Deodorant

Parfüm önerileriniz, yorumlarınız

Moderatörler: zoix, Pixie79, ChunLi

Re: Deodorant

Mesajgönderen cevizlikek2 » Cum Eki 17, 2008 9:54 am

impulse un mavi olanı vardı bende ne kadar freshdi yaaaa
orta okula gidiyodum o zamanlar ,zaman ne çabuk geçiyooo :crybaby:
şimdi dove fresh touch kullanıyorum çok memnunum
sabahları sıkıyorum evden çıkmadan kokusu odamda kalıyomuş annem öle diyooo
Kullanıcı avatarı
cevizlikek2
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen tazz » Cum Eki 17, 2008 10:03 am

n kadar cok impulse hayranı varmış ya :laugh: şekerli şekerli cok güsel kokuları vardı ;)
Kullanıcı avatarı
tazz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Candy1 » Cum Eki 17, 2008 10:09 am

sanırım impulseyi tekrar piyasaya sürseler bizim sayemizde satış rekorları kırıcak :lol:
Kullanıcı avatarı
Candy1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen impulse » Cum Eki 17, 2008 4:27 pm

ewet impulse istiorum bende,çok seviodum,hatta bi ara splash şeklinde ortasına bastırınca deodrant fışkırtan bi şişede sunmuşlardı,mavisiyle kırmızı olanı çok güzeldi mavisi fresh kırmızı olan seksi meyvemsi :love10: ama yok piyasada :angryfire
Kullanıcı avatarı
impulse
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen aysecakir » Cum Eki 17, 2008 5:42 pm

kesinlikle kızlar bende geri istiyorum o kokuları ya harikaydı bende sarısı vardı hiç unutmam hatta normal deodarantını çok aramıştık bulamadık sonra o sıkmalılardan bulunca ondan almıştık arkadaşla...
Kullanıcı avatarı
aysecakir
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen oya1106 » Cum Eki 17, 2008 5:45 pm

tekrar üretseler süper olurdu :banana: her rengi güzeldi yaa ben hepsini seviyodum hem eski günleri getiriyo aklıma :crybaby: yaa üretici firması kimdi acaba bi mail falan atsak topluca bişi yapsak :laugh:
impulse deodorantları geri istiyoruzzzzzz :banana:
Kullanıcı avatarı
oya1106
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen tazz » Cum Eki 17, 2008 5:56 pm

unilever in bi ürünüydü die biliorum ben ;)
Kullanıcı avatarı
tazz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen oya1106 » Cum Eki 17, 2008 6:01 pm

hımm o zaman ben bi mail atıyorum unlieverin sitesinden ;) haydiin kızlar destek verin, bu bir vatandaşlık görevidir :laugh:
Kullanıcı avatarı
oya1106
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen tazz » Cum Eki 17, 2008 6:06 pm

oyacım benim bildiğim kadaryla bazı ülkelerde satışı hala devam edio hatta bodysprey, nemlendirici... vs gbi ürünleride var ;)

http://www.unilever.co.uk/ourbrands/per ... mpulse.asp
Kullanıcı avatarı
tazz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen oya1106 » Cum Eki 17, 2008 6:08 pm

oki cnm valla ben bir mail attım, zaten mail atarken ülkeni seçiyosun.. dikkate alacaklarını sanmıyorum ama şansımı denedim en azından ;)
Kullanıcı avatarı
oya1106
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen impulse » Cum Eki 17, 2008 6:12 pm

yurtdışında hala impulse üretiliyor,hatta yeni bi kokusu çıkmıştı truelove die,sanırım türkiyeye gönderim yapılmıyor unilever tarafından :confused:
Kullanıcı avatarı
impulse
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen oya1106 » Cum Eki 17, 2008 6:16 pm

Değerli dostumuz,Unilever ile temasa geçtiğiniz için teşekkürler. Mesajınız derhal ilgili Unilever yetkililerine yönlendirilecektir. Bize göndermiş olduğunuz iletilere en kısa zamanda cevap vermeye gayret göstereceğiz. Unilever olarak misyonumuz 'Hayata Canlılık Kazandırmaktır'. İnsanların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve hayattan daha fazla keyif almalarına yardımcı olan markalarla günlük hijyen, beslenme ve kişisel bakım ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Saygılarımızla, Unilever Müşteri İlişkileri. Bu otomatik bir cevaptır. Lütfen bu mesaja cevap vermeyin.

mailime otomatik cvp gelmiş ama bakalım ilgilenip cvp verecekler mi, o zaman anlarız nedenini :)
Kullanıcı avatarı
oya1106
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen daisy06 » Cum Eki 17, 2008 8:09 pm

bende de mavisi, yeşili, turuncu vardı :(( bende mail atıyım gerci hepsibenim olsuna pamuk sekerli losyon icin kaç kere mail attım cvp vermediler bile bunlar gene tenezul edip otomatıkde olsa cvp vermisler :nanik:
Kullanıcı avatarı
daisy06
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen ladygodiva » Cmt Eki 18, 2008 12:04 am

billiejean yazdı:Kızlar bu Alvin Conner deodorantı biraz araştırdım ve içindekileri yazan bir site buldum:
http://www.academyhealth.com/academyhea ... ode70.html

İçinde yalnızca su, gliserin ve ammonium alum diye bir madde var, bunu google'da arayınca aslında alüminyum sulfatın kimyasal adı olduğu ortaya çıktı :?

Sonra alüminyum içermeyen deodoran şeklinde arayınca da yabancı sitelerde o kadar çok ürün çıktı ki karşıma, Amerika'da eczanelerde filan satılan ürünler var, ama Türkiye'de yok malesef :cry:

Billijean, ben Alvin Connor deodorant kullanıyorum ve bu deodorantın içindeki senin de bahsettiğin "ammonium alum", doğada göl ve dağlık alanlarda bulunan mineral tuzlar, yani kimyasal değil. Deodorantlarda zararlı olarak nitelendirilen alumium türü, "aluminium chlorohydrate" ya da "aluminium zirconium"dur ve bunlar genellikle anti-perspirant türü deodorantlarda bulunurlar. Dolayısıyla gönül rahatlığıyla Alvin Connor kullanabilirsin. Ben gayet memnunum, fakat evde mutlaka bir de Sebamed'in Balsam Deodorant'ından da (Roll-on şeklindeki) bulunduruyorum ve çok acelem olduğunda onu kullanıyorum. Onun içinde de aluminium ve alkol yok. Alvin Connor'ı mutlaka çok temiz cilt üzerine uygulamak gerekiyor, ona da her zaman vaktim olmuyor. O yüzden evde herzaman bir tane Sebamed bulunduruyorum.

Deodorantlar, aslında benim organik kozmetik kullanmaya başlamama neden olan ürünler. 5 sene öncesine kadar Nivea'nın roll-on'larını kullanıyordum ve birgün koltuk altlarımda bir kaşıntı başladı, bu kaşıntı gün geçtikçe arttı arttı ve koltuk altlarım kıpkırmızı oldu :tongue: Kaşıntı artık dayanılmaz bir hal alınca deodorant kullanmayı bıraktım ve 1 ay sonra koltuk altlarım normale döndü. Bundan sonra kullandığım kozmetiklerin içinde ne olduğunu merak etmeye ve araştırmaya başladım. Sonra bu ürünlerin resmen zehirli kimyasallar içerdiğini görünce alternatif ürün arayışım başladı. Tabii o zamanlar Türkiye'de organik ürünler neredeyse hiç satılmıyordu ve ben ne kullanacağımı şaşırmıştım. Şimdi neyse ki kolayca bulabiliyoruz ve insanlar da yavaş yavaş bilinçlenmeye başladı. Bu da gerçekten sevindirici, çünkü bilinçlenme düzeyi arttıkça büyük şirketler de ürünlerine çeki düzen vermeye başlayacaklar, hatta başladılar bile. O yüzden biz tüketicilerin ürün seçimlerimizde çok daha dikkatli olmamız gerektiğine inanıyorum.
Kullanıcı avatarı
ladygodiva
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ladygodiva » Cmt Eki 18, 2008 12:25 am

bruno yazdı:nivea'nın terlemeyi değil de koku oluşumunu önleyen bir tane roll-onu var şeffaf, adını hatırlayamıyorum ama koku konusunda çok başarılı, hiç ter kokusu olmuyor ama terleme normal devam ediyor. terlemeyi kesmek de ilerde çok ağır sonuçlar doğurabiliyor, bilginize.

Bruno kesinlikle haklısın. Ben terlemeyi kesen deodorant kullanmanın sonuçlarını birebir deneyimledim, uzun bir süre( ne kadar olduğunu bilmiyorum, liseden üniversite son sınıfa kadar sanırım) Nivea'nın antiperspirant roll-on'undan kullandım. Sonuç: koltuk altı dermatiti! O yüzden anti-perspirantları kullanmanızı kesinlikle önermiyorum, vücudun doğal çalışma mekanizmasına müdahele etmiş oluyorsun, toksinlerin atılmasını engelliyorsun. Artık bu ürünlerin alternatifleri de çok fazla, GNC'den tut Sebamed'e, bir sürü firma alüminyumsuz, alkolsüz deodorant üretiyor, bunları kullanmak en doğrusu.
Kullanıcı avatarı
ladygodiva
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Petrichor » Pzr Eki 19, 2008 3:54 pm

Vücudun doğal aktivitesi olan terlemeyi önlemeden ter kokusunu önlemenin yolları da var. ladygodiva da bundan bahsetmiş. işte almayı düşündüğüm ürün ve hakkında biraz bilgi :)

Terleme, vücuttaki toksinlerin (zehirli maddelerin) atımı ve vücut ısısının ayarlanması için gerekli fizyolojik bir olaydır. Aslında steril ve kokusuz olan ter, cilt üzerinde ıslak kalan bölgede kolayca çoğalan bakterilerin etkisiyle kötü kokuya neden olur. Bakteriler teri parçalar ve oluşan atıklar kokuya yol açar. Terlemeyi önleyen (antiperspiran) deodorantlar, sağlık açısından olumsuz sonuçlara yol açabilir. Çünkü antiperspiran kullanıldığında toksinler, vücuttan atılamaz ve birikir. Ter kokusunu önlemenin en sağlıklı yolu, ter üretimini ve salgılanmasını etkilemeden, kötü kokuya neden olan bakterilerin üremesini önlemektir.Sebamed deodorantlar, içerdiği trietil sitratın enzimatik olarak parçalanmasıyla cildin pH ını sürekli 5.5 ta tutarak, kötü kokuya neden olan bakterilerin çoğalmasını önler, ter salgısına etki etmediğinden ciltte ve ter bezlerinde tahrişlere neden olmaz. Böylece, cildinize uygun bir deodorant kullanarak, sağlığınızdan vazgeçmeden, ter kokusunu önleyebilirsiniz.

Resim
Kullanıcı avatarı
Petrichor
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen KELEBEK08 » Sal Eki 21, 2008 2:59 pm

güzel kokan deodorant için 8x4 break free. Ama eğer sağlıklı bişi önermemi istiosanız söliyim dermatoloğum(doktorum) nıvea öneriyor. Kullanabılırsınızzz.... :yeah: :yeah:
KELEBEK08
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nurkelebek » Sal Eki 21, 2008 5:50 pm

nivea freshh kaç tane bitirdim bilmiyorum...bunu sürmek demek kendimi temiz hissetmek demek benim için :yeah:
Kullanıcı avatarı
nurkelebek
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Candy1 » Sal Eki 21, 2008 6:09 pm

bende nivea fresh cam şişede olandan aldım Çok temiz kOKUsu var misler gibi :) 7.50 yTl olan...hem pudralıda değil cam şişede oLan aynuı parfM GİBİ..
Kullanıcı avatarı
Candy1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen esosh » Sal Eki 21, 2008 10:03 pm

ben bu 8x4 ü aldım pudralı ay harika kokuyo yaa bayıldım bayıldım :love10: deo spray de varmış görmedim ama onu
Resim
Kullanıcı avatarı
esosh
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ANGEL21 » Çrş Eki 22, 2008 2:55 pm

ben deodorant olarak 8x4 kullanıyorum ama su impulsenin hayranıydım ortaokula giderken kullanıyordum özellikle şişesi süperdi, ortasından sıkıyosun pufff keşke şimdi olsa birden o günlere döndüm :( yaa nostalji bölümü mü açsak napsak, susam sokağı, tontini çizgi filimler, bizimkiler ve yazlıkçılar dizisi, hakan peker, yoncimik şarkıları aah aahhhh :crybaby:
Kullanıcı avatarı
ANGEL21
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen daisy06 » Prş Eki 23, 2008 8:34 pm

doktor arkadasım rollon kullanmanın çok zararlı oldugunu soylemisti ben o gunden beri kullanmıyorum. soylemeden gecemedim kızlar
Kullanıcı avatarı
daisy06
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Guerlain » Prş Eki 23, 2008 8:54 pm

ben SHE'nin mavi renk olan deodorantını kullanıyorumm (SHE ..is cool) bir de Lancome Bocage..senelerdir hep tekrar alırımmm
Kullanıcı avatarı
Guerlain
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nopsis » Cmt Eki 25, 2008 4:19 pm

eskiden bende impulse kulanırdım vanilyalısına bayılırdım hatta, keşke tekrar satılsa ;)bir ara 8*4 ü kullanırdım kokular daha güzel ve kalıcıydı ama artık kullanmıyorum ,çünkü beğenmiyorum,kokuları çok kalıcı değil..nivea ve rexona her daim favorim :pray:
Kullanıcı avatarı
nopsis
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen tazz » Sal Kas 04, 2008 1:26 pm

dove un deolarından kullanan varmı kızlar aranızda? leke bırakıomu giysilerde??
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
tazz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Candy1 » Sal Kas 04, 2008 2:11 pm

meliscim ben dovelerden denedim ama kokularını hiç sevmedim .Nivea kullanıyorum pudrasız olanlardan süper tertemiz kokuyo miss gibi :love10: deodorant istiosan nivea tavsiye ederim :love10: Cam şişede olanı var parfüm şişesi gibi özellile o çok güsel fresh missler gibi kokusu var bende bikaç hafta önce aldım hep ondan sıkıyorum evde felan
Kullanıcı avatarı
Candy1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen tazz » Sal Kas 04, 2008 2:23 pm

didemcm aslnda pek ihtiyacım yokda, gecen gün markette bi paket gördüm böle bi canta icersinde bu deolardan bide bi tane dove krem vardı ;) yani cantası-deosu-kremi hepsi 4.5 ytl, alsam mı die düşündüm de :blushing: ayy cimrileştm iice ama cok harcama yaptım bu aralar frenlemem lazım kendimi :laugh: niveayı da biliorum cnm cam şeffaf şişede olan dimi, cok temiz, ferah bi his verio gercekten :yeah:
Kullanıcı avatarı
tazz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen solanahtari » Çrş Kas 05, 2008 12:58 pm

Bende nıveanın dry nı kulanıyodum ama sımdı degıstrdım nıveanın pearl beaty kulanıyorum loron deodorant egual kualnıyorum ayrıca cokta memnunum bı kokum olsun süreklı onu kulanayım dıyorum ömür boyu benı ben yapan bırsey olsun gıbı ;) farklı degısık bı koku bulursam degısebılırım yınede ;)
Kullanıcı avatarı
solanahtari
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nopsis » Cum Kas 14, 2008 8:17 pm

fa rice dry süper bir koku,çokta kalıcı :yeah: :pray:
Kullanıcı avatarı
nopsis
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen KELEBEK08 » Çrş Kas 19, 2008 6:10 pm

rexona'nın deo musk unu kullanıyorum. Hatta makyaj çantası da hediyeli. :yeah:
KELEBEK08
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ladygodiva » Pzr Kas 23, 2008 1:26 am

Hala içinde onlarca kimyasal bulunan deodorantları ısrarla kullananlar için şu haberin linkini vermek istiyorum, İngiltere'de bir çocuk deodorantı fazla sıkınca ölmüş!

http://haber.gazetevatan.com/haberdetay.asp?Newsid=209956&Categoryid=1

Amacım moral bozmak değil, tam tersine birşeylere engel olmaya çalışmak. En azından içinde alüminyum ve alkol olmayan deodorantları tercih edin, cildinize ve kendinize yazık etmeyin.
Kullanıcı avatarı
ladygodiva
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Candy1 » Pzr Kas 23, 2008 1:29 am

ya bu habere çok üzüldüm :( nerden bilcez ama alırken bakamıyo işte insan kokusuna bakıp alıyosun içindekilere bakmam akıla bile gelmiyo bazen.. hem anlamıyorum da ne nedir ne işe yarar :confused:
Kullanıcı avatarı
Candy1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen milky » Pzr Kas 23, 2008 2:22 am

ayy çok üzüldüm çocuğa :( ben deodoranttan nefret ederim sebebi komik gelebilir belki ama :blushing: çocukken beynime öyle bi işlenmiş ki sanki deodorant sıktığımda dünyaya zarar veriyormuşum gibi hissediyorum şu ozon tabakasını deliyor mevzusu var ya oyüzden çok saçma biliyorum ama takıntı işte :blushing: :pisik: he bi sebebi daha var sıkarken verdiği üşüme/serinlik hissi var ya.. o yüzden asla deo kullanamıyorum :tongue: roll on ları tercih ediyorum herzaman :yeah:
Kullanıcı avatarı
milky
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ladygodiva » Pzr Kas 23, 2008 1:33 pm

Candy, ürün alırken etiketine bakmayı alışkanlık haline getirir ve içinde alüminyum olan deodorantlardan sakınırsan en azından birazcık korunmuş olursun. Ben Alvin Connor (içinde hiçbir kimyasal yok) ve Sebamed'in hassas ciltler için olan Roll-on'unu kullanıyorum, ikisinden de memnunum. Artık piyasada da bu tür ürünlerin çok alternatifi var, yalnızca güzel kokuyor diye ürün satın almak çok sağlıklı değil bence.
Kullanıcı avatarı
ladygodiva
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen dramaqueenn » Cum Ara 05, 2008 3:53 am

nivea fresh'ten(şu cam şişede olan) memnunum gayet.
Kullanıcı avatarı
dramaqueenn
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen angelique1 » Cum Ara 05, 2008 1:15 pm

mor olan nivea double effect roll-on kullanıyorum.. çok güzel kokuyor
Kullanıcı avatarı
angelique1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen rosejam » Prş Ara 11, 2008 8:46 pm

bendede nivea nın cam şişede fısfıslı deodoranntı var fresh..çok memnundum ondan yarıya geldi şimdi sıkılıp avonun rollon larına geçtim bi şikayetim olmadı onlardanda :yeah:

lisede hep gazlı deo lardan kullanırdım özellikle 8*4 ün kullanmadığım çeşidi kalmadı sanırım sarı-yeşil ve gri renkliler favorimdi..şimdi keşke kullanmasaydım diorum :confused:

bi arada deo compact lar vardı minik çantamda taşırdım hep kalktı sonra..bi tane kalmış bende kullanmaya kıyamıorum gri unity 8*4 ....

ayyyyhh eski günlerimi hatırladım şimdi :crybaby: :crybaby:
Kullanıcı avatarı
rosejam
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen paloma86 » Prş Ara 11, 2008 9:16 pm

niveanın cam şişede fısfıslısından bende bitirdim bitane güzel bi ürün :yeah:
uzun zamandır roll on da nivea kullanıyodum ama 2 seferdir rexona aldım daha çok beğendim bunları ;)
Kullanıcı avatarı
paloma86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen aspirin » Prş Ara 11, 2008 9:43 pm

rexona deodorant alana inci kolye bedava :)
Kullanıcı avatarı
aspirin
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen alina86 » Cum Ara 12, 2008 3:06 pm

shenin deodorantını kullanıyorum buara çok güzel.. :love10: biara indirimde die kofre almıştm parfümüyle birlikte , parfümünden hiç memnun kalmadım ama deosu müthişş.. onuda kullanmıodum bi köşedeydi nivea roll on'um bitince mecbur kalıp 1-2 gün onu kullanıyim dedm şuan dewamlı onu sıkıorum ter kokusunu önlediği gibi miss gibi kalıcı bi kokusuda war.. bende mor rengi war, tawsiye ederim.. :yeah:
Kullanıcı avatarı
alina86
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen NINARICCI » Cmt Ara 13, 2008 5:38 pm

Nivea pearl beauty ,nivea double effect ikisini de kullandim ikisideguzel simdi dove un sarisiselisini ve bourjois nin mor siselisini kullaniyorum
Kullanıcı avatarı
NINARICCI
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen allure » Pzr Oca 18, 2009 3:38 pm

Ben de geçenlerde markette Lady speed stick'in deodorantını gördüm. Eflatum bir şişede, aloeveralıyymış. Çok güzel kokuyor ve çok etkili. :yeah:
Kullanıcı avatarı
allure
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen selinimu » Pzr Oca 18, 2009 4:42 pm

kızlaar NİVEA-ENERGY deodorantı şiddetle tavsiye ediorumm.acaip güsel kokmusu var.resmen parfüm gibii.
zATen deodorant konusunda nivea yı teek geçerim ... :yeah:
twitter.com/zslnk
Kullanıcı avatarı
selinimu
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen username » Pzt Oca 19, 2009 12:15 am

allure yazdı:Ben de geçenlerde markette Lady speed stick'in deodorantını gördüm. Eflatum bir şişede, aloeveralıyymış. Çok güzel kokuyor ve çok etkili. :yeah:

aloeveraya inanan biri
evet deriye en iyi şekilde nüfuz eden bitki-sarısabır :yeah:
username
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen username » Pzt Oca 19, 2009 12:16 am

niveanın arkasında kenarında
'aliminum salt ' yazyomu :dontknow:
username
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen jdvs » Pzt Oca 19, 2009 11:59 am

nivea double effectin kokusu çok hoş ama nedense pearl yazılı olanı kullanamadım, resmen boğazımı yaktı. bir de doveun kokusu çok hoş, mis gibi sabun kokuyor :love10:
jdvs
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ANGEL21 » Prş Oca 22, 2009 2:04 pm

8X4 Cok güzel kokuyor suan da bende kullanıyorum pembe ve cok tatlı kokuyor..
Kullanıcı avatarı
ANGEL21
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ramora » Prş Oca 22, 2009 2:59 pm

ben de dove.u seviyorum, tam temizlik kokusu pudra kokusu gibi miss :love10:
ama hepsi leke yapıo ya, özellikle şu roll-on deolar :(
Kullanıcı avatarı
ramora
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen zynps » Sal Oca 27, 2009 11:57 am

Genelde pudralı deodorantlar leke yapmaktadır, eğer deodorantınızın pudrasız olmasına dikkat edersiniz böyle bir sorununuzun kalmayacağına inanıyorum, zaten neredeyse tüm deodorant çeşitlerinin bir de pudrasızı vardır.
Ben de SHE'nin kırmızısını kullanıyordum, ama tavsiyelerden Nivea'ya geçiş yapacakmışım gibi gözüküyor...
Kullanıcı avatarı
zynps
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen spoiled » Pzt Şub 02, 2009 5:04 pm

ben iki yıldır nivea double effect kullanıyorum ve çok güzel kokuyor o zellikle yazn asklı falan giyinince kol altndan ter kokusu aksine parfüm kokusu geliyor çok hoş:) :)
spoiled
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Parfümler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: cheerfully, didem ve 2 misafir