Karamel & Bakır Saç Rengi

Saç Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Karamel & Bakır Saç Rengi

Mesajgönderen BabyBlonde » Çrş May 09, 2007 1:20 pm

Artık sarışın değilim :? dün saçlarımı karamel renginde boyattım kuaförüm yazın saçlar açılır sen koyulaştırıp hemde karamelmi yaptırmak istiyorsun dedi evet dedim bunalımdayım köklü bir değişiklik istiyorum diyince peki dedi renk çok canlı bir renk açık sarıdan bu renge dönünce kolay adapte olamayacağım sanırım :cry: birde makyaj ve giysi problemi çıktı ortaya her renk yakışmıyor :cry: şu anda saçları karamel olan ya da daha önce bu rengi kullanmış olan birileri varmı içinizde? çok pişman oldum ben sapsarı saçlarımı şimdiden özledim :cry: değişiklik depresyona iyi gelir dedim şimdi daha beter oldum ben yaaaaa :cry: :cry:
BabyBlonde
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: Karamel Saç

Mesajgönderen derinnnn » Çrş May 09, 2007 1:24 pm

cnm moralini bozma bi kaç yıkamada saçının rengi akıcak eğer altta röflelerin varsa onlar ışıltı gibi ortaya çıkacak ayrıca güneş rengini daha da açıcak bu şekilde ağustosa kadar idare edebilirsin ben bakır kahve yaptırmıştım çok canlı güzel bir renkti ama kahverengi dışında hiç bir far yakışmıyordu ruj da aynı şekilde pembe ruj çok komik duruyordu sadece ten rengi şeftali rengi rujlar kullanabildim ama sadece 1 hafta sonra boya akmaya başladı alttan röflelerim çıktı ve ağustos ayında saçlarım röfleli görünüyordu sadece diplerim çıkmıştı bende eylül başı yeniden dip röfle vs. yaptırdım :P
Kullanıcı avatarı
derinnnn
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen BabyBlonde » Çrş May 09, 2007 1:33 pm

evet akacak dedi kuaförümde 15-20 gün sonra yeniden boyaya gelmen lazım dedi rengin oturması için birde ben her gün yıkarım saçlarımı haftada 2 den fazla yıkamicaksın dedi :( saçlarım açıktı uçları beyaza yakın sarıydı artık şimdiyse turuncu gibi bu renk aksada senin dediğin gibi okadar açılıp sarı olurmuki gene hım? :roll:
ve evt dediğin gibi pempeler acaip komik duruyor ve benimde en çok pembe makyaj malzemelerim ve giysilerim var herşey pembe tonları çıldırmamak elde diil yani :evil: giyside en çok turuncular sarılar yeşiller kremler iyi duruyor makyajdada somonlar bakırlar hafif yeşil bakırla karısık farlar çok zormuş bu renk yaa
BabyBlonde
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kardelen22 » Çrş May 09, 2007 1:36 pm

canım bi kaç yıkamadan sonra açılır. denize fln gittiğinde o koyuluktan eser kalmaz canım.üzülme hem eminim bu renkte sana çok yakışmıştır.
Kullanıcı avatarı
kardelen22
SüsLü
SüsLü

Re:

Mesajgönderen BabyBlonde » Çrş May 09, 2007 2:02 pm

gerçi görenler sarışından daha iyi olmuşsun diyorlar ama bikaç kişi çıkıp bu renkler insanı basit gösteriyor diyince yıkıldım birden :(
BabyBlonde
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen derinnnn » Çrş May 09, 2007 2:33 pm

cnm turuncu değil ama tuhaf bi renk oluyor ilk başta sonra iyice akıyor hatta ben boyadan 2 hafta sonra gidip tekrar boyatsammı dedim mayıs sonu boyatmıştım saçımı erkek arkadaşıma sarı yapıcam yine dedim o da canını sıkma rengi gayet güzel dedi neyse bende tekrar koyultmaktan vazgeçip kendi haline bıraktım ben o yaz yazlıkta olduğum için saçımın rengi bayağı açıldı bildiğin sarı oldu yani röfleler çook çook fazla çıktı bir de saçıma limon suyu sürüp güneşe çıktım hep çok doğal güzel bir renk oldu cnm :wink:
Kullanıcı avatarı
derinnnn
SüsLü
SüsLü

Re:

Mesajgönderen derinnnn » Çrş May 09, 2007 2:37 pm

BabyBlonde yazdı:
kardelen22 yazdı:canım bi kaç yıkamadan sonra açılır. denize fln gittiğinde o koyuluktan eser kalmaz canım.üzülme hem eminim bu renkte sana çok yakışmıştır.

gerçi görenler sarışından daha iyi olmuşsun diyorlar ama bikaç kişi çıkıp bu renkler insanı basit gösteriyor diyince yıkıldım birden :(

cnm karamel bakır kahve bunlar ara renk olduğu için kullanımı zordur ama asla insanı basit göstermez hatta tene uyum sağlamadığı sürece insanı basit gösteren tek renk vardır o da sarı :P ama tenin sarıyı kaldırıyorsa eminimki karamel sende çok şık durmuştur ben kuaförüme seren serengilin rengi gibi boyatmak istediğimi söyledim dip röfle yaptırmadan önce yaz sonu o renk istiyorum rengi bakır kahve aralarda karamel balyaj var dedi ama sana balyaj yapmaya gerek yok saçını direkt açık kahveye boyarız çünkü alttan röflelerin balyaj yansıması gibi çıkıcak dedi :wink:
Kullanıcı avatarı
derinnnn
SüsLü
SüsLü

Re:

Mesajgönderen BabyBlonde » Çrş May 09, 2007 2:47 pm

saol canımcım yaa biraz rahatlattın içimii bakalım benimki yıkadıkça nolucak :? sarışınlık bana gerçekten acayip yakışıyordu orjinal saç rengim simsiyah olmasına rağmen kimse inanmıyordu buna yok canım olamaz derlerdi bu yüzden de dediğinde haklısın hiç yakışmadığı halde sarı saç yaptıran kadınlar var sarışınlık yakışmayanda sarı saç çok avam duruyor ve kadınlar ısrarla sarı saç yaptırıyor bağdat caddesinde nereye baksam herkes sarısın nedir bu kadınların sarısınlık sevdası anlamıyorum yakışmayan bişeyi nasıl yaptırıyorlar bunları kimse uyarmıyormu hayret bişey :lol:
BabyBlonde
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen derinnnn » Çrş May 09, 2007 2:52 pm

cnm bende kendimi bildim bileli sarışınım bebekkende sarıydım ama zamanla saç rengim koyulaştı şimdi diplerim açık kumral çıkıyo o yüzden röfle yaptırıyorum ama kolumdaki tüyler bile sarı olduğu için röfle yaptırıcam dediğimde arkadaşlarım saçmalama doğal sarışınsın zaten dio :lol: sen dediğim gibi biraz yıka filan sonra memnun kalmazsan o rengin üzerine röfle yaptırınca çok doğal duruyor ben o renge röfle yaptırdım
Kullanıcı avatarı
derinnnn
SüsLü
SüsLü

Karamele şükret canımmm...

Mesajgönderen umitto » Çrş May 09, 2007 2:52 pm

BabyBlonde canım merak etme. Sen şükretki yine sarıya yakın bir renk. Yani çok sıkılırsan alışamazsan eğer yine üstüne röfle yaptırıp eski tonlarına kolaylıkla dönebilirsin. Arkadaşların dediği gibi zaten renk hemen akacak göreceksin. Ben çok daha büyük bi delilik yapmıştım 7 sene boyunca platin olarak kullandığım saçlarımı gidip koyu kestaneye boyatmıştım Ekim ayında. Beğenmeyen birisi olunca çok çok moralim bozuluyodu. 5 ay kullandım sonra tekrar açtırmaya kalktım. Saçlarım şu anda yine sarı ama platin değil. Ayrıca yıprandılar ve belime kadar olan saçlarım sırtıma kadar kısaldılar. Şimdide çıt çıtlarla uğraşıyorum. Yani canımcım sen kafana takma. O renkten kendi tonuna dönmen çok kolay. Boyatmışken kullan bence.Ayrıca benim fikrim yazın tenimiz bronzlaşıyor ve karamel saç bronz tende mükemmel duruyor. Mevsimi hemen açamayacaksan solaryuma girmeni tavsiye ederim. Saçın ve ten rengin mükemmel bir uyum içinde olacak. :)
Kullanıcı avatarı
umitto
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sevinc06 » Çrş May 09, 2007 2:55 pm

Bende geçen hafta saçlarımı karamel ya da bakır kızılı yapmaya karar vermiştim. Sonra kuaförden geri döndüm. Arkmdan kuaförüm, Sevinç ne oldu dedi. Bende yok ya kalsın ben sarı saçı özlerim dedim çıktım gittim.
Kullanıcı avatarı
sevinc06
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen roserose » Çrş May 09, 2007 2:58 pm

karamel rengini biliyorum da kızlar bal köpüğü diye bir renk varmış o ne renk oluyor oda açık bir renk miş :?:
Kullanıcı avatarı
roserose
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen umitto » Çrş May 09, 2007 3:14 pm

Evet canımcımmm örnek Çağla Şikel :lol:
Kullanıcı avatarı
umitto
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sisa » Çrş May 09, 2007 3:17 pm

bende dertliyim koyu kahveye boyim derken siyah oldu saç açıcı tozlar satılıyormuş onu da ben nasıl yaparımki kuaförlere kalmak istemiyorum ya :D evde saçı açık kahveye çevirmenin yöntemi yokmudur acaba hiç yapan arkadaşlar varmı :?:
sisa
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen umitto » Çrş May 09, 2007 3:26 pm

BabyBlonde canım takma kafana inanki çok güzel ve açılması kolay bir renk dediğim gibi bronzlaşmayı bi dene sen. Daha sonra istemezsen çok kolay dönersin ve o rengin üstüne röfle çok hoş oluyor.Renk çok tatlı oluyor.
Kullanıcı avatarı
umitto
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen loulou » Çrş May 09, 2007 3:36 pm

babyblonde arkadasın dedıgı gıbı bosuan sıkma canını bence tam zamanında deiştirmissin o renk bronz tende super durur ,bırak basıt durmayı aksıne iddalı ve cekıcı durur..eger 1-2 ay gectıkten sora begnemessen ustune rofle atttırırısın olur bıter..arkadfasım oyle yaptı.harıka oldu.

renk yenı ve farklı ooldugu ıcın gozun alısana kadar eskı sacını ozleyebılrısın ama bronzlasınca anlıcaksın guzellıgını :wink:

sana her renk yakısır sevgıcım..
Kullanıcı avatarı
loulou
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen umitto » Çrş May 09, 2007 4:57 pm

Sisa ben saçı evde açma konusunda sana pek bişey diyemem canım çevrene soruştur güvenilir bir kuaför bul bence kendine. ayrıca diğer forumları okurken bulduğum bi sitede bir adres var. Buraya bi göz at istersen canım. Çünkü benim kuaförüm bu ürünleri kullanıyor.Ve gerçektende saçtaki yıpranma minimuma iniyor. Benim saçımı başkası açmaya kalkışsa şu anda kel kalmıştım valla.
Kullanıcı avatarı
umitto
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lavinya77 » Çrş May 09, 2007 5:02 pm

benimde şu an saçlarım karemel ve bende sarının üstüne yaptırdım çok seviyorum sarıdan sonra daha genç ve dinç gösteriyor
Kullanıcı avatarı
lavinya77
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen BabyBlonde » Çrş May 09, 2007 5:03 pm

sisa yazdı:bende dertliyim koyu kahveye boyim derken siyah oldu saç açıcı tozlar satılıyormuş onu da ben nasıl yaparımki kuaförlere kalmak istemiyorum ya :D evde saçı açık kahveye çevirmenin yöntemi yokmudur acaba hiç yapan arkadaşlar varmı :?:

evet sisacım bu saç açma olayını sakın sen kendi kendine evde yapayım deme saçların elinde kalır valla. o saç açıcı toz da oryal işte ve bunu bilinçli kullanmazsan yakarsın saçlarını allah korusun canım yaa sonra siyah saçlarını ararsın :( bunu kuaförsüz halledemezsin fön falan önemli değil ama saç açtırmak için mutlaka iyi bir kuaföre gitmek lazım gittiğin kuaförün föfünü beğenmezsen eve gelir yıkarsın bidahada gitmezsin ama boyan kötü olunca bazen aylarca bunun acısını çekebiliyorsun.
BabyBlonde
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen lavinya77 » Çrş May 09, 2007 5:17 pm

ilk boyanığında çok aktı, kızıl kahve birşey oldu bu ne yaa oldum neresi karamel diye şimdi tam karemel seviyorum ben
Kullanıcı avatarı
lavinya77
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen sisa » Çrş May 09, 2007 5:53 pm

BabyBlonde yazdı:evet sisacım bu saç açma olayını sakın sen kendi kendine evde yapayım deme saçların elinde kalır valla. o saç açıcı toz da oryal işte ve bunu bilinçli kullanmazsan yakarsın saçlarını allah korusun canım yaa sonra siyah saçlarını ararsın :( bunu kuaförsüz halledemezsin fön falan önemli değil ama saç açtırmak için mutlaka iyi bir kuaföre gitmek lazım gittiğin kuaförün föfünü beğenmezsen eve gelir yıkarsın bidahada gitmezsin ama boyan kötü olunca bazen aylarca bunun acısını çekebiliyorsun.
tırsttım şimdi valla ararım siyah saçlarımı kuaför tanıdığımız var ama yanarmı ki saçım :roll: korktum şimdi :roll: :?
sisa
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen pelosh » Çrş May 09, 2007 5:59 pm

walla ben karamel ve bakır tonlarına bayılırım sahsen..bence sanada yakısmıstır...deişiklik iyidir :wink:
Kullanıcı avatarı
pelosh
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen BabyBlonde » Çrş May 09, 2007 9:44 pm

Sisa, emin ellerde yaptırırsan yanmaz sanırım bu kuaförün marifeti..ben bi defa 4 sene önce gene böyle açık sarı röfleden kalktım siyaha boyadım ve duramadım o saçlarla aynaya bakmak istemiyodum buna ancak 1hafta dayandım sora gittim tanıdığım bütün kuaförlere yalvardım saçımı açın en azından kahve yapın falan hiçbiri yanaşmadı elimizde kalır cart curt yaptılar sora bi mahalle kuaförüne gittim dedim açarmısın açarım dedi bendekide ne cesaret :lol: :lol: bastı oryali o siyah boyayı akıttı ama allahtan saçlarım sağlammış bişi olmadı fındık kabuğu olmuştu ondan tam 12 gün sorada röfle yaptırdım yani yaklaşık 20 gün içinde tekrar sarısın olmuştum kuaförüm hakikaten sağlam saçın varmış der durur hala tabii bendeki deli cesareti bütün saçlarım elimdede kalabilirdi :lol: :P
BabyBlonde
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen sisa » Çrş May 09, 2007 10:49 pm

bende 1 ay önce boyamıştım bişe olmaz dimi yarın yada öbürgün kuaföre gidip boyatsam 1 ay geçmiş çünkü boyayalı :roll:
sisa
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen BabyBlonde » Çrş May 09, 2007 11:30 pm

bilemiyorumki alt saçın ne renk yani siyahtan önce ne renkti? bence bir kuaföre danışsan daha iyi olur gibime geliyo :wink: çünkü biz saçının yapısını göremiyoruz şu anda uçları nasıl yıpranmış bi saçmı sağlıklımı? nasıl hımm :?: altlarda fazla oryal yoksa yıpranmamışsa ve renginide çok açmazsan bişey olmaz gibi geliyor bana..
BabyBlonde
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen derinnnn » Çrş May 09, 2007 11:44 pm

bende sarı saçlarımı 3 kere koyu kumrala boyayınca siyah oldu kuaför orialle akıttı sonra kahveye boyadı röfle için 2 hafta bekle saç yanar dedi yok dedim beklemem neyse o gün röfle yaptı saçlarım azıcık yıprandı ama kopma dökülme olmadı bendeki iyi cesaret siyah saçla girdiğim kuaförden sarı saçla çıktım bu arada karamel akıcak bana güven kötü bi renk olmayacak 2-3 ay sonra röfle yaptırınca bayılacaksın rengine benim muhteşem olmuştu tecrübeyle sabittir :P :wink:
Kullanıcı avatarı
derinnnn
SüsLü
SüsLü

Re:

Mesajgönderen sisa » Prş May 10, 2007 12:24 am

BabyBlonde yazdı:bilemiyorumki alt saçın ne renk yani siyahtan önce ne renkti? bence bir kuaföre danışsan daha iyi olur gibime geliyo :wink: çünkü biz saçının yapısını göremiyoruz şu anda uçları nasıl yıpranmış bi saçmı sağlıklımı? nasıl hımm :?: altlarda fazla oryal yoksa yıpranmamışsa ve renginide çok açmazsan bişey olmaz gibi geliyor bana..
hiç hayatımda saçımı oriyalle açtırmadım parlak yapısı var ama kırıklar var bu aralar saçlarımı da kestirmem lazım gerçek rengide siyah gibi :? yarıın bakcam işte bi soracam ne olur ne olmaz zaten kahve istiyorum sarı filan istemiyorum çikolata kahvesi gibi bişe :|
sisa
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen salmissra » Prş May 10, 2007 9:03 am

bnm arkler karamel rengine boyatmış bnde boyatmayı düşünüyorum karamel rengi veya koyu kızıla siyah saçlarım :lol: deişklik olsn biraz
Kullanıcı avatarı
salmissra
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen staphyle » Prş May 10, 2007 11:39 am

sarı sac kalmadı resmen etrafta
bence bu sac rengı sarıdan bın kat ıyı :wink:
Kullanıcı avatarı
staphyle
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen BabyBlonde » Prş May 10, 2007 9:19 pm

umitto yazdı:
Baby blonde saçlarımı siyahtan açtırınca kuaförüm bu renge boyamıştı. Herkes bayılmıştı.Bende çok yakıştırmıştım kendime kendimde buğdayım zaten tamamlamıştı beni.Ama eşim sarı saç diye diretince e tabii onun isteğine karşı gelemedim. Ama şimdi seni gördüm ya diyorumki keşke daha fazla kullansaymışım. Ayrıca siyah saçlı arkadaşlara... ben siyah saça bayılıyorum ve yakışan kişide hakikaten süper duruyor diye düşünüyorum. Siz Pussycat Dolls grubundaki solist kızı biliyomusunuz??? Sinirlerimi bozuyo walla :))) :lol:

üzülme canımcım belki ilerde gene yaptırırsın :) tabii kocanı ikna edebilirsenn :roll: sanırım erkekler kızıl saçı çok seviyor ama eşlerinde görmekten hoşlanmıyorlar çok iddialı tabi ne gerek var evdeki hatunun dikkat çekmesine :evil:
BabyBlonde
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen umitto » Cum May 11, 2007 2:58 pm

Walla canım bende eşimde sarı saçı çok seviyoruz.Sarıda çok dikkat çekiyo biliyosun ama anlamıyorum sarı diye ısrar ediyo o.Hemde platin :)
Kullanıcı avatarı
umitto
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kazandibi » Pzt May 14, 2007 10:29 am

benim saçlarım siyah kaşlarımda siyah tenim çok koyu değil ama buğday tenli gibi işte bende karamele boyatmak istiyorumda yakışır mı sizce fikir verin banada :(( cidden en sevdiğim renk bu doğal sevimli ekleyebilirsem resmimi eklerim ona göre fikir verirsiniz olmaz mı :oops:
Kullanıcı avatarı
kazandibi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen seclusion » Pzt May 14, 2007 10:34 am

resmini ekle canım bi bakalım
seclusion
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kazandibi » Pzt May 14, 2007 10:57 am

birinci resim bu
http://img515.imageshack.us/my.php?image=grnt064nn4.jpg

ikinci resim şu
http://img521.imageshack.us/my.php?imag ... asanx1.jpg

bide yakın çekim koyayım
http://img521.imageshack.us/my.php?image=benec4.jpg

dediğim gibi saçlarım siyah kaşlarım siyah tenim çok esmer değil
şimdide kızıla boyamıştım onun verdiği bi açıklık varda resimlerde yok o halim doğal rengim bu resimlerdekiler

önerilerinizi bekliyorum kızlarrr
Kullanıcı avatarı
kazandibi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen seclusion » Pzt May 14, 2007 11:10 am

ooo tatlım gider sana karamel. cildin bronz gibi esmer çok tatlısın. bence hoş olur. ama baya bi uğraşmam gerekecek. saçların baya bi siyah. önce saçlarını kuaförde açtırıp karamel boyattır. sonrada kendin boyayarak devam ederisin.yakışııııııııııııııır :D
seclusion
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kazandibi » Pzt May 14, 2007 11:17 am

cidden olur mu yav
Kullanıcı avatarı
kazandibi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen seclusion » Pzt May 14, 2007 11:18 am

kazandibi yazdı:cidden olur mu yav

valla bence süper olur.ciddi diyom bak. ama saçların kendi rengimi siyah boyamı?
seclusion
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tibia » Pzt May 14, 2007 11:21 am

cnm bence olmaz yani chidem veya çağla şikel'in rengi sana açık kalır bence daha koyu karamel tonlarını düşün veya bu açık rengi gölge şeklinde yaptır.hatta bence gölge tamamen boyamaktan daha güzel.uzayınca abes görünmüyor daha az uğraşırsın.
tibia
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen kazandibi » Pzt May 14, 2007 11:22 am

saçlarım doğuştan siyah simsiyah :(
Kullanıcı avatarı
kazandibi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen seclusion » Pzt May 14, 2007 11:24 am

kazandibi yazdı:saçlarım doğuştan siyah simsiyah :(

canım çok yakışır ama yaw yapma bence çok güzel saç rengin yaw :roll: ama çok yakışır.o rengi tuturacam diyede yıpranır saçların bak . onuda sölemeden edemicem. nolur boyamaaaaaa çok güzel saçların :cry:
seclusion
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kazandibi » Pzt May 14, 2007 11:26 am

oryal falan kullandırtmam zaten kesinlikle o kadar bakıyom ediom kıyamam ben saçlarımaa
Kullanıcı avatarı
kazandibi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen seclusion » Pzt May 14, 2007 11:28 am

kazandibi yazdı:oryal falan kullandırtmam zaten kesinlikle o kadar bakıyom ediom kıyamam ben saçlarımaa

bak ben sana olacakları söliyim. ilk boyarsın çok beğenirsin. 1-2 ay geçer dipleri kapkara çıkar sinir olursun. zaten saçların böle simsiyah kuaför seni kandırıp oryal kullanacak. o kuaförde noluyosa insanın nutku tutuluyo sonrada eve bi gidiyon karar verdiğinden çok farklı bişey yaptırmışın. hiç boyama boşver.
seclusion
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tibia » Pzt May 14, 2007 11:30 am

ya niye üzülüyosun simsiyah saç nadir olan bişeydir catherine zeta jones da siyah saçlı gölge attırmıştı hatun:

http://i86.photobucket.com/albums/k113/ ... nes_77.jpg
tibia
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen seclusion » Pzt May 14, 2007 11:32 am

bencede üzülecek bişey yok. bi arkadaşım var. siyah kıvırcık saçlı tutturdu boyıyacam diye. şimdi ne yapsa olmuyor. yandı saçları. boyamasa olmuyor. boyasa daha beter. aman canım boşver yaw. ne güzelsin dupduru. hiç uğraşma bence. çok pişman olursun
seclusion
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kazandibi » Pzt May 14, 2007 11:37 am

tamam walla boyamıcam :) iyiki sordum size yoksa cahil cahil gidip ya ben boyıcaktım ya da boyatıcaktım. o kuafördede nutkum tutulduğundan upuzun saçlarım kısacık kaldı entele ile uzatıyorum şimdi
Kullanıcı avatarı
kazandibi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen BabyBlonde » Pzt May 14, 2007 12:17 pm

kazandibicim kırılma ama bence sana siyah daha çok yakışıyor bencede siyah kalsın saçlarınn :wink: çok güzelsin böyle canımm
BabyBlonde
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen umitto » Pzt May 14, 2007 12:39 pm

Kazandibi canım sen esmer güzelisin. Karamel seni çok uğraştırır, bıkarsın. Bide kaşlar falanda baya bi siyah onları da açtırman gerekicek. yoksa abes durur canım. Arkadaşların da dediği gibi bozma saçını ama çok istiyosan uçlara aralara falan balyajlar attırabilirsin havalı durur siyah saçta!
Kullanıcı avatarı
umitto
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen milky » Pzt May 14, 2007 6:45 pm

seclusion yeni gördüm yasdıklarını ksrabakma :) arkadasım bnce sende fotonu koy bi görelim ! foto nu görmeden bişe söliyemem hem senide yanlış yönlendirmiş olurum cnm bekliorum fotolarınııı :?: :)
Kullanıcı avatarı
milky
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen seclusion » Sal May 15, 2007 7:41 am

tmm koyacam en son halimi bi çekineyim hafta sonu koyacam ok
seclusion
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Hurricane » Sal May 15, 2007 2:29 pm

bu rengi taşımak her babayiğidin harcı değil. hakkaten kimini çok basit gösteriyo. ben yaptırcak olsam koyu kahvenin tonlarından tercih ederdim çağla şikelin şu fındık reklamındaki gibi yani. tabi kaç yıkama sonrası olduğu ışıklar fln da çok etkiliyo. ben saçımı bal köpüğü istedim çiğdeminki gibi uçlarına da altın sarısı ve platin röfleler. adam gitti çikolata kahvesi saça röfle attı nooldu o sarılar turuncumsu bi sarı oldu cila filan da kurtarmadı shakiranın siyah sarı saçı gibi içime sinmedi. kuaföre sordum 150ytl ye rengi kırarım dedi gittim marketten koyu küllü sarı boya aldım bi güzel boyadım şu an o çiğ sarılar koyulaştı ve açık kahve renkle çok güzel kaynaştı çok kibar bi renk oldu yine istediğim gibi olmadı ama en azından basit durmadı. içime sindi. en önemlisi ztn içine sinmesi.
Kullanıcı avatarı
Hurricane
BaKımLı
BaKımLı

Sonraki

Dön Saç Bakımı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir