Saçı Isıya Karşı Koruyan Ürünler

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Re: Saçı Isıya Karşı Koruyucu Ürünler

Mesajgönderen billiejean » Cum Şub 22, 2008 3:19 pm

Biosilk, Frederick Fekkai, Joico ve Aquage en çok beğenilen önerilen ürünlerden...

Spreyden çok elime alıp elle hafif dokunuşlarla saçıma yayabileceğim bir ürün istiyorum ben. Ama çok iyiyse sprey de olabilir tabü :music:

Hem parlaklık versin... Hem UV koruması olsun.... Hem elektriklenmeyi alsın :innocent:

Araştırmalarım sürecek :P
Kullanıcı avatarı
billiejean
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen Pixie79 » Cum Şub 22, 2008 4:30 pm

Özlem'cim benim için de ürünün saçlarımı ağırlaştırmadan, söndürmeden koruması önemli.. Bazı saç ürünleri saçı yumuşacık yapıyor ama hızlı yağlanmasına sebep oluyor, sevmiyorum :roll:

Saç ürünleri ile ilgili http://www.folica.com/haircare.htm sitesini çok seviyorum... Çoğu Tr'de olmayan ürünler ve de buraya gönderimi yok.. Ancak kullanıcı yorumları, fotolar, kategorilendirme, ürün çeşitliliği açısından süper... Hele saç düzleştiricileri görünce şok olmuştum, eğer elimde olmasa sitede beğenilen ürünlerden birini alırdım herhalde...
Kullanıcı avatarı
Pixie79
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen muhendis » Cum Şub 22, 2008 5:07 pm

aynen yıldızcığım ya bende çoğu ürün saçı yumuşacık yaptığı ancak çabuk yağlandırdığı için sevmiyorum...frederick fekkai volum spreyini kullanıyorum şu senin fön sütünüde merak ettim daha önce görmüştüm ama dikkat etmemişim ne olduğuna..bu üründe saçı çabuk yağlandırıyormu?
Kullanıcı avatarı
muhendis
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen billiejean » Cum Şub 22, 2008 5:09 pm

Ben de saçımı hemen yağlandıran ürünlerden nefret ediyorum, Dax'ın fön sonrası yatıştırıcı wax'ı var bende, kuaförümün tavsiyesiyle aldım, ilk sürüşte çok güzel yapıyor, pürüzsüz bir etki bırakıyor, sanki röflelerimi daha bir belirginleştiriyor gibi ama saçı çoookk hızlı yağlandırıyor :x

Frederick Fekkai'nin hair gloss'u varmış, güzel bir ürüne benziyor. Strawberry'de de satılıyor hem de.

Bu arada bu site harikaymış, deminden beri geziyorum :yeah:
Kullanıcı avatarı
billiejean
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen ladia » Cum Şub 22, 2008 7:48 pm

bende wella nın düzleştirici köpüğü var onu kullanıyordum bir ara, ama gittiğim bir kuaför bu tür ürünlerin saçları sertleştirdiğini ve iyice kırdığını söyledi, ben de o güden beri kullanmadım bir daha, gerçekten olabilir mi böyle bir şey?
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Pixie79 » Cmt Şub 23, 2008 5:28 pm

Mühendis'cim Loreal Fön Çekme Sütü yağlanmayı hızlandırıyor açıkcası.. Ama saç düzleştirici kullanırken fark ettiriyor bence.. Daha hızlı düzleşiyor, saçlarım kolayca açılıyor... Ama benim asıl beklentim düzleştirici etki değil, koruyucu etki aslında canım...
Saçlarım ince telli bi de röfleli olunca cidden özel ilgi istiyor yaww... :|
Billie'cim Dax'ın birçok ürününü denedim canım ama dediğin gibi inanılmaz yağlandırıyor, hele biraz fazla kaçarsa.. :confused: Kısa saçta çok güzel şekil verilebiliyor ama uzun saçı yapıştırıyor işte... :roll:
Siteyi seveceğini tahmin ediyordum canım :yeah: ;)
Kullanıcı avatarı
Pixie79
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen etsote87 » Pzr Şub 24, 2008 3:39 pm

saç düzleştirici kullanmadığım ve ince telli saçlarımı kıvırcıktan başka bişi çok göztermediği için fön sütü vs..kullanmadım ama wellw ısı koruyuculu bukle köpüğü kullanıyorum,seviyorum bu köpüğü :yeah: ısıya karşı koruyomudur bilmeme ama köpük sürüp kurutuyorum :blushing:
Kullanıcı avatarı
etsote87
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen billiejean » Çrş Şub 27, 2008 5:07 pm

ladia yazdı:bende wella nın düzleştirici köpüğü var onu kullanıyordum bir ara, ama gittiğim bir kuaför bu tür ürünlerin saçları sertleştirdiğini ve iyice kırdığını söyledi, ben de o güden beri kullanmadım bir daha, gerçekten olabilir mi böyle bir şey?

Evet böyle birşey okudum, içeriğinde silicon içeren saç bakım ürünleri zamanla saç telini inceltip geri dönülmez biçimde hasar veriyormuş. O nedenle silikon içermemesine dikkat etmek gerekiyor...
Kullanıcı avatarı
billiejean
Moderatör
Moderatör

Re: Saçı Isıya Karşı Koruyan Ürünler

Mesajgönderen ladia » Çrş Şub 27, 2008 7:53 pm

özlemcim yazdığını okur okumaz gittim baktım kullandığım ürünün içeriğine, silikon yazmıyor, ama paraben varmış malesef, sanırım bu tarz ürünlerde köpükten ziyade sprey filan seçmek lazım...
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Sarem » Çrş Şub 27, 2008 10:29 pm

Kızlar ben de john frieda kullanıyorum frizz-ease serum ve leave in conditioner kullanıyorum memnunum ama mucizevi de değil yani :?
http://beauty-n-fashionlove.blogspot.com/
Kullanıcı avatarı
Sarem
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen romneya » Cum Şub 29, 2008 9:12 pm

kızlar bende de elektriklenmeyi onleyen, saca parlaklık veren ''citre shine-shine miracle polishing serum'' var.Ayrıca sacı ısıdan korumaya yardımcı da yazıyor ustunde.duzlestirdikten sonra kullanınca saclar parıl parıl oluyor,saglıklı gorunum için birebire :yeah:
Yaş:27, Cilt tipi: Karma/Hassas, Saç Rengi: Koyu Sarı-Açık Kahve,
Göz Rengi:Kahverengi
Kullanıcı avatarı
romneya
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen elan » Cum Şub 29, 2008 9:49 pm

aa ondan bende de varda bir türlü bilemedim ıslakken mi sürücem, kuruyken mi. nemliyken sürdüm bi kaç kere sen nası kullanıyosun cnm?
Kullanıcı avatarı
elan
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen romneya » Pzt Mar 03, 2008 10:39 am

canım ben tamamen kuruyken sacım kullanıyorum,o zaman parlak ve saglıklı duruyor.nemliyken de denedim kuruyunca parlak olmadı.o nedenle kuruyken tavsiye ederim.koruyucu ozelligi ıslakken de kuruyken de saglanıyordur bence,parlaklık için kuru dene canım :bye:
Kullanıcı avatarı
romneya
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen partlycloudy » Pzt Mar 03, 2008 11:51 am

Resim

ben en son bunu aldım, saça ıslakken sürüyorum ve kesinlikle düzleştirme sonrası uçuşmayı engelliyor çok memnun kaldım umarım zaman içinde kullandıkça bakımda yapmış olur hem kolay şekil verip hemde bakım yapsa keşke :roll:
Kullanıcı avatarı
partlycloudy
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen elan » Pzt Mar 03, 2008 8:04 pm

romneya; hmm tamamdır cnm bi dahakine öyle denencek :lol:
Kullanıcı avatarı
elan
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen romneya » Sal Mar 04, 2008 3:05 pm

bir de oyle dene bakalım canım,deneyince bilgilendir bizi işi yaradı mı yaramadı mı diye :bye:

kızlar sacınızı duzlestirmeden once ısıya karsı koruyucu kullanıyor musunuz? duzlestiricinin plakaları bozulmaz mı?kullanmazsak da sacımız yıpranır?nasıl kullanıyorsunuz acaba?
Kullanıcı avatarı
romneya
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Pixie79 » Sal Mar 04, 2008 3:32 pm

Romneya saçı ısıya karşı koruyan ürünleri düzleştirme öncesi sürmek gerekiyor.. Zaten içlerindeki bazı maddeler ısıyla beraber aktive oluyormuş..
Kullanıcı avatarı
Pixie79
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen esraexx » Sal Mar 04, 2008 3:41 pm

kızlar select in mavi suyu var sprey şeklinde kuaförlerde saçı açmak için fönden önce kullanılıyo ben onu kullanıyorum saçım çok güzel şekil alıyo kendim evde fön çekiyorum hem elektriklenme olmuyor hemde kolay şekil alıyor ayrıca önceden fönden sonra saç uçlarımda kuruma olurdu şimdi hiç olmuyor :yeah: buna benzer ürünler farklı markalardada var bi markette sarıkız adlı markanın buna benzer bir ürününü gördüm hem fiyatı daha uygundu 12 ytl gibi select in ise sanırım 30 ytl idi :bye:
Kullanıcı avatarı
esraexx
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen romneya » Sal Mar 04, 2008 6:31 pm

Pixie79 yazdı:Romneya saçı ısıya karşı koruyan ürünleri düzleştirme öncesi sürmek gerekiyor.. Zaten içlerindeki bazı maddeler ısıyla beraber aktive oluyormuş..

tesekkurler pixie :flowers: ben de o sekilde kullanayım bari ama duzlestirici bozulmaz umarım erkenden :bye:
Kullanıcı avatarı
romneya
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Pixie79 » Cum Mar 07, 2008 9:10 am

Rica ederim Romneya :) Düzleştiricinin plakalarında kalan tortuları nemli bezle siliyorum.. ;)
Kullanıcı avatarı
Pixie79
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen lilium74 » Cum Mar 07, 2008 10:46 am

düzleştiricimi aldığım yerdeki kız kesinlikle ddüzleştirme işleminden önce saçınıza hiçbirşey sürmeyin dedi hemde bikaç kez ısrarla tekrarlayarak söyledi....banada tuhaf geldi peki o zaman bu ısıya karşı koruyan ürünlerin ne anlamı var ki... :innocent: sadece fön içinmi...
Kullanıcı avatarı
lilium74
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen Pixie79 » Cum Mar 07, 2008 11:05 am

Aytül'cüm kız atmışş... Dediğin gibi özellikle saç düzleştiricilerle kullanılması için üretilmiş bir sürü ürün var, muhtemelen o arkadaşın bunlardan haberi yoktur.
Folica diye bi sitenin linkini vermiştim, orada "Heat Protection" diye başlı başına bir kategori var bu ürünlerle ilgili..
Bir de şu uygulamada da uzman öneriyor özellikle ;)
http://www.videojug.com/film/richard-as ... aighteners
Kullanıcı avatarı
Pixie79
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen jeny » Cmt Mar 15, 2008 4:54 pm

Kızlar kuaförüm LAKME L2 adında bir ürün önerdi,fönden/düzleştiriciden önce kullanılan mavi bir sprey,kuaförüme güvenip dün aldım,henüz kullanmadım (sonucu yazarım :lol: ) ürünü bilen ya da kullanan var mı?
Kullanıcı avatarı
jeny
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen billiejean » Pzt Mar 17, 2008 4:03 pm

Düzleştirme öncesi kullanmak için bir süre araştırıp sonunda Kiehl's Heat Protective Silk Straightening Cream aldım, 150 ml bir tüpte ilk aldığımda uzun süre gider gibi gelmişti, ama akışkan bir losyon ve saçlar losyonu inanılmaz absorbe ediyor, ben de sürdükçe sürdüm, kısa sürede bitecek gibi görünüyor. Saçıma ise çok ekstra bir etkisi olmadı malesef. Düzleştirmeyi kolaylaştırdı ve dayanıklılığını biraz daha artırdı gibi, ama benim istediğim parlak, ipeksi görünümü vermedi, halbuki okuduğum yorumlarda saçları çok parlattığı söyleniyordu :roll: Yalnız şöyle bir fark oldu, saçlarıma dokunduğumda acaip bir yumuşaklık var, çok çok yumuşak oldu, yine de saçlarımın görünümü aynı, yalnız düzleştirirken bu sefer çıtır çıtır sesler gelmedi, umarım bir koruma sağlamıştır saçlarıma. Bir süre daha kullanmaya devam etikten sonra etkisi daha iyi belli olur diye düşünüyorum...
Kullanıcı avatarı
billiejean
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen partlycloudy » Pzt Mar 17, 2008 4:25 pm

billijean, absorbe etmek ne demek :roll: ;)
Kullanıcı avatarı
partlycloudy
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen billiejean » Pzt Mar 17, 2008 5:11 pm

partlycloudy yazdı:billijean, absorbe etmek ne demek :roll: ;)

yani saçlarım bu kremi anında emiyor, emerek yokediyor, görünmez kılıyor, içine alıyor, hapsediyor vs...
Kullanıcı avatarı
billiejean
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen esraexx » Pzt Mar 17, 2008 5:42 pm

jeny yazdı:Kızlar kuaförüm LAKME L2 adında bir ürün önerdi,fönden/düzleştiriciden önce kullanılan mavi bir sprey,kuaförüme güvenip dün aldım,henüz kullanmadım (sonucu yazarım :lol: ) ürünü bilen ya da kullanan var mı?

canım ona benzer bir ürün aldım bende kuaförümden selective nin mavi suyu ayrıca senin dediğim ürünüde biliyorum hemen hemen aynı tarz ama çok iyi ürünler saça parlaklık veriyor ve saçı ısıya karşı koruyup nemlendiriyor :yeah:
Kullanıcı avatarı
esraexx
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen jeny » Pzt Mar 17, 2008 7:13 pm

Haklısın Esracığım, dün kullandım,gerçekten parlaklık veriyor,umarım ısıya karşı koruma etkiside güçlüdür :P bakalım kullandıkca göreceğiz artık :yeah:
Kullanıcı avatarı
jeny
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen romneya » Pzt Mar 17, 2008 7:24 pm

Kızlar arkadasım ''Rene Furterer'' markasının ''Naturia'' sampuanını kullanıyor ve inanılmaz memnun.Bu markanın ısıya karsı koruyucu spreyi de varmıs.Almayı düşünüyorum.Kullanan,bilen var mı?
Kullanıcı avatarı
romneya
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen missceren » Sal Mar 18, 2008 12:26 am

lilium74 yazdı:düzleştiricimi aldığım yerdeki kız kesinlikle ddüzleştirme işleminden önce saçınıza hiçbirşey sürmeyin dedi hemde bikaç kez ısrarla tekrarlayarak söyledi....banada tuhaf geldi peki o zaman bu ısıya karşı koruyan ürünlerin ne anlamı var ki... :innocent: sadece fön içinmi...

canım neden öyle dediğni tahmin edebiliyorum..bende philips var ve öncesinde sürdüğüm kremlerden dolayı düzleştirici kısmı kötü oldu.ayrıca saça krem tarzı birşeyi sürüp hemen düzleştirdiğinde saçlar daha çok yanıyor çünkü krem saça hafif bir ıslaklık veriyor.ama kaliteli bir ürün kullanırsan ve bir süre beklersen bence bir sorun olmaz.
Kullanıcı avatarı
missceren
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen esraexx » Sal Mar 18, 2008 3:00 pm

canım dediğin gibi krem tarzı saçı yumuşattığı için daha çok ısıyla birlikte zarar görmesine neden olabilir saçın bence sıvı şeyler daha koruyucu bunlarda kuaförlerde satılanlardan tercih edilebilir ben öle kullanıyorum çünkü ...
Kullanıcı avatarı
esraexx
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ladia » Sal Mar 18, 2008 4:59 pm

kızlar saç koruyucu köpükler hakkında ne düşünüyorsunuz peki?
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen romneya » Pzr Mar 30, 2008 5:53 pm

kızlar saç düzleştirici için bu koruyucu ürün nasıldır? kullanan var mı?

Resim
Kullanıcı avatarı
romneya
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen picaruz » Çrş Nis 02, 2008 7:58 am

Kızlar ben loreal'in hot boucl spreyini kullanıyorum ısıyla şekillendirilen saçlar için..Vigoyla kurutmadan ya da bigudiyle sarmadan önce sıkıyorum..Bir de hot straight var onu denemedim ama fön çekme sütü gibi bişey sanırım..Bu ürünleri kozmetikçilerde göremez oldum..Kullanan ya da kaldırıldı mı bilen var mı?
Kullanıcı avatarı
picaruz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen etsote87 » Çrş Nis 02, 2008 12:06 pm

yaa benim merak ettiğim bir sprey bu aslında,bu pembe şişesi olan değil mi? kararsız kalmıştım köpük almıştım bu yüzden...işe yarıyorsa deneyebilirim,sen memnunmusun,hala satılıyor bu arada mesela migrosta :innocent:
Kullanıcı avatarı
etsote87
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen picaruz » Sal Nis 08, 2008 9:18 am

Bence çok işe yarıyor,ısıtmalı bigudilerimi onu sıkmadan sararsam lülelerim hemen düşüyor..Biraz sert oluyo tabi ama sonuçta sprey..Vigoyla kullanımda da faydasını gördüm...Ben Cevahir'deki Watsons'ta da Migros'ta da bulamadım..Artık gelmediğini söylediler...Ama Cosmocity'de bir sürü buldum :lol:
Kullanıcı avatarı
picaruz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bolkozmetik » Çrş Nis 16, 2008 2:55 pm

Ben bugün Schwarzkopf GLISS Nutri-protect 80 derece ısıya karşı koruyucu kür aldım çingene pembesi renginde. Üzerinde saç krutma makinesi resmi de var. Şampuanı ve kremi de çıkmış. İlk kez gördüm zaten.hassas, Kuru ve donuk saçları fön ısısına karşı koruyup yoğun parlaklık verdiği yazıyor üstünde deniycez bakalım. ;)
Kullanıcı avatarı
bolkozmetik
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen etsote87 » Cum May 30, 2008 3:29 pm

canım bugün bu ürünü alıcaktım bende..ama çok fazla saç ürünüm var işe yaramayanlar çoğunlukta..nasıl ne derece memnun kaldın sen?
En son Pixie79 tarafından Cum Şub 13, 2009 4:02 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Gereksiz alıntı silindi.
Kullanıcı avatarı
etsote87
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen NLCNSDW » Pzr Haz 29, 2008 6:14 pm

Kızlar bnde maşa fln yapıyorum saçlarıma ısıdan koruyan güzel bi ürün tavsiye edermisiniz...Trde olmayan bi üründe olabilir..
Beautyruless
Kullanıcı avatarı
NLCNSDW
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen xastex » Çrş Tem 30, 2008 10:20 pm

romneya yazdı:kızlar saç düzleştirici için bu koruyucu ürün nasıldır? kullanan var mı?

Resim

ben de bu ürünü merak ediyorum :dontknow:
Kullanıcı avatarı
xastex
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kokoshbarbie » Pzr Eyl 28, 2008 7:09 pm

lilium74 yazdı:düzleştiricimi aldığım yerdeki kız kesinlikle ddüzleştirme işleminden önce saçınıza hiçbirşey sürmeyin dedi hemde bikaç kez ısrarla tekrarlayarak söyledi....banada tuhaf geldi peki o zaman bu ısıya karşı koruyan ürünlerin ne anlamı var ki... :innocent: sadece fön içinmi...

çünkü bazı düzleştiricilerin plakaları düzleştirmeden önce sürdüğümüz ürünlerden zarar görebiliyo.ama bende sürüyorum düzleştirmeden önce serum.
Kullanıcı avatarı
kokoshbarbie
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen freedoom » Prş Eki 02, 2008 7:43 pm

merhaba arkadaslar ben siteyi çok beğendim ve yeni üye oldum ayrıcada bnm sorunuma kesn bir çözüm kapısı olucağına inanıyorum.. :(
ben yaklaşık 2 senedir düzleştirici kullanıyorum düzleştiricimin markası phılıps salonstraight pro xl bu zamana kdr çok beğeniyordm ve saçlarım her düzlştrmeden sonra sağlıklı görünüyordu fakat şimdi o kdr pişmanımki anlatamam 2 sene süresince düzlştrmedn önce herhangi bir ürün kullanmamıştm saçlarıma çok büyük hata yapmısım :( :( şimdi saçlarımın ucları kırıldı ve bi bölümü yanmıs durumda ne yapıcağımı şaşrdm dısarı çıkmaya utanıyorum o kdr kötü bi durumdayım ve eskiden hızla uzayan saçlarımın uzaması durdu yaklaşk 2 aydır kullanmıyorum kullanmayı bıraktm uzamasını ve kendisini toparlamasını bekliyorum birtakım yağlar fln sürüyorum ama olacak gibi değil şimdi kuaföre gidip uclarını aldırıp yanmıs kısımlarınada kat attrp bu iğrenc görünümden kurtulmaya çalışıcam bu sizce iyi bir fikirmi baska fikri olan varsa paylaşrsanız sevinirim kuaför işlemnden sonra saçlarımı tekrar düzlştrmeye baslıcam tabiki birtakım önlemler alıcam sizin sayenzde bu acıdan bana saçlarımı ısıya karsı koruyabilecek ve aynı zamanda mat görünümünden kurtabilecek bir ürün tavsiye ederseniz çok sevinirim bu durumuma söyliyecek ne gibi şeyleriniz var paylaşrsanız sevinirim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
freedoom
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kokoshbarbie » Pzt Eki 06, 2008 8:13 pm

canım bence kestirmeden çook zor kırıklardan kurtulmak.benim de saçlarım düzleştiriciyi çok sık kullanmama rağmen yandı.toparlamaya uğraşıyorum.bence her banyo sonrasında serum uygulamalısın.bir de maskeyi ihmal etmemek lazım.ben kerastase'ın maskesinden çok memnunum.veya evde yağlarla falan yapılan bi maske de kullanabilirsin.onun dışında çok sıcak su saçı yıpratıyor ılık suyla yıka mutlaka.benim bildiklerim bu kadar canım.bi şey aklıma gelirse yine yazarım.veya sen bi şey sormak istersen her zaman cevaplarım
Kullanıcı avatarı
kokoshbarbie
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen freedoom » Pzt Eki 06, 2008 9:42 pm

tesekkür ederm en kısa zamanda sölediğin maskeyi denicem peki nerden buablrm acaba?
freedoom
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen patty » Pzt Kas 24, 2008 1:53 pm

kızlar iki günde bir yıka kurut yıka kurut saç yaıpranıyo tabi . e yıpranan saç ta noluyo kırılıyo. işte bu yıka kurut olayı 2 günde bir olduğundan oluyo. bunun için saçı yıkadıktan sonra fönle kurutmadan önce sürülen bi ürün lazım. ya da haftada 1 uygulanabilecek bi maske.. var mı önerisi olan :dontknow:
Kullanıcı avatarı
patty
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cimcime79 » Prş Ara 25, 2008 5:29 pm

patty: haklısın aynı sorun bende de var. Saçlarım eskiden çok kalın ve parlaktı. Şimdi çok seyrek ve mat. 1 hafta önce bir düzleştirici aldım. Saçlarımın uçları okadar kurudu ki, bir an önce ısıya karşı koruyucu bir ürün almam lazım. Kremtarzı değil de daha çok serum yada su tarzı bişeyler olmalı diye düşünüyorum. Bu şekilde hem saçım çabuk yağlanmaz hem de yeni aldığım düzleştiricim bozulmaz diyorum. Düzleştiriciden önce koruyucu su yada vs.. öneren var mıdır?
cimcime79
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen paloma86 » Prş Ara 25, 2008 6:16 pm

avonun böyle bi ürünü var düzleştirmeden sıkıyorum elektriklenmeyi önlüyo ve düzleştirme daha kalıcı oluyo ama baktım kaldırılmış sanırım :angryfire
Kullanıcı avatarı
paloma86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen nopsis » Cum Ara 26, 2008 6:41 pm

kızlar glissin ambalajı pembe saçı ısıya karşı kaoruyan bir ürünü var..kullanan var mı?bende avonun düzleştirici balmı var memnunum ama glsin bu ürününüde merak ettim :(
Kullanıcı avatarı
nopsis
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen elan » Çrş Oca 28, 2009 7:22 pm

kızlar sitede tanıtılan organix shea butter kullanan varmı yada nrede satılıo biliomusunz fön ve şekillendirme öncesi koruma balsamı ymış
Kullanıcı avatarı
elan
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen cherrykiss » Pzr Şub 01, 2009 9:08 pm

paloma86 yazdı:avonun böyle bi ürünü var düzleştirmeden sıkıyorum elektriklenmeyi önlüyo ve düzleştirme daha kalıcı oluyo ama baktım kaldırılmış sanırım :angryfire

ben de onu kullanıyodum turuncu olanı diyosun degilmi galiba kaldırılmış katalogta gormedim bayadır
Kullanıcı avatarı
cherrykiss
BaKımLı
BaKımLı

Sonraki

Dön Ürünler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir