Kanebo Cilt Bakım Ürünleri

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Re: Kanebo Cilt Bakım Ürünleri

Mesajgönderen ttkkmn » Cum Şub 01, 2008 1:07 pm

kızlar,bende IB emülsiyon II nemlendiricisini ,instant foam temizleyicisini ve birde silk peeling powder ı
almayı düşünüyorum ,bugün sipariş vericem heralde..Sorum şu ben 1-2 ay önce dr. muradın ürünlerini almıştım neredeyse bitti diyebilirim özellikle nemlendiricisi hiç dayanmadı ve yeteri kadar nemlendirmedi.kaneboyu düşünüyorum bu sefer..kullanan arkadaşar nemlendiricisinin uzun süre gittiğini söylemiş,temizleyici köpüğüde aynı şekildemi?Yoksa jelinimi alsam? çünkü nezmn köpük özellikli bir ürün alsam hemen bitiyor:(tonik olarak dermologica ve murad duruyor onlar daha tükenmedi almama gerek yok şimdilik,kullanan arkadaşlar yardımıcı olurlarsa sevinirim.
Kullanıcı avatarı
ttkkmn
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen innocent » Pzt Şub 04, 2008 2:59 pm

ben kanebo ürünlerini leventte kanyon alışveriş merkezindeki douglas tan alıyorum.orada levent bey diye biri var 14 yıllık makyaj ve cilt uzmanı beni o yönlendirdi çok memnunum özellikle eye contour balm harika..
Kullanıcı avatarı
innocent
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen SAPHİRA » Prş Şub 07, 2008 5:53 pm

ben henüz kaneboyu araştırma aşamasındayım ama kozmosan.com da gördüğüm kadarı ile iki adımlı temizleme ve iki adımlı nemlendirme var yani iki ayrı temizleyici öngörülüor ama kanebo dan ürün alan arkadaşlar bir tane temizleyici almış
bir tane temizleyici yeter mi acaba başka bir yerde okudum az önce tek temizleyici yeterli gelmemişti alan kişiye nedir bunun doğrusu benim galiba kafam karıştı
Kullanıcı avatarı
SAPHİRA
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen snoopytr » Pzr Şub 17, 2008 10:58 pm

Merhaba,

Kanebo pudra ( silk smooth Skincare Powder )Bildigimis pudra mı ?Yoqsa sadece bakım amaclı mı? :roll: Bilgi verirsenis cok sevinirim hatta hemen almak isterim iki oselligide tasıorsa hem bakım hem makyaj icn :blushing: :bye:
Kullanıcı avatarı
snoopytr
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blueray » Çrş Şub 27, 2008 7:55 pm

Blanchir Whitening Pürüzsüzleştirici Düzenleyici 20g/0.68oz
Blanchir Whitening Smoothing Conditioner ( Medicated )
Kanebo nun bu ürününü satın aldım.Arkadaşlar bu ürün hakkında bilgisi olan varmı.Bu ürünün yanında başka kir üründe kullanmalımıyım?
blueray
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen orchide » Prş Şub 28, 2008 11:55 am

arkadaşlar ben kanebonun toniğini almayı düşünüyorum ıb lotion 1.
acaba içeriğinde parfüm ve alkol varmıdır bilen varmı?
yardımcı olursanız sevinirim. :?:
Kullanıcı avatarı
orchide
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen blueray » Prş Şub 28, 2008 4:45 pm

blueray yazdı:Blanchir Whitening Pürüzsüzleştirici Düzenleyici 20g/0.68oz
Blanchir Whitening Smoothing Conditioner ( Medicated )
Kanebo nun bu ürününü satın aldım.Arkadaşlar bu ürün hakkında bilgisi olan varmı.Bu ürünün yanında başka kir üründe kullanmalımıyım?

Arkadaşlar bu ürün hakkında araştırma yaptım ancak tam bir bilgiye sahip değilim.Bu ürün nasıl ve yararını görürmüyüm?
blueray
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen snoopytr » Pzt Mar 03, 2008 5:44 pm

Arkadaslar kanebonun pudralarını kullanan yoqmu?Kanebo Revue Face Powder bu urunun sanırım tek rengi var?Bu urun hakkında Yardımcı olursanıs cok sevinirim :innocent:
Kullanıcı avatarı
snoopytr
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen loulou » Cum Mar 07, 2008 5:51 pm

yıllardır lancome kullanıyorum ama pixie öyle güzel anlatmışki kaneboyu artık ona geciyorum :) ilk nemlendirici alıcam cunku lancome bitmek üzere..Bi baslıyım yorumlarımı yazarım..Bu arada 30 uma gircem bu yıl uamrım kanebo işe yarar :oops:
Kullanıcı avatarı
loulou
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen blueray » Pzt Mar 10, 2008 11:33 pm

Evet arkadaşlar Dermalogica da yaşadığım haya<l kırıklığını malesef Kanebo da da yaşadım.Bu markanın pürüssüzleştirici ve beyazlatıcı bir ürünü var gece kullanmak için.Ben bunuda alıp deneyeyim dedim.Bşir umut işte bende denemek istedim.3 gün cildime sürdüm bir baktyımki cildimde çokkötü kızarıklıklar ve sivilceler oluştu :crybaby: .Yani anlıyacağınız diğer bir ürün denemeside hüsran ile sonuçlandı.Cildim için gerekli ürünü ararken bu seferde paramdan olucam galiba.Bu siteye girdiğimden beri toplam 135 ytl para hacadım ama malesef istediğimi sonuca ulaşamadım.Gerçekten ürünlerin bu şekilde cildimde extra problem çıkartması canımı sıkktı iyice :cry:
blueray
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen snoopytr » Sal Mar 11, 2008 3:11 am

Malesef bu tip sorunlar yasanabılıo.Herkesin cildi aynı tepkiyi vermiyebilio.Ben de gecen haftalarda nuxe renkli nemlendirici aldım ve memnun kalmadım.Nuxe bolumunde de yasmıstım.Buarada kanebo uzmanı dahi nuxe sorun cıkarmas aslında ama tabıkı basen dogal urunler bıle cıltte hassasıyet yaratabılıo dedi.Fakat ben nuxe getiren artis firmasıyla bıkac maillesme ve gorusmeden sonra bugun urunu aldıgım yere gerı ıade edebılecegımı soledıler. ;) sımdılık keyfım yerınde :music: Buarada sende firmayla ya da uzmanıyla baglantıya gec.Kesinlikle yardımcı olucaklardır :)
Kullanıcı avatarı
snoopytr
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen snoopytr » Sal Mar 11, 2008 3:14 am

Buarada dermalojıca ile nuxe aynı fırma tarafından getırılıo.Yani Artis kozmetik. ;) :bye:
Kullanıcı avatarı
snoopytr
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen spiderman » Pzt Nis 07, 2008 12:49 am

ya canlarım benim,bir şey diycem neden aldığınız yere gidip sorunlarınızı söylemiyorsunuz..gerçi biz burada memnun olduklarımızdan bahsediyoruz ama bu demek değil ki herkese hepsi iyi gelecek diye..ayrıca benim alışveriş yaptığım belli başlı yerler var..ama eğer bir sorunum olursa gidiyorum geçenlerde gittim hemen bir maske verdiler sivilcelerim kesildi..bazen cilt ihtiyaçları değişebilirmiş şimdi ürünümü bekletiyorum cildim yatışınca kullanıcam..uzmanı öyle dedi..lütfen gidin onlar bence çözüm bulur..işte bu yüzden ben internetten kozmetik alışverişine güvenemiyorum.. :roll:
Kullanıcı avatarı
spiderman
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen violin » Sal Haz 10, 2008 4:08 pm

Pixie79 yazdı:
ladia yazdı:spfli sadece nemlendirme özelliği olan göz çevresi ürünü varmı kanebonun bi de türkçe sitasi varmı die sorucam ama yok sanırım...

Kanebo'nun iki tane göz çevresi kremi var ama ikisinde de SPF yok.. :|
Genç ciltler için olan Sensai Eye Contour Balm, olgun ciltler için olan Sensai Eye Contour Cream...

merhaba :)
kozmosan da eye contour balm, yağ olarak anlatılmış, genç ciltlere (hangi yas ?) uygun mu gercekten, yoksa yanlişlikla cumleyi ters mi yazdın :sleepy: ve etkisi nasil anlatabilir misin?

sessai essence hakkinda bilgi werebilir misiniz? hangi cilt tipine we yaşa uygun? etkileri neler? :kiss:
violin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Pixie79 » Prş Haz 12, 2008 2:43 pm

Violin ben de ilk başta senin gibi düşünmüştüm, sanki balm daha yoğun olurmuş gibi..
Ama bi terslik yok, balm gençler, cream olgun ciltler için ;)
Daha önce de yazdığım gibi... Göz kremleri arasında çok büyük farklar görmüyorum.. Güzel bi krem o kadar.. Ne morluklara değen sihirli bir değnek, ne de göz altlarını 15-16 yaşlarına döndürecek kadar etkili..

Sensai essence hakkında bilgim yok, ileri yaşlar için uygun olan ürünlerini pek bilmiyorum.. :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Pixie79
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen violin » Prş Haz 12, 2008 10:25 pm

tesekkurler pixiecim.
artık 31im, kırışıgım pek yok henuz (helena rubinstein saolsun :love10: )
goz kremi olarak aslinda valmont u dusunuyorum. hucresel destek weriyor falan diyorlar..fakat kanebo da indirimde.. kullandın mı eye balm'ı?
kanebodan serum tarzı mevsim gecişlerinde falan kullandıgın 1 urun war mı peki?
:kiss:
violin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen violin » Prş Haz 12, 2008 10:34 pm

kızlar bu arada, kanebonun oil control & mask yuz yıkama kremini ara ara kullanıyorum, cok memnunum. tawsiye ederim. cildim cook hassas, biraz kuru, yazın t bolgesnde bir miktar yaglanmam war. kışları haftada 1-2, yazıları haftada 3-4 kere kullanıyorum. :type:
bir de kişları sensai cellular performance mask kullanıyorum. harika 1 yenilenme & rahatlama oluyor cildimde, tawsiyedir kendisi :)
violin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bLeda » Sal Tem 01, 2008 9:56 pm

Silky purifying kullanan var mı acaba içinizde?
Kullanıcı avatarı
bLeda
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen pinkyellow » Cum Eyl 19, 2008 1:44 pm

kızlar baktım da sayfaya hep soru hep soru :) ben de sorayım bi tane tam olsun :p

ya benim cildim sivilceli ya da lekeli değil ama pürüzsüz de değil, ne bileyim açık tenliyim ama hep bi pütürcük bi kızarıklık, hiç memnun değilim açıkcası. bu kanebonun whitening serisi moistrizing lotion ve temizleyicisi bana iyi gelir mi acaba bilgisi olan var mı. yani cildimi pürüzsüzleştirir mi ki? özellikle de renk tonu olarak.
Kullanıcı avatarı
pinkyellow
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen aspirin » Cmt Kas 29, 2008 11:50 pm

kanebo peeling in tam ismini yazacak olan varmı :blushing:
ve bu marka ciltteki izlere iyi geliyormu :confused:
Kullanıcı avatarı
aspirin
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen aspirin » Pzr Kas 30, 2008 9:15 pm

pixie nerdesinn :)
Kullanıcı avatarı
aspirin
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Pixie79 » Pzt Ara 01, 2008 8:33 am

Silk Peeling Powder tam adı...
İzler derken? Çok derin izlere etkili olacak bir ürün değil, ancak siyah noktalara, ciltteki pütürlere karşı etkili.
Kullanıcı avatarı
Pixie79
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen aspirin » Cmt Ara 06, 2008 10:43 am

Pixie79 yazdı:Silk Peeling Powder tam adı...
İzler derken? Çok derin izlere etkili olacak bir ürün değil, ancak siyah noktalara, ciltteki pütürlere karşı etkili.

cevap için teşekkürler :) ciltteki hafif pütürler için sormuştum bende :)
Kullanıcı avatarı
aspirin
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen angelique1 » Cmt Ara 06, 2008 8:05 pm

kanebo cleansing cream kullanıyorum, makyaj yaptığım günlerde... çok güzel çıkartıyor ve miss gibi kokuyor portakalımsı ;) kanebonun diğer ürünlerini de merak ediyorum
Kullanıcı avatarı
angelique1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen diloch » Çrş Şub 18, 2009 12:16 am

Kanebo Sensai kullandım, arada yine kullanıyorum, tedavim bitince büyük ihtimal serisini alıcam.
Altuğ Parfümeri'de Şirin Hanım var, -Bursa- çok yardımcı oldu, testerlarından ikişer üçer doluşturdu kollarıma, çantama sağolsun. Hala bitmedi. Göz kremi çok çok iyi. Makyaj altı bazı olarak kullandıklarımdan da çok memnunum.
Kanebo'nun ml olarak da ambalajları büyük. O nedenle normal geliyor bana fiyatları. Makyajı muhteşem çıkaran köpüğü var bir kere. Ona alternatif bulamıyorum, kullanamıyorum.
Anneme de pudrasını almıştım, çok memnun.
Japon İmparatorluk ailesine bile bakım serisi üretmiş bir markadır Kanebo. Tabi o ölçüde kremlerin fiyatına araba alınır :laugh:
Kullanıcı avatarı
diloch
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen spiderman » Cum Şub 20, 2009 12:51 am

bayanlar,strawberyy güvenlimidir bilmem ama dikkat ettim de orada satılan ürünler mağazada satılmıyor ben aldığım yere sordum bizlerden toplatılan ürünler olabilir dedi..gerçektende ıb denilen seri var piyasa da yok..eski ürünler bunlar ben taze olduğuna inamıyorum üç kuruş için değmez riske giremem sonuçta bu cilt işi bluz değil ki,kaybettiklerimi kimse geri veremez bana...param yoksa da almam yani şart değil ya kanebo..ama alacaksamda gerçek bayilerinden alırım...sonra doktor doktor gezemem yani....ben abartı indirimlerden korkarım bir bit yeniği vardır her konuda...ya taklittir yada bozuk...hepinizi öpüyorum...
Kullanıcı avatarı
spiderman
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen snoopytr » Cmt Şub 21, 2009 3:03 am

Kanebodan yıkama jeli ve maskesı gıbı bsy,temizleme mendili ,nemlendirici aldım hepsi bende alerjı ve tahris yaptı.Hala ınanmak ıstemıorum ama :laugh: cok ınandıgım bı markaydı .İsini iyi bilen bi kanebo uzmanına rastlarsam bu konuyu uzun uzun konusmak ıstıorum belkı hatalı urunlerdı :confused: ben ısrarla kanebo ıstıorum :blushing:
Kullanıcı avatarı
snoopytr
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen spiderman » Cmt Şub 21, 2009 3:07 am

snoopytr yazdı:Kanebodan yıkama jeli ve maskesı gıbı bsy,temizleme mendili ,nemlendirici aldım hepsi bende alerjı ve tahris yaptı.Hala ınanmak ıstemıorum ama :laugh: cok ınandıgım bı markaydı .İsini iyi bilen bi kanebo uzmanına rastlarsam bu konuyu uzun uzun konusmak ıstıorum belkı hatalı urunlerdı :confused: ben ısrarla kanebo ıstıorum :blushing:

bir mahsuru yoksa neredn aldığını ve ne aldığını öğrenebilirmiyim...çok üzüldüm...
Kullanıcı avatarı
spiderman
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen snoopytr » Cmt Şub 21, 2009 3:12 am

yoq bı mahsuru tabııkı canım :) temzleme jelı strawberry, mendil ve nemlendirici sevilden.
Kullanıcı avatarı
snoopytr
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen spiderman » Cmt Şub 21, 2009 3:16 am

[quote="snoopytr"]yoq bı mahsuru tabııkı canım :) temzleme jelı strawberry, mendil ve nemlendirici sevilden.[/quote
hııım...hangisi yaptı acaba?keşke aldığın yere sorsaydın...peki hepsinin yaptığını nereden anladın...belki nemlendirici belki de jel...
Kullanıcı avatarı
spiderman
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen snoopytr » Cmt Şub 21, 2009 3:20 am

hepsini aynı anda almadım.once kremı kullandım cıldımde bı kac tane cıktı sonra mendılde cıldımı acıttı gıbı .tabıı uzmanın anlattıgı gıbı kullandım :) Sonra strawberryde sorunlu cıltler ıcın olan maske artı jel olan urunu gordum yorumlarda gayet ıyıydı meraktan aldım ondada aynı sorunları yasadım .Sonra farklı zamanlardada bır kac denedım urunu ama cıldımı tanıosam tepkı verdı.
Kullanıcı avatarı
snoopytr
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen spiderman » Cmt Şub 21, 2009 3:34 am

burada bir uzman var canım kanebo uzmanı önceki yazıları okuduysan görmüşsündür zaten..nilaslan niki..yalnız ben de senin için aldığım uzmana danışırım bize çok yakın..hayret acaba yanlış ürün mü verdin ben o kadar arkadaşıma tavsiye ettim kullandılar ki hiç böyle sorun olmadı..yalnız o bezi sıcak suda çoook iyi ıslatman gerekiyor o acıması ondandır eminim çünkü aynısı bende de olmuştu...aslına bakarsan sevil bu konuda sana yardımcı olmak zorunda...ama sen zaten görüşmüşsündür...neyse gerçi benim aldığım kız cildini soracak ama kuruma falan var mı ya da yağlanma...
Kullanıcı avatarı
spiderman
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen diloch » Cmt Şub 21, 2009 12:26 pm

snoopytr yazdı:Kanebodan yıkama jeli ve maskesı gıbı bsy,temizleme mendili ,nemlendirici aldım hepsi bende alerjı ve tahris yaptı.Hala ınanmak ıstemıorum ama :laugh: cok ınandıgım bı markaydı .İsini iyi bilen bi kanebo uzmanına rastlarsam bu konuyu uzun uzun konusmak ıstıorum belkı hatalı urunlerdı :confused: ben ısrarla kanebo ıstıorum :blushing:

Sevgili snoopytr, yüzünü tahriş ettiği için çok üzüldüm ama kanebo'nun böyle bir şeye neden olacağını hiç düşünmemiştim. Belki bir problem vardır, yanlış ürün verilmiş olmasın ya da tarihinde problem olan? üretim hatası mı var acaba, bence sevil'e git ve hesabını sor mutlaka, ben de avene den göz kremi almıştım, acılı ve ağrılı, isilik gibi kabartılar çıkardı gözümde geri verdim ve markanın temsilcisine küfür etmediğim kaldı. Ne olursa olsun cildine dikkat et, geri döndürülemez hatalar yapılabilir. Çok geçmiş olsun.
Kullanıcı avatarı
diloch
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen snoopytr » Cmt Şub 21, 2009 8:09 pm

tesekkur ederım spiderman :) Nilaslana rastlarsam konusmak ısterım.Ama oradakı uzmanla sohbet etmıstık bıras yanı ben cıldımın cok hassas oldugunu ve genelde dermokozmetık kullandıgımı soylemıstım ve bana bazen dogal urunlkerın bıle cıltte prıblem yaratabılecegını ve kanebonun markalar arasında farklı bıyerı oldugunu solemıstı.Haklıydı fakat sole bı durumda oldukı bana bı suru tester verdı gunluk ıkıcesıt nemlendırıcı yıkaması falan oluo bılıosunus kanebo bu anlamda bıras karısık. anlattı sunu sole bunu bole kullanacaksın dıe dınledım sonra eve gelıp nete baktımda urunlerın kuru cıltler ıcın oldugunu hatta cok kuru cıltler icin oldugunu gordum.Kozmosana maıl attım cevap gelmedı.Yanı bılemıorum ama o uzmanda da sorun olabılr ya da baska bısey .evıme de bıraz uzak oldugu ıcın kaldı aslında .Sonra nuxe aldım sorun yasadım onu gerı verebıldım yerıne la roche posay yıkama jelı ve krem aldım o da cok gerdı olmadı .Bunların hepsı elımde duruo.Bılemıorum yanı fırma cevap vermedıgı zaman acıkcası oraya gıodıp sınırımı bozmakta ıstemıorum cunku yok sole yok bole bıs soralım gorevlı yoq sorumlu yoq.ben artık testerını kullanmadıgım urunlerı almamaya calısıyorum ama yıne de yorumları falan gorunce ınsan heveslenıo :) Ama yıne de dedıgım gıbı kanebo merak ettıgım bı marka ;)

diloch,

Cok tesekkur ederım canım :kissmuch: Ne gusel urunu gerı verebılmıssın hakettıklerı o aslında ama bana konusmaya basladıkları zaman osellıkle bılmıs bılmıs yalanlar sınır gelıo dayanamıorum oyusden galıba cok ustelemıorum :blushing:
Kullanıcı avatarı
snoopytr
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen spiderman » Pzr Şub 22, 2009 2:58 am

Bugün gittim konuştum ben canım uzmanımla hatta ben de bir maske aldım yaptım çok güzeldi epeydir bir nemsizlik çekiyordum havalardan ve kaloriferden miş neyse...senin içinde; alerji herşey için geçerli dedi olabilir dedi yani yapabilirmiş ama o pek rastlamamış..çünkü kanebo tamamen yan etkisiz ve %99 doğal dedi...o kadar kişiye satış yaptım değil alerji memnun kalmayan çıkmadı dedi...ama gine de yapabilir keşke önce tester alsaydı dedi...ya da orada test yapsalardı dedi...uzman hatası gibi geliyor bana da...firmada yardımcı olmalı tabiii ama bana kalırsa alışveriş yaptığın yerle iyi ilişkiler daha önemli bu konuda onların insiyatifi yani..yine de geçmiş olsun canım...
Kullanıcı avatarı
spiderman
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen snoopytr » Pzr Şub 22, 2009 11:51 pm

Tesekkurler canım :kissmuch: Bırasda benım hatam aslında ıcerıgınde aldıgım urunde paraben ,talc var yasılmıs daha dıkkatlı olmam gerekırdı.Tester konusu dedıgım gıbı elımdekı testerler benım cıldıme uygun degıl zaten.Ama dedıgıne katılmıyorum malesef bu tıp durumlar uzmanların ınsıyatıfınde degıl.Olmamalıda onlar sonucta bı urunun satısından sorumlu bu konuda egıtım almıs kısıler sızde o urunu almaya nıyetlı gıtmıs bı musterısınız sonucta nasıl kotu bı ılıskı oalbılırkı bılgıye ac ınsanlar gıbı agzınız acık dınlıosunus ınanıosunus cunku markanın adı var anlatılanlar kısı uzman cıldınız hakkında yorum yapıo ve sızede soyledıgı gıbı hıc sıkayet yoq herkes memnun yusde 99 dogal dıo ve tabıı bu etkıyle alıosunus .Bana alerjık testen bahsedılmedı mesela Gayet ıyı nıyetlı bı durum .tabııkı benım kendı capımda hesaplarım oldu ılk etap cok pahalı urunler almadım sadece renklı nemlendırıcı ve o mendilden aldım yanınada cıldıme uygun tum testerları alırım en asnıdan denerım dıe dusundum ama kanebo maceram yarım kaldı malesef aslında hala goz altı balmından falan ıstıorum ama fırmanın cevap vermemıs olmaması bende kotu ıntıba bıraktı makesef :) umarım kozmasan benı duyar :blushing: lutfen ben bana uygun bıseyler almak ıstıorum ama bana tester vermıolar alısverıs yapıorum yıne vermıolar :) gayettte ıyı nıyetlı kıbar sakın bı ınsanımdır :blushing: uzmanlarınızla nasıl dıalog gelıstırebılırım acaba bana yardımcı olun :blushing: :)
Kullanıcı avatarı
snoopytr
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen spiderman » Sal Şub 24, 2009 1:57 pm

beni promosyonlara davet ediyorlar mesela..ürünleri orada anlatıyorlar ama satıyorlarda beğeniyorum çünkü...ben insiyatifi geri alma konusunda demiştim gerçekten alerji yaparsa bu kadar kendine güvenen bir firma yardımcı olmalı zaten..yoksa satış konusu insiyatif zaten olamaz ki...
Kullanıcı avatarı
spiderman
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen spiderman » Sal Mar 24, 2009 11:12 pm

angelique1 yazdı:kanebo cleansing cream kullanıyorum, makyaj yaptığım günlerde... çok güzel çıkartıyor ve miss gibi kokuyor portakalımsı ;) kanebonun diğer ürünlerini de merak ediyorum

kanebo için oldukça açıklayıcı bir site tavsiye ederim...
http://www.dilaykozmetik.com/?a=urunler ... 0&marka=12
Kullanıcı avatarı
spiderman
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen goncaakgun » Pzr Nis 12, 2009 7:25 pm

Kanebo'nun Sensai Serisinin Silky Purifying Creamy Soap'u ve Mily Soap'u harika..Tüm makyajı temizliyor ve yumuşacık bir cilt oluyor..Suda ıslanınca yumuşuyan bezi de çok başarılı..İpek özötünden oluşan ipek bakım kremi ve ipek özleri içeren bakım pudrası da denemeye değer..Cildi yumuşacık, ipek gibi yapıyor..Sensai losyonları da güzel...Şampuanları ise muhteşem..Volumising şampuanı ve deep clean şampuanı süper..Uzun ve hacimli saçlar için 1 numara..
goncaakgun
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sorry » Cum May 01, 2009 5:38 pm

kızlar kanebonun temizlemesi kesinlikle harika ama kesinlikle nemlendiricisini önermiorum.karma bi cildim var.uzun süredir inatla kullandıgım nemlendiricisinin cildimi pamuk gibi yaptıgı doru ama sivilcelerimin onun yüsünden cıktıgına ihtimal bile vermek istemiodum.normalde sivilcem olmazdı.. bi ara kapalı beyaz noktalarım icin kullandıgım differın jelden sivilce olusumlarının kaynaklandıgı düsündüm hep.differini bırakalı 2 ay oluoo.ve yüzümde 0 sivilceyle geziorum ama ne zmn kanebonun nmlendiricisini kullansam sabah uyandıgımda yada aksam hemen sivilce cıkıo hede bi tane falan deil ve yanagımda..yanagım dier bölgelerime göre daha kurudur bide ..bitirinceye kdr kullandım ama bi daha kesinlikle almam..
Kullanıcı avatarı
sorry
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen annick74 » Cum May 01, 2009 9:55 pm

Kanebo göz çevresi kremi kullanan arkadaşlarım ve şebnemgonca.Yanlış hatırlamıyorsam Kanebo göz çevresi kremi kullanmıştın şebnemgonca.Yorumunu pek olumlu hatırlamıyorum ama ben yinede Kanebo'ya taktım kafayı.
Caritadan çok memnunum.Ama gece için nemlendirmesi yüksek bir krem istiyorum.Sabaha kuru bir ciltle kalkmak istemiyorum.Galiba yoğundu Kanebo ? Strawberry de kanebo sensai eye contour cream 145.50 .Gözüme takılıyor bir süredir.Nemlendirmesi hakkında fikrinizi alabilir miyim ?
Kullanıcı avatarı
annick74
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen pelinaltug » Cum Eyl 18, 2009 1:33 pm

merhaba,
su sıra strawberryde Kanebo Sensai Advanced Recovery goz kremi indirimde.. Ama alsam mi almasam mi bilemedim..Yasim 30,goz altım cok hassa ve ince derili mimik kırısıklıklarına musait. 1 senedir Shiseido Bio Performance kullaniyorum, memnumum ama Kanebo'yu denemek istiyorum. Tonik ve nemlendiricim Kose.

Ne dersiniz?
pelinaltug
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kanebosahin » Cum Nis 23, 2010 10:22 pm

Kanebo hakkında sorularınız varsa cevaplamaya hazırım ... Saygılar ...
kanebosahin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen september90 » Çrş May 26, 2010 5:29 pm

merhaba , kanebonun cılt bakım urunlerını inceledım,fakat o kadar cok urun var kı aklım karıstı,bır turlu kendıme uygun olanını bulamadım,yasım 21 rouchtane kullandım,su anda cıldım cok yaglı sayılmaz,sadece burun bolgemde yaglanma oluyor,sızce hangı urun bana uygun gunluk bakım ıcın, cevaplarınızı beklıyorum.
september90
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen september90 » Çrş May 26, 2010 6:45 pm

merhaba pixie79 , ben de kanebo kullanmak istiyorum fakat hangı urunu kullanacagımı bılmıyorum,yazılarını okudum, sanırım bu konuda baya bir bılgılısın, benı kanebonun gunluk cılt bakım urunlerı hakkında bılgılendırır mısın canım, yuzum su anda yaglı degıl fakat rouchtane kullanmadan once bayagı bır yaglıydı, yardımını beklıyorum canım :))
september90
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen september90 » Çrş May 26, 2010 7:06 pm

merhaba pixie79 , ben de kanebo kullanmak istiyorum fakat hangı urunu kullanacagımı bılmıyorum,yazılarını okudum, sanırım bu konuda baya bir bılgılısın, benı kanebonun gunluk cılt bakım urunlerı hakkında bılgılendırır mısın canım, yuzum su anda yaglı degıl fakat rouchtane kullanmadan once bayagı bır yaglıydı, yardımını beklıyorum canım :))
september90
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kanebosahin » Cum Eki 15, 2010 9:15 pm

17-18-19 Ekim 2010 tarihleri arasında Ankara Ankamoll Boynerde ^^GÜZELLİK AŞKI^^ Aksiyonunda kanebo cilt bakımı ve makyaj uygulamasında olacam.İlgilileri bekliyorum ..
kanebosahin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen senneli » Pzr Ara 12, 2010 1:59 pm

@kanebosahin, merhaba Ankara'da Panora Boyner'de uygulamalarınız oluyor mu ve hangi tarihlerde, bilgi verirseniz sevinirim
Kullanıcı avatarı
senneli
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen merlinda » Pzr Mar 13, 2011 11:16 pm

ben biraz önce indirimdeki kanebo göz çevresini aldım walla :) kesinlikle mucize bir marka bunuda denemek istiyorum. sürkeli kullandığım kenabo sensai silky creamy soap teizleycisi strawberry'de yok hatta mail bile attım ürünlerinize dahil edin diye mükemmel bir temizleyici :love10: instant foam'ı deyeneler var mı kızlar yani cildim karma ama kuruya dönük kurutma falan yapa mı acaba? :dontknow:
Kullanıcı avatarı
merlinda
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen liffe » Pzr Eki 02, 2011 1:39 pm

merlındacım :bye: bı göz kremı arıyorum..dedıgın gıbı bu kanebonun ürünü mucıze mı?bı de hassas cıltlıler ıçın bı ıpek peelıngı varmış canım..bı fıkrın var mı hıç duydun mu böyle bı ürün?sen de çok hassastın dı mı?amma da sordum haa :blushing: :huggs: :huggs:
liffe
KoKoŞ
KoKoŞ

ÖncekiSonraki

Dön Markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir