Deodorant

Parfüm önerileriniz, yorumlarınız

Moderatörler: zoix, Pixie79, ChunLi

Re:

Mesajgönderen SAPHİRA » Pzt Nis 09, 2007 9:09 am

nilimm yazdı:cnm banada mavi renkli erkek için olanı vermiş bende ordayken farkettim kız dediki hiç farketmez kokusuz oldugu ıcın dedı bende mavi olanı kullanıyorum dedi bende degıstırmedım hakkatten hiç farketmıyo cunku kokuyu engellıyo sadece koku falan vermıyo :wink:

saol canım yaa benim hep aklımda şüphe vardı normal roll onları kullanırken artık içim rahat edecek
Kullanıcı avatarı
SAPHİRA
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen zoix » Pzt Nis 09, 2007 9:28 am

dün aldım bu deodorantı. adidas tropical passion. zaten deodorantta adidastan şaşmam 8)

Resim
Kullanıcı avatarı
zoix
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen aliyeceren » Pzt Nis 09, 2007 12:30 pm

bu başlığı gördüğüme cok sevindim cünkü benim alışveriş sitemde bu ürünü görmüştüm ve doğal olduğu için baya merak etmiştim.volkanik bir taşmış bu galiba burda ürün hakkındaki olumlu yorumları görünce bende almaya karar verdim üstelik fiyatı da cok uygun :D
Kullanıcı avatarı
aliyeceren
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen rose » Pzt Nis 09, 2007 1:25 pm

adıdasın bu deodarantını bende merak edıyorum nasıl canım guzel kokuyomu bende beyazı ve pembesı var ikisindende memnunum ama aklım bu tropikte kaldı :lol:
Kullanıcı avatarı
rose
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen aslihayal » Pzt Nis 09, 2007 2:07 pm

ayyyy kızlar bende alıyım ozaman bu rünü,önemli olan kötü kokuyu önlemesi,nivea stik bitsin bunu denicem bakalım :wink:
Kullanıcı avatarı
aslihayal
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen zoix » Pzt Nis 09, 2007 2:28 pm

enerjik neşeli bir koku rose. narenciye ağırlıklı ama keskin değil. beyazı bende de var. beyaz olan deodoranttan çok parfüm kokusu gibi geldi bana :? mavisini de denemelisin. çok farklı bir koku mavi :wink:
Kullanıcı avatarı
zoix
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen allure » Pzt Nis 09, 2007 5:36 pm

Dove'dan sıkılınca Nivea Pearl aldım. Hiç memnun değilim. Ben zaten çok terlemem, o yüzden kokuyu engellior mu bilmiyorum. Ama ıslaklığı yok etmiyor kesinlikle... :tongue:
Kullanıcı avatarı
allure
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen kokoshbarbie » Sal May 08, 2007 9:38 pm

kızlar ben kokusuz deo arıyorum.niveanınki ilaç kokuyo ondan başka bildiiniz kokusuz deo var mı?
Kullanıcı avatarı
kokoshbarbie
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sumuzdas » Sal May 08, 2007 9:58 pm

sebamed
Kullanıcı avatarı
sumuzdas
KoKoŞ
KoKoŞ

En iyi Roll-On

Mesajgönderen perilin » Pzr Haz 10, 2007 3:30 pm

kızlar bu konuda açılmış bir başlık bulamadım..Kullandığınız en iyi roll-on hangisiydi??
Ben hep lady speed stick kullanıyodum ama dun denemek için rexona activreserve aldım aloveralı kokusu çok güzel....
Kullanıcı avatarı
perilin
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen selin21 » Pzr Haz 10, 2007 3:34 pm

canım ben dove un temiz masum kokusunu seviyorum. bir de avonun %0 alkol aloe veralı roll-on, deo, stik serisi var, hepsi güzel ve alkolsüz olması hoşuma gidiyor. 2 çeşit de kokusu var.
selin21
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sisa » Pzr Haz 10, 2007 3:38 pm

ben de yıllardır rexona-powder stick kullanıyodum şimdi son 6 7 aydır rexona bamboo ama stick olanından ve kokusu çok hoş :)
sisa
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen perilin » Pzr Haz 10, 2007 3:43 pm

Fa ve 8x4 de kullandım ama en kuru tutan lady speed stick di bakalım rexona nasıl??
Kullanıcı avatarı
perilin
SüsLü
SüsLü

Re:

Mesajgönderen sisa » Pzr Haz 10, 2007 3:48 pm

perilin yazdı:Fa ve 8x4 de kullandım ama en kuru tutan lady speed stick di bakalım rexona nasıl??
banyodan sora kullanırım herzaman ve performansı çok güzel saatlerce ister koş ister hızlı hareket yap iş yap terleme kesinlikle yok o mis kokusu duruyor stick in :D
sisa
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen staphyle » Pzr Haz 10, 2007 3:57 pm

ter kokusunu en ıyı onleyen fa nın mavi renkte olanı
ayrıca ter bezlerının calısmasını da onlemıyor
Kullanıcı avatarı
staphyle
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tuba81 » Pzr Haz 10, 2007 5:05 pm

nıveanın \"pure\" çeşidini kullanıyorum roll on'da. iz bırakmıyo kıyafertlerde diye almıştım. üzerinde \"izine rastlanmayan antipresperant\" ibaresi var zaten. evet diğer tüm roll on lara göre siyahlarda bile iz bırakmadığı söylenebilir. bu bitiyo bi de sebamed roll on u denicem. onda alkol falan yokmuş üstelik. kullanan var mı sebamed roll on? iz bırakıyımu kıyafetlerde? :roll:
tuba81
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen deryaks » Pzr Haz 10, 2007 5:09 pm

patty yazdı:nıveanın \"pure\" çeşidini kullanıyorum roll on'da. iz bırakmıyo kıyafertlerde diye almıştım. üzerinde \"izine rastlanmayan antipresperant\" ibaresi var zaten. evet diğer tüm roll on lara göre siyahlarda bile iz bırakmadığı söylenebilir. bu bitiyo bi de sebamed roll on u denicem. onda alkol falan yokmuş üstelik. kullanan var mı sebamed roll on? iz bırakıyımu kıyafetlerde? :roll:
canım nivea almıştım bende sevemdim ama iz bırakmıyor ama böle slak ıslak bişiler yapıyor gibi geldi forumda okuduğumkadarıyla kızlar bodyshopununkini çok övdüler
Kullanıcı avatarı
deryaks
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen papatya737 » Pzr Haz 10, 2007 7:47 pm

ben yıllardır nıvea kullanıyorum memnunumda.ama şunada inanmıyorum terletmez, bütün gün kuru kalır gibi reklamlara inanmıyorum da.hemen hemen bütün markaları denemiş sayılırım ve bütün gün kuru tutana rastlamadım.
Kullanıcı avatarı
papatya737
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen partlycloudy » Pzr Haz 10, 2007 8:50 pm

bende hep nivea kullanırım, en son forumdada yazmıştım fa deodorant almıştım hiiiiç bir etkisi yok, kuruluktan eser yok.. korkunçtu yani.. bende tekrar niveaya döndüm. bu hafta fresh roll on aldım bir diğer favorim ise pearl beauty. ikisininde kokusu ve performansı çok güzel.

dove da çok başarılı fakat iz bırakıyor.. nivea daha az iz bırakıyor gibi geldi bana..
Kullanıcı avatarı
partlycloudy
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen sere » Pzt Haz 11, 2007 12:12 am

şuan fa'nın bir roll on unu kullanıyorum pek memnun olduğumu söyleyemem sanırım nivea daha iyidir bu konularda. rexona belki de
Kullanıcı avatarı
sere
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen tuanna » Pzt Haz 11, 2007 7:14 am

bence bu konuda en iyisi rexona bamboo ben bunu kullanıyoruım hem kokuus çokgüzel hemde çok etkili koruyor stick olanı kullanıyorumö
Kullanıcı avatarı
tuanna
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen burcun » Pzt Haz 11, 2007 2:04 pm

roll-onlar giysilerde leke yaptığı için sprey deodorant kullanıyorum, hem de daha ferah hissediyorum spreyle. yaklaşık 2 senedir lady-speed stick'in sprey deodorantını kullanıyorum; misler gibi kokuyor ve kokusu da baya kalıcı.
Kullanıcı avatarı
burcun
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen princess17 » Sal Haz 12, 2007 4:47 pm

lady speed stick fruity splash harika bence
princess17
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen perilin » Çrş Haz 13, 2007 8:28 am

Kızlar roll-on u sürerken bastırarak sürerseniz çok daha etkili oluyor....
Kullanıcı avatarı
perilin
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen cherrykiss » Çrş Haz 13, 2007 1:06 pm

ben 2senedir dove kullanıorm ve çok memnunum
Kullanıcı avatarı
cherrykiss
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen pudahepa » Çrş Haz 13, 2007 1:12 pm

aloe ever-shield deodarant stick kullanıyorum hem içinde kurşun yok hemde çok bereketli nerdeyse 1 sene olacak bitmedi.
Kullanıcı avatarı
pudahepa
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen simon » Çrş Haz 13, 2007 3:30 pm

fa, 8x4, lady speed stick bana allerji yaptı :cry: nivea ve rexona dan memnun kaldım. şu anda da rexona aloeveralısını kullanıyorum. memnunum.
Kullanıcı avatarı
simon
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen baluka » Çrş Haz 13, 2007 3:31 pm

bende lady speed stıck fruty splash roll-on kullanıyorum,hoş bir kokusu var,alkolsüz oluşuda çok iyi,cildi tahriş etmiyor :)
Kullanıcı avatarı
baluka
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen zoix » Çrş Haz 13, 2007 3:55 pm

bende krem rengi bac kullanıyorum. çok temiz bir kokusu var. terlemeye karşı da eh işte fena değil. hiç biri kesin çözüm değil zaten :|

bu konu deodorant başlığı altında da epey konuşulmuş. fikir almanız için linki veriyorum;

http://www.itsbeauty.com/forum/viewtopi ... c&start=30

konu alt kısımlara doğru başlamış ve bayaa paylaşım olmuş :wink:
Kullanıcı avatarı
zoix
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen lavinya77 » Cum Haz 15, 2007 4:53 pm

ben payot kullanıyorum süper tek kelimeyle hiç yapış yapış olmuyor hemen kuruyor giysilere bulaşmıyor ve ter kokusu hiç mi hiç yok 24 saat full ve tam koruma
Kullanıcı avatarı
lavinya77
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen samara » Cum Haz 15, 2007 8:52 pm

bende nivea pearl kullanıyorum çok memnunm hiç terletmiyo diye bişi yok rabi ama terle karışıp kötü bi koku olmuyo pudra kokusu gibi çok hafif
Kullanıcı avatarı
samara
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen shekerim » Cum Haz 15, 2007 8:56 pm

ben de vichy nin hassas ciltler için olan roll onu nu yeni aldım.vichy kullanan var mı nasıldır bu konuda?
Kullanıcı avatarı
shekerim
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen melc » Cmt Haz 16, 2007 2:56 pm

bende nivea pearl kullanıyorum kokusu cok güsel ama cok uzun süre dayanmyıor binoktadan sonra...gecenlerde şöle bi ürün buldum baska biforumda falan konusulmus etkiliymişte
http://www.eczanenautilus.com/prod.asp? ... &yor=1#yor
yorumlardada güsel seyler yazmıs almayı düşünüyorum ama terlemekde nasıl nefes alıyorsak gerekli bişi gerçi sadece koltaltı terlemicek ama acaba zararlı bişimi fikir almak istedim...kullanan varmı......
------ MelBaGs.BlogSpoT ------
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen glshk » Cmt Haz 16, 2007 5:45 pm

melc yazdı:bende nivea pearl kullanıyorum kokusu cok güsel ama cok uzun süre dayanmyıor binoktadan sonra...gecenlerde şöle bi ürün buldum baska biforumda falan konusulmus etkiliymişte
yorumlardada güsel seyler yazmıs almayı düşünüyorum ama terlemekde nasıl nefes alıyorsak gerekli bişi gerçi sadece koltaltı terlemicek ama acaba zararlı bişimi fikir almak istedim...kullanan varmı......

bence aşırı derecede terleme problemin yoksa böyle şeyler kullanmamalısın.ne bileyim işte fazla problemliler için gibi gözüküyor
Kullanıcı avatarı
glshk
SüsLü
SüsLü

Re:

Mesajgönderen melc » Cmt Haz 16, 2007 5:56 pm

glshk yazdı:
melc yazdı:bende nivea pearl kullanıyorum kokusu cok güsel ama cok uzun süre dayanmyıor binoktadan sonra...gecenlerde şöle bi ürün buldum baska biforumda falan konusulmus etkiliymişte

bence aşırı derecede terleme problemin yoksa böyle şeyler kullanmamalısın.ne bileyim işte fazla problemliler için gibi gözüküyor

öle aşırı bi terlemem yok dediğim gibi kullandıgım rollda yetyor canım ama böle renkli bişi giyince ıslak olarak gezmekte istemiyorum kokuyu belli bisüre durdurabiliyorum ama ıslaklık...
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen papatya737 » Cmt Haz 16, 2007 6:10 pm

melc yazdı:
glshk yazdı:

öle aşırı bi terlemem yok dediğim gibi kullandıgım rollda yetyor canım ama böle renkli bişi giyince ıslak olarak gezmekte istemiyorum kokuyu belli bisüre durdurabiliyorum ama ıslaklık...
canım ıslaklık kötü oluyor ben bazen eve çok geç dönüceksem birde yanıma büyük çanta almışsam bi tane bluz atıyorum :D
Kullanıcı avatarı
papatya737
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen melc » Cmt Haz 16, 2007 6:28 pm

güzel bi fikir papatyacım teşekkürler :wink:
ama yokmu hiç kullanan kararsız kaldım gerçi suan hemen alcakda deilim neyse alırsam sonucları yazarım...
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen sisa » Pzr Haz 17, 2007 10:14 am

melc yazdı:güzel bi fikir papatyacım teşekkürler :wink:
ama yokmu hiç kullanan kararsız kaldım gerçi suan hemen alcakda deilim neyse alırsam sonucları yazarım...
melc ıslaklık yapmayan rexona powder stick kesinlikle ıslaklık yapmıyor istediğin kadar terle kokuyuda engelliyor kokuda yok herkesin kol altı ıslanırken benimki yazın kupkurudur rexona stickleri sayesinde :wink:
sisa
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen lavinya77 » Pzr Haz 17, 2007 10:39 am

kızlar bu nivea fa 8*4 yada rexona koltuk altı temizleme işlemlerinden sonra hemen sürülebilir mi yani içinde alkol var mı
Kullanıcı avatarı
lavinya77
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen samara » Pzr Haz 17, 2007 7:24 pm

nivea pearl de yok içindekilere baktım :wink:
Kullanıcı avatarı
samara
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tuanna » Pzt Haz 18, 2007 12:15 pm

lady speed stick aloe sını aldım yeni rexona bamboo kullanıyorum ama bunuda deniycem hatta şimdi duş aldım sağ tarafıma ladyi solada rexonayı sürdüm bakalım hangisi daha başarılı.
Kullanıcı avatarı
tuanna
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen melc » Pzt Haz 18, 2007 10:10 pm

sisa yazdı:
melc yazdı:güzel bi fikir papatyacım teşekkürler :wink:
melc ıslaklık yapmayan rexona powder stick kesinlikle ıslaklık yapmıyor istediğin kadar terle kokuyuda engelliyor kokuda yok herkesin kol altı ıslanırken benimki yazın kupkurudur rexona stickleri sayesinde :wink:

teşekkür ederim canım benim mutlaka bakıcam niveanın kokusu falan cok güsel ama cok gecmeden ıslaklık oluşuyor bide rexonayı denieim...
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen unforgiven » Cmt Haz 23, 2007 11:45 pm

kızlar ye ben hiç düzenli deodorant kullanmadım..yani hep roll-on kullandım..yalnız yaz geldi ve ben çok terliyorum..elbette bütün gün kuru tutmalası mümkün değil bunların ama en azından biraz engelleyi vardır heralde..hatta çok memnun kaldığınız güzel ürünler sölerseniz bi roll-on birde deodorant alcam :wink: roll-on kısmına yazmadım çünkü burdada konuşulmuş..ben kendi kullandıklarımı söliyim nivea pure beyazlarda sarımsı bi leke bırakmıyor.pure serisinide kullandım leke bırakıyor..bide fa tick deodorant kullandım oda gerçekten beyazlarda sarımsı bir iz bırakmıyor..ama pure dan memnun kalmadım :? rexonnanın deodorantları çok övülüyor kuru tutması açısından ama hiç kullanmadım :roll: bu arada pudralılar leke bırakıyormu ben hiç denemedim ama daha etkiliyse onlar deneyim bende..tavsiyelerinizi bekliyorum kızlar :oops:
Kullanıcı avatarı
unforgiven
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen indge » Cmt Haz 23, 2007 11:49 pm

canım nivea balance pudralı hiç leke yapmıyo koltuk altına rahatlıkla kullanabilirsin ben çok memnunum
Kullanıcı avatarı
indge
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen unforgiven » Cmt Haz 23, 2007 11:56 pm

indge yazdı:canım nivea balance pudralı hiç leke yapmıyo koltuk altına rahatlıkla kullanabilirsin ben çok memnunum

canım peki kuruluk sağlıyomu bir miktarda olsa :roll:
Kullanıcı avatarı
unforgiven
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen glshk » Pzr Haz 24, 2007 12:54 am

zoix yazdı:dün aldım bu deodorantı. adidas tropical passion. zaten deodorantta adidastan şaşmam 8)

Resim
zoi adidasın deodorantları gerçekten güzel fekaatt erkek arkadaşıma zorla :lol: adidas energie kullandırtıyorum kokusuna bayıldığım için ama koku yapmaya başladı hiç böyle bi problem yokken sende böyle bi problem oldu mu hiç??
bu arada fa kullandım bi süre exotic garden vücuduma sürünce kokusu güzel ama koltukaltında iğrenç koktu terleyince ıyyyyy :angry: :tongue:
hemen gittim nivea aldım pure invisible :sign:
Kullanıcı avatarı
glshk
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen rose » Pzr Haz 24, 2007 2:14 pm

çok sıcak havada dogal olarak terlıyoruz ve ter kokusuna kesın çözümü getıren (bende öyle oldu) REXONA BAMBU stick şeklinde olan kesınlıkle tavsıye ederım tüm gün hatta ertesı gun bıle miiisss gıbı kokucaksınız uzun zamandır bunu kullanıyorum
Kullanıcı avatarı
rose
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen rose » Pzr Haz 24, 2007 2:16 pm

stick lerin iz yapmaması için sürünce 2-3 dakika sonra tşörtünüzü giyin cıldin emmesını bekleyın daha sonra gıydıgınızde iz falan yapmıyor
Kullanıcı avatarı
rose
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen missx » Pzr Haz 24, 2007 3:30 pm

rexona bambu kokusuna bayılıyorum ozellikle pudrasız deodorantı vazgecilmezim ama nedense ben biseyi cok begendigimde uretimi durduruluyor ya da cok ragbet mi goruyor ne hicbiyerde bulamamaya basliyorum :cry: bac vanilyalı deodorantta cok guzel.ya bisey sorucam bu pudrali deodorant kullananlar nasil iz yapmiyor sizde ben mi yanlis kullaniyorum acaba ya da cok terledigimden dolayı mı bende ise yaramıyor?
Kullanıcı avatarı
missx
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen indge » Pzr Haz 24, 2007 4:33 pm

unforgiven yazdı:
indge yazdı:canım nivea balance pudralı hiç leke yapmıyo koltuk altına rahatlıkla kullanabilirsin ben çok memnunum

canım peki kuruluk sağlıyomu bir miktarda olsa :roll:

benim kuru kalıyo canım çok fazla terlemem ama ben fakat nivea balance bulduğum tek leke yapmayan pudralı deodorant
Kullanıcı avatarı
indge
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Parfümler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir