Roc Cilt Bakım Ürünleri

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Mesajgönderen ernestine » Prş Mar 22, 2007 7:04 pm

tesekkur ederim kızlar cevaplar icin.
bende bi 5 sene once kullanmıstım bu nemlendiriciyi,o zaman mavi kapak yesil kapak filan yoktu.yenilediler sanırım seriyi.yenilendikten sonra da cesaret edememistim ama iyi diyorsaniz niye denemeyeyim degilmi.
Kullanıcı avatarı
ernestine
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen jadore » Prş Mar 22, 2007 8:40 pm

Dene tabi.. Hatta nemlendiricim bitince ben de tekrar başlayım diye düşündüm..
Kullanıcı avatarı
jadore
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cecilya » Prş Mar 22, 2007 8:43 pm

roc nemlendiricilerin spf si var mı kızlar
Kullanıcı avatarı
cecilya
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen lilith » Prş Mar 22, 2007 10:04 pm

cecilya yazdı:roc nemlendiricilerin spf si var mı kızlar
ir tane sarı kapaklı nemlendiricisi var yanılmıyorsam,tüm cilt tipleri için ve spf 15 :wink:
Kullanıcı avatarı
lilith
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen billiejean » Cum Mar 23, 2007 11:56 am

-Hydra Mat kullandım, çok güzeldi, nemlendirmesi filan iyiydi,
-SPF'li nemlendiricisini de kullandım, o da hafif yapıdaydı ama biraz parlatıyordu cildimi,
-bir de renkli nemlendiricisi vardı Roc'un o da güzeldi, uzun süre kullandım, ilk renkli nemlendiricim olduğu için çok sevmiştim, ama sonra dermalogica kullanınca anladım ki aslında Roc'unki çok yoğun, daha farklı bir yapıdaymış. Renkli nemlendiricide pek tavsiye etmem.
-Temizleme jeli de güzel temizliyor, köpürüyordu.
-Bir de peeling maskesi vardı, hiçbir işe yaramıyordu.
-Göz makyajı temizleyicisi de eh işte, idare eder, pek iyi sayılmaz.
-Toniğinin ise ben hiçbir etkisini görmedim, ne olumlu ne olumsuz, öylesine kullandım işte. O bitince Lancome Tonique Clarte almıştım hatta, farkı görmüştüm, Lancome süperdi.

Genel olarak Roc ürünleri güzeldi, sivilce filan yapmadı, cildime iyi gelmişti kullandığım dönem.
Kullanıcı avatarı
billiejean
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen turkcecii » Cum Mar 23, 2007 12:47 pm

billiecim bana matlaştırıcı bi ürün tavsiye edermisin?

sabahları ve gün içinde burnumm çok parlıyor.
Kullanıcı avatarı
turkcecii
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen egeli » Cmt Mar 24, 2007 10:40 am

arkadaşlar ben roc protient lift kullandım.ilk 3 ay cildimi belirgin bir şekilde gerginleştirdi(elastikiyet kaybm var).ama 4. 5 . ay nedense etkisi bitti.
egeli
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen drBeauty » Cmt Mar 24, 2007 12:38 pm

bende önceden baya kullanmıştım roc,,
aklıma gelenler; 3 ü biarada makyaj temizleyici, güneş korumaların tüm faktörleri nerdeyse, güneş sonrası kremini, tonik,,,, falan filan 6 sene önce pekte hatırlamıyorum,,
ama iyi bi markaydı beğeniyordum, sonra pek gelişmedi, yok ayağa düştü, sahibi değişti.. gibi söylentiler filan duyunca soğumuştum :roll:
Kullanıcı avatarı
drBeauty
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen neli » Sal Mar 27, 2007 2:52 pm

kizlar roc'un pillingini kullanan varmi?ben gecen aldim bir kez kullandim daha.yuze uygulayip ovarak cikartiliyor.ovma sirasinda olu deriyi temizliyor dediler.uygulayinca guzel puruzsuz oluyor ama uzun vadede nasil bir etki yapar acaba?
neli
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen Buri » Sal Mar 27, 2007 3:05 pm

neli yazdı:kizlar roc'un pillingini kullanan varmi?ben gecen aldim bir kez kullandim daha.yuze uygulayip ovarak cikartiliyor.ovma sirasinda olu deriyi temizliyor dediler.uygulayinca guzel puruzsuz oluyor ama uzun vadede nasil bir etki yapar acaba?

ben kullanıyorum canım haftada 1 yapıyorum, ama başka marka peeling kullanmadığın için bişi diyemiycem, ben memnunum şimdilik en azından başka bi ürün kullanana kadar :P
Kullanıcı avatarı
Buri
BaKımLı
BaKımLı

Re: Roc Cilt Bakım Ürünleri

Mesajgönderen luthien » Cmt Ara 15, 2007 10:07 am

Yaz sonunda Roc'un Hydra+ yeşil kapaklı nemlendircisini aldım -karma ciltler için olan- hala kullanıyorum çok hoşuma gitti sivilce filan yapmadı ki benim cildim gayet problemlidir şimdi bitmek üzere ama kararsız kaldım tekrar Roc mu alsam yoksa La roche posay mi diye? Her ne kadar memnun kalsam da yeni şeyler denemekten kendimi alıkoyamıyorum :innocent:
Kullanıcı avatarı
luthien
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen Buri » Cmt Ara 15, 2007 2:20 pm

ben 6-7 aydır roc ürünleri kullanıyorum, bundan önce la roche posay kullanmıştım ondan önce de shiseido ama en çok roctan memnun kaldım ;)
Kullanıcı avatarı
Buri
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen adagio » Pzr Ara 16, 2007 2:11 am

bende hdyra+mat nemlendiriciden cok memnun kaldim.gun boyu etkisi devam ediyor,cildi yumusacik yapiyor ve parlama kesinlikle yapmiyor.bundan once clnique neml. kullanmiştim cildimi mahvetti.roc ise su bazli oldugu icin sanirim birakin sivilce yapmayi cildimdeki nem dengesini duzenleyerek sivilcelerimi bile gecmeye basladi.siddetle tavsiye ederim
Kullanıcı avatarı
adagio
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen paloma86 » Pzr Ara 16, 2007 10:55 am

bn roc un akne giderici losyon die bi kremini kullanmıştım hiç işe yaramadı :angryfire :angryfire
Kullanıcı avatarı
paloma86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen billiejean » Sal Ara 18, 2007 4:50 pm

luthien yazdı:Yaz sonunda Roc'un Hydra+ yeşil kapaklı nemlendircisini aldım -karma ciltler için olan- hala kullanıyorum çok hoşuma gitti sivilce filan yapmadı ki benim cildim gayet problemlidir şimdi bitmek üzere ama kararsız kaldım tekrar Roc mu alsam yoksa La roche posay mi diye? Her ne kadar memnun kalsam da yeni şeyler denemekten kendimi alıkoyamıyorum :innocent:

Luthişş tam aklımdan geçenleri yazmışsın ya, ben de bugünlerde temizleyicim bitmek üzere acaba La Roche Posay mi alsam tekrar Roc'a mı dönsem düşüncesinde gidip geliyorum, Roc benim ilk göz ağrım, ilk cilt bakım ürünlerimdi ve kremiyle temizleyicisiyle çok iyi geliyordu bana, cildim yağlıdır benim de, sonra Lancome, Clinique, Sebamed, ondan sonra uzunca bi süre Dermalogica, şimdi de Murad kullanarak cildime zarar mı veriyorum diye düşünüyorum, zaten kullandığım maske-peeling türü ürünler farklı farklı markalar, zavallı cildim şaşırıyor marka bombardımanında :roll: :) o nedenle Roc'a dönebilirim, diğer yandan da daha denemek istediğim bi sürü ürün var...Shiseido, La Roche Posay, Cetaphil :innocent:
Kullanıcı avatarı
billiejean
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen gillcorn2003 » Cmt Ara 22, 2007 10:37 pm

Merhaba ,
ben roc soya unıfty ürününü sadece gece yatarken yüzüme ve boynuma uyguluyorum sabah kalktığımda yüzüm ve boynum müthiş dinlenmiş ve yumuşacık oluyor ayrıca teninizdeki renk farkınıda yok ediyor tavsiye ederim yağsız bir ürün
gillcorn2003
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen silent » Pzr Mar 02, 2008 7:23 pm

Roc'un hydra mat nemlendiricisini,cilt temizleme kremini ve toniğini kullandım.herhangi bir şikayetim olmadı :yeah: sadece temizleme mendilleri cildimi tahriş etti ve kokusunu sevmedim :?
Kullanıcı avatarı
silent
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen arundati » Pzr Mar 02, 2008 7:28 pm

roc un hydra nemlendiricisini,temizleme jelini kullandım ,özellikle temizlememjelinden çok memnun kaldım,peelingini de kullandım ama beğenmedim çok etkili gelmedi bana :bye: spf 30 faktörlü güneş kremini merak ediyorum kullanan beğenen var mı?
Kullanıcı avatarı
arundati
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen silent » Pzr Mar 02, 2008 7:35 pm

canım ben 30 değilde 50 faktör yüz kremini geçtiğimiz yaz kullandım,normal nemlendiricisine göre daha yoğun,ciltte emilimi güzeldi,sebamed de kullanmıştım o maske gibi kalıyor cilt zor emiyor,Roc'ta böyle bir sorun olmadı. :bye:
Kullanıcı avatarı
silent
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen arundati » Pzr Mar 02, 2008 7:52 pm

saol canım seba medi bende kullandım cilde yedirmek zor oluyor yağlı bir ürün ,ben genelde spf si yüksek ürünler kullanmıyorum ,roc un 30 olan güneş kremine bakarım olmazsa..
Kullanıcı avatarı
arundati
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sunthing » Pzr Mar 23, 2008 10:03 pm

Merhaba yağlı/karma cildim için Roc'un Hydra+ Nemlendiricisini kullandım, güzel ama cildim kremi emmiyordu bir türlü,ben de daha az ölçüde kullanarak devam ettim.Minesol 50 faktörlü güneş koruyucu nemlendirici için de aynı şey geçerli.Zaten 30 SPF'nin üzerinde faktörü olan bir krem kullanmanın da manası yok... Fakat eş zamanlı kullandığım PURIF-AC Soothing Reparator'dan daha çok memnun kaldım doğrusu,hem nemlendiriyor,cildi yatıştırıp iritasyonu gideriyor hem de SPF 10 içeriyor.Bunların dışında hala Normal ve Karma Ciltler İçin Toniğini ve köpüren temizleme jeliyle Hydra + Destressant Yeux Göz Kremini kullanıyorum,memnunum. Yine de bunlar bittikten sonra organik ürünler kullanmayı düşünüyorum...
Kullanıcı avatarı
sunthing
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bepresent5 » Cmt Ara 20, 2008 5:54 pm

Kızlar bana yardımcı olurmusunuz roc hydra + bakım kremlerini alıcam fakat hydra mat değil çünkü cildim karma fakat yağlı falan değil ayrıca bu serinin hangi ürünlerini almalıyım cildimin neme ihtiyacı var yani tonik temizleme sütü birde peeling hepsi hydra serisinde mevcutmu şimdiden teşekkürler
Kullanıcı avatarı
bepresent5
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen eyluls » Cmt Ara 20, 2008 7:00 pm

rocun göz kremi nasıl acaba jel şeklinde bi göz kremi vardı :dontknow:
Kullanıcı avatarı
eyluls
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sumuzdas » Cmt Ara 20, 2008 10:20 pm

bepresent5 yazdı:Kızlar bana yardımcı olurmusunuz roc hydra + bakım kremlerini alıcam fakat hydra mat değil çünkü cildim karma fakat yağlı falan değil ayrıca bu serinin hangi ürünlerini almalıyım cildimin neme ihtiyacı var yani tonik temizleme sütü birde peeling hepsi hydra serisinde mevcutmu şimdiden teşekkürler

roc hydra destressant nemlendirici, mavi tonik, temizleme sütü olarak demaquıllage actif öneririm. peelingini kullanmadım ama güzel diyorlar.
.
Kullanıcı avatarı
sumuzdas
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sumuzdas » Cmt Ara 20, 2008 10:21 pm

eyluls yazdı:rocun göz kremi nasıl acaba jel şeklinde bi göz kremi vardı :dontknow:

roc un göz jeli 40 yaş üstü için. özellikle göz jeli istiyorsan clarins öneririm
.
Kullanıcı avatarı
sumuzdas
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen nopsis » Pzr Ara 21, 2008 4:59 pm

bepresent5 yazdı:Kızlar bana yardımcı olurmusunuz roc hydra + bakım kremlerini alıcam fakat hydra mat değil çünkü cildim karma fakat yağlı falan değil ayrıca bu serinin hangi ürünlerini almalıyım cildimin neme ihtiyacı var yani tonik temizleme sütü birde peeling hepsi hydra serisinde mevcutmu şimdiden teşekkürler

roc hydra spf 15 nemlendiricisinede bakabilirsin ;) tonik temizleme sütü ben kullanmadım ama temzilemesütünü kullanan bir arkadaşım memnundu,peelingingini kullandım pek sevemedim canım :(
Kullanıcı avatarı
nopsis
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen bepresent5 » Pzr Ara 21, 2008 5:11 pm

sumuzdas yazdı:

roc hydra destressant nemlendirici, mavi tonik, temizleme sütü olarak demaquıllage actif öneririm. peelingini kullanmadım ama güzel diyorlar.

Canım çok tşk ederim çok sağol :banana:
Kullanıcı avatarı
bepresent5
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bepresent5 » Pzr Ara 21, 2008 5:12 pm

nopsis yazdı:

roc hydra spf 15 nemlendiricisinede bakabilirsin ;) tonik temizleme sütü ben kullanmadım ama temzilemesütünü kullanan bir arkadaşım memnundu,peelingingini kullandım pek sevemedim canım :(

Tşk ederim canım :)
Kullanıcı avatarı
bepresent5
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen HaVuC » Çrş Ara 24, 2008 10:44 pm

ben jelini,hydra-mat nemlendiricisini ve pembe tonigi ile göz nemlendiricisini kullanıyorum :yeah: rocun ürünleri cok iyi,cildi cok iyi nemlendiriyor ve ciltte lekeler varsa onlarıda zamanla ortadan kaldırıyor.ben cok memnunum herkese tavsiye ederim,dısardaki gereksiz ürünlere paranızı saçmayın derim cünkü her kurusuna değiyor bence :love10:
Kullanıcı avatarı
HaVuC
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen alize01 » Çrş Ara 24, 2008 10:53 pm

kızlaaar bndede roc un göz kremi war ama jel diii normak krem kullanan war mı acaba nasıl? bide peelingini kullanıodum işe yarıomu yaramıomu pek anlamadm :dontknow:
Kullanıcı avatarı
alize01
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen nopsis » Pzt Oca 05, 2009 5:32 pm

roc un hydra destrent gece kremini kullanan var mı?
Kullanıcı avatarı
nopsis
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen aspirin » Cum Oca 09, 2009 12:14 am

ben de roc a başlayacağım kızlar etrafımdan hep duyuyorum iyi olduğunu
ama işte ciltten cilde değişiyor tabi
kullandıkça yazarım yorumlarımı
olay la birlikte dönüşümlü kullanıcam :bye:
Kullanıcı avatarı
aspirin
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen romneya » Cum Oca 09, 2009 1:25 pm

Aspirin bir haftadır Roc kullanıyorum.Yıkama jeli ve normal ciltler için nemlendiricisini aldım.İnanılmaz memnun kaldım.Gerçekten güzel ve fiyatları da uygun.Üstelik cildim yağlıya dönük karma olmasına rağmen,normal cilt için olan nemlendirici yağlandırmadı,kış için tam geldi :yeah: Cildim hassastır çok ama hiçbir sorun yaşamadım.Çok güzelmiş ürünleri :love10:
Yaş:27, Cilt tipi: Karma/Hassas, Saç Rengi: Koyu Sarı-Açık Kahve,
Göz Rengi:Kahverengi
Kullanıcı avatarı
romneya
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen alize01 » Cum Oca 09, 2009 8:08 pm

kızlar rocun göz kremi içn ne düşünüosnz kullanan war mı acaba? :dontknow: hm morluğada ii geliomuş hmde nemlendiriomuş dedi satıcı kız.
Kullanıcı avatarı
alize01
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen paris86 » Prş Oca 15, 2009 11:57 pm

Rocun sitesinde hassas ciltler için "calmance" diye bi seri gördüm.Acaba Türkiye'de de var mı bu seri biliyo musunuz??
Kullanıcı avatarı
paris86
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen amanitaverna » Cmt Oca 24, 2009 10:05 pm

derinnnn yazdı:ben rocun 40 korumalı güneş kremini kullanıyorum gayet güzel :wink:

derincm acabaa bu sbf 40 güneş koruyucusu yağlandırıo mu cildini yağlı ciltlere özelde warmı acaba
Kullanıcı avatarı
amanitaverna
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bubblebabe » Pzr Oca 25, 2009 1:54 am

ya kızlar bu roc dermokozmetik mi kozmetik mi anlamadım..dermokozmetik diye geçio ama ben hiç bi eczanede görmedim..watsons ve diğer parfümerilerde boy boy standları var..güvenemiorum bi türlü.sürekli indirimde mesela halay parfümeri de sürekli 2 al 1 öde fln var..nası dermokozmetik bu :blushing:
Kullanıcı avatarı
bubblebabe
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen meLodys » Pzr Oca 25, 2009 2:03 am

canım ben eczanede sorduğumda dermokozmetik değil demişlerdi.
"eyeliner is art, but the first time, it's hard ;)"
Kullanıcı avatarı
meLodys
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen persofone » Pzr Oca 25, 2009 11:31 am

dermokozmetik değil canım ya ben çocukken annemin roc kullandığını hatta set şeklinde aldığını biliyorum ;)
Önce 4.000 kitap okuyup , iki dil öğreneceksin...
Ömrünü ülkene adayacaksın.
Sonra canını cephede ortaya koyup ,dünyaya diz çöktürerek bir vatan kurtaracaksın, yani ATATÜRK'e laf etmek için küçük yobaz, önce sen biraz adam olacaksın!
Kullanıcı avatarı
persofone
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen bubblebabe » Pzr Oca 25, 2009 1:24 pm

kızlar ben yabancı sitelerde görüorum dermokozmetik ürünlerin arasında geçio..bi kaç kiş de dermokozmetik dedi bana ama dielmiş dmeek ki...bence de deil. :laugh:
Kullanıcı avatarı
bubblebabe
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen sssibel » Çrş Mar 11, 2009 1:26 pm

kızlar merhaba roc ürünlerinin yorumları baya eski tarihli kalmış :blushing: roc göz kremi , nemlendirici kullanmaya devam eden arkadaşlardan yeni yorumlarını bekliyoruz lütfen :yeah:
Kullanıcı avatarı
sssibel
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen romneya » Pzr Mar 15, 2009 11:54 pm

Bende Hyra+ serisinin nemlendiricisi var,normal ciltler için olanı.Su an kullanıyorum ve cok memnunum.Cildim karma,yağlıya dönük ama bu nemlendirici yaglandırmadı hiç.Kış için çok ideal :yeah: Yazın da aynı nemlendiricinin yaglı ciltler için olanını almayı düşünüyorum :bye:
Kullanıcı avatarı
romneya
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen silent » Çrş Mar 18, 2009 10:45 pm

Roc'un hydra+ nemlendiricisinden kullanmıştım, cildimde pek fark olmadı ama zararı da olmadı, yine de güvenilir bir marka olduğunu düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
silent
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen deryacik » Sal Mar 24, 2009 2:56 pm

Ben de Roc Hydra kullanıyorum nemlendirici. Çok güzel, hafif bi krem. Memnunum. Bu arada su bazlı olduğunu hydra kelimesinden anlıyoruz sanırım.
Arkadaşlar geçen gün Süvari Kozmetik'te Roc'un yeni bir peelingini gördüm, ölü derileri atıyormuş. Kadın elimde denedi. Resmen elimden atıldı ölü hücreler :lol: Fiyatı da uygundu. Güzele benziyo :yeah:
Kullanıcı avatarı
deryacik
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen bolkozmetik » Cum Nis 03, 2009 4:13 pm

Kızlar kuru ciltler için olan serisi hangisi ve temizleme sütü ve jelinin fiyatları nasıl. Ben güneş kremini kullanmıştım minesol 50+ kokusu çok ağırdı ve zor emiliyordu :(
Kullanıcı avatarı
bolkozmetik
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen nopsis » Cum Nis 03, 2009 7:19 pm

temizleme jelinden memnun musunuz kızlar?
Kullanıcı avatarı
nopsis
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen romneya » Cum Nis 03, 2009 7:24 pm

Nopsiscim ben memnun değilim.Köpürmüyor hiç.köpürmeyince de temizlenmiyor sanki :confused:
Kullanıcı avatarı
romneya
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen sumuzdas » Cum Nis 03, 2009 7:53 pm

ben çok memnunum, bitince hemen alırım.
.
Kullanıcı avatarı
sumuzdas
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen nopsis » Cum Nis 03, 2009 7:58 pm

romneya saol canım..sen sanırım köpüren temzileyicileri genelde tercih ediyorsun..bende nedense krem formundaki temizleme ürünlerini sevmiyorum..
sümzüdaş saol canım,fiyatı uygun deneyebilirim ;)
Kullanıcı avatarı
nopsis
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen november07 » Pzr Nis 12, 2009 3:16 pm

Roc'un Temizleme Jeli tüm cilt tipleri için salisilik asit ve nemlendiriciler içeren sabunsuz güzel bir ürün..kurutma yapmıyor fazla..Toniklerini eğer temizleme sütü ile kullanacaksanız alın çünkü t.sütünü durulamak için yapılmışlar,jelden sonra kullanmak için gereksiz..zaten içinde etken bir madde yok,biraz alkol,biraz kimyasal içerik..

Kremleri gayet güzel,ama SPF 15'li Hydra+ krem oldukça yoğun kıvamlı,kuru-normal ciltler için uygun..
Ben güneş koruması içeren bir Roc krem almak için satıcı bayana danışmıştım ama satış yapmış olmak için bile önermedi bu kremi,ağır gelir cildine dedi..onun yerine tıpkı Roc gibi Johnson&Johnsons firmasına ait olan Neutrogena SPF 15 veya Coppertone Spf 30 önerdi..her ikisi de yağsız,sivilce yapmaz dedi..

Ayrıca Roc'un 3 In 1 temizleme sütünün de güzel olduğunu duydum,waterproof rimelleri bile çıkarırken cildi yağlı bırakmayan akıcı kıvamda bir ürünmüş..ürünlerinde parfüm olmaması da ekstra bonusu :)
Kullanıcı avatarı
november07
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Sonraki

Dön Markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir