Innova Cilt Bakım Ürünleri

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Mesajgönderen hurremsultan » Pzt May 14, 2007 3:03 pm

ben innova ile 2003 seneisnde tanıştım. memnun olduğum bir markadır. pazar günü en son toniğini, dudak dolgunlaştıran kremini ve kil maskesini aldım. promosyon olarak yanında gece kremini verdiler (:
kil maskesini çok arkadaşıma da önermişimdir. haftada bir uyguluyorum. hatta abarttığımı düşüneceksiniz ama göz temizleme jelini de kullanıyorum. faydasını gördüm, zararını görmedim. makyaj malzemesini güvenip almadım hiç. birde göz kremini almadım hiç. hee nemlendiricisinden çok çok memnunum alın diyemem. kötü değil gerçi ama nemlendirme için pahalı bence. ona gerek yok.
Kullanıcı avatarı
hurremsultan
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tia2 » Sal May 22, 2007 2:58 pm

mrb arkadaşlar
Bende innova ürünlerini yeni kullanmaya başladım.(temizleme jeli,nemlendirici,tonik,kil maskesi ve peeling) dün akşam banyodan hemen sonra peeling yaptım ve 1 saat ara verdikten sonrada kil maskesini uyguladım.Sonuç mükemmel :)Ben çok memnunum.Ürünleri henüz üç gündür kullanıyorum fakat cildim canlılık kazandı.Benim cildim karma ama zaman zaman çok da kuruyor.Günde en az 8 bardak su içiyorum ve bu ürünlerle destek veriyorum... nemsizlikten dolayı oluşan kuru ve solgun görünüm kayboldu... ne bir fondoten ne bir şey hiç bir şey kullanmıyorum... yine innovanın bronz allığını aldım hafiften yanaklarıma doğru şöyle bir gezdiriyorum o kadar..ama en önemli faktör su... özelliklede benim inanılmaz ihtiyacım var... 8 bardak su + bitki çayları ben ballı yeşil çay,kuşburnu ve böğürtlen ve civanperçemi çaylarını içiyorum.Hepsinin içinede şeker yerine bal katıyorum.Muhakkak bunların katkısı olnuştur ama İnnova nın hassas ciltler için olan serisi benim cildime çok iyi geldi...
tia2
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Shileck » Sal May 22, 2007 5:43 pm

Nivea nemlendiricinin üstüne Innova'nın Fondotenini
sürünce çok güzel görünüyor. Kardeşim kullanıyor ve çok memnun :wink:
Kullanıcı avatarı
Shileck
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tooba » Sal May 22, 2007 7:30 pm

innovanın tesadüfen concealer nı almştım ve cok cok memnun kaldım bitti suan ablamın aldıgı clinique in kullanıyorum hiç ama hiç memnun diilim bitmesini beklemeden innova almayı düşünüorum :wink:
Kullanıcı avatarı
tooba
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bunni » Cmt May 26, 2007 1:50 pm

bende şuan innovanın yüz temizleme köpüğünü kullanıyrm aynı zamanda makyajıda temizliyr çok pratık makyajımı bununla temizliyrm ilk başlarda çok ferahlatıcı geldi ama sonradan gün içinde cildim yağlanıyr offff yada ben yüzüme çok şey denediim için mi oldu böle bilmiyrm ama ciddi makyajı süper temizliyr
bunni
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen sumuzdas » Cmt May 26, 2007 6:43 pm

tooba yazdı:innovanın tesadüfen concealer nı almştım ve cok cok memnun kaldım bitti suan ablamın aldıgı clinique in kullanıyorum hiç ama hiç memnun diilim bitmesini beklemeden innova almayı düşünüorum :wink:

cl,nique nin hangi concealeriydi canım beğenmediğin?
Kullanıcı avatarı
sumuzdas
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gulos » Cmt May 26, 2007 10:38 pm

benim annem önceden innova kullanıyordu ve memnundu ama artık değiştirdik daha iyi ürünler var çünkü :roll:
Kullanıcı avatarı
gulos
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen tooba » Pzt May 28, 2007 5:23 pm

sumuzdas yazdı:
tooba yazdı:innovanın tesadüfen concealer nı almştım ve cok cok memnun kaldım bitti suan ablamın aldıgı clinique in kullanıyorum hiç ama hiç memnun diilim bitmesini beklemeden innova almayı düşünüorum :wink:

cl,nique nin hangi concealeriydi canım beğenmediğin?

cnm airbrush concealar varlığı ve yoklugu bir gibi :|
Kullanıcı avatarı
tooba
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: Innova Cilt Bakım Ürünleri

Mesajgönderen mart78 » Çrş Ara 19, 2007 3:37 pm

arkadaşlar ben innovayı yaklaşık 5 yıldır kullanıyorum ve çok memnunum.yaşım otuz ama
cildimde hiçbir problem yok özellikle tamizleme köpüğü çok iyi.tavsiye ederim.
mart78
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen estetika » Prş Ara 27, 2007 12:19 am

İNNOVA YAŞLANMAYA KARŞI EL KREMİ FENA DEĞİL AMA DUDAK DOLGUNLAŞTIRICI İŞE YARIYOR.BENCE İNNOVA SINIFI GEÇER.
Kullanıcı avatarı
estetika
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen silent » Pzr Mar 02, 2008 7:16 pm

innovanın göz altı kremini kullanmıştım ve güzeldi :yeah:
Kullanıcı avatarı
silent
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen arundati » Pzr Mar 02, 2008 7:57 pm

sadece kil maskesini kullanmıştım memnun kaldığımı söyleyemeyeceğim :angryfire kremleride çok etkili olmaz gibi geliyor bana..
Kullanıcı avatarı
arundati
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen november07 » Çrş Eyl 03, 2008 4:56 pm

Ben de Innova markasını 3 sene öncesine kadar bilmezdim.Anneme sorunca Innova'nın çok eski nerdeyse 30-35 yıllık bir marka olduğunu öğrendim.Sonra sitesine girdim,bu marka daha önce çok ünlü bir Avrupa kozmetik markasının makyaj ve cilt ürünlerinin üretimini yapıyormuş sonra kendi lisansını almış Innova adı altında.Daha önce sadece bi allığını kullanmıştık ablamla,çok güzeldi,hem dokusu hem de kokusu :)
Sonra temizleme jelini aldım,daha ilk kullanışta öyle memnun kaldım ki..Sonra toniği ve Aqua moist adlı kremini aldım kış dönemi olduğu için,bir Türk markasının böyle ürünler yaptığını görmek çok güzel bence..
Ne en ufak bir tahriş ne bir sivilce olmadı.Mesela Nivea,Loreal,Roc,Olay ve Diadermine ve hatta bazı pahalı markaların normal-karma-yağlı ciltler için ürettikleri temizleme sütlerinin içeriğinde yoğun miktarda Paraffinum Liquidum (sıvı parafin) bulunur ki bu da oldukça alerjan bir maddedir.Gözeneklerde birikme tortu yapar,komedon oluşturur.Oysa Innova'nın sütlerinde böyle yağlı maddeler yokmuş,yağlı ciltler için bile temizleme sütleri var çünkü..Benim naçizane görüşlerim bunlardır arkadaşlar :bye:
Kullanıcı avatarı
november07
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lazydaisy » Sal Eyl 09, 2008 1:30 pm

kızlar ben innovadan yüz için, 50 faktör güneş kremi almıştım ama daha 1 ay bile olmadan bozuldu bu krem, böyle yoğurt gibi oldu içinde de minik minik peeling parçaları gibi granüller oluştu, zaten cesaret edip de süremedim yüzüme öylece duruyo
ne yapsam sizce, aldığım yere mi götürsem ki uzak bi yer yolum düşmmüyıo hiç, yoksa firmaya mı mail atsam
ama internet sitelerinde hiç bir firma bilgis de yok, ne telefon ne mail. ne yapayım sizce? keşke almasaydım ya, satıcı kız cok ısrar etmişti. güvenmemek lazım bence.
Kullanıcı avatarı
lazydaisy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blush » Sal Eyl 09, 2008 1:53 pm

cnm bence ne yapıp edıp aldığın yere göturmeye bak kremın halını goster. Buyuk bır ıhtımalle parayı iade etmezler ama yerıne baska bır urun alırsın
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen lazydaisy » Sal Eyl 09, 2008 6:21 pm

blush yazdı:cnm bence ne yapıp edıp aldığın yere göturmeye bak kremın halını goster. Buyuk bır ıhtımalle parayı iade etmezler ama yerıne baska bır urun alırsın

haklısın hayatım yaa geri götürsem iyi olacak. ama benim innova maceram da bitmiştir , almam valla bi daha.
Kullanıcı avatarı
lazydaisy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lenin » Sal Eki 28, 2008 11:13 pm

innovayla kadıköyde gittiğim kozmetikçide tanıştım ısrarcı satış yapan bayanın ısrarıyla göz makyajı temizleyicisi ve makyaj temizleyicisini aldım.göz makyajı temizleyicisi pek işe yaramıyor beğenmedim.makyaj temizleyicisi fena sayılmaz.göz makyajını en güzel bebak acıbadem losyonu çıkarıyor çok beğenerek kullanırım.innova birkisel ürünler üretiyor diye söylemişlerdi bana.nemlendirici aqua moist çok güzel yağlı his bırakmıyor ama fiyatı biraz tuzlu küçücük tüpe 50 ml 32 ytl verdim.
lenin
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen blush » Cmt Ara 06, 2008 10:04 pm

Bugun dudak nemlendırıcısını aldım dolgunlaştırıyormuşta bakalım sonuç nasıl olacak ;)
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen rosejam » Cmt Ara 06, 2008 10:26 pm

innova deince zorla satmaya çalışan çalışanlar aklıma geliolar ayy bıktım resmen hiçbir ürününü kullanmadım kullanmayıda düşünmüorum..doğal olduğunu da düşünmüorum...innova deince istemiorum innovanın ürünlerini demek yeterli heralde satıcılara...ben bıktım çünkü bide fiatları abartı bence... :pisik: :potty:
Kullanıcı avatarı
rosejam
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen blush » Cmt Ara 06, 2008 11:03 pm

rosejam,
Bugun de benım basıma tam tersı bır olay geldı cnm.
mağzaya gırdım dudak kremını aldım ve satış gorevlısı elımdekılerı alıp kasaya bıraktı bırakırken de dığer elemana aldığım kremı ve fıyatını gosterıp " bunu aldı yaa " dedı dığer kızda hemen ustume atlayıp ayy cnm buna bu parayı verene kadar lorel den ben sana sunu verım bak olmadı bunu verıım falan dedı

bu ıkı kendını bılmez eleman baska markaların gorevlısı yanıı anlayacağıın hepsı aynıı :angryfire
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen edna » Pzt Mar 02, 2009 10:53 pm

selam arkadaşlar.annem de geçen gün krem alıcaktı innova almaya karar verdi.2.üründe inidirim varmış bende makyaj öncesi baz krem aldım.inşallah memnun kalırım.ordaki bayan pek övdü.indirimli 24 tl ye geldi.sevilde falan da var çeşitli markaların bazları ama 50-100 tl arası değişiyor.bakalım memnun kalırım inşallah.kullananınız varmı?
Kullanıcı avatarı
edna
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen halek » Pzr Oca 10, 2010 9:23 pm

Merhaba benim cildim karma ve sürekli sivilcelerim çıkıyordu..ta ki ınnova temizleme jeli ve masesini alana kadar.çok çok memnun kaldım.denemenizi tavsiye ederim.diğer ürünlerini kullanmadım ve bilemiyorum.ama temizleme jeli ve maske süper.
halek
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen francesca » Pzt Ara 20, 2010 10:45 pm

Innovayı bir kaç yıl önce ankara-kızılaydaki bütün kozmetikçiler anlaşmış gibi bu markayı överken denemiştim :) temizleme jeli,tonik ve kil maskesinden çok memnun kalmıştım ama loreal,nivea gibi ürünler daha ucuz olduğu için tekrar tekrar almamıştım. Bu aralar kil maskesini tekrar almayı düşünüyorum.Bir de renkli nemlendiricisini denemiştim fakat onu hiç tavsiye etmiyorum,çok kötüydü bence :pisik:
Kullanıcı avatarı
francesca
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sedacm » Sal Şub 19, 2013 9:24 pm

Hayır tabiiki kesinlikle tavsiye etmem hatta hiçbir ürününü kullanma.
sedacm
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Dön Markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir