Parfüm önerileriniz, yorumlarınız
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Marjolaine - KoKoŞ
yeliz88 yazdı:
Marjolaine yazdı:Buldum sorduktan sonra.. Valentino rock 'n rose'muş bu parfüm çok hoş bi kokuya benziyo karışımı ama biraz pahalı geldi :confused:

ne kadarmış cnm

strawberry'de 90 ml'si 108.50 lira :confused:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: muhendis - Moderatör
#330517 estee lauder yaz için çıkardığı limited edition pleasures
Resim

yine bir başka limited edition estee lauder pleasures
Resim

çok güzel görünüyorlar :love10:hele ilkine bayıldım ancak fiyatı 300$ :confused:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: tugcee - BaKımLı
drangela yazdı:
tugcee yazdı:tasarımı çok hoş :love10: favorim :yeah:

evet bu parfüm benimde favorilerimden. kapagından iki değişik yüzük olusması da cabası :love10:

evet çok güzel kokusunuda çok merak ediyorum nasıl acaba :confused:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: 1sedef1 - Güzelliğine Düşkün
#340373 NOVAE PLUS-PARİS diye marka buldum kızlar ve parfüm şişeleri hep kedi şeklinde_ Linki altta! bakmanızı tavsiye ederim! Bi kedisever olarak benim çok hoşuma gitti açıkçası :)
http://www.novae-plus.com/ sayfaya tıklayıp,our products kısmına gelmeniz yeterli :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Candy1 - KoKoŞ
#370671 Resim

bana pink sugarı hatırlattı yanında pamuk şeker felan :love10: :love10: :love10:
kesin buda pamuk şeker kokusudurr pembe olan herşeye hastayım zaten :love10:

cherry blossom (GUERLAİN) :love10:

Adıda şişesi kadar çekici :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dolcegabbana - KoKoŞ
libra yazdı:ne zaman insolence kullansam birçok iltifat alıyorum :) .en sevdiğim parfümüm :love10: .zevk meselesi işte.birinin beğendiği başkasına itici gelebiliyor :dontknow: .

canım bu parfümün iki çeşidi var sanırım.biri resimdeki gibi pembe şişede diğeri ise lila şişede.benim bahsettiğim lila olanı. sanırım sen pembeyi kullanıyorsun,onun kokusunu bilmiyorum ama lila şişedeki koku çok kötü kokuyor ya :confused:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pinkcat - BaKımLı
#456710 eva, esosh
bond no.9 ların şişeleri mükemmel.. her şişesi ayrı bir sanat eseri gbi ztn :love10: :love10:
çilek ta satılıyor bond no.9 lar ama 100 euro yu geçtiği için çok büyük ihtimalle gümrükte takılır :angryfire harvey nichols da var mıydı bond no.9?