Suna Dumankaya Cilt Bakım Ürünleri

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Suna Dumankaya Cilt Bakım Ürünleri

Mesajgönderen nagehananar » Pzt Nis 21, 2008 2:38 pm

FORUMDA SUNA DUMANKAYA HAKKINDA VE ONUN SATTIĞI ÜRÜNLER HAKKINDA BAZI YERLERDE KONUŞUYLMUŞ AMA BİR BAŞLIK YOKTU AÇIYIM DEDİM :blushing:

SUNA DUMANKAYA NIN CİLT BAKIM ÜRÜNLERİNDEN SİPARİŞ EDİP DENEYEN MEMNUN KALAN ARKADAŞLAR VARMI DOĞAL OLDUĞU İÇİN BEN DENEMEYİ DÜŞÜNÜYORUM DENEYENLER YORUMLARINI YAZARLARSA MEMNUN OLURUM,FİYATLARIDA ÇOK UÇUK DEĞİL,EVDE YAPMAK ZAHMETLİ MALUM AKTARDAN MALZEMELERİNİ AL HAZIRLA UZUN İŞ HAZIRLANMIŞI VARKEN DENEMEK DAHA MANTIKLI GELDİ
Kullanıcı avatarı
nagehananar
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: SUNA DUMANKAYA ÜRÜNLERİ

Mesajgönderen impulse » Pzt Nis 21, 2008 3:41 pm

ürünleri kesinlikle tamamiyle doğal değil birçok kimyasalıda barındırıyor,bide o kadının çoğu formülüne ve ürünlerine güvenmiyorum,göz çevresine tereyağı sürün demişti bi kere bi kadına :o ya benim aldığım eğitimler kişisel gelişimim hiç yada o kadın aşmış ben anlayamıyorum :P
Kullanıcı avatarı
impulse
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen gizemel » Pzt Nis 21, 2008 6:22 pm

ben de bakmıştım suna dumankaya ürünlerine
ama hem pahalı buldum hem de tam ürün içeriği yazmadıgı için güvenilir bulmadım
şu öz bu öz var diyor ama kimyasallardan hbr vermiyor suna ablacımız :innocent:
yeni blog
sweetpinkbox.blogspot.com
Kullanıcı avatarı
gizemel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen arundati » Pzt Nis 21, 2008 8:46 pm

ürünlerini bende nette inceledim fiyatlar yüksek..sürekli doğallıktan bahsediyor suna dumankaya ama ürünlerinin çoğu kimyasal , bu ne çelişki :blushing: ekranlarda baya ünlü oldu şimdi ürünlerinin reklamını yapıyor bence :pisik:
Kullanıcı avatarı
arundati
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen nagehananar » Pzt Nis 21, 2008 10:14 pm

içinde kimyasal olmayan ürün yokki neredeyse :nanik:

kullanıpta yorum yapabilecek kimse yokmu yaa :roll:
Kullanıcı avatarı
nagehananar
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: Suna Dumankaya Cilt Bakım Ürünleri

Mesajgönderen sorry » Çrş Ara 17, 2008 2:41 am

ben o bayana güvenmiorum.aldım egitimle söledikleri arasında cok celiski var.anlayamıorum.kullananlar yorum yapsın
Kullanıcı avatarı
sorry
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen mihrihatun » Sal Nis 27, 2010 3:55 pm

Kendisine güvenilmeyeceğini acı bir tecrübe ile geçenlerde bir kez daha öğrendim. Ağdadan kararan bölgeyi hafifçe keseleyin sonra da bebeyağı ile limonu karıştırıp sürün, sonra da kuruyunca kaliteli pudra süürn, diyordu. Dudak üstü bölgemdeki sir ağda lekeme o işlemi uyguladım geçen gün. Biber gibi kavruldum. Dün de cilt doktoruna gittim. Lekem iyice koyulaştı bu işlemden sonra. Doktor önce tahrişi tedavi etmemiz gerektiğini söyledi, sonra lekeleri tedavi edecek.
Ben güvenmiyorum bu kadına da anlattıklarına da artık. Bence hepimiz iyi bir dermotolağa gidip cildimiz hakkında tavsiye almalıyız.
mihrihatun
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen muhendis » Sal Nis 27, 2010 3:59 pm

zaten bu kadının güvenilir olmadığı zayıflama ilgili kendince reçeteler vermesinden belli..tamam herkes zayıf olmak zorunda değil ama biri zayıflama reçetesi vermek gibi birşey yapıyorsa önce kendi uygulamalı kelin merhemi olsa hesabı
Kullanıcı avatarı
muhendis
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen ilknur5 » Sal Nis 27, 2010 4:03 pm

:toofunny: mühendis bu çok iyiydi

kadın ticarete atıldı
Bir silgi gibi tükendim ben. Başkalarının yaptıklarını silmeye çalıştım. Mürekkeple yazmışlar oysa. Ben kurşun kalem silgisiydim ...Azaldığımla kaldım...
Kullanıcı avatarı
ilknur5
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen mihrihatun » Sal Nis 27, 2010 6:43 pm

Mühendis noktayı koymuş :yeah:
mihrihatun
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen pentagram » Cmt May 01, 2010 1:58 pm

ben ürünleri görmedim kızlar ama mühendise katılıyorum önce kendi zayıflasın.
benim merak ettiğim acaba kendi yüzüne hangi markayı kullandığı :laugh:
ışılışıl harika görünüyor
deepbeauty
Kullanıcı avatarı
pentagram
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen shayna » Cmt May 01, 2010 9:11 pm

aa kızlar neden öle diyorsunuz..kadın kilolarıyla barışık :laugh: seviyor lop lop eti demekki :laugh:
---
yani zayıflamak okadar kolaysa kendin zayıfla dimi..cildi bencede güzel..
ürünlerini çok pahalı buldum..
doğal maske tariflerini beğeniyorum ama mesela limon katın diyor ve hiç eklemiyor cildiniz hassasiyet gösterebilir,yüzünüzde denemeyin demiyor :nanik: ..
Eğer sizi üzen kişilere hala selam verebiliyorsanız,bu vicdanınızın sadakasıdır.
Kullanıcı avatarı
shayna
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sunbulsad » Çrş May 26, 2010 11:36 pm

sırf eczanelerde satıldığı için herkes o yüzden güveniyor ee bana biraz pahallı geldi ageing var 95 tl ve cilt tipine göre ürün yok o yüzden şikayet çok oluyor kadın reklamını güzel yaptığı için ve ürünleri ya da karışımları anlatırken tek çözüm onlarmış gibi anlattığından kimse cilt tipini vücudun her bölgesinde mi kullanmak gerekli diye kimse sorgulamıyor hemen alıyor ya da kullanırken şu etkiler görülebilir ama geçicidir diye de birşey demiyor
sunbulsad
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen liffe » Cum Eki 07, 2011 12:40 pm

suna dumankaya'ya cılt bakımı yaptırmıştım bı 4 sene önce..çok memnun kaldıgımı söylemelıyım. :) .hem cılt bakımından hem de müşterıye yaklaşımından..yaklaşımı derken sadece güleryüzlü ışte pozıtıf olmasından bahsetmıyorum ..ürünlerını satmak ıçın hıçbır gırışımde bulunmadı..hatta ben ısrarla hangı ürünü almalıyım dedıgımde yanlış anlarım çekıncesıyle olcak ısteksızce karma ürün serısını gösterdı bana..artı bu kadının başarısı sadece reklamını ıyı yapmasından kaynaklanmıyo bence..hem etıler hem de bagdat caddesınde yerı var..burdakı ınsanlar da cahıl cüheyla ınsanlar degıl kı.. ;) bılınçlı tüketıcıler..hatta ben ordayken yüzü amelıyatla mahvolmuş bı kızcagızla randevuleşıyolardı...dermatologların çözemedıgı bazı vakaları ben böyle güvenılır ınsanların çözecegıne ınanıyorum..

cıldı çokkk güzel...ve bakımımı asla aksatmam dıyo..vücudu kılolu evet..ama bu bıraz da ıradeyle ılgılı bışey bence..dedıgımı yap yaptıgımı yapma felsefesını güdüyo demek kı pekçok ünlünün zayıflamasına yardımcı olan taylan kümelı gıbı..şımdıye kadar tvda süreklı reklamını yapan gıttıgım bıkaç cılt uzmanının en kalıtelısı ...buna tanıyınca karar verıyosunuz..artı dumankaya ürünlerı yedıtepe ünıversıtesı eczacılık fakültesınde üretılıyo..
liffe
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen icel » Sal Kas 29, 2011 10:50 pm

Liffe yazdiklarin etkiledi beni.. Bende en azindan denemek istiyorum.. Cildim sorunlu degil ama iki senedir bu gozaltlarim cok morelimi bozuyor..bakima giden baska biri var mi?
icel
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen liffe » Çrş Kas 30, 2011 12:09 am

Icel'cım bıkaçına gıttıgım ıçın kıyaslayabılıyorum..çok tatlı bı kadın..ınsan kalmayı başarabılmış böyle manıpulatıf bı sektörde :love10: böyle bı sorunun varsa telınden alıp neden fıkır almıyosun?ben aramıştım gıtmeden..sana da yardımcı olup olamıyacagını söyler..dene derım canım..
liffe
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen icel » Çrş Kas 30, 2011 2:15 pm

liffe yazdı:Icel'cım bıkaçına gıttıgım ıçın kıyaslayabılıyorum..çok tatlı bı kadın..ınsan kalmayı başarabılmış böyle manıpulatıf bı sektörde :love10: böyle bı sorunun varsa telınden alıp neden fıkır almıyosun?ben aramıştım gıtmeden..sana da yardımcı olup olamıyacagını söyler..dene derım canım..

Aramak aklima gelmemisti acikcasi; bagdat caddesine gidip danismayi dusundum. Kendisi orada mi oluyor onu bile bilmiyorum. Peki daha ayrinti anlatabilir misin bakimi mumkunse? Klasik buhar, maske, bakim.. Seklinde mi yapiyor?
icel
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen liffe » Çrş Kas 30, 2011 10:04 pm

buhar yapmadı hatırladıgım kadarıyla..normal cılt bakımı yaptı kendı yöntemıyle..aradan çok zaman geçtı pek hatırlamıyorum canım..böyle ınce beze bışey sürüp yüzüme koydugunu hatırlıyorum bı tek.. :) alerjı yapıp yapmaması tek odaklandıgım şey oldugu ıçın ...zaten ergenekon da önermıyo buharı..uzun vadede egzamaya sebep olur dıyo..bence telle bılgı al..bellı günler etılerde bellı günler bagdat caddesındedır büyük olasılıkla..
liffe
KoKoŞ
KoKoŞ

Dön Markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir