Estee Lauder Cilt Bakım Ürünleri

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Re: Estee Lauder Cilt Bakım Ürünleri

Mesajgönderen cecilya » Cum Şub 15, 2008 9:26 am

glshk yazdı:cecilyacım daywear ilk çizgilerin görünümünde kullanılıyormuş şöyle bir ifade var
PROTECTION PLUS: shield skin to help prevent visible signs of aging
future perfect daha ileriki yaşlar için çizgileri ve kırışıklıkları hemen yokeder diyor
ANTI-WRINKLE: reduce the look of lines and wrinkles—fast.

evet canım ben de okudum onları ama kararsız kalmamın nedeni 30lara girince biz ilk cizgileri onemsemeyip daywear ile daha derin cizgilerin oluşmasını mı onlemeliyiz yoksa olan ince cizgileri future perfect ile daha da az gorunur hale sokup cildi korumalı mıyız...yani sevilde yada tekin acarda bu iki urun hangi yaşlarda kullanılsın deniyor onu merak ediyorum...soran bilen varsa yorum bekliyorumm canım...
Kullanıcı avatarı
cecilya
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gulaygulay » Cum Şub 15, 2008 10:08 am

cecilyacığım daywear plus 30'lu yaşlar için öneriliyor. future perfect 40'lar için diye biliyorum. ben future perfect'in karma ciltler için olan küçük bir testerını kullanmıştım. cildimde yağlanma ve sivilcelenme yapmıştı. ileriki yaşlarda ciltteki kuruluk başlayınca etkili olabilir sanırım.

İkisinin de tanıtım bilgisini aşağıda gönderiyorum:

EL FUTURE PERFECT ANTI WRINKLE

CİLT TİPLERİ
Çizgi ve kırışık oluşmuş ciltler için nemlendiricidir.
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Bir anti-aging nemlendirici olup, canlılığını ve nemini yitirmiş cilde bugüne kadar hiç mevcut olmayan şekilde müdahale ederek çizgi ve kırışıklıkların görüntüsünü dramatik olarak azaltır. SPF 15 güneş koruma içerir.
SAĞLADIĞI AVANTAJLAR
Çizgi ve kırışıklıkların görüntüsü görünür oranda azalır. Cildin genç görüntüsünün kalmasını ve gelecek içinde pürüzsüzlüğünü sağlar. Cilt parlaklık ve canlılığına geri kavuşur. Cilt aydınlığını anında yapılandırdığı için cilt daha genç, taze ve parlak görünür. Genel olarak cilt canlılığının kalıcı olmasına yardımcı olarak cildin gelecekte de genç görünmesini sağlar. Kuruluğu gidererek cildi anında nemlendirip mükemmel derecede nemli kalmasını sağlar ve rahatlatır.
ÜRÜN KULLANIMI
Gece ve gündüz temiz cilde uygulayınız.

EL DAYWEAR PLUS A.OX.CR.DRY SPF 15 (bu kuru ciltler için olan tanıtımı ama karma cilt tipleri için olan versiyonu da var)

CİLT TİPLERİ
Kuru ve nemsiz ciltler için uygundur.
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Daywear Plus taze hisler veren bir nemlendirici olup, çevresel etkiler ve yaşlanma etkilerine karşı cildi bir kalkan gibi koruyan bugüne kadar önerilen en gelişmiş koruma ürünüdür.
SAĞLADIĞI AVANTAJLAR
Çevresel hasarlara karşı cildin doğal savunmasını arttırarak cildin daha uzun süre daha genç görünmesini sağlar. Uygulanıldığı dakikadan itibaren anında koruma etkisi başlarSağlıklı görüntü ve rahat cilt için cildin doğal nem seviyesini korur ve destek olur. Çünkü anında tazeleyici nemlendirme sağlar ve zamanla nemin içerde korunmasına yardımcı olur.Gelecekte oluşacak yaşlanma etkilerine ve güneşin zarar verici etkilerine karşı kalkan vazifesi görür. Çünkü güneşin UVA/UVB ışınlarına karşı yüksek oranda etkili SPF 15 koruma sağlar.

biraz uzun oldu kusura bakmayınız artık :)
Kullanıcı avatarı
gulaygulay
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen gizemel » Cum Şub 15, 2008 12:21 pm

ablam 30 yaşında,este lauder deki bayan daywear plusu verdi.akşam da ayrıca advanced night repair serum verdi.özellikle nemlendiricen çok memnun.nemlendirici salatalık gibi kokuyor.gerçekten güzel bir ürün.spf 15i de var.gündüz için idealist vermişti ,güya gözenekleri küçültecekti ben de çok merak ediyordum ama o bir işe yaramadı malesef.ablam bitince de kullanmadı.göz kremi olarak rocun retinoxtu sanırım bir kremini aldı 2 haftadır kullanıyor.göz altlarındaki çizgilerde bir değişiklik olursa yazarım. ;)
yeni blog
sweetpinkbox.blogspot.com
Kullanıcı avatarı
gizemel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cecilya » Cum Şub 15, 2008 6:09 pm

cok tesekkur ederim gulaycım ve elifcim...cok iyi oldu soyledikleriniz.ben de daywear plus nemlendirici ve goz kremi almayı düşünüyorum.her ikisi de spf li ama gece de kullanılıyor galiba cunku esteenin sitesinde oyle yazıyor .yani gece için once advanced repair ardından daywear plus kullanabilirim.....idealist almayayım o zaman zaten cok memnun kalan gormedim bu urunden...bahar aylarına dogru almayı planlıyorum cunku elimde bitmeyen nemlendiriciler var....bunları ömrüm olursa en azından 35 e 37 e kadar kullanabilirim sanırım.sonra belki baska markaya ya da esteenin future perfectine gecebilirim.
Kullanıcı avatarı
cecilya
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gizemel » Cum Şub 15, 2008 7:47 pm

ablama da günde iki kere kullanmasını söylediler daywearplusı.ama o daywear plus üüstüne advanced night repair sürüyor ki birşey farketmez heralde :bye:
yeni blog
Kullanıcı avatarı
gizemel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen carmen290606 » Pzt Şub 18, 2008 11:50 am

zeynep87 yazdı:carmencim 2gündür bu dediğin ürünü idealisti kullanıyorum gözenekleri bilmem ama cildimi bebek cildi gibi yapıor bööle pamuk gibi harika oluyor ve hiç sivilce yapmadı bende harika bişe :yeah:
cnmcm hala kullanıyomusun ve memnumusun
:bye:
Kullanıcı avatarı
carmen290606
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gulos » Pzt Şub 18, 2008 6:03 pm

Ben idealist kremini geçenyıl birsüre kullandım gerçekten sürüldüğü andan itibaren yumuşacık yapıyor bebek gibi ama onun dışında bir faydasını göremediğim için bıraktım oysa o ürünü bana satan bayan herderde devaymış gibi beni umutlandırmıştı :tongue:
Kullanıcı avatarı
gulos
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ANDEHAB » Cum May 09, 2008 12:10 pm

Ben 34 yaşındayım göz altı kırışıklarım var 300 ytl ye yakın para verip RE-NUTRIV aldım hiç bir faydasını göremedim <kırışığa çare yok galiba kızlar>Bir de nemlendirici olarak hydra complete kullandım :dontknow: yağlandırmadan nemlendiriyor ama olsa da olur olmasa da...
Kullanıcı avatarı
ANDEHAB
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Electra78 » Pzt Haz 30, 2008 11:18 pm

merhaba,STRWBERRYNET.COM adlı siteden estee lauder day wear plus aldım,Ürünün şişesi tekin acardaki şişe rengiyle ve görüntüsüyle dikkatli inceleyince farklılıklar gösteryordu.Açıkcası taklit oldugunu düsünmeye başladım,Lütfen bu site hakkında bilgi sahibi olanlar beni aydınlatsınlar:)
Electra78
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen persofone » Sal Tem 01, 2008 5:45 pm

bende este nin ürünlerini istiyorumm :type:
Önce 4.000 kitap okuyup , iki dil öğreneceksin...
Ömrünü ülkene adayacaksın.
Sonra canını cephede ortaya koyup ,dünyaya diz çöktürerek bir vatan kurtaracaksın, yani ATATÜRK'e laf etmek için küçük yobaz, önce sen biraz adam olacaksın!
persofone
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen zarpandit » Sal Tem 01, 2008 11:39 pm

ben estee nin perfectly clean yüz temizleme jelini ve tonigini kullandım harikaaaa temizliyodu kesinlikle. hatta tonigi bitmedi hala fakat dermalogicaya gectim degişiklik olsun diye. kullanmak isteyenlere tavsiye edebilirim.
Kullanıcı avatarı
zarpandit
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen fiorina » Cmt Ağu 23, 2008 11:13 pm

estee lauderın ürünleri güzeldir ya.göz kremi,gündüz nemlendiricisi,makyaj temizleyicisi,toniği ve gece serumunu kullanıyorum.gayet başarılı,hep de bayılmışımdır estee ürünlerine,ama favorim serum,süper bişey.ilk günde farkediyosunuz değişikliği,cildiyle uğraşmayı sevenler mutlaka denemeli bence.az bi ihtimal veriyorum beğenilmeyeceğine. :)
fiorina
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gizemel » Pzr Ağu 24, 2008 7:32 am

marjolainecm bnm de dudak kenarlarımda gülünce oluşan mimik çizgilerim var bizimki de ırsi malesef.bunun nemlendirmeyle geçeceğini söylediler hep bana.daha sonra nette araştırdım ve bu çizgilerin geçmesi için kas gevşetici etkili kremler sürmek gerektiğini okudum.böyle ürünler loreal,ddf,janson beckettda var.özellikle dudak çzgileri diye bir başlıkta bulduklarımı daha ayrıntılı koymuştum.ben de daha yaşım bu ürünlere genç deyip vazgeçmiştim.yani mimik çizgileri nemlenince hafifler belki ama geçmezmiş,işimiz ilerde serumlara fln kalıyor :confused:
yeni blog
Kullanıcı avatarı
gizemel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cns87 » Pzr Ağu 24, 2008 5:04 pm

ben de bi kaç gün önce estee nin renkli nemlendiricisini aldım açıkçası çok memnun kaldım :) rengi ciltle uyumu çok güzel cildi yatıştırıcı özelliği war we oluşabilecek kırışıklıklara karşı koruyucu bide kokusu muhteşem bayıldım :love10: her gün kullanılacak bi ürün olduğu için de biraz kaliteli olması şart sanırım çünkü benim çok ilginç bi cildim war sivilce sorunum olmamasına rağmen genelde çok beğenilen ürünler bana hiç yaramıo :dontknow: örnek olarak i.d mesela hiç yaramamıştı bana we cildimde çok kötü durmuştu :tongue: esteenin renkli nemlendiricisi bide ciltteki renk farklılıklarını çok güzel kapatıyor ve ben aldığımdan beri sadece onu kullanıyorum fondoten kullanmama gerek kalmıo ki süper bi durum :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
cns87
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen citybear » Cmt Ağu 30, 2008 11:14 am

Herkese merhaba,

Ben Estee lauder Adanced night repair serumunu kullanıyorum ve çok memnunum, cildim karma ve çok hassas, ürünü kullanmaya başladıktan sonra cildim çok rahatladı ve gerginlik ve kaşıntıdan eser kalmadı, kesinlikle tavsiye ediyorum.
Kullanıcı avatarı
citybear
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen katmer » Cmt Eki 04, 2008 7:47 pm

bugün estee lauder idealist aldım. gözeneklerim için kullanıcam. umarım işe yarar kızlar.
burnumun üstünde siyah noktalarım var ve beni deli ediyorlar
Kullanıcı avatarı
katmer
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen angelique1 » Cmt Eki 04, 2008 10:25 pm

kızlar advance night repair'i koruma amaçlı kullanmak istiyorum, kırışıklığım yok ama oluşmasını da önlemek gerekiyor, bu ürün dış etkilere karşı cildi koruyormuş.. kullananlar tavsiye eder mi
Kullanıcı avatarı
angelique1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen november07 » Pzt Eki 27, 2008 6:30 pm

Ben Paula Begoun adlı kozmetolog bir bayanın Estee Lauder ürünleri üzerine yazdıklarını burda aktarmayı düşündüm.Kendisi şöyle söylemiş : " Eğer biri bana gelip -en iyi kremi hangi markadan bulabilirim?- diye sorsa,kendisine en yakın parfümeriye gidip,tüm Shiseido,Clarins,La Mer gibi standların önünden oyalanmadan geçip kendini Estee Lauder'ın önüne parketmesini söylerim" demiş..Yani ünlü bir kozmetolog bile hiçbir çıkarı olamadığı halde Estee'nin kremlerini öve öve bitirememiş,buarada Shiseido,clairns ve La Mer Cle DePeau gibi markaları da yerin dibine sokmuş tabi :) Ama Estee'nin Anti Aging serilerini çok başarılı ve etkili bulmuş gerçekten..Fakat temizleme ve tonik ürünlerinde çok fazla tahriş edici alerjan madde kullanıldığının da altını çizmiş..yani temizlikte ilk tercihi Estee değil ama krem ve serum sözkonusu olduğunda tek geçmiş Estee'yi..benden söylemesi,alacaklara bir uzmanın görüşünü burdan iletip bir nevi vatandaşlık görevimi yerine getirmiş olayım böylece ;)
Kullanıcı avatarı
november07
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen babycake » Pzt Eki 27, 2008 10:52 pm

kızlar ben idealisti bitirdim bayaa oldu hatta bi faydasını görmedim deli gibi de para ödemiştim ki şimdi 200 falan heralde ben almayın derim.bunun dışında şu perfectionist mi neonu deneyen var mı die merak ettim sütten ağzım yandı ama yine yanabilirim hahhaha:)
Kullanıcı avatarı
babycake
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen fiorina » Cum Eki 31, 2008 1:05 am

advanced night repair serumu vazgeçmeyeceğim bir şey heralde,süper yaptı cildimi,geçen seneki fotolarıma baktık geçen gün,şok olduk cildim nasıl bu kadar düzelebilir die,estee lauder gerçekten iyi bence bu konuda,tek geçiyorum....
fiorina
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen impulse » Cum Eki 31, 2008 7:10 pm

estee lauder dünyanın en büyük ikinci kozmetik firması ve dağıtıcısı(birincisi loreal),ürünlerinin güzel olcağını düşünüyorum çünki içerik kısmına baktığımda ilk sıralarda faydalı bileşenlere ağırlık vermişler,advanced night repair serum aslında bir kırışıklık açıcı değil,içeriğinde lesitin,anti-oksidanlar,lipozomlar bulunan hücreyi zarar aldığı noktadan onarmaya yardımcı olan bir serum.iddalarına göre günlük serbest radikalleri %90 yok ediyormuş.
Estee lauderin sadece kil maskesini kullanmıştım,güzeldi ama o seri kalktığı için bir daha almadım,bu yaz eğer güneşe çıkmaya cesaret edersem güneş kremi olarak ya estee lauder yada shisedio tercih etmeyi düşünüyorum,akşamlarıda advanced night repair serum ile cildimi yatıştırabilirim,güneşin zararlarını bertaraf edebilirim die düşünüyorum:)
Bu arada estee lauderin yurtdışı kostultanları ile konuşmamda anti oksidanların genç yaşlarda kullanılması gerektiğini,genç yaşta başlanan hafif formülasyondaki anti aging ürünlerin ilerde sağlıklı bi cilde kavuşulmasına imkan tanıdığın belirttiler.bu tarz ürünler 17-18 li yaşlarda başlanması gerektiğinide belirttiler.
Bende katılıyorum erken yaşta anti-aging olayına,çünki cilt güneşten aldığı zararı ergenlik dönemi ve ondan sonraki ilk iki yılda almaya başlar hatta aldığı zarar %80 lik bir payı kapsadığından en büyük zararı güneşten biz erken yaşlarda almış oluruz demek yanlış olmaz.
Kullanıcı avatarı
impulse
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen xgirl » Cum Eki 31, 2008 8:39 pm

ben sevilden bi temizleme jelini almıştım (perfectly clean) ne zaman kullansam kızarıyodu cildim :angryfire oysa cildimin i hassasiyeti de yoktu öyle anem de daywear nemlendiricisini aldı o iiyidi ama kullananmıom temizleyicisini duruo kenarda zaten en gıcık olduğum şey bissürü para verip aldığım bir şeyin kenarda durup bana bakmasıdır :tongue: :tongue:
Kullanıcı avatarı
xgirl
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ayseayse » Cum Ara 12, 2008 12:16 pm

size bişi sorucam arkadaşlar:
nemlendirici olarak estee lauder alıcam. day wear plus spf15 ve future perfect spf15 arasında karasız kaldım. day wear nemlendirici,future'ın farkı kırışıklık karşıtı olması.
kırışıklık karşıtı kremleri sadece gece kullanıyoruz diye biliyorum..ama ben sabah kullanabilecegim bi ürün istiyorum.day wear istegime daha uygun ama kırışıklık karşıtı degil :confused: pfff napıcagımı bilemedim :(
Kullanıcı avatarı
ayseayse
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gizemel » Cum Ara 12, 2008 12:25 pm

aysecm daywear bol antioksidanlı bir nemlendirici bence gündüz kullanmak için çok ideal senin yaşın da o kdr ileri değil ki,illa kırışıklık kremi kullanmak istersen gece için hafif etkili bir krem al derim gündüz de daywear kullan akşam mesela lancome primordiale gibi ilk kırsıklıklıkla için kremler fln var :bye:
yeni blog
Kullanıcı avatarı
gizemel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ayseayse » Cum Ara 12, 2008 12:56 pm

canım öncelikle saol cvbın için :kissmuch:
2 tane krem almak istemiyorum :blushing: o yüzden sadece daywear alayım bari,dediğn lancome kreme de bakıcam.
Kullanıcı avatarı
ayseayse
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gizemel » Cum Ara 12, 2008 1:27 pm

2 krem alayı ben de ssevmyrum :tongue: ama gündüz sürdüğüm spfli oldugundan mecburen alıyorum,çünkü krem üstüne güneş korouyucu süremyrum ben çok yaglı oluor.inş gzl bişi bulursun cnm :kissmuch: :kissmuch:
yeni blog
Kullanıcı avatarı
gizemel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sorry » Cum Ara 19, 2008 3:02 am

Estee Lauder Perfectionist Serum kullanan varmı?yararlı oldumu bide 25 yas icin uygunmudur acaba?
Kullanıcı avatarı
sorry
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen kangana » Cum Ara 19, 2008 5:27 pm

Sanırım 25 için advanced repair öneriliyor,bana o serinin göz çevresini önerdiler ve aldım,fena bir ürün değil.Perfectionist'i denemedim ama genel olarak estee ürünlerini beğeniyorum :bye:
Kullanıcı avatarı
kangana
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sorry » Sal Ara 23, 2008 3:02 am

kangana yazdı:Sanırım 25 için advanced repair öneriliyor,bana o serinin göz çevresini önerdiler ve aldım,fena bir ürün değil.Perfectionist'i denemedim ama genel olarak estee ürünlerini beğeniyorum :bye:

kangana memnunmusun advanced repairden?
Kullanıcı avatarı
sorry
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen kangana » Sal Ara 23, 2008 1:27 pm

Canım hiçbir zararını görmedim ama yararını da,aldığıma pişman oldum açıkçası.Aldıktan sonra bir yerde içindekiler listesini gördüm,vazelin fln vardı,zaten çok yağlı bir yapıda.Hiçbir yağ bezesi falan oluşturmadı ama ufacık,pahalı ve yararsız olduğunu düşünüyorum,tekrar almam heralde.Fakat o serinin yüz için olanı muhteşem tek kelimeyle,herkese şiddetle tavsiye ederim,benim beğenmediğim göz için olan :bye:
Kullanıcı avatarı
kangana
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sorry » Sal Ara 23, 2008 4:32 pm

offff offf.bi anti aigng bulamadım kendime :)
saol cnmcım bilgilendirdigin icn bu arada
Kullanıcı avatarı
sorry
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sharlin » Sal Ara 23, 2008 11:47 pm

estée lauder cilt bakımıma başladığımdan bu yana düzenli olarak kullandığım cilt bakım markamdır. temizleyicilerimden serumlarıma ve nemlendiricilerimden vücut bakım ürünlerime kadar... bu tip profesyonel ürünler profesyonel bilgi birikimi olan uzmanlarca cilt tipiniz özenle , titizlikle tespit edildikten sonra önerildiğinde iyi sonuç vermemesi imkansızdır. cilt bakımınıza sağlam para dökecekseniz gidip bu tip büyük markaları parfümerilerden abuk subuk sitelerden almayın. beymen gibi harvey nicols gibi a+ mağazaların kozmetik departmanlarında çalışan gerçek ve kaliteli uzmanlarından alın. parfümerilerde tek derdi satış olan kızların size kakaladığı gerekli gereksiz 10 tane ürünle eve dönmeyin. kötü sonuçlar yaşayınca da cehaletinize bağlayın. bu markalar uzuuun senelerdir pazarda yer etmiş, ün salmış milyonlarca kadın tarafından kullanılmış ve kullanılmaya devam eden dev markalardır. kozmetik sağlam bilgi gerektirir. özellikle cilt bakımını internetten kulaktan dolma bilgilerle alıp gece gündüz yüzümüze boca ederek hiçbi yere varamayız........
sharlin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sorry » Çrş Ara 24, 2008 7:53 pm

kesinlikle katılıorum haklısın..ama ne yazıkki anadolu yakasında henüz öle bi yere rastlamadım.sevil tekin acar boyner sphora calısanları arastırma yapmadan ürün tavsiye ediolar bunlar uzman olarak gecinenler.ki normal cilt ürünlerimde kanebonun ürünlerini kullanıorum gercekten cokda memnunum.anadolu yakasında suadiye beymende bu tür uzmanlar vardı ve islerinde gercekten cok iidiler ama ben o zmn cocuktum bikac sene önce erenköye tasındı ve kozmetik reyonu kaldırıldı o yüzden ben yetisemedim beymenin o dönemine :) ist anadolu yakasında cokda profosyonel uzmanların isini gercekten düzgün yapan insanlarla karsılastıgımı söleyemem.bikac ürün önerilir elinize tutusturulmaya calısılır ve bende alıp en azından deniyim moduna girerim.o yüsden en azından burada internet sitelerinde insanlar bilgilerini yasadıklarını paylasıolar bizlerde bunlardan fikir edinip sevil de vs de bize önerilen ürünlerin ne tür ürünler oldugu hakkında az veya cok biseler bilerek gidiorus.ben 19 yasındaykeen sevil sisleyin 30+ icin kullanılan bi ürünü önermislerdi :) o yüsden burada bilgi almak inanki ordan almaktan cok daha ii :)

yada bu tür arastırma yapıp gercek ürün satan yerler varsa ben bilmiosam arklar önerirseniz sevinirim anadolu yakasında
harvey e gitmeye cok üseniorum karsı tarafa gectiğim zmnda gec gecmis oldugumuz icin kapanı oralar
Kullanıcı avatarı
sorry
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen yelizyeliz » Cum Oca 02, 2009 10:00 pm

bende 25 yaşındayım bana sevildeki bayan day wear plusı önerdi cildimde kuru acaba yanlış mı oldu bayanlar.....
Kullanıcı avatarı
yelizyeliz
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen selale67 » Çrş Oca 07, 2009 9:53 pm

ben bu ürünün 2.şiseni kullanıyorum şimdi..yani çok memnun kaldım...sabah makyaj altına kullanıyorum.cildim pürüzsüz yumuşacık kadife gibi oluyor..zamanla gözeneklerimde de küçülme oldu sanki...ama bence özellikle gözenekleri küçültmek için başlı başına bir ürün değil..onun için şimdi M.Asam ın porları küçülten bir kremini ve yine aynı markanın kil maskesini sipariş ettim...bu hafta gelir sanırım..inşallah iyidir.. :pray:

mickey5 yazdı:Gecenlerde bi dergide gordum de , denemeyi dusunuyorum. Belki icinizde denemis olan vardır. Bu skin Refinisher denen urun karma, yaglıya donuk ciltlerde bir cesit yenileme vs yapıyormus. Kimyasal peelinge alternatif gunden gune yenileniyormus cilt , hem yuz hem goz cevresi icin kremleri var. Ben esteelauder hic kullanmadım, o nedenle ne derece verdigin parayı hakeder bilemiyorum bu markanın cilt bakım urunleri.
selale67
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen angelique1 » Prş Oca 08, 2009 7:44 pm

advanced night repairi uzun süre boyunca kullanan var mı, koruma amaçlı almak istiyorum
Kullanıcı avatarı
angelique1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen zencefilkiz » Prş Oca 08, 2009 7:55 pm

ben 2 aydır kullanıyorum cnm.Çok da memnunum :)
Limonsuz diet cola=)
Kullanıcı avatarı
zencefilkiz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen fiorina » Cmt Oca 10, 2009 1:47 pm

ben de 5 aydır kullanıyorum canım,aynen benim de hiç sıkıntım olmadı.çok memnunum.
fiorina
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen angelique1 » Çrş Oca 14, 2009 12:40 am

teşekkürler kızlar :kiss: gece serumum bitiyor bu sefer advanced night repair alacağım.. koruma amaçlı kullanmak için.. ne de olsa kırışıklar oluştuktan sonra yok edecek bir ürün yok.. erkenden önlemimi alayım ;)
Kullanıcı avatarı
angelique1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen pisick » Çrş Şub 11, 2009 3:45 am

Cyber White serisini kullanan varmııı???? bu beyaslaştırıcı kremlerin nasıl bi etkisi verio merak ediorum, hani bunun göz kremini alsak, normalden bi iki ton açarmı acabaa, concelar kullanma derdinden kurtulurus belki göz altıına :)
Kullanıcı avatarı
pisick
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen esramng » Çrş Şub 11, 2009 10:28 pm

estee lauder den Hydra Complex Moisturising nemlendirici ve Take It Away yüz temizleme jelini almayı düşünüyorum, yalnız internetten şipariş vererek alacagım için fazla bilgi edinemedim cildim normalden kuruya dönük . bu ürünleri kullananlar varsa yorumlarınızdan sonra sipariş vermeyi düşünüyorum.
---------
ayrıca nemlendiricileri su bazlı mı yaglı olsun istemiyorum :blushing:
En son Pixie79 tarafından Prş Şub 12, 2009 8:14 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Mesajlar birleştirildi.
Kullanıcı avatarı
esramng
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sina80 » Sal Mar 03, 2009 7:23 pm

ben estee nin mavi olan yani karma ciltler için olan serisini kullanıyorum yıllardır.Yüz temizleme jelinin kokusu,dokusu harika yağlıda değil köpüğümsü gibi çok hoş.Toniğide çok hafif ve hoş ferahlatıyor.Nemlendiricisi ciltte yağlı bi his bırakmıyor yumuşacık yapıyor.Tavsiye ederim. :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
sina80
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen esramng » Çrş Mar 04, 2009 3:12 pm

ben soft clean kuru ciltler için temizleyicisini ve hydra nemlendiricisini aldım ve bayıldım resmen, süpermiş. kimseden cevap gelmeyince kafama göre takıldım ama cok memnun kaldım
Kullanıcı avatarı
esramng
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Guerlain » Çrş Mar 04, 2009 3:33 pm

ben esteenin hiç bi cilt ürününü kullanmadım ama gecen gun bana soft clean'in testerlarından verdiler..cok hosuma gitti :) belki alırım simdi var makyaj cıkarıcım ama bitince belki değiştiririm. aslında cilt ürünlerimin hepsinin aynı markanın ürünü olmasını seviyorum.
Kullanıcı avatarı
Guerlain
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ayseayse » Çrş Mar 04, 2009 3:36 pm

ben de estee nin karma ciltler için olan ürünlerini kullanıyorum :yeah: ilk aldıgımda bikaç kişi memnun kalmadıgını söylemişti,tedirgin olmuştum.ama çok memnunum.
Kullanıcı avatarı
ayseayse
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sebnemgonca » Pzt Nis 06, 2009 7:09 pm

kızlar ..estee den yüz temizleme jeli (karma ciltler için olan,mavi renkli bi tüpte,ismini unuttum şimdi)ve bir de kahve renkli şişedede advanced night repair concentre adlı ürününü kullandım..bu bahsettiğim kahve renkli şişedeki ürün sizin bahsettiğiniz mi acaba..üzerinde serum yazmıyo konsantre yazıyo...yılda iki kez 20 gün kullanılıyo..güya cildi yeniliyomuş ve tüm leke vs sorunlarına iyi geliyomuş..ben kullandım ve bitirdim...tabi günlük kullanılmıyo..ama hiç bi etkisi olmadı..ne iyi ne de kötü...bitti ve bir daha da almayı düşünmüyorum...30 yaşındayım gözaltı çizgi ve morluk problemim var...estee nin göz kremlerini önerir misiniz..teşekkürler canlarım
Kullanıcı avatarı
sebnemgonca
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sedk8 » Çrş Nis 08, 2009 1:04 am

idealist pore minimizing skin refinisher'ı kullanan var mı kızlar? işe yarıyor mu? :dontknow:
Kullanıcı avatarı
sedk8
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen deryaks » Cum Nis 10, 2009 7:34 pm

sedk8 yazdı:idealist pore minimizing skin refinisher'ı kullanan var mı kızlar? işe yarıyor mu? :dontknow:

ben bu hafta aldım tatlım kullanmaya başladım ama şimdiden faydasını gördüm gibi geliyor sanırm birkaç haftada iyice belli edecek kendini
Kullanıcı avatarı
deryaks
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sedk8 » Cum Nis 10, 2009 10:55 pm

aa çok sevindim cnm..birkaç hafta daha kullanıp tekrar yorum yazar msn? bir de üzerine nemlendirici sürüyor muyuz onun?
Kullanıcı avatarı
sedk8
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen deryaks » Çrş Nis 15, 2009 10:20 pm

sedk8 yazdı:aa çok sevindim cnm..birkaç hafta daha kullanıp tekrar yorum yazar msn? bir de üzerine nemlendirici sürüyor muyuz onun?

sürüyorsun canım temzileme tonik üzerine idalist üzerine nemlendirici
Kullanıcı avatarı
deryaks
BaKımLı
BaKımLı

Sonraki

Dön Markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir