Estee Lauder Cilt Bakım Ürünleri

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Re: Estee Lauder Cilt Bakım Ürünleri

Mesajgönderen itsbea » Pzr Eyl 26, 2010 8:22 pm

neutrogena göz kremi var arada bi sürüyorum onu o kadar.25 ten sonra ileriye yönelik düzgün ürünler kullanırım diye düşünüyodum göz çevresi için ama bu konuyu tekrar düşünim ben en iisi :) :bye:
Kullanıcı avatarı
itsbea
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen dramaqueenn » Pzr Eyl 26, 2010 10:21 pm

Evet canim benim cildim kuru o yuzden cildim kirismadan onlem almak istiyorum, cilt kiristiktan sonra duzeltilebilecegini dusunmuyorum. Yagli ciltli kisilerin ihtiyaci yoksa cildini bosuna kreme alistirmasina gerek yok bence de ;)
Kullanıcı avatarı
dramaqueenn
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sumuzdas » Pzr Eyl 26, 2010 10:50 pm

cyber white serisini merak ediyorum . kullanan var mı?
.
Kullanıcı avatarı
sumuzdas
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sebnemgonca » Pzr Eki 10, 2010 7:01 pm

estee nin hydrationist ya da time zone nemlendiricilerinden 30 yaş üzeri için uygun olanı hangisidir acaba? karar veremiyorum..time zone mua da düşük puanlı.hydrationist iyi puan almış ama 30 yaş altı için mi uygundur?yardımınıza ihtiyacım var kızlar:)))))))) bu arada cildim karma
Kullanıcı avatarı
sebnemgonca
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ayseayse » Pzr Eki 10, 2010 7:33 pm

hydrationist çok kuru ciltler için sanırım,maksimum nem yazıyor ya üstünde.day wear plus güzel,ben de karma cilde sahibim.resilience serisiydi sanırım yaşlanma karşıtı diye önermişlerdi 30yaş altına.
Kullanıcı avatarı
ayseayse
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sebnemgonca » Pzr Eki 10, 2010 7:37 pm

ayseayse sağol canım cevabın için..daywear plus 30 yaş altı için mi?benim alnımda çizgiler belirmeye başladı bayağı..ve bu duruma çok canım sıkılıyor:(( o nedenle de çizgilere yönelik bir krem istiyorum..time zone da kırışıklıklara karşı yazıyor ama daywear ı kullanmış biri olarak çizgilere etkisi olur mu canım? çok kararsız kaldım..çilekten sipariş vercem ama bir de karar verebilsem:)))))))
Kullanıcı avatarı
sebnemgonca
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ayseayse » Pzr Eki 10, 2010 7:41 pm

yok canım kar etmez,daha çok önlem amaçlı,nemlendirmeye yarıyo sadece :) kırışıklık tedavisi yok biliyosun kremlerle,ancak daha artmasını önleyebilirsin.resillience serisi diye biliyorum.time zone düşük puan aldıysa boşver,vardır bi bildikleri:)

advance night repair tarzı şeyler de deneyebilirsin.
Kullanıcı avatarı
ayseayse
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sumuzdas » Pzr Eki 10, 2010 9:56 pm

ayseayse sen estee kullanıyordun değil mi?
.
Kullanıcı avatarı
sumuzdas
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sebnemgonca » Pzt Eki 11, 2010 8:34 am

karma cilde daywear plus mı uygun olur hydrationist mi? mua da hydrationist kullananların bir kısmı karma cilde sahip ve de memnun? ayyy çok kararsızım yaa
Kullanıcı avatarı
sebnemgonca
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ayseayse » Pzt Eki 11, 2010 9:20 pm

kullanıyordum sumuzdaş.ama hamilelikte cilt temizliğimi gül suyu ile yaptım,hepsini attım.şimdi bi tane temizleyicim var avon o kadar :)
Kullanıcı avatarı
ayseayse
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sumuzdas » Sal Eki 12, 2010 4:20 pm

sormamın nedeni şu: senin cildinin karma olduğunu hatırlıyorum çünkü yanlış hatırlamıyorsam. yaşlarımızda yakın. nelerden memnun kaldın, onu öğrenmek istedim. yeni markalar denek istiyorumçünkü
.
Kullanıcı avatarı
sumuzdas
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ayseayse » Sal Eki 12, 2010 8:48 pm

cildim karma evet,tüm ürünlerinden memnun kaldım kullandığım.day wear çok güzel bi nemlendirici,salatalık kokuyor :) mavi serinin(perfectly clean) toniğini ve temizleyicisini kullandım uzun süre,çok çok memnun kaldım.

ayrıca advance night repair ve idealist pore minimizer'dan hediye vermişlerdi sevil'den,ikisi de harika ürünler.çook pahalı yoksa bu ikisini sürekli kullanırdım:)
Kullanıcı avatarı
ayseayse
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sumuzdas » Sal Eki 12, 2010 10:43 pm

teşekkürler bende gece için night repair mi alsam diyordum. çilekte kutusuz ucuz haberin olsun almak istersen bak
.
Kullanıcı avatarı
sumuzdas
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen espadrilles » Çrş Ara 01, 2010 2:41 am

advanced night repair i çok merak ediyorum, çok iddialılar çünkü.

uzun süre düzenli olarak kullananlar var mı, yorumlarınızı bekliyorum??? teşekkürler şimdiden
En son espadrilles tarafından Sal Eyl 27, 2011 3:06 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
espadrilles
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen sinkes » Çrş Ara 08, 2010 10:24 am

advanced night repair göz kremini kullanıyorum çok yumuşak yapıyor ve uzun süre dayanıyor ama advanced night yüz için bana erken ve çok ağır bir yapısı var dedi...
bu arada 32 yaşındayım ama 30 yaşıma kadar pudra fondoten kullanmadım sanırım 40'a doğru kullanmak daha mantıklı..tabi kişinin cilt yapısına göre değişir.
idealist te kullandım... verdiği yumuşak etkiye herkes bayılsa da siyah noktaları tedavi etmiyor... siyah noktaların tek çözümü temizleme tonik ve nemlendirme ve tabi kil maskesi ve tabi düzenli kullanım...
Kullanıcı avatarı
sinkes
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen parcan » Cmt Ara 11, 2010 1:30 am

35 yaşındayım ve bana time zone önerdiler resilience sıkılaştırma ve toparlama için daha ileri yaşlarda kullanılıyo
estee nin kendi sitesinden de hangi ürünün ne için olduğuna bakabilirsiniz
parcan
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen zencefilkiz » Cum Ara 17, 2010 3:21 am

Advnced Night Repair'ı yaklaşık 2 senedir kullanıyorum ben.Kür olarak diilde hergun sadece akşamları bunu suruyorum nemlendirici yerine ve cok memnunum.Cildime ışıltı kattı diebilirim.Bu kadar uzun suredir kullandıgım tek urun bu oldu. :blushing:
Limonsuz diet cola=)
Kullanıcı avatarı
zencefilkiz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen espadrilles » Cum Ara 17, 2010 9:26 am

zencefilkiz yazdı:Advnced Night Repair'ı yaklaşık 2 senedir kullanıyorum ben.Kür olarak diilde hergun sadece akşamları bunu suruyorum nemlendirici yerine ve cok memnunum.Cildime ışıltı kattı diebilirim.Bu kadar uzun suredir kullandıgım tek urun bu oldu. :blushing:

canım cilt tipin nasıl acaba? bnm cildm yağlı ve çok merak ediyorum birebir kullanandan dinlemek isterim yani. yaşıma uygun mudur karar veremiyorum, satışçıların her biri farklı şeyler söylüyo

ve 1 şişe ne kadar gidiyo kaç ml sini kullanıyosan?
En son espadrilles tarafından Sal Eyl 27, 2011 3:08 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
espadrilles
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen sevdirsene » Prş Şub 10, 2011 9:16 am

Merhabalar,

Ben 22 yaşındayım. Alnımda dudak kenarlarımda ve gözlerimin kenarlarında mimik hareketlerlrinden oluşan kırışıklarım var ve göz altı morluklarım gün geçtikçede bu kırışıklar oturmaya başlıyor. bir önlem almam şart oldu :( estee lauder advanced night repair araştırıyorum. Yorumlar hep olumlu. Ama yaşım için uygunmudur 50 ml. bir şişe ne kadar gider.

zencefilkiz sen kaç yaşından beri kullanıyorsun benim için uygunmudur yada önerebileciğin birşey varmı?
Yardım lütfen :crybaby:
sevdirsene
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen neslihanbykc » Cum Şub 11, 2011 3:51 pm

ben advanced night repair almayı düşündüm baya da bir sample ı vardı onları kullandım güzeldi.özellikle nemlendirme açısından. bir de benim cildim arızalıdır kimi gün kupkuru kimi gün yağlı,karma ve hassas olabiliyor kafasına esince kızarıyor bozarıyor :laugh:
fakat almaya her gidişimde yaşınız kaç diye sordular 20li yaşlara pek önermiyorlar. yine de bir kere alıp kür gibi kllanıp bırakmayı düşünmedim değil. :dontknow:
darkchocolatebrown bir akıllı delinin kozmetik güncesi:)
Kullanıcı avatarı
neslihanbykc
KoKoŞ
KoKoŞ

ÖncekiSonraki

Dön Markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir