Diadermine

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Mesajgönderen HEAVEN80 » Prş Oca 18, 2007 10:57 am

Kızlar ben de yaklaşık 5 aydır nemlendiricisini ve temizleme jelini kullanıyorum. Çok memnunum. Benim cildim çok allerjiktir, hemen sivilce kızarıklık falan olur ama maşallah bu üründe allerjik bi reaksiyon olmadı. Mesela dove sabun bile bende sivilce yapardı ama bu ürün sayesinde cildim bebek gibi..
AAYYY MAŞALLAH NAZAR DEĞMESİNN!! :wav:
Kullanıcı avatarı
HEAVEN80
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen rose » Cum Oca 19, 2007 2:42 pm

canım kullandıgın urunun tam adını yazabılırmısın
Kullanıcı avatarı
rose
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen rose » Çrş Nis 11, 2007 4:13 pm

tüm ciltler için olan temızleme jelını dun aldım eve gelınce yıkadım fena degıl ilk yıkamada anlasılmaz tabi ama memnun kalırsam makyaj temızleme sutunude alıcam aklım onda kaldı
Kullanıcı avatarı
rose
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen vanisha » Çrş Nis 11, 2007 4:19 pm

Diadermine göz makyajı temizleyicisini şiddetle tavsiye ederim..
vanisha
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cidoo » Prş Nis 12, 2007 3:48 pm

bende nemlendiricisini ve 3 ü biradara temizleyicisini aldım zaten beraber satılıyor harika bir ürün bence kremide süper
cidoo
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen perilin » Prş Nis 12, 2007 4:02 pm

göz makyajı temizleme toniğini, yağlı ciltler için olan setini kullandım fiyatına göre gayet iyi...nivea ve loreal den başarılı en azından....
Resim
Resim
bunları kullandım...
Kullanıcı avatarı
perilin
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen rose » Prş Nis 12, 2007 6:24 pm

ben tüm cıltler için olan jelı aldım ama yazın cıldım daha yaglı oluyor yaglı cıltler için olanıda almak istıyorum canım kuruluk falan yaptımı bırde sıvılcelerı falan gecırmeye yardımcı oluyomu
Kullanıcı avatarı
rose
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen perilin » Cum Nis 13, 2007 7:23 am

rose yazdı:ben tüm cıltler için olan jelı aldım ama yazın cıldım daha yaglı oluyor yaglı cıltler için olanıda almak istıyorum canım kuruluk falan yaptımı bırde sıvılcelerı falan gecırmeye yardımcı oluyomu

yağlı ciltler için olanı kuruluk yapmıyor ama sivilceleri de geçirmiyor ama güzel temizliyor...
Kullanıcı avatarı
perilin
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen piglet81600 » Cum Nis 13, 2007 10:27 am

kızlar bende dün DIADERMINE Pruty Sıvı Nemlendirici aldm 2 kere sürdüm daha ama pamk gibi yaptı cildimi body shop un vitaminli serisini kullanıyodum DIADERMINE kesinlikle daha iyi..
Kullanıcı avatarı
piglet81600
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen jadore » Sal Nis 17, 2007 7:48 pm

ben de diadermine purity sıvı nemlendiricisini 4-5 gündür kullanıyorum. Yağsız oluşu çok iyi. Şu anda memmunum.. Fiyatı süper ucuz inanamadım..
clinique ten sonra bunu almak hediye gibi oldu.. bakalımm
Kullanıcı avatarı
jadore
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen wishne » Pzt Nis 30, 2007 8:38 pm

bgn büyük bir markette kampanya vardı. iki tane diadermine ürün tek ürün fiyatınaydı nerdeyse.
ben göz makyajı temizleyicisi ve karma ciltler için nemlendirici kremi ikisini birden 16.99 liraya aldım. hiç kullanmamıştım bu ürünü. ama bakalım görüces. gerçi bu markayla ilgili kötü bi eleştiriye rastlamadım.. :roll:
Kullanıcı avatarı
wishne
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen newyorker » Çrş May 02, 2007 11:05 am

diadermin yeşil tanecikli, problemli ciltler için olan yüz yıkama jelini kullanmıştım hem de düzenli olarak, ancak sivilcelerimi hiç geçirmedi.
Kullanıcı avatarı
newyorker
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lilith » Cum May 04, 2007 1:01 pm

ben diadermine in purity toniğinden çok memnunum :wink:
Kullanıcı avatarı
lilith
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

slm

Mesajgönderen charlize78 » Cum May 04, 2007 4:18 pm

ben de diedarmine'in makyaj temizleme sütü ile göz makyajı temizleme toniğini aldım ikisinden de çok memnunum
Kullanıcı avatarı
charlize78
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Ejje » Cum May 04, 2007 5:04 pm

çok iyi bi marka gerçekten
ben tüm ciltler için yüz temzleyicisi, tonik ve peeling ini kullanıyorum ve çok memnunum cildime çok iyi geldi
Ejje
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen wishne » Cmt May 05, 2007 7:24 pm

ya kızlar bikaç gündür yüzümde acayip sivilceler çıkıyo. bende hiç sivilce olmazdı. nadiren bişi dokunduğunda olurdu ya da. diadermin krem kullanıyorum bikaç gündür. alerji fln mı yaptı?
ya bana kötü geldi. ya da ilk kez değişik bi ürün gördüğü için tepki gösterdi. gerçi belki normal de olabilir. sonuçta bie kozmetik ürününü 2 hafta sonra etkisini gösterir derler ama. bakalım bi hafta daha kullanayım. eğr geçmezse bırakıcam. çok sinrim bozuldu yaa :evil:
Kullanıcı avatarı
wishne
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen gulos » Pzt May 07, 2007 11:07 am

wishne yazdı:ya kızlar bikaç gündür yüzümde acayip sivilceler çıkıyo. bende hiç sivilce olmazdı. nadiren bişi dokunduğunda olurdu ya da. diadermin krem kullanıyorum bikaç gündür. alerji fln mı yaptı?
ya bana kötü geldi. ya da ilk kez değişik bi ürün gördüğü için tepki gösterdi. gerçi belki normal de olabilir. sonuçta bie kozmetik ürününü 2 hafta sonra etkisini gösterir derler ama. bakalım bi hafta daha kullanayım. eğr geçmezse bırakıcam. çok sinrim bozuldu yaa :evil:

meraba canım eğer bencede bir hafta daha kullan iyi gelmezse bırak fotoda cildin çok güzel görünüyor.ayrıca bence dıadermine cilt ürünü olarak yetersiz dermakozmetik ürün kullanmakta fyda var en azından roc falan alsaydın kozmetik olarak.ben dıaderminenin sadece göz makyaj temizleme losyonunu kullanıyorum :)
Kullanıcı avatarı
gulos
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen wishne » Pzt May 07, 2007 12:24 pm

gulos yazdı:meraba canım eğer bencede bir hafta daha kullan iyi gelmezse bırak fotoda cildin çok güzel görünüyor.ayrıca bence dıadermine cilt ürünü olarak yetersiz dermakozmetik ürün kullanmakta fyda var en azından roc falan alsaydın kozmetik olarak.ben dıaderminenin sadece göz makyaj temizleme losyonunu kullanıyorum :)

teşekkür ederim cnm ilgin için. sanırım yavaş yavaş düzelmaya başladı cildim. ya da umarım öyledir :roll:
ben karma ciltler için olanını almıştım. ilk defa karma cilt için ürün alıyorum. belki onun tepkisini gösterdi :roll:
Kullanıcı avatarı
wishne
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen mahpeyker » Çrş May 30, 2007 10:52 pm

wishne yazdı:
gulos yazdı:meraba canım eğer bencede bir hafta daha kullan iyi gelmezse bırak fotoda cildin çok güzel görünüyor.ayrıca bence dıadermine cilt ürünü olarak yetersiz dermakozmetik ürün kullanmakta fyda var en azından roc falan alsaydın kozmetik olarak.ben dıaderminenin sadece göz makyaj temizleme losyonunu kullanıyorum :)

teşekkür ederim cnm ilgin için. sanırım yavaş yavaş düzelmaya başladı cildim. ya da umarım öyledir :roll:
ben karma ciltler için olanını almıştım. ilk defa karma cilt için ürün alıyorum. belki onun tepkisini gösterdi :roll:

slm wishne
bende bi arkadaşımdan duymuştum ve çok mantıklı geldi.bi ürün iyi geldiğine işaretmiş bu ilk başta kötü gelmeleri.e yani biraz garip bi cümle oldu:) mesela yeni sampuanı ilk kullandığımızda kepek yapar.çünkü saç derisine bi öncekinden iyi gelmiştir.eskisinin pisliklerini giderio şeklindede düşünebiliriz tabi:)
Kullanıcı avatarı
mahpeyker
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen cirkinsey » Pzt Haz 04, 2007 11:08 pm

newyorker yazdı:diadermin yeşil tanecikli, problemli ciltler için olan yüz yıkama jelini kullanmıştım hem de düzenli olarak, ancak sivilcelerimi hiç geçirmedi.

aynen..ondan bnde kullandm hiç bi faydası olmadığı gbi günden güne arttı..
Kullanıcı avatarı
cirkinsey
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen BuRcU » Sal Haz 05, 2007 7:09 pm

wishne yazdı:ya kızlar bikaç gündür yüzümde acayip sivilceler çıkıyo. bende hiç sivilce olmazdı. nadiren bişi dokunduğunda olurdu ya da. diadermin krem kullanıyorum bikaç gündür. alerji fln mı yaptı?

bende diadermine in karma nemlendircisini kullanmaya başladığımdan beri yüzüm sivilceden geçilmio. benim cildimde hiç sivilce olmazdı bazen tektük. sanırım yağlı geldi bu ürün.
Kullanıcı avatarı
BuRcU
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ozgeozgem » Çrş Haz 20, 2007 3:20 pm

Belli bir süredir Diadermine'ın temizleme jeli,toniği ve peelingini kullanıyorum;bunlar zaten kampanyalıydı ve 10 ytl'ye aldım:)Benimki problemli ciltler için olanı...Memnunum;daha önce Loreal'in seti cildimi berbat yapmıştı,bu iyi geldi gerçekten.
Kullanıcı avatarı
ozgeozgem
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen simon » Cum Haz 22, 2007 3:36 pm

wishnecim diadermin benim cildime de iyi gelmedi sivilce+allerji oldu. toniğinden özellikle hiç memnun kalmamıştım.. yanaklarımdaki pullanmalari arttırdı. cilde kişiye göre değişiyo işte memnuniyet :( bence kullanmaya devam etme..
Kullanıcı avatarı
simon
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen wishne » Cum Haz 22, 2007 8:20 pm

simon yazdı:wishnecim diadermin benim cildime de iyi gelmedi sivilce+allerji oldu. toniğinden özellikle hiç memnun kalmamıştım.. yanaklarımdaki pullanmalari arttırdı. cilde kişiye göre değişiyo işte memnuniyet :( bence kullanmaya devam etme..

cnm başlarda hiç memnun değildim ama şu sıralar bi problemim yok. hatta iyi geldi diyebilirim. nemlendiriciyi sürdükten sonra sanki botoks yaptırmışım gibi hissediyorum :lol: yani sabahları asık suratlıysam kendime geliyo suratım. çok garip ama öle :lol:
ilk haftalarda cilt problemleri yaşadım ama şu an (maşşallah diyim) tam tersine cildimin görüntüsü çok hoşuma gidiyo :wink:

bence daha önceden de söylediğim gibi bir ürüne en az 2 hafta şans verin, cilt tipine göre 2 hafta sonra belli olur o ürünün iyi ya da kötü olduğu :wink:
Kullanıcı avatarı
wishne
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen detailson » Cmt Haz 23, 2007 8:11 pm

ben de aylardır diadermine kullanıyorum ve oldukça memnunum. fiyatı çok uygundu aldığım setin ve tereddütlü başlamıştım ama benimki gibi oldukça probşlemli bir ciltte bile müthiş etki gösterdi. Yaşasın Diadermine :P:P:P
detailson
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lorealguzeli » Cmt Haz 23, 2007 8:18 pm

diadermın sadece goz makyaj temızleyıcısını kullandım lens kullandıgım ıcın yanıı renklı kullanmıyorum! numaralı oldugu ıcın dıadermın len kullananlar ıcın goz makyaj temızleyıcısı baya basarılı
Kullanıcı avatarı
lorealguzeli
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen jadee » Cmt Haz 23, 2007 9:14 pm

aynen ben de öle ama memnun deilim ya tam temizlemio
göz kalemi kalıyo hep badem yağı sürerken kirpiğime siyahlık gelio
Kullanıcı avatarı
jadee
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ezgim25 » Pzr Haz 24, 2007 9:52 am

bnde diadermin menlendiricisini almka istiorum hangisi iyidir acaba
ezgim25
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen wishne » Çrş Haz 27, 2007 10:15 pm

paloma86 yazdı:bnde diadermin menlendiricisini almka istiorum hangisi iyidir acaba

cnm benim cildim normal ama yaz mevsiminden dolayı sıcaklardan malum yağlanıyo. onun için pembe kapaklı karma ciltler için olanı aldım. gayet hoş :wink:
Kullanıcı avatarı
wishne
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gulos » Çrş Haz 27, 2007 11:02 pm

bende sadece göz makyaj temizleyicisini kullndım hassasiyet yapmadı normal derecede iyi geldi yani ama bitti değiştircem başka markaya :dontknow:
Kullanıcı avatarı
gulos
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ezgim25 » Prş Haz 28, 2007 6:19 am

kızlar karma ciltler için olanı aldım iyi çıktı :wink:
ezgim25
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen SULUC7 » Cum Haz 29, 2007 10:22 am

nemlendiricisini aldım arkadaşlar harika mükemmel diyemem ama diğer kullandığım ürünlerden daha iyi olduğunu söyleyebilirim ama..
SULUC7
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen estetika » Çrş Tem 04, 2007 2:18 pm

arkadaşlar ben yaklaşık 3 aydır bu ürünü kullanıyorum çok memnunum ama cildim karam gündüz pruty akşam ise normal cilt için olanı kullanıyorum.Çünkü pruty nemlendirici makyaj altına iyi çok hafif akşam ise yetersiz onun yerine normal olanı kullanıyorum.
Kullanıcı avatarı
estetika
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen ezgim25 » Çrş Tem 04, 2007 2:21 pm

estetika yazdı:arkadaşlar ben yaklaşık 3 aydır bu ürünü kullanıyorum çok memnunum ama cildim karam gündüz pruty akşam ise normal cilt için olanı kullanıyorum.Çünkü pruty nemlendirici makyaj altına iyi çok hafif akşam ise yetersiz onun yerine normal olanı kullanıyorum.

bnde puritynin testerının denedim güzel geldi yağsız hafif bi krem
ezgim25
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen estetika » Çrş Tem 04, 2007 3:22 pm

yağsız ve hafif ama cutis normal daha iyi yani bence onu akşamları sürüyorum
Kullanıcı avatarı
estetika
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen papatya737 » Çrş Tem 04, 2007 7:12 pm

kızlar bugün bi arkadaşım kendine dıadermine ürünü almış banada aynısından hediye almış.nemlendiricili yüz yıkama jeli diyor kullanan varmı nasıl iyi mi ?kızlar bi sorayım dedim ben bu markayı hiç kullanmadım çünki :roll:
Kullanıcı avatarı
papatya737
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: Diadermine

Mesajgönderen Shileck » Pzr Ara 30, 2007 6:25 pm

Bende bugun Diademine yüz yıkama jeli, nemlendirici ve toniğini
aldım bakalım kullandıkça nasıl etki yaptığını yazarım ;)
Kullanıcı avatarı
Shileck
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen MaThiLdA » Cum Şub 29, 2008 9:31 pm

bende diadermine purity kullanıyorum bir aydır. İlk başlarda gerçekten sivilce yaptı çokça ama şuan düzeldi. Çok memmnunum.Özellikle cildimin yağlanmadan nemlenmesi müthiş. Beni şüphelendiren fiyatı olmuştu doğrusu çok ucuz gelmişti. Ama illede pahalı mı olması gerkiyo canım.

Şuan göz temizleyisi ve nemlendiricili yüz yıkam jelinide kullanıyorum. İdare edr denilebilir.
Kullanıcı avatarı
MaThiLdA
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Eliza » Pzr Mar 02, 2008 2:40 am

Purity temizleme jeli ve kremini kullanıyorum. İlk hafta çok ufak birkaç sivilce yaptı dah sonra cildim harika oldu. Kremi fndöten altına çok iyi gidiyor. Yağsız krem olduğu için fondötenle birlikte cildi yağlandırmıyor. Temizleyici jeli de hassas ciltlere biraz ağır kaçıyor sanırım, purity temizleme jeli hassas ciltler için olmasına rağmen jelle yıkadıktan sonra cildimde kızarıklıklar oluşuyor, 15 dk içinde kayboluyor. Diadermine çok mükemmel olmasa da günlük cilt temizliği için bana göre gayet iyi.
Kullanıcı avatarı
Eliza
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen missceren » Cum Mar 28, 2008 3:55 pm

kızlar neutrogena ile arasında bir karşılaştırma yapabilcek olan var mı?benim cildim yağlı ve akneye yatkın :crybaby:
Kullanıcı avatarı
missceren
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen isilayben » Cum Mar 28, 2008 8:49 pm

bendegöz makyajı temizleyicisini aldım ama memnun kalmadm tam temizlemio değiştiricm
Kullanıcı avatarı
isilayben
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen NINARICCI » Pzr Nis 27, 2008 1:59 pm

nemlendiricisini cok kez kullandim ve memnunum ayrica garnierden sonra kokusunu begendigim ikinci urun
Kullanıcı avatarı
NINARICCI
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ozgemcan » Cmt May 31, 2008 11:10 am

:angryfire tonıgını kullandım yuzumu sıvılce bastı yagsız nemlendırıcısı hosuma gıddı su gıbı yaglı cıltler ıcın cok uygun fondotenın altınada ıyı gıdıyor ama dedıgım tonık felaket tuhaf bı hıs bırakıyor
Kullanıcı avatarı
ozgemcan
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen zarpandit » Pzt Haz 23, 2008 11:38 pm

goz temızleme losyonunu aldım bugun bı kere denedım henuz ama ılk ızlenım cok ıyı oldugu ypnunde. bı kere hıc yaglı degıl, gozu hız yakmıyor ve ıyı temızlıyor. daha nolsun dı mı :P ama kullandıkca fıkrım netlesır.
Kullanıcı avatarı
zarpandit
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen selin1000 » Çrş Eyl 03, 2008 10:48 am

arkadaşlar nemlendiriciye ihtiyacım var yüzüm sorunlu sivilceler çıkıyo pahalıda alamam set halinde istiyorum sizce diadermine purity serisinimi alayım yoksa clean and clear akne li cilt için setinimi
selin1000
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen november07 » Çrş Eyl 03, 2008 4:42 pm

İlk çıktığı zamanlarda hemen temizleme jelini ve alkolsüz toniğini almıştım,bir de purity nemlendiricisini
Temizleme jeli gerçekten güzel,sabunsuz kurutmadan temizliyor,ama toniğim alkolsüz olduğu için (alkollü tonik kullanmama gibi bir takıntım var da :) ciltte bir süre sonra doğal süreçte birikmeler oluyor,ama purity krem çok çok güzeldi,üstelik o kadar uygun fiyata almak süper birşey.
şimdi ise temizleyicisi piyasadan kalktı onun yerine 2 adet köpük kıvamlı temizleyici var,tonikleri de yenilendi,kremleri aynı kaldı.Bence çok güzel bir marka,Loreal-nivea-Neutrogena gibi market ürünleri kategorisinde ve fiyat aralıkları aynı ama kesinlikle Diadermine çok daha başarılı,zaten yaklaşık 100 yıllık bir marka,Fransa'nın önde gelen cilt bakım markasıyken ünü Avrupa'ya yayılmış.
Kremlerinden Normal-Karma ciltler için olanının testerini denemiştim,resmen yoğurt gibi yumuşacık,cildi pamuk gibi yapıyor,üstelik ciltten soyulup pul pul dökülen diğer pudralı kremler gibi değil.
Kullanıcı avatarı
november07
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blackbat » Prş Eyl 04, 2008 12:10 am

kızlar watsonsda 2li diadermine purity kofre bakım seti ve yanında tonik hediyesyle 25.90ytl :bye:
Kullanıcı avatarı
blackbat
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen bubblebabe » Prş Eyl 04, 2008 8:12 pm

diadermin heryerde indirimde çnkü bi çok kullanan memnun değil kızlar...kimseyi etkilemek istemem çnkü herkesin cildi farklı ve biirne iyi gelen birine iyi gelmeyebilio...ama diaderminden çok duydum kötü sonuçlar alanı..bn purity nin sıvı nemlendiricisini ve matlaştırıcı tonik kullandım...kokuları berbat, aşırı derecede parfümlü ben odadan sürdüğümde annem odamın kapısından parfümünü duydu kremin düşünün...sürdğüm zmn uzun süre bişey yiyemiodum çnkü sanki kokusu ağzıma geliodu.. zaten 4 gün kullanabildim artı sivilce de yapmıştı kulandığım zmn, sonra geçti..tonik de aynı şekilde yapış yapış bi his ve parlamayan yerlerimi bile parlak gösterdi...o da aşırı parfümlü...yüzü özellikle problemli ve hssas olanlara parfümlü şeyler yaramıo zaten..bana da yaramıo..ne zmn görsem diadermine indirimli zaten ben de bi alana bi bedavadan almıştım :tongue: :type:
Kullanıcı avatarı
bubblebabe
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen blackbat » Prş Eyl 04, 2008 8:33 pm

bu markayı ben bu sitede tanıdım =) watsonsdada ilk kez gördüm kullanan vardır diyede indirimde olduğunu söliyim dedim...hakkında hiç iyi bişeyde duymadım açıkçası..keşke diğer iyi ürünler indirimde olsa :nanik:
Kullanıcı avatarı
blackbat
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen paloma86 » Prş Eyl 04, 2008 9:18 pm

göz makyajı temizleyicisi güzel
karma ciltler için olan nemlendiricisini kullanmıstım fena diildi ama bence neutrogena daha güzel ;)
Kullanıcı avatarı
paloma86
KoKoŞ
KoKoŞ

Sonraki

Dön Markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir