Yılan Yağı

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Yılan Yağı

Mesajgönderen Pixie79 » Pzr Mar 16, 2008 11:34 am

Yılan yağını deneyenler, merak edip denemek isteyenler paylaşımlarınıza buradan devam edebilirsiniz şekerler ;)
Kullanıcı avatarı
Pixie79
Moderatör
Moderatör

Re: Yılan Yağı

Mesajgönderen 0293 » Pzr Mar 16, 2008 11:49 am

Arkadaşlar reklam olmasın diye adres yazmıyorum ama google'a yılan yağı yazdığınızda birkaç site çıkıyor en üstte, ve yılan yağını bayağı bir övüyor. Ben de duymuştum çevremden. Kullanan var mı ? Gerçek yılandan mı yapılıyor bu ? Saçlar için çok iyiymiş. Yeni saçlar çıkarıyormuş falan ?
Kullanıcı avatarı
0293
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ladia » Pzr Mar 16, 2008 11:52 am

off gerçekten yılandan yapıldığını düşünmek bile istemiyorum, umarım sadece adı yılan yağıdır, hoş her halükarda kullanmayı düşünmem :innocent:
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen angel22 » Pzr Mar 16, 2008 4:07 pm

yılan yağının zeytin yağında bekletilen yılandan yapıldığını duydum ama ne kadar doğru bilemem :bye:
Kullanıcı avatarı
angel22
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen angel22 » Pzr Mar 16, 2008 4:25 pm

Yılan Yağı: Geleneksel Çin tıbbı ilaçlarındandır. Anti-enflamatuar ve ağrı giderici etkileri vardır. En sık kullanım alanı Romatoid Artrit, eklem romatizması gibi eklem rahatsızlıklarıdır. Saç dökülmelerinde ve saçkıranda tarih boyunca kullanılmışlığı vardır. Saç diplerinde uyarıcı ve kan dolaşımını artırıcı etkisiyle fayda sağladığı düşünülür
Kullanıcı avatarı
angel22
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen 0293 » Pzt Mar 17, 2008 3:28 pm

Ya ben de şey diye düşündüm. Yılan otu varya hanii, belki ondan yapılıyordur falan dedim. Deneyen yok mu hiç ya ?
Kullanıcı avatarı
0293
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen esraexx » Pzt Mar 17, 2008 4:37 pm

ablamın kaşları çok ince ne sürse çıkmıyor badem yağı hintyağı yokk çıkmıyor acaba yılan yağı denesemi :roll:
Kullanıcı avatarı
esraexx
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Sandman » Pzt Haz 02, 2008 5:14 pm

arkadaşım denedi ve oldukçada memnun.Kuaförüne gitmiş ve kuaförü çok beğenmiş saçlarını.Arkadasımın saclarıda hakikaten gür vede bakımlı.Parlıyor..Memnun olanlar var.Bende denemek istiyorum açıkçası..
Kullanıcı avatarı
Sandman
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Oops » Çrş Haz 25, 2008 12:08 pm

3 gündür yılan yağını kullanıyorum.İlk kullanımda saclarım yağlı ve sönük oldu ama sonra geçiyor.1 ay sonra yazarım ne olduğunu *-* ;)
Kullanıcı avatarı
Oops
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen angel22 » Çrş Haz 25, 2008 3:28 pm

bende yılan yağı kullanmayı düşündüm adından dolayı biraz korksamda ama kullananlar memnun saçlarıda uzatıyormuş ama piyasa sahte yılan yağı ile dolu :( Oops sonucu merakla bekliyorum saçlarına etkisini mutlaka yaz özellikle uzatıp uzatmadığı konusunu ;) eğer memnun kalırsan güvenilir bir site bulup almayı düşünüyorum
Kullanıcı avatarı
angel22
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Oops » Çrş Haz 25, 2008 6:00 pm

arkadaşlar inanamıyacaksınız ama 4.kullanışım ve saclarımda biraz uzama fark ettim o_o
ayrıca yılan yağı sacın dökülmesinide önlüyor.Tutam tutam dökülen saclarım,kullandığımdan beri hic dökülmedi ;)
Kullanıcı avatarı
Oops
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gurkantopkay » Cmt Tem 05, 2008 1:22 pm

selamlar bayan arkadaşlarım: ) bu yılan yağını ne şekilde kullanabilirim acaba. tek mi kullanılıyor yoksa başka bir formülü var mı varsa nedir içine başka neler katılır bana yazarsanız çok sevinirim teşekkürler şimdiden
gurkantopkay
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen naznur » Cmt Tem 12, 2008 1:17 am

Bende aktarda yılan yağı sabunu gördüm önce iğrendim ama meraktan sordum adam baya bir övdü saç dökülmesini engelliyormuş alacam heralde bende :think:
Kullanıcı avatarı
naznur
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Katenka » Cum Eyl 05, 2008 5:43 pm

Bu yılan yağını nasıl kullanıyorsunuz?Saça sürdükten sonra bekletip şampuanla yıkıyor musunuz?
Kullanıcı avatarı
Katenka
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen angel22 » Cum Eyl 05, 2008 9:56 pm

Katenka yazdı:Bu yılan yağını nasıl kullanıyorsunuz?Saça sürdükten sonra bekletip şampuanla yıkıyor musunuz?

ben yılan yağı kullanmadım ama kullanım şekli, yağı saça sürüp en az 3 saat bekletiyorsun ardından bitkisel bir şampuanla saçını yıkıyorsun ;) piyasada çok fazla sahte yılan yağı var gerçek olup olmadığından emin olmak zor :(
Kullanıcı avatarı
angel22
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen DarkLady » Cmt Eyl 06, 2008 2:19 pm

saç uzaması adına bi çok şeyi denediğim gibi yılan yağını da denedim. Ben mısır çarşısındaki bir aktardan aldım. Ordaki adam sahtesini de satıyorum ama orjinali bu dedi. zaten sahtesi 5 ytl falan... Ürünün orjinal yılan yağı olduğuna kanaat ettikten sonra aldım. Ama ancak 3-4 sefer kullandım. Çünkü saçlarımı yıkarken inanılmaz döktü. Normalde elime gelen saçtan daha çok saç geldi. Zaten saçlarım röfleden yanmış, ben uzatma gürleştirme derdindeyken; bi umutla tutunduğum yılan yağı böyle yapınca vazgeçtim. Belki ilk kullanımdandır dedim, ama ikincide, üçüncüde baktım hep aynı... Belki bende böyle bir etki yapmıştır bilmiyorum çünkü kullanan ve saçı uzayanlar olduğunu gördüm nette. Zaten o yüzden alıp kullandım ama bana iyi gelmedi. belki biraz daha sabretsem de kullansam iyi gelirdi ama göz göre göre de saçlar dökülünce korktum açıkçası...
Kullanıcı avatarı
DarkLady
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen liva » Pzr Eyl 07, 2008 3:23 pm

ben de yılan yağını bugün ilk kez kullandım. tabi bir kullanmada bir etkisi olduğu söyleemez. ben yılan yağını saçı çabuk uzattığını duyduğum için kullanmaya başladım.
badem yağı,yılan yağı ve hint yağını karıştırdım. hint yağının da saçı hızlı uzattığını duymuştum. bedem yağını da bakım etkisinden dolayı kattım.
saçlarıma uygularım ve steçle saçlarımı sardım. bence hangi bakımı yaparsanız yapın saçlarınızı straçle sarın böylece bakım saç derisine daha iyi nüfuz edebiliyor.
saçlarımda tek farkettiğim saçlarımı yıkarken saçlarım çok dökülür ama bu sefer oldukça az döküldü saçlarım.
ama kesin bir şey diyebilmem için en azında 3 hafta geçmesi lazım.
Kullanıcı avatarı
liva
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blush » Pzr Eyl 07, 2008 3:34 pm

livacım gelişmelerı beklıyoruz cnm :bye:
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen liva » Pzr Eyl 07, 2008 3:35 pm

inşallah hayırlı haberlerle gelirim hepimize çare olur.
bu arada uygulamak isteyen varsa ben 2-3 saat bekletiyorum. bende fazla bekletmek baş ağrısı yapabilio da
Kullanıcı avatarı
liva
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen FaLLeNAnGeL » Çrş Eyl 10, 2008 10:50 pm

bende geçen yıl kullandım bu yağı kızlar kuaför saçlarımı çok kötü kesmişti ve en kısa katı taa tepeme çıkarmıştı :nanik: bir an önce uzaması için kullanmıştım 2 şişe bitirdim zararı olmadı dökme falan gibi ama yararıda olmadı açıkçası bayada para vermiştim sahte oldugunu sanmıyorum :pisik: şimdi mecitefendinin yağkarışımını kullanıyorum çok güzel içinde saça iyi gelen birsürü yağ var ve üstelik çok güzel kokuyo boyadan ve düzleştiriciden mahvolan saçlarımı baya toparladı üstelik fiyatıda yılanyağından daha uygun :yeah:
Kullanıcı avatarı
FaLLeNAnGeL
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen liva » Çrş Eyl 10, 2008 10:55 pm

peki uzattı mı canım
bu ara saçlarımı uzatmaya uğraşıyorum da
Kullanıcı avatarı
liva
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen liva » Çrş Eyl 10, 2008 10:57 pm

Kullanıcı avatarı
liva
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen FaLLeNAnGeL » Çrş Eyl 10, 2008 11:10 pm

evet canım ta kendisi tabikide uzattı ama öyle jet hızıyla diyemem yani bi iki ay içinde upuzun saçlarım olmadı :) ama 2.5 ayda toparlamıştı katım kötü görünmüyodu artık benim uzatmasından çok memnun kaldıgım tarafı dökülmesini engelledi baya ve hacim kazandı saçlarım :yeah:
Kullanıcı avatarı
FaLLeNAnGeL
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen esosh » Cum Eyl 12, 2008 1:32 am

ben yılan yağından çok memnun kalmadım saçlarım kuru oluyodu yumuşaklığı gidiodu sanki bnde bıraktım, ama hint yağının çok faydasını gördüm
Kullanıcı avatarı
esosh
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen EuphoRiA » Pzr Eyl 14, 2008 1:13 pm

internetten duymuştum bende yılan yağını kelliğe mucize çözüm sloganlarıyla :) ama denemedim hiç. mecitefendinin yağı var bende gerçi yağ kullanımı benim başımı ağrıttığından pek fazla kullanamadım o yüzden ne derece etkili tam kestiremiyorum amaaa kokusu resmen şurup gibi :love10: birde ben o yağları arıtayım derken saçlarımı çok fazla yıkıyorum sanki şampuanlanmaktan hepten kuruyorlar. :dontknow:
yaa ben resmen eski saçlarımı özledim nerden yaptırdım röfle ööff öff bide dipler çıkınca ırsi beyazlarım yüzxünden uzasın diyede bekleyemedim tekrar koyu renge döndüm .
sonuç: mahvolmuş saçlarım, kısa bi sarışınlık mazim :crybaby:
Sophie: Büyüyünce ne olacaksın?
Julien: Ben diktatör olacağım, ya sen?
Sophie: Ben turta olacağım. Bir pastanenin vitrininde, kayısılı.

http://guzellikneferi.blogspot.com/
Kullanıcı avatarı
EuphoRiA
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen blush » Pzr Eyl 14, 2008 4:12 pm

liva yazdı:http://www.mecitefendi.com/tr/index.php?urunid=111

acaba bu mu?

geçenlerde aktarda bu yağı bende görmüştüm alıp almamakta kararsız kalmıştım. İçerisinde bır cok yağ var sanırım denemeye değer.
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen FaLLeNAnGeL » Çrş Eyl 17, 2008 10:24 pm

blush yazdı:
liva yazdı:http://www.mecitefendi.com/tr/index.php?urunid=111

acaba bu mu?

geçenlerde aktarda bu yağı bende görmüştüm alıp almamakta kararsız kalmıştım. İçerisinde bır cok yağ var sanırım denemeye değer.

kesinlikle :yeah: verdigi parlaklık yeter ben uzun zamandır kullanıyorum bitirdigim kaçıncı şişem sayamadım artık :banana:
Kullanıcı avatarı
FaLLeNAnGeL
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ladia » Prş Eyl 18, 2008 11:10 am

Arkadaşım kullanıyordu, bi şişe bitirmiş ama faydasını görmediğini söyledi, erkek tipi dökülmede işe yaramıyor sanırım..
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen liva » Cum Eyl 26, 2008 9:24 pm

saçıma ilk uyguladığım mesaj hala kayıtlı ve ben o zamandan bu zamana saçımda oldukça uzama gördüm. fazla olmasa da daha önce saçımda dökülme vardı o da oldukça azaldı diyebilirim.
yani işe yaradı. denemeye değer...
Kullanıcı avatarı
liva
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen 80dfatih » Pzt Kas 10, 2008 9:18 pm

ya kızlar bu naletin yağı şaç dökülmesini durduruyomu umrumda değil, yada uzatıyomu oda umrumda değil deneyen arkadaşlar saçlarım zaten döküldü bunu geri çıkarıyomu bunun cevabını verirseniz sevinirim.....
80dfatih
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen pelinsibel » Sal Ara 23, 2008 3:03 am

ben yılan yağını 4 aydır kullanıyorum .saçlarım çok cansızdı ve saçlarımda açılmalar başlamıştı.Moralim çok bozuldu :crybaby: ama yılan yağı aşırı dökülmeyi önledi.4 ayın sonunda açılan yerlerde değişiklikler farkettim.tabi bi tek yılan yağı değil zeytinyağ,badem yağ,susam yağıyla karıştırdım.faydasını görmek için 2 ay yada 3 ay sizce yeter mi?saçın çıkma ömrünü düşünürsek asla yetmez bizim tek derdimiz sabırsızlık ve alınan yağların sahte olma olasılığı kızlar
pelinsibel
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blush » Sal Ara 23, 2008 9:51 am

pelinsibel ,
kesınlıkle haklısın cnm saç donguzu zaten 6 ay enaz 3 ay sureklı kullanmak daha sonrakı uç ayda aralarda kullanmak lazım bır de ıkıncı noktaa hakıkı yağ bulmak bır mesele zaten
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen saglikli » Cum Ara 26, 2008 12:57 am

arkadaşlar herkesce bilinen en önemli konu bu tarz doğal yöntemler hep <a href="http://www.evimizindoktoru.com" title="sağlık">sağlık</a>lı sonuçlar vermiştir. Ben denedim ve tavsiye ediyorum.
saglikli
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen damla19 » Cum Ara 26, 2008 5:58 pm

arkadaşlar samsunluyum.burda yılan yağını bitkisel bir şampuanın içinde satıyorlar.saç çıkardığını ve saçı çabuk uzattığını iddaa ediyorlar.bende saçlarımın uzaması açısından aldım kullanıyorum henüz iki gün oldu eğer bir etkisini görürsem yazarım tekrar...! :yeah:
damla19
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Blondegirll » Pzr Ara 28, 2008 12:36 pm

:crybaby: canım cidden iyi geldimi ? Benimde saçım boyadan ve düzleştiriciden yıprandı saçım.Biraz kestim.Mecitefendinin bakım yağını aldım,salı günüde yılan yağını alıcam.uzamaz artık diyolar,uzamazmı kızlar :crybaby:
Kullanıcı avatarı
Blondegirll
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ANGEL21 » Pzt Ara 29, 2008 11:52 am

bende dun bırcok karısımla bırlıkte sacıma yılan yagınıda surdum kızlar ama bakalım sonuç ne olcak benımde saclarım dokuluyor sonuçları sızınle paylasırım :bye:
Kullanıcı avatarı
ANGEL21
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Simmm » Pzt Ara 29, 2008 12:35 pm

Ya bu yılan yağı çok da sıvı bir madde değilmiş, tam ne denir bilmiyorum ama ısıtınca erirmiş ve hemen de donarmış, bunu biliyor muydunuz kızlar?
Kullanıcı avatarı
Simmm
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gserseri » Çrş Oca 07, 2009 1:25 pm

kızlar çok tatlısınızya :toofunny: bende kullanmayı düşünüorumda işe yararmı acaba ne diosunuz olanlarıda dökmesin
gserseri
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cimcime79 » Pzt Oca 12, 2009 10:59 pm

Merhaba kızlar,
Sizinle acil birşey paylaşmam gerekiyor. Bu akşam herzaman gittiğim kuaförüme gittim fakat manikürümü yapa kız hasta olduğu için şans mı desek şanssızlık mı bilemiyorum hemen alternatif olan diğer kuaföre gittim. Orada manikür yapan kızın saçı dikkatimi çekti. Minik minik saçlar fışkırmıştı. Merakıma yenilerek Ssaçındaki değişikliği sordum. Bana 1 aydır yılan yağı kullandığını ve bu fışkıran saçların o yağ sayesinde olduğunu söyledi. Nerden aldığını sorduğumda bir tanıdığının getirdiğini ve fiyatının 25 ytl olduğunu söyledi. Ben aynı yapı aktardan 10 ytl ye aldım ve kullanmaya başlıcam. Bir değişiklik farkedersem yazarım. Dua edin benimde saçlarım çıksın arkideşler...
cimcime79
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ANGEL21 » Pzt Oca 19, 2009 10:14 am

kızlar sıze daha once yazmıstım ben yılan yagını ıkıncı kez kullanıyorum ve saclarım canlandı, dokulmesı durdu.. bakalım sac cıkmaya baslıcak mı??
Kullanıcı avatarı
ANGEL21
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen pisick » Pzt Oca 19, 2009 7:01 pm

ben aktardan aldım 8 liraya. markası defne & doğa. 2-3 tatlı kaşığı sürüp 3 saat bekle demişti adam. ama kokusu okadar kötü ki 1buçuk saat fln anca dayandım. biraz yumuşadı saçım ama tabi saç çıkarma, uzatma gibi etkilerini görebilmek için uzun süreli kullanmak gerek.

kokusu bir felaket :tongue: onun yerine jojoba yağını tavsiye ederim. jojobanında saçı hızlı uzatma ve kuru saçlara nem kazandırma özelliği var. kokusu da çook güsel :yeah:
Kullanıcı avatarı
pisick
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen baloncukk » Prş Nis 16, 2009 10:56 am

ARKADASLAR HERKESİN YAZISINI OKUDUM BENDE YILAN YGI KULLANIYORUM AMA HENÜZ DÜZENLİ KULLANMAYA BASLAMADIM AKLIMA GELDİKÇE SÜRÜYORUM.İÇİNİZDE BİRÇOK KULLANAN VAR AMA HANGİSİ DOGRU ORJİNAL BELİRTMEK İSTERİM.FARKLI MARKALI ÜRÜNLER ASLA KULLANMAYIN Bİ KERE.GOOGLE'A YILAN YAGI YAZIN VE İLK CIKAN LİNKLERE TIKLAYIN ŞİŞESİNİ İYİCE İNCELEYİN PİYASADA YILAN YAGI ADI ALTINDA SATILAN FARKLI MARKALAR VAR ÇÜNKÜ VE HİÇ BİRİ BİR İŞE YARAMIYOR PARANIZA YAZIK BELKİ ZARAR BİLEVERİR. ONCELİKLE ORJİNALİNİ TANIMASINI BİLELİM :) ŞİŞENİN ETİKET KESİNLİKLE CANLI Bİ RENK OLMALI SOLUK ETİKETLİ ŞİŞELERİ TERCİH ETMEYİN KAPAGI KİLİTLİ VE ŞİŞENİN ALTINDA KABARTMASI OLMALI GÜVENDİĞİNİZ BİR YERDEN ALIN ÜRÜN YELPAZESİ GENİŞ BİR AKTAR OLSUN BENM ALDIGIM YER DİREK SURİYEDEN GETİRİYOR BUNU PAZARLIK YAPIN KESİNLİKLE İNTERNTTE 15 LİRAYA SATILIYOR AMA BEN DAHA UYGNA ALIYORUM DÜZENLİ MÜŞTERİ OLACAGINIZI ANLADIKLARINDA KESİNLİKLE İNERLER FİYATTAN.HATTA BNM ARKADASLARIM BİLE BANA KARGOYLA YOLLATIR OLDULAR :))
BU ARADA MERAK EDEN KIZLAR İÇİN EVET HANIMLAR GERÇEKTENDE YILANIN YAGINDAN YAPILIYOR.YILAN BİLDİİNİZ GİBİ KENDNİ YENİLEME VE DERİ ATMA ÖZELLİĞİ VARDIR BUNDAN YOLA CIKILARAK SURİYEDE YILLARDIR KULLANILAN BİZE YENİ YENİ KEŞFEDİLEN BİR ÜRÜN BU.ARKADASIMDA SAC CIKMAYA BASLADI AMA BN DEDİĞİM GİBİ DÜZENLİ KULLANMADIM AMA YIKAYINCA FARKI SAGLIGINI ANLAYACAKSINIZ.
DÖKÜLMEYİ CİDDİ ORANDA AZALTIYOR.
TAM KULLANIMI İSE ŞÖYLE İLK AY BİR GÜN SÜRÜ BİR GÜN SÜRMEYİN.SADECE DİPLERE MASAJ YAPARAK YEDİRİN (BANA BİR ŞİŞE 3 KERELİK GİDİYO) UCLARINA GEREK YOK SAC DİPTEN BESLENİR ÇÜNKÜ. 4 SAAT BEKLETİN VE YIKAYIN HAYYA BN GECE SÜRÜP SABAH YIKIYORUM COK GÜZEL EMİYOR SACTA HEMDE BELEMEK ZORUNDA KALIP ZAMAN KAYBETMİYORUM.AYRICA SAMPUANINIZADA Bİ İKİ DAMLA DAMLATIN ETKİSİ OLUYOR.İLK AYDAN SONRA HAFTADA İKİ KERE UYGULAYIN AYNI SEKİLDE BİRAZ SABIR GEREKTİRİYOR HEMEN MUCİZE BEKLEMEYİN AMA ELİNDE SONNDA SAC CIKIYOR KİŞİDEN KİŞİYEDE FARK EDİYOR KİRPİK VE KAŞLARADA UYGULANABİLİR.ONCE KIL GİBİ CIKIYOR SACLAR SONRA SERTLEŞİP SACA DONUSENE KADAR KULLANMAYA DEVAM EDİN.

HEPİMZE AHENKLE DANS EDEN GÜR SALI GÜNLER DİLİYORUM KIZLAR.MERAK ETTİĞİNİZ BİSEY OLDUGUNDA CEVAPLARIM :)) YARDIMCI OLABİLDİYSEM NE MUTLU BANA
http://www.formspring.me/aybikebaloncukk
Kullanıcı avatarı
baloncukk
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen baloncukk » Prş Nis 16, 2009 11:01 am

damla19 yazdı:arkadaşlar samsunluyum.burda yılan yağını bitkisel bir şampuanın içinde satıyorlar.saç çıkardığını ve saçı çabuk uzattığını iddaa ediyorlar.bende saçlarımın uzaması açısından aldım kullanıyorum henüz iki gün oldu eğer bir etkisini görürsem yazarım tekrar...! :yeah:

DAMLACIM BNDE SAMSUNDAYIM DİREK YAG OLARAK SATILAN AKTARLARDA VAR BN ALIYORUM SAHSEN İSTERSEN TAVSİE EDEBİLİRİM
Kullanıcı avatarı
baloncukk
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen kararli » Pzr May 10, 2009 2:11 pm

aybikeoz yazdı:ARKADASLAR HERKESİN YAZISINI OKUDUM BENDE YILAN YGI KULLANIYORUM AMA HENÜZ DÜZENLİ KULLANMAYA BASLAMADIM AKLIMA GELDİKÇE SÜRÜYORUM.İÇİNİZDE BİRÇOK KULLANAN VAR AMA HANGİSİ DOGRU ORJİNAL BELİRTMEK İSTERİM.FARKLI MARKALI ÜRÜNLER ASLA KULLANMAYIN Bİ KERE.GOOGLE'A YILAN YAGI YAZIN VE İLK CIKAN LİNKLERE TIKLAYIN ŞİŞESİNİ İYİCE İNCELEYİN PİYASADA YILAN YAGI ADI ALTINDA SATILAN FARKLI MARKALAR VAR ÇÜNKÜ VE HİÇ BİRİ BİR İŞE YARAMIYOR PARANIZA YAZIK BELKİ ZARAR BİLEVERİR. ONCELİKLE ORJİNALİNİ TANIMASINI BİLELİM :) ŞİŞENİN ETİKET KESİNLİKLE CANLI Bİ RENK OLMALI SOLUK ETİKETLİ ŞİŞELERİ TERCİH ETMEYİN KAPAGI KİLİTLİ VE ŞİŞENİN ALTINDA KABARTMASI OLMALI GÜVENDİĞİNİZ BİR YERDEN ALIN ÜRÜN YELPAZESİ GENİŞ BİR AKTAR OLSUN BENM ALDIGIM YER DİREK SURİYEDEN GETİRİYOR BUNU PAZARLIK YAPIN KESİNLİKLE İNTERNTTE 15 LİRAYA SATILIYOR AMA BEN DAHA UYGNA ALIYORUM DÜZENLİ MÜŞTERİ OLACAGINIZI ANLADIKLARINDA KESİNLİKLE İNERLER FİYATTAN.HATTA BNM ARKADASLARIM BİLE BANA KARGOYLA YOLLATIR OLDULAR :))
BU ARADA MERAK EDEN KIZLAR İÇİN EVET HANIMLAR GERÇEKTENDE YILANIN YAGINDAN YAPILIYOR.YILAN BİLDİİNİZ GİBİ KENDNİ YENİLEME VE DERİ ATMA ÖZELLİĞİ VARDIR BUNDAN YOLA CIKILARAK SURİYEDE YILLARDIR KULLANILAN BİZE YENİ YENİ KEŞFEDİLEN BİR ÜRÜN BU.ARKADASIMDA SAC CIKMAYA BASLADI AMA BN DEDİĞİM GİBİ DÜZENLİ KULLANMADIM AMA YIKAYINCA FARKI SAGLIGINI ANLAYACAKSINIZ.
DÖKÜLMEYİ CİDDİ ORANDA AZALTIYOR.
TAM KULLANIMI İSE ŞÖYLE İLK AY BİR GÜN SÜRÜ BİR GÜN SÜRMEYİN.SADECE DİPLERE MASAJ YAPARAK YEDİRİN (BANA BİR ŞİŞE 3 KERELİK GİDİYO) UCLARINA GEREK YOK SAC DİPTEN BESLENİR ÇÜNKÜ. 4 SAAT BEKLETİN VE YIKAYIN HAYYA BN GECE SÜRÜP SABAH YIKIYORUM COK GÜZEL EMİYOR SACTA HEMDE BELEMEK ZORUNDA KALIP ZAMAN KAYBETMİYORUM.AYRICA SAMPUANINIZADA Bİ İKİ DAMLA DAMLATIN ETKİSİ OLUYOR.İLK AYDAN SONRA HAFTADA İKİ KERE UYGULAYIN AYNI SEKİLDE BİRAZ SABIR GEREKTİRİYOR HEMEN MUCİZE BEKLEMEYİN AMA ELİNDE SONNDA SAC CIKIYOR KİŞİDEN KİŞİYEDE FARK EDİYOR KİRPİK VE KAŞLARADA UYGULANABİLİR.ONCE KIL GİBİ CIKIYOR SACLAR SONRA SERTLEŞİP SACA DONUSENE KADAR KULLANMAYA DEVAM EDİN.

HEPİMZE AHENKLE DANS EDEN GÜR SALI GÜNLER DİLİYORUM KIZLAR.MERAK ETTİĞİNİZ BİSEY OLDUGUNDA CEVAPLARIM :)) YARDIMCI OLABİLDİYSEM NE MUTLU BANA

merhaba bana da kargo karşı odemeli ve ucretını hesabına yatırsam yollar mısın??*
kararli

Mesajgönderen baloncukk » Prş May 14, 2009 9:22 am

merhaba bana da kargo karşı odemeli ve ucretını hesabına yatırsam yollar mısın??*[/quote]

canım sen hangi şehirdesin
Kullanıcı avatarı
baloncukk
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen FaLLeNAnGeL » Cmt May 16, 2009 12:28 pm

bende yeniden alıcam bu yagdan baya memnun kalmstım gecen sene. yalnız biri kötü koktugunu söylemiş sanırım sahteydi o çünkü yılan yagının öyle dayanılmıcak gibi kötü bi kokusu yok bi kokusu var ama pek tarif edilcek bi koku degil ve keskin de degil dikkat edin alan bikaç arkadasım özellikle sarımsakvari koktugunu falan sölemişlerdi asla ole bi kokusu yok o kötü kokanlar sahte ve içine sarımsak yagı tarzı seyler katıyolarmıs bildigim kadarıyla aklınızda bulunsun :bye:
Kullanıcı avatarı
FaLLeNAnGeL
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen baloncukk » Pzr May 31, 2009 11:26 pm

SELANİK55 İSİMLİ BİRİ BANA MESAJ ATMIS AMA SANIRIM ZİYATRETÇİ OLDUGU İÇİN CEVAP ATAMADIM GÖRMESİ UMUDUYLA BURAYA YAZIYORUM.
bir yalnıs anlasılma var bn bu foruma bir kac aydır üyeyim yani o mesajı yazalı 2 sene olmasına imkan yok.tarif edeceğim aktara gidip sizden 20 li yaslarda esmer bi kız gelip yılan yagı alıyo cok met etti düzenli alıcam onun tavsiyesiyle geldm dersen indirim yapacaklardır ama sen deme ona indirimli veriyormussunuz dye.sana ozel bişeyler yapıyomus gibi olsun ki daha cok indirsinler aramızda kalsın ama ben 5 liraya alıyorum tanesini :) mecidiyenin sonunda plazanın orda bissürü aktarcı var orda şifa evi adlı bir aktar var girişi küçük ama içi geniştir tabelasını görürsün ordan alıyorum.memnun kalmaya gelince dökülmesi azaldı sacımın ama öğrenciyim ben finaller vize derken cok düzenli kullanmıyorum yani sac cıkarma konusunda soruyorsan bnde birşey olmadı ama sac cıkaran arkadasım oldu.sabırlı olmak lazım.
ama onun dısında canlılık kazandırdı dökülmeyi duldurdu memnunum
Kullanıcı avatarı
baloncukk
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen melezim » Cmt Haz 13, 2009 6:38 pm

evet arkadaşım yılan yağını 2 haftada birdüzenli kullanıyo gerçekten faydasını gördü
^^ Best of Everything ^^ ♥♥ bir ben var ki bende benden içeri ♥♥

''Stewardess'' :))
Kullanıcı avatarı
melezim
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Belizz » Cum Haz 26, 2009 4:54 pm

Kızlar benimde saçlarım seyrekti. Yılan yağı alayım dedim. Bi siteden yılan yağı aldım.1 tanesi 14.5 TL ye ama kargo dahil herşey onlardan. Telefonda da çok iyi davrandılar :blushing:
Kullandım çok memnun kaldım ben, eşimde kullandı. Sonra 5 tane alana 1 hediyesi olandan vardı 49 Tl ye ondan aldık çok memnun kaldım vallahi kızlar :nanik:
Kullanıcı avatarı
Belizz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen katerina » Prş Tem 02, 2009 12:44 pm

ben yılan yağını bi kaç ay kullandım tavsiye ederim saçı gerçekten uzatıyo üstelik çok sağlıklı görünüyo saçlar ama yıkarken çok titiz olun bazen çıkmıyo çok iyi yıkamak gerekiyo.
Kullanıcı avatarı
katerina
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Sonraki

Dön Ürünler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir