Cilt Ürünlerinde Önerileriniz Ne?

Cilt Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Re:

Mesajgönderen pinart » Prş Oca 26, 2006 10:21 pm

meggie yazdı:Sizin gibi bakımlı bayanlar almayacak da kim alacak :winyourlo

çok merci :wub:
Kullanıcı avatarı
pinart
SüsLü
SüsLü

Re:

Mesajgönderen gloria » Cum Oca 27, 2006 9:45 am

princess yazdı:
pinart yazdı:
princess yazdı:Pınarcım,Billiecim aynen benim de aklıma öyle yer etmiş...bir de eski yazıları okudum forumdan Biothermle ilgili...
Biotherm'den hep hassas cildi olanlar memnun... :? :roll:

aslında benim de cildim yağlı olmakla beraber hassas da denebilir. en ufak rüzgarda hemen kızarır, rüzgarı yedikten sonra iyice yağlanır (herhalde bir nevi koruma mekanizması?) sivilce izlerim de cabası. ya ne komplike bir iş bu. acaba Clinique'i bırakıp Biotherm'e mi geçsem :roll:
Bilmiyorum :o

Canım Clinique'yi bırakmadan biothermle birlikte bir karma da yapabilirsin.. :D
Mesela ben de Clinique'nin 3 adımlı serisi var..
Ama temizleme sütü ve göz altı kremi olarak Biotherm almayı düşünüyorum
Yine Biotherm den DDML nin üzerine sürebileceğim bir nemlendirici daha (yetmiyor çünkü bana)..
Pınarcım,gerçekten de komplikeymiş... :D :D

Ben Clinique-Biotherm karma bir seri yaptım kendime.. Bu şekilde kullanıyorum.. Göz makyajı temizleme losyonu ve makyaj temizleme sütüm Biotherm, yüz temizleme köpüğü Biotherm ve Clinique, 3 adımlı seri Clinique, DDML üzerine sürdüğüm su bazlı nemlendiricim Biotherm Aqua Source idi, bitince Clinique Superdefense almıştım.. Göz altı nemlendiricim Clinique, peeling kremim Clinique, kil maskesi Biotherm, dudak kremi Biotherm ve Clinique.... vb..
Kullanıcı avatarı
gloria
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen princess » Çrş Şub 01, 2006 11:15 am

Gloria süpersin..benim de sonum böyle bir karma olacak galiba :D
Bugün Biotherm Biosensitive serisinin testerini almak istiyorum...
Kullanıcı avatarı
princess
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen glamrockgal » Prş Şub 02, 2006 4:19 pm

arkadaşlar clinique 3 adım bakım sistemi hiç bi işe yaramadı bende.dermalogica idare eder oldu ama clarins yüz yıkaa jeli en iyisi.şimdi shiseido purenessı merak ediyorum :roll:
Kullanıcı avatarı
glamrockgal
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen princess » Prş Şub 02, 2006 4:50 pm

glamrockgal yazdı:arkadaşlar clinique 3 adım bakım sistemi hiç bi işe yaramadı bende.dermalogica idare eder oldu ama clarins yüz yıkaa jeli en iyisi.şimdi shiseido purenessı merak ediyorum :roll:

Canım,Clinique için ilk aldığım zaman ben de senin gibi düşünüyordum ama cildim alıştı şimdi.Çok memnunum..üzerine güzel bir nemlendirici kullanınca süper oluyor..kuruttumu senin cildini noldu???
shiseidodan da herkes memnun bildiğim kadarıyla tatlım.. :D
Kullanıcı avatarı
princess
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gokceee » Cum Şub 03, 2006 1:14 am

arkadaşlar hassas ve kuru bir cilt yapım var lancome kullanırken ondan daha ekonomik olan biothermi denedim lancome kadar memnun kaldım yani o kadar fark vermeye değmez,ayrıca kardeşimin cilt yapısı yağlı ve sivilceli oda bi çok üründen sonra shiseido nun yağlı serisinde karar kıldı çok memnun hatta hiç olmadığı kadar... :roll:
Kullanıcı avatarı
gokceee
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sedanet » Cum Şub 03, 2006 1:22 am

Princesscim sen clinique in 3 adımlı serisini günde 2 kez düzenli kullanıyor musun :?:
Kullanıcı avatarı
sedanet
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen princess » Cum Şub 03, 2006 9:29 am

sedanet yazdı:Princesscim sen clinique in 3 adımlı serisini günde 2 kez düzenli kullanıyor musun :?:

Sedacım tam olarak düzenli diyemem ..ama her sabah ve akşamları makyajımı çıkarttıktan sonra kullanmaya çalışıyorum...bazen aksattığım oluyor canım..
Kullanıcı avatarı
princess
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen princess » Cum Şub 03, 2006 9:30 am

gokceee yazdı:arkadaşlar hassas ve kuru bir cilt yapım var lancome kullanırken ondan daha ekonomik olan biothermi denedim lancome kadar memnun kaldım yani o kadar fark vermeye değmez,ayrıca kardeşimin cilt yapısı yağlı ve sivilceli oda bi çok üründen sonra shiseido nun yağlı serisinde karar kıldı çok memnun hatta hiç olmadığı kadar... :roll:

Canım,sen Biotherm'in hangi serisini kullanıyorsun..hassas ciltler için olanı mı??? :roll:
Kullanıcı avatarı
princess
KoKoŞ
KoKoŞ

slm

Mesajgönderen charlize78 » Cum Şub 03, 2006 1:48 pm

kızlar herkes bu ddf den çok memnun ben de onu bir deneyeyim diyorum uzmanıyla konuştum lancome,biotherm,dior ve benzeri ürünler kozmetik cilt bakımı ddf ise tamamen tıbbi bir cilt bakımıdır dedi bir de bakıyorum yurt dışında ddf çok kullanılıyor özellikle de ünlüler tarafından ne düşünüyorsunuz?Bu arada ben bu ara kafayı ünlülerle bozdum :lol:
Kullanıcı avatarı
charlize78
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen gokceee » Cum Şub 03, 2006 3:43 pm

princess yazdı:
gokceee yazdı:arkadaşlar hassas ve kuru bir cilt yapım var lancome kullanırken ondan daha ekonomik olan biothermi denedim lancome kadar memnun kaldım yani o kadar fark vermeye değmez,ayrıca kardeşimin cilt yapısı yağlı ve sivilceli oda bi çok üründen sonra shiseido nun yağlı serisinde karar kıldı çok memnun hatta hiç olmadığı kadar... :roll:

Canım,sen Biotherm'in hangi serisini kullanıyorsun..hassas ciltler için olanı mı??? :roll:

ben kuru cilt olanını kullanıyorum ama cildim hassas olmasına rağmen hiç bir sorun yaşamadım canım
Kullanıcı avatarı
gokceee
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen rose » Cum Şub 03, 2006 3:46 pm

ne yazık ki bende bir türlü istediğim gibi cildime uygun bakım ürünlerini bulamadım :cry: la roche posay ı denemek istiyorum karma cılt için olan ama bu sivilce falan yaparmı ki.. yaglı cilt için olan sıvılce yapmaz ama oda cıldıme agır gelıp tahrış edebılırmı dıyı-orum ...uuuufff... kafam cok karıstı :roll:
Kullanıcı avatarı
rose
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen princess » Cum Şub 03, 2006 6:08 pm

gokceee yazdı:
princess yazdı:

ben kuru cilt olanını kullanıyorum ama cildim hassas olmasına rağmen hiç bir sorun yaşamadım canım

Teşekkür ederim canım.. :D
Kullanıcı avatarı
princess
KoKoŞ
KoKoŞ

Re: slm

Mesajgönderen princess » Cum Şub 03, 2006 6:13 pm

charlize78 yazdı:kızlar herkes bu ddf den çok memnun ben de onu bir deneyeyim diyorum uzmanıyla konuştum lancome,biotherm,dior ve benzeri ürünler kozmetik cilt bakımı ddf ise tamamen tıbbi bir cilt bakımıdır dedi bir de bakıyorum yurt dışında ddf çok kullanılıyor özellikle de ünlüler tarafından ne düşünüyorsunuz?Bu arada ben bu ara kafayı ünlülerle bozdum :lol:

Canım..ben de bugün DDf uzmanı ile konuştum..Nutrient K Plus diye bir kremi var..Bir de Redness onları almaya karar verdim...Larocheden de birkaç şey aldım..Artık kozmetik içerikli cilt bakım ürünlerine son...
La Roche ile bakım yaptı..ürünlerini çok beğendim..nem dolu ve fresh..
Uzun vadade yine paylaşırım şekerler yorumlarımı..
Burçakçım ddf'nin kataloğunu aldım..tedaviye yönelik süper ürünleri..eczaneden iste incele canım bence... :wink:
Kullanıcı avatarı
princess
KoKoŞ
KoKoŞ

Re: slm

Mesajgönderen charlize78 » Pzt Şub 06, 2006 9:57 am

princess yazdı:
charlize78 yazdı:kızlar herkes bu ddf den çok memnun ben de onu bir deneyeyim diyorum uzmanıyla konuştum lancome,biotherm,dior ve benzeri ürünler kozmetik cilt bakımı ddf ise tamamen tıbbi bir cilt bakımıdır dedi bir de bakıyorum yurt dışında ddf çok kullanılıyor özellikle de ünlüler tarafından ne düşünüyorsunuz?Bu arada ben bu ara kafayı ünlülerle bozdum :lol:

Canım..ben de bugün DDf uzmanı ile konuştum..Nutrient K Plus diye bir kremi var..Bir de Redness onları almaya karar verdim...Larocheden de birkaç şey aldım..Artık kozmetik içerikli cilt bakım ürünlerine son...
La Roche ile bakım yaptı..ürünlerini çok beğendim..nem dolu ve fresh..
Uzun vadade yine paylaşırım şekerler yorumlarımı..
Burçakçım ddf'nin kataloğunu aldım..tedaviye yönelik süper ürünleri..eczaneden iste incele canım bence... :wink:

tamam canım ben de isteyip bakayım ddf ürünlerini alıcam princesscığım karar verdim herkes çok memnun söleyelim yorumlarımızı birbirimize :wink:
Kullanıcı avatarı
charlize78
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sibel79 » Sal Şub 07, 2006 2:09 am

ben bir kac aydir ddfin 4 urununu kullaniyorum ve gercekten sabah aksam istedigim kadar kullansamda hic sivilce cikmiyor arti gayet memnunum......tavsiye ederim :wink:
Kullanıcı avatarı
sibel79
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen pinart » Sal Şub 07, 2006 10:19 am

sibel79 yazdı:ben bir kac aydir ddfin 4 urununu kullaniyorum ve gercekten sabah aksam istedigim kadar kullansamda hic sivilce cikmiyor arti gayet memnunum......tavsiye ederim :wink:

hangi ürünler acaba Sibel :roll:
Kullanıcı avatarı
pinart
SüsLü
SüsLü

Re:

Mesajgönderen princess » Sal Şub 07, 2006 10:27 am

rose yazdı:ne yazık ki bende bir türlü istediğim gibi cildime uygun bakım ürünlerini bulamadım :cry: la roche posay ı denemek istiyorum karma cılt için olan ama bu sivilce falan yaparmı ki.. yaglı cilt için olan sıvılce yapmaz ama oda cıldıme agır gelıp tahrış edebılırmı dıyı-orum ...uuuufff... kafam cok karıstı :roll:

Rosecum cildin karma ise sana yağlı cilt için olan iyi gelmez bence...ben 3 gündür kullanıyorum gerçi ama bol bol sürüyorum sivilce fln yapmadı hiç..en azından eczaneye gidip testerlarını al yada cildine uygun olanları denettir tatlım..daha pahalı ürünlerden aşağı kalır yanı yok gerçekten... :D :D
Kullanıcı avatarı
princess
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen gamzee » Sal Şub 07, 2006 12:39 pm

gloria yazdı:Clinique ve Biotherm ürünlerini kullanıyorum cilt bakımında..

Bunlar dışında kullandığım yan ürünler de,
Guerlain'in kil maskesi, serumu, sivilce kurutucusu
Clarins'in aromatik maskesi
Shiseido'nun dengeleyici spreyi

Cilt bakımında Dior hiç kullanmadım. Ama Hydraction'ın tester'ını denedim, çok başarılı görünüyor. Bir de Shiseido'nun Pureness yüz temizleme köpüğünün tester'ını denedim, bayıldım..

gloria cım guerlain in sivilce kurutucusu nasıl bi şey?? bende bazen sivilcelenme oluyo ve cildim kızarık kızarık görünüyo:( nasıl bi krem olduğundan bahseder misin lütfen??
gamzee
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen gamzee » Sal Şub 07, 2006 12:58 pm

pinart yazdı:
sibel79 yazdı:ben bir kac aydir ddfin 4 urununu kullaniyorum ve gercekten sabah aksam istedigim kadar kullansamda hic sivilce cikmiyor arti gayet memnunum......tavsiye ederim :wink:

hangi ürünler acaba Sibel :roll:

sibelcim bu kullandığın ürünler sivilce için mi yoksa çok sürmeme rağmen sivilcelenme olmadı mı demek istedin?? :( anlayamadım da :( bi de bu ddf ürünlerinin fiyatları nasıl??
gamzee
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Cilt Bakımı Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir