Yves Rocher Cilt Bakım Ürünleri

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Re: Yves Rocher Cilt Bakım Ürünleri

Mesajgönderen paloma86 » Sal Eyl 23, 2008 5:06 pm

kızlar bu indirim kuponu nasıl oluo ,kullanılıyo merak ettim :confused:
Kullanıcı avatarı
paloma86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ashley » Sal Eyl 23, 2008 7:57 pm

paloma86 yazdı:kızlar bu indirim kuponu nasıl oluo ,kullanılıyo merak ettim :confused:

Canım Yves Rocher kartı alırken verdiğin adrese geliyor. Ne kadar sık geliyor bu tarz şeyler bilmiyorum çünkü benim ilk kuponum :) Her ay farklı birşeyler oluyor sanırım, bu ay bir kolye hediye(alışveriş yapmadan da alabiliyorsun), alacağınız 2. ürün 10 ytl, Pur desir vücut sütleri 19 ytl diye kampanyalar var.
Kullanıcı avatarı
ashley
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen paris86 » Prş Eyl 25, 2008 1:47 pm

Kızlar bugüne özel kelebekli ürünlerde %40 indirim varmış :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
paris86
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen barsi » Prş Eyl 25, 2008 3:09 pm

yves roche un sivilce kurutucu losyonunu almıştık eşim için.fena değildi.
Kullanıcı avatarı
barsi
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen paloma86 » Prş Eyl 25, 2008 3:16 pm

ashley yazdı:
paloma86 yazdı:kızlar bu indirim kuponu nasıl oluo ,kullanılıyo merak ettim :confused:

Canım Yves Rocher kartı alırken verdiğin adrese geliyor. Ne kadar sık geliyor bu tarz şeyler bilmiyorum çünkü benim ilk kuponum :) Her ay farklı birşeyler oluyor sanırım, bu ay bir kolye hediye(alışveriş yapmadan da alabiliyorsun), alacağınız 2. ürün 10 ytl, Pur desir vücut sütleri 19 ytl diye kampanyalar var.

teşekkürler canım :kissmuch: hep uğruyorum ama alıcak bişey bulamıyorum yine bi gidince bakım :) :banana:
Kullanıcı avatarı
paloma86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Sophie » Sal Eyl 30, 2008 1:54 pm

Kızlar yves rocher sitesinden alışveriş yapmak istiyorum ama malum kredi kartı felan korkuyorum açıkçası :( sizce bir sorun olur mu?
Kullanıcı avatarı
Sophie
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bubblebabe » Sal Eyl 30, 2008 3:35 pm

ay bence olmaz şekerim ya ben çok önceden almştım sitesinden...güvenilir bi marka sonuçta sitesi de güvenlidir bi çok tanınan marka gibi..
Kullanıcı avatarı
bubblebabe
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Sophie » Sal Eyl 30, 2008 4:23 pm

Teşekkürler canım :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
Sophie
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen zehce » Prş Eki 02, 2008 2:00 pm

merhabalar
ben muazzam kuru bir cilde sahibim
bana önerebileceğiniz bir ürün var mı?
artık yüzüm acıyor nivea kullandım hep
ürün olarak bi işe de yaramıyoo,
ben bu hydra specific ile nutri specific
arasında seçim yapamadım aranızda
kullanan var mı önerilerinizi bekliyorum....
Kullanıcı avatarı
zehce
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen paris86 » Cmt Eki 04, 2008 8:50 am

Arkadaşlar doğum günümüzün olduğu ayda aldığımız iki üründen birini mi ödüoruz böyle bişey okumuştum sanırım bu başlıkta hala geçerli midir nedir de değildir bilen var mı :dontknow:
Kullanıcı avatarı
paris86
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen zehce » Cmt Eki 04, 2008 10:59 am

umarım geçerlidir :)
Kullanıcı avatarı
zehce
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen zehce » Cmt Eki 04, 2008 11:18 am

indirim günlerini internet sitesinden
öğrenebiliyoruz değil mi ben yeni üye
oldum daa :dontknow:
Kullanıcı avatarı
zehce
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen paris86 » Pzr Eki 05, 2008 12:03 pm

İndirimler genelde ayın son günü oluo ve sitesinde de hangi ürünler % kaç indirimli gösterio canım ;)
Kullanıcı avatarı
paris86
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen zehce » Pzr Eki 05, 2008 12:31 pm

teşekkür ederim canımmm :)
Kullanıcı avatarı
zehce
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen papatya88 » Pzt Eki 13, 2008 8:45 pm

mrb arkadaşlar.. :) yeni kayıt oldum ben ve ilk defa yves rocher ürünlerini kullanacağım bu yüzdn yardımcı olursanız çok memnun olurm :huggs: sivilcelrm var biraz küçük küçük mağaza gittiğimde bana pure calmille önerdiler sizce ne kullanmalıyım :dontknow: tşkler şimdiden...
papatya88
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ladia » Pzt Eki 13, 2008 9:38 pm

Hiç birini :)

Arkadaşlar, bu ay benim doğum günüm var, yves rocher kartım da var, bu gibi durumlarda aldığımız 2. ürün bedavaya mı geliyordu?
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen missceren » Sal Eki 14, 2008 5:09 pm

papatya88 yazdı:mrb arkadaşlar.. :) yeni kayıt oldum ben ve ilk defa yves rocher ürünlerini kullanacağım bu yüzdn yardımcı olursanız çok memnun olurm :huggs: sivilcelrm var biraz küçük küçük mağaza gittiğimde bana pure calmille önerdiler sizce ne kullanmalıyım :dontknow: tşkler şimdiden...

canım sanki sebo specific ve anti-imperfections serileri sivilceli ciltlere daha uygun gibi geldi :confused:
Kullanıcı avatarı
missceren
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen papatya88 » Sal Eki 14, 2008 6:26 pm

evt inceledimde aslnda o ürünler bnm cildime göre daha ii gibi çok tşk edrim cnm :kissmuch: kullanan arkdşlar varsa ve yardmcı olurlarsa svinirm :)
papatya88
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ladia » Sal Eki 14, 2008 6:52 pm

Papatya, ben yağlı cilt serisindeki yıkama jelini kullanmıştım, hiç memnun kalmadım, Yves rocher nin cilt bakım ürünlerinden memnun kalanı pek görmedim :)
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen papatya88 » Prş Eki 16, 2008 12:25 am

hımmm aklm karıştı şimdi :blushing: ya aslnda yüzümü günlük temzlemk içn bişi istiorum hemde işte bakm yapıck faln sivlcler için öle bişi :confused:
papatya88
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen missceren » Prş Eki 16, 2008 1:55 am

ben memnun kalmasam da birçok arkadaş la roche'dan çok memnun canım onun başlığına bak istersen :bye:
Kullanıcı avatarı
missceren
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen papatya88 » Prş Eki 16, 2008 9:08 am

tşk edrim cerencim önerilerin içn :) :bye:
papatya88
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen picaruz » Çrş Kas 26, 2008 10:00 am

Yves Rocher yine bi kart gönderdi bana...4 üründe %40 indirimden yararlanılabiliyo...Ben anti imperfections serisini almayı düşünüyorum...indirim geçerliymiş arayıp sordum..yüzüm harita gibi oldu artık inşallah bu sivilce,sivilce izleri ve cildimdeki pütürlüklere iyi gelir :(
Kullanıcı avatarı
picaruz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen icel » Çrş Kas 26, 2008 10:15 am

sivilceler için pek işe yaramıyo cnm.Normal nmelendiricileri fena değil aslnda ben papatyalıyı beyenmiştim ama işe yarasın diye değil öyle sürüyodum işte.Bide nem için olanını kullandımki oda 2 kullanmada bozuldu kokusu çok fena oldu ve beyenmedim.anti age ürünlerini hiç bilmiyorum ama normal nemlendiricilerinden bişey beklememek lazım. ha bide yıkama jelleri güzel
icel
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bruno » Çrş Kas 26, 2008 10:19 am

anti-imprefection serisini ben 2 ay önce yüzüm bozulduğunda kullanmaya başladım. yüzümde ne siyah nokta ne de sivilce olmamasına rağmen iki ay önce önce burnum siyah nokta oldu sonra yanaklarıma yayıldı, ardından sivilceler falan. e malum dolar yükselince dermatologun önerdiği ürünleri de alamadım. bu seriyi kullanmaya başladım. gerçekten işe yarıyor. yüzümdeki sivilcelenme geçince inositol serisinin peeling etkili köpüğüne geçtim. siyhan okta yok, gözenekler için artık kapatıcı kullanmıyorum. bu seri gerçekten çok iyi. en azından benim cildime çok iyi geldi, umarım sende de aynı etkiyi yapar :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
bruno
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen picaruz » Cum Kas 28, 2008 10:58 am

Ben de papatyalı yüz yıkama jelini kullanıyorum şu an..yüzümü temizliyor ama siyah noktalar duruyo tabi...Zaten öyle bi performans beklemiyodum kendisinden :)
Cildimde sivilce haricinde pütürlükler var yanaklarımda filan da beyaz kabarcıklar ya da ufak siyah noktalar...siyah noktaların sıkılması daha kolay ama diğerleri zor bazen fazla oynayınca sivilceye dönüyo...
Bu haftasonu almayı düşünüyorum anti-imperfections serisini..kapatıcısı filan da var sivilcelerin üzerine onu sürersem tüm gün kalır belki daha etkili olur...alınca yorumlarımı yazarım :type:
Kullanıcı avatarı
picaruz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bruno » Cum Kas 28, 2008 2:03 pm

umarım memnun kalırsın canım :bye:
Kullanıcı avatarı
bruno
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Gupguzel » Pzt Ara 08, 2008 4:21 pm

selamlar arkadaslar..yves rocher ürünlerine bayiliyorum daha dogrusu bu ürünlerle tanisali yaklasik 3 yil oldu ve hemen hemen her ürününü kullandim makyaj malzemeleri bir harika.bakim ürünleri desen keza öyle.tek kelimeyle muhtesem diyebilirim. ve bu ürünlerin türkiyede cok pahali satildigini duyunca yurt disindan getiriyorum arkadaslarima da yurt disindan getirtiyorum .istediginiz herhangi bir yves rocher ürünü var ise bana yazin mutlaka.size yardimci olurum sitedeki fiyatlari ucmus. begendiginiz her ürün hakkinda da bilgim var duyrulur :) istanbulda yasiyorum.
Gupguzel
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Gupguzel » Pzt Ara 08, 2008 4:22 pm

ayrica türkiyede bir cok ürünü yok aslinda daha bir sürü cok seker makyaj ürünleri var.
Gupguzel
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bubblebabe » Pzt Ara 08, 2008 5:06 pm

bnde yves roche un akneler için olan kapatıcısından alıcam yeşil renkli olandan..ama genel olarak güsel valla ürünleri ben de severim..cilt bakım ürünlerini çok kullanmadım ama anem kremlerini fln kullanıo, çok memnun.bn parfüm ve makyaj ürünlerini kullanıorum memnununm baya..bu arada fransanın en ucuz markasymış, burda uçmuş fiyatları hakkaten :tongue:
Kullanıcı avatarı
bubblebabe
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen icel » Çrş Ara 17, 2008 10:23 am

Ben şimdiye kadar bi jıkama jellerini bide selülit kremi vardı turuncu onu beyendim kokusu okadar güzelki koklamaya doyamıyorum bide yumuşacık bi his veriyo. Ha bide kırmızı dudak koruyucusu süper! bunu kullandıktan sonra bodyshopun strawberry aldım ama hiç beyenmeyip başkasına verdim yine bundan alıcam.
icel
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen burbin » Pzr Ara 21, 2008 6:41 am

dün yves rocherdan gözenek sıkılaştırıcı maske-s.o.s saç uçlarını onarıcı maske (herne kdr saclarimi daha dün kestirsem ve kuaförüm saclarimin gayet saglikli ve güzel oldugunu sölesede böyle bi ürün alma ihtiyaci hissettim önlem oolrk :P) kahve bi far birde hassas gözler için makyaj temizleyicisi aldim kadina özellkle göz cevrem hassas ve gercekten cok iyi temizleyen bi ürün istiorum dediğimde tam istedgnz gibi dedi gercektende cok hosuma gitti gece yatmadan önce kullandim cok iy temizlior bundan sonra alacagim ürünler listesinde :)
Kullanıcı avatarı
burbin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cassiopeia » Çrş Ara 24, 2008 11:05 am

cilt temizleyici ürünlerinden ve toniğinden almak istiyorum cildim çok yağlı sayılmaz karma ve siyah noktalarım var ne önerirsiniz kızlar?
Kullanıcı avatarı
cassiopeia
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cassiopeia » Cum Ara 26, 2008 10:20 am

huhuuuuu :nanik: kimse yok mu? :bye: niye kimse cevap vermiyo bana? :crybaby:
Kullanıcı avatarı
cassiopeia
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ladia » Cum Ara 26, 2008 11:16 am

Cassiopeda, cilt bakım ürünlerini önermiyorum bu markanın
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen esramng » Cum Ara 26, 2008 1:57 pm

benimde arkadaşım kullanıyordu, merak ettiğim çin 2 kez bende denemiştim onunkilerden ama beğenmedim ben.bence farklı bir marka düşün
Kullanıcı avatarı
esramng
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen nopsis » Cum Ara 26, 2008 6:23 pm

cassiopeia yazdı:huhuuuuu :nanik: kimse yok mu? :bye: niye kimse cevap vermiyo bana? :crybaby:

bende cilt bakım ürünlerini kullandım ve beğenmedim :tongue: duş jelleri ve edtleri güzel :yeah:
Kullanıcı avatarı
nopsis
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen burbin » Pzr Ara 28, 2008 2:10 pm

cassiopeia yazdı:cilt temizleyici ürünlerinden ve toniğinden almak istiyorum cildim çok yağlı sayılmaz karma ve siyah noktalarım var ne önerirsiniz kızlar?

bende bu markayı önermiorum cilt bakim ürünü olrk maskesinin fazla bi işe yaradigini sanmiorum belki düzenli kullanimda fayda saglar.
göz temizleyicisi ilk basta hosuma gitti sonrA cok yagli gelmeye basladi lensimi mahvediyor..bide üstünde lens kullananlara uygundur die bi not war komik :pisik:
sac maskesini begendim yani bikere kokusuna bayildim her banyodan sonra kullaniorum ama onarici etkisini bilemiorum cünkü saclarim gayet saglikli durumda kiriklarim fln yok
Kullanıcı avatarı
burbin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cassiopeia » Çrş Ara 31, 2008 12:40 pm

çok teşekkür ederim şekerlerrr :kissmuch: direkten döndüm desenize :pisik: çok cezbedici geliyo mağazaları ama demekki iyi deilmiş bi Allahın kulu iyi demiyo ürünlerine saolun tekrar :bye:
Kullanıcı avatarı
cassiopeia
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ashley » Prş Oca 29, 2009 11:42 pm

Kızlar bu ay takı hediyesi yerine herhangi bir ürün alana 37 tl değerinde peeling hediye kartı gelmiş. Genel olarak Yves Rocher'yi beğeniyorum özellikle fiyatına göre çok kaliteli ama yine de merak ettim peeling'ini kullanan oldu mu, memnun musunuz?
Kullanıcı avatarı
ashley
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen foodie » Sal Şub 03, 2009 11:09 am

merhaba,
ben tesadüfen yves rocheri keşfedenlerdenim, bir kaç ayda bir kart sahiplerine gelen indirim ve promosyon kartlarını kullanarak neredeyse 2 yıldır bir çok seyı oradan aldım. 25 yaşındayım uzman ayan bana ilk kırısıklıklar için olan bir seriyi önerdi, Inositol Végétal adı, gerçekten çok memnun kaldım, şimdilik gece ve gündüz kremi ile temizleyici köpüğünü kullanıyorum hem minicik peelıng taneleri var hemde çok güzel temizliyor, sabah akşam dıyor ama ben peeling yüzüme ağır gelmesin diye sadece makyajımı da temizleyecegim için akşamları kullanıyorum. Kremlerin yapısı çok hafif ve çok güzel menlendiyor, tavsiye ediyorum. Zaten kartlarda gelen hediyeli alıp üstüne %30 %40 indirimler ile aldıgınız zaman çok uygun diyata gelıyor ürünleri, normal zamanda da gunduz 55 gece kremi 65 civarında,temizleyici de 30 du sanırım
Kullanıcı avatarı
foodie
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nopsis » Sal Şub 03, 2009 5:16 pm

ashley yazdı:Kızlar bu ay takı hediyesi yerine herhangi bir ürün alana 37 tl değerinde peeling hediye kartı gelmiş. Genel olarak Yves Rocher'yi beğeniyorum özellikle fiyatına göre çok kaliteli ama yine de merak ettim peeling'ini kullanan oldu mu, memnun musunuz?

bana da yves ten kart geldi, bir ürün alırsan peeling hediyeymiş.. alıp almamakta kararsızım :( çünkü daha önce aldığım krem ve jel temizleyiciyi sevmemiştim ,eğer alırsan peelingi yorum yazar mısn?
Kullanıcı avatarı
nopsis
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen picaruz » Çrş Şub 04, 2009 12:54 pm

Kızlar bana kart gelmedi yaw :( ben bi peeling kullanmıyorum ama hangisi biraz anlatırmısınız benim kullandığım biospesific serisi hem maske hem de peeling olarak kullanılabiliyor...memnunum genel olarak.. :bye:
Kullanıcı avatarı
picaruz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nopsis » Prş Şub 05, 2009 7:33 pm

picaruz benim bahsettiğim peeling gestes d'ınstitut arındırıcı peeling.içeriğinde peeling özelliği olan tahıllar sayesinde cildin fazla yağını emiyor, cildi kir ve ölü hücrelerden arındırıyormuş.. :(
Kullanıcı avatarı
nopsis
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen picaruz » Cum Şub 06, 2009 1:17 pm

Hımm anladım...o seri yeni çıktı galiba..benim kulladığım ürünü kaldırmışlar sanırım...ama bana hala kart gelmedi...gelse de kullanmiycam ya neyse :nanik:
Kullanıcı avatarı
picaruz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen picaruz » Pzt Mar 02, 2009 1:09 pm

Haftasonu yves rocher'a uğradım..papatyalı yüz temizleme sütü ve selülit kremini aldım..selülit kremi %50 indirimliydi..görevli bayan bir müşterinin 3 tane birden aldığını söyledi çok memnunmuş inşallah bende memnun kalırım..Papatyalı yüz yıkama jelinden çok memnundum temizleme sütü de güzel temizliyor ama çok sıvı biraz daha yoğun olduğunu düşünmüştüm ben...
Bir de geçen sefer gittiğimde yeni çıkan bio culture serisi gündüz kreminin numunelerinden almıştım çok hoşuma gitmişti o krem..deneme boyunu çıkarmışlar gece ve gündüz 15 ml'lik set 10 tl..onu da aldım...bu kremlerin %98 içeriği bitkiselmiş..
Hediye olarak da peeling verdiler onu henüz denemedim... :bye:
Kullanıcı avatarı
picaruz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen romneya » Çrş Mar 04, 2009 3:05 pm

Kızlar bu maskeyi kullanan var mı?
http://www.yvesrocher.com.tr/onlyOne.jsp
Gözenek sıkılaştırıcı bir maske arıyorum da :bye:
Yaş:27, Cilt tipi: Karma/Hassas, Saç Rengi: Koyu Sarı-Açık Kahve,
Göz Rengi:Kahverengi
Kullanıcı avatarı
romneya
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen romneya » Çrş Mar 04, 2009 3:08 pm

Kızlar link olmamış.Bahsettiğim ürün bu:
Resim
Gözenek sıkılaştırıcı bir maske.Kullanan varsa yorumları bekliyorum :bye:
Yaş:27, Cilt tipi: Karma/Hassas, Saç Rengi: Koyu Sarı-Açık Kahve,
Göz Rengi:Kahverengi
Kullanıcı avatarı
romneya
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen blush » Çrş Mar 04, 2009 3:32 pm

picaruz ,
gule gule kullan cnm aldıklarını ozellıkle selılut kremı ıle ılgılı yorumlarını muhakkak beklıyorum :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen deryacik » Pzt Mar 23, 2009 10:37 pm

Bu tahıllı peeling bende de var. Hatta az önce kullandım :)
Çok memnunum. Yüzü aydınlatıyo ve temizliyo ;)
Kullanıcı avatarı
deryacik
BaKımLı
BaKımLı

ÖncekiSonraki

Dön Markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir