Cilt Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.
Gönderen: mikoss - Güzelliğine Düşkün
#615360 aynen katılıyorum benev için o kadar para değmez
Kullanıcı avatarı
Gönderen: kamelya79 - KoKoŞ
#641742 dün eczaneye ugradım ve benev ürünlerine baktım.temizleyici olarak pearl cleanser ı almak istiyorum.kullanan varmı acaba?
gerci cilt bakımı cok göreceli.kimisi begeniyor kimisi begenmiyor.en iyisi sanırım numune kullanmak.zaten burdan almam bulursam yurtdışından alacagım.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ramora - SüsLü
#641854 yüz temizleme jelini ve hyalunoric asit içeren serum şeklinde nemlendiricisini denedim bir kaç yıl önce
ürünler tabii ki güzel, konsantre, çok az kullanıyorsunuz
ama o kadar paraya değmez, daha hesaplı ve kaliteli ürünler bulabilirsiniz
benim cildim çok hassastır, şimdi La Roche Posay ürünlerini kullanıyorum ve çok memnunum
Kullanıcı avatarı
#641865 cevabın icin teş.ederim.ama malesef la roche bana pek iyi gelmedi.cildimin ihtiyaclarını karşılamadı.benim cilt tipime uygun bir ürün bulamadım la roche de.2 sene önce almıştım bazı ürünlerini.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ramora - SüsLü
#641960 Rica ederim Kamelya
Cilt tipine uygun ürün bulmak gerçekten çok zor biliyorum ki senin de karma ve hassas cildin var benim de öyle :(
en iyisi numune kullanmak tabii ki, benim denemediğim ürün markası kalmadı sayılır, bir tek Murad'ı denemedim. La roche posay'ın Tolerinne yüz yıkama jelinin üstüne ürün beğenemedim çok iyi geldi bana.
nemlendiricisi de güzel ama sanki biraz alın bölgesinde yağlanma yapıyor. kaç yıldır şöyle aşık olacağım bir nemlendirici bulamadım aslında.
Kullanıcı avatarı
#641986 aynen ramora bende öyle bir nemlendirici bulamadım.ben murad kullandım memnun kalmadım :confused: ama seni yanıtmak istemem neticede sen la roche den memnun kalmıssın.
benimde en büyük sorunum kullandıgım bazı nemlendiriclerin az nemlendirmesi bazılarınında yaglanma yapması..cok zor bir cildimiz var bence :confused: offff offff
Gönderen: ivy2009 - Güzelliğine Düşkün
#683366 şimdiye kadar duyduğum hangi üürn varsa kullandım hepsinde bir sorun yaşadım tek sorun yaşamadığım ürün Benev :) bende nikel alerjisi var hangi üürnü kullansam alerji yapıyordu.benev benim için üretilmiş sanki, çok seviyorum ve tavsiye ediyorum.fiyatından dolayı tereddütte kalırsanız ise daha uygun ama sevmeyerek kullanacağınız bir ürünü kullanmaktansa yada yararı olmayıp çöpe atmaktansa benev kullanın.
Gönderen: sweetcurse - Güzelliğine Düşkün
#718212 arkdaşlar merhaba bende salyclic exfoliator peelingi almayı düşünüorum kullananlar varsa yardımcı olabilirmi yüzümde sivilceden dolayı izler kaldı onların da azalmasını sağlarmı acaba
Gönderen: meskalin07 - Güzelliğine Düşkün
#719400 canım ben kullanmıştım o pleelingten.benim sivilce ve izlere iyi geldi.hala arada sivilce çıkınca üzerine uyguluyorum hemen fark ediyo.benim kurtarıcım hatta.peeling olarak kullanacaksan cildin hassas değilse biraz kurutsa da izlerin renginde açılma yapıyo.yalnız benim cildim karmadan yağlıya dönük ve çok hassas diildir.
Gönderen: sweetcurse - Güzelliğine Düşkün
#719592 benim şuanda sivilce problemim yok ama dediğim gibi tek derdim izler :( kimyasal peeling düşünmüştüm ama bununda faydalı olcağını söylediler denemediğim ürün kalmadı zaten artık cildimin hassas olduğunu zannetmiorum:)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ceylins - Güzelliğine Düşkün
#810655 kızlar benev'in silicone sprey ürününü kullanan var mı? varsa yorumlarını bekliyorum.. :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: RedSonja - Güzelliğine Düşkün
#998456 Ben de epeyce bir araştırdıktan sonra Benev'in salicylic asid peelingini, emlite kremini ve Vitamin C serumunu sipariş ettim. Ürünleri kullanmaya başladıktan sonra etkisini paylaşacağım. Umarım o kadar paraya değerdir... Salicylic asidin, en kötü cilt sorunlarından biri olan kapalı komedonları bile temizlediğini okudum birçok yerde... Hevesle bekliyorum! :)
Kullanıcı avatarı
#1000493 Arkadaşlar, bir şey soracağım. Bu Salicylic Asid Peeling'i gazlı bezle uygulayın diyor. Kullananlar, siz nasıl uyguladınız? Ben elimle uyguladım :)
Bir de klasik granüllü peeling gibi etkili değil sanki bu... Etkisi kullandıkça mı belli olacak nedir? :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cmre - Güzelliğine Düşkün
RedSonja yazdı:Ben de epeyce bir araştırdıktan sonra Benev'in salicylic asid peelingini, emlite kremini ve Vitamin C serumunu sipariş ettim. Ürünleri kullanmaya başladıktan sonra etkisini paylaşacağım. Umarım o kadar paraya değerdir... Salicylic asidin, en kötü cilt sorunlarından biri olan kapalı komedonları bile temizlediğini okudum birçok yerde... Hevesle bekliyorum! :)

redsonja kullanıyormusun hala benvei? benmde almayı dşündüğüm ürünler arasında var kullandıkların. nasıl memnun kaldımı?
Kullanıcı avatarı
#1022793 cmre evet hala kullanıyorum bu ürünleri... Çok ama çok memnunum. Bitince yeniler miyim? Evet! :)
Kullanıcı avatarı
RedSonja yazdı:cmre evet hala kullanıyorum bu ürünleri... Çok ama çok memnunum. Bitince yeniler miyim? Evet! :)

tatlım vitamn c serumunda dimethicone yani silikon varmış. ve cosdnada komedojenik diye geciyo. gerci zararsız ürün bulmak zor:) bu arada cilt tipini öğrenblrmiyim.
Kullanıcı avatarı
cmre yazdı: tatlım vitamn c serumunda dimethicone yani silikon varmış. ve cosdnada komedojenik diye geciyo. gerci zararsız ürün bulmak zor:) bu arada cilt tipini öğrenblrmiyim.

Canım en çok da C vitamini serumunu beğendim ben :( Silikon olduğunu bilmiyordum. Benim cildim kuruya dönük karma. T bölgem yağlı ama nemsiz...
Gönderen: belinda23 - Güzelliğine Düşkün
#1023032 sevgili RedSonja Benev' in sitesinde c-12 ve c-20 diye iki çeşir c vitaminli serum vvar acaba siz hangisini kullandınız ve memnun kaldınız ?
Kullanıcı avatarı
belinda23 yazdı:sevgili RedSonja Benev' in sitesinde c-12 ve c-20 diye iki çeşir c vitaminli serum vvar acaba siz hangisini kullandınız ve memnun kaldınız ?

Sevgili belinda23, ben 20li yaşlar için C20'nin gereksiz olduğunu düşündüm ve C12 aldım...
Kullanıcı avatarı
#1023792 Ben teşekkür edderim belinda23 :) 3 aydır kullanıyorum, inanılmaz memnunum...
Kullanıcı avatarı
RedSonja yazdı:Ben teşekkür edderim belinda23 :) 3 aydır kullanıyorum, inanılmaz memnunum...

benevi bende düşünüyodum ama dimethicone cosdnada komedojenik olarak görünüyo:( canım sen gözenekler için mi kullanmıştın bu ürünü?
Kullanıcı avatarı
#1030036 bu markanın glikolik asit pellingni kullanan varmı kızlar ;)
Gönderen: liffe - KoKoŞ
#1032344 benev'ın hyaluronıc hydratıon kremını kullanan var mı acaba?