Saç Uzatan Şampuanlar

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Re: Saç Uzatan Şampuanlar

Mesajgönderen angelique1 » Prş Oca 01, 2009 12:03 pm

blushcmm altapharma diye bir markanın.. almanyada rossmann'dan(buradaki watsons gibi bir yer) almıştım, yakının fln varsa getirtebilirsin çünkü çok memnun kaldım.. gerçekten işe yaradı :yeah:
Kullanıcı avatarı
angelique1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen blush » Prş Oca 01, 2009 3:52 pm

meLodys,
evet cnm balık yağı olarakta geçıyor. Benım tabletlerın ustunde omeg 3 yazıyor ama aynı şey aslında

angelique1,
tesekkur edrım cnm. Belkı burdada vardır bır bakım netten olmadı tanıdıklarım var dedığın gıbı yaparım. Tesekkur edrım :kiss:
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen meLodys » Prş Oca 01, 2009 10:02 pm

bende kullanmıştım balıkyağı hapını önceden...
oldukça besleyici olduğundan daha sonra kilo alımına sebep olduğunu duymuştum.
"eyeliner is art, but the first time, it's hard ;)"
Kullanıcı avatarı
meLodys
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cicito » Cum Oca 02, 2009 3:04 am

arkadaşlar ben son 2 yıldır head&sholders kullanıyorum ve şampuanımın bittiği bi güne denk gelmişim ve ipek şampuanın boyalı saçlar için olanını kullanmak zorunda kaldım istemeyerek inanmıycaksınız belki ama saçlaırmı ilk yıkamada fark ettim uzadığını ... bi ümit olur en azından saç uzatmak isteyenlere ..benim saçlarım uzadı çünkü ( 4 aydır aynı boydaydı saçlarım)
cicito
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blush » Cum Oca 02, 2009 10:13 am

meLodys ,
ınanmıyorum yaaaa bende 2 kılo aldım kaç gundur acayıp cnm sıkılıyor bak sımdı bu balık yqğından falan olabılır cunku yememde pekte bır değısıklık yok :crybaby:
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen meLodys » Cum Oca 02, 2009 10:50 pm

blush yazdı:meLodys ,
ınanmıyorum yaaaa bende 2 kılo aldım kaç gundur acayıp cnm sıkılıyor bak sımdı bu balık yqğından falan olabılır cunku yememde pekte bır değısıklık yok :crybaby:

bu kapsüller aynı zmnda kemikler için de faydalıymış ve boy uzamasına da yardımcıymış canım (faydası saymakla bitmiyo gibi, epey besleyici özellikte), bende bi süre kullanmıştım...
hatta adı marincap'tı.
"eyeliner is art, but the first time, it's hard ;)"
Kullanıcı avatarı
meLodys
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen blush » Cum Oca 02, 2009 10:55 pm

meLodys,
evet cnm cok fazla yararı var ama yok ben içmem artık yaa kılo aldırıyorumuş. korktum bıraz :confused:
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ozlemakis » Cmt Oca 10, 2009 11:01 pm

Arkadaşım Dax Supergro kullaıyor, 1 ay önce beraber almıştık. Saçları 4 parmak kadar uzadı. İkimizde bu kadar uzamasını beklemiyorduk. Gerçi regli dönemi öncesinde saç ve tırnak hızlı uzar birazcık regliside geç olmuştu arkadaşımın, onunda etkisi olabilir. Hala şaşkınız, sürmeye devam ediyor. :bye:
Kullanıcı avatarı
ozlemakis
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen daraprensesi » Pzt Oca 12, 2009 1:36 pm

dax supergro diye bahsettin yağ degil mi canım :dontknow:
Kullanıcı avatarı
daraprensesi
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen blush » Sal Oca 13, 2009 7:39 pm

Dax Supergro bende de var ama pek duzenlı kullanmadım saç dıplerımı yağlandırır dıye surmeyede cekınıyorum
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen melc » Çrş Oca 14, 2009 8:31 pm

saçımı yaklaşık 5 cm kadar kısalttırıp birde kat verdirince eski saçlarımı özledim halada basen üsülüyorum ama bi yandan iyide oldu en azından kırıklar falan gitti daha sağlıklı ama ben bakımı elden bırakmıcam hatta suan zeytinyağ badem yağı birde elidorun bakım kürleri vardıya onları uygulayıp sardım ve bugün başladım hergünde turp yemeye çalışıcam,malum saçlara iyi geliyormuş
saç uzatan turp olayını biara yapsammı dedim ama kokusu kötü falan duyunca şuan düşünmüyorum ama bi yandanda cabucak uzasın istiyorum :(
------ MelBaGs.BlogSpoT ------
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen melc » Cum Oca 16, 2009 8:17 pm

aksam hazırladım kızlar turplu suyu yumurta karıştırıp sürdüm sardm saçımı 1 saattir sacımda bakalım sonucu merak ediyorum,hemen uzamaz tabikide genelde güsel yorumlar almıs saçlar daha sağlıklı falan bakalım 1 aykadar üşenmezsem devam edeyim diyorum,aksam yıkadıgımda sonucları paylaşırım
yapmıcaktım ama bugün inadına sanki uzun uzun saçlı kızları gördüm eski saçlarımı ösledim :(
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen blush » Cum Oca 16, 2009 9:02 pm

melc ,
bende saçlarımı kestırdıım ustelık cok kısa :( goğusumun bıraz ustundeydı ama cok kotu vazıyetteydı sımdı bıraz katlı ve boynumun bıtış hızasında resmen bır karış. Bıran once uzasın ıstıyorum.
Benım elımde Keune dıye bır sampuan var saçlarımı uzatan sampuan oydu sımdı la roche ıle onu donuşumlu olarak kullanıyorum umarım bır once uuzatırız

Bırde organıxın saç uzamasını destekleyen kahvelı sampuanı var cnm elımdekılerı bıtırınce onu almayı dusunuyorum
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen melc » Cum Oca 16, 2009 9:25 pm

canım inşallah uzatabiliriz,benimde belimin oldukca altındaydı şimdi göğüs altına falan gelio biranda kısalınca cok kötü oldum,aslında sağlıklı uzaması açısından iyide oldu çok kırık vardı ama içimede oturdu açıkcası :(
şampuanda hımm aklımı çelmiyor deil ama şu turplu suyu devam etcem birde zeytinyağıyla bakım yapmaya başladım sonucları yazarım canım yararını görürsem,başka bisitede cok övmüşler bakalım
kısa zamanda sağlıklı eski uzunlukta saçlarımıza kavuşuruz inşallah :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen username » Cum Oca 16, 2009 9:54 pm

bu uzama konusu
oldğndan daha fazla
kırıkları onarmak anlamındamı- yoksa kısadan uzuna olarakmı
hücre yenilenmesi -saç diplerine A vitamini - bildğm kadryla :confused:
username
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen melc » Çrş Oca 21, 2009 1:54 pm

turplu yumurtalı karışımı yapmıştım kızlar 3 saat kadar bekleyip yıkadım ama yok kışın yapılcak sey deil üşüdüm valla havluyla falan sardım ama okadar saat ıslak saçla beklemek işkence oldu açıkcası yıkadıktan sonrada artı bi yumusaklık falan olmadı belki haftada 1 yaparım ama haftada 3 defa falan yok,ancak belki yazın
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen blush » Çrş Oca 21, 2009 3:18 pm

melc,
ben de kışın üşenıyoorum dediğin gıbı insan üşüyor.
ağızdan alınarak yapılan bazı kurler var bıtkısel ben de şimdi onları arastırıyordum :type:

username,
Bu başlık kırıkları duzeltmek için değil. Senın ıkıncı yazdığın gıbı kısa olan sacı hızlı bır sekılde uzatmak için
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen melc » Çrş Oca 21, 2009 3:29 pm

ewt canım saçımı uzatıcam derken hasta olucaktım :)
hımm nedense ben böle şeyler için hap alma olayına pek sıcak bakmıyorum gerçi bitkisel demişsin ama hani doğal yöntemleri uygularım ama bu cilt için o için vitamin haplar falan kullanılması bana nedense soguk geliyor.
Blush canım doğal bi yöntem bulursan paylaşırsan sevinirim ;)
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen blush » Çrş Oca 21, 2009 3:57 pm

melc,
Bıtkısel tarıflere bakıyorum cnm hap olayı banada hıc sıcakı gelmıyor.

İbrahım Saraçoğlunun kıtabında lavanta kuru vardı saça surulen suyu dokulmeyı içilen suyu ıse hızlı uzamasını sağlıyordu kıtap elımde olmadı için netten baktım ama aradığımı bulamadım onun yerıne bulduklarım;
.Turp 4 ay yenmeye devam edilirse saç uzar.( bunu doktolarda soyluyor dınlemıştım daha once)
. Ikı armutun suyu cıkarılır bır tatlı kasığı kuru maya ıle karıştırılarak bır ay içilir saçları uzatıp tırnakları guçlendırır.

.Susam Yağı ayda 3 defa başa sürülürse bu da saçı uzatır.
.Sinameki su ile kaynatılır,Susam Yağına karıştırılır tekrar ateşe koyup suyu uçana kadar kaynatılır.Elde edilen yağ ile saçlar oğulursa saçları çıkarıp uzatır.
.Üzüm Asması Suyu(250gr)_Su(100gr) birbirine karıştırılarak saçlar yıkanır.
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen baharrr » Cmt Oca 31, 2009 8:08 pm

kızlar bepanten evigen ve bemix aldım kullanan varmı
Kullanıcı avatarı
baharrr
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen 0004ANGEL » Sal Şub 10, 2009 10:56 am

ben aranıza yeni katıldım bende bir kuaför maduruyum nişanıma üç gün kala kuföre gittim saçımın güya kırıklarını aldıracaktım ama sacın tamamı gitti belimde olan saclarım omzuma geldi büyük bir şoktu beni için bende saç uzatan ürün olarak defne yagını duymuştum cok cabuk uzatıyormuş ama bu aktarda satılan degilde defne yagı hatayda daha cok oldugu için oranın halis defne yag yani tanıdıgı olan hataya denesin
0004ANGEL
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blush » Sal Şub 10, 2009 11:03 am

0004ANGEL ,
benım halam Antakyada yasıyor bızım ev o sabunlardan dolu zaten kendılerı yapıyorlar çok bır ıse yaradığı soylenemez cnm yanı babam yıllardır kullanır ama keldır bıraz kendısı, halam da aynı sekılde bende onların yolunda ilerlıyorum :laugh:

ben o sabunlardan kullanmadım yanı orta okulda falan yıkayıp saçlarımı cozemedığımı sem sert olduklarını falan hatırlıyorum bana yaramadı gıttı...
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen 0004ANGEL » Sal Şub 10, 2009 11:16 am

canım sabun degil yagını duydum ben kullanmadım ama kullananlar söyledi cok memnunlar ama bilemem cünkü kulanmadım
0004ANGEL
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen baharcikcik » Pzt Mar 02, 2009 1:09 pm

ben bugün dax supergro katı bakım yagından aldım sacları güclendirip daha hızlı uzattığı söyleniyo ancak katı olduğu için saçtan arındırılması zor oluyormuş saçımı çabuk yağlandırır diye korkuyorum :(
Kullanıcı avatarı
baharcikcik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen derzer » Sal Mar 03, 2009 4:44 pm

baharcikcik yazdı:ben bugün dax supergro katı bakım yagından aldım sacları güclendirip daha hızlı uzattığı söyleniyo ancak katı olduğu için saçtan arındırılması zor oluyormuş saçımı çabuk yağlandırır diye korkuyorum :(

canım çok az miktarda kullan acaip yağlandıryor ve arındırması gerçekten zor. ama saçı muhteşem yapıyor uzatıyor ve kırılmayı önlüyor. ben bayağı uzun süre kullandım.
Kullanıcı avatarı
derzer
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bethy » Sal Mar 03, 2009 7:35 pm

derzer yazdı:
baharcikcik yazdı:ben bugün dax supergro katı bakım yagından aldım sacları güclendirip daha hızlı uzattığı söyleniyo ancak katı olduğu için saçtan arındırılması zor oluyormuş saçımı çabuk yağlandırır diye korkuyorum :(

canım çok az miktarda kullan acaip yağlandıryor ve arındırması gerçekten zor. ama saçı muhteşem yapıyor uzatıyor ve kırılmayı önlüyor. ben bayağı uzun süre kullandım.

arkadaşlar bu dax nerde satılıyor? Aktarlarda falan mı??
Kullanıcı avatarı
bethy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen baharcikcik » Çrş Mar 04, 2009 12:49 am

derzer evet canım bende nette okuduğum yorumlardan yola çıkarak az kullanıcam çok yağlıymış ve çıkarması zor oluyormuş aynen senin söylediğin gibi teşekkür ederim canım :kissmuch:
bethy ben watsons dan aldım aktarlarda olmaz dax satan marketlerde olur heralde
Kullanıcı avatarı
baharcikcik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nurkelebek » Çrş Mar 04, 2009 11:28 am

dax supergro sac bakım yagından ben de kullandım arkadaşlar..fakat şimdi dolap bekliyor..zaten ömürlük bişiy...az az parmak uçlarıma yedirip saç derime masaj yapıyordum ve faydasını görmüştüm..uzamıştı saçlarım..fakat üşengeçlik işte kullanmıyorum şu anda :laugh:
Kullanıcı avatarı
nurkelebek
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen melonmelon » Çrş Mar 04, 2009 11:49 am

şampuan gibi haricen kullanılan yöntemler yerine bol bol pirinç tüketin kızlar
bu sefer de kilo alırsanız diyete başlarsınız artık :toofunny:
Kullanıcı avatarı
melonmelon
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen baharcikcik » Çrş Mar 04, 2009 4:57 pm

dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmayalım sonra :) bu seferde kilo vermenin çarelerini arar dururuz
Kullanıcı avatarı
baharcikcik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen yayen » Prş Mar 05, 2009 2:58 pm

saç uzatan ürünlereden daxsupergroyu denemiştim fakat bir faydası yok katı yağ zaten saç derisindeki gözenekleri daha çok tıkar bide bu ürünün bi benzerini markette gördüm aynı koku aynı kıvam ve renge sahip fakat briyantinmiş çok şaşırdım bir daha da dax supergroyu almadım sürülmesi zahmetli öle ahım şahım bi bakım sağlamadı yıpranmış saçlarda etkisi düşük malesef

daha sonra +hair plus saç uzatan şampunanını ve kremini kullandım saç uzamasında bir fark yok yanlız saçımı acayip derecede parlatmıştı saç tipim kuru olduğuna bu şampuanda bana uygun değildi yağlı saçlı olanlar için daha uygun gerçi her şaç tipine uygun diyor ama malesef benimkini dahada kuruttu :angryfire
Kullanıcı avatarı
yayen
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bethy » Pzr Mar 08, 2009 9:21 pm

nihayet dax supergro aldım dün, şu an saçımda duruyo tam 2 saattir ama sürmesi zormuş gerçekten. belli bölgelere çok geliyo, bazı yerlere hiç ulaşamıyosun, saçta dağıtamıyosun yani... yaklaşık 20 gündür de priorin kullanıyorum. saçım daha da uzamazsa ne diyim ben...
Kullanıcı avatarı
bethy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen guneess » Pzr Mar 08, 2009 9:40 pm

iş yerinde bi bayan arkadaş bioxin şampuan ve ampüllerini kullanıyor, çok çabuk uzadığına biz de şahit olduk kendiside söylüyor, bide bunu denemeyi düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
guneess
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen grace1986 » Pzr Mar 08, 2009 10:55 pm

Arkadaşlar entele otuyla yapılan karışımı ne sıklıkla kullanmamız gerek.Haftada kaç kez?Bir de saçın tamamına mı dibine mi sürücez??
Kullanıcı avatarı
grace1986
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bethy » Pzt Mar 09, 2009 8:54 pm

grace1986 yazdı:Arkadaşlar entele otuyla yapılan karışımı ne sıklıkla kullanmamız gerek.Haftada kaç kez?Bir de saçın tamamına mı dibine mi sürücez??

ben geçen sene kullanmıştım, saçımın tamamına haftanın neredeyse her günü yapıyordum ama bi faydasını göremedim, sadece içindeki sirke sebebiyle yumuşak ve parlak oluyodu saçlarım.
Kullanıcı avatarı
bethy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen baharcikcik » Sal Mar 10, 2009 11:02 am

grace1986 yazdı:Arkadaşlar entele otuyla yapılan karışımı ne sıklıkla kullanmamız gerek.Haftada kaç kez?Bir de saçın tamamına mı dibine mi sürücez??

haftada 2-3 kere saç diplerine sürülüp en az 2 saat bekleticeksin kafanı streç folyoyla sarmayıda unutma :)
Kullanıcı avatarı
baharcikcik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen grace1986 » Sal Mar 17, 2009 9:58 pm

Arkadaşlar iyiki varsınız,saçlarımdaki yanma ve koma yüznden resmen bunalıma girecektim,önerilerinizle ve paylaşımınızla içimi rahatlatıyorsunuz.Bugün Bakırköy tınaztepe pasajındaki bir aktardan saç yağı aldım.içinde saçı en çok uzatan bitkilerin karışımı var(12 bitki)yağ kullanan birkaç kişiden baya bir iyi şey duymuştum.Haftada iki kez kullanıcam umarım işe yarar :) Ayrıca moos ısırgan otlu şampuanı aldım o da uzamaya yardım ediyormuş...

Kızlar bir de şu turp ve yumurtalı karışımı yapmak istiyorum.Ama içine ne renk turp rendelicem?Bir de kabuklarıyla mı rendeleniyor??Bir de o turp mutlaka renkli bir su olacak saçın rengini boyamaz değil mi :( Kızlar turp ne renk,kabukla mı rendelenecek ve saçımızın rengini kesinlikle boyamaz değil mi?? Acil cevap bekliyorum lütfen
Kullanıcı avatarı
grace1986
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen grace1986 » Sal Mar 17, 2009 10:22 pm

Bu arada saçlarım röfleli yazmayı unuttum
Kullanıcı avatarı
grace1986
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen grace1986 » Cum Mar 20, 2009 9:59 pm

Kızlar ya çok canım sıkılıyor.Saçlarımın tepeleri hep koptu altta kalan kısım kedi tüğü gibi o kadar azki.Napıcam ben hep topuz yapıyorum resmen bunalımdayım :(Çıt çıtta aldım ama kendim takamıyorum napıcam ben yardım edin :(
Kullanıcı avatarı
grace1986
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nurkelebek » Cmt Mar 21, 2009 2:47 pm

melonmelon yazdı:şampuan gibi haricen kullanılan yöntemler yerine bol bol pirinç tüketin kızlar
bu sefer de kilo alırsanız diyete başlarsınız artık :toofunny:

:toofunny: aman ben almıyım canım :toofunny:
Kullanıcı avatarı
nurkelebek
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen grace1986 » Pzr Mar 22, 2009 9:05 pm

Arkadaşlar bu saç uzatan hair+ şampuanını nasıl sipariş edebiliriz bilginiz var mı?
Kullanıcı avatarı
grace1986
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen aiShwaRya » Pzt Mar 23, 2009 6:53 am

grace1986 siyah turp olursa daha etkili olur, merak etme saçını boyamaz. Ben yaptım ve etkisini gördüm. Siyah turp daha etkili imiş içindeki bir maddeden dolayı. Ama siyah bulamazsan kırmızı yada beyazda kullanabilirsin. Kabukları ile birlikte rendele evet. Haftada birkaç defa yapmaya bak etkisini görmek için.
Kullanıcı avatarı
aiShwaRya
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen grace1986 » Pzt Mar 23, 2009 9:18 pm

Aishya öncelikle cevabın için çok teşekkürler.Cevap beklerken aynen dediğin gibi yaptım başladım turplu suya,dediğinle aynı şeyi yapıyor olmama sevindim.Kızlar haftada iki kez bahsetiğim yağı iki kez de turplu suyu yapıyorum.Saçlarıma fön çektirmiyorum ancak evde biraz kendim düzeltiyorum.Şampuanımda moos ısırgan otlu saç uzamasına yardım eden şampuan.Şampuana 3-5 diş sarımsak koymak saçın uzamasına yardım ediyormuş ben de yaptım.Ve merak etmeyin asla sarımsak kokmuyor saçlar şampuan bastırıyor kokuyu.Emin değilim ama sanki bir haftada bile saçlarımın uzaması arttı gibi tavsiye ediyorum.Gelişmeleri anlatırım :)
Kullanıcı avatarı
grace1986
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen B4RB4R4 » Prş Mar 26, 2009 8:02 pm

arkadaslar bugun saclarımı kestırdım sadece kat verdırecektım kı :( :( kuafor kırpı verdı ve boyuda uzundu sımdı sacımın seklı cok ama cok ıgrencccccccccccccccccccccccccc :( cok pısmanım ben sampuan arıyorum uzatan bı fıkrınız varmı
chickendrella
Kullanıcı avatarı
B4RB4R4
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen bethy » Prş Mar 26, 2009 8:53 pm

dax super gro hakkaten super grow... Ya sürüyorum en az 1 saat bekletiyorum sonra banyo yapıyorum, banyo çıkışı bile saçımın uzadığını hissediyorum. kesinlikle deneyin, bişey kaybetmezsiniz.
Kullanıcı avatarı
bethy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen B4RB4R4 » Prş Mar 26, 2009 10:06 pm

benımde aklıma sımdı geldı benım 1 aydır kullanmadıgım evde yag karısımım vardı onu kullanım barı :laugh: bıde bu daxsupergro alım :banana:
chickendrella
Kullanıcı avatarı
B4RB4R4
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Candy1 » Prş Mar 26, 2009 10:14 pm

Bende ve kullanan arkadaşlarımda böyle bir etkisi olmadı... bende çok özenerek almıştım bir sürü hevesle ama yıkanınca bile saçlar yağlı kalıyor..Pek memnun kalmadım .uzatmıyoda ayrıca haftada bir kez sürüyodum 1 ay kullandım bıraktım

bethy yazdı:dax super gro hakkaten super grow... Ya sürüyorum en az 1 saat bekletiyorum sonra banyo yapıyorum, banyo çıkışı bile saçımın uzadığını hissediyorum. kesinlikle deneyin, bişey kaybetmezsiniz.
Kullanıcı avatarı
Candy1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen bethy » Cum Mar 27, 2009 7:00 pm

Candy1 yazdı:Bende ve kullanan arkadaşlarımda böyle bir etkisi olmadı... bende çok özenerek almıştım bir sürü hevesle ama yıkanınca bile saçlar yağlı kalıyor..Pek memnun kalmadım .uzatmıyoda ayrıca haftada bir kez sürüyodum 1 ay kullandım bıraktım

bethy yazdı:dax super gro hakkaten super grow... Ya sürüyorum en az 1 saat bekletiyorum sonra banyo yapıyorum, banyo çıkışı bile saçımın uzadığını hissediyorum. kesinlikle deneyin, bişey kaybetmezsiniz.

çok ilginç yaaa.. bana da entele hiç bi fayda etmemişti, ama bu daxta bariz fark var saçımda...
Kullanıcı avatarı
bethy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen B4RB4R4 » Cmt Mar 28, 2009 11:55 am

ayy kızlar su dax ı nerden alıyorsunuz bı fıkır verın mıgros tansaj gıbı yerlerde sampuan reyonunda felan bulunurmu
chickendrella
Kullanıcı avatarı
B4RB4R4
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen baharcikcik » Pzr Mar 29, 2009 1:52 am

ben watsons dan almıştım b4rb4r4 ama migrostada dax reyonunda bulabilirsin beyaz kova şeklinde zaten bende aldım ama henüz kullanmadım cünkü herkes sactan arıtılmadıgını söylüyor acaba dax ın sampuanını alıp supergro yu aldıgım günler onunlamı yıkasam diye düşünmüyo deilim :nanik:
Kullanıcı avatarı
baharcikcik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Ürünler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir