Uriage

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Re: Uriage

Mesajgönderen breath » Prş Haz 12, 2008 3:16 pm

mühendis teşekkür ederim cnm :) benim esas sormak istediğim lilium un verdiği linkteki üründü.ama sen memnun olduğuna göre sendekine bakarım artık.bu ürünü görmemiştim cnm iyi oldu. :bye:
Kullanıcı avatarı
breath
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen dramaqueenn » Pzt Eyl 15, 2008 8:55 pm

Ben de Uriage'ın Creme Lavante temizleyicisinden çok memnum, temizleme jeli de güzeldi ama cildim çok kuru olduğu için Creme Lavante'yi tercih ediyorum. Uriage'ın nemlendiricisini kuru ciltler için önerir misiniz? Bir haftadır Creme Lavante'yle temizledikten sonra Clinique'in DDML'ini, üzerine de kuru ciltler için Superdefence'i kullanıyorum ama biraz ağır geldi sanırım.
Kullanıcı avatarı
dramaqueenn
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen nopsis » Sal Eyl 16, 2008 2:14 pm

dramaquen bende bu temizleme jelini(surgrass liquid galiba adı) araştırıyordum,cildim karma ,cilid kurutmayan ama iyi temizleyen bir jel arıyorum..uriagei bir eczacı önermişti bana ama hiçbir ürününü kullanmadığım için cesaret edemedim..bu jeli hakkında biraz daha açıklayıcı yorum yazarsan sevinirim :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
nopsis
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen dramaqueenn » Sal Eyl 16, 2008 3:02 pm

nopsis yazdı:dramaquen bende bu temizleme jelini(surgrass liquid galiba adı) araştırıyordum,cildim karma ,cilid kurutmayan ama iyi temizleyen bir jel arıyorum..uriagei bir eczacı önermişti bana ama hiçbir ürününü kullanmadığım için cesaret edemedim..bu jeli hakkında biraz daha açıklayıcı yorum yazarsan sevinirim :kissmuch:

Canım ben çok memnun kalmıştım Surgras Liquid Dermatalogique'ten, kesinlikle öneririm. Cildi hiç tahriş etmeden temizliyor en hassas ciltlere bile uygun. Benim cildim La Roche'un Toleriane serisinin temizleme jeline tepki vermesine rağmen bu ürün çok iyi gelmişti. 2 senedir kullanıyorum Uriage'ı ve daha önce Clinique, Dior fln kullanıyordum, en çok Uriage'dan memnun kaldığımı söyleyebilirim. Bi de güzel bi nemlendiricisini bulursam Uriage'ın süper olucak.
Kullanıcı avatarı
dramaqueenn
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen nopsis » Sal Eyl 16, 2008 6:20 pm

dramaqueen çok teşekkür ederim,temizleme jelim bitince bunada bakacağım :bye:
Kullanıcı avatarı
nopsis
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen dramaqueenn » Çrş Eyl 17, 2008 11:39 am

nopsis yazdı:dramaqueen çok teşekkür ederim,temizleme jelim bitince bunada bakacağım :bye:

Rica ederim canım umarım cildine iyi gelir ama memnun kalıcaksın bence:) Kızlar bu arada Uriage'ın Hydracristal nemlendiricisini kullanmış olan var mı?
Kullanıcı avatarı
dramaqueenn
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen amanitaverna » Cmt Kas 22, 2008 7:59 pm

ben cu-zn jelinden kullanmıştım bi ara akneli ciltler için olan avene in muadili gibi ama daha iyi demişti doktr ben pek bi fark göremedim açıkcası hmn hmn aynısı gibi :(
Kullanıcı avatarı
amanitaverna
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nopsis » Prş Kas 27, 2008 6:53 pm

bir aydır uriage surgrass liquid temizleme jeli kullanıyorum,cildi kurutmayan güzel bir ürün,memnunum :yeah:
Kullanıcı avatarı
nopsis
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen bubblebabe » Cmt Kas 29, 2008 4:44 pm

kızlar ben de bugün hydracrystal fluid nemlendirici aldım.aslında la roche effaclar mat almaya gittim ama o da soyucu az da olsa, salisilk asit var bi de içinde bana göre deil salisilk asit dokunuo bana..eczacım nasılsa soyucu kullanıosun bu nemlendiriciyi geceye al, gündüz oil kontrol jeli kullan,neme doysun yüzün dedi.şmdi sürdüm , hüüp diye emdi yüzüm valla..ama ilk kulanımdan bişey anlaşılmaz tabi.daha önce kullanan arkadaşlar olmuş galiba kızlar nasıl iyi geldi mi siz e yada bi soruna yl açtmı :blushing:
Kullanıcı avatarı
bubblebabe
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen dramaqueenn » Cmt Kas 29, 2008 8:54 pm

aa canım beğendin mi hydracristali? ben de Hydracrystal creme almayı düşünüyorum sence nasıl?
Kullanıcı avatarı
dramaqueenn
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen bubblebabe » Cmt Kas 29, 2008 9:02 pm

cnm valla bnmki fluid, yağlıya dönük çnkü cildim.beğendim gibi ilk sürüş için tabi :laugh: çk hafif, çok kolay emilio gerçekten ve yumuşacık oldu yüzüm, yağlı bi his de yok kesinlikle.yanaklarıma daha bol sürdüm çnkü çokkuru yanaklarım...tek korkum sivilce fln yapmasın zaten yeterince var izleri..krem olanı daha yoğundur.bnm cildim soyucu ürün kullanmaktan pembe oldu artık hassasiyeti aldı yani biraz..yine yazarım cnm ilerleyen günlerde :laugh:
Kullanıcı avatarı
bubblebabe
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen dramaqueenn » Cmt Kas 29, 2008 9:25 pm

teşekürler canım umarım sana da çok iyi gelir :kissmuch: Ben de cClinique bitince Uriage alicam sanırım.
Kullanıcı avatarı
dramaqueenn
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen dramaqueenn » Cmt Ara 06, 2008 6:20 pm

kızlar ben de bugün Uriage Hydracristal creme thermeale aldım deniycem artık umarım iyi bir üründür ;)
Kullanıcı avatarı
dramaqueenn
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen dramaqueenn » Pzr Ara 14, 2008 3:25 am

Kızlar Creme Lavante temizleyici güzel bir ürün olsa da Hydracristal Creme'den hiç memnun kalmadım.
Çok keskin bir parfüm kokusu var, hassas ciltlere yönelik bir üründe bu kadar yoğun parfüm kullanmaları ilginç. Ayrıca nemlendirme özelliği de kesinlikle yetersiz kuru ciltler için, cildim 3 kullanımda pul pul oldu :angryfire Clinique'in DDML'i bile daha iyi nemlendiriyor o derece yani.
Uriage'ın Avrupa'da ve Türkiye'de yaygın olmamasının nedeni bence hassas ciltlere yönelik olmasına rağmen aşırı parfüm içeren ürünlere sahip olmaları, bu yüzden pek tutmuyor heralde. Fransa'da ve Belçika'da neredeyse her eczanede Avene, La Roche, Vichy falan olmasına rağmen Uriage satan hiçbir eczaneye rastlamadım, ben özel getirtiyordum mesela.
Kullanıcı avatarı
dramaqueenn
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen blush » Prş Ara 18, 2008 6:57 pm

dramaqueenn,
Hydracristal Creme i eczacım onermıştı ıyıkı almamışım cunku cılt tiplerımız aynı sayılır. Bu kadar parfumlu bır urun benım cıldımı bır ayda ne hale getır düşünemıyorum :dontknow:
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen dramaqueenn » Prş Ara 18, 2008 9:57 pm

evet canımcım iyi ki almamışsın :kissmuch: ben de çok sinirliyim zaten :angryfire
Kullanıcı avatarı
dramaqueenn
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen bubblebabe » Cum Ara 19, 2008 6:49 pm

ya bende de var ama fluid olanı.bnmki de parfümlü ama çok hafif.hatta senle konuşmuştuk bunu dramaqueen cim.ama üstünde parfümsüz yazıo ben de onu anlamış değilim sonuçta yalan bişey yazamazlar üstüne, dermokozmetik sonuçta.bn memnnum ya şimdilik, bi soruna yol açmadı bende.ama bi daha alıcaım bi ürün deil çnkü parfümlü ürünlerden ben de hoşlamıyorum.la roche alıcam bi dahakine kesin :yeah: :bye:
Kullanıcı avatarı
bubblebabe
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen dramaqueenn » Pzt Ara 22, 2008 1:38 pm

Canım içeriğinde parfüm var, yazıyor kutusunda. Benimki fluid değil krem ama birinde varsa diğerinde de vardır mutlaka. Ayrıca Uriage'la ilgili tükrkçe sitelerde pek ürün yorumu olmadığı için ingilizce product reviews'e baktım, makeupalley diye oldukça güzel ingilizce yorumları bulabilceğiniz bir site var, orada da aynı şekilde parfümünün keskinliğinden ve hassas ciltler için uygun olmamasından şikayet edilmiş.
Gerçi o sitede de pek yorum yok Uriage'la ilgili, az bilinen bir marka olduğundan dolayı heralde. Zaten bahsettiğim gibi Avrupa'da da pek yaygın değil, en azından Fransa'da, İspanya'da ve Belçika'da hiç yaygın değil, hiçbir yerde bulamıyordum siparişle getirtiyordum. Gerçi artık creme lavanteyi de almayı düşünmüyorum, Uriage'ın pek başarılı olmadığı için yaygın olmadığını düşünmeye başladım. Clinique extra mild liquid soap alıcm bittiğinde.
Kullanıcı avatarı
dramaqueenn
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen dramaqueenn » Pzt Ara 22, 2008 1:45 pm

Hatta üzerinde "nouveau parfum" yazan Uriage Hydracristal creme satılıyordu lipstickini almak için gittiğim eczanede :angryfire Şaka gibi gerçekten benimki eski koku heralde ondan dokundu :angryfire
Hassas ciltlere yönelik dermokozmetik bir markada parfüm kullanmaları çok ilginç gerçekten, temizleyicisinde de vardır mutlaka.
Kullanıcı avatarı
dramaqueenn
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen snoopytr » Cmt Ara 27, 2008 6:53 pm

hydracristal fluid'den memnun kalan var mı? onerır mısınıs? benım cıldım karma ve oldukca hassas :dontknow:
Kullanıcı avatarı
snoopytr
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bubblebabe » Pzr Ara 28, 2008 7:57 pm

snoopytr ben memnunum diyebilirm sanırım ama çok sık da kullanmıorum onu da söliim çnkü parfümlü dye bnm de içime kurt düştü..ama şimdilerde gneş kremine bakıorum. eczacım avene le çok sıkı rakip olduklarını ve aven kadar iyi olduğunu söledi hatta bi sürü tester verdi farklı rüünlerin.
yağ arındırıcı maske, matlaştırıcı nemlenndirici, hassasşaşan yağlı ciltler için onarıcı krem ve yıkama jeli testerları verdi..
uriage hyseke güneş kremi kullanan var mı kızlar, la roche ac den daha yağsız bişey istiyorum..testerı yokmuş da..
Kullanıcı avatarı
bubblebabe
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen snoopytr » Pzr Ara 28, 2008 10:47 pm

tesekkurler canım :kissmuch: ben de basta arkadaslar konusmuslar gunes koruyucusu dore rengi iimis diye onu merak etiim dorusu :blushing: matlastırıcı nemlendirici testeri denedın mı nemlendirmede yeterli mi?
Kullanıcı avatarı
snoopytr
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bubblebabe » Pzr Ara 28, 2008 10:52 pm

cnm matlaştırıcı nemlendirciyi denemedim denemeyi de düşünmüyorm aslında çnkü düzeni bozmak istemiorum şuanda kullandığım ürünlerin..onu ben istemeden elime tutuşturdu zaten bi sürü testerla birikte.
ama maskeyi yaptım çıkınca banyodan iyi gibi, çok kurutmadı cildimi..pürüzsüz oldu cildm.umarım bi zararı olmaz.
renkli güneş koruyucunun da en açık renginin testerı var elime..çok hafif yağsız ama aşırı parfümlü ayrıca midemi bulandırdı kokusu çok ağır...baya fondöten gibi kapattı lekelerimi evde srdüm yüzümü yıkamadna önce denemek için..
yrn okla giderken sürücem bakalım yağlandırıcak mı nasıl durucak..
Kullanıcı avatarı
bubblebabe
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen snoopytr » Sal Ara 30, 2008 9:14 am

anladım canım :) sasırdım dogrusu fondoten kadar kapatıcı olması.sımdı daha cok merak ettım ben de bakıyım ozaman :)iyi gunlerde kullan canım umarım sorun cıkarmas oyle bı urun super olur bısler ıcın . :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
snoopytr
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bubblebabe » Çrş Ara 31, 2008 5:14 pm

dramaqueen cim kremi kullanmaya dvm ediomusun, parfümü dışında cildine bi zararı oldu mu..benm akşamları çok kuruyo cildim de sürüyorum bol bol çok rahatlatıo.bi kaç gündür aralıksız sürdüm geceleri.hem de hiç yağlandırmadan rahatlattı cildimi..senin nasıl gidio :bye:
Kullanıcı avatarı
bubblebabe
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen dramaqueenn » Prş Oca 01, 2009 2:33 pm

Canım ben o nemlendiriciyi tabii ki kullanmadım cildimi pul pul yapınca. Elime bile sürmem heralde, zaten elime Body Shop'ın Almond hand and nail kremini kullanıyorum çok güzel o ;) Yani zaten DDML'den memnunum ben bol sürünce, kankam falan mesela(erkek kendisi) hayatımda gördüğüm en pürüzsüz, güzel ciltlerden birine sahipsin diyor ama sivilce falan hiç çıkmıyor diye öyle diyor o. Sevgilim, arkadaşlarım da cildin güzel der hep ama genel olarak insanların problemi sivilce oluyor ya, sivilce yoksa problem yok mu sanıyorlar artık bilmiyorum. Kuruluk ve hassiyet zaten benim problemim, yani DDML'i bol sürünce dışarıdan sorunsuz bir cilt gibi görünüyor da nemlendirici değil diyorlar ona :( 1-2 haftadır DDML+Superdefence kullanıyorum, yani iyi gibi ama Superdefence'ın da SPF özelliği gereksiz geliyor gece için. Gece de kullanılabiliyormuş Superdefence, ama Dior Hydraction deneyebilirim. Böyle de iyi gerçi, şuan memnunum da Hydraction'ı da merak ediyorum, zaten başıma ne gelirse meraktan :laugh:
Kullanıcı avatarı
dramaqueenn
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen tazz » Pzt Mar 30, 2009 10:57 am

hydracristal creme thermal'i denemiştim bi ara, nemlendirmesi filan cok ii bnce ve oldukca hafif bi ürün.. ama içeriğinde parfüm olmadgı yazsada kokusunda keskin bi parfüm kokusu var :confused: kullanamadım ben :?
Kullanıcı avatarı
tazz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen dramaqueenn » Pzt Mar 30, 2009 12:01 pm

Hydracristal Creme'de parfüm olduğu içeriğinde de yazıyordu, fluide'i denemedim ama krem versiyonunun parfümü çok yoğundu iade ettim.
Kullanıcı avatarı
dramaqueenn
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen tazz » Pzt Mar 30, 2009 12:23 pm

Cerencim bnim denediğim fluidedi.. parfüm oldugu içeriğinde de yazmıodu üstelik :tongue:
Kullanıcı avatarı
tazz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen blackbat » Pzt Mar 30, 2009 5:33 pm

uriagein çoğu ürününde yazmasa bile parfüm var kızlarr...
ben renkli güneş kremini kullanıyorum ama kokusu hiç rahatsız etmiyor beni..hiç parfüm kullanmadığım ve kokusunada tahammül edemediğim haldee bu rahatsız etmedi.
Kullanıcı avatarı
blackbat
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen bubblebabe » Cum Haz 26, 2009 10:49 pm

kızlar daha önce sanırım yazmıştım ama emin deilim hem belki yeni kullananlar olmuştur, uriage hyseke, akneli ve yağlı ciltler için güneş koryucu kullanan var mı 50 spf lik???.güneş kremim bitmek üzere , ne alsam bilemedim :crybaby:
Kullanıcı avatarı
bubblebabe
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen bernurdan » Çrş Tem 29, 2009 5:56 pm

ben eczanedeki satıcının tavsiyesi üzerine URIAGE Gel Nettoyant Doux for combination to oily skins ve HYSEKE solaire spf 50(yağlı ciltler için olan-40 ml) kullanıyorum. Temizleme jelinden bir sorun çıkmadı bir farkı da yok ama diğerlerinden.Yanlız güne koruma ürününü kullanmaya başladıktan sonra yanaklarımda alnımda çok belirgin kocaman güneş lekeleri oluştu.Zaten pek içime sinerek de almamıştım ilk defa duyduğum için bu markayı..Bu ürünleri almadan önce gittiğim bir eczacı da bu firmanın 2 yıldır güneş ürünü üretmediğini söyledi satılanlar da elde kalan tarihi geçmiş ürünlerdir.Ben de hyseke ve Uriage isimlerini farklı marka olarak düşündüğüm için önemsemedim ama şimdi ikisinin de aynı olduğunu öğrendim ve orjinal sitesine baktım benim kullandığım ürün hiç yok piyasada... :((((( ürünün üstünde son kullanma tarihi 2011 yazıyor ama yinede tereddüt ede ede kullanıyorum bir an önce bitse de başka bir ürün alsam diyorum. Daha önce SOLECRİN diye bir ürün kullanıyordum ama cildiği aşırı yağlı parlak göstermesi haricinde koruması çok iyiydi.Şimdi yüzümde lekelerim mevcut onları gidermek için çareler arıyorum...
Kullanıcı avatarı
bernurdan
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen evergreen » Prş Ağu 13, 2009 3:21 pm

Ben de Uriage'ın Surgras Liquide Dermatologique yüz yıkama jeliyle, AHA içerdiği için Hyseac Soin Actif Aux AHA kremini kullanıyorum. İkisinden de çok memnunum. Yüz yıkama jeli çok yumuşak ve cildi kurutmadan temizliyor. Sabun içermiyor ve %30 termal su içerikli. Kremi ise geceleri kullanıyorum yüzüm için. AHA içeriğinden dolayı hafif yanma yapıyor ama kesinlikle iritasyon v.b.'ye neden olmuyor. En azından ben böyle bir sorunla karşılaşmadım.
Kullanıcı avatarı
evergreen
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bubblebabe » Cum Ağu 14, 2009 6:53 pm

bernurdan yazdı:ben eczanedeki satıcının tavsiyesi üzerine URIAGE Gel Nettoyant Doux for combination to oily skins ve HYSEKE solaire spf 50(yağlı ciltler için olan-40 ml) kullanıyorum. Temizleme jelinden bir sorun çıkmadı bir farkı da yok ama diğerlerinden.Yanlız güne koruma ürününü kullanmaya başladıktan sonra yanaklarımda alnımda çok belirgin kocaman güneş lekeleri oluştu.Zaten pek içime sinerek de almamıştım ilk defa duyduğum için bu markayı..Bu ürünleri almadan önce gittiğim bir eczacı da bu firmanın 2 yıldır güneş ürünü üretmediğini söyledi satılanlar da elde kalan tarihi geçmiş ürünlerdir.Ben de hyseke ve Uriage isimlerini farklı marka olarak düşündüğüm için önemsemedim ama şimdi ikisinin de aynı olduğunu öğrendim ve orjinal sitesine baktım benim kullandığım ürün hiç yok piyasada... :((((( ürünün üstünde son kullanma tarihi 2011 yazıyor ama yinede tereddüt ede ede kullanıyorum bir an önce bitse de başka bir ürün alsam diyorum. Daha önce SOLECRİN diye bir ürün kullanıyordum ama cildiği aşırı yağlı parlak göstermesi haricinde koruması çok iyiydi.Şimdi yüzümde lekelerim mevcut onları gidermek için çareler arıyorum...

cnm uriage in 2 yıldır güneş kremi üretmediği falan yalan bence çnkü benim sürekli alışverş ettiğim eczanede uriage çok satılıyor biliyorum, geçen gittiğimde hyseke kalmadı elimizde , gelicek bu hafta demişti mesela.ve fransız sitesinde hyseke güneş koryucu vardı , bugün bakmadım ama 1 ay önce fln bakmıştım.eminim, sadece ambalajı farklıydı o da önemli deil, çnkü bi çok markanın her ülke için farklı tasarımlarda ambalajları olabiliyo, ama isim ve içerik aynı yani.ben de o koruyucuyu almadm çok merak ediyorum..ama kışın hydracristal nemlendricimden mutlaka alıcam yine çok memnun kalmıştım ondan.bende uriage ürünleri iyi, en azından denediklerim.yağlı ciltler için yıkama jelini de kullandım tester vermişti bi kaç tüp, o da gayet güzel, avene cleanance gibi bi temzilk hissi veriyor :yeah:
ama yanağında çıkan lekeler ilginç, güneş kremi güneş lekesi yapmaz ki :confused: başka bir şey olmuştu, alerji ya da yine ürünlerden birinin içindeki bi maddeye tepki fln oldu heralde :confused:
Kullanıcı avatarı
bubblebabe
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen betibeti » Cmt Oca 23, 2010 2:01 pm

kızlar bu hafta güneş kremi alıcam
bi sorum olucak
uriagenin güneş kremleri beyazlık veriyormuş
mineralli olanı mı yoksa creme extrem mi daha beyaz yapıyor bileniniz var mı? hangisi daha beyaz yapıosa onu alıcam da...
betibeti
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen betibeti » Çrş Oca 27, 2010 1:37 pm

kıslar bilen yok muuuu?? :blushing:
betibeti
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ceylins » Sal Mar 09, 2010 11:26 pm

kızlar, uriagenin termal su spreyini kullanan var mı? avene, la roche posay, vichy markalarının da termal su spreyleri var..hangisini önerirsiniz?
Kullanıcı avatarı
ceylins
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ASKIMEMNU » Cmt May 15, 2010 12:06 pm

ceylins ben avene in suyunu kullaniyorum ve memnunum canim :bye:
<3<3<3 jAmEs DeAn <3<3<3
Kullanıcı avatarı
ASKIMEMNU
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ceylins » Cmt May 15, 2010 8:00 pm

askımemnu teşekkürler canım :kissmuch: bende avene aldım inş. memnun kalırım :kiss:
Kullanıcı avatarı
ceylins
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen burcucello » Pzr Haz 13, 2010 3:59 am

güneş kremini soranlar olmus,hemen cevaplayayım..

spf 50 bronz ten sevdiğim için dore renklisi aldım.cildim kuru olmasına rağmen,parlama yapan yapış yaış bir ürün.cildiniz yağlı veya karmaysa hiç bulaşmayın derim. emilmiyor resmen..

bu arada avene termal su süper ötesi! :)
Kullanıcı avatarı
burcucello
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen liffe » Cum Kas 25, 2011 11:36 am

bu markanın emollıente extreme kremını kullanıp yorum yapabılcek bırı var mı aramızda arkadaşlar?
liffe
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen karmenas » Pzr Oca 15, 2012 7:44 pm

Uriage yesil seriye yeni basliyorum.Aha iceren kremine ve losyonuna ve tonigine simiden bayildim diyebilirim..
Kullanıcı avatarı
karmenas
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen liffe » Pzr Oca 15, 2012 8:03 pm

kremı hakkında bıraz bılgı verır mısın?kıvamı falan nasıl
liffe
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen karmenas » Pzt Oca 16, 2012 2:22 pm

liffe yazdı:kremı hakkında bıraz bılgı verır mısın?kıvamı falan nasıl

canim losyon hafif akici
Kullanıcı avatarı
karmenas
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen larinia » Pzt Şub 06, 2012 6:50 pm

karmenas bahsettiğin krem yeşil renkli 15 ml lık tüpte olan mı kızarıklıkları hafifletmek için?
bugün eczacı güneş kremiyle yşil renkli 15 ml lık kızarıklık giderici kremini önerdi ama tabi daha önce hiç kullanmadığım bir marka olduğu için almadım la roche aldım yine:s memnun msn ürünlerinden biraz bahsedebilir misin?
Limonsuz Diet Cola=)
Kullanıcı avatarı
larinia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Bilgecem » Pzt Şub 13, 2012 11:06 pm

Arkadaşlar ben yeni üyeyim şu güzellik merkezlerinde kullanılan turuncu görünümlü tüpte güneş kremi kullanılıyor ama sürünce saten parlak beyaz biblo gibi görüntü oluşuyor ve mükemmel kapatıcı özelliği var ben o ürünün ismini unuttum eczanelerde salıtılıyor bileniniz varsa ve kullananınız aydınlatabilir mi beni acaba acil gerekli.onun solecrin olduğunu tahmin ediyorum.Ayrıca kapatıcı özelliğinin ve pürüssüs porselen görünümünün ne kadar süre yüzde kalıcı olduğunuda söylerseniz sevinirim lütfen acil bilgi...
Bilgecem
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Bilgecem » Pzt Şub 13, 2012 11:19 pm

Arkadaşlar cildi porselen gibi pürüssüz bembeyaz gösteren pul önleyici bir güneş kremi soracam sizlere eczanelerde satılıyor güzellik merkezlerinde de kullanılır ismini unuttum bu konuda bilgisi olan ve kullanan arkadaşlar hakkında detay verebilirmi adını öğrenmek istiyorum en kısa zamanda almayı düşünüyorum ,ayrıca o özellikleri gün içinde ne kadar süre yüzde kalıyor acil bilgi verirmisiniz ismiyle birlikte...
Bilgecem
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen arzu12345 » Pzt Mar 26, 2012 11:15 am

Bilgecem yazdı:Arkadaşlar cildi porselen gibi pürüssüz bembeyaz gösteren pul önleyici bir güneş kremi soracam sizlere eczanelerde satılıyor güzellik merkezlerinde de kullanılır ismini unuttum bu konuda bilgisi olan ve kullanan arkadaşlar hakkında detay verebilirmi adını öğrenmek istiyorum en kısa zamanda almayı düşünüyorum ,ayrıca o özellikleri gün içinde ne kadar süre yüzde kalıyor acil bilgi verirmisiniz ismiyle birlikte...

aradıgın kremı buldunmu canım ?
merak ettım
bende onu arıyorum da :(
arzu12345
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen uhuvvt » Pzt Eki 15, 2012 7:29 pm

crem lavanteyi denemek istiyorm
uhuvvt
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün