Kanebo Cilt Bakım Ürünleri

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Re: Kanebo Cilt Bakım Ürünleri

Mesajgönderen ttkkmn » Cum Şub 01, 2008 1:07 pm

kızlar,bende IB emülsiyon II nemlendiricisini ,instant foam temizleyicisini ve birde silk peeling powder ı
almayı düşünüyorum ,bugün sipariş vericem heralde..Sorum şu ben 1-2 ay önce dr. muradın ürünlerini almıştım neredeyse bitti diyebilirim özellikle nemlendiricisi hiç dayanmadı ve yeteri kadar nemlendirmedi.kaneboyu düşünüyorum bu sefer..kullanan arkadaşar nemlendiricisinin uzun süre gittiğini söylemiş,temizleyici köpüğüde aynı şekildemi?Yoksa jelinimi alsam? çünkü nezmn köpük özellikli bir ürün alsam hemen bitiyor:(tonik olarak dermologica ve murad duruyor onlar daha tükenmedi almama gerek yok şimdilik,kullanan arkadaşlar yardımıcı olurlarsa sevinirim.
Kullanıcı avatarı
ttkkmn
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen innocent » Pzt Şub 04, 2008 2:59 pm

ben kanebo ürünlerini leventte kanyon alışveriş merkezindeki douglas tan alıyorum.orada levent bey diye biri var 14 yıllık makyaj ve cilt uzmanı beni o yönlendirdi çok memnunum özellikle eye contour balm harika..
Kullanıcı avatarı
innocent
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen SAPHİRA » Prş Şub 07, 2008 5:53 pm

ben henüz kaneboyu araştırma aşamasındayım ama kozmosan.com da gördüğüm kadarı ile iki adımlı temizleme ve iki adımlı nemlendirme var yani iki ayrı temizleyici öngörülüor ama kanebo dan ürün alan arkadaşlar bir tane temizleyici almış
bir tane temizleyici yeter mi acaba başka bir yerde okudum az önce tek temizleyici yeterli gelmemişti alan kişiye nedir bunun doğrusu benim galiba kafam karıştı
Kullanıcı avatarı
SAPHİRA
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen snoopytr » Pzr Şub 17, 2008 10:58 pm

Merhaba,

Kanebo pudra ( silk smooth Skincare Powder )Bildigimis pudra mı ?Yoqsa sadece bakım amaclı mı? :roll: Bilgi verirsenis cok sevinirim hatta hemen almak isterim iki oselligide tasıorsa hem bakım hem makyaj icn :blushing: :bye:
Kullanıcı avatarı
snoopytr
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blueray » Çrş Şub 27, 2008 7:55 pm

Blanchir Whitening Pürüzsüzleştirici Düzenleyici 20g/0.68oz
Blanchir Whitening Smoothing Conditioner ( Medicated )
Kanebo nun bu ürününü satın aldım.Arkadaşlar bu ürün hakkında bilgisi olan varmı.Bu ürünün yanında başka kir üründe kullanmalımıyım?
blueray
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen orchide » Prş Şub 28, 2008 11:55 am

arkadaşlar ben kanebonun toniğini almayı düşünüyorum ıb lotion 1.
acaba içeriğinde parfüm ve alkol varmıdır bilen varmı?
yardımcı olursanız sevinirim. :?:
Kullanıcı avatarı
orchide
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen blueray » Prş Şub 28, 2008 4:45 pm

blueray yazdı:Blanchir Whitening Pürüzsüzleştirici Düzenleyici 20g/0.68oz
Blanchir Whitening Smoothing Conditioner ( Medicated )
Kanebo nun bu ürününü satın aldım.Arkadaşlar bu ürün hakkında bilgisi olan varmı.Bu ürünün yanında başka kir üründe kullanmalımıyım?

Arkadaşlar bu ürün hakkında araştırma yaptım ancak tam bir bilgiye sahip değilim.Bu ürün nasıl ve yararını görürmüyüm?
blueray
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen snoopytr » Pzt Mar 03, 2008 5:44 pm

Arkadaslar kanebonun pudralarını kullanan yoqmu?Kanebo Revue Face Powder bu urunun sanırım tek rengi var?Bu urun hakkında Yardımcı olursanıs cok sevinirim :innocent:
Kullanıcı avatarı
snoopytr
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen loulou » Cum Mar 07, 2008 5:51 pm

yıllardır lancome kullanıyorum ama pixie öyle güzel anlatmışki kaneboyu artık ona geciyorum :) ilk nemlendirici alıcam cunku lancome bitmek üzere..Bi baslıyım yorumlarımı yazarım..Bu arada 30 uma gircem bu yıl uamrım kanebo işe yarar :oops:
Kullanıcı avatarı
loulou
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen blueray » Pzt Mar 10, 2008 11:33 pm

Evet arkadaşlar Dermalogica da yaşadığım haya<l kırıklığını malesef Kanebo da da yaşadım.Bu markanın pürüssüzleştirici ve beyazlatıcı bir ürünü var gece kullanmak için.Ben bunuda alıp deneyeyim dedim.Bşir umut işte bende denemek istedim.3 gün cildime sürdüm bir baktyımki cildimde çokkötü kızarıklıklar ve sivilceler oluştu :crybaby: .Yani anlıyacağınız diğer bir ürün denemeside hüsran ile sonuçlandı.Cildim için gerekli ürünü ararken bu seferde paramdan olucam galiba.Bu siteye girdiğimden beri toplam 135 ytl para hacadım ama malesef istediğimi sonuca ulaşamadım.Gerçekten ürünlerin bu şekilde cildimde extra problem çıkartması canımı sıkktı iyice :cry:
blueray
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen snoopytr » Sal Mar 11, 2008 3:11 am

Malesef bu tip sorunlar yasanabılıo.Herkesin cildi aynı tepkiyi vermiyebilio.Ben de gecen haftalarda nuxe renkli nemlendirici aldım ve memnun kalmadım.Nuxe bolumunde de yasmıstım.Buarada kanebo uzmanı dahi nuxe sorun cıkarmas aslında ama tabıkı basen dogal urunler bıle cıltte hassasıyet yaratabılıo dedi.Fakat ben nuxe getiren artis firmasıyla bıkac maillesme ve gorusmeden sonra bugun urunu aldıgım yere gerı ıade edebılecegımı soledıler. ;) sımdılık keyfım yerınde :music: Buarada sende firmayla ya da uzmanıyla baglantıya gec.Kesinlikle yardımcı olucaklardır :)
Kullanıcı avatarı
snoopytr
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen snoopytr » Sal Mar 11, 2008 3:14 am

Buarada dermalojıca ile nuxe aynı fırma tarafından getırılıo.Yani Artis kozmetik. ;) :bye:
Kullanıcı avatarı
snoopytr
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen spiderman » Pzt Nis 07, 2008 12:49 am

ya canlarım benim,bir şey diycem neden aldığınız yere gidip sorunlarınızı söylemiyorsunuz..gerçi biz burada memnun olduklarımızdan bahsediyoruz ama bu demek değil ki herkese hepsi iyi gelecek diye..ayrıca benim alışveriş yaptığım belli başlı yerler var..ama eğer bir sorunum olursa gidiyorum geçenlerde gittim hemen bir maske verdiler sivilcelerim kesildi..bazen cilt ihtiyaçları değişebilirmiş şimdi ürünümü bekletiyorum cildim yatışınca kullanıcam..uzmanı öyle dedi..lütfen gidin onlar bence çözüm bulur..işte bu yüzden ben internetten kozmetik alışverişine güvenemiyorum.. :roll:
Kullanıcı avatarı
spiderman
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen violin » Sal Haz 10, 2008 4:08 pm

Pixie79 yazdı:
ladia yazdı:spfli sadece nemlendirme özelliği olan göz çevresi ürünü varmı kanebonun bi de türkçe sitasi varmı die sorucam ama yok sanırım...

Kanebo'nun iki tane göz çevresi kremi var ama ikisinde de SPF yok.. :|
Genç ciltler için olan Sensai Eye Contour Balm, olgun ciltler için olan Sensai Eye Contour Cream...

merhaba :)
kozmosan da eye contour balm, yağ olarak anlatılmış, genç ciltlere (hangi yas ?) uygun mu gercekten, yoksa yanlişlikla cumleyi ters mi yazdın :sleepy: ve etkisi nasil anlatabilir misin?

sessai essence hakkinda bilgi werebilir misiniz? hangi cilt tipine we yaşa uygun? etkileri neler? :kiss:
violin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Pixie79 » Prş Haz 12, 2008 2:43 pm

Violin ben de ilk başta senin gibi düşünmüştüm, sanki balm daha yoğun olurmuş gibi..
Ama bi terslik yok, balm gençler, cream olgun ciltler için ;)
Daha önce de yazdığım gibi... Göz kremleri arasında çok büyük farklar görmüyorum.. Güzel bi krem o kadar.. Ne morluklara değen sihirli bir değnek, ne de göz altlarını 15-16 yaşlarına döndürecek kadar etkili..

Sensai essence hakkında bilgim yok, ileri yaşlar için uygun olan ürünlerini pek bilmiyorum.. :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Pixie79
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen violin » Prş Haz 12, 2008 10:25 pm

tesekkurler pixiecim.
artık 31im, kırışıgım pek yok henuz (helena rubinstein saolsun :love10: )
goz kremi olarak aslinda valmont u dusunuyorum. hucresel destek weriyor falan diyorlar..fakat kanebo da indirimde.. kullandın mı eye balm'ı?
kanebodan serum tarzı mevsim gecişlerinde falan kullandıgın 1 urun war mı peki?
:kiss:
violin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen violin » Prş Haz 12, 2008 10:34 pm

kızlar bu arada, kanebonun oil control & mask yuz yıkama kremini ara ara kullanıyorum, cok memnunum. tawsiye ederim. cildim cook hassas, biraz kuru, yazın t bolgesnde bir miktar yaglanmam war. kışları haftada 1-2, yazıları haftada 3-4 kere kullanıyorum. :type:
bir de kişları sensai cellular performance mask kullanıyorum. harika 1 yenilenme & rahatlama oluyor cildimde, tawsiyedir kendisi :)
violin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bLeda » Sal Tem 01, 2008 9:56 pm

Silky purifying kullanan var mı acaba içinizde?
Kullanıcı avatarı
bLeda
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen pinkyellow » Cum Eyl 19, 2008 1:44 pm

kızlar baktım da sayfaya hep soru hep soru :) ben de sorayım bi tane tam olsun :p

ya benim cildim sivilceli ya da lekeli değil ama pürüzsüz de değil, ne bileyim açık tenliyim ama hep bi pütürcük bi kızarıklık, hiç memnun değilim açıkcası. bu kanebonun whitening serisi moistrizing lotion ve temizleyicisi bana iyi gelir mi acaba bilgisi olan var mı. yani cildimi pürüzsüzleştirir mi ki? özellikle de renk tonu olarak.
Kullanıcı avatarı
pinkyellow
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen aspirin » Cmt Kas 29, 2008 11:50 pm

kanebo peeling in tam ismini yazacak olan varmı :blushing:
ve bu marka ciltteki izlere iyi geliyormu :confused:
Kullanıcı avatarı
aspirin
BaKımLı
BaKımLı