Babor

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Babor

Mesajgönderen goncaunver » Sal Nis 18, 2006 12:31 pm

arkadaşlar babor ürünlerini hiç kullanan oldu mu ?ben yaklaşık 2 yıl önce bir güzellik salonundan almıştım(şuan o salon kapanmış)inanılmaz etkili bir ürün yüzüm o zamanlar sivilceliydi ve baborun ampullerini kullanmıştım bir haftada sivilceden eser kalmadı bana çok iyi geldi eger kullanan varsa nerden alabilirim acaba???
goncaunver
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ChunLi » Sal Nis 18, 2006 10:12 pm

canım benimde gittigim bi guzellik merkezi baborun ürünLerini kullanıyo oLdukca iyi oLdugunu duydum satı$ını yapıyolarmı biLmiyorum
Kullanıcı avatarı
ChunLi
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen ChunLi » Sal Nis 18, 2006 10:14 pm

canım intten arastırdım
Optimus ve Babor Kozmetik Ürünleri:
GSM: +90 (532) 767 04 34
Adres: Fevzi Paşa Cad. No:33 Kat:3 D:8 Fatih-İstanbul
Tel: +90 (212) 635 88 26
E-mail: herbal@optimusbeauty.com

bir mail at istersen :wink:
Kullanıcı avatarı
ChunLi
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen goncaunver » Çrş Nis 19, 2006 4:03 pm

çok teşekkürler kingz :wink: peki sen hiç kullandın mı?
goncaunver
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ChunLi » Çrş Nis 19, 2006 9:43 pm

yok canım hic kullanmadım ama dedigim ama cilt bakımına gidenLer cok memnunmus bende merak ettim beLki cilt bakımı yaptırırsam oraya yaptırırım urunLer hakkında daha biLgim oLur o zmn
Kullanıcı avatarı
ChunLi
Moderatör
Moderatör

Re:

Mesajgönderen rewe » Çrş Nis 19, 2006 10:02 pm

Kingz yazdı:yok canım hic kullanmadım ama dedigim ama cilt bakımına gidenLer cok memnunmus bende merak ettim beLki cilt bakımı yaptırırsam oraya yaptırırım urunLer hakkında daha biLgim oLur o zmn

kingz sakın ama sakın optimusa cilt bakımı yaptırmaya kalkma ben geçen aralık ayında hayatımda ilk defa cilt bakımı yaptırayım dedim ve oraya gittim çektiğim acıyı tarif edemem cildim mahvoldu çıkan sivilcelerin izleri hala duruyor aynaya bakmak istemiyorum :cry: :cry: daha iyi bir yer araştır benden sana tavsiye :!:
Kullanıcı avatarı
rewe
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ChunLi » Çrş Nis 19, 2006 10:12 pm

yok canım oraya yaptırmicaktim ztn bizim burda bir guzellik merkezindede kullanıyolar babor urunLerini oraya yaptiririm dedim ama sagoL uyardıgın icin oraya gidecegim varsada gitmem artık :)

Resim
Kullanıcı avatarı
ChunLi
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen sedanet » Çrş May 24, 2006 2:14 pm

Bu marka gerçekten süper.Yüzümde sivilceler vardı bende kremini ve ampüllerini kullanmıştım.Çoook memnun kalmıştım.Sonra bulamadım falan kullanmadım bi daha..
Kullanıcı avatarı
sedanet
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen gwebb » Cum Eki 27, 2006 8:38 pm

Italya'da cayir cayir yandigim icin mecburen otelin guzellik salonundan muthis kaziklanarak Babor gunes sutu almistim 15 spf li, bir haftada super kalici bronzluk elde ettim hemde hic gunes yagi kullanmamdan, aci cekmeden. Cok guzel ince hafif kivamli hos kokulu bir spreydi.Londra da satilmiyor ama sanirim Almanya da falan yaygin. Bir dahaki yaza kesin edinecegim bir sise daha.
Kullanıcı avatarı
gwebb
SüsLü
SüsLü

babor

Mesajgönderen didemipek » Çrş Ara 20, 2006 4:41 pm

Arkadaşlar Babor'un en yeni ürünü Wrinkle Filler'ı duydunuz mu ? WRINKLE FILLER kırışıklıkların görünümünü gidermek için kullanılan bir dolgu kozmetiği. Cilde sürüldüğünde cildin altındaki nemle boyutu 3 kat artıyor ve kırışıklığı veya ciltteki çöküntüyü alttan yükseltrek dolduruyor. Uygulandıktan 1 saat sonra etkisi gözle görülüyor ve gün boyu etkisini devam ettiriyor. Böylece yüzünüzdeki ince kırışıklıklar ve çizgiler biranda pürüzsüzleşiyor.Herkese tavsiye ederim
didemipek
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Eece » Çrş Ara 20, 2006 5:29 pm

cnm bu dediin loreal kolejen dolguyla aynı bişi olsa gerek.hangisi daha etkili acaba anneme alcam bende şimdi bilemedm hangisini alcaamı :roll:
Kullanıcı avatarı
Eece
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Babor wrinkle filler hakkında

Mesajgönderen didemipek » Prş Ara 21, 2006 10:22 am

Sonuçta babor ürünleri profesyonel kozmetik ürünü olarak sadece güzellik merkezlerinde satılıyor etkisi tabiki çok daha fazla diğer ürünlere göre.Açıkcası Wrinkle Filler'ı bende anneme doğum gününde hediye etmiştim ve çok da memnun. Artık rahat rahat gülümseyebiliyor :-)))))))) Eminimki annen de çok memnun kalacaktır.
didemipek
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: Babor wrinkle filler hakkında

Mesajgönderen charlize78 » Prş Ara 21, 2006 11:07 am

didemipek yazdı:Sonuçta babor ürünleri profesyonel kozmetik ürünü olarak sadece güzellik merkezlerinde satılıyor etkisi tabiki çok daha fazla diğer ürünlere göre.Açıkcası Wrinkle Filler'ı bende anneme doğum gününde hediye etmiştim ve çok da memnun. Artık rahat rahat gülümseyebiliyor :-)))))))) Eminimki annen de çok memnun kalacaktır.

didem peki bu markanın her yaş için serisi var mı ben 28 yaşındayım mesela bana uygun ürünleri de var mısır yoksa sadece ileri yaş grubu için mi bir de istanbulda anadolu yakasında bildiğin nerede satılıyor :P
Kullanıcı avatarı
charlize78
BaKımLı
BaKımLı

slm

Mesajgönderen charlize78 » Prş Ara 21, 2006 11:09 am

bir de bilgin varsa fiyatları nasıl canımcım?
Kullanıcı avatarı
charlize78
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen didemipek » Cum Ara 22, 2006 8:24 am

Babor Wrinkle Filler 30 ml ve fiyatı 145 ytl.Ben yurtdışından almıştım ama artık Türkiyedeki birçok Babor enstitülerinden temin edebilirsin.
didemipek
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen didemipek » Cum Ara 22, 2006 8:29 am

Bildiğim kadarıyla Babor'un her yaş grubuna yönelik hem cilt hem vücut bakım ürünleri var canım.Sana tavsiye edeceğim yer Şakar Güzellik Merkezinden Özlem Hanım ile görüşmen olacaktır. Kendisi cilt analizini yaptıktan sonra cildinin ihtiyaçlarına en uygun ürünler konusunda yardımcı olur. Tel: 0216 360 27 02
didemipek
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: Babor

Mesajgönderen sebnemgonca » Pzt Ağu 11, 2008 9:27 am

kızlar babor cidden iyi bir marka mı ?carita almayı istiyorum fakat babor da çok iyi bir marka deniyoo...birileri yardımcı olsunnn...hadi kızlarr :)
Kullanıcı avatarı
sebnemgonca
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen blueangel84 » Pzr Eki 05, 2008 2:11 pm

selam kızlar ben de baborun 2 si birarada temizleme jelini kullanıyorum.gayet güzel.sivilce problemim için de ampul ve kremini almak istiyorum.iyi sonuç alan arkadaşlar varmı.
Kullanıcı avatarı
blueangel84
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen babylin » Çrş Kas 11, 2009 3:17 pm

biraz önce gaztede reklamını gördüm 60 dk'lık babor ürünleriyle cilt bakımı 100 tl.gitmek istiyorum aslında ama korkuyorum yinede,küçük bi krem gibi bişide hediye ediyorlar.bakırköyde bi merkezdede yapılıyor estet'ti adı sanırım.siz ne düşünüyosunuz kızlar?daha önce yaptıran var mı?
Kullanıcı avatarı
babylin
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen gisele87 » Çrş May 19, 2010 10:17 pm

ACIIIILLL YARDIMMM arkadaslar ben 23 yasındayım vede babor satan bı guzellık merkezıne gıdıyorum oradakı kadın gıdım ıcın bı krem önerdi dr.babor collagen booster cream dıe gecıyor kullanan varmı yasım ıcın uygun olurmu gıdı ve dekolte bolumun sertlestıryormus sızce satmak ıcın mı onerde 23 yas erkenmı bole selere baslamak ıcın acıl yardım lUften
Kullanıcı avatarı
gisele87
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ElaSel » Çrş May 19, 2010 10:32 pm

Bence çok erken, hiç düşünme almayı.. :bye:
Kullanıcı avatarı
ElaSel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gisele87 » Çrş May 19, 2010 10:47 pm

pekı napmam lazım gıdılı bı tıpım ne yazıkkı vede komık olan cok zayıfım yuzumde gıdı var baba tarafından dolayı .. vede resımlerdede boynumu onume egıyorum oelde gıdı cok bellı oluyor neden ole yapıorum bılmıyorum ama gıdım var sıkılastırıcı veya ne yapmam lazım onerebıldıgın bırsey varmı yoksa gıdımla barısıkmı olım ? :dontknow:
Kullanıcı avatarı
gisele87
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ElaSel » Çrş May 19, 2010 10:56 pm

Bu konuda nasıl yardımcı olabilirim bilemiyorum.. sen yaşını yazınca erken diye düşündüm krem için ama genetik olarak varsa nasıl geçirebilirsin bilemiyorum..belki egzersiz falan olabilir ama ne tür hareketlerdir onu da bilmiyorum.. :dontknow: pek yardımcı olamadım sanırım ksr bakma :confused: :blushing:
Kullanıcı avatarı
ElaSel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gisele87 » Çrş May 19, 2010 11:07 pm

sagoll canım yınede yardımcı oldun tesekkurler tekrar :bye:
Kullanıcı avatarı
gisele87
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blgkrvlll » Çrş May 19, 2010 11:15 pm

canım ben sana hemen egzersizi yazayım : başını arkaya atıp dilini damağına değdiriyorsun . gerildiğini çok rahat hissedersin zaten . günde kaç kere yapılır onu bilmiorum tam ama google a yüz yogası yazarsan daha fazla ayrıntı bulabilirsin :bye:
Bilge
Kullanıcı avatarı
blgkrvlll
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen gisele87 » Çrş May 19, 2010 11:30 pm

cnm bende onu duymustum 2 gun once seda sayana bı kadın kayıldı yuz yoga hareketlerınden oda onu soyledı cok ınanmamıstım ama sende soylınyınce yapıcam ewet ole yapıncatam gıdı bolumum cıkıo ve sertlesıo sımdı google dan bakıcam onun detaylarını cok sagol sendende duyunca daha bı ınandım bole selere :)
Kullanıcı avatarı
gisele87
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Dön Markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir