Çam Terebentin ve Bademyağı

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Çam Terebentin ve Bademyağı

Mesajgönderen seclusion » Cmt May 12, 2007 10:25 am

arkadaşlar. yaklaşık 1 aydır şöle yapıyorum. 1 şişe çam terebentin aldım. yarısını şampuanıma döktüm. yarısını 1 şişe badem yağıyla karıştırdım. haftada 2-3 kere püskürtmeli şişeye koyduğum bademyağı+çam terebentini saçıma sıkıp 1-2 saat bekletiyorum. sonra çam terebentin koyduğum şampuanımla yıkıyorum. sonuç mükemmel.saçlarımda kepekten eser kalmadı. bu maskeden sonra saçlarım fönlü gibi havalı ve yumuşacık oluyor.çok güzel parlıyor. etkisine şaşıracaksınız. kış aylarındada şampuanımın içine 1 greyfurt sıkarım. bunuda bir dergide okumuştum parlaklık için. oda süper parlatıyor. her ikisinide tavsiye ederim. ve çam terebentin döktüğünüz şampuanın içindeki kimyasalları etkisiz hale getiriyor bilginize!
seclusion
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen seclusion » Cmt May 12, 2007 10:30 am

ayrıca çam terebentin saçlarıda çok çabuk uzatıyor. onu yazmayı unutmuşum.
seclusion
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cindy06 » Cmt May 12, 2007 10:43 am

harika senin için sevindim canım.Bende dün saç bakım yağı aldım aktardan içinde 10 çeşit yağ karışımı var bunun içinde çam terebenti de var.Senin yazını okuduktan sonra almaya karar vermiştim sonracıma gittim baktım daha karışık bi şey aldım ;bugün deneyeceğim umarım işe yarar :lol: :lol: deneme tahtası oldum çıktım artık nede olsa ama paracıklarıma yazık walla??
Kullanıcı avatarı
cindy06
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tibia » Cmt May 12, 2007 10:44 am

canım bunu keşke saç maskeleri başlığına yazsaydın.

http://www.itsbeauty.com/forum/viewtopic.php?t=620

ayrıca:

http://www.itsbeauty.com/forum/viewtopic.php?t=3359
tibia
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen seclusion » Cmt May 12, 2007 10:49 am

tibia yazdı:canım bunu keşke saç maskeleri başlığına yazsaydın.

http://www.itsbeauty.com/forum/viewtopic.php?t=620

ayrıca:

http://www.itsbeauty.com/forum/viewtopic.php?t=3359

canım yeni üyeyimde dur orayada yazayım. ama bu ayrı bişey yani şampunın içinede konuluyor ya ondan. dur orayada yazayım saol canım
seclusion
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen smilesel » Cmt May 12, 2007 8:15 pm

eşimin saçları felaket dökülüyordu..tutam tutam..bu karışımı şampuanın içine kattım bir haftada dökülme ve kepek kalmadı..çok etkili ikiside..kesinlikle dökülme ve kepek sorunu kullanmalı..
Kullanıcı avatarı
smilesel
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen seclusion » Pzt May 14, 2007 8:42 am

smilesel yazdı:eşimin saçları felaket dökülüyordu..tutam tutam..bu karışımı şampuanın içine kattım bir haftada dökülme ve kepek kalmadı..çok etkili ikiside..kesinlikle dökülme ve kepek sorunu kullanmalı..

evet canım bendede kalmadı kepek ve dökülme :D tavsiye ederim herkese :D
seclusion
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: çam terebentin + bademyağı harika!

Mesajgönderen nezuka » Pzt May 14, 2007 9:47 am

seclusion yazdı:arkadaşlar. yaklaşık 1 aydır şöle yapıyorum. 1 şişe çam terebentin aldım. yarısını şampuanıma döktüm. yarısını 1 şişe badem yağıyla karıştırdım. haftada 2-3 kere püskürtmeli şişeye koyduğum bademyağı+çam terebentini saçıma sıkıp 1-2 saat bekletiyorum. sonra çam terebentin koyduğum şampuanımla yıkıyorum. sonuç mükemmel.saçlarımda kepekten eser kalmadı. bu maskeden sonra saçlarım fönlü gibi havalı ve yumuşacık oluyor.çok güzel parlıyor. etkisine şaşıracaksınız. kış aylarındada şampuanımın içine 1 greyfurt sıkarım. bunuda bir dergide okumuştum parlaklık için. oda süper parlatıyor. her ikisinide tavsiye ederim. ve çam terebentin döktüğünüz şampuanın içindeki kimyasalları etkisiz hale getiriyor bilginize!

arkadaşım badem yağı yerine susam yağıda olurmu? susam yağı saçlara daha faydalıymış... verdiğin bilgiler içinde teşekkürler :bemine:
Kullanıcı avatarı
nezuka
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen lahika » Pzt May 14, 2007 9:54 am

seclusion yazdı:
smilesel yazdı:eşimin saçları felaket dökülüyordu..tutam tutam..bu karışımı şampuanın içine kattım bir haftada dökülme ve kepek kalmadı..çok etkili ikiside..kesinlikle dökülme ve kepek sorunu kullanmalı..

peki çam terebentin kurutmuyor mu saçlarınızı? ben bir ara denemiştim. şampuana koydum bi iki çorba kaşığı kadar bol bo lolsun diye :lol: ama inanılmaz kuruttu ve bol bol kepek yaptı :lol:

içine biraz da hint yağı mı ilave etmeliydim acaba? :roll:
Kullanıcı avatarı
lahika
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen seclusion » Pzt May 14, 2007 10:12 am

lahika yazdı:
seclusion yazdı:

peki çam terebentin kurutmuyor mu saçlarınızı? ben bir ara denemiştim. şampuana koydum bi iki çorba kaşığı kadar bol bo lolsun diye :lol: ama inanılmaz kuruttu ve bol bol kepek yaptı :lol:

içine biraz da hint yağı mı ilave etmeliydim acaba? :roll:

ilk bir hafta dipteki kepeklenmeleri temizlerken kepek oluşuyo canım. 200 ml şampuana 1 kapak koyuyorsun belki ondan kurumuştur çok koyduğun için. miktarı önemli.şampuanın içine yağ koyulmaz canım. saçların temizlenmez. maske olarak uygula yağları.
seclusion
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lahika » Pzt May 14, 2007 5:30 pm

hmm tamam =) tesekkur ederim seclusion :wink: ben de yarin ilk is cam terebentin alcam aktardan =)
Kullanıcı avatarı
lahika
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen seclusion » Sal May 15, 2007 7:52 am

lahika yazdı:hmm tamam =) tesekkur ederim seclusion :wink: ben de yarin ilk is cam terebentin alcam aktardan =)

rica ederim canım bi dene bakalım. bide duyduma göre boyalı saçı kurutuyormuş. ben boyaları kestirdim ucunda vardı. boyasız saçım kurumuyor. boyalı tarafları kuru kuru yapmıştı benimde. onlara durulanan krem sürüyodum. iyi oluyodu.öle yani canım. saçında boya varsa kuruttuğu doğrudur.
seclusion
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen seclusion » Prş May 17, 2007 2:03 pm

arkadaşlar kurumasına bi çözüm buldum. aynı ölçü elma sirkesi koyun bide şampuana. o yumuşatıyor maskeye koyun ben yaptım kuruluk gitti. hem çam terebentinin uzatmasından yararlanın hemde sirkenin yumuşaklığından oldumu canlarım yapın bunu kurumasın saçlar keçe gibi olmasın
seclusion
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen lahika » Prş May 17, 2007 9:08 pm

seclusion yazdı:arkadaşlar kurumasına bi çözüm buldum. aynı ölçü elma sirkesi koyun bide şampuana. o yumuşatıyor maskeye koyun ben yaptım kuruluk gitti. hem çam terebentinin uzatmasından yararlanın hemde sirkenin yumuşaklığından oldumu canlarım yapın bunu kurumasın saçlar keçe gibi olmasın

valla süper bi çözüm =D

sirke, cam terebentin, bal, birazcık da hint +jojoba+ zeytinyağı çok az ama =) olmaz mı
Kullanıcı avatarı
lahika
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Lizzy » Prş May 17, 2007 9:21 pm

ben camterebentinin bi faydasını göremedim :roll:
şampuana koymustum etk ietmedi pek..
Kullanıcı avatarı
Lizzy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lahika » Prş May 17, 2007 10:53 pm

CAMTEREBENTININ SAMPUANIN KIMYASALLARDAN GELEN ZARARLI ETKİLERINI YOK ETTIGI KONUSUNDA NE DUSUNUYORSUNUZ?
Kullanıcı avatarı
lahika
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen derinnnn » Prş May 17, 2007 11:00 pm

çam terebentin benimde işime yaramadı şampuna koyup bi kaç ay kullandım o kokusuna rağmen :evil: her saçın ihtiyacı farklı olabilir ama çok tavsiye edilen bi yöntem yararı vardır yine de :wink:
Kullanıcı avatarı
derinnnn
SüsLü
SüsLü

Re:

Mesajgönderen seclusion » Cum May 18, 2007 8:17 am

lahika yazdı:
seclusion yazdı:arkadaşlar kurumasına bi çözüm buldum. aynı ölçü elma sirkesi koyun bide şampuana. o yumuşatıyor maskeye koyun ben yaptım kuruluk gitti. hem çam terebentinin uzatmasından yararlanın hemde sirkenin yumuşaklığından oldumu canlarım yapın bunu kurumasın saçlar keçe gibi olmasın

valla süper bi çözüm =D

sirke, cam terebentin, bal, birazcık da hint +jojoba+ zeytinyağı çok az ama =) olmaz mı

canım o dediğin yağları maske olarak yap ama şampuana yağ koyma arıtamazsın sonra saçlarını. yağlar haricindekileri koyabilirsin saçlara
seclusion
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen seclusion » Cum May 18, 2007 8:19 am

Lizzy yazdı:ben camterebentinin bi faydasını göremedim :roll:
şampuana koymustum etk ietmedi pek..

haftada 2 kere maske olarak yaparsan etkisini göreceğine eminim canım
seclusion
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen seclusion » Cum May 18, 2007 8:21 am

seclusion yazdı:
lahika yazdı:

valla süper bi çözüm =D

canım o dediğin yağları maske olarak yap ama şampuana yağ koyma arıtamazsın sonra saçlarını. yağlar haricindekileri koyabilirsin saçlara

pardon yaw :lol: yağlar haricindekileri şampuana koyabilirsin yazacaktım yanlış olmuş. yağları maske olarak yap ve durula bence. şampuana çam terebentin ve sirke yeter :lol:
seclusion
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen seclusion » Cum May 18, 2007 8:22 am

lahika yazdı:CAMTEREBENTININ SAMPUANIN KIMYASALLARDAN GELEN ZARARLI ETKİLERINI YOK ETTIGI KONUSUNDA NE DUSUNUYORSUNUZ?

kesinlikle doğru çam terebentin konulan şampuan sulanır fark ettiyseniz. bunun sebebi kimyasalların etkisiz hale gelmesinden kaynaklanıyormuş kızlar
seclusion
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cevizlikek2 » Cum May 18, 2007 1:34 pm

bende yapmak istiyorum ama ya işe yaramazsa yada saçım yanarsa?yanar mı ki?
Kullanıcı avatarı
cevizlikek2
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen staphyle » Cum May 18, 2007 1:45 pm

seclusion yazdı:
lahika yazdı:CAMTEREBENTININ SAMPUANIN KIMYASALLARDAN GELEN ZARARLI ETKİLERINI YOK ETTIGI KONUSUNDA NE DUSUNUYORSUNUZ?

kesinlikle doğru çam terebentin konulan şampuan sulanır fark ettiyseniz. bunun sebebi kimyasalların etkisiz hale gelmesinden kaynaklanıyormuş kızlar

kızlar gercekten cam terebentın cok ıyı ama kımyasalların etkısını azaltacagı bana pek dogru gelmıyor lutfen yanlıs anlamayın
Kullanıcı avatarı
staphyle
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen seclusion » Cum May 18, 2007 1:59 pm

cevizlikek2 yazdı:bende yapmak istiyorum ama ya işe yaramazsa yada saçım yanarsa?yanar mı ki?

yok yaw niye yansın. hem nasıl yanacak allah aşkına nasıl yanmaktan bahsediyorsun canım :lol:
seclusion
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cevizlikek2 » Cum May 18, 2007 4:08 pm

:):):)yani yanmaktan kastım saç derimin yanması,kızarması vs.
bitki uzmanı bir tanıdığım çam terebentini direk sürmemem gerektiğini söylemişti
Kullanıcı avatarı
cevizlikek2
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen seclusion » Cum May 18, 2007 4:13 pm

cevizlikek2 yazdı::):):)yani yanmaktan kastım saç derimin yanması,kızarması vs.
bitki uzmanı bir tanıdığım çam terebentini direk sürmemem gerektiğini söylemişti

canım en baş sayfayı oku orda yazdım. tek sürülmez evet. maske yaparken yağlarla karıştırman gerek. şampuana koyunca tek olmuyor zaten canım karışım oluyor ben 2 aydır kullanıyorum neydeyse bişey olmuyor.
seclusion
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cevizlikek2 » Cmt May 19, 2007 8:51 am

dün yaptım....şampuanım yarısına geldiği için kapağın yarısı kadar koydum,şampuan sulandı...bugün daha canlı sanki saçlarım düzenli kullanmaya devamm edicem fikir için sonsuz teşekkürler....
Kullanıcı avatarı
cevizlikek2
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen seclusion » Cmt May 19, 2007 10:38 am

cevizlikek2 yazdı:dün yaptım....şampuanım yarısına geldiği için kapağın yarısı kadar koydum,şampuan sulandı...bugün daha canlı sanki saçlarım düzenli kullanmaya devamm edicem fikir için sonsuz teşekkürler....

canım içine 3-4 yemek kaşığı elma sirkesi koy daha yumuşak olacak saçların
seclusion
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cevizlikek2 » Cmt May 19, 2007 1:44 pm

biraz daha fazla çam terebentin koysam mı şampuana?
Kullanıcı avatarı
cevizlikek2
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen finduk » Cmt May 19, 2007 2:04 pm

cevizlikek2 yazdı:biraz daha fazla çam terebentin koysam mı şampuana?
hı koy bakalım sonra çam ağacı gibi kok fazla koyma kurutma saçlarını
Kullanıcı avatarı
finduk
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen staphyle » Cmt May 19, 2007 2:37 pm

o zaman yararından cok zararını gorursun cnm cok kurutuyo sacı fazla eklenıldıgınde
Kullanıcı avatarı
staphyle
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen seclusion » Cmt May 19, 2007 2:44 pm

yaw 200 ml e 1 kapak ona göre ayarla işte
seclusion
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ladia » Cmt May 19, 2007 4:39 pm

ben de ne zaman aktardan aldıım yağ karışımını kullansam saçlarımın uçları kuruyo sanki sanırım onun da içinde terebentin denen şey var
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen mahpeyker » Pzt May 21, 2007 9:54 pm

ya kızlar bu elma sirkesi tavsiyenizi dinleyerek sampuanıma karıştırdım,saçlarım gerçekten yumuşak oldu ama fönüm tutmadı bugün :( acaba havadan mı bilmiorum ama umarım öyledir
Kullanıcı avatarı
mahpeyker
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nausikaa » Sal May 22, 2007 12:26 am

kızlar ben de kullanmıştım birara çam terebentini şampuanla karıştırıp.bir dönem dökülmesini kesti ancak kullanmaya devam ettikçe etkisini kaybetti.dökülmeler yeniden başladı ben de birdaha denemedim.ancak saçımı kurutmuşmuydu onu çok net hatırlıyamıyorum
nausikaa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen clarins » Çrş May 23, 2007 10:11 am

ben yaklaşık 1 aydır cam terebentin ve bal karıştırdığım şampuanımı kullanıyorum saclarımdaki kapattıgım sarı balyajlar cok yıranmıştı.acıkcası benim sacımı hiç kurutmadı???ama sampuana karıştırdığım için saclarım ağırlaşır diye de korkuyorum :roll: bitlenmeyiz kızlar dimi :o
Kullanıcı avatarı
clarins
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen seclusion » Çrş May 23, 2007 10:58 am

clarins yazdı:ben yaklaşık 1 aydır cam terebentin ve bal karıştırdığım şampuanımı kullanıyorum saclarımdaki kapattıgım sarı balyajlar cok yıranmıştı.acıkcası benim sacımı hiç kurutmadı???ama sampuana karıştırdığım için saclarım ağırlaşır diye de korkuyorum :roll: bitlenmeyiz kızlar dimi :o

yok kız niye bitlenecen :lol: bitlenecen varsada bitlenmezsin çünkü çam terebentin çok güçlü bir bakteri düşmanı :lol:
seclusion
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Gozdem » Prş May 24, 2007 11:47 am

Kıslar bende kullandım bu karışımı ama saçlarım aksine daha çok yağlandı ben badem yağınıda karıştırmıştım içine ondanmıki acaba ama etkisi çok hertarafımda saçlar çıkmaya başladı ve dökülmesi kesildi fakat ara verip kullanma taraftarıyım çünkü bi müddet sonra dökülmeler yine başladı
Gozdem
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen clarins » Prş May 24, 2007 5:40 pm

seclusion yazdı:
clarins yazdı:ben yaklaşık 1 aydır cam terebentin ve bal karıştırdığım şampuanımı kullanıyorum saclarımdaki kapattıgım sarı balyajlar cok yıranmıştı.acıkcası benim sacımı hiç kurutmadı???ama sampuana karıştırdığım için saclarım ağırlaşır diye de korkuyorum :roll: bitlenmeyiz kızlar dimi :o

yok kız niye bitlenecen :lol: bitlenecen varsada bitlenmezsin çünkü çam terebentin çok güçlü bir bakteri düşmanı :lol:

canım cok sagol ama içim rahat değil saçlarım sanki yavaş yavaş yağlanmaya başladı ama şu da bi gerçek cidden saclarım daha hızlı uzadı farkedebiliyorum. :idea: sanırım bi müddet kullanmaya ara vericem. :wink:
Kullanıcı avatarı
clarins
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mahpeyker » Prş May 31, 2007 9:48 pm

geçen gün fönüm sanırım havadan dolayı tutmamış :lol:
elma sirkesini sampuanıma döktükten sonraki 4. yıkamada fln saçımda çok güzel değişiklikler oldu.o kuruluk hissini hiç yaşamıyorum ve yıkadıktan sonra sabah kalkınca harika lülelerim oluyo.çok teşekkür ederim arkadaşlar
Kullanıcı avatarı
mahpeyker
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen seclusion » Cum Haz 01, 2007 10:05 am

clarins yazdı:
seclusion yazdı:

canım cok sagol ama içim rahat değil saçlarım sanki yavaş yavaş yağlanmaya başladı ama şu da bi gerçek cidden saclarım daha hızlı uzadı farkedebiliyorum. :idea: sanırım bi müddet kullanmaya ara vericem. :wink:

canım bu yağlandırmıyo tam tersi yağını dengeliyo. sana niye öle yaptı anlamadım. bence başka birşeyden olabilir. çünkü benim hergün yağlanan saçlarım artık 3. gün yağlanır oldu. bence adet falan olabilirsin o zamanlarda saçlar çok yağlanır. ve hatta yeni bir ürün kullanmak için bile (cildiniz için veya saçınız için) adet günlerinizi tercih etmeyin çünkü yanıltabilir. adetten doğan problemleri o ürünün yaptığını sanabilirsiniz....
seclusion
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen gulos » Cum Haz 01, 2007 6:36 pm

o karışım nasıl canım tam tarif edermisin yani sadece şampuana çamterevertin katıcaz başa bişi yapıcakmıyız tatlım
Kullanıcı avatarı
gulos
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gulos » Cum Haz 01, 2007 6:40 pm

kızlar ben defne garlı adında zeytinyağlı bir şapuan kullanıyorum buna katsam olurmu acaba birde ben bu şampuandan önce birkaç yağdan oluşan karışımı 2 saat saçımda bekletiyorum :roll:
Kullanıcı avatarı
gulos
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen lodos09 » Pzt Haz 04, 2007 7:37 pm

çam terabentinin kokusunda raharsız olan arkadaşlarım.ben 3-4 yıldır duştan sonra hem vücuduma hemde taramadan ve kurutmadan öbce saçlarıma bolca gül suyu döküyorum hoş kokuyo.ayrıca bir ara sadece kokusu için saçıma menekşe yağı kullandım 2 gün saçım menekşe kokardı.bugün bend eçam terabenti aldım.aktar 200ml şampuana 2 kapak dedi.benim şampuanım 250 ml. 2.5 kapak çam terabenti 3 kapak elma sirkesi koydum.hayırlısı diyorum.başımıza bi iş gelmeden uzatsak şu saçları.ya sonunda hepimiz birer rapunzel olacağız ya da hep beraber kel kalacağız.bakalım
lodos09
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen clarins » Sal Haz 12, 2007 5:41 pm

seclusion yazdı:
clarins yazdı:
seclusion yazdı:

canım bu yağlandırmıyo tam tersi yağını dengeliyo. sana niye öle yaptı anlamadım. bence başka birşeyden olabilir. çünkü benim hergün yağlanan saçlarım artık 3. gün yağlanır oldu. bence adet falan olabilirsin o zamanlarda saçlar çok yağlanır. ve hatta yeni bir ürün kullanmak için bile
(cildiniz için veya saçınız için) adet günlerinizi tercih etmeyin çünkü yanıltabilir. adetten doğan problemleri o ürünün yaptığını sanabilirsiniz....

evet yaa vardı bende bi durumlar valla dayanamadım halen kullanıyorum simdilik daha iyi gibi saclarım.gerci o sıra bide gliss in sac bakım maskesini kullanıyodum.onun etkiside olabilir diyebilirim.saca fazla yüklendim sanırım. :roll:
Kullanıcı avatarı
clarins
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen 0293 » Çrş Haz 13, 2007 5:52 pm

Arkadaşlar, önceki sayfalarda uzun uzun anlatmışsınız ama birisi tam olarak anlatabilir mi? Çam terebentini mi şampuana ekliycez? Yani sadece bunu yapsak yeterli olur mu? Başka birşey yapacak mıyız? :cry:
Kullanıcı avatarı
0293
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen 0293 » Çrş Haz 13, 2007 6:13 pm

Ayrıca 100 ml'me 1 kapak nasıl oluyor? Neyin kapağıyla? :lol:
Kullanıcı avatarı
0293
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen masumx » Prş Haz 14, 2007 9:22 am

evet sadece çam terebentini de ekleyebilirsin yada beraberinde bi iki damla badem yağı veya bi iki damla jojoba yağı(parlaklık için) veya 1 tatlı kaşığı bal koyabilirsin.saç tipine göre karar ver. normal ,yağlı,kuru..mesela kuru saçlara çam terebentin fazla tavsiye edilmiyor çünkü saçı daha çok kurutuyormuş...ama onunla beraber badem yağı koyarsan dengelenebilir.

ayrıca arkadaşların kapaktan kastı şampuanın kapağı olmalı.. :)
Kullanıcı avatarı
masumx
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen 0293 » Prş Haz 14, 2007 4:02 pm

Teşekkürler canım :lol: En yakın zamanda denemeye başlıycam.Benim saç derimede iui gelir ins :cry:
Kullanıcı avatarı
0293
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tibia » Prş Haz 14, 2007 4:07 pm

ben de çam terebentin şişesinin kapağı diye düşünmüştüm :o
tibia
BaKımLı
BaKımLı

Sonraki

Dön Ürünler

Kimler çevrimiçi