Bioderma

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Bioderma

Mesajgönderen dietETHICC » Cmt Mar 24, 2007 11:27 pm

arkadaşlar aranızda bioderma sebium h2o kullanan var mı??dermatologlar yüz temizliği için bunu öneriyorlar...bende merak ettim.. :wink:
Kullanıcı avatarı
dietETHICC
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen firaye » Pzr Mar 25, 2007 10:18 pm

Bir kaç hafta önce rosense temizleme köpüğünden cildim yanıp tahriş olduğunda Atatürk Araştırma Hastanesindeki uzman dermatolog Deniz Hanım bana bir merhemle birlikte Bioderma sensibio creme nemlendirici yazmıştı. Şimdi merhemi kullanıyorum. Yüzüm iyice düzelince bu nemlendiriciyi alıcam.Doktorun bana verdiği kağıtta yazdığına göre Sensibio serisi hassas ciltler için, Sebium yağlı akneye yatkın ciltler için, Hydrabis nemsiz ciltler için, Atoderm atopik (alerjik ve kuru) ciltler için. Güneş koruyucuları ve saç bakım ürünleri de var. Kağıtta Ankara'daki yetkili eczanelerin adresleri ve telefonları da var. isterseniz size yakın olanları yazarım.

Nemlendiriciler 40 ytl, yıkama jelleri 125 ml 20ytl, 250 ml 30ytl civarıydı diye hatırlıyorum.
Kullanıcı avatarı
firaye
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen belit » Sal Mar 27, 2007 12:24 pm

merhaba, ben kullaniyorum bioderma sebium h2o'yu. 2 hafta once gittigim unlu sayilabilecek bir cilt doktoru tavsiye etti. hatta yuz temizleme jeli olarak lrp effaclar'i aksam icin verip, gunduz de normal su ile yuzumu yikadiktan sonra bu losyonla cildimi temizlememi soyledi. acikcasi oldukca yagli bir cildim oldugu icin sabah herhangi bir temizleme jeli kullanmaksizin gune baslayamayacagimi dusunurdum. bunu kendisine de soyledim ancak sabah aksam effaclar kullanirsam cildimi kurutabilecegimi soyledi. sonuc olarak sabahlari yuzumu bu losyon ile temizliyorum, memnunum denebilir cunku artik urunlerden mucizeler beklemeyi biraktim.
Kullanıcı avatarı
belit
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gokce79 » Sal May 01, 2007 1:41 pm

canım ben bioderma atoderm po zinc kullanıyorum. cildimi akne ürünleri kuruttuğu zamanlarda sürüyorum, gerçekten işe yarıyor. Light cream nemlendiricisini de kullanıyorum, ondan da memnunum.
Kullanıcı avatarı
gokce79
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: Bioderma

Mesajgönderen Pixie79 » Çrş Ara 19, 2007 11:44 am

Bioderma Sensibio AR'ı sivilce tedavisi sürecinde bir dönem kullandım. Hassas ciltleri yatıştırma özellikli bir ürün olmasına rağmen maalesef benim cildime iyi gelmedi. Hassasiyet ve kızarıklık arttı, cildim acımıya başladı; kullanmayı kestim.
Ancak göz kremi ve güneş ürünlerini merak ediyorum. Aranızda kullanan var mı?
Kullanıcı avatarı
Pixie79
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen gizemel » Çrş Ara 19, 2007 11:59 am

spf 100e sahip bir kremleri olması dikkatimi çekmşti ama inandırıcı gelmemişti açıkçası.. : :roll:
yeni blog
sweetpinkbox.blogspot.com
Kullanıcı avatarı
gizemel
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen esraexx » Çrş Nis 02, 2008 2:06 pm

belit çok iyi fikir :yeah: efacllar a.i kullanıyorum sabah yüzümü su ile yıkadıktan sonra tonic sürmek istemiyodum bu ürün işimi görebilir ayrıca göz makyajı ve yüz makyajını temizleme özelliği varmış :bye:
Kullanıcı avatarı
esraexx
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen bolkozmetik » Çrş Nis 16, 2008 10:05 am

Ben yüz yıkama jeli olarak atoderm serisininkini kullanıyorum ama kuruluk ve gerginlik yapıyor, gözaltı kremi olarak da sensibio serisinden kullanıyorum. Göz altı kremleri gözümde yanma yapardı ama bunda öyle bir şikayetim olmadı. Eczacının tavsiyesiyle almıştım. Kadın göz makyajı temizleycisinin hepsinden iyi olduğunu iddia etmişti ama denemedim.
Kullanıcı avatarı
bolkozmetik
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen mobesa » Çrş Nis 16, 2008 12:58 pm

spf 50+ gunes kremini ve tonigini kullanıyorum ikisinden de cok memnunum.gizemel spf 100 u netten gorduysen alma derim,ben de netten gormustum ama eczaneye almaya gittigimde 100 ler artık yok onlar eski urun dedi.haberin olsun :innocent:
mobesa
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen moonlight01 » Pzt Nis 21, 2008 6:21 pm

Burun , ağız ve alnımda pullanma olduğu için doktorum Bioderma Sensibio DS Gel Moussant kullanmamı önermişti. Kullananı herhalde 7-8 ayı bulmuştur. Göz makyajı(rimel) temizlemede çok başarılı değil ama yüzü kurutmadan temizliyor. Bu arada yüzüme çok fazla makyaj yapan biri değilimdir bu yüzden ağır makyaj yapanlarda belki etkili olmayabilir. Önceleri yüzümü yıkayınca pullanmalarım olurdu artık hiç olmuyor. Zaten bu bebeklerde kullanılabilen bir temizleyici. Göz makyajı içinde bunun H2O 'sunu alacağım. Testerını kullanmıştım ve çok beğenmiştim ama elimde göz temizleyicisi olduğu için almamıştım. Şimdi kullandığımda yağ bazlı bir ürün ve bitmek üzere. Sonundan ondan kurtulacağım için çok mutluyum çünkü maskara temizlemek tam bir işkence. Bu arada bende biodermanın güneş koruyucusunu almayı planlıyordum ama MUA'da düşük oy vermişler:(
moonlight01
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen esraexx » Sal May 06, 2008 10:54 am

Yararları
• Hydrabio UV krem Aguagenium içeren ilk koruyucu bakım kremi olup nemsiz ve hassas ciltleri nemlendirir, koruyucu bakım sağlar.• Bir bioderma yeniliği olan bu patentli biyolojik kompleks cildin su tutma kapasitesini arttırmaya yardımcı olur. • Cildin üst ve alt katmanlarını nemlendirerek cilt yüzeyinin nemli kalmasını sağlar.• Cildin erken yaşlanmasını önlemeye yardımcı olur.• Nemlendirici ve koruyucu etkisi sayesinde cildin doğal esnek ve parlak yapısına kavuşmasına yardımcı olur.• Hipoalerjeniktir.• Komodojenik değildir.
Kullanımı
Hydrobio Temizleme Sütü ve Hydrobio H2O ile önceden temizlenip Hydrobio nemlendirici tonik ile sıkıştırılmış yüz ve boyun bölgesine sabah uygulayınız.Bu ürün cildin tolerans kapasitesini içermektedir.Orjinal içerik ve son kullanma tarihi kutu üzerinde belirtilmiştir.

bu kremi gerçekten çok merak ediyorum kullanan varmı acaba??????????
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
esraexx
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen jilar » Sal May 06, 2008 12:16 pm

esracım ben bu kremi kullanıyorum.daha öncede yazmıştım sanırım nemlendiri başlığına.
daha ilk kutum ama bitmek üzere.çok çok hasas bir cildim olmasına rağmen çok memnunum.ama ben yurt dışından almıştm,annem de eczacı ve bioderma satıyor aslında ama bu serinin türkiyeye ithalatının olmadığını söyledi.nerden buldun sen benimki de bitmek üzere çünkü??
ürün hakkında merak ettiklerini sorabilirsin canım ;)
Kullanıcı avatarı
jilar
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen esraexx » Sal May 06, 2008 12:42 pm

canım internetten buldum ben adresi
http://www.eczaneoasis.com/default.asp? ... &aranacak= ben bu markanın hiç bi ürününü kullanmadım yakın çevremdede satılan bir yer yok tester kullanma gibi bir şansım yok ama incelediğim kadarı ile iyi bir marka eczanelerde satılıyor benim cildim yağlı ama nemsiz ve hassas bu markanın da hassas ve nemsiz ciltler için ürünleri var sen hangi ürünlerini kullanıyosun ve memnunmusun ayrıca nemlendirici yağlandırma yapıyomu ?????
Kullanıcı avatarı
esraexx
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen jilar » Sal May 06, 2008 1:04 pm

benimde cildim tam anlattığın gibi.daha önce biodermanın sensibio serisini de kullanmıştım.göz kreminden memnundum ama nemlendiricisinden o kadar memnun kalmadım. gerçekten kaliteli bir marka. bu hyrabio UV serisini tam bana göreymiş gerçekten çok memnunum,bulabildiğim sürece almayı düşünüyorum.Bioderma sadece anlaşmalı eczaneler tarafından satılıyor.
Kullanıcı avatarı
jilar
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen jilar » Sal May 06, 2008 1:06 pm

canım yalnız şimdi dikkat ettim verdiğin linke bakınce benim kullandığım ürün senin sorduğunun güneş korumalı olanı spf 15. cildim hassas ve alerjik olduğu için koruma faktörlü olanını terch etmiştim.bu eczane de o da varmış.
anneme sordum şimdi,biodermayı türkiyeye getiren distributor değişmiş ve artık belki bu seriyi de getirtiyorlardır dedi,öğrenecek haber veririm ;)
Kullanıcı avatarı
jilar
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen esraexx » Sal May 06, 2008 1:12 pm

çok teşekkür ederim canım ayrıca biodermanın sensibio H2O göz makyajı temizleme solüsyonu var onuda merak ediyorum ben maybelline nin göz makyaj temizleyicisini kullanıyorum ama çok yağlı ve gözaltlarımda beyaz yağ bezleri oluştu bende bıraktım kullanmayı sen başka hangi ürünlerini kullanıyosun..
Kullanıcı avatarı
esraexx
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen jilar » Sal May 06, 2008 2:18 pm

h2o yu da kullanıyorum canım çok memnunum.waterproof ürünler dahil hepsini temizliyor,alerjik bi durum,kurutma yada yağlanma gibi bi sorun da çıkmadı.şimdi o bitti gerçi dün skincode göz kremi aldım,makyaj temizleyicisiyle set halinde daha uygun oluyordu fiyatı. bu bitsin yine biodermeya dönebilirim h2o ya fiyatı da skincodetan daha uygun zaten ;)
Kullanıcı avatarı
jilar
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen jilar » Sal May 06, 2008 2:26 pm

kızlar birde güneş ürünlerini merak edenler olmuş
ben çok çok hassas ve alerjik bir cilde sahibim daha önce de belirtmiştim.
bundan önce clinique güneş ürünlerini kullanırdım.
ama geçen yıl dr. umun tavsiyesiyle Bioderme Photoderm Max spray aldım spf 60+ şeklinde geçiyor.
ne güneş lekelerim çıktı,ne alerji yaptı çok çok memnunum. 100ml alırken az gibi görünse de yapısı ve koruyuculuğu itibariyle az az kullanıldığından bütün yaz tatilde olmama rağmen 1.5 şişe gibi kullandım. :yeah:
Kullanıcı avatarı
jilar
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen esraexx » Sal May 06, 2008 3:36 pm

canım cevapların için saol H2O yu kesin alıcam nemlendirici de ise avene ile bioderma arasında kararsızım tester alıp en kısa sürede avene yi deniyeceğim yorumlarımı yazarım :bye:
Kullanıcı avatarı
esraexx
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen jilar » Sal May 06, 2008 3:59 pm

rica ederim canım,umarım sende begenirsin yorumlarını bekliyorum :kissmuch: :bye:
Kullanıcı avatarı
jilar
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen moonlight01 » Sal May 06, 2008 6:51 pm

Göz temizleme ile ilgili forum kısmınada yazdım ama burayada yazayım. H20 'yu aldım geçen haftadan beri kullanıyorum. Maskara temizlemek hiç bu kadar rahat olmamıştı benim için . Su gibi herkese tavsiye ediyorum. Güneş koruyucusu için Bioderma'yı düşündüm ama geçen hafta gittiğim doktorum La Roche Posay'ın güneş koruyucusu için piyasadakilerin en iyilerinden biri olduğunu söyleyince onu aldım.
Bu arada nemlendiriclerle ilgili yorumları bende bekliyorum.
moonlight01
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen jilar » Sal May 06, 2008 7:50 pm

moonlight ben hydrabio UV hakkındaki yorumlarımı yazdım.
sensibionun sadece göz kremini kullandım ondan da memnundum..
Kullanıcı avatarı
jilar
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen seray24 » Çrş Haz 11, 2008 1:01 pm

selamlar canım,
bioderma nın sensibio h2o sunu tavsiye ediyorum. göz çevresinde makyajı kolaylıkla temizliyor. bende de göz çevresinde yağ bezeleri oluşurdu eskiden, onlara da sebep olmuyor. bir de yeni nemlendirici bir serileri var, hydrabio. maskesini ve serumunu kullandım. ama en çok bonneminer diye bir otobronzanları hoşuma gitti. rengini bronz yapıyor ve nemlendiriyor. turuncu falan da olmuyor, 2-3 gün gidiyor. güneş koruyucularını pek bilmiyorum, o konuda bana yardımcı olabilecek var mı? karma cilt :)
Kullanıcı avatarı
seray24
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tirki » Prş Haz 19, 2008 12:23 pm

bende bioderma nın sensibio h2o sunu kullanıyorum çok güzel bi ürün öyle vıcık vıcık rahatsız etmiyo sabahları cildimin temizliğinde kullanıyorum şimdi sebium h2o sunu aldım denemek için buda çok güzel karma-hassas ciltlere tavsiye ederim bide biodermanın akn sini kullandım güzel bi ürün işe yarıyo
Kullanıcı avatarı
tirki
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen jilar » Prş Haz 19, 2008 12:30 pm

seray24;
canım ben çok açık tenliyim 60 spf olanını kullanıyorum 2 senedir çok memnunum.alerji de yapmıyor yağlı hissi de yok,koruyuculuğu öle niveayla fln kıyaslanamaz bile çok çok üstün :yeah:
En son zoix tarafından Sal Şub 10, 2009 10:13 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: gereksiz alıntı !! "CEVAP YAZ" butonunu kullanın !!
Kullanıcı avatarı
jilar
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen breath » Çrş Tem 02, 2008 2:35 pm

kızlar sensibio h2o ile yüzü temizledikten sonra tonik sürmeye gerek var mı?yoksa direk nemlendirici sürmek yeter mi
Kullanıcı avatarı
breath
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen meskalin07 » Çrş Tem 02, 2008 8:56 pm

kızlar benim cildim yağlı.sivilcelerden kurtulamadım. :( biodermanın güneş kremi benim cildime uyar mı acaba?
meskalin07
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tirki » Prş Tem 03, 2008 8:56 am

breath; nemlendirici sürmek yeterli canım sadece göze uygulandığında durulama gerektiriyo ;) meskalin07; canım md nin 30spf al istersen en yağsız güneş koruyucu o hemde çinko içeriyo sivilceli ciltlere çinko iyi gelir bide istersen avene cleanance 40spf çıkarmış denemedim ama akneye eğimli ciltlere özel :bye:
Kullanıcı avatarı
tirki
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen breath » Prş Tem 03, 2008 5:52 pm

tirki saol cnm
bişey daha sorucam kuru ve hassas ciltler için bi temizleyicisi var mı
Kullanıcı avatarı
breath
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen breath » Cum Tem 04, 2008 6:38 pm

tirki saol cnm.bunların arasında senin kullandığın var mı?ya da şu an sen ne kullanıyosun :)
Kullanıcı avatarı
breath
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen tirki » Cmt Tem 05, 2008 8:06 am

breath yazdı:tirki saol cnm.bunların arasında senin kullandığın var mı?ya da şu an sen ne kullanıyosun :)

canım sabahları bioderma sensibio H2O kullanıyorum akşamda makyaj yaptıysam bununla çıkarıyorum bide logona nın naneli köpüğüyle toniğini kullanıyorum geçen lush a gidip fresh farmacy ve tea tree water aldım sabun kurutuyo ama tonik ferahlatıyo benim cildim karma-hassas ama dermakozmetikte en güvenilir ve çeşitdi en çok dermalogica istersen onu dene derim bende special cleanser numunesi var onu denicm ama ayda bir bakım yapıyorlar eczanede ve ben hep dermalogica ürünlerinden istiyorum denemek şu ana kadar kötü olanı görmedim bide sebamed in baby bar ını denicem sensibio H2O bitince ben devamlı kullandığım ürün bitince değiştiriyorum aynı şeyleri kullanmak alışkanlık yapar demişti bi kimyacı hep onu ister demişti değiştiriyorum bende, eğer suya karşı hassasiyetin varsa susuz temizlikleri tercih et yıkama içinde hafif bi kuruluk varsa sabunları yoğun kuruluksa jelleri bide ipek tuzcuoğlu bi programda yüzünü sadece sabunla yıkadığını oda makyaj yaptığında haftada 2 maden suyuyla yıkadığını ve mümkün olduğunca krem kullanmadığını söylüyodu :dontknow: ünlüler bi markayı öneriyosa çoğunlukla reklam için para aldığındandır çoğu kremde bile sadece bepanten kullanıyo bende artık ürünleri azaltıcam bi güneş kremi bide sabun alıcam evde toniğimide kendim hazırlamayı düşünüyorum :(
Kullanıcı avatarı
tirki
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen breath » Sal Tem 08, 2008 3:25 pm

cnm saol
benim yanaklarım çok kuru o yüzden krem şeklinde nemlendiricili ve suyla durulanan temizleyicileri seviyorum.suya karşı hassasiyet yok
çoğu ünlü ben bişey kullanmam diyo ama bana pek inandırıcı gelmiyo.genetik olarak cildim iyidir falan diyolar ama :dontknow:
ayşenur yazıcı var mesela orta yaşlarda olmasına rağmen cildi çok güzel.bi programda demişti ki kremlerle büyüdüm ve devamlı suratıma sürecek bişeylerim olurdu.kendi sitesinde kullandığı ürünlere baktım ve bir sürü şey kullanıyo ve cildi çok güzel
bende alıştım ve kullanmasam rahat edemem.dermokozmetiklere geçmek istiyorum ama tekin acara gidince de dayanamıyorum
bepantene i çok duydum bende.turuncu olana e vitamini ve kayısı yağı damlatıp kulanıyolarmış
ürünlerini azaltınca yorumlarını yazarsın cnm :) :bye:
Kullanıcı avatarı
breath
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen tirki » Çrş Tem 09, 2008 9:07 am

bende anlamadım bu ünlülerin dediğinden bişi :dontknow: tamam canım yorumları yazarım :bye:
Kullanıcı avatarı
tirki
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen romneya » Sal Eki 21, 2008 3:21 pm

Kızlar ben de 4sene önce filan bioderma sebium H20 ile sebium creme kullanmıstım.yüzümü günde iki kez h2o ile silip,aksamları da sebium creme sürüyordum.yıkma jeli filan kullanmadığım halde sivilcelerim geçmişti.üstelik h20 cok hafif su gibi bir ürün.Sivilcelerimi geçirdiğine göre o derece iyi ürünleri :yeah: Bu nedenle ben biodermaya cok güveniyorum :bye:
Yaş:27, Cilt tipi: Karma/Hassas, Saç Rengi: Koyu Sarı-Açık Kahve,
Göz Rengi:Kahverengi
Kullanıcı avatarı
romneya
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen carmen290606 » Sal Kas 04, 2008 2:17 pm

kızlar beni bu h2o lar konusunda bilgilenrirmisiniz???
tam bana göreymiş susuz cilt temizliğini ben bugüne kadar toniklerle yapıodum ve böle bi ürün olduğunu öğrenmek çok hoşuma gitti ..

Ama kararsız kaldım sensibio ve sebium arasında benim cildim genelde yağlıdır ama kışları yanaklarım ve alnımın kaş kısmı kuruyo.bide hep mink bi sivilcemde vardır çene kısmında.. şimdi ben hangisini alsam bana uygun olur.fikri olan varmı???
Kullanıcı avatarı
carmen290606
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blush » Sal Kas 04, 2008 2:27 pm

Cnm h2o serısı tonık kıvamında seffaf bır su. bır pamuk yardımıyla hem makyajını hemde cıldını temızlıyorsun. Suya değırmene gerek kalmıyor. Yapısı oldukça hafıf.

sensıbo h2o, hassas ve kızran cıltler için. sebum h2o ise cılttekı yağ salgısını duzenlemek için. Sanırım ıkıncıyı kullanman gerekıyor ama yınede eczanaye bır sor derım
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen carmen290606 » Sal Kas 04, 2008 5:10 pm

cnm çok teşekkürler :bye: peki sebium makyaj çıkarmaya uygun mu??
Kullanıcı avatarı
carmen290606
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blush » Sal Kas 04, 2008 5:15 pm

carmen290606,
Evet cnm kesınlıkle uygun :yeah: burada urunlerın ozellılerı ve yorumları vat cnm. Sanırım san bırıncısı uygun ama ıkıncıyı kulanmanın ayrıca bır zararı olmaz

http://www.itsbeauty.com/urun.asp?id=102

http://www.itsbeauty.com/urun.asp?id=2027
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen blush » Sal Kas 04, 2008 5:17 pm

cnm bırıncı lınk yanlış olmuş tekrar verıyorum :blushing: http://www.itsbeauty.com/urun.asp?id=2021
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen carmen290606 » Çrş Kas 05, 2008 9:57 pm

ya dedim yaçok hoşuma gitti die sanırım ikinide alıcam biriyle makyaj temizlerim daha önce sensibio krem kullanmıştım zaten bi zararı olmamıştı :yeah: blush cım çok sağol canım :bye:
Kullanıcı avatarı
carmen290606
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blush » Çrş Kas 05, 2008 10:57 pm

Carmen rıca ederm cnm :kiss:
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen paloma86 » Sal Kas 18, 2008 9:21 am

kızlar dermatolog bana sensibio h2o verdi dün aldım eczaneden tonik olarak kulanıcam ama makyajınıda çok rahat temizler dedi göz makyajı içinde kullanılıyomuş ben çok beğendim çok hafif çok güzel cildi kurutmuyo :) büyük boyunu aldım bide kocaman bişe hiç bitmez :banana:
tavsiye ederim :bye:
Kullanıcı avatarı
paloma86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen blush » Sal Kas 18, 2008 9:30 am

paloma86,
Hayırlı olsun cnm :kiss:

Bende kullanmıştım daha once cnm ama sadece makyaj temızlemıştım. Tonık olarak kullanıldığını bılmıyordum yanı normal yıkama jelınden veya sutunden sonra bu urun uygulanıyor mu?
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen paloma86 » Sal Kas 18, 2008 9:37 am

blushcım ben ilaca başladığım için cildim kuruycak çok yıkamamaya çalışıcam o yüzden bunu kullanıcam ;)
Kullanıcı avatarı
paloma86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen blush » Sal Kas 18, 2008 9:42 am

paloma86 ,
Anladım cnm memnun kalacaksın cunku cok rahat bır urun. geçmış olsun :kiss:
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen paloma86 » Sal Kas 18, 2008 9:43 am

teşekkürler tatlım :kiss:
Kullanıcı avatarı
paloma86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sylviaplath » Cum Ara 19, 2008 6:52 pm

arkadaşlar, bioderma'nın sensibio rich adlı nemlendiricisini kullanıp memnun olan var mı acaba?
Kullanıcı avatarı
sylviaplath
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bubblebabe » Cum Ara 19, 2008 10:19 pm

kızlar biodermanın yağsız güneş koruyucusu var mı ve kulanan var mı aranızda :blushing: ama gerçekten yağsız :laugh: la roche AC den bile yağsız olucak istedim koruyucu..ayrıca nasıl ürünleri güzel mi
Kullanıcı avatarı
bubblebabe
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen alize01 » Cum Ara 26, 2008 8:26 pm

kızlar bn biodermanın göz kremini aldm ama ilk kullanışta sürdüüm yerlerde küçük kabacıklar oldu :( braz ara weriim snra yine denerim dedim tekrar kullanınca yine oldu :( kızlar başına gelen war mı böle bişi?
Kullanıcı avatarı
alize01
BaKımLı
BaKımLı

Sonraki

Dön Markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir