Zinco-c

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Zinco-c

Mesajgönderen olite » Cmt Mar 31, 2007 7:21 pm

arkadaşlar bugun bu ilacında saç uzattığını duydum ayrıca tırnak ve boy uzatıyomuş dediler hiç kullanan varmı acaba
Kullanıcı avatarı
olite
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ovado » Pzr Nis 01, 2007 10:17 pm

canım ben bu zincoyu duymuştum eczacıya sordum saç ve tırnak uzamasına birebir dedi bende aldım hemen hatta bir arkadaşımla aldık fakat bende yan etki olarak şiddetli mide bulantısı yaptı kullanamıyorum şimdi arkadaşımda da tırnak uzatacağına olan tırnaklarınıda kırdı birer birer, aldığımız yere sorduk arkadaşım akdeniz anemisi ondan kaynaklanıyor dedi...sen yinede iyice bi araştır derim hatta direk deneyebilirsinde çok pahalı bişi değil 7.90 a almıştık...
ovado
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen cappcif » Pzr Nis 01, 2007 11:36 pm

ovado yazdı:canım ben bu zincoyu duymuştum eczacıya sordum saç ve tırnak uzamasına birebir dedi bende aldım hemen hatta bir arkadaşımla aldık fakat bende yan etki olarak şiddetli mide bulantısı yaptı kullanamıyorum şimdi arkadaşımda da tırnak uzatacağına olan tırnaklarınıda kırdı birer birer, aldığımız yere sorduk arkadaşım akdeniz anemisi ondan kaynaklanıyor dedi...sen yinede iyice bi araştır derim hatta direk deneyebilirsinde çok pahalı bişi değil 7.90 a almıştık...

cnm ne kadar sure içinde etkisini gosteriyor?yani gozle gorulur etki ediyosa ben de alip deneyeyim hemen tirnaklarim ve boyum icin ozellikle :oops:
Kullanıcı avatarı
cappcif
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen olite » Pzr Nis 01, 2007 11:51 pm

ya benimde kuzenim dun lmış bu ilacı kullanmaya başladı bakalım bi gelişme olursa ben haber ederim ama boy konusunda sanmıyorum ya belki gelişme çağındakiler için bi takviye olabilir ama yaş geçmiş artık bi faydası olass ahhh ahh keşke olsa şu boya bi çaree
Kullanıcı avatarı
olite
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Lizzy » Pzt Nis 02, 2007 12:40 am

Bana saç dökülmem için doktor yazmıştı 1 ay kullandım ama bariz b ifark göremedim ... çinko düzeyim düşüktü bi daha ölçtürücem ne alemde diye..boyu uzattıgını duymadım ama hiç ama sanmıyorum..
Kullanıcı avatarı
Lizzy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen cappcif » Pzt Nis 02, 2007 1:54 am

olite yazdı:ya benimde kuzenim dun lmış bu ilacı kullanmaya başladı bakalım bi gelişme olursa ben haber ederim ama boy konusunda sanmıyorum ya belki gelişme çağındakiler için bi takviye olabilir ama yaş geçmiş artık bi faydası olass ahhh ahh keşke olsa şu boya bi çaree

:lol: valla cnm ben de 18 sınırındayım şuan artık bu sene uzadım uzadım ama sanmıyorum tabi bu ilacın uzatacağını. annem omega 3 içeren balık yağı haplarından veriyo hergün uzasın diye bakalım bir umuttur içiyoruz :cry:
Kullanıcı avatarı
cappcif
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen nausikaa » Pzt Nis 02, 2007 2:19 am

Lizzy yazdı:Bana saç dökülmem için doktor yazmıştı 1 ay kullandım ama bariz b ifark göremedim ... çinko düzeyim düşüktü bi daha ölçtürücem ne alemde diye..boyu uzattıgını duymadım ama hiç ama sanmıyorum..

bana da aynen doktorum saç dökülmesi için vermişti çinko eksikliğimi gidermek için.saç dökülmem durdu şuan ama sanırım bu ilaçla alaksı yok.çünkü düzenli bi şekilde kullanamadım hiç.sürekli unutuyorum içmeyi.annem de kızıyo tabi :oops:
nausikaa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: zinco-c

Mesajgönderen sila1982 » Pzt Nis 02, 2007 10:45 am

olite yazdı:arkadaşlar bugun bu ilacında saç uzattığını duydum ayrıca tırnak ve boy uzatıyomuş dediler hiç kullanan varmı acaba

Ben de kullanmıştım bir ara saçımdaki değişimi kendim fark edemedim ama tırnaklarım hemen kırılmadı, fakat kan testi yaptırmadan kullanmamak lazım, kan testinde eğer çinko değerin düşük çıkarsa kullanmak en doğrusu.
Kullanıcı avatarı
sila1982
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen olite » Pzt Nis 02, 2007 10:49 am

ya aslında bendede kansızlık var ama bi doktora danışmak lazım tabii
Kullanıcı avatarı
olite
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: zinco-c

Mesajgönderen sila1982 » Pzt Nis 02, 2007 10:54 am

olite yazdı:arkadaşlar bugun bu ilacında saç uzattığını duydum ayrıca tırnak ve boy uzatıyomuş dediler hiç kullanan varmı acaba

Ben de kullanmıştım bir ara saçımdaki değişimi kendim fark edemedim ama tırnaklarım hemen kırılmadı, fakat kan testi yaptırmadan kullanmamak lazım, kan testinde eğer çinko değerin düşük çıkarsa kullanmak en doğrusu.
Kullanıcı avatarı
sila1982
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sila1982 » Pzt Nis 02, 2007 10:56 am

Kızlar pardon ya iki kez mesajım çıkmış bir ara sistem gitti ben de gitmedi zannettim. sorry
Kullanıcı avatarı
sila1982
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dietETHICC » Pzt Nis 02, 2007 11:42 pm

kızlar dikkat,zinco uzun süre kullanımda vücutta istenmeyen tüylenmeye yol açabiliyor..bir arkadasım küçük yaştaki kızı için kullanıyordu böyle bi yan etkisi olunca doktor sürekli kullanımdan olduğunu söylemiş...1 veya 2 ay kullanıp 1 ay ara vererek kullanın... :wink:
Kullanıcı avatarı
dietETHICC
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen olite » Sal Nis 03, 2007 4:56 pm

yaa iki gun önc kula gittim okulun ordaki eczaneye soriyim dedim ssordum ve nasıl olduysa ezaneden çıktığımda bi bakmşım almışım :lol: kafayı yicem yakında bugunde dedimki ya bu ilaçdan sanki bende var bi bakiyim dedim bi baktım aynısı zaten var doktor kan şuruplarıyla vermişti bunu boşuna almış oldum yani neyse bi bir ay deneyelim bakalım
Kullanıcı avatarı
olite
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Eece » Prş Nis 05, 2007 11:56 pm

bn yazın kullanmştm bnde çok fena mide bulantısı yaptı bnde sırf saçlarm uzasn die kullanmya başlamştım bnde bi tuhaflık war hep midem bulanıo yazdan sıcaktan güneş çarptı fln die düşünüodm baktım geçmio bide saçlarımı uzatcakya ilaçta hiç suç aramıorm sonra baktm yan etkleri mide bulntısı yazıo bıraktm saçlarm uzıcak diede yatak döşek yatamam sonçta
Kullanıcı avatarı
Eece
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen BANU81 » Cum Nis 06, 2007 1:13 pm

ben kansızlık tedavisi görürken demir hapıyla birlikte vermşti doktor...özellikle portakal suyu ile sabah kahvaltıdan önce al ki etkisi daha fazla olur demişti. 2 ay kullanıp 2 ay ara veriosun...1 sene sonra kan degerlerim normale donunce bıraktım...

bence mutlaka doktor kontrolunde alın, yan etkileri de var çünkü...
Kullanıcı avatarı
BANU81
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Mavi44 » Cum Nis 06, 2007 1:52 pm

Benim yeğenimde de bölgesel saç dökülmesi vardı.Dr u bu ilacı vermemizi istedi 1 aydır kullanıyor ve saçları yavaş yavaş çıkmaya başladı.Ama ona kan testi yapılmıştı ilaç verilmeden önce.
Kullanıcı avatarı
Mavi44
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Ejje » Prş May 03, 2007 5:06 pm

kullandım,saçlarımın uzamasında bi değişiklik olmadı ama saçlarımı çok güçlendirdi
Ejje
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gokche19 » Çrş May 09, 2007 8:31 pm

evet ya küvet tıkanırdı banyo yaparken saçımın dökülmesinden bugün kuaföre gittim süper güçlü saç diplerin var dedi hemde ilk kutu bitmeden :lol:
gokche19
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen kartanem » Sal May 22, 2007 10:42 am

geçen hafta doktora gittim... genel kontrol ve ağızımın içinde çıkan aftlar için. kan testi yapıldı ama baya bişeye bakıldı ve demir eksikliği birde çinko eksikliği çıktı :? ferrum fort ve zinco-c verdi doktor demir eksikliğnden kaynaklanan halsizlik sürekli uyku hali gibi şikayetlerim umarım azalır ama zinco-c bende işe yarar umarım çünkü heö saçlaeım çok dökülüyor hemde tırnaklarım çok çabuk kırılıyor bide soyuluyor kat kat... bakalım 1 haftadır içiyorum ne gibi sonuç alacağım... demir eksikliği tedavisi 6 ay sürecek ama çinko yu 1 ay kullanacaksın dedi doktorum....
Kullanıcı avatarı
kartanem
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen kartanem » Sal May 29, 2007 5:18 pm

içmeye başladıktan 3 gün sonra bir gece feci mi mide bulantısıyla uyandım uykumdan :evil: hemde uykumdan yaa bu nasıl bişeydir anlamadım.bi kaç gün daha dewam edince bulantım doktorumu arayıp sormadımda ama bıraktım ilacı. sonra kesildi mide bulantım,sizde yaşamışsınız demek ki görülebiliyor bu yan etki... ama öyle böyle değil :evil: neyse şimdi içmiyorum ama doktoruma sormalıyım bu durumu, bende çinko eksikliği çıkmıştı eminim başka bir yan hap verebilir... yan etkileri daha az olan :?
Kullanıcı avatarı
kartanem
Moderatör
Moderatör

Re: Zinco-c

Mesajgönderen melek26 » Sal Eki 28, 2008 7:42 pm

arkdadaşlar ben kullanıoyurm şuan doktorum werdi aşırı mide bulantısı yaptı bende ama bana yuzum için verdi doktor o şrubu ve yuzumde pütürükler kızarmalar yaptı.
melek26
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen paloma86 » Sal Eki 28, 2008 8:13 pm

mide bulantısı yan etkisi canım bendede aynı şey olmuştu kullanamadım o yüzden :confused:
Kullanıcı avatarı
paloma86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen liva » Pzt Ara 15, 2008 9:01 pm

bayanlar bu ilacı kullananların izlenimleri nelerdir????
Kullanıcı avatarı
liva
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen esra654 » Cmt Oca 24, 2009 1:28 pm

kızlar aman dikkat edin.aç karnına unutup içmeyin.felaket seyler yasattı bana bu zınco.apar topar doktor gittim.
Kullanıcı avatarı
esra654
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen FuLiaPeLiN » Cum Mar 06, 2009 10:22 am

esra654 yazdı:kızlar aman dikkat edin.aç karnına unutup içmeyin.felaket seyler yasattı bana bu zınco.apar topar doktor gittim.

Ya bana 3 gün önce halam getirdi eczacı kendisi..İlacı günde 1 kere tok iç dedi bende akşam yemeğinden sonra içiyorum. Yan etkisinide görmedim henüz.. Görmemde inş. bendede demir ve b12 eksikliği var.. Bu ilacı içince kendimi çok dirençli hissediyorum. İçinde c vitaminide olduğu için heralde tam bilmiyorum.. Normalde günde 15 saatten fazla uyuyorum o derece yorgun ve bitkin hissediyorum. Ama ilacı içmeye başladım düzeldi. :)
Kullanıcı avatarı
FuLiaPeLiN
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen happysky » Pzr Oca 02, 2011 3:07 pm

olite yazdı:yaa iki gun önc kula gittim okulun ordaki eczaneye soriyim dedim ssordum ve nasıl olduysa ezaneden çıktığımda bi bakmşım almışım :lol: kafayı yicem yakında bugunde dedimki ya bu ilaçdan sanki bende var bi bakiyim dedim bi baktım aynısı zaten var doktor kan şuruplarıyla vermişti bunu boşuna almış oldum yani neyse bi bir ay deneyelim bakalım

canım memnun kaldın mı denemişsindir herhalde..
Kullanıcı avatarı
happysky
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen hande95 » Pzr Mar 06, 2011 8:16 pm

ben bu ilacı yaklaşık 1,1 buçuk aydır kullanıorum mide bulantısı çok yapıo ama ben yemeği biraz bol tutuyorum o zaman bulantı geçio bazen bulandığpındada şekerli şeyler yiyorum geçirio ama bu gidişte heralde kilo alıcam
hande95
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen happysky » Pzt Mar 07, 2011 8:04 pm

ben 1 ay tok karına gunde 1 kez kullandım bende hiç mide bulantısı yapmadı, cildime de çok ama çok iyi geldi..
Kullanıcı avatarı
happysky
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen judas » Cmt Oca 19, 2013 1:51 am

Solgarın çinko takviyesini kullanıyorum, tok karnına içiyorum alalı 1ay oldu mide bulantısı problemi yaratmadı bende.
Kullanıcı avatarı
judas
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Dön Ürünler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir