Parfüm önerileriniz, yorumlarınız
Kullanıcı avatarı
Gönderen: burcu8 - SüsLü
kokoshbarbie yazdı:almanya'da nerde satılıyo?

çoğu markette satılıyor.. dm adlı bir kozmetik-markette gördüğümü hatırlıyorum.. 500 ml i 7 ytl civarı idi üstelik !
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Pixie79 - Moderatör
quasimodo78 yazdı:
hilary yazdı:yeni keşfim dolce gabbana the one,vanilya kokulu hem ağırda diil okadar

ben de beğendim bu kokuyu

+1 :beer:
kadınsı ve şık bi koku...
Kullanıcı avatarı
Pixie79 yazdı:
quasimodo78 yazdı:
hilary yazdı:yeni keşfim dolce gabbana the one,vanilya kokulu hem ağırda diil okadar

ben de beğendim bu kokuyu

+1 :beer:
kadınsı ve şık bi koku...

bende vücut losyonu var harika bir koku, fakat bana vanilya gibi gelmedi.. Parfümünü koklamadım, losyon olduğu için mi farklı geldi acaba.. tamamen fresh bir koku
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cimcime84 - Güzelliğine Düşkün
#227112 parfümünü kullanmadım ama vanilyalı ve ballı duş jel kullanıyorum banyo kapısını açınca bütün ev kokuyor nefis bir koku sanırım parfümde çok etkileyicidir hiç aklımama gelmemişti öyle bi parfüm
Kullanıcı avatarı
Gönderen: muhendis - Moderatör
#227166 vanilyalı parfüm olarak birebir şekerli vanilya kokan bir deodorant vardı hatırlayanınız varmı eskiden impulse diye bir markaydı onun beyaz olanı çok acayip güzel vanilya kokardı bulsam kesin alırım ama kaldırıldı galiba :roll: gören bulan duyan varmı
Kullanıcı avatarı
muhendis yazdı:vanilyalı parfüm olarak birebir şekerli vanilya kokan bir deodorant vardı hatırlayanınız varmı eskiden impulse diye bir markaydı onun beyaz olanı çok acayip güzel vanilya kokardı bulsam kesin alırım ama kaldırıldı galiba :roll: gören bulan duyan varmı

inanmıyorum bunu yazmak ıcın girdim bu foruma ve senin msjın görünce şok oldum :o

yıllardır arayıp bulamadığım koku.. hatta impulse a mail bile atmıştım zamanında. geçen hafta almanya dan bulunca 3 tane deodorantından aldım :oops: parfümünü bulamadım ne yazık ki.. bu bnm ilk deodorantımdı impulse vanilla kisses.. hayatımda kokladığım en güzel vanilya kokusu :innocent:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: muhendis - Moderatör
burcu8 yazdı:
muhendis yazdı:vanilyalı parfüm olarak birebir şekerli vanilya kokan bir deodorant vardı hatırlayanınız varmı eskiden impulse diye bir markaydı onun beyaz olanı çok acayip güzel vanilya kokardı bulsam kesin alırım ama kaldırıldı galiba :roll: gören bulan duyan varmı

inanmıyorum bunu yazmak ıcın girdim bu foruma ve senin msjın görünce şok oldum :o

yıllardır arayıp bulamadığım koku.. hatta impulse a mail bile atmıştım zamanında. geçen hafta almanya dan bulunca 3 tane deodorantından aldım :oops: parfümünü bulamadım ne yazık ki.. bu bnm ilk deodorantımdı impulse vanilla kisses.. hayatımda kokladığım en güzel vanilya kokusu :innocent:

kesinlikle :yeah: her parfümeriye girişte etrafı kolaçan ederim ama mallesef kaldırıldı galiba :roll: küçük parfümerilere flnda bakıyorum ama yok yok birde spice girls için çıkarılan kokusu vardı onuda alırdım baharat kokusuydu ama favorim vanilla kisses :cry:
Kullanıcı avatarı
muhendis yazdı:
burcu8 yazdı:

kesinlikle :yeah: her parfümeriye girişte etrafı kolaçan ederim ama mallesef kaldırıldı galiba :roll: küçük parfümerilere flnda bakıyorum ama yok yok birde spice girls için çıkarılan kokusu vardı onuda alırdım baharat kokusuydu ama favorim vanilla kisses :cry:

evet cnm ne yazık ki :( kaldırılalı 8 yıl filan oluyor.. niye kaldırılıyo anlamıyorum, sevilen bi kokuydu az satıldıgını sanmıyorum.. :confused:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: allure - Moderatör
#227228 Vanilyalısını bilmiyorum ama ben de en çok yeşil olan İmpulse'ı severdim. Hatta baze kokusunu duyar gibi oluyorum ve direk 12 yaşıma ışınlanıyorum!

Spice Girls'ü de almıştım, o da güzeldi.. Hey bee neler hatırlattınız kızlar.. Ayrıca, hala Almanya'da satılıp da Türkiye'de olmaması ne saçma :|
Kullanıcı avatarı
allure yazdı:Vanilyalısını bilmiyorum ama ben de en çok yeşil olan İmpulse'ı severdim. Hatta baze kokusunu duyar gibi oluyorum ve direk 12 yaşıma ışınlanıyorum!

Spice Girls'ü de almıştım, o da güzeldi.. Hey bee neler hatırlattınız kızlar.. Ayrıca, hala Almanya'da satılıp da Türkiye'de olmaması ne saçma :|

evet :tongue:
impulse O2 cnm çok güzel fresh bir koku o da.. bende de vardı, hatta inanmıcaksın sımdı baktım hala duruyor içinde hala biraz var elime sıktım :blushing: allahım ben ne kirli çıkıyım nasıl saklıyorum hala..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Takhisis - BaKımLı
#227361 ben bu impulse vanilyaya bayılırdım, geçenlerde kemeraltında eski bi parfümeri gibi bi yerde impulse spice gördüm ne yazık ki yoktu vanilyalı olanı.lise hazırlıkta kullanırdım ben ve muhteşem kokardı. kesinlikle hayatımda kokladığım en güzel vanilya kokusuydu arkadaşlarım bayılırdı. ah ya onu tekrar almanın bi yolu olmalı :(
Kullanıcı avatarı
Gönderen: partlycloudy - SüsLü
#227481 impulse :yeah: benimde ilk deodorantım :blushing: bende neredeyse her rengini almıştım keşke yine üretseler.. bende gecenlerde kadıköyde bir parfümcüde görmüştüm ama çok eski olduğu belliydi ambalajı falan solmuştu, hala saklıyormuş adam her gören soruyormuş çünkü satılıyormu diye :nanik:
Kullanıcı avatarı
#227548 ne çok seveni var! biri keşfedip getirse ya :(
3 tane deosundan aldım gelirken.. bunlar bitince napıcam sımdıden onun derdine düştüm :)
bir de bettina barty nin vanillasını gördükçe sizi andım durdum. ama 500 ml çok büyük yüktü bnm için.. küçük boyunu görsem 1 kendime 1 de en azından duyguya alacaktım..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dory - SüsLü
#227721 Ahh Impulse'ları hatırlayanlar varmış benim gibi.. Efsaneydi onlar yaa.. Ben en çok kahverengisiyle vanilyalısını severdim.. Kahverengisinin adını hatırlayamadım.. Sonradan hatta Impulse bu deodorantları ''Pump it'' denen püskürtmeli formda da üretti ama piyasadan da kalktı :cry: Keşke yine üretilse yaa..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ChunLi - Moderatör
#227723 aaaa bende kullanıyordum bu impulselerii cok güzel kokuları vardı hey gidi günLer :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dory - SüsLü
#231964 Kızlar cuma günü markette taa orta okuldayken kullandığım Promess adlı deodorantı gördüm ve aldım, tam bi vanilya çok güzel, anılarım depreşti yaa :crybaby: Ambalajı değişmiş ve farklı versiyonları da çıkmış, benim kullandığımın kokusunu Happy'de buldum ve hemen aldım tabii.. Ama hiç kalıcı değil yaa, 15 dakikada uçup gidiyo.. Eskiden çok daha iyiydi kalıcılığı.. :roll: Bu arada Promess Aromel'in yani Türk malı..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: kokoshbarbie - BaKımLı
burcu8 yazdı:

çoğu markette satılıyor.. dm adlı bir kozmetik-markette gördüğümü hatırlıyorum.. 500 ml i 7 ytl civarı idi üstelik !

saol cnm
Kullanıcı avatarı
kokoshbarbie yazdı:
burcu8 yazdı:

saol cnm

rica ederim cnm ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: nazozen - Güzelliğine Düşkün

yaaaa impulse..... unutmuşum okuyunca bi an aklıma küçüklüğüm geldi...nasıl güzeldi dimi yaaa :crybaby:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Afaq - BaKımLı
#244303 Yves Rocher NİN ve Body Shop un Vanilla parfümleri vardır.Eğer vanilya kokulu parfüm istersinse ozaman HYPNOTİC POİSON u dene.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: silent - SüsLü
#245813 forumu okuyunca bende o günleri hatırladım impulse vanilla yı ne zaman sıksam arkadaşlar 'burası pasta kokuyor' derlerdi,tam bir vanilya kokusuydu,keşke şimdi de bulabilsem :cry:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: arundati - BaKımLı
#246039 impulse in pek çok kokusunu kullanmıştım keşke tekrar türkiyede satışa sunulsa şu an piyasada satılan bir çok parfümden daha kalıcı ve güzeldi... :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: hilary - Güzelliğine Düşkün
#250009 bende geçen gün rebulun amber&vanilya parfüm setini aldım(migroslarda fln satılıo şık bir kutu içinde)
bu normal rebul colors serisindeki değil ve çokk güsel kokuo tavsiye ederim vanilya seven arkadaşlara..
Gönderen: ladia - KoKoŞ
#256567 yves rocheri ben de hafif buluyorum, daha şekerli bi koku olabilirdi, body shopun h. cevizi kokusunaysa bayılıyorum, ama butterındaki gibi kokan bi parfüm ya da sprey yapabilirlerdi, duş jeli, peeling ve butterın kokusu birbirinden farklı geliyor bana, bir de kızlar bi ara body misti vardı h. cevizi serisinin, son gidişimde göremedim, üretimden mi kalktı acaba?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: twity - Güzelliğine Düşkün
ladia yazdı:benim bi erkek arkadaşım da karpuz kokusunu çok beğendiğini söyledi, ilginç :guitar:

:mosthappy :wav: :laugh: :guitar: erkekler garip
Kullanıcı avatarı
Gönderen: silent - SüsLü
#256736 N.Campbell,Hypnose gibi severek kullandığım vanilyalı parfümleri erkek kardeşim oto parfümü gibi buluyor,moralim bozuldu :crybaby: bu erkekler hakikaten garipler.
Kullanıcı avatarı
#257026 erkeklerin beğenilerine göre yaşayacak olursak işimiz zor :nanik: kendi sevdigimiz kokuları sürelim kızlar boşcerin :tongue:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: alina86 - Güzelliğine Düşkün
#257477 ya kızlar açıkçası vanilyalı parfümlerin çoğunu bende oto kokusu gibi buluorum :tongue: hele body shop ın vanilla sı bide angie mıydı öle bi parfüm markası çıkarmışlar vanilyalı olanını parfümleride bi sıkiim dedm koluma montumdan bi ay çıkmadı o iğrenç koku yani böle şeker şeker vanilya deil berbat bi kokuydu çok ağır.yves rocherı denemedim bilemiorum.ama içinde vanilya esansı olan parfümlere lafım yok hypnose naomi campbell avonun far away aklıma gelenler bunlar bunları sewiorum çünkü üst notalrı alt notaları farklı ama her marka saf we güsel vanilya kokusu yapamıo bence :x erkeklerin garip olduğu fikrine bende katılıorum amaa :lol:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: foolish - Güzelliğine Düşkün
tomorrow yazdı:bence avon far away
avon far away çok ağır bi parfüm ya tam bi kadın kokusu
Kullanıcı avatarı
#257688 alina86 tamamen katılıyorum fikirlerine.. vanilya hastası oldugum halde begendiğim bir vanilya parfümü bulamadım.. body shop ve yves rocher de kullandım ama bayılarak kullanmadım.. sadece "vanilyalı" oldukları için kullandım açıkçası.. genelde vanilya kokusunu en basit kalitesiz ürünlerde kullanırlar kalitesizliği örtmek için.. halbu ki gerçek vanilya çok değerli bir bitkidir..
far away i ben de çok ağır buluyorum..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Pixie79 - Moderatör
#257755 Burcu'cum Sephora'da 5'li Vanilya parfümleri seti vardı.. 5 farklı vanilyalı parfüm; vanilya-vanilya(buram buram bildiğin vanilya kokusu), vanilya-çikolata, vanilya-coconut, vanilya-musk, ...
Güzel kokulardı ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: sabish - Güzelliğine Düşkün
#257854 yıllar önce bana fransadan bi parfüm gelmişti ince uzun bi şişesi vardı şişeyi ayakta tutmak için metal bi de tutacağı vardı ama anlatamam nassı güzel vanilya kokuyo nassı kalıcı bi koku adını hatırlayamıyorum çıldırıcam yaaa :cry:
Kullanıcı avatarı
#258299 Yldızcım, sephora yok ki izmirde :( olsa da alsak...

Bu arada nasıl unuturum, impulse vanilla kisses ın edt si vardı.. harika bir vanilya kokusuydu..