Saç Uzatan Şampuanlar

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Re: Saç Uzatan Şampuanlar

Mesajgönderen angelique1 » Prş Oca 01, 2009 12:03 pm

blushcmm altapharma diye bir markanın.. almanyada rossmann'dan(buradaki watsons gibi bir yer) almıştım, yakının fln varsa getirtebilirsin çünkü çok memnun kaldım.. gerçekten işe yaradı :yeah:
Kullanıcı avatarı
angelique1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen blush » Prş Oca 01, 2009 3:52 pm

meLodys,
evet cnm balık yağı olarakta geçıyor. Benım tabletlerın ustunde omeg 3 yazıyor ama aynı şey aslında

angelique1,
tesekkur edrım cnm. Belkı burdada vardır bır bakım netten olmadı tanıdıklarım var dedığın gıbı yaparım. Tesekkur edrım :kiss:
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen meLodys » Prş Oca 01, 2009 10:02 pm

bende kullanmıştım balıkyağı hapını önceden...
oldukça besleyici olduğundan daha sonra kilo alımına sebep olduğunu duymuştum.
"eyeliner is art, but the first time, it's hard ;)"
Kullanıcı avatarı
meLodys
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cicito » Cum Oca 02, 2009 3:04 am

arkadaşlar ben son 2 yıldır head&sholders kullanıyorum ve şampuanımın bittiği bi güne denk gelmişim ve ipek şampuanın boyalı saçlar için olanını kullanmak zorunda kaldım istemeyerek inanmıycaksınız belki ama saçlaırmı ilk yıkamada fark ettim uzadığını ... bi ümit olur en azından saç uzatmak isteyenlere ..benim saçlarım uzadı çünkü ( 4 aydır aynı boydaydı saçlarım)
cicito
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blush » Cum Oca 02, 2009 10:13 am

meLodys ,
ınanmıyorum yaaaa bende 2 kılo aldım kaç gundur acayıp cnm sıkılıyor bak sımdı bu balık yqğından falan olabılır cunku yememde pekte bır değısıklık yok :crybaby:
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen meLodys » Cum Oca 02, 2009 10:50 pm

blush yazdı:meLodys ,
ınanmıyorum yaaaa bende 2 kılo aldım kaç gundur acayıp cnm sıkılıyor bak sımdı bu balık yqğından falan olabılır cunku yememde pekte bır değısıklık yok :crybaby:

bu kapsüller aynı zmnda kemikler için de faydalıymış ve boy uzamasına da yardımcıymış canım (faydası saymakla bitmiyo gibi, epey besleyici özellikte), bende bi süre kullanmıştım...
hatta adı marincap'tı.
"eyeliner is art, but the first time, it's hard ;)"
Kullanıcı avatarı
meLodys
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen blush » Cum Oca 02, 2009 10:55 pm

meLodys,
evet cnm cok fazla yararı var ama yok ben içmem artık yaa kılo aldırıyorumuş. korktum bıraz :confused:
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ozlemakis » Cmt Oca 10, 2009 11:01 pm

Arkadaşım Dax Supergro kullaıyor, 1 ay önce beraber almıştık. Saçları 4 parmak kadar uzadı. İkimizde bu kadar uzamasını beklemiyorduk. Gerçi regli dönemi öncesinde saç ve tırnak hızlı uzar birazcık regliside geç olmuştu arkadaşımın, onunda etkisi olabilir. Hala şaşkınız, sürmeye devam ediyor. :bye:
Kullanıcı avatarı
ozlemakis
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen daraprensesi » Pzt Oca 12, 2009 1:36 pm

dax supergro diye bahsettin yağ degil mi canım :dontknow:
Kullanıcı avatarı
daraprensesi
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen blush » Sal Oca 13, 2009 7:39 pm

Dax Supergro bende de var ama pek duzenlı kullanmadım saç dıplerımı yağlandırır dıye surmeyede cekınıyorum
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen melc » Çrş Oca 14, 2009 8:31 pm

saçımı yaklaşık 5 cm kadar kısalttırıp birde kat verdirince eski saçlarımı özledim halada basen üsülüyorum ama bi yandan iyide oldu en azından kırıklar falan gitti daha sağlıklı ama ben bakımı elden bırakmıcam hatta suan zeytinyağ badem yağı birde elidorun bakım kürleri vardıya onları uygulayıp sardım ve bugün başladım hergünde turp yemeye çalışıcam,malum saçlara iyi geliyormuş
saç uzatan turp olayını biara yapsammı dedim ama kokusu kötü falan duyunca şuan düşünmüyorum ama bi yandanda cabucak uzasın istiyorum :(
------ MelBaGs.BlogSpoT ------
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen melc » Cum Oca 16, 2009 8:17 pm

aksam hazırladım kızlar turplu suyu yumurta karıştırıp sürdüm sardm saçımı 1 saattir sacımda bakalım sonucu merak ediyorum,hemen uzamaz tabikide genelde güsel yorumlar almıs saçlar daha sağlıklı falan bakalım 1 aykadar üşenmezsem devam edeyim diyorum,aksam yıkadıgımda sonucları paylaşırım
yapmıcaktım ama bugün inadına sanki uzun uzun saçlı kızları gördüm eski saçlarımı ösledim :(
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen blush » Cum Oca 16, 2009 9:02 pm

melc ,
bende saçlarımı kestırdıım ustelık cok kısa :( goğusumun bıraz ustundeydı ama cok kotu vazıyetteydı sımdı bıraz katlı ve boynumun bıtış hızasında resmen bır karış. Bıran once uzasın ıstıyorum.
Benım elımde Keune dıye bır sampuan var saçlarımı uzatan sampuan oydu sımdı la roche ıle onu donuşumlu olarak kullanıyorum umarım bır once uuzatırız

Bırde organıxın saç uzamasını destekleyen kahvelı sampuanı var cnm elımdekılerı bıtırınce onu almayı dusunuyorum
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen melc » Cum Oca 16, 2009 9:25 pm

canım inşallah uzatabiliriz,benimde belimin oldukca altındaydı şimdi göğüs altına falan gelio biranda kısalınca cok kötü oldum,aslında sağlıklı uzaması açısından iyide oldu çok kırık vardı ama içimede oturdu açıkcası :(
şampuanda hımm aklımı çelmiyor deil ama şu turplu suyu devam etcem birde zeytinyağıyla bakım yapmaya başladım sonucları yazarım canım yararını görürsem,başka bisitede cok övmüşler bakalım
kısa zamanda sağlıklı eski uzunlukta saçlarımıza kavuşuruz inşallah :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen username » Cum Oca 16, 2009 9:54 pm

bu uzama konusu
oldğndan daha fazla
kırıkları onarmak anlamındamı- yoksa kısadan uzuna olarakmı
hücre yenilenmesi -saç diplerine A vitamini - bildğm kadryla :confused:
username
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen melc » Çrş Oca 21, 2009 1:54 pm

turplu yumurtalı karışımı yapmıştım kızlar 3 saat kadar bekleyip yıkadım ama yok kışın yapılcak sey deil üşüdüm valla havluyla falan sardım ama okadar saat ıslak saçla beklemek işkence oldu açıkcası yıkadıktan sonrada artı bi yumusaklık falan olmadı belki haftada 1 yaparım ama haftada 3 defa falan yok,ancak belki yazın
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen blush » Çrş Oca 21, 2009 3:18 pm

melc,
ben de kışın üşenıyoorum dediğin gıbı insan üşüyor.
ağızdan alınarak yapılan bazı kurler var bıtkısel ben de şimdi onları arastırıyordum :type:

username,
Bu başlık kırıkları duzeltmek için değil. Senın ıkıncı yazdığın gıbı kısa olan sacı hızlı bır sekılde uzatmak için
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen melc » Çrş Oca 21, 2009 3:29 pm

ewt canım saçımı uzatıcam derken hasta olucaktım :)
hımm nedense ben böle şeyler için hap alma olayına pek sıcak bakmıyorum gerçi bitkisel demişsin ama hani doğal yöntemleri uygularım ama bu cilt için o için vitamin haplar falan kullanılması bana nedense soguk geliyor.
Blush canım doğal bi yöntem bulursan paylaşırsan sevinirim ;)
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen blush » Çrş Oca 21, 2009 3:57 pm

melc,
Bıtkısel tarıflere bakıyorum cnm hap olayı banada hıc sıcakı gelmıyor.

İbrahım Saraçoğlunun kıtabında lavanta kuru vardı saça surulen suyu dokulmeyı içilen suyu ıse hızlı uzamasını sağlıyordu kıtap elımde olmadı için netten baktım ama aradığımı bulamadım onun yerıne bulduklarım;
.Turp 4 ay yenmeye devam edilirse saç uzar.( bunu doktolarda soyluyor dınlemıştım daha once)
. Ikı armutun suyu cıkarılır bır tatlı kasığı kuru maya ıle karıştırılarak bır ay içilir saçları uzatıp tırnakları guçlendırır.

.Susam Yağı ayda 3 defa başa sürülürse bu da saçı uzatır.
.Sinameki su ile kaynatılır,Susam Yağına karıştırılır tekrar ateşe koyup suyu uçana kadar kaynatılır.Elde edilen yağ ile saçlar oğulursa saçları çıkarıp uzatır.
.Üzüm Asması Suyu(250gr)_Su(100gr) birbirine karıştırılarak saçlar yıkanır.
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen baharrr » Cmt Oca 31, 2009 8:08 pm

kızlar bepanten evigen ve bemix aldım kullanan varmı
Kullanıcı avatarı
baharrr
SüsLü
SüsLü

ÖncekiSonraki