Cilt Ürünlerinde Önerileriniz Ne?

Cilt Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Re:

Mesajgönderen gokceee » Cum Şub 03, 2006 3:43 pm

princess yazdı:
gokceee yazdı:arkadaşlar hassas ve kuru bir cilt yapım var lancome kullanırken ondan daha ekonomik olan biothermi denedim lancome kadar memnun kaldım yani o kadar fark vermeye değmez,ayrıca kardeşimin cilt yapısı yağlı ve sivilceli oda bi çok üründen sonra shiseido nun yağlı serisinde karar kıldı çok memnun hatta hiç olmadığı kadar... :roll:

Canım,sen Biotherm'in hangi serisini kullanıyorsun..hassas ciltler için olanı mı??? :roll:

ben kuru cilt olanını kullanıyorum ama cildim hassas olmasına rağmen hiç bir sorun yaşamadım canım
Kullanıcı avatarı
gokceee
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen rose » Cum Şub 03, 2006 3:46 pm

ne yazık ki bende bir türlü istediğim gibi cildime uygun bakım ürünlerini bulamadım :cry: la roche posay ı denemek istiyorum karma cılt için olan ama bu sivilce falan yaparmı ki.. yaglı cilt için olan sıvılce yapmaz ama oda cıldıme agır gelıp tahrış edebılırmı dıyı-orum ...uuuufff... kafam cok karıstı :roll:
Kullanıcı avatarı
rose
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen princess » Cum Şub 03, 2006 6:08 pm

gokceee yazdı:
princess yazdı:
gokceee yazdı:arkadaşlar hassas ve kuru bir cilt yapım var lancome kullanırken ondan daha ekonomik olan biothermi denedim lancome kadar memnun kaldım yani o kadar fark vermeye değmez,ayrıca kardeşimin cilt yapısı yağlı ve sivilceli oda bi çok üründen sonra shiseido nun yağlı serisinde karar kıldı çok memnun hatta hiç olmadığı kadar... :roll:

Canım,sen Biotherm'in hangi serisini kullanıyorsun..hassas ciltler için olanı mı??? :roll:

ben kuru cilt olanını kullanıyorum ama cildim hassas olmasına rağmen hiç bir sorun yaşamadım canım

Teşekkür ederim canım.. :D
Kullanıcı avatarı
princess
KoKoŞ
KoKoŞ

Re: slm

Mesajgönderen princess » Cum Şub 03, 2006 6:13 pm

charlize78 yazdı:kızlar herkes bu ddf den çok memnun ben de onu bir deneyeyim diyorum uzmanıyla konuştum lancome,biotherm,dior ve benzeri ürünler kozmetik cilt bakımı ddf ise tamamen tıbbi bir cilt bakımıdır dedi bir de bakıyorum yurt dışında ddf çok kullanılıyor özellikle de ünlüler tarafından ne düşünüyorsunuz?Bu arada ben bu ara kafayı ünlülerle bozdum :lol:

Canım..ben de bugün DDf uzmanı ile konuştum..Nutrient K Plus diye bir kremi var..Bir de Redness onları almaya karar verdim...Larocheden de birkaç şey aldım..Artık kozmetik içerikli cilt bakım ürünlerine son...
La Roche ile bakım yaptı..ürünlerini çok beğendim..nem dolu ve fresh..
Uzun vadade yine paylaşırım şekerler yorumlarımı..
Burçakçım ddf'nin kataloğunu aldım..tedaviye yönelik süper ürünleri..eczaneden iste incele canım bence... :wink:
Kullanıcı avatarı
princess
KoKoŞ
KoKoŞ

Re: slm

Mesajgönderen charlize78 » Pzt Şub 06, 2006 9:57 am

princess yazdı:
charlize78 yazdı:kızlar herkes bu ddf den çok memnun ben de onu bir deneyeyim diyorum uzmanıyla konuştum lancome,biotherm,dior ve benzeri ürünler kozmetik cilt bakımı ddf ise tamamen tıbbi bir cilt bakımıdır dedi bir de bakıyorum yurt dışında ddf çok kullanılıyor özellikle de ünlüler tarafından ne düşünüyorsunuz?Bu arada ben bu ara kafayı ünlülerle bozdum :lol:

Canım..ben de bugün DDf uzmanı ile konuştum..Nutrient K Plus diye bir kremi var..Bir de Redness onları almaya karar verdim...Larocheden de birkaç şey aldım..Artık kozmetik içerikli cilt bakım ürünlerine son...
La Roche ile bakım yaptı..ürünlerini çok beğendim..nem dolu ve fresh..
Uzun vadade yine paylaşırım şekerler yorumlarımı..
Burçakçım ddf'nin kataloğunu aldım..tedaviye yönelik süper ürünleri..eczaneden iste incele canım bence... :wink:

tamam canım ben de isteyip bakayım ddf ürünlerini alıcam princesscığım karar verdim herkes çok memnun söleyelim yorumlarımızı birbirimize :wink:
Kullanıcı avatarı
charlize78
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sibel79 » Sal Şub 07, 2006 2:09 am

ben bir kac aydir ddfin 4 urununu kullaniyorum ve gercekten sabah aksam istedigim kadar kullansamda hic sivilce cikmiyor arti gayet memnunum......tavsiye ederim :wink:
Kullanıcı avatarı
sibel79
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen pinart » Sal Şub 07, 2006 10:19 am

sibel79 yazdı:ben bir kac aydir ddfin 4 urununu kullaniyorum ve gercekten sabah aksam istedigim kadar kullansamda hic sivilce cikmiyor arti gayet memnunum......tavsiye ederim :wink:

hangi ürünler acaba Sibel :roll:
Kullanıcı avatarı
pinart
SüsLü
SüsLü

Re:

Mesajgönderen princess » Sal Şub 07, 2006 10:27 am

rose yazdı:ne yazık ki bende bir türlü istediğim gibi cildime uygun bakım ürünlerini bulamadım :cry: la roche posay ı denemek istiyorum karma cılt için olan ama bu sivilce falan yaparmı ki.. yaglı cilt için olan sıvılce yapmaz ama oda cıldıme agır gelıp tahrış edebılırmı dıyı-orum ...uuuufff... kafam cok karıstı :roll:

Rosecum cildin karma ise sana yağlı cilt için olan iyi gelmez bence...ben 3 gündür kullanıyorum gerçi ama bol bol sürüyorum sivilce fln yapmadı hiç..en azından eczaneye gidip testerlarını al yada cildine uygun olanları denettir tatlım..daha pahalı ürünlerden aşağı kalır yanı yok gerçekten... :D :D
Kullanıcı avatarı
princess
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen gamzee » Sal Şub 07, 2006 12:39 pm

gloria yazdı:Clinique ve Biotherm ürünlerini kullanıyorum cilt bakımında..

Bunlar dışında kullandığım yan ürünler de,
Guerlain'in kil maskesi, serumu, sivilce kurutucusu
Clarins'in aromatik maskesi
Shiseido'nun dengeleyici spreyi

Cilt bakımında Dior hiç kullanmadım. Ama Hydraction'ın tester'ını denedim, çok başarılı görünüyor. Bir de Shiseido'nun Pureness yüz temizleme köpüğünün tester'ını denedim, bayıldım..

gloria cım guerlain in sivilce kurutucusu nasıl bi şey?? bende bazen sivilcelenme oluyo ve cildim kızarık kızarık görünüyo:( nasıl bi krem olduğundan bahseder misin lütfen??
gamzee
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen gamzee » Sal Şub 07, 2006 12:58 pm

pinart yazdı:
sibel79 yazdı:ben bir kac aydir ddfin 4 urununu kullaniyorum ve gercekten sabah aksam istedigim kadar kullansamda hic sivilce cikmiyor arti gayet memnunum......tavsiye ederim :wink:

sibelcim bu kullandığın ürünler sivilce için mi yoksa çok sürmeme rağmen sivilcelenme olmadı mı demek istedin?? :( anlayamadım da :( bi de bu ddf ürünlerinin fiyatları nasıl??
gamzee
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen rose » Sal Şub 07, 2006 2:55 pm

princess heklısın canım yaglı cilt için olan seri cildime agır gelebılır tahrış edebilir toleriane serisinden karma cilt için olan jeli alıcam büyük ihtimalle hafta sonu olur heralde sitesinde cildi kurutmaz falan yazıyor bakalım deneyıp görecez :wink:
Kullanıcı avatarı
rose
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen charlize78 » Çrş Şub 08, 2006 5:05 pm

gamzee yazdı:
gloria yazdı:Clinique ve Biotherm ürünlerini kullanıyorum cilt bakımında..

Bunlar dışında kullandığım yan ürünler de,
Guerlain'in kil maskesi, serumu, sivilce kurutucusu
Clarins'in aromatik maskesi
Shiseido'nun dengeleyici spreyi

Cilt bakımında Dior hiç kullanmadım. Ama Hydraction'ın tester'ını denedim, çok başarılı görünüyor. Bir de Shiseido'nun Pureness yüz temizleme köpüğünün tester'ını denedim, bayıldım..

gloria cım guerlain in sivilce kurutucusu nasıl bi şey?? bende bazen sivilcelenme oluyo ve cildim kızarık kızarık görünüyo:( nasıl bi krem olduğundan bahseder misin lütfen??

gamze ben bahsettiğin guerlain sivilce kurutucusundan kullanıyorum işe yarıyor ama mucizevi bişey değil yani 20 günde sivilce bitmiyor ama sicilcenin üzerine sürüyosun en azından daha çok olgunlaşmasını engelliyor bitince alır mıyım kararsızım çok da müthiş bişey değil :?
Kullanıcı avatarı
charlize78
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen princess » Prş Şub 09, 2006 12:00 pm

rose yazdı:princess heklısın canım yaglı cilt için olan seri cildime agır gelebılır tahrış edebilir toleriane serisinden karma cilt için olan jeli alıcam büyük ihtimalle hafta sonu olur heralde sitesinde cildi kurutmaz falan yazıyor bakalım deneyıp görecez :wink:
:wink: :wink:
Kullanıcı avatarı
princess
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen princess » Prş Şub 09, 2006 12:01 pm

gamzee yazdı:
pinart yazdı:

sibelcim bu kullandığın ürünler sivilce için mi yoksa çok sürmeme rağmen sivilcelenme olmadı mı demek istedin?? :( anlayamadım da :( bi de bu ddf ürünlerinin fiyatları nasıl??

DDf..pahalı Gamzecim.. :(
Kullanıcı avatarı
princess
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gamzee » Prş Şub 09, 2006 12:35 pm

sağol charlize..
ben de pek siwilce olmuyo aslında ama yanaklarımda kızarık kızarık noktalar war. hani siwilce çıkar da sonra geçince yeri kalır ya kırmızı. öyle yani. bunun için bi tawsiyesi olan war mı ki?? yoksa bu ilginç durum sadece benim cildimin marifeti mi?? :cry:
gamzee
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen charlize78 » Prş Şub 09, 2006 1:42 pm

gamzee yazdı:sağol charlize..
ben de pek siwilce olmuyo aslında ama yanaklarımda kızarık kızarık noktalar war. hani siwilce çıkar da sonra geçince yeri kalır ya kırmızı. öyle yani. bunun için bi tawsiyesi olan war mı ki?? yoksa bu ilginç durum sadece benim cildimin marifeti mi?? :cry:

hayır gamze bende de aynı sorun var sadece senin cildinin marifeti değil :cry: kullanmadığım ürün kalmadı benim de seninki gibi çok sivilcem çıkmaz ama çıktığında da izi kalır inan hiçbirisi tamamen geçirmiyor bu kızarıklıkları ben de artık bişey sürmüyorum yalnız clinigue in bir sivilce kurutucusu varmış ve kullananların çok memnun olduğunu duymuştum uzun zamandır sivilce çıkmadı bende çoookk şükür o yüzden bakmadım sen bir bak istersen işe yarayabilir :wink:
Kullanıcı avatarı
charlize78
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen gloria » Prş Şub 09, 2006 6:05 pm

Clinique'in ucu bilyeli bir sticki var.. Bunu da gün içinde unutmayıp sürekli uygulamak gerekiyor.. Benim cildim genelde problemsiz.. Yani hassas ama sivilce sorunum çok yoktur.. Kapalı bir ortamda ve stres içinde çalışmanın getirdiği sıkıntılardan kulak arkası, çene ve boynumda çıkar minik sivilceler bazen.. Bu aralar olduğu gibi.. :cry: En faydasını gördüğüm ürünler ise,
Shiseido anti blemish jel, Clinique stick, Guerlain creme campherea ... Sivilce çok büyük ve iltihaplı değil ise tabi..
Kullanıcı avatarı
gloria
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen gamzee » Cum Şub 10, 2006 3:21 pm

bu clinique stıck bi denemeye değer sanırım. şu yanaklarımdaki kızarık görünüm gitse başka bi şey istemiyorum.. :)
iki sene önce ilk cilt bakım ürünlerimi aldığımda clinique 3 adımlı bakım seti almıştım. gerçi hala onlara dewam ediyorum nemlendirici dışında. çok siwilcem wardı we clinique sayesinde şimdi siwilcem yok :)
bi de kızarık durum geçerse benden mutlusu olmıycak :D
bu arada herkese ii haftasonları arkadaşlar....
gamzee
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sibel79 » Pzr Şub 12, 2006 3:05 am

gamzacim benimsivilce problemim cok yoktu ama degisik urunlerden ve bazen stresten cikardi ama ddf kullandigimdan beri hic cikmiyor fiyati diger markalara gore pahali diil temizleme maske ve nemlendiricisi tek tek 60 ytl civari fln.....
Kullanıcı avatarı
sibel79
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen princess » Pzr Şub 12, 2006 10:05 am

gamzee yazdı:bu clinique stıck bi denemeye değer sanırım. şu yanaklarımdaki kızarık görünüm gitse başka bi şey istemiyorum.. :)
iki sene önce ilk cilt bakım ürünlerimi aldığımda clinique 3 adımlı bakım seti almıştım. gerçi hala onlara dewam ediyorum nemlendirici dışında. çok siwilcem wardı we clinique sayesinde şimdi siwilcem yok :)
bi de kızarık durum geçerse benden mutlusu olmıycak :D
bu arada herkese ii haftasonları arkadaşlar....

Canım bende de kızarıklık problemi var...neredeyse hiç sivilcem çıkmaz ama yanak kısmım çok hassas...
Ne kadar hassas cilt için olan krem ..vs alamda bu soruna tamamen iyi gekmiyor..
Ama DDF'nin bu şekilde kızarıklık problemi olanlar için 2 tane kremi var..Nutrient K Pluss ve Redness Relief....
DDf'nin diğer ürünlerinin fiyatını bilmiyorum ama bu ikisi ayrı ayrı 140 civarı kremler canım.. :D :wink:
Kullanıcı avatarı
princess
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen pinart » Pzr Şub 12, 2006 10:39 am

Arkadaslar su DDF i internette epey inceledim sizin mesajlarinizdan sonra.
Merve ozellikle senin icin ideal gibi duruyor hassas cilt serisi, hani kılcal damarlar filan .. :)
sivilce ürünleri de baya etkili gibi gözüküyor. benim ozellikle adet donemlerimde yüzüm cok hassaslasıyor ve minik minik bir yigin pürüz oluyor. :oops: o yuzden Clinique i terk edip DDF e yonelebilirim sanki :roll:
Kullanıcı avatarı
pinart
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen gamzee » Cmt Şub 18, 2006 4:07 pm

sağol princess. bu ddf yi denemek istiyorum. sen o bahsettiğin kremleri aldın sanırım di mi?? kullanmaya başladıysan nasıl olduğunu yazar mısın?? eğer kızarıklıklar geçiyosa alırım ben de. yorumunu bekliyorum canımm... :)
gamzee
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen princess » Cmt Şub 18, 2006 4:51 pm

gamzee yazdı:sağol princess. bu ddf yi denemek istiyorum. sen o bahsettiğin kremleri aldın sanırım di mi?? kullanmaya başladıysan nasıl olduğunu yazar mısın?? eğer kızarıklıklar geçiyosa alırım ben de. yorumunu bekliyorum canımm... :)

Canım benim..kusura bakma geç gördüm mesajını...ben daha almadım canım bu ürünleri ama ben eczaneye gidip sordum....sonuçlar mükemmel dedi.ama ben biraz düşüneyim o zaman diye almamıştım...Hatta benim gidip sorduğum eczaneden, emekli yaşlı bir bayan da dediğim 2 ürünü kullanıyormıu...çok faydasını görmüş..emekli maasımı yatırıyorum ama napayım çok faydasını gördüm diyormuş....kızarıklık problemi için canım bu anlattıklarım... :wink: :D
Alıcam ben de kesin....
Kullanıcı avatarı
princess
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen princess » Cmt Şub 18, 2006 4:53 pm

pinart yazdı:Arkadaslar su DDF i internette epey inceledim sizin mesajlarinizdan sonra.
Merve ozellikle senin icin ideal gibi duruyor hassas cilt serisi, hani kılcal damarlar filan .. :)
sivilce ürünleri de baya etkili gibi gözüküyor. benim ozellikle adet donemlerimde yüzüm cok hassaslasıyor ve minik minik bir yigin pürüz oluyor. :oops: o yuzden Clinique i terk edip DDF e yonelebilirim sanki :roll:

Evet Pınarcım....çok methediliyor....sivilce sorunu için olanlar da iyidir muhakkak....
Ayrıca arkadaşlar....I2PL teknolojisi diye bir şey çıkmış...duyan var mı???
Lazerle kılcal damar tedavisi...onu da düşünmüyor değilim aslında :roll: :roll:
Kullanıcı avatarı
princess
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen chilek » Pzt Şub 20, 2006 3:48 pm

Kızlar benim cildimin sorunuda geniş gözenekler ve siyah noktalar..Bu hafta La Roche-Posay kullanmaya başladım..Effaclar serisinin temizleyicisi, matactive nemlendiricisi ve effaclar K..
Daha önce birçok pahalı markayı denedim ama bu daha medical bir marka ve şimdiden etkisini görebiliyorum..
Kullanıcı avatarı
chilek
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen princess » Pzt Şub 20, 2006 6:30 pm

princess yazdı:
gamzee yazdı:sağol princess. bu ddf yi denemek istiyorum. sen o bahsettiğin kremleri aldın sanırım di mi?? kullanmaya başladıysan nasıl olduğunu yazar mısın?? eğer kızarıklıklar geçiyosa alırım ben de. yorumunu bekliyorum canımm... :)

Canım benim..kusura bakma geç gördüm mesajını...ben daha almadım canım bu ürünleri ama ben eczaneye gidip sordum....sonuçlar mükemmel dedi.ama ben biraz düşüneyim o zaman diye almamıştım...Hatta benim gidip sorduğum eczaneden, emekli yaşlı bir bayan da dediğim 2 ürünü kullanıyormıu...çok faydasını görmüş..emekli maasımı yatırıyorum ama napayım çok faydasını gördüm diyormuş....kızarıklık problemi için canım bu anlattıklarım... :wink: :D
Alıcam ben de kesin....
Kullanıcı avatarı
princess
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Auryn » Sal Şub 21, 2006 1:01 am

Ben cilt temizliğinde Sebamed likit ve yine Sebamed tonik kullanıyorum çok memnunum.
Ayrıca üstüne İnnova Aha krem sürüyorum ve cildime çok iyi geliyor.
Sitede pek İnnova'dan bahsedildiğini okumadım ama bence denemelisiniz kızlar..
Kullanıcı avatarı
Auryn
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen rose » Sal Şub 21, 2006 1:43 am

canım bende birsürü cılt bakım ürünü alıyorum ama sebamed in sabunundan asla vazgecemem göz cevreme bıle zarar vermeden temızlemesı özellikle çok hoşuma gıdıyor ahh bırde yanaklarımı kımı zaman fazla kurutmasa ama yınede bırıcık sabunum o benım :lol:
Kullanıcı avatarı
rose
BaKımLı
BaKımLı

IPL

Mesajgönderen ChunLi » Çrş Şub 22, 2006 6:17 pm

princess yazdı:
pinart yazdı:Arkadaslar su DDF i internette epey inceledim sizin mesajlarinizdan sonra.

Evet Pınarcım....çok methediliyor....sivilce sorunu için olanlar da iyidir muhakkak....

Evet kardesiminde sivilce ve kızarıklıkla basi dertteydi IPL lazer onerdi doktor 2 yada 3 seans yaptirdi.. ama baya etkili normalde 6 seans felan gerekliydi tamamen gitmesi icin
Kullanıcı avatarı
ChunLi
Moderatör
Moderatör

Re: IPL

Mesajgönderen princess » Çrş Şub 22, 2006 6:47 pm

Kingz yazdı:
princess yazdı:

Evet kardesiminde sivilce ve kızarıklıkla basi dertteydi IPL lazer onerdi doktor 2 yada 3 seans yaptirdi.. ama baya etkili normalde 6 seans felan gerekliydi tamamen gitmesi icin

Canım devam edecek mi seanslara..nasıl bir değişim oldu anlatırmısın canım biraz..kızarıklık problemi azaldı mı???
Kullanıcı avatarı
princess
KoKoŞ
KoKoŞ

princess

Mesajgönderen ChunLi » Çrş Şub 22, 2006 10:15 pm

evet iyi geldi kendiside gayet memnun bu sene devam edip daha iyi sonuclar almayı dusunuyo eskiden baya sivilce sorunu vardi simdi cildi baya guzellesti gozle gorulur farkı var eger yaptırcaksan seanslarını kendın uzatır yada kısaltabılırsın mesela 6 seans dedı doktor sana sen baktın 3 seansta ıstedıgın gibi oldu suratın daha fazla yaptırmana gerek kalmaz parayı basta odeme seans bası ode ztn Lazer son donemde bu konularda en etkılı yontem dıye bılıyorum
Kullanıcı avatarı
ChunLi
Moderatör
Moderatör

Re: princess

Mesajgönderen princess » Prş Şub 23, 2006 8:55 am

Kingz yazdı:evet iyi geldi kendiside gayet memnun bu sene devam edip daha iyi sonuclar almayı dusunuyo eskiden baya sivilce sorunu vardi simdi cildi baya guzellesti gozle gorulur farkı var eger yaptırcaksan seanslarını kendın uzatır yada kısaltabılırsın mesela 6 seans dedı doktor sana sen baktın 3 seansta ıstedıgın gibi oldu suratın daha fazla yaptırmana gerek kalmaz parayı basta odeme seans bası ode ztn Lazer son donemde bu konularda en etkılı yontem dıye bılıyorum

teşekkürler canım..son olarak bir de nerede yaptırdı acaba..ben inceledim,buldum birkaç yer
Murat Topoğlunun yeri en güvenilir gibi geldi :roll: :roll:
Kullanıcı avatarı
princess
KoKoŞ
KoKoŞ

hmm

Mesajgönderen ChunLi » Prş Şub 23, 2006 11:41 am

simdi yarin adını tam anımsayamadim ama bakırkoydeydi bu arada http://www.estem.com.tr/ipllazerepilasyon.php sayfasınıda incele hem gitmeden once googleden IPL yaz sana bunu yapan yerlerin sayfaları gelcektir Bunların cogunu incele sana gore iyi gelen yerlere mail atıp fiyat arastirmasi yap oyle kararını ver derim cunku cok farklı rakamlar isteyen cıkabiliyor aradaa :)
Kullanıcı avatarı
ChunLi
Moderatör
Moderatör

Re: hmm

Mesajgönderen princess » Prş Şub 23, 2006 3:27 pm

Kingz yazdı:simdi yarin adını tam anımsayamadim ama bakırkoydeydi bu arada http://www.estem.com.tr/ipllazerepilasyon.php sayfasınıda incele hem gitmeden once googleden IPL yaz sana bunu yapan yerlerin sayfaları gelcektir Bunların cogunu incele sana gore iyi gelen yerlere mail atıp fiyat arastirmasi yap oyle kararını ver derim cunku cok farklı rakamlar isteyen cıkabiliyor aradaa :)

canım sağol ...baya araştırdım ama bakırköyde bir yer dikkatimi çekmemişti..öptüm seni çok :wink: :P
Kullanıcı avatarı
princess
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Pixie79 » Cum Haz 30, 2006 9:23 pm

Arkadaşlar yağlıya dönük karma bi cildim var. Yüzümde çok çok abartı olmasa da sivilce problemi vardı. İlk başta özellikle alnımda çok fazlaydı. Saçlarım kısacıkken jöle ve köpük kullandığım için alnıma değen kahküllerin sivilceleri çoğaltabileceğini söylemişlerdi. Cidden saçlarım uzayıpta ön kısımlara şekillendirici sürmeyi bırakınca sivilceler azaldı. Ama sivilceler geçmedi, hatta önceden hiç olmadığı halde yanaklarımda, çenemde filan da çıkmaya başladı :cry: . En sonunda cildim baya bi bozuldu...Nasıl anlatsam, cildimin altında sivilce çıkcakmış gibi oluyordu ama çıkmıyordu. Dokununca kocaman kırmızı pütürükler ve beyaz komedonlar filan oluşmuştu. Sivilcelerim ve pütürükler dokununca filan çok acıyordu. O dönemde (ki 2004'ün sonlarıydı) tesadüfen Tekin Acar'daki Kanebo uzmanının tavsiyesiyle Oil Control Wash & Mask diye bi ürün aldım. Aslında parfümerilerdeki güzellik uzmanlarına çok ta güvenmiyorum ama ordaki bayanın tavrı bana çok samimi gelmişti. Normalde ben bi tane temizleyici ve maske alıcaktım. Bu ürünü sabah akşam cilt temizleyici, haftada bir de maske olarak kullanabileceğimi ve 6 ay yeteceğini söyledi. İçimde hala "acabalar" olmasına rağmen ürünü aldım. Bir de yanında "Sponge Chief" diye mendil tarzı bi ürün verdi, yüzünüzü bunla temizlerseniz çok daha iyi olur dedi.. Öyle ne olduğunu da tam anlamadığım bi ürüne o kadar para vermek pek te içime sinmemişti ama eve gidince ne kadar faydalı bişey olduğunu anladım ki Sponge Chiefi o günden beri kullanıyorum :) (markayı daha önce hiç duymadığım için ertesi gün ilk iş gidip hemen internetten araştırdım, çok kaliteli bi marka olduğu filan yazıyordu ama ekşideki yoruma kopmuştum :D )
Denediğim başka ürünleri ilk kullanmaya başladığım da cildimde çok bariz değişiklikler olur, cildim ilk önce iyileşir sonra tepkisizleşmeye başlardı. Bu üründe öyle aman aman bi değişiklik yoktu ama o ürünü tam 6 ay kullandım..Ve yenisini almaya gittiğimde cidden cildimde sivilce kalmamıştı :mosthappy Yaa ürünü bana tavsiye eden bayanı nerdeyse sarılıp öpücektim :D Ondan sonra markanın tüm diğer ürünlerini tamamladım. Nadiren tek tük sivilcem çıkıyor ama ben çok memnunum arkadaşlar, bir sürü ürün deneyip te olumsuz sonuçlar almanın ne kadar moral bozucu bişey olduğunu iyi bildiğim için sizinle paylaşmak istedim. Herkesin cildine uyan ürünleri bulması deneme yanılmayla oluyor ama umarım sizin de işinize yarar.. :flowers:

Bu arada olaya "toz ve gaz bulutu" kısmından başladığım için biraz uzun oldu, kusura bakmayın :oops:
Kullanıcı avatarı
Pixie79
Moderatör
Moderatör

Re:

Mesajgönderen ashley » Cmt Tem 01, 2006 10:21 am

Pixie79 yazdı:Bu arada olaya "toz ve gaz bulutu" kısmından başladığım için biraz uzun oldu, kusura bakmayın :oops:

:toofunny:
Kullanıcı avatarı
ashley
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen ecesibel » Cmt Tem 01, 2006 11:16 am

Pixie79 yazdı:Arkadaşlar yağlıya dönük karma bi cildim var. Yüzümde çok çok abartı olmasa da sivilce problemi vardı. İlk başta özellikle alnımda çok fazlaydı. Saçlarım kısacıkken jöle ve köpük kullandığım için alnıma değen kahküllerin sivilceleri çoğaltabileceğini söylemişlerdi. Cidden saçlarım uzayıpta ön kısımlara şekillendirici sürmeyi bırakınca sivilceler azaldı. Ama sivilceler geçmedi, hatta önceden hiç olmadığı halde yanaklarımda, çenemde filan da çıkmaya başladı :cry: . En sonunda cildim baya bi bozuldu...Nasıl anlatsam, cildimin altında sivilce çıkcakmış gibi oluyordu ama çıkmıyordu. Dokununca kocaman kırmızı pütürükler ve beyaz komedonlar filan oluşmuştu. Sivilcelerim ve pütürükler dokununca filan çok acıyordu. O dönemde (ki 2004'ün sonlarıydı) tesadüfen Tekin Acar'daki Kanebo uzmanının tavsiyesiyle Oil Control Wash & Mask diye bi ürün aldım. Aslında parfümerilerdeki güzellik uzmanlarına çok ta güvenmiyorum ama ordaki bayanın tavrı bana çok samimi gelmişti. Normalde ben bi tane temizleyici ve maske alıcaktım. Bu ürünü sabah akşam cilt temizleyici, haftada bir de maske olarak kullanabileceğimi ve 6 ay yeteceğini söyledi. İçimde hala "acabalar" olmasına rağmen ürünü aldım. Bir de yanında "Sponge Chief" diye mendil tarzı bi ürün verdi, yüzünüzü bunla temizlerseniz çok daha iyi olur dedi.. Öyle ne olduğunu da tam anlamadığım bi ürüne o kadar para vermek pek te içime sinmemişti ama eve gidince ne kadar faydalı bişey olduğunu anladım ki Sponge Chiefi o günden beri kullanıyorum :) (markayı daha önce hiç duymadığım için ertesi gün ilk iş gidip hemen internetten araştırdım, çok kaliteli bi marka olduğu filan yazıyordu ama ekşideki yoruma kopmuştum :D )
Denediğim başka ürünleri ilk kullanmaya başladığım da cildimde çok bariz değişiklikler olur, cildim ilk önce iyileşir sonra tepkisizleşmeye başlardı. Bu üründe öyle aman aman bi değişiklik yoktu ama o ürünü tam 6 ay kullandım..Ve yenisini almaya gittiğimde cidden cildimde sivilce kalmamıştı :mosthappy Yaa ürünü bana tavsiye eden bayanı nerdeyse sarılıp öpücektim :D Ondan sonra markanın tüm diğer ürünlerini tamamladım. Nadiren tek tük sivilcem çıkıyor ama ben çok memnunum arkadaşlar, bir sürü ürün deneyip te olumsuz sonuçlar almanın ne kadar moral bozucu bişey olduğunu iyi bildiğim için sizinle paylaşmak istedim. Herkesin cildine uyan ürünleri bulması deneme yanılmayla oluyor ama umarım sizin de işinize yarar.. :flowers:

Bu arada olaya "toz ve gaz bulutu" kısmından başladığım için biraz uzun oldu, kusura bakmayın :oops:

kanebonun pudrasını alırken mağazadaki görevli cilt bakım ürünlerinin de harika olduğundan bahsetmişti..ama cesaret edip alamadım. ben vichy kullanıyorum..ve tamamiyle seninkiyle aynı tür cilt problemlerim vardı.. vichy zaman içerisinde oldukça giderdi sorunlarımı.. hatta asla değiştirmem diyordum senin yorumunu okuyuncaya kadar.. acaba ürünlerim bittiğinde kanebo mu alsam diyorum şimdi :)
Kullanıcı avatarı
ecesibel
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen Pixie79 » Pzt Tem 03, 2006 7:22 am

kanebonun pudrasını alırken mağazadaki görevli cilt bakım ürünlerinin de harika olduğundan bahsetmişti..ama cesaret edip alamadım. ben vichy kullanıyorum..ve tamamiyle seninkiyle aynı tür cilt problemlerim vardı.. vichy zaman içerisinde oldukça giderdi sorunlarımı.. hatta asla değiştirmem diyordum senin yorumunu okuyuncaya kadar.. acaba ürünlerim bittiğinde kanebo mu alsam diyorum şimdi :)

Ecesibelcim benim Vichy ile ilgii tecrübelerim pek iyi değil ne yazık ki :|
İstersen bi ürününü alıp dene derim, senin cilt problemlerinie tam olarak çözüm olur mu bilemiyorum tabi :dontknow: .. Ama kaliteli içeriklerle hazırlanmış iyi bi ürün denemiş olursun diye düşünüyorum... :flowers:
Kullanıcı avatarı
Pixie79
Moderatör
Moderatör

Re:

Mesajgönderen ecesibel » Pzt Tem 03, 2006 12:05 pm

Pixie79 yazdı:kanebonun pudrasını alırken mağazadaki görevli cilt bakım ürünlerinin de harika olduğundan bahsetmişti..ama cesaret edip alamadım. ben vichy kullanıyorum..ve tamamiyle seninkiyle aynı tür cilt problemlerim vardı.. vichy zaman içerisinde oldukça giderdi sorunlarımı.. hatta asla değiştirmem diyordum senin yorumunu okuyuncaya kadar.. acaba ürünlerim bittiğinde kanebo mu alsam diyorum şimdi :)

Ecesibelcim benim Vichy ile ilgii tecrübelerim pek iyi değil ne yazık ki :|
İstersen bi ürününü alıp dene derim, senin cilt problemlerinie tam olarak çözüm olur mu bilemiyorum tabi :dontknow: .. Ama kaliteli içeriklerle hazırlanmış iyi bi ürün denemiş olursun diye düşünüyorum... :flowers:

teşekkür ederim canım.. çok memnun olduğun bi iki kanebo ürününden bahsedebilirmisin bana.. isim olarak..gittiğimde cahil kalmayayım :)
Kullanıcı avatarı
ecesibel
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen Pixie79 » Pzt Tem 03, 2006 12:30 pm

[quote=teşekkür ederim canım.. çok memnun olduğun bi iki kanebo ürününden bahsedebilirmisin bana.. isim olarak..gittiğimde cahil kalmayayım :)

Canım cilt temizleyici olarak şu an Instant Foam kullanıyorum. O güzel bi ürün, bir de nemlendiricisini seviyorum: Inner Balance no:II ...İkisinden de çok az kullanmak yeterli oluyor, temzileyici cildi kurutmuyo,nemlendirici ise yağsız bi ürün. Bu ikisini, bir de temizleyici mendili "Sponge Chief" tavsiye edebilirim. Ürünlerin sample'larını alıp bi dene istersen şeker... Ben son ihtiyaçlarımı strawberrynetten karşılamıştım ancak dolar artınca eskisi gibi çok avantajlı olmuyor :roll:
Kullanıcı avatarı
Pixie79
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen Pixie79 » Çrş Tem 12, 2006 12:31 pm

Arkadaşlar yabancı sitelerde Liz Earle isimli bir marka gözüme çarptı.
http://www.ciao.co.uk/search.php?TopCat ... le&Start=0
Bizim forumumuzda da olduğu gibi insanların ürünler hakkında çok farklı tecrübeleri ve yorumları olabiliyor. Birinin çok beğendiği bir ürün için başka biri çok kötü diyebiliyor. Liz Earle için (özellikle temizleyicisi için) çok sayıda insan istisnasız tam puan vermiş. Marka İngiltere menşeili ve doğal içeriklerden oluşuyor. Elimde Kanebo'nun bazı ürünleri bitmek üzere olduğu için internetten bu markayı sipariş verdim. Siparişimi dün verdim, bugün kargoya verilmiş..1 hafta içinde elimde olması gerekiyor ama ben 10 günden önce beklemiyorum açıkcası...Bana uygun ürünlerin deneme boylarının olduğu "New Try-Me Young Skin" diye bi paket aldım. Kargoyla beraber 23,22 sterlin ödedim.
http://www.lizearle.com/products_detail ... 36&mnuid=2
Ürünler çok güzel görünüyor, incelemenizi (ürünleri ve yorumları) tavsiye ederim. Ben de ürünleri kullanmaya başlayınca size yorumlarımı yazacağım.
Kullanıcı avatarı
Pixie79
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen Pixie79 » Cum Ağu 11, 2006 2:17 pm

En sonunda Liz Earle'den sipariş verdiğim ürünler bugün elime ulaştı
:mosthappy Sürekli mail yolu ile haberleşiyorduk. Çünkü siparişim bundan 5 hafta önce yola çıkmış ama gelmemişti, onlarda muhtemelen postadan kaynaklanan bu durumu telafi etmek için geçen perşembe ürünü tekrar gönderdiler. Gerçekten çok ilgili ve nazik davrandılar, takdir ettim. :innocent:
Ürünler minicik bir seyahat çantasının içinde geldi bakalım bu akşam denicem. :lol: Bir de bu gecikmeyi telafi etmek için göz çevresi için filan kullanılabilen bir serumu hediye olarak göndermişler.
Ürünlerden de memnun kalacağımı umuyorum. Yazacağım yorumlarımı :kermit:
Kullanıcı avatarı
Pixie79
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen luthien » Cum Ağu 11, 2006 2:24 pm

hayırlı olsun canım.. güle güle kullan sample'larını :wink:
Kullanıcı avatarı
luthien
Moderatör
Moderatör

Re:

Mesajgönderen Pixie79 » Cum Ağu 11, 2006 2:34 pm

luthien yazdı:hayırlı olsun canım.. güle güle kullan sample'larını :wink:

Canım, çok sağol. Böyle internetten verdiğim siparişler gelince pek mutlu oluyorum :lol:
Kullanıcı avatarı
Pixie79
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen billiejean » Cum Ağu 11, 2006 2:38 pm

siparişlerini güle güle kullan pixiecim :wink:
Kullanıcı avatarı
billiejean
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen descartes » Pzt Ağu 14, 2006 6:16 pm

Gecen hafta fisioline diye bir selülit köpüğünü sordum ama sanırım kullanan olmamış dolayısıyla olumlu olumsuz fikir alamamıştım. Geçen hafta çarşamba aldım ve şu an görüntüde etkisi müthiş. Tavsiye ediyorum.
Kullanıcı avatarı
descartes
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen ernestine » Pzt Ağu 14, 2006 8:35 pm

rose yazdı:canım tam olarak isimlerini yazabilirmisin bende denemek istiyorum ...bırde karma cılt için olan toniği alkolsüz dimi...

rose cugum aquasource bir seri olarak satılıyor zaten.aquasource temizleyici jel yada köpük,tonik,nemlendirici..bide maskesi var sanırım ama bu seti alırken onuda göserirler zaten akıllı satıcılar :D nemlendiricisi iki çeşit yalnız biri kavanozda digeri daha hafif yapıda daha yazlık bi ürün gibi.toniginde az daolsa alkol var diye biliyorum ben.yanlıs olmasın emin degilim.bu arada ben biotherm kullandım ama ne cok memnun kaldım ne de mutsuz oldum.eh işte bence..
Kullanıcı avatarı
ernestine
SüsLü
SüsLü

Re:

Mesajgönderen ernestine » Pzt Ağu 14, 2006 8:36 pm

ibaskan yazdı:
rose yazdı:canım tam olarak isimlerini yazabilirmisin bende denemek istiyorum ...bırde karma cılt için olan toniği alkolsüz dimi...

rose cugum aquasource bir seri olarak satılıyor zaten.aquasource temizleyici jel yada köpük,tonik,nemlendirici..bide maskesi var sanırım ama bu seti alırken onuda göserirler zaten akıllı satıcılar :D nemlendiricisi iki çeşit yalnız biri kavanozda digeri daha hafif yapıda daha yazlık bi ürün gibi.toniginde az daolsa alkol var diye biliyorum ben.yanlıs olmasın emin degilim.bu arada ben biotherm kullandım ama ne cok memnun kaldım ne de mutsuz oldum.eh işte bence..

aquasource serisinin maskesi var demişim yukarda yanlış,peeling i var.maske yaglı cilt serisindeydi.yalnı bu peeling cildime iyi gelmemisti benim.
Kullanıcı avatarı
ernestine
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen allure » Çrş Eyl 27, 2006 2:58 pm

Kızlar dün Watsons'da boş boş gezinip klendime alacak birşeyler ararken kendime Diadermine tonik ve yüz yıkama jeli aldım. Cildim karma olduğu için tüm cilt tiplerine uygun olan nemlendirici yumuşatıcı tonik ve nemlendirici yüz yıkama jelinden (yeşil) aldım. Dün gece kullandım ama tam etkisini görmek için bir süre kullanmam gerekiyor.
Forumda Diadermine kullanan var mı onu merak ettim. Kelimeyi arattım ama hiç sonuç çıkmadı. Fikirlerinizi alabilir miyim bu marka konusunda?
Kullanıcı avatarı
allure
Moderatör
Moderatör

Re:

Mesajgönderen princess » Çrş Eyl 27, 2006 3:05 pm

Pixie79 yazdı:
luthien yazdı:hayırlı olsun canım.. güle güle kullan sample'larını :wink:

Canım, çok sağol. Böyle internetten verdiğim siparişler gelince pek mutlu oluyorum :lol:

iyi günlerde kulan canım..gözün aydın :P
Kullanıcı avatarı
princess
KoKoŞ
KoKoŞ

ÖncekiSonraki

Dön Cilt Bakımı Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir