Lancome Cilt Bakım Ürünleri

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Re: Lancome Cilt Bakım Ürünleri

Mesajgönderen gizemel » Sal Ağu 26, 2008 8:41 am

gülşahcım sevmedin mi dermalogicayı?ben yine dermokozmetik al derim cnm özledim seni yaa :kissmuch:
yeni blog
sweetpinkbox.blogspot.com
Kullanıcı avatarı
gizemel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen breath » Sal Ağu 26, 2008 12:30 pm

marjocum gece kremini nesinden memnun kalmadım.hatta satıcı da nem maskesi almana bile gerek yok demişti sanırım :(
Kullanıcı avatarı
breath
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Marjolaine » Sal Ağu 26, 2008 9:49 pm

breath'cim öncelikle zaten lancome almadığım için pek içime sinmiyodu, her ne kadar satıcılar öyle gaza getirse de bence hala çok ihtiyacım var nem maskesine, çünkü nemlendiricimi sürmemle birlikte cildim emiyor.. bi de ben tüm ürünlerin aynı marka olmasını tercih ediyorum, nemlendirici o marka tonik bu marka fln pek sevmiyorum, hepsi aynı olsun ki aralarında uyumsuzluk olmasın bence.. 2-3 günde pek bir şey anlaşılmaz gerçi ama normalde benim cildim hemen yağlanır ve parlar, özellikle sabah kalktığımda alnım yağlanmış olur. gece kremini kullanmaya başladıktan sonra alnımdaki yağlanma ve parlama arttı, sabahki manzara yağ kutusuna düşmüşüm gibi, çok gıcık bi durum.. genelde aşırı yağlanma bu tür kremlere cildin verdiği bir tepki olarak geçer, alışır ve düzelir gibi bi umudum da var ama öte yandan krem yoksa stratum corneumdaki yağ dengesini mi bozdu diye korkuyorum.. lancome almadığıma pişmanım.. hydra zen alsaydım keşke.
Kullanıcı avatarı
Marjolaine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen glshk » Sal Ağu 26, 2008 10:10 pm

marjo teşekkür ederim lancome şu an en ağır basan :confused:
elifçiiimmm seni çok özledim bu birincisi..
dermalogica güzel ama kışın yetersiz kalıyor gibi sanki..hem pahalı biraz..canım başka şeylerde denemek istiyor :blushing: sen ne dersin?? lancome mu kullansam yoksa yine dermalogica mı alsam?? :confused: dermalogica iyi geldi ama cildim alışacak diye bi korkum var :crybaby:
Kullanıcı avatarı
glshk
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen gizemel » Çrş Ağu 27, 2008 8:09 am

gülşahcım cilt alışmasına inanmıyorum ben valla ama yeni şeyler denemeye inanıyorm ;)
bence lancome fln alma,ben de iki tane aquafusion nemlendirici sampleı var.toplam 10ml ediyor sana vereyim onu zaten 1 eylülde okulum açılıo izmite geliyorum.bakalım hoşuna gidecek mi.ama bana sorarsan strawberryden dermokozmetik bir ürün al. :kissmuch: :kissmuch:
yeni blog
Kullanıcı avatarı
gizemel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen glshk » Çrş Ağu 27, 2008 11:42 am

gizemel yazdı:gülşahcım cilt alışmasına inanmıyorum ben valla ama yeni şeyler denemeye inanıyorm ;)
bence lancome fln alma,ben de iki tane aquafusion nemlendirici sampleı var.toplam 10ml ediyor sana vereyim onu zaten 1 eylülde okulum açılıo izmite geliyorum.bakalım hoşuna gidecek mi.ama bana sorarsan strawberryden dermokozmetik bir ürün al. :kissmuch: :kissmuch:
tamam o zaman dermalogicaya devam edeyim ben..yav ben atanamadım izmitteyim yine o yüzden gelince haber et buluşalım canımmm koca yaz geçti görüşemedik :drink: :drink: :kiss:
Kullanıcı avatarı
glshk
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen gizemel » Çrş Ağu 27, 2008 7:48 pm

görüşelim ttalım özledim valla,ptsi izmitteyim be izmitte eve geçtim zaten oraya da beklerim ben ttalım sana kısır yaparım öğrendim ;) :banana:
yeni blog
Kullanıcı avatarı
gizemel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen glshk » Prş Ağu 28, 2008 9:37 pm

gizemel yazdı:görüşelim ttalım özledim valla,ptsi izmitteyim be izmitte eve geçtim zaten oraya da beklerim ben ttalım sana kısır yaparım öğrendim ;) :banana:
kısır çikolata çekirdek yiyip sivilceleniriz sonra onlara çare ararız olur mu :toofunny: :toofunny:
Kullanıcı avatarı
glshk
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Dilosh87 » Cmt Eyl 27, 2008 11:41 pm

Marjolaine yazdı:glshk ben kullanıyorum ve çok seviyorum aqua fusion nemlendiricimi, cildim karma olduğu için fluid olanı kullanıyorum.. bu nemlendirici ve lancome'un diğer ürünleri sayesinde bozulan cildim toparlandı, en kapatıcı fondotenleri kullanan ben, artık hafif kapatıcı, renk tonunu düzenleyici olanlara geçiş yaptım, o yüzden de bağlandım bu nemlendiriciye ben. gece kremimi ise lancome almadım mağazadaki "satıcıların" aşırı ısrarları yüzünden, ve sonuç ne oldu? beğenmedim.. kokusundan da midem bulanıyo. ayrıca strawberry fiyatının 3 katından fazla para ödedim, anlicağın çok pişmanım.. canım lancome'um benim bi daha başka markalarla aldatır mıyım seni ben :crybaby:

selam marjocumm uzun zamandır giremedim foruma özlemişim sseni ve diğer güzel arkadaşlarımıı :blushing: bu arada gece kremi almışsınn peki hangi marka canım??
melody-desire.blogspot.com // Tüm itsbeauty güzellerini beklerim..:)
Kullanıcı avatarı
Dilosh87
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Marjolaine » Pzr Eyl 28, 2008 4:05 pm

diloshcum ben de seni merak ediyodum tam özelden mesaj atıcaktım foruma yazdığını gördüm :) canım elizabeth arden aldım satıcı kız çok ısrar etti,böyle bi ısrar yok yani, bayılacaktım. o yüzden pişman oldum ilk başta pek de sürmedim soğudum üründen.. 2-3 gecedir kullanıyorum, fena değil, sürer sürmez emiyor cildim her zamanki gibi.. bu arada cildim sorunluydu önceden lancome sayesinde düzeldi demiştim ya şekerim şimdi de aquafusion sürünce cildim kızarıyo deli olcam.. aqua fusion sürene kadar renk değişikliği yok sürünce yanak ve burnum kızarıyor :( ara ara benim cildimin yapısı değişiyor sanırım.. çok üzüldüm, halbuki nasıl memnundum, cilt problemlerimi çözdü diye değiştirmeyi düşünmüyodum ama sanırım artık cildin ihtiyacı değişti.. büyük ihtimalle hydrazen neurocalm alıcam tatlım. sen ne yaptın gece kremi almıştın memnun musun?
Kullanıcı avatarı
Marjolaine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Dilosh87 » Pzr Eyl 28, 2008 10:46 pm

marjomm özlemişim seni :blushing: gece kremi hydra zen aldım canım,primordiale için henüz çok çok erkenmiş 30 yaşındaki bayanlara önriyorlarmış bu kremii bende hydra zen aldım ve çok memnunum..nemlendirmesi sabah kalktığımda cildimi dinlenmiş ve ışıl ışıl görmem bu kremi iyiki almışım dememe yetiyor doğrusu..ayy oldum olası nefret etmişimdir ilgili gibi görünen fakat kar yapmak için de bize uygun olmayan kremleri almamızda ısrar eden o sinir bozucu satıcı kızlarrr :angryfire umarım ilerki günlerde daha da iyi gelir cildine daha memnun kalırsın canım ama aqua fusion nemlendiricinin neden böyle bir tepki verdiğini anlayamadım ki üstelik sürekli kulanıyorsun :confused: acaba diyorum fluid değilde krem şeklinde olan daha yoğun ya onu kullansan işe yarar mı acaba?? ya da havalar da ani değişimler gösterdi şu son zamanlarda diycem ama kremle ne alakası varr..?umarım bu sorununa en yakın zamanda çözüm bulursun canım iyi haberlerini bekliyorumm :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
Dilosh87
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Marjolaine » Pzr Eyl 28, 2008 11:18 pm

sağol tatlım ben de seni çok özlemişim :drink: gece kremini sen aldın bitireceksin nerdeyse ben hala içime sinen kremi alamadım, güle güle kullan canım kremini :blushing: hydrazen naurocalm kremi çok araştırdım ve bana uygun olanın o krem olduğuna karar verdim. kesinlikle satıcı kızları dinlemicem artık, sanırım her markanın kendi satıcısı var ve sattıkları üründen prim fln alıyorlar, yoksa ben hydrazen istiyorum dedikçe kız ısrar etti, elizabeth arden sattı zorla.. bi de pudra alıcaktım, mağaza yeni açılmış tester yoktu (cadde tekin acardan bahsediyorum bu arada) 1 saat ısrarla sana bu numara olur al bunu fln diyo. ya dedim almicam sinir etme denemeden asla almam. öyle yakamdan düştü :angryfire

neyse canım ya aqua fusion krem de var bende o da aynı hatta o biraz yağlandırıyor cildimi :( galiba biraz ara versem iyi olacak.. sen de hydrazenden çok memnunum dedin ya, artık beni kimse tutamaz :lol:
Kullanıcı avatarı
Marjolaine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Dilosh87 » Pzr Eyl 28, 2008 11:25 pm

evet canım kullandığın zaman sende çok memnun kalırsın eminim bundan..peki cildindeki bu sorun geçene kadar hangi nemlendiriciyi kullanmayı düşünüyosunn??
Kullanıcı avatarı
Dilosh87
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Marjolaine » Pzt Eyl 29, 2008 9:15 am

diloshcum hiç bilmiyorum :( elizabeth ardenimi sürücem sanırım.. en kısa zamanda hydra zen almam şart, yorumlarına baktım çok memnun kalmış insanlar zaten.
Kullanıcı avatarı
Marjolaine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Dilosh87 » Pzt Eyl 29, 2008 9:52 am

anladım canım..aslında bende bu defa alırken yine lancome'un ama başka bir nemlendirici mi alsam diye düşünüyormm..aqua fusion'un alışkanlık yapıp yarar sağlamamasından korkuyorumm off kararsız kaldım bende :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Dilosh87
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Marlene » Pzt Eyl 29, 2008 10:01 am

Ben nemlendirici almak istiyorum ama cildim çok hassas :( çoğu marka alerji yapıyor? Lancome denemedim hiç, cildi hassas olup da kullananlar memnun kaldı mı acaba? :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Marlene
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen hellokitty » Pzt Eyl 29, 2008 10:11 am

canım benim cildim cok hassastır ve lancome hydrazen ve lancome hydrazen night bence en guzel nemlendiriciler. resmen cildimi duzeltmisti.. clinique lerim bitsin lancome a geri donuc yapmayı dusunuyorum..
kızlar size clinique kullandıgım icin bitince lancome a donmem sorun olur mu?
http://lifewithhk.blogspot.com
Kullanıcı avatarı
hellokitty
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Dilosh87 » Pzt Eyl 29, 2008 11:18 am

Marlene yazdı:Ben nemlendirici almak istiyorum ama cildim çok hassas :( çoğu marka alerji yapıyor? Lancome denemedim hiç, cildi hassas olup da kullananlar memnun kaldı mı acaba? :dontknow:

canım benim cildimde karma-hassastır ve lancome'un aqua fusion nemlendiricisi benim cildimi düzeltti..aqua fusionu sana da tavsiye ederim memnun kalırsın..ama hydra zen'e de bir bak derim yinede ;)
Kullanıcı avatarı
Dilosh87
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Marlene » Pzt Eyl 29, 2008 12:02 pm

Tamam canım teşekkürler yardımcı olduğunuz için ^_^
Kullanıcı avatarı
Marlene
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Dilosh87 » Pzt Eyl 29, 2008 12:26 pm

rica ederim canım ;)
Kullanıcı avatarı
Dilosh87
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cancan97 » Çrş Eki 29, 2008 6:49 pm

Marjolaine yazdı:breath'cim öncelikle zaten lancome almadığım için pek içime sinmiyodu, her ne kadar satıcılar öyle gaza getirse de bence hala çok ihtiyacım var nem maskesine, çünkü nemlendiricimi sürmemle birlikte cildim emiyor.. bi de ben tüm ürünlerin aynı marka olmasını tercih ediyorum, nemlendirici o marka tonik bu marka fln pek sevmiyorum, hepsi aynı olsun ki aralarında uyumsuzluk olmasın bence.. 2-3 günde pek bir şey anlaşılmaz gerçi ama normalde benim cildim hemen yağlanır ve parlar, özellikle sabah kalktığımda alnım yağlanmış olur. gece kremini kullanmaya başladıktan sonra alnımdaki yağlanma ve parlama arttı, sabahki manzara yağ kutusuna düşmüşüm gibi, çok gıcık bi durum.. genelde aşırı yağlanma bu tür kremlere cildin verdiği bir tepki olarak geçer, alışır ve düzelir gibi bi umudum da var ama öte yandan krem yoksa stratum corneumdaki yağ dengesini mi bozdu diye korkuyorum.. lancome almadığıma pişmanım.. hydra zen alsaydım keşke.

Eğer lancome haydra zen almak istiyorsanız size yardımcı olabilirim.% 100 orjinal lancomenin kremleri var bende her türlü lancome kozmetik ürünleri satıyorum.Çok uygun fiata gönderebilirim.ilgilenirseniz cevabınızı bekliyorum.saygılar
cancan97
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen yaso » Cmt Nis 25, 2009 8:05 pm

arkadaşlar ben 2 gün önce bifacil aldım.tamam 2 fazlı ama üstteki fazda durdukça beyazlaşmalar var bu normal mi? yoksa bozuk mu anlayamadım. 2 fazda çalkalamadan önce berrak mı olmalı?
yaso
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen etsote87 » Cmt May 09, 2009 10:56 am

kızlar dün lancome mousse eclat temizleme köpüğünü aldım,arkasında tüm cilt tipleri için diyo,bu ürün kabı yenilenmş eskiden mousse clarte olan ürünmü bilginiz varmı?
viewtopic.php?f=3&t=9889&p=412621&hilit=mousse+eclat#p412621
bu linkte impulse arkadaşımız almış hatta bnm köpüğümden,ama internetten bakınca mousse clarte adlı bir ürün daha görüyorum,acaba aynı ürünler mi?
Kullanıcı avatarı
etsote87
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen alien » Cum Haz 19, 2009 1:29 pm

Yasocum ne gibi bir bulanıklık var önemli olan kokusu çünkü lancome tonik ve diğer tamizleyici losyonlar bozulmaya başlayınca kokusu değişiyor ve söylediğin tarzda bir birikme oluyor...
bifacil çünkü olağanüstü bir göz makyajı temizleyicisi, kullandıktan sonra iki fazın hemen ayrılmamaıs doğal ama bu bulanıklık uzun süre devam ediyosa ve kokosu bir tuhaflaştıysa aldığın yere bence geri götür
Kullanıcı avatarı
alien
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen boccuk1 » Pzt Ara 07, 2009 9:00 am

Arkadaşlar ben 30 yaşındayım, Lancome primordiale serisi kullanıyorum. Gündüz kremi, gece kremi ve göz çevresi kremi. Ancak bir de serum'u var. Serum ne işe yarıyor, hem gece hem gündüz mü kullanılacak? Gündüz ve gece kremleri ile birlikte mi sürülecek. Şayet birlikteyse niye ayrı ayrı sürüyoruz. Karıştırıp tek krem yapsalarya? :dontknow: Bir de "Genifique Youth Activator" diye bir şey var. Gençlik aktivatörüymüş. Günlük rutin kremlerden önce uygulanır diyor. Bu ürünü kullanan ne işe yaradığını bilen var mı?
Kullanıcı avatarı
boccuk1
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen alien » Pzt Ara 07, 2009 9:28 am

boccuk istersen bir lancome uzmanına sor canım ama ben 30 yai için primordiale serisinin yetersiz olduğunu ve 28-29lu yaşlarda renergie'y geçiş yapılmasını gerektiğini biliyorum
Kullanıcı avatarı
alien
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Nurdai » Pzt Ara 07, 2009 11:51 am

Selam Kızlar,
Lancom krem almayı düşünüyorum. 35 yaşındayım cildim yağlıya dönük karma Hdrazen gece ve gündüz kremi cildime uygunmudur:( sevile gitsem beni kandırıp satıcaklar yine . :dontknow: strawberyden almayı düşünüyorum. kimseye danışmadan da almayı göze alamıyorum. :pray: yardım edin
Kullanıcı avatarı
Nurdai
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen alien » Pzt Ara 07, 2009 11:54 am

Nurdai hydra zen sanki kuruya dönük ciltler için diye hatırlıyorum ben :dontknow:
Kullanıcı avatarı
alien
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Nurdai » Pzt Ara 07, 2009 12:44 pm

evet canım yaa bende şimdi onu araştırıyodum :(

ayyy ben ne kullanıyım biri sölesin :crybaby: araştırdıkça kafam karışıyo :crybaby:
Kullanıcı avatarı
Nurdai
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen alien » Pzt Ara 07, 2009 1:55 pm

Nurdai
lancomde pure focus ve aqua fusion sanırım yaglı ve parlamaya yatkın ciltler için uygun olan seriler...
bir de temizleyici olarak sanırım clinique sabun 3-4 numara senin içiğn en uygun olacaktır
Kullanıcı avatarı
alien
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen boccuk1 » Sal Ara 08, 2009 3:39 pm

boccuk1 yazdı:Arkadaşlar ben 30 yaşındayım, Lancome primordiale serisi kullanıyorum. Gündüz kremi, gece kremi ve göz çevresi kremi. Ancak bir de serum'u var. Serum ne işe yarıyor, hem gece hem gündüz mü kullanılacak? Gündüz ve gece kremleri ile birlikte mi sürülecek. Şayet birlikteyse niye ayrı ayrı sürüyoruz. Karıştırıp tek krem yapsalarya? :dontknow: Bir de "Genifique Youth Activator" diye bir şey var. Gençlik aktivatörüymüş. Günlük rutin kremlerden önce uygulanır diyor. Bu ürünü kullanan ne işe yaradığını bilen var mı?

alien yazdı:boccuk istersen bir lancome uzmanına sor canım ama ben 30 yai için primordiale serisinin yetersiz olduğunu ve 28-29lu yaşlarda renergie'y geçiş yapılmasını gerektiğini biliyorum

Renergie serisi 40 yaş üstü için diye biliyorum.

Serum ne işe yarıyo bile yok muuuuu? :pray:
Kullanıcı avatarı
boccuk1
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Nurdai » Sal Ara 08, 2009 5:03 pm

alien yazdı:Nurdai
lancomde pure focus ve aqua fusion sanırım yaglı ve parlamaya yatkın ciltler için uygun olan seriler...
bir de temizleyici olarak sanırım clinique sabun 3-4 numara senin içiğn en uygun olacaktır

alien canım çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için. :bye: bugün araştırdım özellikle pure focus aradığım özellikte bir krem. umarım cildimde de istediğim sonucu alırım :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Nurdai
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sebnemgonca » Çrş Ara 23, 2009 6:04 pm

kızlar lancome youth activator serum kullananan var mı? kaç yaş için uygun? ben 31 yaşındayım ve almayı düşünüyorum..yardımlarınızı bekliyorum:)
Kullanıcı avatarı
sebnemgonca
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sebnemgonca » Pzr Ara 27, 2009 8:41 pm

arkadaşlar neden kimseden ses çıkmıyo?
Kullanıcı avatarı
sebnemgonca
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sebnemgonca » Pzr Oca 10, 2010 3:44 pm

kıssslarrr..lancome başlığı kapandı mı? neden kimse yanıtlamıyo :crybaby:
Kullanıcı avatarı
sebnemgonca
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Dilosh87 » Prş Oca 14, 2010 4:50 pm

sebnemgonca yazdı:kızlar lancome youth activator serum kullananan var mı? kaç yaş için uygun? ben 31 yaşındayım ve almayı düşünüyorum..yardımlarınızı bekliyorum:)

sebnemgonca, Genifique Youth Activator serisinin sadece serumunu kullanmak istiyorsun sanırım canım, ben göz kremi almaya gittiğimde sevil'e bana genifique serisinin küçük bir poşette samplelarını vermişlerdi ve hatta satış danışmanı bayan bana bu genifique youth aktivator'un göz kremini de kullanabilirsin dedi bende 30'lu yaşlardan itibaren diye biliyorum dedim bu seriyi, bayan da hayır 25'li yaşlardan itibaren Genifique Youth Aktivator, 20'li yaşlardan itibaren ise Primordiale Skin Recharge serisini kullanabilirsin dedi..ben her 2 sriyi de 30 yaş ve üstü diye biliyordum ama artık yenilenmiş tamamen ve 20 yaşından itibaren kullanabiliyormuşuz da..ben de Primordiale'nin göz kremini aldım 2 haftadır kullanıyorum şimdi..yani tatlım 20'li yaşlarda bile kullanılabiliyorsa eğer sen tabiki kullanabilirsin hem 31 yaşındaymışsın da ;)
Kullanıcı avatarı
Dilosh87
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sebnemgonca » Cum Oca 15, 2010 6:47 pm

canım yaaa çok sağol..en sonunda sen cevap yazdın ..çok ama çok sağol..ben shiseido kullanıyorum fakat artık cildim nemsiz gibi gelmeye başladı..daha önce lancome un ürünlerinden bazılarını kullanmıştım...şimdi de nemlendirici olarak hydra zen i denemek istiyorum..bir de şu meşhur youth activator serumunu..fakat kimseden cevap gelmedi aylardır..göz çevresi primordiale kullanmıştım..şimdi bilemiyorum ne kullansam..mimik çizgilerim oluştu..fakat çok yorum yapan da olmadı :crybaby: serum çok övülüyor..bir haftada hücre yenilemesi sağlıyormuş :) bulunduğum ilde boyner yeni açıldı ve çalışan kızların bişeyden haberleri yok maalesef..ellerine bir defter almışlar orada yazılanları okuyorlar ne yazık ki...o nedenle de karma ve hassas cilde hydra zen nasıl olur bilemiyorum..sivilce filan yapar mı bilmiyorum..tester da vermiyorlar....offff zor bi karar..hele de göz çevresi..yardımcı olabilecekerin yorumlarını bekliyorum..canımcım sen de çok sağol.. :)
Kullanıcı avatarı
sebnemgonca
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Dilosh87 » Prş Oca 21, 2010 12:02 am

rica ederim sebnemgonca, neden yazmayayım bildiğim bir şeyin cevabını..valla sana şunu söyleyeyim hayatım Hydra Zen'i ben kullandım hem fluid olanını, hemde kasede olanını eğer nem istiyorsan kasedeki daha iyi. Ama benim şu anda kullandığım kremden ben daha memnunum, nem verirken aynı zamanda ilk çizgilenmeleri ve erken yaşlanma belirtilerini yok ediyor ben çok memnunum tatlım sana da tavsiye ederim yani, Ama illa ki sadece nem vermesi için bi krem öner diyorsan Lancome Aqua Fusion, Hydra Zen'den kat kat üstün bunu da söylemeden geçemeyeceğim yani ;) ;) ;) ama bence Primordiale Skin Recharge veya benim şu anda kullandığım krem olan Bienfait Multi-Vital'i bi düşün derim yine de son karar sana ait tatlım ;) ;) bu arada başka sormak istediğin birşey varsa seve seve yardımcı olurum :kissmuch: :bye:
Kullanıcı avatarı
Dilosh87
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sebnemgonca » Prş Oca 21, 2010 8:56 am

tatlım çok sağol...yardımcı olduğun için...bu senin kullandığın krem karma ciltlere olur mu? benim cildim karma ve hassas..sivilcede oluyor zaman zaman çenem de...alnımda ise çizgilenmeler başladı..ben hem nem için hem de elastikiyet kaybına karşı olan bişi istiyorum..bir de genifique serum almaya niyetlendim...bir de krem in tam adı yazdığın gibi mi canım? aqua fusion yıllar önce kullanmıştım ama çok yeterli gelmemişti...bir de clinique ddml de olabilir aslında ..çok övülen bir ürün...ama burdaki boyner de tester vermiyorlar..suistimal ediliyormuş:((((((((( eee denemeden nasıl karar verebiliriz ki..saçmalık yani:) neyse canım çok mersi..senin bahsettiğin kremi bi araştırayım...
Kullanıcı avatarı
sebnemgonca
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Dilosh87 » Cum Oca 22, 2010 7:57 pm

sebnemgoncacım evet tatlım benim kullandığım kremin tam adı Lancome Bienfait Multi-Vital ve karma ciltlere uygun olan fluid halinde de var :) ama eğer alnında çizgilenme başladıysa bence sen Lancome Primordiale Skin Recharge krem almalısın, hem nem hem de çizgi bakımı, yaşlılık belirtilerin için daha iyi olurr tatlımm ;) ne saçmalık ya, ben bu satş danışmanlarını asla anlamıyorumm milyonlarca lirayı biz kullanamayacağımız bir kreme boşuna nasıl verelim kii, ne belli hem iyi geleceği falan da :angryfire Clinique DDML kremi bildiğim kadarıyla tek başına kullanamıyorsun.. :confused:
Kullanıcı avatarı
Dilosh87
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sebnemgonca » Cmt Oca 23, 2010 9:05 am

canım yardımların için çok sağol...kremi inceleyeceğim...tabi bulunduğum ilde deneme şansım yok..birtek boyner var..burda da her ürünü yok lancome un...gelen testerları müşteriye vermiyorlarmış!!!!!!!!!! satış görevlileri birbirlerine veriyor testerı...onlar kendileri deneyip müşteriye öneriyormuş...allahım bu tam bi saçmalık...kardeşim kremi ben alıcam sonuçta ve benim denemem gerek...tatlım tekrar teşekkürler..çok öptüm:)))))))))))
Kullanıcı avatarı
sebnemgonca
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Dilosh87 » Cmt Oca 23, 2010 3:14 pm

sebnemgonca yazdı:canım yardımların için çok sağol...kremi inceleyeceğim...tabi bulunduğum ilde deneme şansım yok..birtek boyner var..burda da her ürünü yok lancome un...gelen testerları müşteriye vermiyorlarmış!!!!!!!!!! satış görevlileri birbirlerine veriyor testerı...onlar kendileri deneyip müşteriye öneriyormuş...allahım bu tam bi saçmalık...kardeşim kremi ben alıcam sonuçta ve benim denemem gerek...tatlım tekrar teşekkürler..çok öptüm:)))))))))))

rica ederim tatlım :kiss:
Kullanıcı avatarı
Dilosh87
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen mariaaa » Cum Şub 26, 2010 8:50 pm

Biri bana yardımcı olabilir mi :(
23 yaşındayım çok fazla makyaj yapmıyorum ama yinede cildimin temiz olmasını ve canlı görünmesini istiyorum, bunun için bi başlangıç yapmak istedim ve bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine lancome dan cilt bakım ürünü almak için kolları sıvadım, sağolsun satış elemanımız güzel de bi dil döktü ve gözümü karartıp ürünleri aldım ama şimdi bu ürünleri kullanmak benim için ne kadar doğru olacak bilmiyorum satış elemanı her ne kadar bu ürünlerin benim için iyi olacağını söylemiş olsada, yine de fikir almak istiyorum...
Yaşım itibariyle şimdi başlamalımıyım yoksa daha basit şeyler mi yapmalıyım bilmiyorum :(
Yardımlarınızı bekliyorum, hatta ürünleride yazayım bakalım ne düşünceksiniz....
Lancome Exfoliance Clarte
Lancome Pure Empreınte
Lancome Gel Eclat
Lancome Tonıque Douceur
Lancome Hydra Zen Neurocalm
veee son olarak göz kremi
Prımordıale Yeux :blushing:
Kullanıcı avatarı
mariaaa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen esyla » Pzt Mar 22, 2010 11:34 pm

mariaaa yazdı:Biri bana yardımcı olabilir mi :(
23 yaşındayım çok fazla makyaj yapmıyorum ama yinede cildimin temiz olmasını ve canlı görünmesini istiyorum, bunun için bi başlangıç yapmak istedim ve bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine lancome dan cilt bakım ürünü almak için kolları sıvadım, sağolsun satış elemanımız güzel de bi dil döktü ve gözümü karartıp ürünleri aldım ama şimdi bu ürünleri kullanmak benim için ne kadar doğru olacak bilmiyorum satış elemanı her ne kadar bu ürünlerin benim için iyi olacağını söylemiş olsada, yine de fikir almak istiyorum...
Yaşım itibariyle şimdi başlamalımıyım yoksa daha basit şeyler mi yapmalıyım bilmiyorum :(
Yardımlarınızı bekliyorum, hatta ürünleride yazayım bakalım ne düşünceksiniz....
Lancome Exfoliance Clarte
Lancome Pure Empreınte
Lancome Gel Eclat
Lancome Tonıque Douceur
Lancome Hydra Zen Neurocalm
veee son olarak göz kremi
Prımordıale Yeux :blushing:

SANIRSAM KURU CİLT YAPIN VAR.NEDEN EXFOLIANT ALDIN.BILDIGIM KADARIYLA BU TARZ URUNLERDE ILK BAŞTA CİL KENDINI TOPLAMASI GEREKIOR.CİLDİNE COK FAZLA YUKLENCEN GBIME GELDI.HANGI BOLUMDE OKUDUM BILMIORUM AMA .BI ARKADASIMIZ UZMANDAN OGRENMIŞ YADA KENDISI KIMYAGERMIYDI NEYDI.CILDIMIZ DAHA COK TAZE OLDUGU IÇIN URUN ALIRKEN BI ANDA YUKLENMEMIZ GEREKIORMUŞ.CILT SORUNUNA GORE TEMIZLEYICI TONIK NEMLENDIRCI YETERLIYMIŞ.EKSTRADAN GOZ KREMI BENCE COK GEREKLI TABI.(AMA ÇÖZULMEYEN ŞU DERTLERIMIZ BIZI BOYLE ALDIRTMAZMI .).BEN DERMALOGICA ALDIM .PEELING OLARAK DAILY MICROFOLIANT ONERRIM.HER CILY İÇİNMİŞ.CUNKU CILTIN KURU GALIBA.
Kullanıcı avatarı
esyla
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen pentagram » Sal Mar 23, 2010 8:33 pm

lancome cilt ürünlerini hiç kullanmadım
bir ürününü alırsam gerisi gelir gibi o yüzden hiç bulaşmıyorum. :)
deepbeauty
Kullanıcı avatarı
pentagram
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Dilosh87 » Çrş Mar 24, 2010 11:20 am

pentagram yazdı:lancome cilt ürünlerini hiç kullanmadım
bir ürününü alırsam gerisi gelir gibi o yüzden hiç bulaşmıyorum. :)

pentagramcımmm yıllar önce bende senin gibi düşünüyordumm :laugh: :laugh: :laugh: annemin sayesinde bir başladım, bir daha bırakamıyorumm ve devamı da geliyor dediğin gibi :toofunny:

şimdi sıra bendeee, seni lancome delisi yapmaya geldii :toofunny:
Kullanıcı avatarı
Dilosh87
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sakinsular » Çrş Mar 24, 2010 8:32 pm

Genefique i kullanan oldu mu memmnun musunuz kizlar?
www.mammamia-pelin.com
Kullanıcı avatarı
sakinsular
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen terman » Çrş Mar 24, 2010 8:38 pm

Genifique nin testerını kullandım.Boynerde 4-5 tane koymuş kız.Hoşuma gitti benim.Bir de göz kreminin testerını kullandım onu da tavsiye ederim.
Kullanıcı avatarı
terman
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen pentagram » Çrş Mar 24, 2010 9:26 pm

diloscum şuan skincode,biotherm ve yves rocher karması cilt ürünlerim. bir dönem shiseidonun ürünlerine takmıştım. bir sürü almıştım. şimdi lancome için bir gitsem uzmanına sormaya 5 ürünle çıkarır beni :)
deepbeauty
Kullanıcı avatarı
pentagram
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Dilosh87 » Çrş Mar 24, 2010 10:23 pm

görüyorum pentagram görüyoruuuummm, yakında lancome'cu olacağını görüyoruuummmm :laugh: :laugh: :toofunny:

inşallah allahın izniyle bunu gerçekleştirceeemmm :toofunny:
Kullanıcı avatarı
Dilosh87
KoKoŞ
KoKoŞ

ÖncekiSonraki

Dön Markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir