Beğendiğimiz Saç Renkleri

Saç Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Re: Beğendiğimiz Saç Renkleri

Mesajgönderen alina86 » Sal Şub 12, 2008 1:44 am

ben sarışındım 20 gün önce çikolata kahwesine boyattım şuan memnunum herkes beğendi.Eski saç rengim uçlarım sarı diplerm açık kumraldı aslında o renkte bnm yüzüme gidiodu ama senelerdir sarışındım deişiklik ii oldu:) röfleden dönücek arkadaşlar eğer boyadan sonra rengin çok akmasını istemiolarsa baya bi koyu renge boyatmalarını öneririm çok akıo çünkü ben kuaförde boyatmama rağmen aktı rengim fındık kabuğu gibi oldu uçlarımda baya açık renk ama kötü bi renk olmadı allahtan :lol:
Kullanıcı avatarı
alina86
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen esghi » Sal Şub 12, 2008 8:27 pm

ben açık kahve tonlarına bayılıyorum. hem doğal duruyo hem de ben hastayım bu renklere.. bi de tv de hatunların saçlarını güzelce fönlüyolar parlıyo ya saçlar.. o zaman dibin düşüyo diyebilirim :P

http://evilbeetgossip.film.com/2007/10/%20...%20s-anymore/
bu adreste Jennifer Aniston' un saç rengi çok güzel. daha doğrusu ben bu kadına bayılıyorum. maşallah. çok güzel. cildi de yüzü de saçları da.. bu rengin adı ne? kuaförüme jenniferın fotoğraflarını gotürdüğümde bana bu ne çok açık bu senin yaşına da gitmez dedi. ki buğday tenliyim, açık buğday :) kumralım. kaşlar kara kalır yalnız. güneş sarısı gölge attırdım. aslında rengini beğeniyorum. yaşım dha genç 23 yaşındayım o yüzden boyatmak istemiyorum. şimdilik gölgeyle idare ediyorum. zaten genetik olarak beyazlarım var ve 10 sene içinde bunlar baya articak. komple boyamayı o zamana bırakıyorum. ama bu renk çok güzel.. :yeah:
fındık kabuğu, karamel, güneş sarısı..? adı ne?
Kullanıcı avatarı
esghi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen papis » Pzr Şub 17, 2008 1:11 pm

benimde saçımda röfle vardı ama şimdi kolestonun çikolata kahvesine boyadım tabiki röfleler az kaldı şmdi yine boyatıcam hafif kızıla kaçıyor çok güzel yasemin ergene nin saç rengi çok güzel bilen varsa yazsın lütfen şu doktorlar dizisindeki elanın saçı
Kullanıcı avatarı
papis
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen pebblesss » Pzt Şub 18, 2008 9:32 pm

http://www.johnfrieda.com/images/produc ... up_lcg.jpg

su rengın koyusu gıbı bısey ıstıyorum arkadaslar kahve bakır gıbı bısey yanı turuncumsu olmayan bısey ...

kullanan varmı?
Kullanıcı avatarı
pebblesss
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen nnaz » Cmt Şub 23, 2008 8:29 pm

düz boyamı bu saç kızlar?
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
nnaz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nnaz » Cmt Şub 23, 2008 8:32 pm

bu saçlarda hangi ton sarılar kullanılmış bilen varsa beni bilgilendirebilir mi arkadaşlar?röfle,balyaj,gölge vs..
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
nnaz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lazydaisy » Cmt Şub 23, 2008 11:33 pm

pebblesss yazdı:http://www.johnfrieda.com/images/products/family/group_lcg.jpg
su rengın koyusu gıbı bısey ıstıyorum arkadaslar kahve bakır gıbı bısey yanı turuncumsu olmayan bısey ...
kullanan varmı?

selam, bu rengi ben de istiyorum ama malesef ulaşamadım henüz.
Kullanıcı avatarı
lazydaisy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ozlemakis » Pzt Şub 25, 2008 9:50 am

sevcangok yazdı:arkadaşlar ben üst üste 4 kere falan röfle yaptırdım ama şimdi çok sıkıldım çikolaa kestane arası bir renk yaptırmak istiyorum fakat suan saçlar açık renkli olduugundan renk otururmu yoksa böle kötümü durur bilmiorum sizce ne yapmalıyım

Üst üste balyaj yaptirdim ben. Baya yıprandı sonra kendim karemel kahveye boyadım, koyu oldu, dünde dore kahveye boyadım. Bir türlü istediğim rengi bulamıyorum. Altını bol olan yaldır yaldır parlayan bir kahve istiyorum :)
Kullanıcı avatarı
ozlemakis
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen resurgam » Çrş Şub 27, 2008 4:21 pm

lazydaisy yazdı:Üst üste balyaj yaptirdim ben. Baya yıprandı sonra kendim karemel kahveye boyadım, koyu oldu, dünde dore kahveye boyadım. Bir türlü istediğim rengi bulamıyorum. Altını bol olan yaldır yaldır parlayan bir kahve istiyorum

ozlemakis Palette'in yeni çıkardığı seri var ya,hani altın parıltılı kahveler diye geçiyor,sanki senin istediğin renge uyuyor gibi geldi.3 rengi var hani,a.parıltılı mocha,çikolata ve toffee die.Süper renkler bence,en kısa sürede denicem.Aklında bulunsun dedim canım :flowers:
Kullanıcı avatarı
resurgam
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ozlemakis » Çrş Şub 27, 2008 4:44 pm

Resumgam, biliyorum Palette'nin altın kahvesi renkerini, hatta onlardan toffee veya cikolata tam istediğim renkler, kutudaki kadınların sacları tam hayalimdeki renkler ama şimdiye kadarki tecrübelerimden o rengin tutmayacağını tahmin ediyorum. Genelde 2 ton koyusu cıkıyor. Dore kahveye boyadım şimdi, ama formüller arıyorum tam o renkleri tuturmak icin :) O kadar yaldır yaldırda parlamayacaktır muhtemelen :) Ama belkide korktuğum gibi olmayacak :bye:
Kullanıcı avatarı
ozlemakis
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen resurgam » Çrş Şub 27, 2008 5:02 pm

Sen Palette kullanmışsın,benden daha iyi biliyorsundur canım:) Ben şimdiye kadar hep Koleston kullanmıştım ama son boyamamda saçlarımı kahve yerine mavi siyah yaptığı için uzak duruorum bir süredir :roll:Palette'in renklerine ben de çarpıldım ama o da koyu çıkarsa dediğin gibi :scratch: ben en iyisi biraz daha düşüneyim :bye:
Kullanıcı avatarı
resurgam
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ozlemakis » Çrş Şub 27, 2008 5:19 pm

Loreal de öyle, boyama işlemini iyi bilenler hep beğendiğin tonun acık tonunu al diye uyarırlar, o altın serisinin de mağlesef sadece 3 rengi var, en acıgıda toffee, loreal in karemel kahvesine boyadım hafifi kızıllıkta yansdı, palette de nasıl olur bilemiyorum :) kuaförede gidip dünya bir para verip istemediğim renkle dışarı cıkarsam sağlam deliririm bu sefer :lol:
Kullanıcı avatarı
ozlemakis
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen resurgam » Çrş Şub 27, 2008 5:21 pm

Kesinlikkleee :lol: Araştırmaya devam o zaman :yeah:
Kullanıcı avatarı
resurgam
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen smilingrose » Çrş Şub 27, 2008 6:49 pm

arkadaşlarım bu iki fotoğraftaki saç renkleri veya kullanılan renkler acaba ne? :roll: bu renkleri düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
smilingrose
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen smilingrose » Çrş Şub 27, 2008 7:05 pm

linklerini vereyim.yükleme yapamadım :?
1-http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?P=63&cid=2732&rid=2369
2-http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?P=17&cid=2801&rid=2369
3-http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?P=21&cid=2801&rid=2369
4-http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?P=23&cid=2801&rid=2369
yorumlarınızı bekliyorum kızlar.özellikle petek dinçözün saçında hangi renkler kullanılmış olabilir?
Kullanıcı avatarı
smilingrose
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen silent » Cum Şub 29, 2008 8:13 pm

kahve tonlarını çok seviyorum,çikolata kahve, sıcak çikolata gibi :yeah:
Kullanıcı avatarı
silent
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen canimcan » Pzr Mar 02, 2008 11:41 am

hanımlafr merhaba! ben de aranıza yeni katıldım. kimse yazmamış sanırım ama bende beyoncenin saç rengine bayılıyorum. bal köpüğüm sanırım....

http://beattrend.com/wp-content/uploads ... -photo.jpg

http://www.thesuperficial.com/2006/09/2 ... way_05.jpg

http://www.hollywoodrag.com/images/cele ... riani4.jpg

http://celebrities.biteus.org/wp-conten ... once_4.jpg
canimcan
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen angel22 » Pzr Mar 02, 2008 3:16 pm

silent yazdı:kahve tonlarını çok seviyorum,çikolata kahve, sıcak çikolata gibi :yeah:

geçen yaz saçımı palettenin sıcak çikolata rengine boyamak gibi bi hata da bulundum saçlarım koyu ve kızıl oldu sonra kuaförde açtırmak istenirken yandı sıcak çikolatadan nefret ediyorum
Kullanıcı avatarı
angel22
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen lasoledad » Sal Mar 04, 2008 8:31 pm

lazysdaisy ben o renge yakın bi boya buldum ama saç renginin çok koyu olmaması gerek koleston gizemli kahve tam o tonlarda oluyo eğer saçın siyah yada kestane değilse
Kullanıcı avatarı
lasoledad
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen lazydaisy » Çrş Mar 12, 2008 4:26 pm

lasoledad yazdı:lazysdaisy ben o renge yakın bi boya buldum ama saç renginin çok koyu olmaması gerek koleston gizemli kahve tam o tonlarda oluyo eğer saçın siyah yada kestane değilse

evet canım o renge boyadım zaten saçlarımı ama istediğim sonucu alamadım, üstelik de saçlarım çok koyu olmamasına rağmen. belki 2. kez boyamam gerekli ama önce saçlarımın dinlenmesi lazım bi süre. sen boyadın mı bu renge :bye:
Kullanıcı avatarı
lazydaisy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen susseker » Cum Mar 14, 2008 6:24 pm

arkadslar benım sacım acık kahverengı.ıstıyorum kı sacım sankı gunesten acımıs gıbı hafıf sarılı kahvelı dursun.sızce yazı beklemeden nasıl sacımda gunesten acılmıs gıbı dogal bı goruntu saglayabılırım?e
Kullanıcı avatarı
susseker
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tbrsn » Cum Mar 14, 2008 7:25 pm

susseker yazdı:arkadslar benım sacım acık kahverengı.ıstıyorum kı sacım sankı gunesten acımıs gıbı hafıf sarılı kahvelı dursun.sızce yazı beklemeden nasıl sacımda gunesten acılmıs gıbı dogal bı goruntu saglayabılırım?e

Sana arkadaşım kullandığı bir ürün önereceğim eczaneden almıştı.Tam adını hatırlamıyorum.sordum öğrenince yazarım.Çok iyi sonuç almıştı.
Resim
Bende soğan kabuğu ve ya bal rengi üzerine altın sarısı gölge istiyorum ama saçımın rengini de seviyorum,bozulsun istemem.Sonra kendi rengime dönemem diye korkuyorum.
Kullanıcı avatarı
tbrsn
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tbrsn » Cum Mar 14, 2008 7:35 pm

EXTRAIT DORE SAÇ RENK AÇICI SPREY miş
---------------
Resim
Marka: NOVOCRIN

Papatya ekstresi ile zenginleştirilmiş, Extra Dora saçın rengini hafifçe ve doğal olarak açarak, yazın güneşten açılmış görünümü verir. Doğal sarı veya açık kahverengi saçlara uygulanabilir. Koruyucu içeriği vardır. Saçlar yumuşak ve kolay şekil alır hale gelir.

Kullanım Şekli
Tercihen yıkanmış ve havlu ile kurutulmuş saça uygulayınız. Tüm saça veya bir tutam saça uygulayabilirsiniz. Saçı, ürünün iyi dağılması için tarayın. Fön ile kurutun veya güneşe çıkınız. İstediğiniz renge gelene kadar bu işlemi tekrarlayınız. Her uygulama arası 2-3 gün beklenmesi tavsiye edilir
En son Pixie79 tarafından Prş Şub 12, 2009 10:28 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Mesajlar birleştirildi.
Kullanıcı avatarı
tbrsn
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen pudahepa » Cum Mar 14, 2008 10:43 pm

tbrsn yazdı:EXTRAIT DORE SAÇ RENK AÇICI SPREY miş

Canım bu ürün watsons da satılıyor hep merak ediyorum ama almayada bi türlü cesaret edemedim,arkadaşının saçları nasıl oldu,bariz açıldımı rengi,biraz anlatırsan sevinirim :bye:
Kullanıcı avatarı
pudahepa
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen tbrsn » Cmt Mar 15, 2008 12:08 am

Canım bu ürün watsons da satılıyor hep merak ediyorum ama almayada bi türlü cesaret edemedim,arkadaşının saçları nasıl oldu,bariz açıldımı rengi,biraz anlatırsan sevinirim :bye:[/quote]

Arkadaşımın saçı açık kumraldı bu spreyle bal köpüğü rengi olmuş.Sordum boyattın mı tenine çok gitmiş parlak ve çok doğal görünüyordu.Bu spreyi kullandığını söyledi.Benim saçım çok açık renk olduğu için bende işe yaramaz diye almadım.ama eczaneye gittiğimizde 2-3 arkadaş daha aldı.Denemişler sanki güneşten açılmış gibi kendi saçlarının birkaç ton açığı bir sonuç elde etmişler.Memnun kalmayan olmadı.
Kullanıcı avatarı
tbrsn
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen susseker » Cmt Mar 15, 2008 10:32 am

tbrsn yazdı:Canım bu ürün watsons da satılıyor hep merak ediyorum ama almayada bi türlü cesaret edemedim,arkadaşının saçları nasıl oldu,bariz açıldımı rengi,biraz anlatırsan sevinirim :bye:

Arkadaşımın saçı açık kumraldı bu spreyle bal köpüğü rengi olmuş.Sordum boyattın mı tenine çok gitmiş parlak ve çok doğal görünüyordu.Bu spreyi kullandığını söyledi.Benim saçım çok açık renk olduğu için bende işe yaramaz diye almadım.ama eczaneye gittiğimizde 2-3 arkadaş daha aldı.Denemişler sanki güneşten açılmış gibi kendi saçlarının birkaç ton açığı bir sonuç elde etmişler.Memnun kalmayan olmadı.[/quote]
bu spreye bende bakmıstım ama sevıldekı bayan bana ınecto nun hınt of sunshıne spreyını onerdı.spreyın arkasında her kullanımda sacı actıgı yazıyodu.ama benım sacımın rengını acmadı :cry: sımdı bıde senın arkasının ullandıgı sac spreyını denıym.umarımıse yarar.saol :yeah:
Kullanıcı avatarı
susseker
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen pudahepa » Cmt Mar 15, 2008 7:52 pm

tbrsn yazdı:Canım bu ürün watsons da satılıyor hep merak ediyorum ama almayada bi türlü cesaret edemedim,arkadaşının saçları nasıl oldu,bariz açıldımı rengi,biraz anlatırsan sevinirim :bye:

Arkadaşımın saçı açık kumraldı bu spreyle bal köpüğü rengi olmuş.Sordum boyattın mı tenine çok gitmiş parlak ve çok doğal görünüyordu.Bu spreyi kullandığını söyledi.Benim saçım çok açık renk olduğu için bende işe yaramaz diye almadım.ama eczaneye gittiğimizde 2-3 arkadaş daha aldı.Denemişler sanki güneşten açılmış gibi kendi saçlarının birkaç ton açığı bir sonuç elde etmişler.Memnun kalmayan olmadı.[/quote]
Sağol canım :bye:
Kullanıcı avatarı
pudahepa
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen silent » Cmt Mar 15, 2008 8:04 pm

bu ürünü ben de internette incelemiştim ama saç rengim koyu kahve,uygun olmaz diye almaktan vazgeçmiştim. ;)
Kullanıcı avatarı
silent
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen angel22 » Cmt Mar 15, 2008 10:28 pm

EXTRAİT DORA doğal saçlara uygulanıyor dimi boyalı saçlarda etki etmez sanırsam tbrsn arkadaşının saçlarında boya yoktu dimi
-------------
PAPATYA EKSTRELİ SAÇ AÇICI SPREY
Papatya ekstresi ile zenginleştirilmiş EXTRAIT DORA, saçın rengini hafifçe ve doğal olarak açarak, yazın güneşten açılmış görünümü verir. Doğal sarı veya açık kahverengi saçlara uygulanabilir. Boyalı saçlara uygulanmaz. Koruyucu içeriği vardır. Saçlar yumuşak ve kolay şekil alır hale gelir.

boyalı saçlara uygulanmazmış :( :(
En son Pixie79 tarafından Prş Şub 12, 2009 10:05 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
angel22
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Hurricane » Pzr Mar 16, 2008 10:30 am

saç açmaktan konu açılmışken saçlarımı koyu kestaneye boyattım ama siyah gibi duruyo.. hatta elime alıyorum siyah siyah yani :D zeytinyağı asidi saç rengini açar diolardı sürüp beklersem ii gelir die duydum anneannem canım benim arapsabunuyla yıka dedi ama o kokuya nası tahammül ederim bilmiorum. sizin bi öneriniz var mı kızlar??
Kullanıcı avatarı
Hurricane
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen angel22 » Pzr Mar 16, 2008 3:54 pm

hurricane canım saçını yeni boyadıysan yıkandıkça açılır diye düşünüyorum kızıl saçı beyaz sabunla akıtıyorlarmış oda etkili olabilir en azından arap sabunu kullanmaktan iyidir :) ayrıca kepek şampuanlarıda boyayı akıtır diye biliyorum :bye:
Kullanıcı avatarı
angel22
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Hurricane » Pzr Mar 16, 2008 5:37 pm

hmmm beyaz sabunn kulağa hoş geliyo :) kokusu da güzel saol canım bu akşam deniycem
Kullanıcı avatarı
Hurricane
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen angel22 » Pzr Mar 16, 2008 5:52 pm

rica ederim canım ama yine de dikkat et sabun saçı yıpratabilir ;)
En son Pixie79 tarafından Prş Şub 12, 2009 10:06 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Gereksiz alıntı silindi.
Kullanıcı avatarı
angel22
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen silent » Pzr Mar 16, 2008 6:16 pm

koyu kahve tonları ile boyandığında saç gerçektende siyah gibi duruyor,bunu ben de denemiştim,yıkadıkça biraz rengi akabilir,boyalı saçta sabun kullanırsanız arap saçına dönme ihtimali yüksek söliim ;)
Kullanıcı avatarı
silent
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen angelique1 » Pzr Mar 16, 2008 7:07 pm

evet şampuan bile saçımı kurtarmıyor, sabunla yıkadığımı düşünemiyorum artık düğümlenir heralde :)
Kullanıcı avatarı
angelique1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen angel22 » Pzr Mar 16, 2008 7:44 pm

canım sadece sabun kullanıp bırakmayacak ki saçını yine şampuanını saç kremini kullanması gerekecek yoksa tarayıp açmaya çalışırken çok zarar verir saçına
Kullanıcı avatarı
angel22
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ChunLi » Pzr Mar 16, 2008 7:50 pm

bende sariyi sevenlerdenimm saclarim yipranmasa hep sari yaptiririm :cry: sacimi kestirdim kendi renginde su an.. dogal sacim yumusak ve parlak ama boyatinca ikisindende eser kalmiyor ne yapacagima karar veremedim balyajmi yaptirsam komple sarimi yaptirsam kararsizim :blushing:
http://twitter.com/#!/ChunliBeauty
Kullanıcı avatarı
ChunLi
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen angel22 » Pzr Mar 16, 2008 7:51 pm

beyaz sabun derkende belirtmemişim hacı şakirin beyaz banyo sabunları var büyük kalıp şeklin de annem hala onu kullanır şampuan öncesinde :)
-------------
Chunli;
ben röfle veya balyajı tercih ederdim canım en azından 3 ay dip boya yaptırmana gerek kalmaz ama komple sarı da her ay dip boya için kuaföre gitmen gerekicektir
En son Pixie79 tarafından Prş Şub 12, 2009 10:08 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Gereksiz alıntı silindi. / Mesajlar birleştirildi.
Kullanıcı avatarı
angel22
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ladia » Pzr Mar 16, 2008 8:48 pm

röfle yaptırınca dert bitmiyor ki, bu sefer de dip röflesi çıkıyor insanın başına :?
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen angelique1 » Pzr Mar 16, 2008 9:29 pm

benim saçlarım çok koyu olduğu için dipteki saç rengimi kırdırıyorum yaptırıyorum her ay sarı saçın derdi cidden bitmiyor ama çok seviyorum napayım ;)
Kullanıcı avatarı
angelique1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen canan80 » Prş Mar 27, 2008 3:57 am

Ben yillardir cagla sikelin bu sac renginden boyatiyorum
Resim
Kullanıcı avatarı
canan80
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen canan80 » Prş Mar 27, 2008 4:04 am

Bu renkte cok güzel arkadaslar
Resim
Kullanıcı avatarı
canan80
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen roserose » Prş Mar 27, 2008 11:37 am

tbrsn yazdı:
susseker yazdı:arkadslar benım sacım acık kahverengı.ıstıyorum kı sacım sankı gunesten acımıs gıbı hafıf sarılı kahvelı dursun.sızce yazı beklemeden nasıl sacımda gunesten acılmıs gıbı dogal bı goruntu saglayabılırım?e

Sana arkadaşım kullandığı bir ürün önereceğim eczaneden almıştı.Tam adını hatırlamıyorum.sordum öğrenince yazarım.Çok iyi sonuç almıştı.
Bende soğan kabuğu ve ya bal rengi üzerine altın sarısı gölge istiyorum ama saçımın rengini de seviyorum,bozulsun istemem.Sonra kendi rengime dönemem diye korkuyorum.

canım saçının rengini çok beğendim çok güzel duruyor benimda saçlarım uzun zamandır röfle ama aralarda yinede koyuluklar kalıyor tam olarak kıramıyorlar senin saçın röflemi nasıl işlermler var?
Kullanıcı avatarı
roserose
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen dodude » Prş Mar 27, 2008 7:15 pm

şu saç renkleri hoşuma gitti

Resim
Benim bedenim, benim kararım.
http://obscurationmakeup.blogspot.com
Kullanıcı avatarı
dodude
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen silent » Prş Mar 27, 2008 7:27 pm

sarı saçın,röflenin özelliklere beyaz tenlilere daha çok yakıştığını düşünüyorum,nedense esmerlere hiç yakıştıramıyorum :roll: bir de çok beyazı olan bayanlarda iyi oluyor, ama dipten gelen saç koyu renkse sarı saçta,röflede mutlaka sırıtıyor,bu durumda sürekli dip boya gerekiyor,bunu göze almak lazım.ayrıca açık renk saçlar makyajsız çok solgun gösteriyor :roll: tercihim sıcak kahve tonları :bye:
Kullanıcı avatarı
silent
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen kartanem » Cum Mar 28, 2008 11:03 pm

şu an itibariyle beyaz show da helin avşarın saç rengine bitmiişş durumdayımm :love10:
rengi kesimi süper... hatta onada çok yakışmışş gerçekten çoook güzell :o
beyaz da söyledi az önce ''eski halinden 1000 kat daha iyi'' diye...
Kullanıcı avatarı
kartanem
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen silent » Cum Mar 28, 2008 11:30 pm

ben de programı yeni açtım diyorum ki bu Helin Avşar nerede?Evet yeni saç rengi çok yakışmış,sarı saçlı hali çok iticiydi :pisik:
Kullanıcı avatarı
silent
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen lilium74 » Cmt Mar 29, 2008 10:48 am

bende helinin saç rengini ve modelini çok beğendim ama kendimde deniyemem o kadar koyu renk .....kesimide çok güzeldi..
----------------
bu aralar bu renk ve modelde çok hoşuma gidiyor ama rengi tutturmak mesele...
carrieunderwoods.jpg
En son Pixie79 tarafından Prş Şub 12, 2009 9:04 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
lilium74
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen angelique1 » Cmt Mar 29, 2008 10:22 pm

ben de carrie underwoods'un sacına bayılırım rengi cok güzel özellikle teni koyu olmasına ragmen iyi gitmiş
Kullanıcı avatarı
angelique1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen yeliz88 » Cmt Mar 29, 2008 10:37 pm

canan80 yazdı:Bu renkte cok güzel arkadaslar
Resim

kıza gitmemiş bence bu renk
Kullanıcı avatarı
yeliz88
KoKoŞ