Kanebo Cilt Bakım Ürünleri

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Re:

Mesajgönderen spiderman » Sal Mar 27, 2007 2:41 am

ladia yazdı:sivilce ve siyah noktalar için de bi ürünü varmı genç ciltler için olan serisinden bahsetmişsiniz bunlar sivilce üzerinde de etkilimi acaba :roll:
evet sivilce için masesi var tatlımve güzel tavsiye ederim...ama tek ürün yetmez temizleyicileri de gerekir...
Kullanıcı avatarı
spiderman
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen CaRMiN » Çrş May 16, 2007 10:14 pm

Kızlar,biraz eski bi konu ama yardıma ihtiyacım var. Ben tekin acarada sevilede baktım. Kanebo yok!! Sinir oldum..Nerden bulucam?strawberryden almak istemiyorum...
Bide kanebonun kaç tane peeling i var? ben bi tanesini duydum, prinç özlüymüş.Toz talinde,elinde ıslatıp uyguluyomuşsun. Bunun hakkında bilgisi olanlar yardım edebilir mi? Fiyatlarınıda merak ediyorum..
Kullanıcı avatarı
CaRMiN
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen spiderman » Prş May 17, 2007 12:37 am

CaRMiN yazdı:Kızlar,biraz eski bi konu ama yardıma ihtiyacım var. Ben tekin acarada sevilede baktım. Kanebo yok!! Sinir oldum..Nerden bulucam?strawberryden almak istemiyorum...
Bide kanebonun kaç tane peeling i var? ben bi tanesini duydum, prinç özlüymüş.Toz talinde,elinde ıslatıp uyguluyomuşsun. Bunun hakkında bilgisi olanlar yardım edebilir mi? Fiyatlarınıda merak ediyorum..

tatlım tam yerin nerede ona göre söyleyebilirim ya da nerelere baktın..çünkü onların her mağazalarında bulunmuyor...ayrıca peelingi granülsüz ve bir tane var...kullanılışın doğru yazmışsın...sivilceli ve hassassa cildin bir şey diyemem kullan yayılmaz fakat sivilcen yoksa valmont un peelingini aldım yeni çok memnunum yosun var içinde ayrıca da hem daha güzel hem de daha ucuz kanebo 140 civarı valmont 100 ben fiyata pek bakmam peeling önemli ve valmont enfesss...deneyin mutlaka ipek gibi yapıyor cildi...
Kullanıcı avatarı
spiderman
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen ernestine » Prş May 17, 2007 7:50 am

CaRMiN yazdı:Kızlar,biraz eski bi konu ama yardıma ihtiyacım var. Ben tekin acarada sevilede baktım. Kanebo yok!! Sinir oldum..Nerden bulucam?strawberryden almak istemiyorum...

bildigim kadariyla acibadem naitulus de altug kozmetik var.orada satiliyor.
pixie79 kanebo kullanıyor ondan yardim isteyebilirsin
Kullanıcı avatarı
ernestine
SüsLü
SüsLü

slm

Mesajgönderen charlize78 » Prş May 17, 2007 9:53 am

ya bu kanebo ne pahalı yaaaa ben de almayı düşünüyodum yuh ama alamam bir peelingi 140 milyonsa.Cildi taş gibi ama ağzım açlıktan koksun olacak şey değil :lol:
Kullanıcı avatarı
charlize78
BaKımLı
BaKımLı

Re: slm

Mesajgönderen ernestine » Prş May 17, 2007 10:25 am

charlize78 yazdı:ya bu kanebo ne pahalı yaaaa ben de almayı düşünüyodum yuh ama alamam bir peelingi 140 milyonsa.Cildi taş gibi ama ağzım açlıktan koksun olacak şey değil :lol:

canım sanırım stawberry de de var
Kullanıcı avatarı
ernestine
SüsLü
SüsLü

Re:

Mesajgönderen Pixie79 » Prş May 17, 2007 10:34 am

spiderman yazdı:

tatlım tam yerin nerede ona göre söyleyebilirim ya da nerelere baktın..çünkü onların her mağazalarında bulunmuyor...ayrıca peelingi granülsüz ve bir tane var...kullanılışın doğru yazmışsın...sivilceli ve hassassa cildin bir şey diyemem kullan yayılmaz fakat sivilcen yoksa valmont un peelingini aldım yeni çok memnunum yosun var içinde ayrıca da hem daha güzel hem de daha ucuz kanebo 140 civarı valmont 100 ben fiyata pek bakmam peeling önemli ve valmont enfesss...deneyin mutlaka ipek gibi yapıyor cildi...

Carmin Spiderman'in dediği gibi Kanebo'nun sadece bir tane peelingi var ve Kanebo kozmetik mağazalarının her şubesinde bulunmuyor. Ama normalde Tekin Acar, Sevil, Altuğ, Douglas ve Harvey Nichols'da satılıyor. Ben Avrupa Yakasında oturuyorum; Akmerkez Sevil, Profilo Tekin Acar, Nişantaşı Sevil, Nişantaşı Tekin Acar, Metrocity Sevil, Nişantaşı Altuğ ilk aklıma gelen şubeler...
Peelingi uzun süre idare ediyor ve strawberry'den almanı tavsiye ederim. Fiyatı çok çok daha makul :wink:
Kullanıcı avatarı
Pixie79
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen CaRMiN » Prş May 17, 2007 11:56 pm

Canları,çok teşekkür ederim. Ben galeria ve carousel tekin acara'a; cevahir ve flyinn sevile baktım yok! Yolum nişantaşı tarafına düşerse ordan alırım kesin.. Çok teşekkür ederim tekrar..
Kullanıcı avatarı
CaRMiN
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen CaRMiN » Cmt May 19, 2007 9:21 pm

Dün adlım peelingini.. Flyinn sevilden.Hemde özel sevil indirimi varmış.124ytl ye aldım.. Daha kullanmadım ama bu akşam kullanıcam.. Eminim memnun kalıcam bende :D
Kullanıcı avatarı
CaRMiN
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Pixie79 » Cmt May 19, 2007 10:46 pm

Şimdiden güle güle kullan Carmin, umarım çok memnun kalırsın :)
Kullanıcı avatarı
Pixie79
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen impulse » Cmt May 19, 2007 10:50 pm

ya arkadaşlar bende strawberryden alışweriş yapcam ama güvenemiyom daha önce ordan nasıl alışweriş ettininz mail order sistemiyle mi yoksa direk viza kartınızın numarasını mı werdiniz,bide anneme givenchyden krem baktık orda çok daha pahalıydı ama lancomun resurface peel setide bir o kadar ucuzdu,kaneboda uygundu,alışweriş eden warsa yardımcı olabilir mi?
Kullanıcı avatarı
impulse
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen gulos » Pzr May 20, 2007 3:09 pm

impulse yazdı:ya arkadaşlar bende strawberryden alışweriş yapcam ama güvenemiyom daha önce ordan nasıl alışweriş ettininz mail order sistemiyle mi yoksa direk viza kartınızın numarasını mı werdiniz,bide anneme givenchyden krem baktık orda çok daha pahalıydı ama lancomun resurface peel setide bir o kadar ucuzdu,kaneboda uygundu,alışweriş eden warsa yardımcı olabilir mi?

canım sen varya forumda alışveriş moda başlığına gir orda online alışverişte hep strawberyle konuşuyolar onlar cevap verir :roll:
Kullanıcı avatarı
gulos
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ladia » Pzt May 21, 2007 9:06 pm

arkadaşlar peki ankarada nerelerde bulunuyo kanebo :?:
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen finduk » Pzt May 21, 2007 9:09 pm

ladia yazdı:arkadaşlar peki ankarada nerelerde bulunuyo kanebo :?:
tunalıdan direkt yukarı çıkıyorsun esata dönmeden sağdaki parfümeride ladia
Kullanıcı avatarı
finduk
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ladia » Pzt May 21, 2007 9:13 pm

tunalımı hıımm oraya da pek yolum düşmez gerçi bi isim filan verseydin daha açılayıcı olucakmış ama neyse ben araştırır bulurum googledan saol...
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen finduk » Pzt May 21, 2007 9:43 pm

ladia yazdı:tunalımı hıımm oraya da pek yolum düşmez gerçi bi isim filan verseydin daha açılayıcı olucakmış ama neyse ben araştırır bulurum googledan saol...
canım inan ismini hatırlamıyorum hatta ben kanebolarımı oradan almıştım yanındada açık parfüm satan bir yer var
Kullanıcı avatarı
finduk
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen ladia » Sal May 22, 2007 12:01 pm

finduk yazdı:
ladia yazdı:tunalımı hıımm oraya da pek yolum düşmez gerçi bi isim filan verseydin daha açılayıcı olucakmış ama neyse ben araştırır bulurum googledan saol...
canım inan ismini hatırlamıyorum hatta ben kanebolarımı oradan almıştım yanındada açık parfüm satan bir yer var

tamam canım çok tşk ederim
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen finduk » Sal May 22, 2007 1:08 pm

ladia yazdı:
finduk yazdı:

tamam canım çok tşk ederim
rica ederim tatlım
Kullanıcı avatarı
finduk
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen lafemme » Sal May 22, 2007 3:52 pm

arkadaşlar amcam kullanıyordu kanebonun ürünlerini üstünde homme falanda yazmadığı için ben kullandım 1 hafta falan göz altı kremini o kadar güzeldiki anlatamam taa yazın kullanmıştım sonra almak aklıma bile gelmedi daha şimdi hatırladım yaa ben bu kremi alıcaktım diye
ama duyduğuma göre çok kaliteli oluyormuş kanebolar
lafemme
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ladia » Sal May 22, 2007 6:34 pm

spfli sadece nemlendirme özelliği olan göz çevresi ürünü varmı kanebonun bi de türkçe sitasi varmı die sorucam ama yok sanırım...
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

ÖncekiSonraki

Dön Markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir