Afrodizyak İçeren Parfümler

Parfüm önerileriniz, yorumlarınız

Moderatörler: zoix, Pixie79, ChunLi

Re: Afrodizyak İçeren Parfümler

Mesajgönderen EuphoRiA » Sal Eyl 16, 2008 11:19 pm

üniversitedeyken erkek arkadaşım bana organza hediye etmişti ben de bitene kadar kullanmıştım ama çok garip bir koku ilk sıkışta resmen hacı yağı gibi ama rdından şööle yarım saat geçince yada bir saat artık ne kadar sıktığına bağlı parfüm resmen mutasyona uğruyor ve çok hoş oluyordu.
ve bu başlığa yazmamın nedeni kullandığım dönem tüm kız arkadaşlarım aslı ne kokuyosun erkek arkadaşım ondan almamı söyledi diyordu bana haset haset:) ama ilk sıkışt kesin olarak yarım saat evde oturun :)
Sophie: Büyüyünce ne olacaksın?
Julien: Ben diktatör olacağım, ya sen?
Sophie: Ben turta olacağım. Bir pastanenin vitrininde, kayısılı.

http://guzellikneferi.blogspot.com/
Kullanıcı avatarı
EuphoRiA
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen hesna » Pzr Eki 26, 2008 6:13 pm

bnde geldim aranıza :drink:

"guerlain" i beğenmeyen biriyle karşılaşmadım henüz.senelerdir onu kullanırım ve erkek arkadaşlarımın hpsi kokusuna bayılmıştır=)şiddetle tavsiye ederim :love10:
Kullanıcı avatarı
hesna
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen impulse » Pzr Eki 26, 2008 6:35 pm

melinya yazdı:feromonun kokusu yok doğal bir hormon bu. biyolog olduğum içinde iyi biliyorum insanın bilinçaltını etkileyen cinsel çekim yaratan birşey. koku duyumuzla algılayamıyoruz. hayvanların çiftleşme içgüdüsündeki eş bulma duyguları varya işte onuda bu feromon sağlıyor. ben 2 tane küçük deneme şişeleri olurya numune şişeler ondan aldım 2 sine 20 milyon verdim. kokusu çok çok hafif zaten kokmuyor parfümle karıştırılıyor yada boyuna sürülüyor birazcık. en başta ümitsizdim ama baktım sözlüm gerçekten daha bir garip davranıyor 2 defa denedim 2 sindede aynı şekilde davrandı ve ben işe yaradığını anladım. yalnız çok pahalılar ama denemenizi tavsiye ederim.

doğal feromonlar aşırı pahallıdır yani nerden baksan 2 ml mi 2 milyardan başlar,senin aldığın sahte olabilir aynı şekilde sende placebo etkisi yaratmış olabilir,piyasada içeriğinde gerçek feromon olduğunu idda eden bir çok firma var ama ya bunlar sentetik türevdir ve yetersiz dozajdadır yada içinde gerçek anlamda feromon yoktur.dediğim gibi elde edilmesi ve stabil halde etkisini devam etirebilmesi zor maliyeti pahallı.20 ytlye feromon almak imkansız. :dontknow:
Kullanıcı avatarı
impulse
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen karmenas » Pzr Kas 02, 2008 5:39 pm

dramaqueenn yazdı:
gul8585 yazdı:kesinlikle chanel chance bayılıyorum bu kokuyu sıktığımda mutlaka ismi sorulur ve geçtiğim yerde kokusu kalır asla vazgeçemem :)

Haklısın canım Chanel Chance gibisi yok:) Özellikle beyaz tenlilere çok yakışıyo, ve sürekli iltifat alıyorum. Chanel Coco Mademoiselle'i de deneyebilirsin Chance'ı seviyosan baya benziyo.

Chanel Chance kullanıyorm ama mademoilselle'yı de merak ediyorum çok.Beğenirmiyim acaba asil bir koku oldugunu düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
karmenas
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen irma84 » Pzr Kas 02, 2008 7:50 pm

Benim önerim "dior hypnotic poison" olur kesinlikle

bunun dısında baharatli kokularda bu özellik daha yogundur,
kenzo jungle serisi buna örnek, cok begenen erkek vardır..yalniz benim fikrim biraz agır oldugu, ve daha cok olgun hanımlara hitap ettigi :huggs:
Kullanıcı avatarı
irma84
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kurbaga35 » Sal Kas 04, 2008 8:48 am

slm hanımlar, yazmısoldugunuz mesajların coğunu okudum, ve sanırım benım berakımda bu, bır erkek olarak bu gune kadar herkesın arastırdıgı konuyu burada sanırım sızlerle konusmak en dogrusu, yaptıgım arastırmada "pheromone" iceren parfumler bayanlar uzerınde afrodizyak etkısı yaratmaktadır sonucuna vardım. peki sızlerın ılk duyar duymaz etkılendıgınız koku nedir? ki ayrıca sunuda dusunuyorum, koku tamamen kısıye ozeldır, mesela ben lise yıllarında sevdiğim kızın kullandıgı parfumu ( dolce vita) aradan 15 yıl gecmıs olmasına ragmen nerede kokuyu alsam ıcım bır garıp olur.
konumuzun özüne donucek olursak, mesela ben " joop, joun poul, pi" en cok kullandıgım parfümler ve hala her parfum almaya gıdısımde ne alsam dıye dusunuyorum, bu konuda fıkrınızı benmımle paylasırsanız sevınırım...
Kullanıcı avatarı
kurbaga35
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Niennabebek » Sal Kas 04, 2008 4:06 pm

agent provecateur - Maitress aşırı merak ediyorum onuda alıcam bide chanel chance var merak ettiqim ayyy hepsini almak istiorm :D
Kullanıcı avatarı
Niennabebek
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kurbaga35 » Cum Kas 07, 2008 2:11 pm

kurbaga35 yazdı:slm hanımlar, yazmısoldugunuz mesajların coğunu okudum, ve sanırım benım berakımda bu, bır erkek olarak bu gune kadar herkesın arastırdıgı konuyu burada sanırım sızlerle konusmak en dogrusu, yaptıgım arastırmada "pheromone" iceren parfumler bayanlar uzerınde afrodizyak etkısı yaratmaktadır sonucuna vardım. peki sızlerın ılk duyar duymaz etkılendıgınız koku nedir? ki ayrıca sunuda dusunuyorum, koku tamamen kısıye ozeldır, mesela ben lise yıllarında sevdiğim kızın kullandıgı parfumu ( dolce vita) aradan 15 yıl gecmıs olmasına ragmen nerede kokuyu alsam ıcım bır garıp olur.
konumuzun özüne donucek olursak, mesela ben " joop, joun poul, pi" en cok kullandıgım parfümler ve hala her parfum almaya gıdısımde ne alsam dıye dusunuyorum, bu konuda fıkrınızı benmımle paylasırsanız sevınırım...

neden kimse yardım etmiyor? cok seymi istedim?
Kullanıcı avatarı
kurbaga35
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen newra » Pzt Kas 10, 2008 11:25 pm

bence de lolita lempicka ve hypnotic poison.Neden tabii ki erkekler üzerinde vanilya ve şekerli kokuların etkisi tartışılmaz.bilinçaltı durumları.chanel chance i merak ettim.tam olarak nasıl bir koku??
Kullanıcı avatarı
newra
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen zumrutt » Pzr Kas 16, 2008 1:40 am

sevmem ama.Cacharel amor amor
Kullanıcı avatarı
zumrutt
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Takhisis » Pzr Kas 16, 2008 9:44 am

kurbaga35 yazdı:slm hanımlar, yazmısoldugunuz mesajların coğunu okudum, ve sanırım benım berakımda bu, bır erkek olarak bu gune kadar herkesın arastırdıgı konuyu burada sanırım sızlerle konusmak en dogrusu, yaptıgım arastırmada "pheromone" iceren parfumler bayanlar uzerınde afrodizyak etkısı yaratmaktadır sonucuna vardım. peki sızlerın ılk duyar duymaz etkılendıgınız koku nedir? ki ayrıca sunuda dusunuyorum, koku tamamen kısıye ozeldır, mesela ben lise yıllarında sevdiğim kızın kullandıgı parfumu ( dolce vita) aradan 15 yıl gecmıs olmasına ragmen nerede kokuyu alsam ıcım bır garıp olur.

kurbağa, jean paul gaultier 2 ise kullandığın hiç bozma derim. muhteşem bir koku. kardeşime almıştım ben ve sıktığında tüm gün onu koklayasım geliyordu. bir de erkek parfümü diyince aklıma ilk givenchy pi geliyor. biliyorum klasik oldu herkes kullanıyor ama sürüldükten bir kaç saat sonraki pi kokusu kadar etkileyici başka erkek kokusu da bilmiyorum ben.
Makyaj ve kozmetik üzerine videolarım için;
http://www.youtube.com/user/bilgentolis
Kullanıcı avatarı
Takhisis
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen dadlu » Pzr Kas 16, 2008 11:14 am

gucci rush - 2 * suana kadr kmsenın begenmedgını gormedmm
Kullanıcı avatarı
dadlu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen zumrutt » Pzr Kas 16, 2008 4:18 pm

kurbaga35 yazdı:

neden kimse yardım etmiyor? cok seymi istedim?

Aramis life deneyebilirsin
Kullanıcı avatarı
zumrutt
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen miarosa » Pzr Kas 16, 2008 9:43 pm

Kışın dior homme, yazın da 212 man hoşuma gider , ayrıca çok klasik ama fahrenheit da çok hoş bir erkek kokusu bence :)
Kullanıcı avatarı
miarosa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kurbaga35 » Çrş Kas 19, 2008 9:31 am

hanimlar yardımınız için cok tesekkur ederim...
jean paul gaultier, aramis life, dior home şu an sizlerden aldıgım öneriler, sanırım şu kesinki her bayanın farklı beğenileri var. Ve her bayanın kokuyu duyunca dönüp bakacağı ortak bi parfüm bulmak zor. ben yinede önerilerinizin devamını diliyorum... şimdiden teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
kurbaga35
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen peony » Çrş Kas 19, 2008 10:17 am

Önceki sayfalarda bahsedilmiş Jo Malone Pomegranate gerçekten harika ve bence afrodizyak etkisi kesin :love10:
Bu arada ben daha Chanel Chance'ı beğenen erkek veya kız kimseyi duymadım görmedim çevremde, bir zamanlar bende vardı ama en sonunda ben bile aldığıma pişman olmuştum, daha yarısına gelemediğğim parfüm doğruca çöpü boyladı
ecemevleniyor.blogspot
Kullanıcı avatarı
peony
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen kurbaga35 » Çrş Kas 19, 2008 3:12 pm

bahsettiğin parfüm benim için mi?
Kullanıcı avatarı
kurbaga35
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen casina » Cmt Ara 06, 2008 11:41 am

kızlar hıc excıun dıe bı parfum duydunuzmu gecenlerde alısverıs merkezınde standını kurmuslardı bı kokladım erkek arkadasımda yanımdaydı oda begendı nıyeyse afrodızyak etkılı bı parfum kokusuda hos aldım bende :love10: :) :blushing:
Kullanıcı avatarı
casina
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen shopaholic » Cmt Ara 06, 2008 3:54 pm

peony yazdı:Önceki sayfalarda bahsedilmiş Jo Malone Pomegranate gerçekten harika ve bence afrodizyak etkisi kesin :love10:

Cnm bu dediğin parfüm şu meşhur narlı olan di mi? Ya ben onu ilk kokladm kötü geldi. Deneme kağıtlarına sıktım biraz bekleyince güzel gelmeye başladı aa dedim güzelmiş. Sonra bi de koluma sıktım ki offf berbat bi kokuya dönüştü tenimde resmen hiç bana gitmedi :tongue:
Sen kullanıyor musun cnm??
Kullanıcı avatarı
shopaholic
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen angelique1 » Pzr Ara 07, 2008 4:59 pm

ben de narlı jo malone'u beğenmedim, unisex bir parfüm... bana pek çekici geldiği söylenemez
Kullanıcı avatarı
angelique1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen marmara2000 » Prş Ara 11, 2008 9:35 pm

Ben agent provocateur maitresse kullanmaya başladım. Henüz seksiliği üzerine bi iltifat almadım ama! :tongue:
Ama şişesi çok seksi!!
Kalıcılığı konusunda da şüphelerim var!! Hemencecik ucuyo sanki.. :dontknow:
Kullanıcı avatarı
marmara2000
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen missceren » Pzt Ara 15, 2008 7:28 pm

agent provocateur parfümlerine bir türlü alışamadım ama kadınsı oldukları kesin şişeleri de çok hoş :love10:
Kullanıcı avatarı
missceren
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen bittersweett » Prş Ara 18, 2008 1:44 am

kızlar jesus del pozo in black kullandım geçen kış. alırken satıcı içinde afrodizyak olduğunu ve yunanistan da yasaklandıgını söylemişti. satıcı ne kadar dogru söyledi bilemiorum ama erkek arkadaşım çok beğenmişti . :) zaten iddialı bir koku esmer tende çok ii duruyorr..
Kullanıcı avatarı
bittersweett
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen franchez » Cum Oca 09, 2009 9:35 pm

ya birileri oralarda biyerlerde lolita lempickadan bahsetmis ben kendimi bildim bileli fresh olanini kullaniyorum banada cok yakistigini syluyorlar nerde lolita lafi acilsa beni soylerler senle butunlesiyo parfum diye xD ilk defa bitince gidip baska almak yerine tekrar aldigim parfumdur bence cok guzel denemenizi tavsiye ederim ama freshini ;)
franchez
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen alize01 » Cum Oca 09, 2009 10:28 pm

Jo Malone'un yeni parfümü Tuberose, afrodizyak etkisine sahip. Ürün portakal, yasemin, sandal ağacı ve ağaç yosunu kokularından oluşuyor.
kızlar bunu bi yerde okudum :) bi fikriniz war mı?
Kullanıcı avatarı
alize01
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Candy1 » Cum Oca 09, 2009 10:35 pm

franchez yazdı:ya birileri oralarda biyerlerde lolita lempickadan bahsetmis ben kendimi bildim bileli fresh olanini kullaniyorum banada cok yakistigini syluyorlar nerde lolita lafi acilsa beni soylerler senle butunlesiyo parfum diye xD ilk defa bitince gidip baska almak yerine tekrar aldigim parfumdur bence cok guzel denemenizi tavsiye ederim ama freshini ;)

Lolita tatlı bi kokudur fresh olanını merak ettim açıkcası :) ne renk kutusu.
Kullanıcı avatarı
Candy1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen esteliaaa » Cmt Oca 10, 2009 9:21 am

karmenas yazdı:
dramaqueenn yazdı:
gul8585 yazdı:kesinlikle chanel chance bayılıyorum bu kokuyu sıktığımda mutlaka ismi sorulur ve geçtiğim yerde kokusu kalır asla vazgeçemem :)

Haklısın canım Chanel Chance gibisi yok:) Özellikle beyaz tenlilere çok yakışıyo, ve sürekli iltifat alıyorum. Chanel Coco Mademoiselle'i de deneyebilirsin Chance'ı seviyosan baya benziyo.

Chanel Chance kullanıyorm ama mademoilselle'yı de merak ediyorum çok.Beğenirmiyim acaba asil bir koku oldugunu düşünüyorum.

Çilekte güzel indirimler var 15 Ocak'a kadar. Ben de Mademoilselle'yi merak ediyorum. Açık tenliyim, Chance bana yakışan bir parfüm. Chance mı stoklasam yoksa Mademoiselle mi denesem?
Kullanıcı avatarı
esteliaaa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen photographer » Çrş Oca 14, 2009 2:11 am

googlede araştırdım bi bakın
* Çiçek kokuları, gösterişsiz olmalarına rağmen, hafif iç gıdıklayıcı, zarif, tatlı, kadınsı duyguları açığa çıkarırlar. Örneğin; papatya rahatlatıcıdır, gül sevecenliği ve iletişimi destekler, sardunya kokusu ise endişeleri dağıtır. Yasemin ise daha farklıdır. Duyarlığımızı arttırır, derin düşünmemizi ve başkalarıyla sıcak bir iletişim kurmamızı sağlar. Aynı zamanda afrodizyak etkisi vardır. Manolya, size çarpıcı bir izlenim verir. Amber, insanları derinden kavrar. Misk, güçlü kadınları simgeleyen bir kokudur.

Lavanta: Erkekler üzerinde cinsel gücü uyaran bir etkisi vardır. Hem de ferahlık ve temizlik duygusunu destekler.
içinde lavanta,yasemin,amber ve hatta vanilya içeren parfümler çok etkileyiciymiş :bye:
‎"Sen bilmezsin.. O bilmez.. Hiç kimse bilmez, bilemez.. Hatta Ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir".
Kullanıcı avatarı
photographer
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen whisper25 » Çrş Oca 14, 2009 4:34 am

esteliaaa canım bende hem coco madmoiselle hemde chance var ama chance çok daha hafif coco nun yanında beyaz tenliysen eer sende sölemişsin chnce çok yakışıo die bi bakmalısın coco ya ilk başta çok ağır gelicek ama biraz bekle denedikten sora eminimki çok beğeniceksin. bide armani sensi yi denemelisin şiddetle tavsiye ediorum erkekler üstündeki etkisi tarafımdan kanıtlandı bu kokuyu unutmuolar chance gibi yani ve kesinlikle baharatlı deil. kolllarına sıktır gez sora git al derim ben hangisi seni daha çok çekicek yorumlarını bekliorum :)
Kullanıcı avatarı
whisper25
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen photographer » Çrş Oca 14, 2009 3:41 pm

zaten dediğiniz Coco Mademoiselle parfümü içinde feromon varmış ;)
‎"Sen bilmezsin.. O bilmez.. Hiç kimse bilmez, bilemez.. Hatta Ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir".
Kullanıcı avatarı
photographer
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen esteliaaa » Cum Oca 16, 2009 5:54 pm

whisper25 yazdı:esteliaaa canım bende hem coco madmoiselle hemde chance var ama chance çok daha hafif coco nun yanında beyaz tenliysen eer sende sölemişsin chnce çok yakışıo die bi bakmalısın coco ya ilk başta çok ağır gelicek ama biraz bekle denedikten sora eminimki çok beğeniceksin. bide armani sensi yi denemelisin şiddetle tavsiye ediorum erkekler üstündeki etkisi tarafımdan kanıtlandı bu kokuyu unutmuolar chance gibi yani ve kesinlikle baharatlı deil. kolllarına sıktır gez sora git al derim ben hangisi seni daha çok çekicek yorumlarını bekliorum :)

Teşekkür ederim tavsiyelerin için :)

Chance kullandığımve beğendiğim parfümlerden biri. Yaşadığım ilde chanel ve armaninin parfümleri yok ne yazıkki.Bulgari , kenzo gibi parfümler var. Aslında bu benim işime geliyor. Çevremdeki herkes kullandığım parfümleri çok beğeniyor. ;)
Kullanıcı avatarı
esteliaaa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dramaqueenn » Cum Oca 16, 2009 7:29 pm

esteliacım bende de hem Chanel Chance hem de Coco Mademoiselle var bence Coco Mademoiselle al Chance'ın varsa. Zaten Coco Mademoiselle kış için daha uygun, ama ben şahsen Chance'tan da vazgeçemem o ayrı, ikisi de Chanel ürettiği sürece alıcağım parfümler :love10: :love10:
Coco Mademoiselle daha ağır ve iddialı ama Chance da daha kalıcı benim tenimde, ikisini de EDP kullanıyorum bu arada :bye:
Kullanıcı avatarı
dramaqueenn
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen esteliaaa » Cmt Oca 17, 2009 5:39 pm

dramaqueenn yazdı:esteliacım bende de hem Chanel Chance hem de Coco Mademoiselle var bence Coco Mademoiselle al Chance'ın varsa. Zaten Coco Mademoiselle kış için daha uygun, ama ben şahsen Chance'tan da vazgeçemem o ayrı, ikisi de Chanel ürettiği sürece alıcağım parfümler :love10: :love10:
Coco Mademoiselle daha ağır ve iddialı ama Chance da daha kalıcı benim tenimde, ikisini de EDP kullanıyorum bu arada :bye:

Teşekkür ederim canım verdiğin bilgiler için. Yarıyıl tatilini bekleyeceğim artık. Allure de sayen de merak ettiğim kokular arasına girdi :) Chanel'in Chance dışında hiçbir parfümünü kullanmadım.
Kullanıcı avatarı
esteliaaa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dramaqueenn » Cmt Oca 17, 2009 9:43 pm

rica ederim canım, umarım beğenirsin sen de :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
dramaqueenn
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen whisper25 » Pzt Oca 19, 2009 2:46 am

rica ederim esteliacım :)) kesinlikle dramaqueenn e katılıorum edp almasın gerçi chanelin bütün koluları kalıcı ama edp ler çok daha kalıcı. yarıyıla bişe kalmadı 1 haftacık sabret :)
Kullanıcı avatarı
whisper25
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen pinkcat » Pzr Şub 01, 2009 11:54 pm

kızlar merhaba, ben forumlarda yeniyim :)
size kesinlikle afrodizyak etkisi olduğunu düşündüğüm bir parfüm önermek istiyorum ama ne yazık ki Türkiye de yok!! :( Tom Ford un private blend koleksiyonunda ki AMBER ABSOLUTE. sıcacık ve derin bir amber kokusu :love10: :love10: kendisini Paris de la fayette lerde Tom Ford standında gördüm ama onu görmeden önce parfümlerimi aldığım için alamadım. Türkiye ye dönünce almadığım için çok pişman oldum çünkü ne strawberry de ne de başka bi yerde bulamadım
:( :(
Kullanıcı avatarı
pinkcat
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen franchez » Çrş Şub 04, 2009 7:31 pm

Candy1 yazdı:
franchez yazdı:ya birileri oralarda biyerlerde lolita lempickadan bahsetmis ben kendimi bildim bileli fresh olanini kullaniyorum banada cok yakistigini syluyorlar nerde lolita lafi acilsa beni soylerler senle butunlesiyo parfum diye xD ilk defa bitince gidip baska almak yerine tekrar aldigim parfumdur bence cok guzel denemenizi tavsiye ederim ama freshini ;)

Lolita tatlı bi kokudur fresh olanını merak ettim açıkcası :) ne renk kutusu.

kutusu acik yesl sisesindede digeri gibi yaldizlar yok sadece tas war we sade :)
franchez
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen PainGiver » Cmt Şub 07, 2009 4:05 am

hypnotic poison...
egzotik kokular, baharat kokuları afrodizyak etkili diye biliyorum..
Kullanıcı avatarı
PainGiver
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ssalome » Çrş Nis 22, 2009 6:50 pm

Kızlaarr... yardımınıza ihtiyacım var kararsız kaldım:confused:
Armani she ya da cahnel chance alacağım hangisi daha çekici ? Ne dersiniz :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
ssalome
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen imosem1903 » Çrş Nis 22, 2009 7:01 pm

armani she benim fikrim...:D hatta armani code diyorum:D yeni favori listemde;)
Kullanıcı avatarı
imosem1903
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ssalome » Çrş Nis 22, 2009 7:10 pm

Canım ben armani code u geçen parfümeride denedim bileğimde bana ağır geldi çok paharatlı sanki yanılıyor muyum armani she de benzer bir kokuysa bana pek gitmiyor o kokular :confused:
Kullanıcı avatarı
ssalome
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen prettyiklim » Çrş Nis 22, 2009 10:16 pm

Armani code vücutta durdukça güzelleşiyor ama bazıları ağır buluyor gerçekten.Armani she daha hafif bir koku, mutlaka denemelisin.
Kullanıcı avatarı
prettyiklim
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen imosem1903 » Prş Nis 23, 2009 6:46 pm

she de cok karakteristiktir canım... ben parfümlerin agırlığıını pek secemiyorum aslen... cunku tenim esmer ve bi cok kisinin agır bulduğu koku bende hos duruyor.. She yi de denemeden alma derim ben... D&p den almıstım ben gercekten asırı kalıcı dp de ;) oneriyorum . eger orjinal almak istiyorsanda once acık parfümden al bi ufak sise kullan ona gore al istersen ? :bye:
Kullanıcı avatarı
imosem1903
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ssalome » Cum Nis 24, 2009 12:27 pm

Önerileriniz için teşekkürler kızlar sanırım hem armani she yi hem de chanel chance i alıp deneyeceğim çünkü forumda da baktım hem yaz için uygun hem de çok beğenilen kokular :bye:
Kullanıcı avatarı
ssalome
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen elifdnz » Cum May 22, 2009 11:19 am

Arkadaşlar ilk önce merhaba sizlere şöyle bir liste yazabilirim,

Afrodizyak içeren parfümler

michael kors
givency ange ou demen
chanel no 5
dior hypnotic poison
sisley eau du soir
thierry mugler angel
guerlain insolance
bvlgari jasmin noir
delices de cartier
chanel allure
la prairie silver rain
Kullanıcı avatarı
elifdnz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen AyLeen17 » Cum May 22, 2009 4:27 pm

KızLar d&r da açıkları varmıdır bunLarın..
Varsa aynı etkiyi gösteriyomudur.. :blushing:
AyLeen17
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ramora » Cum May 22, 2009 4:30 pm

dp.de çoğunun açıkları var aytencim
ama bazı parfümleri, özellikle notaları belirgin parfümleri taklit edemiyorlar
orjinalini deneyip, sonra dp.de karşılaştırman gerekir canım ;)
Kullanıcı avatarı
ramora
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen blacksea » Cmt Haz 13, 2009 3:04 pm

tom ford black orchid ve hermes 24 faubourg afrodizyak varmı bilmiyorum ama çok çekiciler
blacksea
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bibosh » Prş Haz 18, 2009 1:11 am

calvin klein euphoria
clinique aromatic elixir
Kullanıcı avatarı
bibosh
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen seymaaa » Sal Ağu 04, 2009 8:43 am

ayy ben euphoria ve hypnotic poisonu daha önce duymuştum 2sini de denedim ama neden hoşuma gitmedi anlamadım :dontknow: etkili olduğu kesin ama ne konuda ? hatta bi yerde görevli bileğime sıkmıştı izi kaldı böyle sarı sarı orda damarlarım ortaya çıktı falan bi değişiklik olduğu kesin ama afrodizyak etkisi var mı onu bilemiicem ama ben bu 2 kokuyu da sevmedim nedense :dontknow:
Kullanıcı avatarı
seymaaa
BaKımLı
BaKımLı

ÖncekiSonraki

Dön Parfümler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir