü kullanmak lazım ben ilk seferde hayat çimentosu yerine aqua yı almalıymışım mesela :lol:
Kullanıcı avatarı
Nolita
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bloom » Prş Haz 07, 2007 11:42 am

kızlar ben bain volume kullanıyordum çok memnundum.sonra kullandığım hormon haplarını bırakınca saçlarım acayip yağlanmaya başladı.şimdi diplerdeki yağlanmayı azaltıp uçları besleyen bi şampuan aldım mos'da tavsiye ettiler ama pek memnun değilim.bu şampuanı kullanan var mı?sanırım ben yine volume bain kullanıcam bu bitince çünkü volume bain yaklaşık 7 ay falan kullandım azcık bile süper temizliyordu.
Kullanıcı avatarı
bloom
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen zoix » Prş Haz 07, 2007 11:55 am

ladia yazdı:arkadaşlar kerastase nutri sculp köpük kullanan oldumu fiyatı 48 ytl miş kuaförlerde satılıyomuş gwyneth paltrowun kuaförünün düz fön öncesi saçın fönden zarar görmemesi için tavsiye ettiği bi ürün acilen böyle bişeye ihtiyacım var bi de kerastase ürünlerini ankarada bulabileceğim kuaförler hangileri?

tüm dia'lar da ve betty'de satılıyor figencim.
Kullanıcı avatarı
zoix
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen BAHARIMM » Prş Haz 07, 2007 11:59 am

ben yaklaşık 1 yıldır kerastase resistance age bakım maskesini haftada 1 düzenli olarak kullanıyorum.Saclarımı hiç bu kadar uzatamamıştım,sacıma surekli bişeyler yaptırdıgım için cok yıpranıyor haliyle de kırılıyordu,ama bu urun muhteşem,gecen cumartesi kuafore kırık varsa alalım diye gittigimde bana bakıp saclarında hiç kırık yok dedi :) ve dedi ki kızıyorsunuz cok pahalı diye ama gorusuyorsun nasıl etki ediyor saca... hak verdim evet pahalı 70,00 ytl. civarında o kutu ama deger arkadaşlar..
Kullanıcı avatarı
BAHARIMM
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bloom » Prş Haz 07, 2007 12:23 pm

ladi ankarada kerastase'ı ankamalldaki mos ve armadadaki parisli cemil kuaförlerinden de bulabilirsin
Kullanıcı avatarı
bloom
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ladia » Prş Haz 07, 2007 7:25 pm

sevgili zoix ve bloom tşk ederim ikinize de geçen ay carrefourdaki şahikanın önünden geçerken baktım satılıyomuş kerastase ürünleri ordan edinmeyi düşünüyorum :) ama aklım goldwelle de kalmadı diil, neyse sanırım şu hayat çimentosuyla dediğim fön öncesi üründen alıcam, tşk ederim yeniden
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen angelique1 » Pzr Haz 10, 2007 7:01 pm

merhaba kızlar kerastase almayı düşünüyorum resistance serisinden saçlarım cok yıpranmıs durumda, işe yaradı mı yani saclarınızı güclendirip kırılmasını engelledi mi.. bilen biri yardımcı olursa cok sevinirim
Kullanıcı avatarı
angelique1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen BAHARIMM » Sal Haz 12, 2007 2:04 pm

ben kesinlikle öneriyorum saclarımı uzatmak -bakımlı olarak tabii - neredeyse imkansızdı benim için,ama 1 yıldır bakım maskesi duzenli olmak üzere aralarda sampuan ve sac kremini de alarak kullanıyorum ve cok memnunum,sanırım hayat boyu da kullanacagım,cok canlandı benim saclarım,sampuan biraz agır hemen yaglandırdı bende ama maskesi super.
Kullanıcı avatarı
BAHARIMM
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen ladia » Sal Haz 12, 2007 2:10 pm

BAHARIMM yazdı:ben kesinlikle öneriyorum saclarımı uzatmak -bakımlı olarak tabii - neredeyse imkansızdı benim için,ama 1 yıldır bakım maskesi duzenli olmak üzere aralarda sampuan ve sac kremini de alarak kullanıyorum ve cok memnunum,sanırım hayat boyu da kullanacagım,cok canlandı benim saclarım,sampuan biraz agır hemen yaglandırdı bende ama maskesi super.

bahar ben tam olarak anlamadım hangi maskeyi kullanıyosun,çimentoyumu :?:
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen BAHARIMM » Sal Haz 12, 2007 2:20 pm

resistance age bakım serisinin maskesini kullanıyorum,bu cimento mu oluyo onu bilmiyorum iste :?
Kullanıcı avatarı
BAHARIMM
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ladia » Sal Haz 12, 2007 2:32 pm

bu arada ilgilenen ve merak edenler olursa burda ürün ve fiyat listesi var...

http://www.kuaformustafasemih.com/urunfiyatlar.htm
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen nausikaa » Sal Haz 12, 2007 3:16 pm

ladia yazdı:bu arada ilgilenen ve merak edenler olursa burda ürün ve fiyat listesi var...

http://www.kuaformustafasemih.com/urunfiyatlar.htm

burada hacim veren köpük diye birşey var.nasıl bişey acaba işe yarıyor mu?kullanan oldu mu daha önce :?: benim saçlarım çok ince telli olduğu için hemen sönüyorlar.çok can sıkıcı :evil:
nausikaa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lavinya77 » Sal Haz 12, 2007 3:21 pm

ya kızlar kullananlardan bir arkadaş bu çimento maskesinin adını tam olarak yazar mı lütfen
Kullanıcı avatarı
lavinya77
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen Pixie79 » Sal Haz 12, 2007 3:46 pm

nausikaa yazdı:burada hacim veren köpük diye birşey var.nasıl bişey acaba işe yarıyor mu?kullanan oldu mu daha önce :?: benim saçlarım çok ince telli olduğu için hemen sönüyorlar.çok can sıkıcı :evil:

Volumactive Serisi'ndeki 3 ürünü de kullandım Nausikaa.. Köpüğü ve şampuanı güzeldi... Durulanan saç bakımı ise aldığım en fuzuli ürünlerden biriydi sanırım :roll:
Neyse... Köpük küçük bir kutu olmasına rağmen uzun süre dayanıyor. Hafif yapılı, hafif tutuculukta, yapış yapış olmayan bir ürün.. Ancak piyasadaki standart köpüklerden 4 kat pahalı olmasına karşın 4 kat daha başarılı olduğunu düşünmüyorum :D Bir daha alacağımı sanmıyorum 8)
Kullanıcı avatarı
Pixie79
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen BAHARIMM » Sal Haz 12, 2007 4:05 pm

onceki mesajlardan anladıgım bu cimento denilen sey yeşil kutudakiler degil mi.. yani resistance serisi,yani benim kullandıgım, dogru mu anlamışım acabaa :?:
Kullanıcı avatarı
BAHARIMM
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen angelique1 » Sal Haz 12, 2007 4:52 pm

canım sen sanırım age recharge firming gel mask'ı kullanmıssın, ben bugün mehmet tatlı'ya gittim bana hangi ürün ne işe yarıyor hepsini anlattılar ,ilk etapta saçlarım kimyasal işlemlerden cok yıpranmıs ve kurumuş olduğu için bain satin şampuanını ve nutridefense maskesini verdiler, bunları iki üç ay kullandıktan sonra resistance serisine geçeceğim artık neredeyse kerastase uzmanı oldum :)
Kullanıcı avatarı
angelique1
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen angelique1 » Sal Haz 12, 2007 4:53 pm

BAHARIMM yazdı:ben kesinlikle öneriyorum saclarımı uzatmak -bakımlı olarak tabii - neredeyse imkansızdı benim için,ama 1 yıldır bakım maskesi duzenli olmak üzere aralarda sampuan ve sac kremini de alarak kullanıyorum ve cok memnunum,sanırım hayat boyu da kullanacagım,cok canlandı benim saclarım,sampuan biraz agır hemen yaglandırdı bende ama maskesi super.

tesekkürler tatlım
Kullanıcı avatarı
angelique1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen BAHARIMM » Sal Haz 12, 2007 9:06 pm

rica ederim canım,bende sana verilenleri bi inceleyeyim :D
Kullanıcı avatarı
BAHARIMM
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lavinya77 » Cum Haz 15, 2007 8:51 pm

arkadaşlar şu çimento maskesinin tam adını yazar mısınız bir de kuru ve yıpranmış saçlar için aynı zamanda boyalı saçlar için şampuan ve saç kremi bana tam adlarını yazar mısınız
yada en iyisi bunları ayrıntılı yazan türkçe bir link verir misiniz
Kullanıcı avatarı
lavinya77
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen angelique1 » Cum Haz 15, 2007 8:58 pm

tatlım maskenin adı age recharge firming gel mask, resistance serisinden dersen kuaförler yardımcı olur, boyalı saçlar için sorduğun kırmızı seri sanırım
Kullanıcı avatarı
angelique1
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen lavinya77 » Cum Haz 15, 2007 9:21 pm

angelique1 yazdı:tatlım maskenin adı age recharge firming gel mask, resistance serisinden dersen kuaförler yardımcı olur, boyalı saçlar için sorduğun kırmızı seri sanırım

çok sağol cnm ya internetten alayım dedim de
boya boya saçlarım çok yıprandi kurudu kırıldı acil bakıma ihtiyacı var
Kullanıcı avatarı
lavinya77
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Sonraki

Dön Ürünler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 2 misafir