Protez Tırnak-Takma Tırnak

Moderatörler: muhendis, allure

Re: Protez Tırnak-Takma Tırnak

Mesajgönderen mango » Cum Ara 12, 2008 12:44 am

jeny çoook teşekürler canım :bye:
Kullanıcı avatarı
mango
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen jeny » Cmt Ara 27, 2008 4:31 pm

kızlar işinize yaracak bir link
http://www.eylulelayaksagligi.com/index.html
Kullanıcı avatarı
jeny
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen shekerkiz » Pzt Oca 19, 2009 11:33 pm

selam kızlar ben birşey sorucam protez tırnak yaptırmak istiyorum istanbulda nereleri önerirsiniz vede fiyatları ne kadar ?? şimdiden teşekkürler :bye:
Kullanıcı avatarı
shekerkiz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen BeBex » Sal Şub 03, 2009 3:41 pm

Arkadaşlar kesinlikle protez tırnak kullanmanızı önermiyorum ben kullanım tamam ilk aylar cok güzel duruyor ama protezi tırnagınızdan cıkarınca ana tırnaklarınız harap bi halde duruyor inceliyor ve tırnak kendi rengini kaybediyor protezi kesinlikle tavsiye etmem
Kullanıcı avatarı
BeBex
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen yabadabatusu » Cmt Mar 07, 2009 10:11 pm

canım ben 4 aydır kullanıyorum
evet cıkarınca biraz inceliyor
ama o da toparlıyor bir süre sonra zaten 6 aylık periyotlarda ara vermeni öneriyorlar
benim hayatta uzatamayacagım uzunlukta (nasıl bi cümle :) )
tırnaklara sahip olmamı sağladı
tırnaklarım çok çabuk kırıldıgından yaptırıyorum
ojeyi de üzerinde uzun süre tutuyor yani frenchleriniz 3-5 günde bozulmuyor
kimse de anlamyor çok dogal duruyor
ama tırnak yemıyorsanız ya da uzamada kırılma gıbı bı problemınız yoksa gerek yok derım ben de
;)

yaptırdıgım yerın de adını vereyım
caddebostanda yaptırıyorum ben
tırnaklandde
güzel yapıyorlar bence

ama dedıgım gıbı heves dıye yaptırmayın tırnak yeme ya da kırılma sorununuz yosa;)
Kullanıcı avatarı
yabadabatusu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen armanimania » Prş Mar 12, 2009 6:33 pm

Kızlar protez tırnak yaptırmak istiyorum çünkü tırnaklarım yarım cm den fazla uzamıyor, çok çabuk kırılıyor. Ben jel sistemini düşünüyorum sanırım akrilik çok yapay duruyormuş. Siz ne önerirsiniz? Bi de protezde kırılma oranı nedir yani ne kadar dayanıklı?
Kullanıcı avatarı
armanimania
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen yabadabatusu » Pzr Mar 15, 2009 1:54 am

armanimania yazdı:Kızlar protez tırnak yaptırmak istiyorum çünkü tırnaklarım yarım cm den fazla uzamıyor, çok çabuk kırılıyor. Ben jel sistemini düşünüyorum sanırım akrilik çok yapay duruyormuş. Siz ne önerirsiniz? Bi de protezde kırılma oranı nedir yani ne kadar dayanıklı?

canım ben akrilik yaptırıyorum kimse anlamıyor:)
jel daha cam gibi duruyor kırılma ihtimali daha yüksek diyorlar genelde ayağa yapıyorlarmış
kırılma ise bayaa zor
ben de manikür diye gitmiştim ama çok fazla kırıldığından protez yaptırdım
ama kırılma için mavalanın falan besleyicileri de var istersen ya da az kırılıyorsa yapıştıra da bilirsin;)
Kullanıcı avatarı
yabadabatusu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen BabyBlonde1 » Cmt Mar 21, 2009 5:49 pm

Kızlar herkesin o çok beğendiği tırnaklarıma nazar değdi :crybaby: artık doğru dürüst uzamıyorlar uzarsada hemen kırılıyorlar çok üzülüyorum ya eli güzel gösteren tırnak :( böyle kısacık olunca canm oje sürmek bile istemiyor ayrı ayrı boydaki tırnağı sevmiyorum zaten biri kırıldımı hadi diğerlerinide kes..:( her kesimden sonra yeniden uzayınca belki güçlü gelir diyorum ama nafile :(
Ben de simdi protez tırnak yaptırayım dedim.. ama tabi şüphelerim var. biraz arastırdım ama bi sonuç elde edemedim aklıma siz geldiniz en iyisi sizlere danısmak.. bana yakın olarak istanbul bağdat caddesinde 2 mekan buldum TIRNAKBAR ve TIRNAKLAND.. bunlar hakkında bi bilgisi olan varmı? ya da bunlardan daha iyisini bilen??? çünkü ben bu konuda hiçbişey bilmiyorum :dontknow: eminim sizin yardımınızla çözücem bunu....bu arada tırnaklarımın eski halini merak edeler Kalın French/İnce French başlıklı konudan görebilirler..
bide ben bu konudaki hiç bi fotoyu göremedim neden :(
Kullanıcı avatarı
BabyBlonde1
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen 7mSeni » Pzr Mar 22, 2009 11:16 pm

Selam arkadaslar
Protezbtirnak konusundanda yazilarinizi okudum
ben uzun zamandir bu isle ugrasiyorum ve cok seviyorum
sorusu olana yardimci olmaya calisirim
Malesef türkiyede degilim Almanyada yapiyorum
bir iki seneye kadar türkiyede Kurslar vermeyi düsünüyorum
websayfamda bazi resimlere bakabilirsiniz

http://www.naegel-nagelneu.de/?Bildgallerien:Galerie-1
7mSeni
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen armanimania » Sal Mar 24, 2009 11:45 pm

Yabadabatusu cevabın için teşekkür ederim :)
Bende akrilik yaptırdım iki hafta oldu. İlk günler severek kullanıyordum ama sanırım sıkılmaya başladım :(
Çıkarttırmayı düşünüyorum ama merak ediyorum çıkarıldığında kendi tırnağım çok kötü durumda mı olur, olursa ne yapmak gerekir?
Kullanıcı avatarı
armanimania
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sere » Cmt Mar 28, 2009 2:30 pm

2 ay ben de kullandım protez tırnak. İyi güzel belli olmuyor falan ama inceltiyor cidden tırnağı. O bakımdan tavsiye edemem.
Kullanıcı avatarı
sere
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen yess » Cmt Mar 28, 2009 2:37 pm

kesinlikle hak weriyorum sana tırnağı acayip inceltiyor :( düzelene kadar ay geçmesi lazım :confused: bende 1 kez yaptırdım aslında bayılıyorum özellikle frenchli dehşet duruyor :love10: her daim bakımlı görünüyor ellerin ama sadece tırnağı incelttiği için tekrrar yaptıramıyorum :(
Kullanıcı avatarı
yess
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen armanimania » Cmt Mar 28, 2009 6:45 pm

Teşekkürler kızlar bişeyi daha merak ediyorum tırnak neyden dolayı inceliyor?
Yani çıkarma işlemi sıraında mı, yoksa kullanım sırasında kalın bi tabaka olduğu için hava almadığından mı tırnak inceliyor?
Kullanıcı avatarı
armanimania
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen yess » Cmt Mar 28, 2009 7:57 pm

cnm tırnak deli gibi törpüleniyor protez takılmadan önce o yüzden incelme oluyor
Kullanıcı avatarı
yess
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sere » Cmt Mar 28, 2009 11:09 pm

Bence hem ondan hem de havasız kaldığı için inceliyor. Kalın bir tabaka oluyor sonuçta tırnağının üstünde. Bence 2 ay kullanıp 1 ay bekleyip sonra yaptırmak olabilir :) Kesinlikle gerçek tırnaktan çok daha güçlü. Hiç kırmayı beceremedim.

Tırnakları çıkardığımda kendi tırnaklarım da baya bi uzamıştı. A ne güzel böyle kullanırım artık diyodum ama inceldiği için direkt soyuldu uzayan yerleri...

Ben gene yaptırmayı düşünüyorum, koyu parlak bordo süper oluyo :)
Kullanıcı avatarı
sere
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen yess » Cmt Mar 28, 2009 11:38 pm

sere ben kırdım cnm :laugh: :laugh: herkes başaramaz zaten öyle kırma işini :laugh: bi süre sonra yıpranıyo zaten dip dolgusu zamanı gelince falan acayipleşiyo :( herşeyi bulaşık makinesine atamıyosun ister istemez bulaşık yıkamak zorunda kalıyosun bende bulaşık yıkadıkça kötüleşmeye başladı birde benim ufaklık için oyuncak olmuştu tırnaklarım oynarken kırıldı :laugh: çokta önemsemedim zaten bende seti olduğu için :) kursuna da gitmiştim gittim tekrar kursunu aldığım merkeze çıkarttım belki ilerde taktırırım yine :)
Kullanıcı avatarı
yess
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sere » Pzr Mar 29, 2009 10:53 am

Aslında ben de mi öğrensem kendime takmayı :P Ama ben oje sürmeyi bile beceremiyorum. Her ay 50 lira bakıma vermek bana koydu hem de tırnaklarım yıprandı çıkarttırdım. Ama şu oje başlığında süper tırnaklar gördüm nasıl özendim anlatamam :(
Kullanıcı avatarı
sere
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen armanimania » Pzr Mar 29, 2009 7:58 pm

Benim daha 20 gün falan oldu takılalı, heralde yol yakınken döneceğim için biraz olsun tırnaklarımı kurtarabilirim. Bide benim tırnağımın üstünü çok fazla törpülemedi tırnağı takarken, hafiften bi dokundurdu o köpük gibi törpüyü o kadar...
Cevaplarınız için çok teşekkürler kıslar :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
armanimania
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Hurricane » Sal Nis 07, 2009 1:31 am

arkadaşlar bu konuyla ilgili çok pm gelmiş bazı noktaları açıklığa kavuşturmak istiyorum;

1. protez tırnak zaten 1-2 ay kullanıp çıkarmaya değicek bişey değil takdırdığınız zaman uzun süre kullanın bence. ben 1 yıl kullandım en kısa sürede yeniden yaptırmayı düşünüyorum

2. her yere yaptırmayın

3. ev işi mi? unutun derim. imkansız değil tırnakların çıkma gibi bi durumu yok ama rahat bi tecrübe değil

4. tırnaklarda incelme oluyor ama 1-2 ay içinde toparlanıyor. bence değer

ps: ayaklara uygulanabiliyor.

resmi yeniden yüklüyorum

Resim
Kullanıcı avatarı
Hurricane
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen yabadabatusu » Sal Nis 14, 2009 11:39 pm

armanimania yazdı:Yabadabatusu cevabın için teşekkür ederim :)
Bende akrilik yaptırdım iki hafta oldu. İlk günler severek kullanıyordum ama sanırım sıkılmaya başladım :(
Çıkarttırmayı düşünüyorum ama merak ediyorum çıkarıldığında kendi tırnağım çok kötü durumda mı olur, olursa ne yapmak gerekir?

Canım görmemişim mesajını pardon
törpüleme pek yapılmıyor aslında takarken
bu nedenle ben havasız kaldığından inceldiğini düşünüyorum
o incelme de tırnağını bi dönem 1ay civarı kıza tutarsan toparlanır
ama zaten yeni yaptırdıysan bu süre daha kısa olur
kendin çıkarmaya çalışma ama çünkü sökülmüyor bi solüsyona sokulup kademe kademe pensle toplanıyor yumuşayan tabaka

;)
ama bence rahat bşey kırılması güç :blushing: gerçi ben başardım ama
ve benim tırnaklarım hep kırıldığından normalde tercih etmiştim;)
çıkarttırmadan bir daha düşün bence :bye:
Kullanıcı avatarı
yabadabatusu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen roserose » Çrş Nis 15, 2009 11:00 am

kızlar çok cahilim mazur görün birkaç bişey sormak istiyorum bu protez tırnak tırnağın tamamınamı yoksa sadece uç kısmınamı taklıyor?altan uzayan kendi tırnağınız o zaman ne oluyor :confused: hani 1 sene falan kullanıyoruz diyorsunuz ya çok güzel duruyor aslında ama ben pek bilmediğim için merak ettim :)
Kullanıcı avatarı
roserose
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen merrygirl » Cmt Haz 13, 2009 11:53 am

kızlar bir şey sormak istiyorum. bu takma tırnak zor çıkıyor yazmışsınız ama bnmkiler hmncecik çıkıo bi gün bile durmadığı oluyor. şimdi bi tane yapıştırıcı aldım takma tırnak için özel olarak üretildiğini söylediler ama ne dersiniz bilgisi olan var mı bu takma tırnağın uzun ömürlü olması için ne yapmak gerekir? :dontknow:
merrygirl
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Vespa » Cmt Haz 13, 2009 12:27 pm

Merrygirl ; ben de bu işlerin yabancısıyım çok bi bilgim yok ama sanırım çıkmayan kırılmayan diye bahsedilen tırnaklar protez tırnak yani nerdeyse kendi tırnağına kaynak yapılmış gibi yapılan tırnaklar.
Dışarda satılan evde yapıştırıcı ile takılıp çıkarılanlar ise sanırım protez tırnak kadar güçlü yapışmaz çıkmaya daha müsait olurlar.
Birde evde yapıştırıcı ile takılan takma tırnaklar ile çok sıcak banyo yapmayın, sıcak suya elinizi sokmayın derler. Hani yapışkan ısınınca haliyle tırnapın çıkma olasılığı daha fazla diye...

Aslında yaptırmak isterim şöyle sürekli frenchli gezmek hiç fena olmaz çünkü sürekli kırılır tırnaklarım hiç uzatamam ama bu takma tırnakları ya da protez tırnakları sıcak sudan, deterjandan korumamız gerekiyorsa ben ne anladım bu işten? Ben zaten kendi doğal tırnaklarıma aynı özeni göstersem onlarda hiç kırılmaz ki :laugh:
VespaGirLMakeUp
Kullanıcı avatarı
Vespa
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen merrygirl » Cmt Haz 13, 2009 8:26 pm

evet dışarıda satılan tırnaklardan bahsetmiştim vespa teşekkür ederm bundan sonra daha dikkatli kullanıcaz dmkki ;)
merrygirl
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen justin » Pzt Haz 15, 2009 8:58 pm

bugün jel protez tirnak yaptirdim,hafifce tirnagin üzeri törpülendi ama cok hafif tirnagin parlakligini alacak kadar,sonra bir takim alessandro marka jeller sürüldü özel isikli bir makinede kurutuldu,uzun zamandir isteyip cesaret edememistim bugün yaptim sonunda muhtesem tirnaklarim oldu,alttaki tirnakta hicbir incelme olmadi ama havasizliktan olursa o konuyu bilmiyorum,biotun haplari tirnaga cok iyi geliyormus dedi yapan kiz,5 haftada bir üstten uzayan tirnaklar doldurulacakmis,her isini de yapabilirsin dediler cok sevindim...ama tirnak etleri ne olacak uzayinca onu sormayi unuttum :banana:
Kullanıcı avatarı
justin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mousse » Sal Tem 28, 2009 2:42 am

justin resim koyyabilir misin.bi de bu doldurma işlemi nasıl oluyor biraz daha detaylı anlatabilir msin canım..buarada hayırlı olsun:)
Kullanıcı avatarı
mousse
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen emel26 » Cmt Eyl 12, 2009 1:00 pm

ankara da önereceğiniz iyi bir yer var mı? teşekkürler :huggs:
emel26
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen jeny » Sal Eyl 15, 2009 7:40 pm

merhaba daha öncede yazmıştım ben Ankara da tek bir yer öneriyorum.Karum da Eylül el ve ayak bakım merkezi.Emel hanım var uzman,her konuda detaylı bilgi verecektir.Ankara da jel protezde önerebileceğim tek kişi,bir de bahçelide Kudam var ben oraya gitmiyorum ama orada yaptıranlarda memnun gibi.
Kullanıcı avatarı
jeny
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen awesome » Cum Eyl 25, 2009 4:38 pm

Kızlar, protez tırnağı kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ben tırnaklarımı kemirdiğim için "unuturum" diyerekten yaptırmıştım... 3 ay kullandım, 2 kez bakım yaptırdım. O kadar harika durmasına rağmen yine de bir süre sonra insana bıkkınlık veriyor, yani bana son zamanlarda fenalar basmıştı :( Nefes almıyor gibi hissediyordum tırnaklarımı, ve sonunda çıkartmaya karar verdim. "Çıkartmayalım, bakım yapalım" diye çok ısrar ettiler o ayrı... Çıkınca kendi tırnaklarım kağıt gibiydi resmen, üzerlerinde beyaz beyaz renk dalgalanmaları oluşmuştu. Mankikür bile yapmadılar daha çok hırpalanmasın diye. Ağustos'un sonunda çıkarttım, o günden beri deli gibi bakım yağları falan kullanıyorum, bir ay geçti anca kendine geliyor canım tırnaklarım yaaa... :crybaby: Paranıza da, tırnaklarınıza da yazık, denemeyin bile. Benden söylemesi....
awesome
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lysiss » Cum Eyl 25, 2009 4:57 pm

Ya kızlar iyi hoş da o tırnaklarla abdest alınmaz ki..1 sene falan diyorsunuz..Bence de çok güzel görünüyorlar ama işte...Öyle bir sorun olmasaydı ben de düşünebilirdim... :confused:
Kullanıcı avatarı
lysiss
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen jeyjeys » Pzr Kas 15, 2009 4:11 pm

ben geçen gün kozmatikten almıştım kendim taktım ilgilennen kişi sıcak suda cıkar dedi meğer onun çıkartıcısı ayrıymıs trnağmda sadece 1 hafta durdu ve su an asırı derede berbat trnaklarım cok inceldi kırılıo hepp tavsiye etmem 1 hafta da bu hale geliosa 1 sene de tırnak kalmaz bence
Kullanıcı avatarı
jeyjeys
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen AdeLinA » Çrş Kas 18, 2009 9:40 pm

ben hiç denemedim protez tırnak ama denemeyide istemiyorum takma tırnak almıştım onlarıda kullanamadım sanki elimden çıkacaklar gibi geliyordu rahat edemiodum en iisi insanın kendi tırnakları valla:)
http://www.adelinasstyle.blogspot.com/
Kullanıcı avatarı
AdeLinA
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen jilar » Cum Ara 25, 2009 11:09 pm

watsonstan kirpik aldığımda tırnaklarını hediye vermişlerdi. allahım ne güzel şey onlar öle :love10:
takınca çıkarmayı beceremedim tabi kuaföre gittim , bu takma mı yani şimdi dedi , harika tırnaklarmış dedi :laugh:

bugun gittim bir kutu tırnak aldım bir de çıkarma jelinden , bakalım inş bu sefer becerebilirim :)
Kullanıcı avatarı
jilar
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ladia » Cmt Ara 26, 2009 12:24 pm

Bestecim bir markası var mı bu tırnakların :)
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen jilar » Cmt Ara 26, 2009 2:36 pm

var tabi canikom yazmamış mıyım :blushing: :laugh:

broadway nails ! gerçekten harika kimse anlamıyo !! hatta bugun dayanamadım bi kutu daha aldım yedek olsun diye :)
çok çeşidi var , uzunu kısası desenlisi falan.. short olanı vermişlerdi kirpiklerin yanında hediye diye , o bana biraz büyük gelmişti. petite aldım dün tam oldu , ayrıca frenchi pembe ve şeftali tonu diye iki çeşit ona da bakın ;) ayy ne çok yazdım :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
jilar
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ladia » Cmt Ara 26, 2009 6:16 pm

Broadway nails-petite waauuvv ismi de pek güzelmiş :laugh: tek kullanılmak olmuyor değil mi bunlar, ben de istiyorum vallahi tam aradığım şeymiş :tonguenew:
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen jilar » Cmt Ara 26, 2009 7:18 pm

ah Figencim kutudan 24 tane çıkıo , doğru eşleştirirsen ( ki ben oturdum baya çalıştım üstünde :nanik: )
2 kez kullanılabiliyor. ama çıkardıktan sonra aynılarını tekrar takamıyorsun :(
Kullanıcı avatarı
jilar
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ladia » Cmt Ara 26, 2009 11:11 pm

Hımm anlıyorum canım, yapıştırıcı kalıntı bıraktığı için ben de ikinci kez kullanamıyordum genelde, zaten sürekli de takmam ama arada takmak için istiyorum böyle güzel bişi :bye:
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen tuucemm » Prş Oca 28, 2010 11:11 pm

kzlar ben bi kac kere kullandm takma tirnak ve hic cikarma sorunu yasamadm cunku kendi kendilerne dusuolardi tirnaimdan o kdr da cok yapstrici kullanrdm halbuki ben de almiorm artk surkli elime bakp trnaim dusms mu aman rezil olmiim die manyk olmstm cnku :pisik: ama cidden bendekini de anlamiolardi hic bi kisi bile sormamstr takmami die
Kullanıcı avatarı
tuucemm
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Marmaris » Cum Oca 29, 2010 2:00 am

ben uzun süre takma tirnak kullandim, ne kadar güzel olsada tirnaklarin görüntüsü, ne kadar kimse anlamasada, altda kendi tirnaklarimi mahvettmisti. en sonunda cikarttim, kendi tirnaklarim iiincecik ciliz, devamli kirilan birsey olmustu :pisik: kendilerine gelmeleri baya uzun sürdü.
Marmaris
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen AdeLinA » Cum Oca 29, 2010 12:36 pm

jilar yazdı:var tabi canikom yazmamış mıyım :blushing: :laugh:

broadway nails ! gerçekten harika kimse anlamıyo !! hatta bugun dayanamadım bi kutu daha aldım yedek olsun diye :)
çok çeşidi var , uzunu kısası desenlisi falan.. short olanı vermişlerdi kirpiklerin yanında hediye diye , o bana biraz büyük gelmişti. petite aldım dün tam oldu , ayrıca frenchi pembe ve şeftali tonu diye iki çeşit ona da bakın ;) ayy ne çok yazdım :kissmuch:

ayy ne güzel ya benim yakınımda yokki hiç watsons
Kullanıcı avatarı
AdeLinA
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen tuucemm » Cum Oca 29, 2010 6:05 pm

jilarcim sen baya kullaniosun galiba takma tirnak sana sey sorcaktim tirnagina cok zarar verdimi bole soyulma ya da krlma problemi yasadn mi canszlastrdi m itrnaklarni?
Kullanıcı avatarı
tuucemm
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen anybodyy » Cmt Oca 30, 2010 6:15 pm

arkadaşım sürekli kullanıodu takma tırnakları ama sonra tırnak yüzeyi pütür pütür oldu dalgalı dalgalı tuhaf bi görüntü oluşmuştu tam anlatamadım sanırım ama kötü oluo sonuçta :laugh:
Kullanıcı avatarı
anybodyy
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen tuucemm » Pzr Oca 31, 2010 2:19 am

dimi ya bana da ole olurmus gbi geldi o yuzden almiorm artk :pisik:
Kullanıcı avatarı
tuucemm
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen anybodyy » Pzr Oca 31, 2010 3:42 pm

çok özel günlerde kullan canım ama sürekli kullanmak gerçekten çok zarar verio sonuçta yapışkanında kimyasal madde çok :confused:
Kullanıcı avatarı
anybodyy
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen isilay » Pzt Şub 01, 2010 1:41 am

bende protez tirnak kullaniyorum hatta önümüzde ki hafta tekrar yaptirmayi düsünüyorum
Kullanıcı avatarı
isilay
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Marmaris » Pzt Şub 01, 2010 1:55 am

zaten tirnaklar hava alamadigi icin o hale geliyor malesef :(
Marmaris
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen isilay » Pzt Şub 01, 2010 1:59 am

benim tirnaklarimin yapisi cok ince maalesef cok cabuk kiriliyor ve kötü görünüyor aslinda türkiyedeyken her ay 2 kere mutlaka manikür ve pedikür yaptirirdim ama almanya da yaptiramiyorum maalesef :( :(
Kullanıcı avatarı
isilay
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Marmaris » Pzt Şub 01, 2010 2:13 am

canim burda malesef olmuyor :(
güzelim microcell 2000´i hic duydunmu ?
kirilan, yumusak tirnaklar icin. oje gibi birsey. 1. gün sürüyorsun. 2. gün sürüyorsun. 3. gün cikarip, tekrar sürüyorsun. bu böyle devam ediyor. kur halinde yapiyorsun bunu. ve kur bittikden sonra cok güzel sonuclar veriyor :yeah:
linkini veriyorum http://www.micro-cell.de/micro-cell-200 ... repair.htm su anda gerci gel-nägel kullaniyormussun ama ilerki zaman icin aklinda bulunsun.
Marmaris
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen isilay » Pzt Şub 01, 2010 11:47 am

nihan tesekkür ederim canim, bu ürünü eczanelerde bulmak mümkündür degil mi denemekte fayda var en kisa zamanda uygulayacagim mutlaka
Kullanıcı avatarı
isilay
BaKımLı
BaKımLı

ÖncekiSonraki

Dön Tırnak Bakımı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir