Göz Çevresi Kremi

Cilt Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Mesajgönderen mybeauty » Çrş Mar 07, 2007 9:23 am

dün kendime lancaster göz altı kremi aldım, jel-krem arası bir şey. İçerisinde ıhlamur var. Anti-aging ve şişlik ve morluklara iyi geliyormuş. Bu faydaları hakkında henüz yorum yapmak erken ama o kadar güzel nemdelndiriyorki her daim göz altlarım ıslak ıslak. Daha önce almadığım için çok pişmanım, kesinlikle tavsiye ederim.
mybeauty
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen eyluls » Çrş Mar 07, 2007 3:53 pm

mybeauty yazdı:dün kendime lancaster göz altı kremi aldım, jel-krem arası bir şey. İçerisinde ıhlamur var. Anti-aging ve şişlik ve morluklara iyi geliyormuş. Bu faydaları hakkında henüz yorum yapmak erken ama o kadar güzel nemdelndiriyorki her daim göz altlarım ıslak ıslak. Daha önce almadığım için çok pişmanım, kesinlikle tavsiye ederim.
ince çizgilere ii gelirmi acaba cnm sen bıraz daha kullanınca yorumları yazarsın yine bize fiyatı nekadar :?:
Kullanıcı avatarı
eyluls
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen soyacini » Çrş Mar 07, 2007 4:00 pm

kizlar, bundan bir ay once aldigim Givenchy'nin youth power goz alti kremi sanirim benim yanliskullanmamdan dolayi (tabii alerji de yapmis olabilirim) tam alt kirpiklerimin altinda soyulma ve kasinma yapti-ki kasinti beni oldurdu resmen :evil:

simdi sorarim size:
goz kremini kutusunda soylendigi gibi surdukten sonra sole azcik kalan (yani tam da yediremiyorum ben ole parmak uclarimla pit pit dokundurarak) iste, ole azcik kalinca ben butun gozumun altina bole yayiyorum geri kalan kremi.

ben bu kremi kullanmaya cekinmeye basladim? ne dersiniz? yanlis mi kullanmisim yoksa urune karsi bir hassasiyetim mi varmis?

evet, bu benim ilk goz alti kremim :D cok mu belli oluyor?? :P
Kullanıcı avatarı
soyacini
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen mybeauty » Çrş Mar 07, 2007 4:06 pm

eyluls yazdı:
mybeauty yazdı:dün kendime lancaster göz altı kremi aldım, jel-krem arası bir şey. İçerisinde ıhlamur var. Anti-aging ve şişlik ve morluklara iyi geliyormuş. Bu faydaları hakkında henüz yorum yapmak erken ama o kadar güzel nemdelndiriyorki her daim göz altlarım ıslak ıslak. Daha önce almadığım için çok pişmanım, kesinlikle tavsiye ederim.
ince çizgilere ii gelirmi acaba cnm sen bıraz daha kullanınca yorumları yazarsın yine bize fiyatı nekadar :?:

canım mimik çizgilerine iyi geliyormuş ve çizgi oluşumunu engelliyormuş.
mybeauty
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen eyluls » Çrş Mar 07, 2007 4:28 pm

tamam cnm öğrenmem iyi oldu tesekkür ederim
Kullanıcı avatarı
eyluls
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen eyluls » Çrş Mar 07, 2007 4:31 pm

soyacini cnm bende göz altı kremini gerçi kullanmıyorum daha önce nıvea denemistim ama bu son zamnlarda göz altımda ince çizgiker belirdiği için yeni bi krem arayısı içindeyim bende dicektim göz altı kremini göz altıma yayarak sürüyordum hatta göz kapaklarıma bile belki fazla kullanmıssındır ondan olmustur yada krem iyi gelmemistir sana
Kullanıcı avatarı
eyluls
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen muhendis » Çrş Mar 07, 2007 4:32 pm

kızlar 23 yaşındayım ve göz altım ilk ufak derin olmaya minik çizgimi keşfettim :fear: evde kendi düzenli kullandığım göz kremim yoktu bende anneminkine saldırdım yaşıma ne kadar uygun orası tartışılır ancak olay markalı göz kremi çok sevdim çok iyi geldi ya kırışığı ütüledi resmen derinde olmadığı için geçti gibi ama morlukta etkili değil ayrıca kremin içinde ufak ışıltılarda var sürünce hem nemlendiriyor hemde ışıltı veriyor çok sevdim :lol:
Kullanıcı avatarı
muhendis
Moderatör
Moderatör

Re:

Mesajgönderen gulaygulay » Çrş Mar 07, 2007 4:35 pm

soyacini yazdı:kizlar, bundan bir ay once aldigim Givenchy'nin youth power goz alti kremi sanirim benim yanliskullanmamdan dolayi (tabii alerji de yapmis olabilirim) tam alt kirpiklerimin altinda soyulma ve kasinma yapti-ki kasinti beni oldurdu resmen :evil:

simdi sorarim size:
goz kremini kutusunda soylendigi gibi surdukten sonra sole azcik kalan (yani tam da yediremiyorum ben ole parmak uclarimla pit pit dokundurarak) iste, ole azcik kalinca ben butun gozumun altina bole yayiyorum geri kalan kremi.

ben bu kremi kullanmaya cekinmeye basladim? ne dersiniz? yanlis mi kullanmisim yoksa urune karsi bir hassasiyetim mi varmis?

soyacini tam bilemem ama ürün sana alerji yapmış olabilir.
ben de gözaltı kreminden küçük bir bezelye tanesi kadar alıyorum gözaltıma koyup yüzük parmağımla gözümün altına çok bastırmadan yayıyorum
yıllar önce cosmopolitan dergisinde okumuştum gözaltı ince ve hassas bir bölge olduğundan parmaklarımız arasında en güçsüz olan yüzük parmağıymış onun için o parmakla kremi sürmeyi öneriyordu. ben de öyle sürüyorum.
Kullanıcı avatarı
gulaygulay
SüsLü
SüsLü

Re:

Mesajgönderen mybeauty » Prş Mar 08, 2007 9:25 am

gulaygulay yazdı:
soyacini yazdı:kizlar, bundan bir ay once aldigim Givenchy'nin youth power goz alti kremi sanirim benim yanliskullanmamdan dolayi (tabii alerji de yapmis olabilirim) tam alt kirpiklerimin altinda soyulma ve kasinma yapti-ki kasinti beni oldurdu resmen :evil:

simdi sorarim size:

soyacini tam bilemem ama ürün sana alerji yapmış olabilir.
ben de gözaltı kreminden küçük bir bezelye tanesi kadar alıyorum gözaltıma koyup yüzük parmağımla gözümün altına çok bastırmadan yayıyorum
yıllar önce cosmopolitan dergisinde okumuştum gözaltı ince ve hassas bir bölge olduğundan parmaklarımız arasında en güçsüz olan yüzük parmağıymış onun için o parmakla kremi sürmeyi öneriyordu. ben de öyle sürüyorum.

arkadaşlar, benim göz altı kremi aldığım uzman göz altı kremlerini gözün tam altına değilde, kaz ayağı denilen mimik çizgilerine ve tam göz altına girmeden çevresine sürmemi istedi çünkü gözün tam altı çok hassasmış ve kremler yukarya doğru çıkarmış zaten lancasterin sayfasında da tam altına sürülmüyor, göz çevresinde sekiz çiziliyor, sizin için url eklemeye çalışıcam bakalım olucakmı[/url]
mybeauty
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mybeauty » Prş Mar 08, 2007 9:48 am

mybeauty
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mybeauty » Prş Mar 08, 2007 9:49 am

http://www.lancaster-beauty.com/
cilt bakımı kısmında göz kremi için \"apply it\" var, tıklarsanız izleyebilirsiniz.
mybeauty
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen soyacini » Prş Mar 08, 2007 10:56 am

Cevaplariniz icin tesekkur ederim kizlar :)
Bir suredir kullanmiyorum go alti kremimi, kasintisi gecti gibi.. gene bir suredir goz alti kapaticisi da kullanmamaya gayet gosterim (ben kapaticilari de en sonunda hep kirpiklerimin altina kadar yediriyordum mesela, acaba o da mi kotu??? :( )
artik concealer'i sadece torba ve morluklarin oldugu bolgeye suruyorum (hic ihtiyacim da yok, sirf aliskanliktan suruyorum oof), goz alti kremimi de yeniden bir kullanmayi denicem, bu sefer kirpik bolgesine hic yaklasmadan surerek... eger gene ayni seyi yasarsam tamamen birakirim..
Kullanıcı avatarı
soyacini
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen eyluls » Prş Mar 08, 2007 2:56 pm

sekiz çizer gibi nasıl sürcez kremii göz altına :?:
Kullanıcı avatarı
eyluls
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen eleanor » Cum Mar 09, 2007 8:54 am

eylulcum canım evet iyi geldigini söyleyebilirim
dedigim gibi kullanmaya başlayali daha çok yeni ama ben ve arkadamşarım fark edebiliyoruz değişimi...
gece yatarken ozellikle göz cevresine masaj seklinde uygulamakta fayda var
sabah kalkıp aynaya baktiginda adım adım değiştigini iyiye gittigini farkedebiliyor insan :wink:
Kullanıcı avatarı
eleanor
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen eyluls » Cum Mar 09, 2007 8:33 pm

eleanor yazdı:eylulcum canım evet iyi geldigini söyleyebilirim
dedigim gibi kullanmaya başlayali daha çok yeni ama ben ve arkadamşarım fark edebiliyoruz değişimi...
gece yatarken ozellikle göz cevresine masaj seklinde uygulamakta fayda var
sabah kalkıp aynaya baktiginda adım adım değiştigini iyiye gittigini farkedebiliyor insan :wink:
sağol canım benimde ince çzigilerim var bazen daha belli oluyolar sinir oluyorum :evil: bu förmülüde denicem üsenmezsem ve denediğimde göz çevremi yakmazsa umarım
Kullanıcı avatarı
eyluls
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen egeli » Pzr Mar 11, 2007 10:47 am

arkadaşlar benim de gözaltlarımda çukurlaşma var hani yaşlıların olur ya daire şeklinde çöker gözaltları arada bir de gözaltlarımda torbalanma oluyor bana ne öneriyorsunuz.ben de 31 yaşındayım.
egeli
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ladia » Pzr Mar 11, 2007 12:34 pm

bende de var aynı şey ama benim yapısal o yüzden geçiricek bişi de yok malesef
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen deryaks » Pzr Mar 11, 2007 3:59 pm

benimde artık başlamam gerekiyor 24 yasına geşdim ve gözcevremin önemli olduğunu düşünüyorum dejavu mu dermotoligamı nedersinizz :roll:
Kullanıcı avatarı
deryaks
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen oglak » Pzr Mar 11, 2007 4:08 pm

deryaks yazdı:benimde artık başlamam gerekiyor 24 yasına geşdim ve gözcevremin önemli olduğunu düşünüyorum dejavu mu dermotoligamı nedersinizz :roll:

dermalogica kardeşim kullandı sonra başka markalar aldı yine dermalogicaya döndü en iyisi o dedi
Kullanıcı avatarı
oglak
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen deryaks » Pzr Mar 11, 2007 4:22 pm

artık yasımında cildiminde farkındayım bişeye başlamam lazım bu arada canım dün gidemedim sevile 1:30 da işet olmam gerekiyordu ve ben evden akşam 8de çıkabildim tembellikten yarınöğle arası bakarım haber veririm sana
Kullanıcı avatarı
deryaks
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen oglak » Pzr Mar 11, 2007 4:47 pm

çok sağol deryacım sorun değil nerde çalışıyorsun bir mahsuru yoksa tabii
Kullanıcı avatarı
oglak
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen deryaks » Pzr Mar 11, 2007 5:12 pm

hsbc de canım
Kullanıcı avatarı
deryaks
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ladia » Pzr Mar 11, 2007 5:51 pm

ben de bu sene 24 üme giriyorum göz çevresi için dejavu alıcaktım iyi bi ürü olabilir ama ben almaya korktum açıkçası yaşıma biraz ağır kaçar gibi geldi bi de ürün her bittiğinde yeniden alıcak parayı bulamayabilirim bu yüzden kırışıklıklarım daha kötü bi biçimde geri dönebilir şimdilik hafif nemlendirici jelimle idare ediyorum zaten krem tarzı nemlendiriciler beyaz yağ butoncukları va parlama yapıyo göz çevremde...
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Re: goz altlarim cok kotu gorunuyor

Mesajgönderen Christorlila » Pzr Mar 11, 2007 11:26 pm

asyaaa , kullandigin urunler CD haric pek olumlu donusler vermiyor. CD de ise sok etkiler cok goruluyor dikkat derim..Ben sana Dejavu nun serumunu tavsuye ederim..Ayirca yine ayni markanin gozalti kapaticisi var. Onu da takviye kullan derim...Kaslara etkilesim yapan GABA icerdiginden hic zarari olmuyor..hadi bakalim tedaviyeeee :))

asyaa yazdı:Arkadaslar gecen sene bu zamanlar goz kenarlarimda kirisiklik baslamisti bir arkadasim Christian Dior Capture R60/80 in goz cevresi kremini tavsiye etti hassas bir cildim yok bir sey olmaz diye aldim ve kullanmaya basladim. iki gun kullandim ilk gun tum izleri yok etmisti cok sevindim fakat ikinci gun sabah kalktigimda gozlerim ari sokmus gibiydi ve krem goz cevremi yakmisti resmen. Hemen biraktim kullanmayi.
Biraktiktan bir kac gun sonra sisler inince gordumku goz altlarim ve goz cevremde harita gibi enine boyuna kirisikliklar vardi sok oldum. Bir sure sonra cildim duzelmeye basladi. Daha sonra goz cevresi icin Neutrogena nin goz cevresi kremini bir kac ay kullandim hic bir ise yaramadi. Ondan sonra Roc kullanmaya basladim ve Roc goz cevremi tamamen olmasa bile epeyce toparladi.
Roc u 6 aydir falan kullaniyorum goz altlarina surulmuyor ama uzerinde goz altlarinida baya toparlayacagi yaziyordu bu anlamda hic bir ise yaramadi. Bir saticinin tavsiyesiyle Dove nin goz alti kremini kullanmaya basladim 1 haftadir ama sanki ise yaramayacak gibi gorunuyor sadece nemlendirdigini hissediyorum simdilik. 34 yasindayim yaslanmaya karsi etkili urunler icin erken diye dusunuyorum. Kararsizim. Goz altlarim 50 yasindaymisim gibi gosteriyor beni. Christian Dior un bana hediyesi goz alti kirisikliklari oldu. Ne yapabilirim tavsiyelerinize ihtiyacim var. :(
Kullanıcı avatarı
Christorlila
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen Christorlila » Pzr Mar 11, 2007 11:30 pm

sekercim sana aynen Dejavu gozalti kapaticisini oneriyorum. Valla birebir..Ben geceleri biraz disari cikarim ertesi gun ise giderken patlican rengi olan gozaltlarimi kapamak icin hep mor ve yakin renklerde makyaj yapardim..Simdi Dejavu yu kullaniyorum ohhh renk renk suruyorum cok hosuma gitti..bence dene goreceksin..

gench13 yazdı:benim de bi sorum olcak göz çewrem bu yaşıma rağmen biraz mor :( krem olarak diilde doğal yöntemlerle bişiler yapamazmıyım.. amacım bütün morlukkları yok etmek diil.sadece biraz azalmasını sağlamak.. yardımcı olursanız sewinirim..
Kullanıcı avatarı
Christorlila
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen Christorlila » Pzr Mar 11, 2007 11:33 pm

valla yasina agir kacacak diye bir sey olmaz..benim annem 17 sinde basladi kadinin yuzun gozu mermer gibi..Muhim olan iyi urunu bulmak..mesela ben dejavu yu 7 yildir kullaniyorum simdi 29 um (eyvah yas cikti ortaya) cok memnunum..Bence bunun yasi olmaz ayrica dejau GABA iceriyor..Direk kaslarla ilgili fazla kimyasal tasmiyor...hadi goelim bakalim..

ladia yazdı:ben de bu sene 24 üme giriyorum göz çevresi için dejavu alıcaktım iyi bi ürü olabilir ama ben almaya korktum açıkçası yaşıma biraz ağır kaçar gibi geldi bi de ürün her bittiğinde yeniden alıcak parayı bulamayabilirim bu yüzden kırışıklıklarım daha kötü bi biçimde geri dönebilir şimdilik hafif nemlendirici jelimle idare ediyorum zaten krem tarzı nemlendiriciler beyaz yağ butoncukları va parlama yapıyo göz çevremde...
Kullanıcı avatarı
Christorlila
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lilith » Pzt Mar 12, 2007 12:38 am

ya kızlar benim gözlerimin üst kısımları böyle pul pul kuruyor ve dökülüyor :cry: ne denediysem geçmedi :( bir kaç gündür bu vaziyette,krem sürünce de hafif yanıyor böyle kızarıyor.likit kapatıcıyı bile süremiyorum derimle birlikte o şekli alıyor o da pul pul oluyor gözümün üstünde,bir şeyler önerebilir misiniz bana şekerler ya :cry: şöyle güzel bir nemlendirici göz kremi falan :roll: ama çok uçuk fiyatlı olmazsa sevinirim şimdiden teşekkür ederimmmm :kisslove:
Kullanıcı avatarı
lilith
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen ilerya » Pzt Mar 12, 2007 1:26 am

lilith yazdı:ya kızlar benim gözlerimin üst kısımları böyle pul pul kuruyor ve dökülüyor :cry: ne denediysem geçmedi :( bir kaç gündür bu vaziyette,krem sürünce de hafif yanıyor böyle kızarıyor.likit kapatıcıyı bile süremiyorum derimle birlikte o şekli alıyor o da pul pul oluyor gözümün üstünde,bir şeyler önerebilir misiniz bana şekerler ya :cry: şöyle güzel bir nemlendirici göz kremi falan :roll: ama çok uçuk fiyatlı olmazsa sevinirim şimdiden teşekkür ederimmmm :kisslove:

canım bence bir dermatologla görüşsen daha iyi olabilir. belki alerjik bir sorun yaşıyorsundur. bende de benzeri bir sorun olmuştu da ondan söylemek istedim. egzemamsı bir şey olmuştu.ilaç vermişti doktor. göz ve çevresi çok hassas olduğu için daha çok dikkat etmek gerekiyor. bu arada ben vichy thermal s eyes göz altı kreminden çok memnunum.güzel nemlendiriyor.oldukça da hafif, yağsız bir ürün.içinde ışıltılar var,morluklarımı bile aydınlatıyor.
Kullanıcı avatarı
ilerya
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ilerya » Pzt Mar 12, 2007 1:29 am

bir de ben çok azcık zeytinyağı sürüyorum haftada bir kaşlarıma ve göz çevreme. zararı olacağını da sanmıyorum. bugün değişiklik yapıp, tatlı badem yağı sürdüm. istersen gözünün içine kaçmayacak şekilde bir dene. zeytinyağı gözü yakıyor çünkü.
Kullanıcı avatarı
ilerya
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen flora7 » Pzt Mar 12, 2007 1:48 am

Osmanbey'de Zencefil Aktar'da HBK (havuç-buğday-kayısı) yağı göz altlarına ve tüm cilde kullanıldığında yağlandırmadan nem veriyor.Fazlası uçuyor ve vıcık vıcık olmuyor.Ben yağlı cildime rahatça kullanıorum.Gözaltımda yağ bezesi yapar diye korkmuştum en başta.Fakat şaşırtıcı biçimde hiç olmadı.Tavsite ederim.Fiyatı 7 milyon.Bu aktar kendi yaptığı ürünlerle ünlüymüş.Dikkate değer başka ürünleri de var.
flora7
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lilith » Pzt Mar 12, 2007 1:51 am

ileryacım çok teşekkür ederim evet dediğin gibi önce bir doktora gideyim ben çünkü her sene belli bir dönem yaşıyorum bunu :( artık doktorun önerdiği bir ilaç ve de göz çevresi kremi alırım yaşım da 21 şimdi inceledim biraz sanki la roche posay hydraphase yeux güzel gibi geldi ama doktora da danıştıktan sonra alırım artık çok sağol canımcım..
Kullanıcı avatarı
lilith
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen eleanor » Pzt Mar 12, 2007 8:13 am

kızlar yaa burada yazılanlara istinaden gidip bepanthen krem aldım cumartesi
göz altlarıma da sürdüm yatarken
hafif bir yanma yapti ama dayandım yıkamadım
sabah kalktıgımda ise goruntu korkunctu :roll:
kırış kırış olmuştu goz altlarım
hemen gül suyuyla silip ardından kayısı yagiyla msj yaptim
ardindan da göz altı kapaticimi surdum
biraz kayboldu sanki o goruntu
ben napicam şimdi yaaaa :cry:
Kullanıcı avatarı
eleanor
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen piglet81600 » Pzt Mar 12, 2007 2:32 pm

Kızlar ben göz altı morlukları için ünlülerin ameliyat sonrasında morlukların geçmesi için kesilen yere sürülen bi ilaç kullandıklarını duymuştum.Hatta eczaneye gidip sölediğimde doğrudur demişti ama adını almamıştım..
Kullanıcı avatarı
piglet81600
BaKımLı
BaKımLı

DejaVu gözaltı

Mesajgönderen mugoz » Pzt Mar 12, 2007 2:37 pm

gözaltı sorunları yaşayanlara DejaVu nun gözaltı ürününü öneririm. hem tedavi edici hem de kapatıcı özelliği var. Bildiğim kadarıyla ikisini birden yapan başka bir ürün yok. Üzerine makyaj da yapabiliyorsunuz. Dolayısıyla makyajlıyken bile gözaltlaınızı tedavi edebiliyorsunuz. Sitesini de inceleyin isterseniz başka ürünleri de var. http://www.dejavu-tr.com
mugoz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen asyaa » Pzt Mar 12, 2007 3:08 pm

eleanor yazdı:kızlar yaa burada yazılanlara istinaden gidip bepanthen krem aldım cumartesi

Canim cok uzuldum ben buraya tecrubemi hem baskalarina ornek olsun diye hemde birileri sorunuma bir care bulabilir belki diye yazmistim keske hic yapmasaydin boyle birsey. Bana o olaydan sonra cilt uzmani bir bayan 15 gun hic bir sey kullanma gozaltina ve goz cevrene demisti. Bence sende bir sure dinlendir bakalim. Umarim benimki gibi kalici olmaz :(
asyaa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen soyacini » Pzt Mar 12, 2007 4:13 pm

Merak edenler icin son durum vaziyet:

Bir arkadasima anlattim givenchy'nin goz kremini ve bende yarattigi ektinin, aynisinin tipkisini o da yasamis ve kremi oylece bir kenarda duruyormus, bir daha el surmemis. onun yerine clinique all about eyes'i tavsiye etti mesela arkadas bana.

satin aldigim kozmetikciye de anlattim, fazla gelmis olabilir dedi size. (getirseydiniz iadesini yapardik demelerini bekledim hani nedense :D)

ben de inat ya, gittim clinique all about eyes aldim, simdilik iyi, umarim bu kreme de tepki vermem :)
Kullanıcı avatarı
soyacini
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen mybeauty » Pzt Mar 12, 2007 4:28 pm

eyluls yazdı:sekiz çizer gibi nasıl sürcez kremii göz altına :?:

canım yatay sekiz, nasıl anlatsam :roll: göz altından dışa doğru kaşının üzerinden diğer göz altına geçip tekrar dışa doğru kaşın üzerinden yani yatay şekilde (görüntülü anlatmak isterdim ama...)
mybeauty
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ladia » Pzt Mar 12, 2007 7:45 pm

jojobayı da aktardanmı alıcaz bi de anlamadım jojobamı jojoba yağımı
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen eyluls » Pzt Mar 12, 2007 8:09 pm

mybeauty yazdı:
eyluls yazdı:sekiz çizer gibi nasıl sürcez kremii göz altına :?:

canım yatay sekiz, nasıl anlatsam :roll: göz altından dışa doğru kaşının üzerinden diğer göz altına geçip tekrar dışa doğru kaşın üzerinden yani yatay şekilde (görüntülü anlatmak isterdim ama...)
cnm sağol ilgin için tesekkür ederim evet keske öyle bi imkanımız olsaydı gerçi dediğini uygulamaya çalıstım ama bakalım yapabilcemmi :wink:
Kullanıcı avatarı
eyluls
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen eyluls » Pzt Mar 12, 2007 8:18 pm

arkadaslar ben bikere kayııs yağı denedim fena yaktı göz altımı seyrelterek sürüyorum yine yakıyor karsıtırıyorum avakadoyla yine yakıyor gözaltıma bisey süremiyorum siz iki yağ sürerken suyla seyreltıyormusnuz yoksa sadece iki yağı karıstırıp direkmi sürüyorsunuz ben 25 yasındayım öle kırısıklık çizgisi değil ama ince çizgiler bu son zamanlarda belirdi beni rahatszı ediyor bide sabah kalktıgımda iste :(
Kullanıcı avatarı
eyluls
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen ilerya » Pzt Mar 12, 2007 9:39 pm

lilith yazdı:ileryacım çok teşekkür ederim evet dediğin gibi önce bir doktora gideyim ben çünkü her sene belli bir dönem yaşıyorum bunu :( artık doktorun önerdiği bir ilaç ve de göz çevresi kremi alırım yaşım da 21 şimdi inceledim biraz sanki la roche posay hydraphase yeux güzel gibi geldi ama doktora da danıştıktan sonra alırım artık çok sağol canımcım..

rica ederim tatlım :)
Kullanıcı avatarı
ilerya
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen Christorlila » Sal Mar 13, 2007 3:27 am

ay ay ne yapmisin oyle..eger sen gidip goz alti kremi istediginde sana bepanthen verdilerse o eczanenin degil onunden gecmek semtine dahi ugrama..yapacagin en iyi sey o tedaviyi bir kac gun daha devam ettir. Bize de haber et, duzgun bir urun tavsiye edelim. kapatici olarak ne kullaniyorsun bu da onemli ...yazarsan sevinirim..gecmis olsun..
kızlar yaa burada yazılanlara istinaden gidip bepanthen krem aldım cumartesi
Kullanıcı avatarı
Christorlila
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen eleanor » Sal Mar 13, 2007 8:45 am

christorlilacıgım;
düne nazaran Allaha sükür daha iyi göz altlarım...
kayisi + jojoba ve bugday yagi ile masaj yaptim yatmadan evvel sabah kalktıgımda dünün o kötü goruntusu ve inanilmaz kurulugu yoktu...
tabi düzelmiş değil halem ama soyulmaya başladi göz altlarım...
kapatici olarak max factor erace kullaniyorum.
onu da sabah kayisi yagi damlatip parmagima o şekilde sürdüm
direk uygulamaya kalktıgımda aciyor göz altlarım cunku :(
annemin kremlerinden de kullanmayi hiç düşünmedim malum yaşım 22 cok agir onun kremleri :(
işin kötüsü bu durumdan benim ayin 25ine kadar kesinlikle kurtulmam lazım...
cunku fuar var ve ben görevliyim :(
cildiricim Allahim...........
Kullanıcı avatarı
eleanor
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen EYLUL26 » Sal Mar 13, 2007 8:57 am

Eleanor canım günaydın..gözaltlarıın biraz daha iyi olmasına sevindim eminim daha iyi olacaktır..tekrar geçmiş olsun tatlımmm...bepanthen göz çevresine kullanılmz bence kim ne derse desin.. :?
Kullanıcı avatarı
EYLUL26
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen eleanor » Sal Mar 13, 2007 9:24 am

saolasın eylulcum :oops:
2 gündür aynalara küstüm vallahi :roll:
bir daha asla bilmedigim birşeyi yüzüme sürmeyecegim
iyi bi ders oldu bu bana :(
Kullanıcı avatarı
eleanor
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen EYLUL26 » Sal Mar 13, 2007 10:20 am

:cry: bencede bir bilene danışmadan(doktor uzman vs) böyle herşeyi yüzümüze sürmememiz gerek ...sonuç geriye dönüşü olmayan bir yola sokabilir bizi allah korusun tabii( senin için demedim moralin bozulmasın canım))
Kullanıcı avatarı
EYLUL26
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen damlaaa » Sal Mar 13, 2007 1:07 pm

kızlar yardımınıza ihtiyacım var. 26 yaşındayım cildimle ilgili pek problemim yok henüz kırışıklıkta başlamadı ama 25 yaşından sonra bakım ürünleri kullanmaya başlamak gerektiğini düşünüyorum. Şu anda cildime banyo sonrası nemlendirici dışında hiçbişey uygulamıyorum. Göz altı ve yüz için önerebileceğiniz ürün ve markalar neler? Neler kullanmaya başlamalıyım?
Kullanıcı avatarı
damlaaa
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen aslihayal » Sal Mar 13, 2007 1:39 pm

kızlar iki haftadır falan cliniqunin all about eyes rich deneme boyunu kullanıyorum,en çok ondan memnun kaldım diyebilirim,gerçekten iyi nemlendiriyor.vichynin thermal fix göz kremi ise hiç nem vermiyor.söylemek istedim
Kullanıcı avatarı
aslihayal
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen anabel » Sal Mar 13, 2007 2:00 pm

selam kızlar bende yeni katıldım foruma :) kızlar benimde gözaltlarım cok kırı hafif mimik çizgileri oluştu yaşımda 26, ben burda kayısı yağının gözaltına olumlu etkisini duydum fakat şöyle bir durum var benim annem sürekli doğal yağlarla yuzune masaj yapar cildi çok iyi görünüyor fakat o yağları gözaltınada uygulamaya başlamıştı kızlar ama sonra gözaltında yağ toplanmaları oldu böyle topak topak :cry: kırışıkları doldu ama aşırı doldu yani :arrow: benim merak ettiğim kayısı yağı gözaltında böyle birikme yapar mı kızlar bende sürmek istiyorum ama biraz çekindim açıkçası annemi gördükten sonra :? kullanan arkadaşların cevaplarını bekliyorummm hepinizi öptüm kızlaar
anabel
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen FUEN » Sal Mar 13, 2007 2:03 pm

anabel yazdı:selam kızlar bende yeni katıldım foruma :) kızlar benimde gözaltlarım cok kırı hafif mimik çizgileri oluştu yaşımda 26, ben burda kayısı yağının gözaltına olumlu etkisini duydum fakat şöyle bir durum var benim annem sürekli doğal yağlarla yuzune masaj yapar cildi çok iyi görünüyor fakat o yağları gözaltınada uygulamaya başlamıştı kızlar ama sonra gözaltında yağ toplanmaları oldu böyle topak topak :cry: kırışıkları doldu ama aşırı doldu yani :arrow: benim merak ettiğim kayısı yağı gözaltında böyle birikme yapar mı kızlar bende sürmek istiyorum ama biraz çekindim açıkçası annemi gördükten sonra :? kullanan arkadaşların cevaplarını bekliyorummm hepinizi öptüm kızlaar

hoşgeldin anabel , kayısı yağını çok uzun zaman önce bende tavsiye üzedine denemiştim ama yağ butonları yaptı bende , hiç tavsiye etmem
Kullanıcı avatarı
FUEN
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Cilt Bakımı Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 7 misafir