Dr. Murad

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Re: Dr. Murad

Mesajgönderen Bertaberry » Pzt Tem 12, 2010 3:20 pm

gisele rica ederim canım :) İlacın içeriğine baktın mı, belki bir fikir olurdu. Ama açıkçası tedbirli olmakla birlikte benim fikrim işe yarayacağı yönünde :) Clarifying Body Spray'e gelirsek onun uygulaması çok kolay çünkü şişesini, ters tuttulduğunda da rahatlıkla sıkılabilecek şekilde tasarlamışlar :yeah: Yani tek başınayken de kolayca uygulayabilirsin. Temizlenmiş ve kurulanmış tende sivilcenin üzerine doğru -15cm mesafeden- direkt olarak uygulayabilirsin. 1-2 dakikada kuruyor zaten ve kuruduktan sonra da tende serinlik hissi bırakıyor. Benim bir ara çok çıkmıştı sırtımda, o zamanlar doktor önerisiyle Seba med sabun ve Aknefug10 kullanmıştım. Çok şükür geçtiler ama arada dediğin gibi minik minik çıktıklarında bu üründen kullanıyorum, yani aslında tam senin söylediğine uygun bir ürün ama eğer ellemeyeyim diyorsan sırf Seba med sabunu da deneyebilirisin, Aknefug'u ise hem bu mevsim hem de çok az sivilce için tavsiye etmem. Bu arada maske tavsiyelerin için çok teşekkür ederim, not aldım ikisini de :huggs: Geçenlerde Loccitane'den kırmızı pirinç özlü maske aldım, o bittikten sonra bu söylediklerini denemek istiyorum :bye:
Kullanıcı avatarı
Bertaberry
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen gisele87 » Sal Tem 13, 2010 3:37 pm

ilaci kullaniyorum iceriginde a c e vitaminleri var canim ama 15gun sora bitcek mi ama yinede sivilcelerimde bir azalis yok aksine cikiyor durmadan anlamadim ama zaten ilk sisede hemen etkis etmesinide beklemiyorum bencde 2 siseye gecince dahada etki edermis gibi geliyor ama sorun benim 2.siseye baslicak olmayi dusunmemem eger arkadaslar bunu kullanan varsa lutfen beni bilgilendirsin >>acne serisi icin gida takviyesi 120tablets olan tam adi pure skin clarifying dietary supplement
Kullanıcı avatarı
gisele87
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Bertaberry » Sal Tem 13, 2010 9:07 pm

gisele tabi sen bilirsin ama sonuçta sivilceler için antibiyotik bile kullanıyoruz -doktor verdiğinde ben de kullanmıştım-, demek istediğim; benim görüşüm bunun en azından onlardan daha masum olduğu yönünde :innocent: Hem antibiyotikler de bile etkisi hemen ortaya çıkmıyor, hatta cilt altında biriken sebumlardan kurtulmak için en başta sivilcelerde artış görülebiliyor. Bir de onları da sonuna kadar bitirmek gerekiyor. Belki sendeki de böyle bir durumdur. Bir de yine kendi düşüncem bu tip gıda takviyelerinin sonucu bünyeden bünyeye değişiklik gösterebilir, o yüzden ikinci kutuya başlayıp başlamama kararını bir doktorla konuşarak versen daha isabetli olur diye düşünüyorum. Hem fazladan stres yaşamamış olursun :) Tabi yine sen bilirsin canım, umarım kullanan birileri vardır da en azından bir fikir olur :huggs:
İyi bak kendine :bye:
Kullanıcı avatarı
Bertaberry
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen gisele87 » Çrş Tem 14, 2010 4:07 pm

canimm cok sagoll cok yardimci oldun valla simdi bi eczacia danissam 2.kutuyuda al der satmak icin doktora gitsemde kendi karisimlarini vermek icin kullanma dicek neye guvenecegimi sasiriyorum o yuzden en iyisini kullanan birisinin bana yardimi olur ..ilki bitmek uzere ama bilemiyorum yine napicagimi yaz mevsimi oldugu icin yuzumdede kremlerden dolayi sicaktan dolayida daha cok sivilce cikmaya basladi bide bu aralar yuzumle ayri bi ilgilenmeye basladim o zamandan beride yuzum bozuldu yani taktigim icin dahada kotu oldu zamala gecer tabi ama ben cok takintili oldum icin beni buldu simdi su sivilce ilacini kullanan iyi kotu etkisini goren bana lutfen yardimci olsun :blushing: :bye:
Kullanıcı avatarı
gisele87
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen louboutin » Çrş Tem 14, 2010 5:57 pm

gislee cnm ben oncekı sayfalarda ve forumun dıger baslıklarında hep yazdımm keske bı baksaydınn aratıp :confused: ben bu haplarla butun murad serisini kullandım ama cıldımdekı sıvılce sayısı 5 ken 10 oldu ve sıradan sıvılceler cıddı kıstık sıvılceye donustuu acıkcası bence kullanmaasaydın keske hıc, ben 3 kuutu ıctın her kutuda gecıcek dedıler amaa tam tersı oldu bence bu tablet roaccutanın degısık versıyonu o da sıvılcelerı cıkarıyorr sonra tezmılıyor ama benım kullandıgım 3 kutuda bıtmedı bende yarıda bıraktım o kutuyu hatta butun muradları ve paramı çöpe attımm !!! acıkcası bu tablet olayına gırmeyınn doktora sormadan , bence en ıısı bı dra danışş, belkı bu benım ve bı ıkı arkımn basına gelen kotu bı olay ama yınede bı sor sen doktora cunku cılt bu şakaya gelmıo :( :(
Kullanıcı avatarı
louboutin
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gisele87 » Çrş Tem 14, 2010 10:39 pm

cnm cok sagoll bende bu ilk kutudan sora bidaha almayi dusunmuyorum sonucta ilaclik bi cildim yok acikcasi boyle takmaya basladim dahada kotu oldu cildim en iyisi zamana birakmak takmamak canim yardim oldun valla 10gunum mu ne kaldi bitmesne bitsin bidaha almicam zaten cok sagol
Kullanıcı avatarı
gisele87
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen louboutin » Çrş Tem 14, 2010 11:28 pm

önemli degıl cnm bana kalsa o kalanları da ıcme derım cunku etkısı olumlu degıl ustelık antıbıotık faln da degıl yatıda bırakamayasın ama karar senın ve muhakkak bı dr a gıttve dermalogıca urunlerını bı arastır :bye:
Kullanıcı avatarı
louboutin
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gisele87 » Prş Tem 15, 2010 8:33 pm

aslinda butun eczacilar buu tavsiye ediyorr icindede a c e vitamini var ama ilk kutuda tabikide etki etmesini bekliyemem hicbisey etki etmez ole bi anda diye dusunuyorum benimde bidaha almama sebebim etki etse bile vucuduma ilac sokmamak olucak cunku bosubosuna ilac aliyorum
Kullanıcı avatarı
gisele87
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen louboutin » Prş Tem 15, 2010 9:00 pm

evet tavsıy edıolar cunku oldukça pahalı ve kar payı yuksek bı marka bu murad acıkcası eczanelerdekı estetısyen tıplıler bunu onerır ama ben hıcbır doktorun bu ılacı al dedıgını duymadım veya eczacının al dedıgını duymadım ne yazıkkı ben de ıctım bosuna ve 3 kutuda beter bı hale geldı cıldım burda alıcaklara da uyarı olsun lutfen bu tarz takvıyeyı almayınn doktora sormadan cunku bunun ıcındekıler sadece a c e vıtamını degıl :bye:
Kullanıcı avatarı
louboutin
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen barones » Pzt Tem 19, 2010 1:21 pm

marie clere dergisi bu ay dr.murad ın yazdığı kitabı veriyor...aldım okudum uuufff c vitamini enfüzyonu diyor...tabii tabi..
neyse bu arada birsürü tavsiye vermiş bi ara onları yazıcam..ama aklımda kalan örneğin spf 15 krem ile güneş altında 150 dk..oturabilirsiniz diyodu...
.
Kullanıcı avatarı
barones
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gisele87 » Pzt Tem 19, 2010 4:59 pm

bende zaten o ilaci kestim cildimi suan gormeyin sivilce izlerim gecsin diye bepanthen plus suruyorum yanagimda ikitane kocaman kizariklik kaldi baska ne yapmam lazim izler icin akliniza birsey geliyorsa yardim edermisiniz bana simdiden sagolun kizlar :bye:
Kullanıcı avatarı
gisele87
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen barones » Sal Tem 20, 2010 7:41 am

forumda sarı kantaron yağını sürün diyolardı izler için ama...mesela bu hafta içi ben ciliniq even better ı alcam yeni çıkardı..izler lekeler içinmiş...
.
Kullanıcı avatarı
barones
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gisele87 » Sal Tem 27, 2010 6:18 pm

KIZLAR ACIL bisey sorucam gogsumun istunde yani boynumun altindaki bolgede sivilce gibi bole puturlenmeler olustu yazdan ve kremlerden dolayi sizce ne yapayim dunde kese yaptim ama keseyele gecicek gibi degil boel putur putur simdi bunun icin dr murad in acne body serisinden hangisini kullaniyim bitan aydinlatici vucut spreyi var birtanede acne vucut yikama var bol mavi bir gel ..kullanan varmi memnun kalan kalmiyan beni bilgilendirirse cok sevinirim cunku biraz acill :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
gisele87
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen shayna » Sal Tem 27, 2010 9:44 pm

gisele bence hiçbirşey sürme..
temiz tut,parfüm vs sıkma.kendiliğinden geçer
Eğer sizi üzen kişilere hala selam verebiliyorsanız,bu vicdanınızın sadakasıdır.
Kullanıcı avatarı
shayna
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gisele87 » Sal Tem 27, 2010 9:54 pm

cnm gunese ciktiimda ama gunes kremi surmezsem oraya acayip yaniyor sonrada kasinmaya baslior orasi cunku benm cidimbiraz hassas oldugu icin gunes kremi kullanmam gerekior oraya ama sadece yanmak icin hergun surmuyorum yani ..parfumude kulak arkama suruyorum yaz zamaninda oralarimda hep puturlenme oluyor simdi dun kese yaptim iyi olu orasi sence hicbirsey almiyimmi yani ?keseyla idaremi ediyim ? cunku sivilce degil yani kucuk kucuk sivilcemsi seyler ama puturlenmeler bilmem anlatabildinmi cnm ?
Kullanıcı avatarı
gisele87
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Bertaberry » Sal Tem 27, 2010 10:17 pm

Gisele, aynı durum bende de oluştu son birkaç haftadır. Ben kendi haline bıraktım açıkçası çünkü sonuçta dediğin gibi sivilce değil. Sırtımda çıkan birkaç sivilce içinse yukarda bahsettiğim ürünü kullanıyorum, epey sönüştürdü :) Sırf pütür için sıkma canını bence :bye:
Kullanıcı avatarı
Bertaberry
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen barones » Çrş Tem 28, 2010 9:27 am

gisele aynı durum bendede vardı daha önce..doktora gitmiştim ..bepanthene plus verdi...sabah akşam temizlenmiş boyun altıma sürüyodum...geçti hemen..parfüm sıkmamamı da söledi...birde giydiğim değişik bi şeyden olabilirmişş
.
Kullanıcı avatarı
barones
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gisele87 » Çrş Tem 28, 2010 5:12 pm

kizlar sagolun yardimlariniz icin peki bepanthene plus sivilce yapmazmi bende ondan endiseliyim ?
Kullanıcı avatarı
gisele87
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen xono » Prş Tem 29, 2010 10:51 am

kullandım berbattı dr murad. yüzümü kuruttu ve sivilce çıkarttı. :tongue:
M@T
Kullanıcı avatarı
xono
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen barones » Prş Tem 29, 2010 11:29 am

gisele87 yazdı:kizlar sagolun yardimlariniz icin peki bepanthene plus sivilce yapmazmi bende ondan endiseliyim ?

hayır sivilce yapmaz tabiii ince bi tabaka halinde sür..bana doktor önermişti canım..hem benim baya sivilcem ve pütür vardı boynumda göğsümün üstünde omuzlarımda birden çıkmışlardı...
birde ek olarak bu dönemde salisilik asit içeren bi temizleyici ile o bölgeyi duşta yıka canım...bakteriler temizlenir bölece...mesela neutrogena The transparent facial bar,akne karşıtı sabun ile yıkarsan daha iyi olur..normal duş jeli ile sivilce yapan bakteriler gitmiyor..
.
Kullanıcı avatarı
barones
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gisele87 » Prş Tem 29, 2010 10:29 pm

canim cok sagol cok yardimci oldun bana tesekkurler tekrar :bye:
Kullanıcı avatarı
gisele87
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen barones » Cum Tem 30, 2010 8:34 am

rica ederim canım :bye:
.
Kullanıcı avatarı
barones
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen silent » Cum Tem 30, 2010 8:06 pm

akne serisi genişlemiş gözeneklere iyi geliyor mu?
Büyük bir ümitle yüz yıkma jeli, toniği ve nemlendirici akne tedavi jelini aldım, 3 gündür kullanıyorum. Tabi 3 günde çok bir değişiklik olmadı, uzun vadede umarım faydası olur.
Kullanıcı avatarı
silent
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen semaf » Pzt Ağu 16, 2010 9:26 pm

Kızlar karma ciltliyim ve dr.murad ürünlerinden hangilerini tavsiye edersiniz?
e-learning...
Kullanıcı avatarı
semaf
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen ElaSel » Pzt Ağu 16, 2010 9:29 pm

Narlı seriyi ve redness seriyi kullandım ben..karma hassas ciltliyim.
Kullanıcı avatarı
ElaSel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen semaf » Pzt Ağu 16, 2010 10:00 pm

Elaselcim memnun kaldın mı peki?
e-learning...
Kullanıcı avatarı
semaf
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen ElaSel » Pzt Ağu 16, 2010 10:36 pm

Redness serisinden memnun kalmadım. Kızarıklık ve hassasiyet derecesi yüksek ciltler içindi ama bana bir faydası dokunmadı. O kadar para vermeye değmeyecek bir seri.

Narlı ise güzel, kötü diyemem ama yeri geldiğinde hep yazıyorum siteye, Murad'a o kadar parayı verene kadar çok daha doğal ve kaliteli ürünler vardır diye düşünüyorum. Kimyasal içeriği çok fazla çünkü. ( Şahsen Dermalogica'yı daha güvenilir buluyorum )
Kullanıcı avatarı
ElaSel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sssibel » Sal Ağu 17, 2010 9:09 am

kesinlikle katılıyorum bende hevesle narlı temizleyici aldım sonra bir baktımki içinde bir sürü şey var üstelik beklediğim performasıda asla vermedi temizleyicileri karşılaştırıcak olursam dermalogica special gel muradı fena sallar ikisinide kullandım :bye:
Kullanıcı avatarı
sssibel
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen silent » Sal Ağu 17, 2010 9:46 pm

Ben de Muradın abartılacak ve bir sürü para dökmeye değecek bir marka olduğunu düşünmüyorum,yüzümde olmadık yerden sivilce çıktı ve iz bıraktı, oysa büyük bir ümitle almıştım, sitesinden de epey incelemiştim ama boş..... :pisik:
Akne serisi biter bitmez ddf.ye geçeceğim.
Kullanıcı avatarı
silent
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen neslihanbykc » Prş Ağu 19, 2010 8:51 am

ben de bir gün dermalogica almak için eczaneye girdim ve tamamen oradaki kızın ağzımdan girip burnumdan çıkmasıyla murad ürünleri alıp çıktım ve çok pişmanım.
yağsız nemlendiricisini, c vitaminli temizleme köpüğünü ve peelingini aldım
bunların yerine dermalogica active moist, special cleansing gel ve daily microfoliant almak istemiştim.
peelingi çok büyük ve bana çok kimyasal geliyo, nemlendiricisinin bi özelliği yok çok sıradan, c vitaminli temizleyicisi de eh fena değil ama yani ve dediğim gibi kocaman hepsi kesinlikle bitmek bilmiyor.
bir de bir dünya tester verdiler. yani neredeyse orjinal boy ürünün yarısı kadar testerım olmuştur.
testerlardan biri c vitaminli göz kremi spfsi var nemlendirmesi çok iyi değil benim göz çevrem çok kuru olmadığı için beni idare ediyor gündüz, diğer tester gündüz nemlendirici oil control mattifier spf 15 bu kesinlikle berbat kokuyor normal nemlendirmesi var parlamayı da biraz kontrol altına alıyor.
Kullanıcı avatarı
neslihanbykc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen lovestruck » Cum Ağu 20, 2010 4:14 pm

e canım açmadıklarını geri götürsene.
Kullanıcı avatarı
lovestruck
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen neslihanbykc » Cmt Ağu 21, 2010 6:16 pm

lovestruck yazdı:e canım açmadıklarını geri götürsene.

tatlım hepsini açtım denemek için hadi temizleyici bi şekilde biter nemlendirici de çok büyük değil de peeling bilmiyorum bakalım kullanmaya çalışıcam yani
Kullanıcı avatarı
neslihanbykc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen FaLLeNAnGeL » Cum Eyl 03, 2010 5:07 pm

oil control olan nemlendiricisini bende alıcam kızlar ama nerde bulabilirim acaba , kadıkoy taraflarına gecicem haftasonu palladium ve optimuma ugramayı dusunuyorum sephorada yada oradaki eczanelerde bulabilirmiyim :blushing:
Kullanıcı avatarı
FaLLeNAnGeL
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen detuna » Pzt Eki 18, 2010 1:34 pm

cıldım karmadan yaglıya donuk.murad acne nın temızleyıcısı dermalogıca dermal clay den daha ıyı.hala temızleyıcım odur.acnenın tonıgıde harıkaydı.o bıttı sımdı.skın perfectıon lotıonu gece bakımı olarak kullandım.gozeneklerım kuculmustu.cıkan sıvılcelerımede lokal uygulanan bır urunu var gece onu surmustum tester vermısleerdı.bu urunlerınden memnun kaldım.
oil control nemlendırıcısını bende meerak edıyorum.
MAC Gingerly allıgımı satıyorum!!!
İlgilenenler ö.m atabilir;)
Kullanıcı avatarı
detuna
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen neslihanbykc » Sal Eki 19, 2010 10:10 am

detuna yazdı:cıldım karmadan yaglıya donuk.murad acne nın temızleyıcısı dermalogıca dermal clay den daha ıyı.hala temızleyıcım odur.acnenın tonıgıde harıkaydı.o bıttı sımdı.skın perfectıon lotıonu gece bakımı olarak kullandım.gozeneklerım kuculmustu.cıkan sıvılcelerımede lokal uygulanan bır urunu var gece onu surmustum tester vermısleerdı.bu urunlerınden memnun kaldım.
oil control nemlendırıcısını bende meerak edıyorum.

ben oil control nemlendiricisini kullandım hiçbir işe yaramıyor malesef ve kokusu da bir acayip canım
darkchocolatebrown bir akıllı delinin kozmetik güncesi:)
Kullanıcı avatarı
neslihanbykc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen bohemian » Cmt Eki 30, 2010 11:05 am

kızlar blemish treatment concealerından kullanan var mı :dontknow:
Kullanıcı avatarı
bohemian
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cinecin » Çrş May 04, 2011 10:01 pm

kızlar aranızda oil contol mattifier'ı deneyen var mı?clarifying serisindenmiş...
ben eczaneden birşey aldım da geçen bunun tester'nı verdiler,çok çok sevdim hatta bayıldım,makeupalley'deki yorumları da çok güzel...ailemin bir kısmı yurtdışında yaşıyor da oraya gidicem bende, netten baktım şöyle bir kampanya var ;bahsettim nemlendirici 33pound ve 30pound üstü birşey alınca bu clariyng cleanser bedava geliyor...yani yaklaşık 80tlye hem matlaştırıcı kremi hemde temizleyicisini alıyorsun gerçi ben dermalogica kullanıyorum?sizce alıyım mı yoksa emsallerini bulur muyum?
Kullanıcı avatarı
cinecin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen idil55 » Prş May 05, 2011 9:42 am

murad ürünlerinden pek memnun kalmadım. nar özlü serisini kullandım. sıradan bir bakım ürününden farkı yok bence.. hatta bazı ürünlerini yarım bıraktım. yeni bir ürün denemek isteyenlere kesinlikle ddf ürünlerini tavsiye ederim.
idil55
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Sweet84 » Cmt May 07, 2011 4:30 pm

ben murad ürünlerinden oldukça memnunum....özellikle akne için temizleyicisi ve c vitaminli toniği harika...2side vazgeçilmez benim için...Temizleyicisini senelerdir kullanıyorum....kısa vadede tek bir kullanımla hiçbir ürün fayda göstermez diye düşünüyorum...ama memnun kalma durumuda cilt tipine göre değişiyor tabiki...Ama benim ddf den sonra en çok güvendiğim marka murad... :yeah: ;)
Kullanıcı avatarı
Sweet84
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen idil55 » Pzt May 09, 2011 9:07 am

sweet ddf konusunda hemfikiriz o zaman....
idil55
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen leylafilo » Pzt May 09, 2011 1:11 pm

cinecin yazdı:kızlar aranızda oil contol mattifier'ı deneyen var mı?clarifying serisindenmiş...
ben eczaneden birşey aldım da geçen bunun tester'nı verdiler,çok çok sevdim hatta bayıldım,makeupalley'deki yorumları da çok güzel...ailemin bir kısmı yurtdışında yaşıyor da oraya gidicem bende, netten baktım şöyle bir kampanya var ;bahsettim nemlendirici 33pound ve 30pound üstü birşey alınca bu clariyng cleanser bedava geliyor...yani yaklaşık 80tlye hem matlaştırıcı kremi hemde temizleyicisini alıyorsun gerçi ben dermalogica kullanıyorum?sizce alıyım mı yoksa emsallerini bulur muyum?

ben oil control mattifier'ı çook beğeniyorum. la roche posay effaclar matt, body shop seaweed mattifying denemiş biri olarak, bana hepsinden çok daha iyi geldiğini söyleyebilirim. fiyatı bu kadar fazla olmasa her gün kullanmak isterim. bazı arkadaşlar kokusundan bahsetmişler ama ben hiç öyle rahatsız edici bir koku fark etmedim.
leylafilo
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cinecin » Çrş May 11, 2011 7:15 pm

idil55 yazdı:murad ürünlerinden pek memnun kalmadım. nar özlü serisini kullandım. sıradan bir bakım ürününden farkı yok bence.. hatta bazı ürünlerini yarım bıraktım. yeni bir ürün denemek isteyenlere kesinlikle ddf ürünlerini tavsiye ederim.

leylafilo yazdı:
cinecin yazdı:kızlar aranızda oil contol mattifier'ı deneyen var mı?clarifying serisindenmiş...

ben oil control mattifier'ı çook beğeniyorum. la roche posay effaclar matt, body shop seaweed mattifying denemiş biri olarak, bana hepsinden çok daha iyi geldiğini söyleyebilirim. fiyatı bu kadar fazla olmasa her gün kullanmak isterim. bazı arkadaşlar kokusundan bahsetmişler ama ben hiç öyle rahatsız edici bir koku fark etmedim.

bende daha önce narlı seriyi denemiştim daha önce ama hiç neden o kadar övüldüğünü anlamamıştım,herhangi bir temizleyiciden hemde marketlerde flnda bulunabilecek ürünlerden hiç bir farkı yoktu :( bu oil mattfier çok farklı ya bende denedim hepsini ama bu en iyisiydi, makeupalleyde de çok yüksek puan almış zaten ;)
Kullanıcı avatarı
cinecin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen zencefilkiz » Prş May 12, 2011 12:32 am

Narlı serinin temizleyici köpüğü aşırı aşırı güzel bir ürün değil.Sıradan diyebilirim bende.. ;)
Limonsuz diet cola=)
Kullanıcı avatarı
zencefilkiz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen neslihanbykc » Prş May 12, 2011 9:46 am

oil control mattifer ı kullandım ben de hiçbir işe yaramadı :angryfire
benim için murad ürünleri gereksiz derecede pahalı ve hiçbir işe yaramayan kimyasal depoları. adamın işin ticaretinde olduğu yüzünde yazıyor :angryfire
narlı serinin içinde formaldehit var demişti forumdan bir arkadaşımız baya uzun uzun açıklamıştı hatta bu maddeleri. ayrıca temizleyicilerinin hepsinde sls var ki bu cildin bariyer tabakası mahveden birşey. benim gaflet ve delalet anında bakmadan almış bulunduğum bir peelingi bi de yıkama jeli var olduğu gibi duruyor. fırçalarımı yı8kıyorum bazen yıkama jeliyle :tongue:
çok daha güvenilir, uygun fiyatlı ve iyi markalar var insanın para verdiğine değmez :angryfire
Kullanıcı avatarı
neslihanbykc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen nehir86 » Cum May 13, 2011 8:30 am

narlı serinin temizleme kopugunu bende begenmedim arada kullanıyorum :confused:
Beğendiğiniz bedenlere hayalinizdeki ruhları koyup ''AŞK''sanıyorsunuz!
William Shakespeare
Kullanıcı avatarı
nehir86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ElaSel » Cum May 13, 2011 3:18 pm

neslihanbykc yazdı:oil control mattifer ı kullandım ben de hiçbir işe yaramadı :angryfire
benim için murad ürünleri gereksiz derecede pahalı ve hiçbir işe yaramayan kimyasal depoları. adamın işin ticaretinde olduğu yüzünde yazıyor :angryfire
narlı serinin içinde formaldehit var demişti forumdan bir arkadaşımız baya uzun uzun açıklamıştı hatta bu maddeleri. ayrıca temizleyicilerinin hepsinde sls var ki bu cildin bariyer tabakası mahveden birşey. benim gaflet ve delalet anında bakmadan almış bulunduğum bir peelingi bi de yıkama jeli var olduğu gibi duruyor. fırçalarımı yı8kıyorum bazen yıkama jeliyle :tongue:
çok daha güvenilir, uygun fiyatlı ve iyi markalar var insanın para verdiğine değmez :angryfire

aynen :yeah:

formaldehit, paraben ve sls deposu murad..hem redness hem de narlı seriyi yıllarca kullandım ve şimdi verdiğim paralara acıyorum ..son bir maskesi duruyor evde onu bitirmeye çalışıyorum
Kullanıcı avatarı
ElaSel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen leylafilo » Pzt May 23, 2011 10:03 am

ben oil control mattifier'dan çok memnunum dediğim gibi. kişiden kişiye değişiyor demek. içerikleri hakkında fikrim yok yalnız. 3 al 2 kampanyası başlamış, alsam mı diye düşünüyordum. bu ürünün içeriği de zararlı mı?
leylafilo
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen idil55 » Pzt May 23, 2011 10:36 am

ben murad ürünlerinden memnun kalmasam da içeriğinin zararlı olmadığını düşünüyorum. çünkü bitkisel içerikli bir ürün olarak tanımlanıyor.
idil55
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen leylafilo » Prş May 26, 2011 3:46 pm

neslihanbykc yazdı:oil control mattifer ı kullandım ben de hiçbir işe yaramadı :angryfire

türkiye'den mi almıştınız ürünü yoksa strawberry'den mi?
murad ürünlerinin strawberry'de kesinlikle satılmadığını açıklamıştı da, memnuniyetsizliğinizin sebebi bu olabilir mi acaba diye düşündüm.
leylafilo
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen neslihanbykc » Prş May 26, 2011 7:25 pm

leylafilo hepsini türkiyeden aldım canım eczaneden :banana:
Kullanıcı avatarı
neslihanbykc
KoKoŞ
KoKoŞ

ÖncekiSonraki

Dön Markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir