Roaccutane Kullananlar ve Sonrası

Cilt Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: zoix, Pixie79, luthien

Re:

Mesajgönderen burcuu78 » Çrş Haz 27, 2007 8:29 am

tedavim daha bitmedi ama bu cildimi bu haliyle korumak için elimden gelen herşeyi yapacağım :) ev bakımlarını düzenli yapacağım, cilt bakımına gideceğim. hangi ürünleri kullanacağıma daha karar vermedim, tedavi bittikten sonra cilt tipimin durumuna göre dermalogica ürünlerinden birini seçmeyi düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
burcuu78
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen ozgeozgem » Çrş Haz 27, 2007 12:04 pm

Ernestine; Ben de mi böyle olacağım, inanamıyorum :lol: Hayatımda ilk kez problemli cilt için bir ürün almayacağım! Tabii daha çok var o günlere :wink:
Kullanıcı avatarı
ozgeozgem
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen cirkinsey » Prş Haz 28, 2007 6:08 pm

ya bana hiç öle problemsiz bi cildim oluckmış gibi gelmio:(((olur mu dersiniz:)
Kullanıcı avatarı
cirkinsey
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen ereshanen » Prş Haz 28, 2007 8:44 pm

ernestine; canım sana kötü haberi veriyim 1 yıl içinde siyah noktalar terkettikleri boşlukları aynen dolduruyolar yani en azından bende öyle oldu sivilce cok nadir çıkıyo ama noktalardan kurtulamıyorum..
Kullanıcı avatarı
ereshanen
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen babylin » Cum Haz 29, 2007 1:20 pm

off kızlar ya hala sivilce çıkıyor bende...ve sağ yanağım özellikle sanki orda ki kırmızılıkların üstü kapanıyormuş gibi oldu.böle pul pul üstü.tek tük te sivilce çıkıyorum.off ya çoookk sıkılmaya başladım artık.kötü bir şey mi bu olanlar??siz de olmuşmuydu?? :?: :?: :(
Kullanıcı avatarı
babylin
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen chilli » Cmt Haz 30, 2007 8:50 am

Neden moralini bozuyorsun cok normal hala sivilce cikiyor olmasi. Cikabilecek tum sivilceleri kusturuyor ilac. Tedeavin bitikten bir ay sonra ilac vucudundan tamamen temizlenicek, o zamanda bir iki sivilce cikicaktir, bu cok normal. Benim hala regli zamanlarinda bir iki tane cikar. Kafani bu kadar takarsan stresten surekli sivilcelerin cikmaya devam eder. Rahat ol zorlu ve neticesi olan bir tedavi oluyosun. Slk slk doktorunla konus. Moralini yuksek tut.
chilli
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: roaccutane kullananlar ve sonrası

Mesajgönderen ernestine » Çrş Ara 05, 2007 11:10 am

kızlar baska bir baslik oldugu icin orayada yazdim.cevap bekledigim onemli bi konu var.
roac. kullanıpta sonrasinda bebek sahibi olan varmi?prosedurunde 1 ay yaziyor.doktorlar farkli seyler soyluyorlar.
Kullanıcı avatarı
ernestine
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen aslihayal » Çrş Ara 05, 2007 11:38 am

ilkay bebek sahibi mi olmaya karar verdiniz,kusura bakma cvp olarak ben atladım ama duramadım napıym :P
Kullanıcı avatarı
aslihayal
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ernestine » Çrş Ara 05, 2007 11:44 am

hehe :blushing: yaza dogru aslıcım Allah nasip ederse.
Kullanıcı avatarı
ernestine
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen aslihayal » Çrş Ara 05, 2007 12:11 pm

ne güzel bi haber hayırlısı olsunnnn ilkaycımmmmm :baby:
Kullanıcı avatarı
aslihayal
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gulaygulay » Çrş Ara 05, 2007 12:16 pm

ilkaycığım bebek planınız hayırlı olsun :) ben geçen sene yaklaşık 5 ay roaccutane kullandım. doktorum roaccutane kullanmayı bıraktıktan 1 yıl sonra hamilelik düşünülmesi gerektiğini söylemişti ama şimdi bazı yazı ve makalelerde 3-4 ay diyen de var bence en iyisi bir-iki farklı doktora danışmak canım :roll:
Kullanıcı avatarı
gulaygulay
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen ozgeozgem » Çrş Ara 05, 2007 12:28 pm

Tedaviye başladığımda bu siteye üye olmuştum.Tedavi sürecinde, Roaccutane kullananların yardımcı olacağını düşündüm.Ama site bir kapandı,açılması tedavinin bitmesine denk geldi:))) Doktora gideceğim,sanırım tedaviyi bitirecek.Ama korkuyorum,sabah sivilcesiz uyanacağını bilmek çok güzeldi.Bir daha çıkar mı sivilce kızlar ya :crybaby:
Kullanıcı avatarı
ozgeozgem
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ernestine » Çrş Ara 05, 2007 12:46 pm

bir yılmı yapma gulaycımmm :roll: evet danisacagim baska doktorlarada.belki dedim birebir yasayan vardir demistim ama yokmus neyse..
Kullanıcı avatarı
ernestine
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Lorien » Pzt Ara 10, 2007 10:35 am

Tekrardan merhaba Kızlar.. :)

Roaccutane tedavim bitti. Forum kapalı diye yazamamıştım tedavi sürecini..
Benim tedavim 7-8 ay sürdü..
Sebebi ise biraz kilo fazlası ve ilacın kolesterolümü yükselttiği için dozları uzun vadede yayması doktorun.
Süresi farklı olabiliyor kızlar endişelenmeyin :) :yeah:
Kullanıcı avatarı
Lorien
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen picea » Pzt Ara 10, 2007 10:16 pm

herkese selam daha önce de sorulmuş ama cevap vermemiş kimse tedavisi bitenler hangi ürünleri kullanıyo acaba? hem cilt temizliği hem de makyaj temızleme ürünü ve nemlendirici olarak şimdiden teşekkür ederim.
picea
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ernestine » Pzt Ara 10, 2007 10:39 pm

picea; benim tedavim bitti.ben cildimi yormamak adina hafif urunler kullandım tedavi sonrasi.
dermalogica active most nemlendirici kullandim.gayet hafif bi nemlendirici.
temizleme icinde muradin nar ozlu temizleyicisini kullandim.

ama artik hava kosullari cildim icin nemlendirici yetersiz gelmeye basladi cunki eskiden karmadan yagliya donuk olan cildim artik karmadan kuruya dondu...

umarım yardimci olabilmisimdir.
Kullanıcı avatarı
ernestine
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Buri » Sal Ara 11, 2007 10:17 am

ernestine yazdı:kızlar baska bir baslik oldugu icin orayada yazdim.cevap bekledigim onemli bi konu var.
roac. kullanıpta sonrasinda bebek sahibi olan varmi?prosedurunde 1 ay yaziyor.doktorlar farkli seyler soyluyorlar.

canım benim görümcem 6 ay kullandı, ona doktoru 3-4 ay demiş. 5. ayda hamile kaldı, şu anda 3,5 aylık hamile ve herşey yolunda. zaten o da özellikle sağlık konusunda çok çok titiz bi insandır, herşeyi planlı programlıdır. eminim çok iyi araştırmıştır, hamileliği tesadüf değildi çünkü ;)
Kullanıcı avatarı
Buri
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ernestine » Sal Ara 11, 2007 10:29 am

burcuuuuu burcu harikasin cok tesekkur ederim.gunlerdir esimle birlikte yurtici yurtdisi ne kadar database varsa taiyoruz.yurtdisindaki forumlarda da 3-4 ay deniyor ama gercek bir olay duymadan insan rahat edemiyor. mukemmel oldu bunu soylemen.icim cok rahatladi. gorumcene ve dogacak cocuguna guzel saglikli gunler diliyorum...tesekkur ederim arkadasim.
Kullanıcı avatarı
ernestine
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen gizemel » Sal Ara 11, 2007 10:45 am

bir itsbeauty bebeği daha gelecek desenize seneye :blob: :wav: :beer:
yeni blog
sweetpinkbox.blogspot.com
Kullanıcı avatarı
gizemel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ernestine » Sal Ara 11, 2007 11:08 am

inşallah burcucumm :P nisanda ozgur olacagim :)
Kullanıcı avatarı
ernestine
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen jsmns » Sal Ara 11, 2007 11:51 am

bende roaccutane kullandım sivilceler geçti ama üzerinden 1buçuk sene kadar geçmesine rağmen biraz iz kaldı güneşe çıkınca terleyince yada soğukta vs. kızarıyor tekrar doktora görünüp 2.kez roaccutane tedavisini düşünsemmi acaba sivilcelerinçoğalmasından korkuyorum çünkü cildim çok pürüssüz değil elimi yüzümde gezdirdiğimde var olduklarını hissedebiliyorum
jsmns
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Buri » Çrş Ara 12, 2007 1:47 am

canım benim rica ederim ne demek :flowers: oğluşumuz olacakmış bugün öğrendik, ikisi de çok iyi gidiyolar bakalım :) darısı senin başına canımm, hayırlısıyla :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
Buri
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen burcuu78 » Çrş Ara 12, 2007 1:38 pm

bende forum kapalı olduğu sırada 6 aylık tedavimi tamamladım. yüzümde ve vücudumda hiçbirşey kalmadı, ne leke ne iz...
çok rahatladım, ama ilacın son zamanları çok kötüydü, kemik ağrıları iyice sertleşmişti dayanamadım 1 hafta erken bıraktım ilacı.
şimdi herşey yolunda, 2,5 ay oldu bıraktığım, cilt tipim eski haline döndü, saçlarım yine hemen yağlanmaya başladı :( ilacı bıraktıktan sonra birdaha tahlil yaptırmadım ama kontrol amacıyla yaptırmayı düşünüyorum, çünkü trigliserit ve kollestrolüm epey yükselmişti.
şimdi dermalogica ultracalming temizleyici, dailymicroflant ve skinprep scrup peeling, uriage'in su bazlı bir nemlendiricisini kullanıyorum, dermalogicanın nem maskesi ve elizabeth ardenin üzüm maskesini de kullanıyorum. hepsinden de çok memnunnum.
5-6 ay sonra da hamile kalmayı planlıyorum, ilacın prospektüsünde 1 ay diyor, benim doktorum ve tanıdık bir jinekolog da 1 ay dedi. ama ortalıkta değişik değişik birçok süre dolaşıyor, insanın kafası karışıyor gerçekten sonuçta hassas bir konu. ben zaten hemen istemiyorum ama belki kan testi ile ilacın hala vücütta olup olmadığına bakılabilir...
çok dağınık yazdım galiba :) kaç aydır kapalı birikmiş yazacaklarım toparlayamadım bi türlü...
Kullanıcı avatarı
burcuu78
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ernestine » Çrş Ara 12, 2007 2:01 pm

burcucum esimde kan tahlilinden ilacin vucuttan atilip atilmadigini gorebiliyor olmalari lazim diyor.
bu konuda bilgi sahibi olursak birbirimizi haberdar edelim. :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
ernestine
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen aslihayal » Çrş Ara 12, 2007 2:12 pm

ilkaycım benim senin telaşını yerim benn,çok tatlı ya :P
Kullanıcı avatarı
aslihayal
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Buri » Çrş Ara 12, 2007 2:31 pm

ernestine yazdı:burcucum esimde kan tahlilinden ilacin vucuttan atilip atilmadigini gorebiliyor olmalari lazim diyor.
bu konuda bilgi sahibi olursak birbirimizi haberdar edelim. :kissmuch:

canım zaten korunmayı bıraktığın zaman bi uzmana görüneceksin ya, gerekli olan bütün tahlilleri zaten isteyecektir senden. bütün kontrollerini yaptırıp ona göre hareket edersin canımcım. ama bence herşey sorunsuz olacak, öyle hissediyorum benn ;)
Kullanıcı avatarı
Buri
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen billiejean » Cum Ara 14, 2007 12:29 pm

ilkaaaayyyyy :P Canım benim bebek mi düşünmeye başladınız ya ayyy çok sevindim,tebrik ederim kararınızdan dolayı :) tüm arkadaşlarım bebek sahibi olmaya başladı, artık benim de vaktim geliyor gibi hissediyorum :roll: Bence sen garantili olsun 6-7 ay bekle sonra zaten vücudun o ilacın kalıntılarını tamamen yok etmiş olur, Allahın izniyle herşey güzel olur şekercim :flowers:
Kullanıcı avatarı
billiejean
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen picea » Cmt Ara 15, 2007 5:13 pm

teşekür ederim yanıt için ürün seçimi gerçekten biraz karışık oluyo hem gunlük kullanabilen hem de makyajı temizleyen bir şey arıyorum.tekrar doktora danışmam gerekiyor sanırım
picea
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: Roaccutane Kullananlar ve Sonrası

Mesajgönderen ernestine » Sal Ara 18, 2007 9:24 am

ay canlarim benim;buradaki yazdiginiz mesajlari daha yeni gorebiliyorum.aslıcım;burcucum;özlemcim...
hepinize cok tesekkur ederim arkadaslarim.
özlemcim bizde 6 ay olsun garanti olsun diye dusunmustuk esimle :beer:
Allah herkese istedigi zaman;gonlune gore saglikli guzel bebisler nasip etsin arkadaslar.
Kullanıcı avatarı
ernestine
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen mubas » Sal Ara 25, 2007 11:30 am

merhaba arkadaslar

bana da doktorum roaccutane verdi.2 kutu aldım ama baslayamdım korkudan,internette okudugum kullananların yorumları beni cok korkuttu.tedavi sonrası hamilelik meselesinde de brosurde tedavi bitiminden 1 ay sonra hamile kalınabilecegi yazıyor,benim drum 6 ay dedi.arkadasımın dr u da 1 ay demis,ama eczacım 2 sene de tamamen vucuttan atıldıgını soyledi.ben de su an icin cocuk dusunmuyorum zaten ama yine de korkup kullanamadım.su an eczanede yapılan bir karısımı kullanıyorum sivilcelerim icin.ama bu da olmazsa roaccutane a baslıcam sanırım maalesef :cry:
Kullanıcı avatarı
mubas
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lemel » Çrş Ara 26, 2007 2:01 pm

ben 3 yıl önce kullandım.cildim benmde pul pul olmuştu.sonrasında parlak ve güzel bir cilt ortaya çıktı ama yan etkileri fazla olduğundan annemin ısrarlarına dayanamayıp ilacı yarıda bıraktım.bence işe yarıyor.sabret derim.
lemel
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ozgeozgem » Cum Ara 28, 2007 1:46 am

mubas; Canım ben de çok korkmuştum,özellikle de Ekşi Sözlük'teki yorumları okuduktan sonra.Bir gün gelip de yüzümün düzgün olacağına hiç inanmazdım.Ama bu ilacı kullandım ve hepsi geçti.Ben öyle çok bir yan etkisini görmedim.Sivilcelerinden yana çok dertliysen ve doktor kontrolünde başlayacaksan bence tereddüt etme! İnsanın kendine güveninin yerine geldiğini söyleyebilirim. Mesela bir gün gelip de birine böyle tavsiyede bulunacağıma ölsem inanmazdım :mosthappy
Kullanıcı avatarı
ozgeozgem
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ozgeozgem » Cum Ara 28, 2007 1:47 am

Kızlar bu arada,tedaviden sonra hangi ürünleri kullandınız?Baştan okudum ama kafam karıştı :roll:
Kullanıcı avatarı
ozgeozgem
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen esramng » Cum Ara 28, 2007 2:25 am

özgecim benim tedavim biteli 8 ay oldu tedavi sırasında body shopun çay ağacı serisini kullandım ve çok memnun kaldım tüm tedavim boyunca kenevirli vücut nemlendiricisini kullandım birde o da çok iyi geldi tedavinin hemen bitiminde yine body shopun e vitaminli kremlerinden kullandım ama o çok fazla hoşuma gitmedi.şuan 5 aydır denizyosunlu serinin tümünü kullanıyorum ve çok memnunum yalnız benim cildim karma ve bu serinin nemlendiricisi yanak bölgeme biraz yetersiz kalıyor onun dışında süper diyebileceğim bir seri.
Kullanıcı avatarı
esramng
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ozgeozgem » Cmt Ara 29, 2007 12:59 am

Sağ ol canım;ben de bir bakayım bu seriye o zaman... ;)
Kullanıcı avatarı
ozgeozgem
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen mubas » Pzt Oca 14, 2008 8:46 pm

merhaba ozgeozgem
ben de sonunda ilaca basladım bugun 7. gunum.hafif kuruma basladı yuzumde ve dudaklarımda yarıca yuzum atesim varmıscasına sıcak.umarım ben de senin gibi tedavimi bitirip herseyden kurtulurum ve burada tavsiyelerde bulunurum.tesekkur ederim :bye:
Kullanıcı avatarı
mubas
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen luthien » Pzt Oca 14, 2008 9:10 pm

Kızlar tedavim biteli 1 buçuk sene oldu ve cildim düzeldi gerçekten artık sivilce problemim kalmadı -özel günler haricinde, onlar da minik oluyor- sabırla ilacınızı kullanmanızı tavsiye ederim çünkü problemsiz bir cildiniz olacak sonrasında biraz katlanmak gerek etkilerine, hepinize geçmiş olsun..
Kullanıcı avatarı
luthien
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen ozgeozgem » Çrş Oca 16, 2008 10:46 pm

mubas yazdı:merhaba ozgeozgem
ben de sonunda ilaca basladım bugun 7. gunum.hafif kuruma basladı yuzumde ve dudaklarımda yarıca yuzum atesim varmıscasına sıcak.umarım ben de senin gibi tedavimi bitirip herseyden kurtulurum ve burada tavsiyelerde bulunurum.tesekkur ederim :bye:

İnşaallah canım...İnsanın inanası gelmiyor; ama cildin gerçekten mükemmel olacak:) Hatta arkadaşların seni kıskanabilir, tecrübeyle sabittir:)Bugün aynaya baktım.Yüzümde hiçbir şey yoktu;o kadar mutluyum ki, bir cildin düzelmesinin insanda ne kadar fark yaratabileceğini gözlerimle gördüm. İnsanlar sivilceli halimden bahsetmiyor, "Şunu kullansana, geçer."demiyor beni gören. Evet, mutluyum...Umarım sen de mutlu olursun canım. Sormak istediğin her şeyi sorabilirsin yeri geldikçe; çünkü benim tedaviye karar vermemi sağlayan da bu sitedir. Bu vesileyle bana yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkürler, öpücükler :cry:
Kullanıcı avatarı
ozgeozgem
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen feyza18 » Pzr Oca 20, 2008 1:54 pm

öncelikle herkese selam...
benim roaccutane tedavim biteli 1ay oldu ve aynada bakdığımda 6 ay önceki halime inanamıyorum. sivilceler şöyle dursun yüzümde iz bile kalmadı diyebilirim.bu ilacı kullandığım için o kadar mutluyum ki anlatamam. yalnız benim başka bi sorunum var şuanda...
cildim çok hassaslaşmış olacakki yüzümde ufacık bi yerdeki yaraya dokununca hemen büyüyo ve kıpkırmızı olarak uzun süre kalıyo.sivilcelerden kurtuldum derken şimdide bu çıktı başıma. napcam bilmiyorumacaba ilaçtan mı cildim bu kadar hassaslaştı yoksa başka bişi mi bu? bu yaraların izleri için ne yapılabilir? :(
feyza18
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nnaz » Sal Oca 22, 2008 1:06 am

slm kızlar üye olalı baya oldu ama bu başlığı yeni gördüm..rouctane kullanıorum iki aydır ve daha hiçbir faydasını görmedim..üstelik yanaklarımda sivilce yoktu oralardada akneler çıkmaya başladı..üstelik geçmiyoda..cildim hassaslaştı bi kaşısam kanıyo yara oluyo..ama bıktım bu sivilcelerden dvm etmek istyorum fakat umudum kalmadı..geçmicek gbi geliyo of ya off:(
Kullanıcı avatarı
nnaz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sinova » Sal Oca 22, 2008 1:19 pm

nnaz yazdı:slm kızlar üye olalı baya oldu ama bu başlığı yeni gördüm..rouctane kullanıorum iki aydır ve daha hiçbir faydasını görmedim..üstelik yanaklarımda sivilce yoktu oralardada akneler çıkmaya başladı..üstelik geçmiyoda..cildim hassaslaştı bi kaşısam kanıyo yara oluyo..ama bıktım bu sivilcelerden dvm etmek istyorum fakat umudum kalmadı..geçmicek gbi geliyo of ya off:(

canım ilk aylarda roaccutane sivilceleri biraz artırabiliyor.iki ay tedavi için çok az bir süre 3. ayın sonuna doğru ilacın etkisini görmeye başlayacaksın.sabırla ilacı kullanmaya devam et, gerçekten faydasını göreceksin.benim de roaccutane tedavim biteli 8 ay oluyor.senin şikayetlerinin hepsi bende de olmuştu.yavaş yavaş azaldı sonra hepsi geçti :lol:
Kullanıcı avatarı
sinova
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nnaz » Sal Oca 22, 2008 1:35 pm

cnm ya çok teşekkür ederim morale çok ihtiyacım vardı gerçekten..dvm edicem umarım düzelir:(
Kullanıcı avatarı
nnaz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ozgeozgem » Sal Oca 22, 2008 9:34 pm

nnaz yazdı:cnm ya çok teşekkür ederim morale çok ihtiyacım vardı gerçekten..dvm edicem umarım düzelir:(

Canım mutlaka devam et, sakın bırakma :shh: Sonra çok şükredeceksin bırakmadığına...
Kullanıcı avatarı
ozgeozgem
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen nnaz » Sal Oca 22, 2008 10:12 pm

yarın tekrar gidiorum doktora ilacım bitti çünkü..inşalah herşey güzel olur..saolun arkadaşlar:)
Kullanıcı avatarı
nnaz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen babylin » Çrş Oca 23, 2008 6:02 pm

kızlar merhaba..şifremde sorun çıktı,dersler fln ancak msj yazabiliyorum foruma.bende roaccutane tedawisine başlamıştım,forum kapandı.ben dewam ettim ve bitti.1 ay oldu.yüzüm çok iyi durumda.. :) kızlar sabır ne demek bu ilaçla öğrenebilirsiniz?zor bir süreç mi?ewet çok zor ama kesinlikle değer.bide düşük doz,uzun süre uygulamanız daha mantıklı.vücudunuzu çok yormayın.benim dudağım bile kurumadı doru dürüst.o kadar rahat geçti.saçlarım bırakın dökülmeyi fln kırılmadılar bile.çok kişi vardır heralde bende bütün bildiklerimle kullanmaya başlayan arkadaşların yanındayım.Allah sabır versin kızlar,moralinizi yüksek tutmaya çalışın.bu ilaç kesinlikle geçiriyo bunu düşünün :)
Kullanıcı avatarı
babylin
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ernestine » Çrş Oca 23, 2008 6:04 pm

babylincim gordunmu bak;bosuna telaslanmissin o kadar.
gecmis olsun :bye:
Kullanıcı avatarı
ernestine
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen nnaz » Çrş Oca 23, 2008 7:06 pm

peki kızlar bişe sorcam siz rouctane ile beraber jel falan kullandınızmı?yada yüzünüzü nası nemlendrdinz?
Kullanıcı avatarı
nnaz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen babylin » Çrş Oca 23, 2008 8:57 pm

ernestine yazdı:babylincim gordunmu bak;bosuna telaslanmissin o kadar.
gecmis olsun :bye:

evet gerçekten öyle :) :oops: .ama iyi ki bu forum var,sizin sayenizde atlattım birazda.teşekkür ederim hepinize.o yüzden yardım edebilirim die msj attım.çok işe yarıyo gerçekten.
Kullanıcı avatarı
babylin
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen babylin » Çrş Oca 23, 2008 9:01 pm

nnaz yazdı:peki kızlar bişe sorcam siz rouctane ile beraber jel falan kullandınızmı?yada yüzünüzü nası nemlendrdinz?

kullananlar var ama benim doktorum önermedi.1 ay oldu bırakalı şimdi durum nasıl diye kontrole gidicem.bu ay için bile çok tahriş edici şeyler kullanmamamı istedi.nemlendirici olarak basiscreme die bir nemlendirici kullanıyorum.hala daha dewam ediyorum.gerçekten çok hoş.tavsiye ederim.eczanelerde satılıyor.
Kullanıcı avatarı
babylin
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen nnaz » Çrş Oca 23, 2008 9:06 pm

teşekkürler cnm..
Kullanıcı avatarı
nnaz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki