Parfüm önerileriniz, yorumlarınız
Gönderen: izmirist - BaKımLı
#431493 ne biliyim bana pek tekin gelmedi :laugh: çocuk parfümü olduğunu duyunca iyice soğumuştum. yoksa baharatlı bir koku olmadı sürece ben de veremem.
ama lydiam sana verebilirim, tabii beğenmezsem :lol: :kiss:
Gönderen: izmirist - BaKımLı
#431507 açtım ve bayıldımmm :love10: çok ama çok güzel kokuyor. şansına küs lydiacım :innocent: angeliquecim sen dedin ama güzel diye :blushing: fakat cidden çok güzel, ilk kez pudralı bir koku beğendim. eğer parfüm ihtiyacın varsa tam bu mevsiminin, ilkbaharda da hoş olur, kokusu bence :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: angelique1 - KoKoŞ
#431509 canımmm beğendiğine çok sevindim :kiss: çok da tavsiye etmeye çekinmiştim, sonra beğenmezsin niye açtım dersin diye.. güle güle sür tatlımmm mutlu oldum beğenmene
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pelinnn - Güzelliğine Düşkün
pilotus yazdı:
sunthing yazdı:Kesinlikle Burberry Baby Touch; yumuşak ve pudramsı bir parfüm,alkollü ve alkolsüz olmak üzere 2 çeşidi var.Hatta alkolsüz olan direk bebeklerin hassas cildi için yaratılmış bildiğim kadarıyla...Yaz için uygun, kolonyamsı hafif bir koku.
Resim

Burberry baby touch duru limon kolonyası ile aynı kokuyor :pisik: bildiğiniz limon kolonyası. bebeksi kokar diye denemeden aldım pişman oldum. limon kolonyasından çok hoşlanan bi arkadaşıma verdim o kullanıyor. deneme fırsatınız olursa deneyin gülmekten alamazsınız kendinizi bildiğiniz limon kolonyası ya :tongue:

bi de Bvlgari petits et mamans da almayın denemeden ben strawberryde kampanyada olduğu zaman almıştım öksürük şurubu gibi kokuyo resmen. iğrenç tek kelimeyle :pisik:

+1000 aynen kolonya gibi
Kullanıcı avatarı
Gönderen: bubblebabe - SüsLü
#479554 kızlar mustela nın bi tane bebek parfümü var, eczanede kokladım.bildiğimiz bebek kokuyo, allahım çıldırdım ya çok güzeldi. :love10: ama çok kalıcı olmaz heralde çnkü bebekler için yapılmış bi ürün, zararsız olsun diye fln çok alkol, esans fln yok, çok yoğun bi koku da deil.tam sıkıp , uyumalık bi parfüm :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: missceren - KoKoŞ
#491497 bubblebabe canım hangi eczanede kokladın? ben arıyorum ama testerı olan eczane yok :crybaby: kalıcı olmayacağını ben de düşündüm ondan vazgeçmiştim bir ara ama en kötü ihtimlle yanımda taşır tazelerim bol bol :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: milky - KoKoŞ
#491534 sanırım Jilarcım da kullanıyordu mustelanın o parfümünden... hatta çok sevdiğini söylüyordu :kissmuch:
bak şimdi daha da merak ettim.. fiyatı falan nedir Bubblecım bu parfümün :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: melezim - KoKoŞ
#593235 ben bugün mustela aldım çok tatlı bir kokusu var :banana:
Kullanıcı avatarı
#596558 sanırım her eczanede satılmıyor.çünkü ben mustela yı bulabilmek için 2 eczane dolaştım.3.sünde buldum bebek parfümü olduğundan anneler genelde bebek yağlarını kremlerini tercih ediyorlar.
Gönderen: zehra1488 - Güzelliğine Düşkün
#600078 :bye: yaa arkadaşlarr ben daha dun gordum bu siteyiii birsuru parfum tavsiye etöişsiniz aklıma yatanların isimlerini aldım hemen aksam gittim baktım hepsine:D:D bişi sorcam sizlere bana birkere christian dior'dan alısveriş yaptıımda kucuk testerlar verdiler lacivertti farklı bi kokusu vardı bileniniz var mı yaaa arıyorum bulamıyorum hiçç:( : :laugh: :pray:[quote][/quote]
Kullanıcı avatarı
Gönderen: krokan - Güzelliğine Düşkün
#600093 addict olabilir canım hafif bir koku değil ben sewerim kendisini yada midnight poison olabilir başka şu anda aklıma gelmiyo
Kullanıcı avatarı
#600347 saol cnm evet cnm anneciğimin kartıyla çekti .eczacı tanıdık olunca .ve mersinde yokmuş denecek kadar zormuş bulması .2 yeri araştırdım sonra annem tanıdığı araştırdı ve ist dan getirtmişler 2.si denk geldi :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
#600357 cnm istanbuldaysan kolay bulunurda mersinde hiç yokmuş.ist getirmişler birine yedeğide bana kısmet oldu :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: arya84 - SüsLü
#602323 bence en mantıklısı bodyshop un parfumunu kendın yarat setı var cnm :laugh: al bunların begendıgını karıstır güzel olur herhalde :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Gitano - Güzelliğine Düşkün
keremasli yazdı:parfuümğm bitti.bebek gibi kokan parfüm arıyorum.pudralı temiz..ama kalıcı :roll:

,

vbreeze sana ne kadar benzıyo ablanmı:)
Kullanıcı avatarı
#621828 hoşbulduk canım tatilim güzeldi bol bol misafirle geçti :) dpnin kokuları yağlı ve kalıcı oluyor acaba kulak arkasına bir parça bebek yağı sürsem kalıcılığı artar mı diye düşündüm ama emin olamadım.daisynin kokusu çok çok güzel diğer bebek kolonyalarına benzemiyor
Kullanıcı avatarı
Gönderen: tugcee - BaKımLı
#621831 burçakcım bence mümkün :) çok iyi düşünmüşsün.kullandığımız açık parfümlerde öyle değilmi zaten denemekten zarar gelmez diye düşünüorum ;)
Gönderen: noirechate - Güzelliğine Düşkün
#642719 Bebek kokusu değil ama , pudralı koku olarak Armani she diyorum.Ben de pudra kokusuna bayılıyorum .Tamamen katıksız pudra kokan bir parfüm varsa , önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar :love10:
Gönderen: noirechate - Güzelliğine Düşkün
#643313 Önerin için çok teşekkürler canım .Hemen deneyeceğim :love10:
En son muhendis tarafından Çrş Mar 10, 2010 1:12 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi. Sebep: lütfen gereksiz alıntı yapmayın
Kullanıcı avatarı
Gönderen: arya84 - SüsLü
#653203 bence sarah jessıca parkerın parfumu bebek gıbı kokuo bir deneyın derım :blushing:
Kullanıcı avatarı
#667294 benim parfümüm musti :love10: çok seviyorum kendilerini :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: blush - KoKoŞ
#667605 Mustella Musti bu aralar benımde kullandığım bır koku artıları ve eksılerı ıle yazayım ;

Bırıncısı bebek kokusunu bana çağrıştırmadı. Meyvelı ve hafif şekerlı bır kokusu var. En belırgın notası şeftali... Bu yuzden bekledığım -temız bebeksı- kokuyu alamdım :(

Kalıcılık konusunda yetersız ama zatan boyle bır beklentım yoktu az cok tahmın edıyordum nede olsa kolanya tarzınada bır urun. Temız kıyafetlere sıkmanız daha mantıklı onlarda kalıcılığı iyi...

Alkolsuz olduğu için cok guvenılır. Alerjı rıskı yok, kaşıntı yapmıyor ve benım için bu açıdan cok rahat... Paketleme ve ambalajda güzel. Sipreylı bır şışede akıntı , sızıntı yok...

Hafıf sekerlı meyve kokusu sıze uygunsa deneyebılırsınız...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: svly25 - BaKımLı
istanbul34 yazdı:arkadaşlar bende size bir tavsiyede bulunayım...
ben yüzümü gül suyu ile siliyorum hergün ve erkek arkadaşım bana hep sen niye bu kadar güzel kokuyorsun aynı bebek gibi diyordu bende gül suyu ile sildiğimi söyledim ve ertesi gün oda kullanmaya başlamış :) tavsiye edim ben hem cildiniz içinde iyi....

gül suyu gerçekten de cildi çok güzel yapıyor bende kullanıyorum toniklere boşuna para vermişim şimdiye kadar.ama kokusu bebek gibi olmuyor.ben öyle bir parfümde hiç görmedim. :( ama j.lo parfümleri daha çok meyveli durdukça da hafiften yumuşak bir kokuya dönüşüyor ama bebek gibi kokmuyor.
Kullanıcı avatarı
#700858 en güzel bebek kokusu sjp lovely :love10: kızlar bayıldımm bu kokuya ilk anda biraz ağır gibi geliyor ama durdukça bebek kokusu kadar yumuşak bir koku oluyor ve en güzeli de çok kalıcı olması :love10: