Entele / Saç Uzatan Bitkisel Formüller

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Entele / Saç Uzatan Bitkisel Formüller

Mesajgönderen daydream » Prş Kas 16, 2006 5:01 pm

kızlar entele diye bir ottan bahsetmiştiniz.
Ben onu aktarlara sordum 10 gramı 20 ytl yani kilosu 2000,00ytl
çok pahalı ama zaten 10 gramı 1 sene yeter dedi aktar.
5 santim uzatıyor diye duydum ayda aktarlar dahada abarttı daha fazla uzatır gürleştir yeni saç çıkarır dediler ama çok TEHLİKELİymiş zehirli bir bitkiymiş göze gelmeyecekmiş hatta bazı aktarlar satmıyorlar. Ben biraz daha araştırıp denemeyi düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
daydream
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ezgicanan » Prş Kas 16, 2006 5:23 pm

http://music.msn.com/musicvideos/
burda biri yazmış haftada iki kez yapıyorum diye
haftada 40ytl yapar :roll:
Kullanıcı avatarı
ezgicanan
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen muhendis » Prş Kas 16, 2006 5:31 pm

saç baş uzatcam diye hiiiç yüzümden gözümden olamam valla cildime bi yan etki yapar gözü filan değer uğraş dur sonra bırakırım kendi uzaaar :P
Kullanıcı avatarı
muhendis
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen daydream » Prş Kas 16, 2006 9:28 pm

her seferinde 10 gram değil bunu 1 litre suda kaynatıyorsun o su bitene kadar sadece diplere yediriyorsun yani bayağı uzun gidiyormuş
---------
valla aktar yanlış kullanılınca zararlı dedi içilince göze gelince ya aslında saç boyasıda öyle sonuçta onu da yesen o da zehirli : :lol: ayrıca göze gelse aynı şekilde zararlı kötü bişey olsa o kadar pahalı olur mu ?
ben izmir ksk de oturuyorum ordaki aktarların hepsine sordum 1 tanesi dışında hepsi satıyor ve hepsi çok övdü hep birlikte araştırsak herkes edindiği bilgilieri buraya yazsa çok iyi olur
----------
cnm o otu almadan önce iyice bi sor soruştur Allah korusun sonra kötü bi sonuç olasın sen başka aktarlara falanda sor bende alacağım ama biraz daha bilgi edinmek istiyorum diğer kızlarda bi sorsun yaşadıkları yerlerdeki aktarlara sonra deneyelim. :roll:
----------
bende öyle alıp deneyecektim ama annem frenledi beni en iyisi 1 aktarla kalmamak diğer kızlarda okur da bildiklerini öğrendiklerini yazar inşallah
sende deneme hemen lütfen hep birlikte karar veririz kullanmaya :smurfin: ayda 5cm uzarsa 3 ayda belimizde olur :lol:
----------
valla ben 5 cm santim diye duydum aktara sordum o daha fazla bile olur dedi biraz abartılı geldi bana ama ayda 1-1,5 cm uzuyorya en azından 2-2,5 cm olur o bile bana yeter
Kullanıcı avatarı
daydream
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen SOFIALOREN » Cmt Kas 18, 2006 6:02 pm

ya kızlar belkı komık gelecek sıze ama ben bu otu dedemın ta almanyada calısırken ordan aldıgı sıfalı bıtkıler ansıklopedısınde okumustum.ben bıtkılere cok fena meraklıyım tıpkı kozmetıge oldugu gıbı.aynen soyle yazıyordu entele suyuyla yıkanan saclar cabuk uzar kurulan tek cumle buydu uzamasıyla ılgılı devam olarakta gurlestırır parlatır yazıyordu.ama hıc oyle yuzunuze gozunuze degdırmeyın yada su zararı vardır falan yazmıyordu acaba dıyorum herseyın zaten faslası zararda o baharatcı yannısmı bılıyor.bıde saclarımız cıldımızden bence daha hassas dımı arkadaslar cıldıme yada gozume zarar verebılecek seyı sacıma surmemde yannıs olmazmı ya.ama suda varkı sac boyalarıda oyle saca suruluyo cılde temas ettırılmıyo annamadım sımdık kafam karıstı bende bı aktara sorım bakım bı
Kullanıcı avatarı
SOFIALOREN
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen daydream » Pzt Kas 20, 2006 1:19 pm

kızlar biraz internetten araştırdım bi sitede (

http://bitkiler.anneminmutfagi.biz/tip.php?tipid=30 )

* Saçları çabuk uzaması için orta boy turp dört ay boyunca her gün iki tane yenir
.
*Saçları uzatmak için Entele ile (hindistandan gelir) saçlar yıkanırsa saçlar uzar.

*Bit Otu (Entele, Karabit Otu, Papaz Otu, Entele, Semen Sabadillae). Kullanılması yasak ve tehlikelidir.
(bu arada birsürü adı varmış)

*http://www.geocities.com/sener_evren/Bitkiler/a-b.htm

Bit Otu (Entele, Karabit Otu, Papaz Otu, Entele, Semen Sabadillae)

Kullanılması yasak ve tehlikelidir.

*http://tr.wikipedia.org/wiki/Bit_otu

Tohumları çok zehirlidir. Veterinerlikte vücut parazitlerini öldürmekte ve ayrıca balık zehiri olarak da kullanılmaktadir.

*http://www.birbitki.com/Bit%20otu.htm

Bit otu
( mezevek ) :Düğünçiçeğigiller familyasından; bir çok çeşidi bulunan ve kuzey yarımkürede yetişen bir bitkidir. Tohumlarında Delphinine vardır. Zehirlidir.

Kullanıldığı yerler:
Bit, pire gibi zararlı asalak ufak böcekleri öldürmekte kullanılır.

*http://www.webnaturel.com/index.asp?alt_cat_id=33&cat_id=4&ayrintiid=1367

Bit otu: Saç uzaması içindir

*http://www.istanbulbaharat.com/kullanimyollari.html

20 gr. bit otu
20 gr. tatula karıştırılıp, 1lt. suda kaynatılarak saç diplerine sürülür.
NOT : Bu bitkiler zehirlidir. Göze kaçırmamalı, işlem bittikten sonra eller güzelce temizlenmelidir

*http://forum.memurlar.net/topic.aspx?id=86765&page=2

-bit otu iksiri hazirlatilir, ve kotu de koksa gerekli tedavi uygulanir.misir carsisinda bit otu diye arayabilirsiniz. kellerde bile sac cikartiyor
Kullanıcı avatarı
daydream
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen daydream » Pzt Kas 20, 2006 1:21 pm

bence eskiden bitlenen insanlar bitleri yok etmek için bu bitkiyi kullanıyorlardı zehirli olduğu için bitler ölüyordu sonra bi baktılar saçlarıda hızlı uzuyor böyle bi faydasınında olduğunu zamanla anladılar :lol:
Kullanıcı avatarı
daydream
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen SOFIALOREN » Pzt Kas 20, 2006 1:21 pm

:popeyes: ınanmıyorum ya cıddenmı ya
Kullanıcı avatarı
SOFIALOREN
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen daydream » Pzt Kas 20, 2006 1:27 pm

yazdığım siteleri bi ziyaret et istersen
ama yarısında saçı uzatıyor gürleştiriyor diyor
diğer yarısında bite pire ye iyi :lol:
valla ne yapacağımı bilemedim biraz daha mı beklesem kullanmak için
acaba?
Kullanıcı avatarı
daydream
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ezgicanan » Pzt Kas 20, 2006 1:55 pm

geçengün elime hangi bitki yağının ne işe yaradığıyla ilgili bir kitapçık geçti orada vardı bir kaç bitki ama getirmeyi unuttum yarın getiriyim unutmazsam yazıyım buraya. entele çok pahalı bence :roll:
Kullanıcı avatarı
ezgicanan
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen SOFIALOREN » Sal Kas 21, 2006 6:36 pm

canım benım kızmadın ınsallah ben bu urunu kullandıktan sonra dokulen saclarımızı sıtedekı arkıdıslerden temın etmek durumunu kafamda canlandırıp ona guldum canım arkıdısım.bu arada bu bırkıyı mutlaka bende deıycem :lol:
Kullanıcı avatarı
SOFIALOREN
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen cilektadinda » Prş Kas 23, 2006 2:59 pm

ee sonuç ne :D kızlar sesiniz çıkmıyo yoksa kullandınızda bişimi oldu :P benide kendinize alet ettiniz ya saolun yani..hemen araştırıyım bide şu var saç boyasını eldivenle yapıoruz ya bundada eldven kullanabiliriz cildimize zarar vermesin.saçımızı yıkarkende saç kremi gibi fzla dipere getirmeyelim bence :Dsaç hemen emer ne de olsa dipe sürmeye gerek yok..
---------
ay alemsin valla :encore: hadi bakalım..ellerine eldiven kullan uygularken..cildine değdirme sen yinede .. :wink:
En son Pixie79 tarafından Pzt Eki 05, 2009 7:27 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Mesajlar birleştirildi.
Kullanıcı avatarı
cilektadinda
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen daydream » Cmt Kas 25, 2006 8:44 pm

cnm dikkat et eldiven fln kullan saçının önünede saç bandı tak alnına indir
gözüne fln gelmesin sana aktar bu zehir konusunda ne dedi bide aldığın aktar uzatma konusunda ne dedi ?
---
ay inanmıyorum neden söylemez ki insanlar ben bişey öğrensem dayanamam herkese söylerim neyse dediğin gibi bulacağız çözümünü bizde bu azim varken 1 senede belimize gelir saçımız
---------
:lol: ay ben üşenirim o kadar yağı sirkeyi sürmeye hevesle alıp 2 kere sürerim bir daha da sürmem herhalde sen sabırlısın umarım emeklerin boşa çıkmaz cnm :love1:
Kullanıcı avatarı
daydream
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen aybalanaz » Pzr Kas 26, 2006 10:09 pm

wallahi süpersin:D:D bende çok istiorum saçlarmın uzamasını ama senin kdr uraşamıorum hala alamadm enteleyi ama yrnişallah alıcam sizlerede anlatırım gelşmeleri:D
aybalanaz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cilektadinda » Sal Kas 28, 2006 12:17 pm

ahahah :lol: çek tabi ya şahitelrin olsun uzadı demeye..sonra o sırrını söylemeyen kıza senin kuaförden aldım bunu dersin :D satiyim sana da dersin ahahaha :lol: ama bak kaytarmak yok tamammı hergün yapamasan bile gün aşırı yapmalısınki sonuç alasın..çok heycanlı bende istiorum :D
Kullanıcı avatarı
cilektadinda
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen ezgicanan » Sal Kas 28, 2006 2:27 pm

sarlotcum sende bi resmini koyda saçına bakalım acayip merak ediyorum artık saçların ne alemde :)
Kullanıcı avatarı
ezgicanan
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen SOFIALOREN » Sal Kas 28, 2006 4:53 pm

canım uzamazsa bu senın hatan olmazkı yaglar sırkelerde bosa gıtmez merak etme bakım yapmıs oluyosun.yanu uzun olmasada gozkamastıracak sekılde parlak sacların olmus olucak. :lol:
Kullanıcı avatarı
SOFIALOREN
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ezgicanan » Sal Kas 28, 2006 5:31 pm

uzunluğu önemli değil, ben o parlak ışıl ışıl sağlıklı saçları görmek istiyorum :) belke şevkim gelir de bende daha iyi bakarım saçlarıma
Kullanıcı avatarı
ezgicanan
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen zarzu » Cmt Ara 02, 2006 5:02 am

ben de bugun entele otu aldım adam gözümü korkuttu bu zehirli bak ortalarda bırakma biri içerse fırt die gider dedi aynen bu şekilde. bi de dedi ki aslnda yasak satmamak lazım fln dedi sakın gözüne kulaana gelmesin elinde açık yara fln varsa eldivenle sür fln dedi. 10 gr 12 milyona aldım bi de 2 bardak su, 2 bardak sirkeyle kaynat, yarıya inince süz, biraz beklet, hatta istersen 1 gün beklet öyle sür dedi. ben de öyle yaptım. yarın başlıcam ben. bakalım nolcak :roll:
Kullanıcı avatarı
zarzu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen daydream » Pzr Ara 03, 2006 7:34 pm

nasıl kokuyor çok mu pis :tongue:
Kullanıcı avatarı
daydream
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen zarzu » Prş Ara 07, 2006 12:12 am

bildigin sirke kokuyo kotuuu :tongue:
Kullanıcı avatarı
zarzu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen daphne » Prş Ara 07, 2006 1:41 am

yaa kizlar bence sürmeyin boyle seyleri saciniza! sonucta gozeneklerden iceri girmiyor mu? kisa vadede etki gostermese de daha sonra kötü sonuclari olabilir. kansere yol acmadigini nerden biliyorsunuz mesela? bu kadar kaderci olmayin lutfen.
daphne
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen zarzu » Prş Ara 07, 2006 4:46 pm

kadercilikle ne alaka Allah korusun!
Kullanıcı avatarı
zarzu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen daphne » Cum Ara 08, 2006 1:42 am

zarzucum bana bir sey olmaz mantigi kadercilik degil de nedir?neyse canim siz yine de dikkatli olun.ya allah korusun bir sey olsa karsiniza muhatap olarak alacaginiz bir kurum , bir firma da yok.
daphne
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen zarzu » Cum Ara 08, 2006 1:13 pm

buarada saçlarım çok güsel parladı benim şarlot seninkiler uzadı mı artık :)
hintli kadınlar da hep sürerlermiş saçlarına entele :)
--------
ben de çok allerjigim yıllarca tedavi de gördüm ama zaten hiç bi zararının olduna inanmıorm ki saça uygulandında. 3 kere sürdüm ben de, biraz abartmış olabilirim hemen :P
ama hemencicik uzamalarnı istiorummm kestirdime pişmanım çünküüü hemen uzasınn
En son Pixie79 tarafından Pzt Eki 05, 2009 7:35 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Mesajlar birleştirildi.
Kullanıcı avatarı
zarzu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen daydream » Cum Ara 08, 2006 7:20 pm

zarzu 1 ay geçti mi kullanalı cnm :?:
Kullanıcı avatarı
daydream
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen zarzu » Cmt Ara 09, 2006 3:12 am

ııhh sadece ve sadece 10 güncük :) daha bi fark göremedim
Kullanıcı avatarı
zarzu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Eece » Çrş Ara 20, 2006 5:24 pm

enteleyi kullanan kızlaar sanırım bayaa olmuş kullanalı bi işe yaradımı cidden uzatıomuymuş çok merak ettim :D
Kullanıcı avatarı
Eece
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen zarzu » Çrş Ara 20, 2006 5:42 pm

benm saçım bariz uzadı. herkes de söylüyo
kesinlikle işe yarıyo hem de daha 19 20 gün fln oldu :lol:
Kullanıcı avatarı
zarzu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen daydream » Çrş Ara 20, 2006 5:45 pm

cnm ne kadar uzadı kaç cm civarı bende pek fark yok
sen nasıl sürüyorsun ?
Kullanıcı avatarı
daydream
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen seanem » Çrş Ara 20, 2006 8:14 pm

ben sizin yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar almak için ama korkuyorum ilaç kullandığımdan saçlarımın dipleri çok kurudu kullanayım mı sizce bende enteleyi??
Kullanıcı avatarı
seanem
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen zarzu » Sal Oca 02, 2007 7:55 pm

ben enteleyi alalı artık 1 ayı geçti. geçen gün kuaföre gittim adam şaşırdı, yeni saçlarım çıkmış benim :D yani saçlarım bi de gürleşti çok enteresan.
hem uzadı hem gürleşti iyi ki almışım
kaç cm uzadı anlamıyorum ama heralde 3 4 cm flndır :)
Kullanıcı avatarı
zarzu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen seanem » Sal Oca 02, 2007 8:21 pm

ya bence süperrrrr ne güzel 3-4 cm peki cnm ayrıntılı bi şekilde nasıl uyguladığını yazabilir misin? :)
Kullanıcı avatarı
seanem
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen zarzu » Çrş Oca 03, 2007 12:32 am

ben 10 gr enteleyi 2 bardak sirke 2 bardak suyla kaynattıktan sonra 1 gün beklettim, hemen sürmedim. buarada uzun süre kaynattım, kaynar kaynamaz kapatmadım altını yani. sonra bos bitane su püskürtme kabım vardı, hani kuaförlerde fln olur ya, ona doldurdum. onla birlikte haftada en az 2 kere, bütün saç diplerime sıkıyorum. elime de eldiven takıyorum çünkü aktar şeytan tırnagı fln olursa yakar demişti. sonra minimum 2 saat bekliyorum öyle. sonra da yıkıyorum saçımı..haftada 3 yaptıgım da oldu ilk başlarda.. bukadar cnm :)
Kullanıcı avatarı
zarzu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen turuncu » Çrş Oca 03, 2007 12:45 am

aman allahım hemen araştırıyorum bu otu hem sizin için hem kendim için :) ya uzun saça bayılıyorum ama yavaaş yavaşş uzuyolar deli oluyorum bende çam terebentin yağı diye bişey duymuştum o da aktarlarda satılıyo şampuanın içine konuluyomuş. neyse hemen araştırcam mısır çarşısındaki bütün aktarlara sorcam kötü bi etkisi var mı diye ayy çok merak ettim uyuyamam ben :D ayda 5 santim de inanılır gbi deil ama :o
turuncu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen feronia » Çrş Oca 03, 2007 12:48 am

kesinlikle yarın alıp denemem lazım salak gibi sıkıldım die saçlarımı kestirdim şimdi düşünüp duruyodum.umarım bende de işe yarar sonucu yazarım mutlaka!bu arada siteden aldığım tariflerle saçlarımın dökülmesini neredeyse durdurmuş oldum!!!!! :D
Kullanıcı avatarı
feronia
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen seanem » Çrş Oca 03, 2007 7:44 pm

teşekkür ederim arzucum en kısa zamanda başlicam bende kullanmaya bende yazarım sonuçları arkadaşlar :wink:
Kullanıcı avatarı
seanem
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen bethoul » Prş Oca 04, 2007 5:28 pm

kızlar ben entele otunu google'dan araştrdm..hakında yazılan yorumlara forum sitelerine fln baktım genelde olumlu etkiler bırakmış.kullanan birisi tarifini yazmıştı içine daha farklı şeyler koyuyomş.bunun yanında birkaç yorum daha wardı aynılarını yapıştırıorm...

:arrow: evet entele otu gerçekten işe yarıyor, ben daha henüz 4 kez deneiş olmama rağmen dökülmesi bayağı azaldı ve saçlarımın diplerinde minik minik saçlar çıkmaya başladı. deneyin, gerçekten işe yarıyor ve bana dua edeceksiniz. ben haftada 2 kez yapıyorum, üşenmesem daha da çoğaltacağım, bak şimdi formülü şu : 10 gr. entele otu alıyorsun aktardan ve bunu 2 bardak su ve 2 bardak sirkenin içinde kaynatıyorsun, su yarıya inene kadar kaynayacak ve bu suyu soğuyunca banyodan en az 1.5-2 saat evvel saç diplerine masaj yaparak sürüyorsun, sonra iyice yıka ve sonucu gör, kolay gelsin.

:arrow: Gerekli Malzemeler: 1. 5-10 gr. civarında Entele Otu, 2. Badem Yağı (küçük şişelerde oluyo), 3. Bepanthene (eczanelerde satılır küçük cam tüplerde)
Yapılışı: Saçlarınızı iyice yıkayın. Entele'yi bir cezvede su yarıya inene kadar kaynatın (su= cezvenin 4/3) demi tohumlardan süzdürün. Biraz ılıklaşınca baden yağını ve bepanthene'i kalan suyla iyice karıştırın. Daha sonra karışımı masaj şeklinde saç diplerine kadar uygulayın (iyice). Akabinde kafanıza naylon poşet geçirip üzerine saç kurutma makinesini 10-15 Dk. tutun. Biraz bekledikten sonra naylonu çıkartıp. Saçlarınızı yıkayın. Görün bakalım neler olacak.
Deneyim: Askere gitmeden önce 1 kez uygulama rağmen sonuç aldım. Saçlar ayda (mesela) 1 cm. uzuyorsa 5 cm. uzar. Ayrıca seyrek bölgeler yeniden canlanır

bunun yanı sıra şifalı bitkilerle ilgili sitelerde de enteleden saç uzatan we dökülmeyi engelleyen bir ot olarak bahsediliyor.en kısa zmnda aktara gdp almam lazıımmm :o :roll:
bethoul
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen Eece » Prş Oca 04, 2007 6:39 pm

içine bephanten we badem yağı koyunca herlde iki misli uzar saç çoşuomuş fln :) bu entele benim aklıma çok yattı en kısa zmnda alıorm ve size yazıorm kızlar ama önce saçlarımın kırıklarını kestirmem gerekio
Kullanıcı avatarı
Eece
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bethoul » Prş Oca 04, 2007 8:10 pm

zaten badem yağı saç için çok tavsiye edilen bişey olduu için saçı hem besler hem uzatır.o yüzden bana 2. formül daha mantıklı geldi.aramızda 2.formülü deneyen war mııı?
bethoul
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen seanem » Prş Oca 04, 2007 9:07 pm

ben bugün enteleyi almak için 2 aktara gittim bulamadım ama bulcamm kararlıyım..
kızlar bide bunun sahtesi varmiş dikkat edin güvendiğiniz yerden alın soruşturun...
dikkat etmek gerekmiş saçta açık yara varsa zehirliyormuş entele...aman dikkat...
Kullanıcı avatarı
seanem
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen bethoul » Prş Oca 04, 2007 10:29 pm

ayy seanemm gözüm korktu bak şmdiii :roll: ama yine de alıcamm :D yaa bişe sorcm acaba cildiyeye giden weya cildiye bi tanıdığı olan war mı?sordursak tam süper olacak onların bu konuda bize wrckleri bilgi ciddi çok önemli! :o nlr öle bi tanıdıınız warsa sordurunn! :wink:
bethoul
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen feronia » Prş Oca 04, 2007 10:37 pm

kızlar ben bugün aldım 10 gr. 15ytl yarın denemeye başlıyorum bakalım sonuç ne olacak? ayrıca şu 2. formül benim aklıma da daha çok yattı.
Kullanıcı avatarı
feronia
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen daydream » Cum Oca 05, 2007 1:17 pm

cnm genellikle sirkeyle deniyolar ama sen bilirsin tabii
Kullanıcı avatarı
daydream
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen feronia » Cum Oca 05, 2007 1:36 pm

ya aslına bakarsan fikrimi değiştirdim en sade halini kullanmak daha mantıklı göründü gözüme.e bepanten ve badem yağı zaten saça iyi gelen şeyler. yani gerçekten bi faydası var mı yokmu anlamak için 2 bardak su ve 2 bardak sirkeyle kaynattım öyle denicem hani tek başına ne yapacak bakıcam olmadı bi sonrakinde formülü değiştirip denerim. bugün yapamıcam gibi artık yarın başlarım :wink:
Kullanıcı avatarı
feronia
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen bethoul » Cum Oca 05, 2007 10:57 pm

sonuçlarını merakla bekliorz cnmm :D
bethoul
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen turuncu » Cmt Oca 06, 2007 12:47 am

meraba kızlar :wink: dün aktardan aldım enteleyi ve şu ana kafamda bakalım nolcak bi ay sonra :D aktar dediki büyütüldüğü gbi bi zararı yok dedi. herkesin aklına zehir olarak kullanılması geldii için sordum. gelişme olursa bunlardan haberdar edicem sizi kızlar :wink: hepinizi öpüorum ii ki bulmuşum bu forum sayfasını hepiniz çok tatlısınız :kisslove:
turuncu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen daydream » Cmt Oca 06, 2007 3:57 pm

turuncu cnm aldığın aktar saç uzatması hakkında neler söyledi?
--------------
cnm sen otu kaynatmadan direkt yağlamı karıştırmıştın? en iyi sirkeyle kaynatmak galiba
Kullanıcı avatarı
daydream
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen feronia » Cmt Oca 06, 2007 10:32 pm

şarlotcum sen şu enteleyi daha önce nereden aldın bilmiyorum ama ben geçen gün sakaryada lokman hekim die bi aktar var ya hani şu büyük hostanın yanındaki ordan aldım.hani işine yarar belki.10 gr 15 ytl
Kullanıcı avatarı
feronia
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen daydream » Cmt Oca 06, 2007 11:06 pm

cnm sen alırken aktar saç uzatması hakkında neler söyledi :roll:
Kullanıcı avatarı
daydream
BaKımLı
BaKımLı

Sonraki

Dön Ürünler