İpek Saç Kremi

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

İpek Saç Kremi

Mesajgönderen rivers » Sal Oca 09, 2007 4:48 pm

arkadaşlar ben birsürü saç kremi kullandım hepsi saçlarımı döktü. belki size tuhaf gelicek ama sonunda ipek saç kremi aldım kuaförümün tavsiyesiyle oda ipek kullnadığını söyledi.gerçekten işe yarıyor saçımda dökülme gibi problem olmadı.kullanmanız tavsiye ederim.
rivers
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen seanem » Sal Oca 09, 2007 6:33 pm

canım benimde bi arkadaşım var saçları çok güzel uzuyor sordum bi gün ben ipek şampuan ve saç kremi kullanıyorum dedi bende şaşırdım şaka yapıyor sandım çünkü ben bakım kremleri filan söylemesini bekliyordum o çok memnunmuş ama ben kullanmadım bilemiyorum...
Kullanıcı avatarı
seanem
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen seda111 » Sal Oca 09, 2007 6:51 pm

bende ipek saç kremi kullanıyordum ama sonra sacımı çabuk yağlandırdığı için bıraktım. çok mu sürüyordum acaba :roll: ama kokusu çok güzeldi.
Kullanıcı avatarı
seda111
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen derinnnn » Sal Oca 09, 2007 7:24 pm

saç kremini bakım özelliği yoksa saçınızın dibine sürmeyin kızlar ipeği değil ama hacı şakirin kremini kullandım hiç bir işe yaramıyor tr de bir çok ünlü garnier fructis bakım kremi ve şampuanı kullanıyor bir dergide okumuştum
ben saç kremini sadece saçıma kulak altından itibaren sürüyorum kolay taranabilmesi için ben şu an saç kremi olarak elseve yıpranmış saçlar için olan serisini kullanıyorum şampuan olarakda head & shouldersı çünkü diğer şampuanlar (pantene, elseve, dove, garnier fructis, gliss vs.) kışın bende kepek yapıyor :|
Kullanıcı avatarı
derinnnn
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen ladia » Sal Oca 09, 2007 9:08 pm

benim şampuanım elseve sarı serin şampuanı saç kremi olarak avonun çok kuru ve yıpranmış saçlar için saç maskesini kullanıyorum banyodan sonra da avonun durulanmayan bakım maskesini. Ben de saç kreminin saçların üç de birine sürülmesi gerektiğini okumuştum ama benim saçlarım katlı ve perçemlere de sürdüüm için ister istemez diplere bulaşıyo bu yüzden de saçımı çabuk yağlandırabiliyo :roll: saç diplerine de sürülen bakım maskelerinin de saçları yapıştırdığını duymuştum...
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen seda111 » Sal Oca 09, 2007 11:11 pm

derinnnn yazdı:saç kremini bakım özelliği yoksa saçınızın dibine sürmeyin kızlar ipeği değil ama hacı şakirin kremini kullandım hiç bir işe yaramıyor tr de bir çok ünlü garnier fructis bakım kremi ve şampuanı kullanıyor bir dergide okumuştum
ben saç kremini sadece saçıma kulak altından itibaren sürüyorum kolay taranabilmesi için ben şu an saç kremi olarak elseve yıpranmış saçlar için olan serisini kullanıyorum şampuan olarakda head & shouldersı çünkü diğer şampuanlar (pantene, elseve, dove, garnier fructis, gliss vs.) kışın bende kepek yapıyor :|

saol derincim verdiğin bilgiler içn :wink:
Kullanıcı avatarı
seda111
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen derinnnn » Sal Oca 09, 2007 11:47 pm

seda111 yazdı:
derinnnn yazdı:saç kremini bakım özelliği yoksa saçınızın dibine sürmeyin kızlar ipeği değil ama hacı şakirin kremini kullandım hiç bir işe yaramıyor tr de bir çok ünlü garnier fructis bakım kremi ve şampuanı kullanıyor bir dergide okumuştum

saol derincim verdiğin bilgiler içn :wink:

ne dmk cnm :P deneme yanılma yoluyla öğrenmiştim bunu artı kuaförüm ve cilt doktorum söylemişti saç kremini derine sürme diye hem yağlandırıyor hem çok fazla kepek yapıyor derimin yapısını değiştiriyor resmen hemde gözenekleri tıkayıp dökülmeye yol açıyordu bende :cry:
Kullanıcı avatarı
derinnnn
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen firaye » Sal Oca 09, 2007 11:54 pm

Annem ipek kullanmıştı sadece uçlarına sürüyordu. Pek memnun kalmadı bıraktı.
Galiba onun saç tipine pek uymadı. :roll:
Kullanıcı avatarı
firaye
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen maryy » Çrş Oca 10, 2007 5:41 pm

Merhaba cnm bne de ipek kremi bir deneyeyim dedim fakat sonuç berbattı çok ötü bir ürün ama baksana işe yarayan saçlar da varmış demekki allah allah enteresan ben acayip yağlanma yaptı.recoıce dan vazgeçemiyorum bildim bileli yada türkiyeye geldi geleli tabii kullanıyorum herhalde kreme de gerek kalmıyor zaten yoğun saça sahibim artı klaın telli her saç farklıdır sen de deneyerek kararını ver istersen derinin dediği gibi dibe uygulama yeter öptümm
Kullanıcı avatarı
maryy
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen samara » Çrş Oca 10, 2007 7:09 pm

bende kullandım ama memnun kalmadım acaip saçım dökülmüstü
Kullanıcı avatarı
samara
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

parlaması için

Mesajgönderen pinarrr » Sal Mar 20, 2007 1:14 pm

ısırgan otunu haşlayıp suyunu süzün.haftada 2 kez bu suyu saçınıza uygulayın.(sürüp havluya sarın 20 dakika sonra durulayın)bariz bir şekilde canlandığını ve parladığını göreceksiniz. :D
Kullanıcı avatarı
pinarrr
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nausikaa » Cum Mar 23, 2007 1:56 am

cnm bu ısırgan otu suyu sürüldükten sonra sadece durulanıyor mu?yani yıkamıyormusun şampuanla falan?ben sanırım yıkamadan rahat edemem de :| peki sen nezamandr kullanıyorsun?
nausikaa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dietETHICC » Çrş Nis 04, 2007 11:43 pm

kızlar bende ipeğin mor renkli ambalajda olan badem yağlı saç kremini kullanmıştım,gerçekten çok güzeldi...o kadar pahalı markaların saç kreminden bin kat daha iyi....saçımın sadece uçlarına sürüyodum,bende yağlanma yapmıyordu..sonra saçlarım yumuşacık oluyodu,şimdi o kremden bulamıyorum.üretimden kalktı mı acaba??? :cry:
Kullanıcı avatarı
dietETHICC
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen glcn83 » Prş Nis 05, 2007 5:47 pm

dietethicc, ben hep onu kullanıyorum hatta daha 1-2 hafta önce aldım yenisini
senin baktığın yerlerde kalmamıştır belkide :wink:
Kullanıcı avatarı
glcn83
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dietETHICC » Prş Nis 05, 2007 6:36 pm

aa çok saol canımcım...başka yerlere de bakıyım bii.... :P
Kullanıcı avatarı
dietETHICC
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen oscar » Prş Nis 05, 2007 11:30 pm

bende eskiden ipeğin kremini kullanırdım fena değildi sonra bigün markette ipek bulamadım hobby vardı ondan aldım iyiki almışım çok güzel kokuyo saçımıda yumuşacık yapıyo çok memmunum
Kullanıcı avatarı
oscar
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen wishne » Cmt Nis 14, 2007 4:34 pm

arkadaşlar uzun bir süredir bi yöntem kullanıyorum çok memnunum.. :)

duştan çıktıktan sonra hani bebek yağıyla masaj yapıyorus ya.. işte ben saçım ıslakken o bebek yağından 1 ya da 2 damla saçımın uçlarına dağıtıyorum. ama burda çok önemli bir nokta var: :!:

:!: 1)kesinlikle 1-2 damlayı geçmeyin
:!: 2)kuru saça uygulamayın
:!: 3)saç diplerinize sürmeyin

sonuç: yumuşacık, pırıl pırıl kolay şekil alan saçlar.
benim saçlarım haif dalgalı, bu işlemi uygulayım taramadan yattığımda saçım bukle bukle dalgali ve parlak oluyo. jöle sürmüş gibi. ama tabi jöle gibi ağır olmuyo :wink: :wink:
Kullanıcı avatarı
wishne
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen zoix » Cmt Nis 14, 2007 6:53 pm

şimdiye kadar kullandığım tüm saç ucu besleyicilerinin kıvamı bebek yağı gibiydi zaten.. işe yarayabilir..
Kullanıcı avatarı
zoix
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen tuanna » Prş Nis 26, 2007 3:29 pm

ipek saç kremi çok faydasız bir ürün bi kez kullanmıştım hiçbitr etkisi olmadı.hobby aldım hindistan cevizli olanı güzel yani fiayatına göree
Kullanıcı avatarı
tuanna
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen tuanna » Pzr May 20, 2007 10:00 pm

kılzar volia nın saç bakım maskesi soya özlü kullanan oldumu aranızda boyasından çıkan kremi denemiştim bikez çok hoştu
Kullanıcı avatarı
tuanna
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen finduk » Pzr May 20, 2007 11:59 pm

wishne yazdı:arkadaşlar uzun bir süredir bi yöntem kullanıyorum çok memnunum.. :)

duştan çıktıktan sonra hani bebek yağıyla masaj yapıyorus ya.. işte ben saçım ıslakken o bebek yağından 1 ya da 2 damla saçımın uçlarına dağıtıyorum. ama burda çok önemli bir nokta var: :!:

benim saçlarım haif dalgalı, bu işlemi uygulayım taramadan yattığımda saçım bukle bukle dalgali ve parlak oluyo. jöle sürmüş gibi. ama tabi jöle gibi ağır olmuyo :wink: :wink:
vişnecim allah senden razı olsun hakikaten bebek yağı süper oldu saç uçlarıma
Kullanıcı avatarı
finduk
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen wishne » Çrş May 23, 2007 9:13 pm

finduk yazdı:
wishne yazdı:arkadaşlar uzun bir süredir bi yöntem kullanıyorum çok memnunum.. :)

vişnecim allah senden razı olsun hakikaten bebek yağı süper oldu saç uçlarıma

aa cnm ne demek çok sevindim, azcık yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :wink:
bu arada bgn okuldan gelirken bi vitrinin camından bakınca saç uçlarıma sinir oldum ilk defa gördğüm bir kuaförün önündne geçiydum, girdim içeri, şuursuzca kesitrdim şaçımı :lol: kendine geldi yaw, oh bee dünya varmış :toothy:
Kullanıcı avatarı
wishne
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mahpeyker » Çrş May 30, 2007 6:43 pm

bende uzun süredir ipek saç kremini kullanıyorum.saçlarım çok gür ve kalın tellidir.çok memnunum .ama her üründe olduğu gibi bunuda arada sırada fdeğiştiririm gerçekten önemli bi nokta bence.
Kullanıcı avatarı
mahpeyker
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: İpek Saç Kremi

Mesajgönderen benguserkan » Cmt Tem 26, 2008 12:15 pm

[co[i][quote][/quote][/i]lor=#FF40FF]bende cok memnunum saçlarım cok serrtti yumuşaklaştıı eğer sacınızın yumuşak olmasını istiorsanz kesinlikle kullanın ama boyalı saclar için ayrı hercan tipiiçin özel kremler war dikkat ederek alalım :) [/color]
benguserkan
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Truffle » Cmt Tem 26, 2008 4:34 pm

kızlar aynen bende şu zamana kadar bir çok saç kremi kullandım ama grçekten ipekten çok memnunum. 2 tane saç kremi war. biri badem yağlı mor olan. biride sarı onunda mangomsu bi kokusu war. ikiside çok güzel. ikisindende wazgeçemediğim için biri bitince diğerini alıyorum=)) bu arada ewet arkadasların dediği gibi diplere sürmeyin. diplere sürmedikçe hiç yağlanma olmuyor.
Kullanıcı avatarı
Truffle
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen esosh » Cum Eyl 12, 2008 1:33 am

ipeğin kremini bnde kullandım ama saçı döküo die duyup bırakmıştım
Kullanıcı avatarı
esosh
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen EuphoRiA » Pzr Eyl 14, 2008 12:52 pm

ben de üniversiteden hatırlıyorum da bir arkadaşım kii saçları senelrdir röfleli artık düz boya kıvamını almış ve uzunluğu neredeyse beline gelen bi arkadaşım hep onu kullanıyordu hemde ne kullanmak! resmen avuç avuç ve saçları inanılmaz güzeldi bir ara bende kullanmıştım. ama o zaman saçımda işlem yoktu ve iyi geliyordu. geçende ev arkadaşımınkinden denedim hiiç bana mısın demedi.
nedenini bilmiyorum. belkide sağlıklı saçta yada kalın telli saçlarda daha çok işe yarıyordur.
Sophie: Büyüyünce ne olacaksın?
Julien: Ben diktatör olacağım, ya sen?
Sophie: Ben turta olacağım. Bir pastanenin vitrininde, kayısılı.

http://guzellikneferi.blogspot.com/
Kullanıcı avatarı
EuphoRiA
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen angel22 » Pzt Eyl 15, 2008 10:16 am

saçlarım uzunken duru,ipek saç kremleri kullanırdım.duru saç kremi saçımı çabuk yağlandırıyordu,ipek mor renkli yıpranmış saçlar için olan kremi güzeldi.şimdi gliss onarcı sıvı saç kremini kullanıyorum pratik geldiği için ;)
Kullanıcı avatarı
angel22
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen muzisyen » Sal Haz 16, 2009 4:23 pm

ben bitkisel şampuan kullandığım için her yıkamadan sonra ipek bedemyağlı saç kremi kullanıyorum başka türlü açılmıyor saçlarım :dontknow: ama ben saç kremini uçlara sürme işini bi türlü beceremiyorum hep saç diplerime yakın sürüyorum o yüzden de saçlarım hemen ağırlaşıyor :tongue:
muzisyen
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mylove95 » Sal Tem 07, 2009 12:53 pm

ben de ipek'in mor ambalajda satılan badem yağlı olanını kullanıyordum eskiden, çok memnundum, ama duru'nun uçuk pembe renkli saç kremini denedikten sonra ipek'i bıraktım, yine de ipek güzel ;)
Mutlu son, diye birşey yoktur. Çünkü birşeyde 'son' varsa orada mutluluk yoktur.
Kullanıcı avatarı
mylove95
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen blush » Prş Eyl 24, 2009 10:24 pm

işe yarıyorlar mı bılmıyorum ama ipek şampuanlarının ve saç kremlerının kokusu bir harıkaydı
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen barbybebek » Prş Eki 08, 2009 9:26 am

şu elidor fln markalı şampuanlr saçlarma hiç ii qelmiyo kepek flln yapıyo çbk yaqlandırıyo hacışakrle ipek en iisi bn onu kullanıyorm artık :)
Kullanıcı avatarı
barbybebek
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen fikriye22 » Pzr Kas 15, 2009 9:57 pm

bende durunun pembe olanını kullanıyorum çok harika bir ürün çok da güzel kokuyor yumuşacık oluyor saçlarım fiyatıda çok uygun denemenizi tavsiye ederim şekerler :)
Kullanıcı avatarı
fikriye22
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen statistician » Cum Kas 27, 2009 8:34 pm

esosh yazdı:ipeğin kremini bnde kullandım ama saçı döküo die duyup bırakmıştım

evet ipek şampuan ve saç kremi anneminde saçlarını dökmüştü ama ben bkullanmadım bilemicem
statistician
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen espadrilles » Prş Eki 27, 2011 9:06 am

çok eskiden kullanırdım hala satılıyor mu bu marka hiç görmüyorum
Kullanıcı avatarı
espadrilles
SüsLü
SüsLü

Dön Ürünler

Kimler çevrimiçi