Almayı Düşündüğünüz Parfümler

Parfüm önerileriniz, yorumlarınız

Moderatörler: zoix, Pixie79, ChunLi

Re: Almayı Düşündüğünüz Parfümler

Mesajgönderen CHACE » Çrş Eki 24, 2012 10:36 pm

Domino inan bende mantık yürütemedim ama bizzat kendi ağzından yapılan röpörtajda okumuştum :yeah:

Bu arada çok hoşsun :laugh:
29.03.2011 de başlayan bu serüvenden 29.03.2013 tarihinde ayrılıyorum...Her başlayışın bir bitişi vardır,ne zaman dönerim bilinmez o zamana kadar hoşçakal itsbeauty,dolu dolu geçirilen 2 yıl da herşey için teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
CHACE
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen RubikKup » Prş Eki 25, 2012 5:35 pm

3 parfüm arasında ciddi şekilde kaldım! bu gidişle 3ünü de toplayacağım!
1. Cacharel - scarlett (üstüne değil burnuna sık bunu, kokla dur :love10: )
2. Victoria's secret - bombshell (Bayılıyorumm bayılıyorumm! ama :/ Biraz yaz kokusu gibi belki bunun alımını erteleyebilirim)
3. Versace- versense (öylesine rahatlatıyo öylesine huzur veriyor ki bana.. ama bitmeye yakın da olsa bi şişem var evde)

Sanırım şu an için kışa da uygun olması bakımından cacharel'i alıyorum. size sormak için yazıyordum ama sanırım yazarken kararımı verdim. Sağolun kızlarr :banana:
RubikKup
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ALLAK » Prş Eki 25, 2012 6:15 pm

chace çok haklısın,ben gaga yı sevmem ama alıen gibi iddialı yoğun bişi bekliodum,tırt çıktı :tongue:
domino harbiden çok hoşsun yaaa koptum burda :toofunny: :toofunny:
Kullanıcı avatarı
ALLAK
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ALLAK » Prş Eki 25, 2012 8:11 pm

kenzo leopar indigoyu aldım kızlar böle ruj makyaj malzemesi kokusunun biraz vanilyalısımı desem,bu koku tanıdık gelebilir ama,bence beğeniceksiniz,banada bi erkek arkadaş önermişti,koklar koklamaz beğendim :love10: ,aklınızda bulunsun bence :yeah: :huggs:
Kullanıcı avatarı
ALLAK
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ASKIMEMNU » Cum Eki 26, 2012 1:29 am

allak cim ben de bugun kenzo standina gittim ama dedigin parfum yoktu butun çesitleri koymamislardi ama çogu kokusu etkileyici bana gore kesinlikle bakacagim canim :bye:
<3<3<3 jAmEs DeAn <3<3<3
Kullanıcı avatarı
ASKIMEMNU
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen deepp » Cum Eki 26, 2012 8:04 am

svly25 yazdı:
deepp yazdı:Kızlar organza ve ange ou demon nasıl kokular ben çok çiçeksi sevmiyorum da ağır mı bunlar? yaşım 20 denesem mi? :dontknow:

tatlım organza sanırım biraz daha sonra kullanabilirisin yani bir 5 yıl sonra mesela ama organza benim hayatımın parfümlerinden biridir çok mükemel bir kokudur. :blushing:

Teşekkür ederim canım canım biraz daha ilerde deneyim onu zaten şişesinden belliydi biraz olgun bi koku olduğu:) :kissmuch:
Mermaid21 yazdı:bencede organza daha bı orta yas parfumu ama ange ou demon guzel sana uyabılecek kıslık bı parfum bence

Mermaidcim teşekkür ederim tatlım ortak kanı ağır olduğu yönündeymiş zaten :) ange ou demona bakıyım ben bi o zaman :kissmuch:
melonmelon yazdı:
deepp yazdı:Kızlar organza ve ange ou demon nasıl kokular ben çok çiçeksi sevmiyorum da ağır mı bunlar? yaşım 20 denesem mi? :dontknow:

organzayı benim 50 yaşındaki şefim kullanıyor :)) güzel koku aslında ama çok olgun bayan kokusu bence... ange ou demon biraz daha modern bi koku, yaşına daha uygun :shh:

50 yaş mı :blushing: evet ben en iyisi büyüyümde geliyim :laugh: ange ou demona bakıcam Teşekkürler ilginiz için öptüm hepinizi :kissmuch: :huggs:
Kullanıcı avatarı
deepp
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen deepp » Cum Eki 26, 2012 8:06 am

Bayramınız kutlu olsun buarada güzeller :huggs:
Kullanıcı avatarı
deepp
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kokos1234 » Cum Eki 26, 2012 12:26 pm

Selam:) arkadaşlar britney spears'ın fantasy parfümünü almayı düşünüyorum da kullananlarınız var mı? Gerçeğini alıcam aslında midnight fantasy'i almak istiyorum ama arkadaşlarım çakmasını kullanıyor ve hani 5kişi felan kullanıyor az değil. Sizin önerebileceğiniz başka parfümler var mı acaba şekerli? Aslında evde burberry the beat ve calvin klein beauty duruyor hala uzun zamandır kullanmama rağmen çok az azaldılar. Tam bir parfüm tutkunu olduğum için gözüm hep başka parfümlere kayıyor.Böyle parfümeriye gittim mi hepsini teker teker koklayasım var ama hepsini alamamakta çok zor :( Yaşım 17 :) ve bütçem var almak için. Hepinize iyi bayramlar bu arada. :bye:
kokos1234
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mltm1903 » Cum Eki 26, 2012 6:42 pm

uzun zamandır koklanacaklar listemdeki parfümleri koklayamamıştm bu gün 2 tanesini kokladım :) shiseido zen ve vie est belle :) shiseido zen ilk başta bana ağır geldi ama şuan uçtu ve mükemmel oldu :love10: vie est belle de tuhaf bi zariflik var ama tam tarzım değil sanki ve uçtu :( david walker da denemiştim ama orjinalleri değil yani.
Adalet gelince...Dünya o zaman yaşanılacak bir yer olacak!
Kullanıcı avatarı
mltm1903
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen libra » Cum Eki 26, 2012 10:41 pm

geçenlerde parfümeride beğeneni çok diye öylesine hermes elixir des merveilles i sıktım.bana oldukça erkeksi geldi ama eşim çok beğendi kokusunu.ilk fırsatta hem elixiri hemde eau de merveilles i tekrar deneyeceğim ;)
Kullanıcı avatarı
libra
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen AdeLinA » Cmt Eki 27, 2012 11:17 pm

internette gezinirken şu parfümleri gördüm çok güzeller her koku var keşke buralarda satılsaa

http://andruszparfum.hu/kep/star-nature-parfumok-2.jpg

http://parfüm-rendelés.hu/upload/s_1062_vattacukor_parfum.jpg

http://parfüm-rendelés.hu/doc/2906_uj_star_nature_kicsi.jpg
http://www.adelinasstyle.blogspot.com/
Kullanıcı avatarı
AdeLinA
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen libra » Pzr Eki 28, 2012 12:22 pm

parfümeriye gittim.eau de merveilles i,elixir olanını ve yeni çıkan amberlisini denedim.amberlisini ilk başta sevmedim.garip geldi kokusu.ama saatler sonra tatlı,çekici bir kokuya dönüştü.elixir olanı durdukça portakallı-şekerli bir kokuya dönüştü.oldukçada yoğundu.beğendim ama portakal kokusu biraz fazla geldi.eau de merveilles ise geçmiş seneler içinde bir kaç kez denediğim ama çok beğenmediğim bir parfümdü.bu defa bayıldım desem :love10: :love10: :love10: birçok yerde bahsedildiği gibi gerçektende bir süre sonra deniz kokusu almaya başladım parfümden.tercihim eau des merveilles den yana oldu.insana huzur ve mutluluk veren harika bir koku :love10: :bye: .
Kullanıcı avatarı
libra
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen domino1 » Pzr Eki 28, 2012 3:00 pm

Ben de 3 gun once diane, vip ve marc jacobs dots ı denedim sephorada. 3 gun sonunda diane ın kokusu tamamen gitmiş durumda marc cok hafif kokuyor gibi vip ise baya yogun kokmaya devam ediyor inanılmaz kalıcı bir koku ama bana cok agır geldi kızlar bilmiyorum siz ne dusunuyosunuz? Marc ı begendim ama şişesi cok kotu onu nasıl cantamda taşıycam yani :tongue: diane de koku olarak cok hosuma gitti amam kalıcılıkta sınıfta kaldı :pisik:
Kullanıcı avatarı
domino1
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen libra » Pzr Eki 28, 2012 11:37 pm

bugün yine gittim ve l'ambre des merveilles e tekrar baktım.tene oturduktan sonra gerçekten çok hoş kokuyor.çok çekici bir koku :love10: .bir dahaki hedefimde budur :love10: :bye:
Kullanıcı avatarı
libra
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ALLAK » Pzt Eki 29, 2012 6:38 pm

aşkımemnucum bugün cevap yazabiliyorum tatlım,kenzo leo indigoyu çok beğenerek almıştım,ama şimdi kokusunu alamıyorum ilk denediğimdeki kadar çok g,genede seviyorum,bazen evde çok parfüm sıkanbiliyorum,ondanda kaynaklanıo olabilir tabi:)
Kullanıcı avatarı
ALLAK
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tunasina » Prş Kas 01, 2012 8:18 pm

Kizlar chloe Classic le love arasında kaldım bide womanity düşünüyorum therry muglarin.fikir verirmisiniz?
Facebook Twentyseven yazarak sayfama üye olabilir ve beğenebilirsiniz.Logonun aynı olmasına dikkat edin Lütfen ;)
http://www.facebook.com/pages/Twentyseven/184999721641601
Kullanıcı avatarı
tunasina
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen parcan » Cmt Kas 03, 2012 11:12 pm

kokusunu hiç bilmiyorum hiç denemedim ama jimmy choo
parcan
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen ASKIMEMNU » Cum Kas 23, 2012 4:49 pm

bana belli olmaz ama su anki tercihlerim ;dior addict eau sensuelle :love10: gucci guilty edp,chanel coco mademoiselle,chanel coco,guerlain petit robe noire,dior pure poison vs ...
<3<3<3 jAmEs DeAn <3<3<3
Kullanıcı avatarı
ASKIMEMNU
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen libra » Cum Kas 23, 2012 9:37 pm

tunasina yazdı:Kizlar chloe Classic le love arasında kaldım bide womanity düşünüyorum therry muglarin.fikir verirmisiniz?

Bence chloe love :love10: klasikte güzel ama love biraz daha ağır basıyor bende.womanity ise gerçekten çok kalıcı ama ben pek sevemedim :dontknow: :bye:
Kullanıcı avatarı
libra
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ASKIMEMNU » Cmt Kas 24, 2012 4:27 pm

tunasina ben chloé signature aldim çok guzel ve kalici bir koku bana gore ama love da almayi dusunuyorum hos ve zarif bence chloé kokulari çok hos ama womanity de harika bir parfum ama love a gore agir tercih senin ben olsam hepsini alirdim :toofunny:
<3<3<3 jAmEs DeAn <3<3<3
Kullanıcı avatarı
ASKIMEMNU
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen photographer » Cmt Kas 24, 2012 5:13 pm

c.d addict bir gün benim olacak :) :)
‎"Sen bilmezsin.. O bilmez.. Hiç kimse bilmez, bilemez.. Hatta Ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir".
Kullanıcı avatarı
photographer
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Mermaid21 » Cmt Kas 24, 2012 6:35 pm

chanel coco mademoiselle :love10:
guerlian shlimar initial :love10:
jimmy choo :love10:
alien :love10:
Kullanıcı avatarı
Mermaid21
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen deepp » Cmt Kas 24, 2012 9:47 pm

guerlain la petite robe noir
givenchy ange ou demon
guerlain insolence
Kullanıcı avatarı
deepp
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen svly25 » Cmt Kas 24, 2012 10:27 pm

deepp yazdı:
svly25 yazdı:

tatlım organza sanırım biraz daha sonra kullanabilirisin yani bir 5 yıl sonra mesela ama organza benim hayatımın parfümlerinden biridir çok mükemel bir kokudur. :blushing:

Teşekkür ederim canım canım biraz daha ilerde deneyim onu zaten şişesinden belliydi biraz olgun bi koku olduğu:) :kissmuch:
Mermaid21 yazdı:bencede organza daha bı orta yas parfumu ama ange ou demon guzel sana uyabılecek kıslık bı parfum bence

Mermaidcim teşekkür ederim tatlım ortak kanı ağır olduğu yönündeymiş zaten :) ange ou demona bakıyım ben bi o zaman :kissmuch:
melonmelon yazdı:

organzayı benim 50 yaşındaki şefim kullanıyor :)) güzel koku aslında ama çok olgun bayan kokusu bence... ange ou demon biraz daha modern bi koku, yaşına daha uygun :shh:

50 yaş mı :blushing: evet ben en iyisi büyüyümde geliyim :laugh: ange ou demona bakıcam Teşekkürler ilginiz için öptüm hepinizi :kissmuch: :huggs:

tamam canım sen biraz daha büyünce kullan organzayı ama 50 yaşında da değil yani daha neler o diyen arkadaş biraz daha abarsaydı bari :laugh: ....ben parfümleri bu kadar da yaşla özleştiren biri değilim. :blushing:
Kullanıcı avatarı
svly25
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen deepp » Pzt Kas 26, 2012 9:24 pm

svly25 canım saol :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
deepp
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen selinimu » Sal Kas 27, 2012 1:48 pm

Alacağım 2 parfüm var coco mademoiselle ve chloe love. Yılbaşı indirimlerini bekliyorum. :banana:
twitter.com/zslnk
Kullanıcı avatarı
selinimu
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen itsbea » Sal Kas 27, 2012 2:21 pm

sizce hangisini almalıyım?

thierry mugler angel
dior addict
chanel coco mademoiselle
marc jacobs oh lola
Kullanıcı avatarı
itsbea
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sumuzdas » Sal Kas 27, 2012 5:32 pm

addict :drink:
.
Kullanıcı avatarı
sumuzdas
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen selinimu » Sal Kas 27, 2012 5:39 pm

itsbea yazdı:sizce hangisini almalıyım?

thierry mugler angel
dior addict
chanel coco mademoiselle
marc jacobs oh lola

Hepsi çok farklı kokular itsbea :) hepsini teninde dene en çok hangisi içine siniyorsa onu al.
twitter.com/zslnk
Kullanıcı avatarı
selinimu
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ElaSel » Sal Kas 27, 2012 5:40 pm

Mademoiselle çok beğenilen bir parfüm ama ben beğenmiyorum, çiğ ve keskin geliyor kokusu.

Addict doğru tende şahane bir parfüm ki ben yıllarca karabiber kokusu diye önyargıyla yaklaşmıştım, şimdiyse bayılıyorum ve ikinci şişemdeyim.

Angel..o kadar çok kullanan vardı ki özelliğini kaybetti bence ama geçenlerde diğer versiyonunu denedim daha bi hoşuma gitti, belki alırım ben de..

Oh lola..kuzenim kullanıyordu buğday tenli siyah saçlıdır ona çok yakışırdı ama ben kendimde aynı notayı yakalayamadım..yorumsuzum :)
Kullanıcı avatarı
ElaSel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ElaSel » Sal Kas 27, 2012 6:01 pm

tunasina yazdı:Kizlar chloe Classic le love arasında kaldım bide womanity düşünüyorum therry muglarin.fikir verirmisiniz?

Üçü de bende var ve üçü de birbirinden farklı cnm..

Womanity kışa pek gitmez baharlık yazlık bir koku, tuz ve incir notası var, çoğu kişi beğenmiyor ama forumda daha önce de yazmıştım ben çok severek kullanıyorum hani denize girip çıkarsın da bir doğal freshlik olur ya öyle bir havası var..tenden ziyade zaman ve yer kokusu gibi.

Chloe klasik pudramsı ama gül notaları olan çok temiz bir koku :yeah:

Love ise daha pudralı ama vintage bir koku..

Üçü de çok güzel aslında severek kullanıyorum :love10: :love10:
Kullanıcı avatarı
ElaSel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen itsbea » Sal Kas 27, 2012 7:02 pm

selinimu,elasel :kissmuch:

hepsi farklı kokular evet :laugh:

dior addict, çok yaygın gibi geliyor bana.kokuyu beğeniyorum bazen, bazende mide bulandırıcı buluyorum :)
chanel mademoiselle, bugün denedim güzel ama kokuyu az sıktım sanırım pek alamıyorum su an :dontknow:
angel, sekerli oldukça.parti kokusu filan dedi douglastakiler bunun için :) chaneli bana daha uygun buldular, durusuma karakterime filan daha uygunmus :) pek anlamadıgım için :laugh: :dontknow:
oh lolayı deneyemedim sildim zaten listeden.

elasel, estee lauder sensous denedim birde, koku basta sabun gibi kokuyor ama sonra oturuyor güzellesiyor.

sonuç olarak, chanel mademoisellede karar kıldım :) hem kokudan hemde douglastakilerden etkilendim :laugh: ağır baslı, yumusak bi koku istiyorum.bu tanıma girer mi matmazel bilmiyorum ama :)

bir diğer seçimimse guerlain ıddyle :love10: uzun zamndır aklımdaydı ama yakın zamanda denemedim :)

son olarak hugo boss femme nasıl sizce?kalıcılıgı özellikle?
Kullanıcı avatarı
itsbea
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen hotcouture » Çrş Kas 28, 2012 9:27 am

Elaselcim Mademoislelle bana da çok çiğ geliyor :pisik: Bi de çok ekşi kokuyor bana beğenmedim malesef...

Ben de en yakın zamanda Lancome Magnifique alacağım çokkkk güzelll :love10: :love10:

Ekstradan alırsam Diorissimo ya da Guerlain Idylle alabilirim...
Kullanıcı avatarı
hotcouture
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ASKIMEMNU » Çrş Kas 28, 2012 10:27 am

hotcouture ben de lancome magnifique almak istiyordum ama magazalarda artik goremiyorum galiba kaldirildi oyle tahmin ediyorum bence çok guzel bir koku sen insallah bulursun
<3<3<3 jAmEs DeAn <3<3<3
Kullanıcı avatarı
ASKIMEMNU
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ElaSel » Çrş Kas 28, 2012 10:34 am

İtsbeacım alırsan şimdiden güle güle kullan mademoiselle dediğim gibi bana uymadı ama yakışana yakışır :) estee sensous nude muydu denediğin bilmiyorum ama nude çok hoş bir koku geçenlerde aldım ben de tam kışlık buram buram pudra kokuyor :love10:

Hotcouture..sanırım chanel'den sadece Allure ve Allure Sensuelle ile yıldızım barışıyor :) özellikle Allure mükemmel :love10: hiç no 5 denedin mi?
Kullanıcı avatarı
ElaSel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Mermaid21 » Çrş Kas 28, 2012 10:38 am

itsbea güle güle kullan bence cok dogru bır tercıh yapmıssın mademoiselle alarak benım bayıldıgım ama bır turlu alamadıgım parfumdur bence ıstedıgın parfum tanımına cok uyuyor bu parfüm.darısı başıma diyorum :laugh:
Kullanıcı avatarı
Mermaid21
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen cevizlikek2 » Prş Kas 29, 2012 10:24 am

dolce gabbana the one almayı düşünüyorum
Kullanıcı avatarı
cevizlikek2
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen kimzo » Prş Kas 29, 2012 11:41 am

ASKIMEMNU yazdı:hotcouture ben de lancome magnifique almak istiyordum ama magazalarda artik goremiyorum galiba kaldirildi oyle tahmin ediyorum bence çok guzel bir koku sen insallah bulursun

CANIM BEN TEKİN ACARDA YAKIN ZAMANDA GÖRDÜM MAGNİFİGUE HATTA ÇODA SEVERİM KENDİSİNİ BİR FIS SIKTIM
Kullanıcı avatarı
kimzo
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ASKIMEMNU » Prş Kas 29, 2012 11:26 pm

kimzo bilmiyorum ama ben yurt disindayim burda ne sitede gordum ne de magazada neyse belki benim gozume çarpmamistir bulursam benden kaçamaz degisik bir parfum bence siradan degil
<3<3<3 jAmEs DeAn <3<3<3
Kullanıcı avatarı
ASKIMEMNU
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen hotcouture » Cum Kas 30, 2012 8:50 am

Elaselcim ben de Allure'ü bir ara denemiş ve beğenmiştim..
No 5'i de denedim; hatta buradaki yorumlara bakarak hacı yağı gibi bişey bekliyordum fakat o da nesi??? Hiç de rahatsız etmedi beni, hatta gözümün önüne bakımlı sofistike bir kadın geldi ;) ... Hiç fena değildi bence; fakat sadece bir kez denedim, bikaç kere daha denemem lazım..

AşkıMemnu; canım dediğim gibiyse eyvahhh :crybaby: Şu an kendimle en özdeşleştirdiğim koku bu çünkü :love10: :love10: :love10: ... Benim makus talihim hiç değişmeyecek mi ya neyi beğensem ya notasını değiştiriyorlar ya piyasadan kalkıyorrr :crybaby:
Kullanıcı avatarı
hotcouture
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen masumkiz » Cum Kas 30, 2012 10:47 am

NO 5 i çok merak ediyorum ilk fırsatta testerını alıcamm :blushing:
Kullanıcı avatarı
masumkiz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ASKIMEMNU » Cum Kas 30, 2012 9:18 pm

masumkiz bir kere degil fazla dene olur mu çunku her zaman algilar iyi olmayabiliyor Ben bugune kadar acayip onyargiliydim no 5 e( diger bazi parfumlere de ayniyim ya neyse)Ama ara ara denedim ve simdi asik oldum desem yeridir

Ben dun parfum alirken denedigim parfumlerin hepsinde aklim kaldi ozellikle insolence un kokusu mantomun altindaki giysime bile geçmis bugun koklayip durdum Gucci guilty i de istiyorum edt edp farketmez çunku edt si bile hala kokuyor Guerlain l instant da guzel kokuyor Ama sunu anladim ki çogu kiside duyuyormusum bu kokuyu ama ismini bilmiyordum :laugh:Tekrar liste yapiyorum bastan;
gucci guilty
guerlain insolence
guerlain l instain
kenzo amour
chanel mademoiselle
chloé love
dior addict eau sensuelle
dior pure poison
thierry mugler angel innocent
givenchy amarige

simdilik bunlar :kissmuch:
<3<3<3 jAmEs DeAn <3<3<3
Kullanıcı avatarı
ASKIMEMNU
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen selinimu » Pzr Ara 02, 2012 6:59 pm

Yılbaşında almayı düşündüğüm bir diğer koku da black orchid. Bu koku öyle bir koku ki ne kadar bakımsız bir gününüzde olursanız olun teninizde yükseldiğinde insanı kendini çok iyi hissettiriyor. Kalite bir koku olsa bu olurdu. Çok gizemli, asil, feminen bir koku. Şişesi, adı herşeyiyle kusursuz buluyorum.
twitter.com/zslnk
Kullanıcı avatarı
selinimu
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ElaSel » Pzt Ara 03, 2012 5:55 pm

hotcouture yazdı:Elaselcim ben de Allure'ü bir ara denemiş ve beğenmiştim..
No 5'i de denedim; hatta buradaki yorumlara bakarak hacı yağı gibi bişey bekliyordum fakat o da nesi??? Hiç de rahatsız etmedi beni, hatta gözümün önüne bakımlı sofistike bir kadın geldi ;) ... Hiç fena değildi bence; fakat sadece bir kez denedim, bikaç kere daha denemem lazım..

Evet No 5 bana da hiç ağır gelmedi, çok hoş sabunsu bir koku.. :yeah:

Aşkımemnu guerlain l'instant çok güzel tavsiye ederim :love10: :love10: :love10:
Kullanıcı avatarı
ElaSel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen joyoouss » Pzt Ara 03, 2012 6:23 pm

kış da geldi. kalıcı bi kış parfümü almak lazım :) bu aralar merakım jimmy choo. :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
joyoouss
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ASKIMEMNU » Pzt Ara 03, 2012 10:30 pm

Elasel tesekkurler evet bence de guzel :love10:
<3<3<3 jAmEs DeAn <3<3<3
Kullanıcı avatarı
ASKIMEMNU
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen huysuzkedi » Sal Ara 04, 2012 12:19 am

bense şu sıralar daha çok oryantal kokuları beğenir oldum benim kafamdaki liste ise şu
dior poison (ilk versiyon)
shalimar
givenchy pi
estee lauder alliage
listem hakkında herkesin yorumlarına açığım :type:
huysuzkedi
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen deepp » Sal Ara 04, 2012 1:18 pm

givenchy ange ou demon estee lauder sens.nude guerlain lınstant ama özellikle ılk ikisine bittim acilen almak istiyorum :love10:
Kullanıcı avatarı
deepp
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ASKIMEMNU » Sal Ara 04, 2012 7:19 pm

deepp sen de l instaint almayi dusunuyorsun demek Ben su an almak için çildiriyorum Nerdeyse mantoma sureli bir hafta oldu bugun bile ustumu giyip disari çiktim inan disardan iç buluzuma geçmis kokusu boyle kalicilik olamaz bir de durdukça muhtesem bir sey oluyor Insolence un onune geçti benim için su an Kalite koku :love10:
<3<3<3 jAmEs DeAn <3<3<3
Kullanıcı avatarı
ASKIMEMNU
BaKımLı
BaKımLı

DRe: Almayı Düşündüğünüz Parfümler

Mesajgönderen deepp » Çrş Ara 05, 2012 10:15 am

ASKIMEMNU yazdı:deepp sen de lınstant almayi dusunuyorsun demek Ben su an almak için çildiriyorum Nerdeyse mantoma sureli bir hafta oldu bugun bile ustumu giyip disari çiktim inan disardan iç buluzuma geçmis kokusu boyle kalicilik olamaz bir de durdukça muhtesem bir sey oluyor Insolence un onune geçti benim için su an Kalite koku :love10:

Güzelim gercekten harıka bi koku odamdaki linstant sıkılmıs kagıt hala tüm odamın kokmasını saglıyor saydıgım parfumlerin hepsini ıstıyorum hepsini alalım bi an önce :love10:
Kullanıcı avatarı
deepp
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Parfümler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Majestic-12 [Bot] ve 1 misafir