Kanebo Cilt Bakım Ürünleri

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Re:

Mesajgönderen spiderman » Sal Mar 27, 2007 2:41 am

ladia yazdı:sivilce ve siyah noktalar için de bi ürünü varmı genç ciltler için olan serisinden bahsetmişsiniz bunlar sivilce üzerinde de etkilimi acaba :roll:
evet sivilce için masesi var tatlımve güzel tavsiye ederim...ama tek ürün yetmez temizleyicileri de gerekir...
Kullanıcı avatarı
spiderman
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen CaRMiN » Çrş May 16, 2007 10:14 pm

Kızlar,biraz eski bi konu ama yardıma ihtiyacım var. Ben tekin acarada sevilede baktım. Kanebo yok!! Sinir oldum..Nerden bulucam?strawberryden almak istemiyorum...
Bide kanebonun kaç tane peeling i var? ben bi tanesini duydum, prinç özlüymüş.Toz talinde,elinde ıslatıp uyguluyomuşsun. Bunun hakkında bilgisi olanlar yardım edebilir mi? Fiyatlarınıda merak ediyorum..
Kullanıcı avatarı
CaRMiN
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen spiderman » Prş May 17, 2007 12:37 am

CaRMiN yazdı:Kızlar,biraz eski bi konu ama yardıma ihtiyacım var. Ben tekin acarada sevilede baktım. Kanebo yok!! Sinir oldum..Nerden bulucam?strawberryden almak istemiyorum...
Bide kanebonun kaç tane peeling i var? ben bi tanesini duydum, prinç özlüymüş.Toz talinde,elinde ıslatıp uyguluyomuşsun. Bunun hakkında bilgisi olanlar yardım edebilir mi? Fiyatlarınıda merak ediyorum..

tatlım tam yerin nerede ona göre söyleyebilirim ya da nerelere baktın..çünkü onların her mağazalarında bulunmuyor...ayrıca peelingi granülsüz ve bir tane var...kullanılışın doğru yazmışsın...sivilceli ve hassassa cildin bir şey diyemem kullan yayılmaz fakat sivilcen yoksa valmont un peelingini aldım yeni çok memnunum yosun var içinde ayrıca da hem daha güzel hem de daha ucuz kanebo 140 civarı valmont 100 ben fiyata pek bakmam peeling önemli ve valmont enfesss...deneyin mutlaka ipek gibi yapıyor cildi...
Kullanıcı avatarı
spiderman
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen ernestine » Prş May 17, 2007 7:50 am

CaRMiN yazdı:Kızlar,biraz eski bi konu ama yardıma ihtiyacım var. Ben tekin acarada sevilede baktım. Kanebo yok!! Sinir oldum..Nerden bulucam?strawberryden almak istemiyorum...

bildigim kadariyla acibadem naitulus de altug kozmetik var.orada satiliyor.
pixie79 kanebo kullanıyor ondan yardim isteyebilirsin
Kullanıcı avatarı
ernestine
SüsLü
SüsLü

slm

Mesajgönderen charlize78 » Prş May 17, 2007 9:53 am

ya bu kanebo ne pahalı yaaaa ben de almayı düşünüyodum yuh ama alamam bir peelingi 140 milyonsa.Cildi taş gibi ama ağzım açlıktan koksun olacak şey değil :lol:
Kullanıcı avatarı
charlize78
BaKımLı
BaKımLı

Re: slm

Mesajgönderen ernestine » Prş May 17, 2007 10:25 am

charlize78 yazdı:ya bu kanebo ne pahalı yaaaa ben de almayı düşünüyodum yuh ama alamam bir peelingi 140 milyonsa.Cildi taş gibi ama ağzım açlıktan koksun olacak şey değil :lol:

canım sanırım stawberry de de var
Kullanıcı avatarı
ernestine
SüsLü
SüsLü

Re:

Mesajgönderen Pixie79 » Prş May 17, 2007 10:34 am

spiderman yazdı:

tatlım tam yerin nerede ona göre söyleyebilirim ya da nerelere baktın..çünkü onların her mağazalarında bulunmuyor...ayrıca peelingi granülsüz ve bir tane var...kullanılışın doğru yazmışsın...sivilceli ve hassassa cildin bir şey diyemem kullan yayılmaz fakat sivilcen yoksa valmont un peelingini aldım yeni çok memnunum yosun var içinde ayrıca da hem daha güzel hem de daha ucuz kanebo 140 civarı valmont 100 ben fiyata pek bakmam peeling önemli ve valmont enfesss...deneyin mutlaka ipek gibi yapıyor cildi...

Carmin Spiderman'in dediği gibi Kanebo'nun sadece bir tane peelingi var ve Kanebo kozmetik mağazalarının her şubesinde bulunmuyor. Ama normalde Tekin Acar, Sevil, Altuğ, Douglas ve Harvey Nichols'da satılıyor. Ben Avrupa Yakasında oturuyorum; Akmerkez Sevil, Profilo Tekin Acar, Nişantaşı Sevil, Nişantaşı Tekin Acar, Metrocity Sevil, Nişantaşı Altuğ ilk aklıma gelen şubeler...
Peelingi uzun süre idare ediyor ve strawberry'den almanı tavsiye ederim. Fiyatı çok çok daha makul :wink:
Kullanıcı avatarı
Pixie79
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen CaRMiN » Prş May 17, 2007 11:56 pm

Canları,çok teşekkür ederim. Ben galeria ve carousel tekin acara'a; cevahir ve flyinn sevile baktım yok! Yolum nişantaşı tarafına düşerse ordan alırım kesin.. Çok teşekkür ederim tekrar..
Kullanıcı avatarı
CaRMiN
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen CaRMiN » Cmt May 19, 2007 9:21 pm

Dün adlım peelingini.. Flyinn sevilden.Hemde özel sevil indirimi varmış.124ytl ye aldım.. Daha kullanmadım ama bu akşam kullanıcam.. Eminim memnun kalıcam bende :D
Kullanıcı avatarı
CaRMiN
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Pixie79 » Cmt May 19, 2007 10:46 pm

Şimdiden güle güle kullan Carmin, umarım çok memnun kalırsın :)
Kullanıcı avatarı
Pixie79
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen impulse » Cmt May 19, 2007 10:50 pm

ya arkadaşlar bende strawberryden alışweriş yapcam ama güvenemiyom daha önce ordan nasıl alışweriş ettininz mail order sistemiyle mi yoksa direk viza kartınızın numarasını mı werdiniz,bide anneme givenchyden krem baktık orda çok daha pahalıydı ama lancomun resurface peel setide bir o kadar ucuzdu,kaneboda uygundu,alışweriş eden warsa yardımcı olabilir mi?
Kullanıcı avatarı
impulse
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen gulos » Pzr May 20, 2007 3:09 pm

impulse yazdı:ya arkadaşlar bende strawberryden alışweriş yapcam ama güvenemiyom daha önce ordan nasıl alışweriş ettininz mail order sistemiyle mi yoksa direk viza kartınızın numarasını mı werdiniz,bide anneme givenchyden krem baktık orda çok daha pahalıydı ama lancomun resurface peel setide bir o kadar ucuzdu,kaneboda uygundu,alışweriş eden warsa yardımcı olabilir mi?

canım sen varya forumda alışveriş moda başlığına gir orda online alışverişte hep strawberyle konuşuyolar onlar cevap verir :roll:
Kullanıcı avatarı
gulos
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ladia » Pzt May 21, 2007 9:06 pm

arkadaşlar peki ankarada nerelerde bulunuyo kanebo :?:
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen finduk » Pzt May 21, 2007 9:09 pm

ladia yazdı:arkadaşlar peki ankarada nerelerde bulunuyo kanebo :?:
tunalıdan direkt yukarı çıkıyorsun esata dönmeden sağdaki parfümeride ladia
Kullanıcı avatarı
finduk
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ladia » Pzt May 21, 2007 9:13 pm

tunalımı hıımm oraya da pek yolum düşmez gerçi bi isim filan verseydin daha açılayıcı olucakmış ama neyse ben araştırır bulurum googledan saol...
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen finduk » Pzt May 21, 2007 9:43 pm

ladia yazdı:tunalımı hıımm oraya da pek yolum düşmez gerçi bi isim filan verseydin daha açılayıcı olucakmış ama neyse ben araştırır bulurum googledan saol...
canım inan ismini hatırlamıyorum hatta ben kanebolarımı oradan almıştım yanındada açık parfüm satan bir yer var
Kullanıcı avatarı
finduk
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen ladia » Sal May 22, 2007 12:01 pm

finduk yazdı:
ladia yazdı:tunalımı hıımm oraya da pek yolum düşmez gerçi bi isim filan verseydin daha açılayıcı olucakmış ama neyse ben araştırır bulurum googledan saol...
canım inan ismini hatırlamıyorum hatta ben kanebolarımı oradan almıştım yanındada açık parfüm satan bir yer var

tamam canım çok tşk ederim
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen finduk » Sal May 22, 2007 1:08 pm

ladia yazdı:
finduk yazdı:

tamam canım çok tşk ederim
rica ederim tatlım
Kullanıcı avatarı
finduk
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen lafemme » Sal May 22, 2007 3:52 pm

arkadaşlar amcam kullanıyordu kanebonun ürünlerini üstünde homme falanda yazmadığı için ben kullandım 1 hafta falan göz altı kremini o kadar güzeldiki anlatamam taa yazın kullanmıştım sonra almak aklıma bile gelmedi daha şimdi hatırladım yaa ben bu kremi alıcaktım diye
ama duyduğuma göre çok kaliteli oluyormuş kanebolar
lafemme
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ladia » Sal May 22, 2007 6:34 pm

spfli sadece nemlendirme özelliği olan göz çevresi ürünü varmı kanebonun bi de türkçe sitasi varmı die sorucam ama yok sanırım...
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen masumx » Sal May 22, 2007 6:56 pm

ladiacım sitesi bu http://kozmosan.com/

bu arada kaneboyu çok merak ettiğimi daha öne de bikaç kere söylemişimdir ama her yerde satılmıyor kullanan kişi sayısı da az galiba diğer markalara göre hakkında bildiklerimiz az galiba :roll: bir de fiyatlar da nanay :|
Kullanıcı avatarı
masumx
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen ladia » Sal May 22, 2007 7:21 pm

masumcum çok tşkkürler sana da ben de çok merak ediyorum ürünlerini bi de ne biliyim japon markası olduu için daha cazip gelio bana :)
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen Pixie79 » Sal May 22, 2007 8:59 pm

ladia yazdı:spfli sadece nemlendirme özelliği olan göz çevresi ürünü varmı kanebonun bi de türkçe sitasi varmı die sorucam ama yok sanırım...

Kanebo'nun iki tane göz çevresi kremi var ama ikisinde de SPF yok.. :|
Genç ciltler için olan Sensai Eye Contour Balm, olgun ciltler için olan Sensai Eye Contour Cream...
Kullanıcı avatarı
Pixie79
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen aslihayal » Çrş May 23, 2007 10:38 am

canım sanki ıb serisininde göz çevresi kremi var diye görmüştüm,yanlış mı gördüm acaba?
bu arada pixie senin bu markadan etklnemenden bende çok etkilendim :P
bu markanın nemlendirici fiyatı örneğin shiseido kadar mıyani hatırlıyorsan nemlendirici fiyatı ne kadardı :?:
Kullanıcı avatarı
aslihayal
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen Pixie79 » Çrş May 23, 2007 11:01 am

aslihayal yazdı:canım sanki ıb serisininde göz çevresi kremi var diye görmüştüm,yanlış mı gördüm acaba?
bu arada pixie senin bu markadan etklnemenden bende çok etkilendim :P
bu markanın nemlendirici fiyatı örneğin shiseido kadar mıyani hatırlıyorsan nemlendirici fiyatı ne kadardı :?:

Canım IB serisinde göz kremi yok ama göz maskesi var. IB Intensive Eye Mask & Essence diye bir ürün.. ihtiyaç duyulursa günlük de kullanılabiliyor diye hatırlamıyorum :roll:

Aslı'cım bir de artık IB serisini kaldırdılar, baya bir değişiklikler oldu, ben de son ürünleri tam bilmiyorum. En son aldığımda IB II nemlendiricisi 130 civarıydı canım, şimdi indirimli fiyatlarla belki daha ucuza geliyordur.
Kullanıcı avatarı
Pixie79
Moderatör
Moderatör

Re:

Mesajgönderen ladia » Çrş May 23, 2007 12:58 pm

Pixie79 yazdı:
ladia yazdı:spfli sadece nemlendirme özelliği olan göz çevresi ürünü varmı kanebonun bi de türkçe sitasi varmı die sorucam ama yok sanırım...

Kanebo'nun iki tane göz çevresi kremi var ama ikisinde de SPF yok.. :|
Genç ciltler için olan Sensai Eye Contour Balm, olgun ciltler için olan Sensai Eye Contour Cream...

evet ben de dün masumun verdii linke baktım biraz benim de gözüme çarpmadı bu özellikte bi ürün saol canım
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen aslihayal » Prş May 24, 2007 3:48 pm

pixie çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için öpüyorum canım
Kullanıcı avatarı
aslihayal
KoKoŞ
KoKoŞ

Re: KANEBO

Mesajgönderen zoix » Pzt Ara 10, 2007 10:35 am

haftasonu ankamall sevil'den kanebo sensei serisinin losyon ve nemlendirici tester'ını almayı başardım. tester almak artık bir başarı oldu :x bu gün ilk denemem. fondöten ya da pudra kullanmadım ki parlama olayını takip edebileyim diye. şimdilik herşey yolunda. öğleden sonra ne olur bilmem. bu arada tester'da olsa cam şişede ve 7ml olması firmanın tanıtıma ne kadar önem verdiğini gösteriyor.
Kullanıcı avatarı
zoix
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen quasimodo78 » Pzt Ara 10, 2007 12:14 pm

pixie halen kanebo kullanmaya devam ediyor musun yazın bütün forumu okuyunca artık herkesin ne kullandığını öğrenmiş oldum kanebo almayı planlıyorumda
Kullanıcı avatarı
quasimodo78
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Pixie79 » Pzt Ara 10, 2007 1:04 pm

Quasimodo bir süredir sivilce tedavisi için sadece doktorun verdiği ilaç ve ürünleri kullanıyorum...
Kullanıcı avatarı
Pixie79
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen quasimodo78 » Pzt Ara 10, 2007 5:52 pm

Pixie79 yazdı:Quasimodo bir süredir sivilce tedavisi için sadece doktorun verdiği ilaç ve ürünleri kullanıyorum...

teşekkür ederim :flowers:
Kullanıcı avatarı
quasimodo78
SüsLü
SüsLü

Re: Kanebo Cilt Bakım Ürünleri

Mesajgönderen zsertkan » Çrş Ara 26, 2007 10:53 am

pixiecim ben de merak ettim kaneboyu. kozmosanda inceledim. şu ürünlerini almaya karar verdim..
cleasing cream
ınstant foam
IB enhancing emulsion I ya da II (I mi II mi alsam tam karar veremedim)
Silk peeling powder

gelecek ay da 10 seconds awakening essence

fakat herhangi bir tonik ürününe rastlamadım.kanebonun toniği yok mu?
bir de strawberryde kanebonun değişik serileri var. mesela şu 10 dakikalık maskesi güzel görünüyo. bilgin var mı?

benim evim tekin acara ve sevile çok uzak. yani bir kanebo uzmanıyla görüşemem. küçük çocuğum da olduğu için evden sık dışarı çıkamıyorum. alışverişlerimi ucuz ve güvenli olduğu için ve rahat olduğu için strawberryden yapıyorum..
Kullanıcı avatarı
zsertkan
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Pixie79 » Çrş Ara 26, 2007 11:20 am

Toniğinin ismi Inner Balance Priming Lotion ;)
Inner Balance 10 Minutes Relaxing Mask'i uzun süreli kullanmadım ama cilt bakımına gidince uyguluyorlardı.. İnanılmaz nem veriyor.. Strawberry'deki diğer serileri tanıyorum canım, Tr'de yok zaten..
Kullanıcı avatarı
Pixie79
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen zsertkan » Çrş Oca 02, 2008 10:00 am

kızlar dün strawberryden kanebo siparişi verdim. aldığım ürünler
ınstant foam
IB priming lotion light (yarı yarıya indirim vardı :lol: )
IB Enhancing lotion 2
Silk peeling powder

aslında cleasing ceram de baya indirimliydi.acaba ınstant foam değil de onu mu alsam diye düşündüm..ama pixie cim ınstant foam ını çok övmüştü onun için foam ı tercih ettim.

heyecanla bekliyorum. gelir gelmez size anlatıcam. inşallah iyi gelir. 200 milyon az değil yani..
yalnız kanebonun global sitesinde IB serisi yoktu. freshel falan vardı ve daha birçok seri. ama strawberryde ürünler sınırlı olduğu için ben bunları aldım.

bu arada cildim karma. burnumda ve burnumun yanlarında gözeneklerim biraz açık. siyah noktalar var. inşallah gider bu siyah noktalar..

bundan sonraki hedefim ii ve güzel kokulu bir vucut kremi ve sıkılaştırıcısı almak...şimdi bunla ilgili bi şeyler arıyorum ;)
Kullanıcı avatarı
zsertkan
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen zsertkan » Prş Oca 17, 2008 7:20 pm

kanebo ürünlerim dün geldi. ama üzerlerinde hiç son kullanma tarihi yok.seninkilerde mi öyle oluyo pixie?
Kullanıcı avatarı
zsertkan
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Pixie79 » Cum Oca 18, 2008 8:48 am

Aaa, gözün aydın :) Umarım sana da iyi gelir ürünler canım :innocent:
Benimkilerin de üzerinde S.K.T. yazmıyor canım, ne burdan aldıklarımda, ne de strawberrydenn...
Kullanıcı avatarı
Pixie79
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen zsertkan » Cmt Oca 19, 2008 11:26 pm

zsertkan yazdı:kızlar dün strawberryden kanebo siparişi verdim. aldığım ürünler
ınstant foam
IB priming lotion light (yarı yarıya indirim vardı :lol: )
IB Enhancing lotion 2
Silk peeling powder

aslında cleasing ceram de baya indirimliydi.acaba ınstant foam değil de onu mu alsam diye düşündüm..ama pixie cim ınstant foam ını çok övmüştü onun için foam ı tercih ettim.

heyecanla bekliyorum. gelir gelmez size anlatıcam. inşallah iyi gelir. 200 milyon az değil yani..
yalnız kanebonun global sitesinde IB serisi yoktu. freshel falan vardı ve daha birçok seri. ama strawberryde ürünler sınırlı olduğu için ben bunları aldım.

bu arada cildim karma. burnumda ve burnumun yanlarında gözeneklerim biraz açık. siyah noktalar var. inşallah gider bu siyah noktalar..

bundan sonraki hedefim ii ve güzel kokulu bir vucut kremi ve sıkılaştırıcısı almak...şimdi bunla ilgili bi şeyler arıyorum ;)

kanebo ürünler ile ilgili yorumlarımı yazayım :P

temizleyici ürünlerini çok etkili. özellikle peelingi çok güzel temizliyor. siyah noktalarımın büyük bir kısmını aldı. kardeşimin cildinde de denedik. ve hayretle bir çok siyah noktasının gittiğini gördük.

nemlendiricisinden çok az sürmek kafi. öyle ki bu ürün bana kesin 1 sene gider. azıcığı bile acayip nemlendiriyor.

toniki de fena değil. ama sıkılaştırıp sıkılaştırmadığını şimdilik gözlemleyemedim. yakında görücem..

diğer maskelerini de para bulur bulmaz almayı düşünüyorum. şu 10 dakikalık ve 10 saniyelik maskelerini. kanebo gerçekten kaliteli bir marka. farkı fark ediliyor :yeah:
Kullanıcı avatarı
zsertkan
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen barta » Pzr Oca 20, 2008 10:41 pm

gönderen Pixie79 tarih 26 Ara 2007 12:20 pm

Toniğinin ismi Inner Balance Priming Lotion
Inner Balance 10 Minutes Relaxing Mask'i uzun süreli kullanmadım ama cilt bakımına gidince uyguluyorlardı.. İnanılmaz nem veriyor.. ..

Selam Pixie79,
Ben de Kanebo ürünlerini kullanmayı severim. Evde nem maskesi olarak haftada bir Inner Balance 10 Minutes Relaxing Mask'i kullanıyorum ve çok memnunum. Sana cilt bakımında bu maskenin kullanıldığını söylemişşsin. Cilt bakımını nerde yaptırıyorsun? Ben de Kanebo ürünleri ile profesyonel cilt bakımını denemek istiyorum..Halihazırda ayda bir Mary Cohr ürünleri ile cilt bakımı yaptırıyorum, esasında memnunum, ama eğer IST Avrupa yakasında, özellikle Yeşilköy civarlarında Kanebo kullanan bir merkez bulursam denemek isterim..
Bir de arkadaslar forumda cilt bakım merkezleri ile ilgili bir başlık var mı? Yok ise sevgili moderatörlerimiz açsalar :pray:
Herkese iyi akşamlar..
Kullanıcı avatarı
barta
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Pixie79 » Pzt Oca 21, 2008 8:25 am

Barta'cım özel olarak cilt bakımına gitmedim.. Yeni ürün tanıtımlarında veya alışveriş yapmaya gittiğimde cilt bakımı da yapıyorlar genelde..
Ama ayrıca özel bakım yaptırmak istersen Teşvikiye Altuğ parfümeri'de Kanebo Harmonising & Care enstitüsü var... Vücut ve cilt bakımları yapıyorlar.. Mekanı gezmiştim ve çok beğenmiştim.. Ortam tam Japon tarzı çok sade döşenmiş, mis gibi kokuyor ve relax müzikler çalıyor.. Tam keyifff yani :bath: 8-)
Kullanıcı avatarı
Pixie79
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen barta » Pzt Oca 21, 2008 8:48 am

gönderen Pixie79 tarih 21 Oca 2008 09:25 am

Barta'cım özel olarak cilt bakımına gitmedim.. Yeni ürün tanıtımlarında veya alışveriş yapmaya gittiğimde cilt bakımı da yapıyorlar genelde..
Ama ayrıca özel bakım yaptırmak istersen Teşvikiye Altuğ parfümeri'de

Pixie'ciğim, cok tesekkür ederim.En kısa sürede Altuğ Parfümeri'yi ziyaret farz oldu :P
İyi haftalar.
Kullanıcı avatarı
barta
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ttkkmn » Cum Şub 01, 2008 1:07 pm

kızlar,bende IB emülsiyon II nemlendiricisini ,instant foam temizleyicisini ve birde silk peeling powder ı
almayı düşünüyorum ,bugün sipariş vericem heralde..Sorum şu ben 1-2 ay önce dr. muradın ürünlerini almıştım neredeyse bitti diyebilirim özellikle nemlendiricisi hiç dayanmadı ve yeteri kadar nemlendirmedi.kaneboyu düşünüyorum bu sefer..kullanan arkadaşar nemlendiricisinin uzun süre gittiğini söylemiş,temizleyici köpüğüde aynı şekildemi?Yoksa jelinimi alsam? çünkü nezmn köpük özellikli bir ürün alsam hemen bitiyor:(tonik olarak dermologica ve murad duruyor onlar daha tükenmedi almama gerek yok şimdilik,kullanan arkadaşlar yardımıcı olurlarsa sevinirim.
Kullanıcı avatarı
ttkkmn
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen innocent » Pzt Şub 04, 2008 2:59 pm

ben kanebo ürünlerini leventte kanyon alışveriş merkezindeki douglas tan alıyorum.orada levent bey diye biri var 14 yıllık makyaj ve cilt uzmanı beni o yönlendirdi çok memnunum özellikle eye contour balm harika..
Kullanıcı avatarı
innocent
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen SAPHİRA » Prş Şub 07, 2008 5:53 pm

ben henüz kaneboyu araştırma aşamasındayım ama kozmosan.com da gördüğüm kadarı ile iki adımlı temizleme ve iki adımlı nemlendirme var yani iki ayrı temizleyici öngörülüor ama kanebo dan ürün alan arkadaşlar bir tane temizleyici almış
bir tane temizleyici yeter mi acaba başka bir yerde okudum az önce tek temizleyici yeterli gelmemişti alan kişiye nedir bunun doğrusu benim galiba kafam karıştı
Kullanıcı avatarı
SAPHİRA
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen snoopytr » Pzr Şub 17, 2008 10:58 pm

Merhaba,

Kanebo pudra ( silk smooth Skincare Powder )Bildigimis pudra mı ?Yoqsa sadece bakım amaclı mı? :roll: Bilgi verirsenis cok sevinirim hatta hemen almak isterim iki oselligide tasıorsa hem bakım hem makyaj icn :blushing: :bye:
Kullanıcı avatarı
snoopytr
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blueray » Çrş Şub 27, 2008 7:55 pm

Blanchir Whitening Pürüzsüzleştirici Düzenleyici 20g/0.68oz
Blanchir Whitening Smoothing Conditioner ( Medicated )
Kanebo nun bu ürününü satın aldım.Arkadaşlar bu ürün hakkında bilgisi olan varmı.Bu ürünün yanında başka kir üründe kullanmalımıyım?
blueray
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen orchide » Prş Şub 28, 2008 11:55 am

arkadaşlar ben kanebonun toniğini almayı düşünüyorum ıb lotion 1.
acaba içeriğinde parfüm ve alkol varmıdır bilen varmı?
yardımcı olursanız sevinirim. :?:
Kullanıcı avatarı
orchide
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen blueray » Prş Şub 28, 2008 4:45 pm

blueray yazdı:Blanchir Whitening Pürüzsüzleştirici Düzenleyici 20g/0.68oz
Blanchir Whitening Smoothing Conditioner ( Medicated )
Kanebo nun bu ürününü satın aldım.Arkadaşlar bu ürün hakkında bilgisi olan varmı.Bu ürünün yanında başka kir üründe kullanmalımıyım?

Arkadaşlar bu ürün hakkında araştırma yaptım ancak tam bir bilgiye sahip değilim.Bu ürün nasıl ve yararını görürmüyüm?
blueray
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen snoopytr » Pzt Mar 03, 2008 5:44 pm

Arkadaslar kanebonun pudralarını kullanan yoqmu?Kanebo Revue Face Powder bu urunun sanırım tek rengi var?Bu urun hakkında Yardımcı olursanıs cok sevinirim :innocent:
Kullanıcı avatarı
snoopytr
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen loulou » Cum Mar 07, 2008 5:51 pm

yıllardır lancome kullanıyorum ama pixie öyle güzel anlatmışki kaneboyu artık ona geciyorum :) ilk nemlendirici alıcam cunku lancome bitmek üzere..Bi baslıyım yorumlarımı yazarım..Bu arada 30 uma gircem bu yıl uamrım kanebo işe yarar :oops:
Kullanıcı avatarı
loulou
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen blueray » Pzt Mar 10, 2008 11:33 pm

Evet arkadaşlar Dermalogica da yaşadığım haya<l kırıklığını malesef Kanebo da da yaşadım.Bu markanın pürüssüzleştirici ve beyazlatıcı bir ürünü var gece kullanmak için.Ben bunuda alıp deneyeyim dedim.Bşir umut işte bende denemek istedim.3 gün cildime sürdüm bir baktyımki cildimde çokkötü kızarıklıklar ve sivilceler oluştu :crybaby: .Yani anlıyacağınız diğer bir ürün denemeside hüsran ile sonuçlandı.Cildim için gerekli ürünü ararken bu seferde paramdan olucam galiba.Bu siteye girdiğimden beri toplam 135 ytl para hacadım ama malesef istediğimi sonuca ulaşamadım.Gerçekten ürünlerin bu şekilde cildimde extra problem çıkartması canımı sıkktı iyice :cry:
blueray
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir