Dax Saç Bakım Ürünleri

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Dax Saç Bakım Ürünleri

Mesajgönderen Candy1 » Sal Mar 18, 2008 11:45 am

Dax Supergro Saç Güçlendirici Bakım Yağı

Dax SuperGro, içerdiği organik yağlar sayesinde saç ve saç derisini besler

·Günlük veya haftalık bakım olarak rahatlıkla kullanılır

·Kısa zamanda saçınızda fark edilir yumuşaklık, parlaklık ve canlılık sağlar

·Saçınızın daha hızlı uzamasını sağlar

·Nem kaybına karşı saçın direncini artırır

·Saç uçlarını tedavi eder, kırılmaları önler

Kızlar bu ürünü almayı düşünüyorum .Kullanan ve iyi sonuçlar alan varmı ? :roll:
Kullanıcı avatarı
Candy1
KoKoŞ
KoKoŞ

Re: Dax Saç Bakım Ürünleri

Mesajgönderen sabrina18 » Cum Mar 21, 2008 9:28 pm

Ben kullanıyorum cnm güzel bir ürün besledi saçlarımı uzamasını hızlandırdı tavsiye ederim yani
Kullanıcı avatarı
sabrina18
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Candy1 » Cum Mar 21, 2008 10:11 pm

1-2 Haftaya kadar ilk işim bu ürünü almak olucak. Bakalım ne kadar saç uzatıcak. :)
Kullanıcı avatarı
Candy1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen esraexx » Sal Nis 01, 2008 10:08 am

markette gördüm ama almaya cesaret edemedim :roll:
Kullanıcı avatarı
esraexx
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Candy1 » Sal Nis 01, 2008 10:16 am

Ben aldım kızlar kullanıyorum ..saç bakımı için iyi bir ürün 2 haftadır kullanıyorum ama uzatma etkisini göremedim .Bir arkadaş 2 ayda 4 cm uzattığını söylemişti bakalım bekliycem ...Uzatmasada saç bakımı için iyi bir ürün.. ama yıkarken arındırmak biraz zor oldu ilk uyguladığımda sonra alıştım.
Kullanıcı avatarı
Candy1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen esraexx » Sal Nis 01, 2008 10:20 am

canım saç diplerine sürüyomusun ayrıca durulanan türden galiba...
Kullanıcı avatarı
esraexx
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Candy1 » Sal Nis 01, 2008 10:22 am

vazelin gibi bişey canım bu ... saç diplerine parmak uçlarıyla uygulayarak masaj yapıyosun..Saçlar kuru iken..20 dakika bekletip yıkıyosun saçı..ama ben akşamdan sürüyorum sabah kalkıp yıkıyorum saçlarımı..yağlı bi kıvamı olduğu için o yağı saçtan artımakta zorlanmıştım ben ...
Kullanıcı avatarı
Candy1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Pixie79 » Sal Nis 01, 2008 10:24 am

Dax'ın farklı farklı şekillendiricilerini kullandım.. Sonrasında hepsini kardeşime verdim, çünkü kullanımı zor geliyordu. Sık sık yıkanan kısa saçları şekillendirmede çok başarılı (yani erkekler için daha uygun bence) ama uzun ve ince telli saçları berbat gösterebiliyor. Çok çabuk yağlanıyor ama jöle gibi saça zarar vermemesi güzel tabii.. Bir de bazı ürünlerini arındırmak için özel şampuanını kullanmak gerekiyor. Mümkünse su bazlı olanları seçmenizi öneririm. Şu an elimde DAX HYDROWAX var, arada sırada çok az saç uçlarıma sürüyorum.. Çok sert kıvamlı olduğu için fönü biraz tutup üstünde çok az miktarda alıyorum ;)
Kullanıcı avatarı
Pixie79
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen Candy1 » Sal Nis 01, 2008 10:29 am

dax şampuanı saçları güzel yaparmı arkadaşlar dax supergro yu alırken satıcı kıza sormuştum şampuan ve dax saç bakım yağı dahamı iyi olur diye..Dediki saç bakım yağını kullanman şampunanını kullanmanı gerektirmez normal şampuanla arıtabilirsin demişti :roll:
Kullanıcı avatarı
Candy1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen blackeyes » Prş May 01, 2008 4:50 pm

Canım özel şampuanlarını çok tutucu ürünleri için öneriyorlar..bence supergro için gerekmez..Head and shoulders gibi bi şampuan yeterli gelir.Ben de bir iki dax ürünü almak istiyorum..yeni çıkan cocoa butteri tea tree butteri,kremleri güzele benziyor..Ben bilen arkadaşlara bişey sormak istiyorum: Dax ürünleri genelde doğal,bitkisel ve faydalı yağlar içeriyor ama bazılarının içeriğinde petrolyum,lanolin,balmumu gibi kulağa hoş gelmeyen maddeler var..Fikriniz nedir kızlar bu konuda?
Kullanıcı avatarı
blackeyes
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen foseta » Prş May 01, 2008 11:58 pm

daxı kullanan var mı aramızda?super groyu..bi yararını gördünüz mü uzama konusunda bi hızlanma oldu mu,almayı düşünüyorumda :flowers:
Kullanıcı avatarı
foseta
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Candy1 » Cum May 02, 2008 7:05 am

Ben göremedim canım sadece saçı beslio ama uzama felan olmadı... :) Bakım için kullanıncak bir ürün olabilir ama 1.5 aydır var bende hemen hemen haftada bir yapıyorum tabi bazen 2 haftayıda buluyo ...Ama bakım için kullanılabilir..Bir arkadaşım geçekten saçları uzattığını söylemişti ayda 4 cm hemde ..Ama benim saçlarım uzamadı yani öyle normal her zamanki hızında uzuyo :)
Kullanıcı avatarı
Candy1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen DarkLady » Prş Eyl 04, 2008 11:32 am

Dax supergro'yu kullandım ben de. Bakım yapıyor evet ama kesinlikle saç uzatmıyor. Onlarca yağı karıştırıp kafanıza sürme zahmetinden kurtarıp, saçı güçlendiriyor ama uzatma açısından bir faydası yok. Bir de ben saçımdan zar zor arındırdım kullanırken. Çabucak yağlandırdı saçlarımı. :tongue:
Kullanıcı avatarı
DarkLady
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen angel22 » Prş Eyl 04, 2008 12:26 pm

saçtan temizlenmesi zor bir ürün 3 defa yıkamama rağmen temizlenmiyor sanki saçtan kutunun yarısından fazlasını kullandım bıraktım uzatmaya etkisi yok bakım amaçlı kullanılabilir :(
Kullanıcı avatarı
angel22
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen DarkLady » Prş Eyl 04, 2008 1:27 pm

evet cnm ya kesinklikle saçtan arındırmak çok zor. saçı çok fazla şampuanlamak gerekiyor bu da saçın daha fazla yıpranmasına neden oluyor.
Kullanıcı avatarı
DarkLady
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blush » Cum Eyl 05, 2008 3:19 pm

blackeyes;

bende bugun markette ıyıce inceledım evet saça zararlı olan pek cok urun maalesef diğier market ürünleri gibi bu ürünün de içinde var suan cok kararsız kaldım alp almamakta.

bir de burada cıkarmasının cok zor olduğunu okudum saçım zaten cok hassas ve dokuluyor onu cıkarayım derken olan ıkı telden de olacam :)
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen angel22 » Cum Eyl 05, 2008 3:49 pm

içeriğinde ki maddelere göre gösterdiği etki geçici saçımı 3 defa yıkamama rağmen temizlenmiyor kuruyunca da yumuşak oluyor saça yapışıp kaldığı için olmalı :( ben uzatıyor dendiği için almıştım saçımın bakımdan çok uzamaya ihtiyacı olduğu için yarım kutu kullanıp bıraktım.
Kullanıcı avatarı
angel22
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen blush » Cum Eyl 05, 2008 5:34 pm

Zor temizlenmesinden herkes cok şikayet edıyor. Yapısına baktım zaten cok yağlıydı. Alırsam da küçük boyunu alırım sanırım. Ben de deneyım...
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen B4RB4R4 » Cum Mar 27, 2009 10:33 pm

kızlar ya bu dax ı nerden alıyorsunuz ben bulamadım eczaneye bıle sordum
chickendrella
Kullanıcı avatarı
B4RB4R4
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Nurdai » Çrş Nis 01, 2009 10:42 am

canım Watsonda tüm ürünleri var :bye:
En son zoix tarafından Çrş Nis 01, 2009 10:45 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: gereksiz alıntı !! "CEVAP YAZ" özelliğini kullanın !!
Kullanıcı avatarı
Nurdai
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen pembegibi » Pzr May 03, 2009 3:26 pm

arkadaşlar öncelikle merhaba, aranıza yeni katıldım.
bu ürünün saç tellerini kalınlaştırdığı yazıyordu bir yerde, kullananlarda böyle bir gelişme oldumu acaba? benim saç tellerim ince ve saç tipim iri kıvırcık, böyle şekle girmeyen ne kıvırcık ne dalgalı mat bişey, yani tül tül duruyo elektrik çarpmış gibi. bu ürün saça bir ağırlık ve kalınlık veriyormu acaba? bulduğum yazıda aşağıda, aslında içindeki yağları kullanmak kremin içeriğindeki zararlı maddelerin etkisine maruz kalmamayı sağlayabilir. ama artık onu bunu karıştırmakla uğraşmadığım, kullanımı kolay ve çabuk cevap veren birşey istiyorum....şimdiden teşekkürler.

SUPERGRO İLERİ DERECEDE BAKIM YAĞI Bitkisel ekstralar açısından zengin içeriği sayesinde saç derisini ve tellerini tedavi ederek sağlıklı ve daha hızlı uzamasını sağlar. İçerik özelliği Jojoba yağı Hindistan cevizi yağı Çay özü Papatya özü Badem yağı Aloevera Avokado özü Susam yağı Buğday özü Fıstık yağı Bitkisel yağlar ve mineraller Kullanımı Yıkama işleminden yarım saat veya bir saat öncesinde parmak uclarına az miktarda aldığınız SUPERGRO yu saç derisine sürülerek 10 dk. masaj yapılır.Sadece saç derisine friksiyon yapılması yeterli olacağından, saçın bütününe elde arta kalan SUPERGRO dan sürülür. Haftada minimum 2 kez yapılması tavsiye edilir. Daha fazla yapmanız artı avantajınız olacaktır. Saç derisine masaj yaparak yedirdiğiniz supergro bir süre sonra başınızda hafif karıncalanma, hareketlenme hissetmenize neden olacaktır. Bu ürünün işlediğini, kan dolaşımını hızlandırdıgını gösterir bu sayede saç hücreleri canlanır, beslenir ve daha hızlı uzamasını sağlar. Not 1: Supergro uygulamasına başlamadan önce seyrek bölge veya saç uzunluğunu, işlem sonrasında daha iyi fark edebilmeniz için fotoğraf çekiniz. Bir ay sonra aradaki uygulama farkını daha rahat göreceksiniz. Not 2: Ürün ölü saç hücrelerine çözüm değildir fakat gözle görülmeyen tüycük şeklindeki saç tellerini canlandırıp, kalınlaştırarak daha hızlı uzamasını sağlar ve seyrek bölgeyi kısmen kapatır.
pembegibi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen pembegibi » Pzr May 03, 2009 3:32 pm

bu arada unuttuğum birşeyi eklemek istiyorum. saçlarımıza yağ maskelerini uyguladığımız zaman yıkamadan önce 1 yumurta sarısını sürersek yağdan arındırmak daha kolay oluyormuş. ayrıca yumurta saçı ve derisini çok iyi besliyormuş. ben denemedim koku bırakabilir yumurta ama tekrar tekrar şampuanlamak saçı daha çok yıpratıyor bu kesin . bakım yapalım derken daha kötülük yapıyoruz saçlarımıza . ben ayrıca ilk yıkamada zeytinyağlı sabunla yıkıyorum, o daha temizliyor saçı, sonrada 1 defa şampuan yapmak yeterli oluyor.
pembegibi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen baharcikcik » Pzr May 10, 2009 2:44 am

bu supergro yu aylar önce bende aldım fakat kullanmaya cesaret edemedim saçtan çok zor arındığını hatta arınmadığını söylüyorlar ;) onun yerine başka bir yağ karışımı kullanıyorum çok memnunum hızlı uzatıyor saçlarımı
Kullanıcı avatarı
baharcikcik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sebnemyildiz » Sal May 12, 2009 9:17 pm

Hangi markayı kullandığını yazarsan çok sevinirim :bye:
En son zoix tarafından Cmt May 30, 2009 4:30 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
sebnemyildiz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen baharcikcik » Sal May 12, 2009 10:19 pm

sebnemcim barcelino yağ karışımını kullanıyorum içine bepanten,evigen ve dodex ampulleri kırıp çalkalayıp kullanıyorum kesinlikle çok memnunum hızlı uzatıyor saçlarım güzelleşti ben sadece dibine sıkıyorum boylara yada uçlara kullanmıyorum o yüzden saçın diğer bölümlerine ne gibi bir etkisi olur bilemiyorum tek bildiğim şey gerçekten saçı dolgunlaştırdığı ve uzattığı ;) entele kullandığım dönemle aynı uzadı şuanda saçlarım 1 ayda nerdeyse 2-3 cm (2 parmak kalınlığında) uzadı saçlarım çok mutluyum ölene kadar bu karışımı kullanabilirimmmmm :)
Kullanıcı avatarı
baharcikcik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sebnemyildiz » Çrş May 13, 2009 7:46 pm

Canım çok teşekkür ediyorum senin adına da çok sevindim.Ben de mutlaka deneyeceğim kendine iyi bak :bye:
En son zoix tarafından Cmt May 30, 2009 4:30 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
sebnemyildiz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sebnemyildiz » Çrş May 13, 2009 7:52 pm

Bu arada yazmayı unuttum ben saçlarımı yağladığımda Elidor arındırıcı şampuanı( yeşil renkli )kullanıyorum çok ama çok güzel temizliyor yağ bakımlarını uyguladığınızda bunu kullanın tavsiye ederim :yeah:
Kullanıcı avatarı
sebnemyildiz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen baharcikcik » Çrş May 13, 2009 9:46 pm

rica ederim canım benimde bu elidor arındırıcıyı öğrendiğim iyi oldu dax supergroyu sırf arındırmak zor diye kullanmıyordum alayim elidoru kalsin bi kösede yag yaptıgımda kullanırım tskler ;)
Kullanıcı avatarı
baharcikcik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sebnemyildiz » Cum May 15, 2009 6:49 pm

Baharcım ben bugün Barcelinoyu aldım fakat saç ıslakken sürün yazıyor sen ıslattınmı yıksa kuru saçamı
sürdün canım :blushing:
Kullanıcı avatarı
sebnemyildiz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen marquise » Cmt May 30, 2009 4:29 pm

geçen sene hiç bilmediğim bir kuaföre saç uçlarımdan aldırma gafletine düştüm ve sonrasında bol gözyaşlı günlerim başladı..
entele dantele herşeyi araştırdım kafayı yemek üzereydim..
dax super gro yu biryerden duymuştum bir kutu aldım fakat bunun yanında çok sık bakım yapmaya başladım..
saçlarım çok güzel beslendi ve eskisinden daha çabuk uzadı..
dax mıydı bunu başaran yoksa o kadar bakım yapmam mı bilemiyorum..
o zamanlar tanıştığım ve şuan bunu yazarken de saçlarımda bonenin altında olan mecitefendi saç bakım yağı gerçekten bir mucize,sadece bunu söyleyebilirim..
saçlarımı bebek saçı gibi yapıyor her defasında ama yıkadıktan sonra başka maske kullanıyorum ben(gliss)
tavsiye ederim kızlar.. :drink:
Kullanıcı avatarı
marquise
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen baharcikcik » Cmt May 30, 2009 8:19 pm

canım ben sadece sac derime sürdügüm icin sacımı ıslatmadan kullanıorum ıslak saca sürün dediği eger sac boyları yada uclar icin kullanmak istiyorsan nemliyken sür cünkü kuru sac yagı sünger gibi cekip daha sonra uzun vadede kırılmasına yol açıyormuş ;)
Kullanıcı avatarı
baharcikcik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen baharcikcik » Cmt May 30, 2009 8:21 pm

marquise sölemeden geçemicem saçların muhteşem gözüküyo :)
Kullanıcı avatarı
baharcikcik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen marquise » Cmt May 30, 2009 9:24 pm

teşekkür ederim hayatım seninki inan daha güzel ve başka bir konuda okumuştum sanırım kendi doğal rengi de sarıymış maşallah diyorum başka da bişi demiyorum :kiss:
Kullanıcı avatarı
marquise
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blush » Cmt May 30, 2009 9:41 pm

supergro hayatıma giren en gereksiz seylerden bırıydı :pisik:
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen nemesis20 » Çrş Haz 24, 2009 2:45 pm

ben dax kullanıyorum ama sadece saçlarımı şekillendirmek için.yağlı bişey.saçlarım kısayken dikmek için kullanır üstüne de spray sıkardım.kuaförden öğrenmiştim şimdide dalgalı saçlarımı tuttuğu için kullanıyorum.başka amaçlar içn kullanmadm hiç :dontknow:
nemesis20
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ssoo » Cmt Tem 11, 2009 3:13 pm

Merhaba ben bugün gidip dax supergro aldım :( keşke daha önce okusaydım buraya aldıktan sonra hemen gelip burda baktım kullanan var mı diye yazık bana yaaa :( çok mu kötü gerçekten ? bu saç şekillendirmek için mi yoksa bakım için mi onu da anlamadım
Kullanıcı avatarı
ssoo
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ssoo » Cmt Tem 11, 2009 3:48 pm

internette bir araştırdım şimdi 1,5- 2 ayda 4 parmak uzattığından bahsetmişler
Kullanıcı avatarı
ssoo
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen menekseee » Çrş Tem 22, 2009 10:05 am

bnde saçımı uzatmakk istiorummm günde 1 sarımsak yutuyorum bakalım şu barcelino saç yağını mersinde nasıl bulabilirim acaba alan varsa yardımcıı olabir miii usamıo usamıo usa :crybaby: :crybaby: :crybaby: mıooooooooooooooo :pray:
Kullanıcı avatarı
menekseee
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ozzzyyy » Sal Eki 06, 2009 11:47 pm

arkadaşlar cidden acil yardıma ihtiyacım var saça vazelin ii gelir diye biri söyledi bizde krdeşimle baya bi sürdük ve şimdi nekadar yıkasakta arınmıyo nasıl arındıra biliriz lütfen acil yardm
Kullanıcı avatarı
ozzzyyy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen davutkerim86 » Cum Kas 20, 2009 12:28 am

merhaba arkadaşlar DAX SUPERGRO hakkında sorular sormuşunuz.biraz geç olacak ama saça masaj yapılır şekilde uygulanması gerekiyor.Özellikle yıkarken saç diplerine 3-4 dakika ılık suda masaj yapın.kan dolaşımını hızlandırdığı icin dogal olarak saçlarınız daha hızlı uzar.ancak bu 2 ayda 3-4 cm uzatmaz.bu abartı olur.ancak masaj yaparak yıkamak sağlıklıdır.Kan dolaşımını hızlandırır.Eğer saçınıza tutuculuk ve mat görünüm sağlamak icin iyi bir marka arıyorsanız Osis öneririm.Osis Mess Up. fiyatı biraz pahalıdır.30-35 ytl civarı ancak schwarzkopf garantisinde olan bir ürünüdr.mükemmel tutuculuk ve doğa görünüm sağlar
davutkerim86
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Aegrine » Cum Kas 20, 2009 1:34 am

3,4 cm uzatmayacaksa hiçbir ürün ne faydası var ki ?? ayda 2 cm zaten uzuyor saç... :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Aegrine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen davutkerim86 » Cum Kas 20, 2009 9:39 am

Aegrine yazdı:3,4 cm uzatmayacaksa hiçbir ürün ne faydası var ki ?? ayda 2 cm zaten uzuyor saç... :dontknow:

:) insandan insana değişen bir durumdur. ancak dediğim gibi saç diplerine masaj yaparak da saçlarınızın daha hızlı uzamasını saglayabilirsiniz.Düzenli aralıklarla özellikle duş sonrası masaj.
davutkerim86
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dentista » Çrş Ara 02, 2009 5:20 pm

Ben Dax ın sadece jölesini kullanıyorum.Market jölelerinden daha başarılı buluyorum.
Kullanıcı avatarı
dentista
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen davutkerim86 » Prş Ara 03, 2009 2:36 am

dax'ın jölesi. ele yapışmayan formül fln diyor.pek inanmadım.tavsiye edermisin ? tutucluk nasıl ve saçı cok parlak ve ıslak gösterio mu
davutkerim86
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dentista » Prş Ara 03, 2009 3:43 pm

Ele tabiki yapışmıyor değil yapışıyor.Ama diğer jölelere göre daha az rahatsız edici.Benim saçlarım uzun ve dalga yapmak için jöle kullanıyorum daha çok.Diğer jölelere göre saçta tabaka varmış hissi olmuyor.Daha doğal duruyor bukleler.
Kullanıcı avatarı
dentista
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen davutkerim86 » Cum Ara 04, 2009 12:59 am

=) evet bende bukle yok o yüzden direk tutuculuk acısından sordum.bazı jöleler yatırıyor saçı.tutuculuk olmadan ıslatıyor ve zamp gibi gösteriyor.dax'ın waxlarını kullandım.iğrenc bişi.saçtan cıkmıyor.saça uygulanmıyor.berbat. ama jölesini merak ettim
davutkerim86
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ccindyy » Cum Ara 04, 2009 2:56 pm

B4RB4R4 yazdı:kızlar ya bu dax ı nerden alıyorsunuz ben bulamadım eczaneye bıle sordum

sanırım burası işine yarar canım
https://www.suvarikozmetik.com/index.ph ... &marid=325
ccindyy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen davutkerim86 » Cum Ara 04, 2009 3:12 pm

daxı hic tavsiye etmem.saçtan cıkmıyor.şampuanını aldım yine çıkmıyor.saçta böyle sanki mumlanmış gibi oluyor yıkadıktan sonra... en az 4-5 defa yıkamanız lazım saçınızı.
davutkerim86
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ccindyy » Cum Ara 04, 2009 4:53 pm

davutkerim86 yazdı:daxı hic tavsiye etmem.saçtan cıkmıyor.şampuanını aldım yine çıkmıyor.saçta böyle sanki mumlanmış gibi oluyor yıkadıktan sonra... en az 4-5 defa yıkamanız lazım saçınızı.

çıkmaz tabi.)çünkü dax bir wax çeşidi.ve bunun için dax şampuanlar var.onlarla yıkaman gerek.
ccindyy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen davutkerim86 » Cmt Ara 05, 2009 4:00 am

ccindyy yazdı:
davutkerim86 yazdı:daxı hic tavsiye etmem.saçtan cıkmıyor.şampuanını aldım yine çıkmıyor.saçta böyle sanki mumlanmış gibi oluyor yıkadıktan sonra... en az 4-5 defa yıkamanız lazım saçınızı.

çıkmaz tabi.)çünkü dax bir wax çeşidi.ve bunun için dax şampuanlar var.onlarla yıkaman gerek.

iki şampuanıda aldım.hepsi para tuzağı. yinede cıkarmıyor.saçta 2 dakika bekletin diyor şampuanı.20 dakka beklettim.yine cıkmıyor.sonra mail attım üreticisine bu nasıl daxtır diye. 4-5 defa tekrar edin dedi yıkamayı.oha dedim.4-5 defa hergün saç mı yıkanır.hasta eder adamı. o yüzden kesinlikle tavsiye etmem.alcaksanız osis rough up veya osis thrill up.. jöle olarak arıyorsanız osis rock hard.fiyatlar 30 ytl civarı ama değer.
davutkerim86
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Sonraki

Dön Ürünler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir